Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Sprzedawca prac domowych
01.07.2022 16:14
cześć diabełki :3

Potęga Krwistego Steka!
01.07.2022 14:53
też dopiero przedwczoraj skończyłem sesję xD

halo, regulamin
29.06.2022 17:08
No, jak na razie najdłuższa sesja mojego życia.

A pogoda za oknem nie motywowała do nauki. Szczególnie jak laptop parzył w kolana xD

Pracownik departamentu
29.06.2022 13:51
monciak, gratuluję! To widzę, że bardzo długo miałaś egzaminy, skoro praktycznie do końca czerwca.

A ja wciąż siedzę i siedzę na tą mgr. Będę jęczeć, bo mi się strasznie nie chce tego pisać.

halo, regulamin
29.06.2022 13:06
Koniec sesji, nareszcie kibic

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56913 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42668 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33495 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Harry Potter i Więzień Azkabanu
Prefix użytkownikaVANT
w filmie brak narratora i dla tego trochę dopowiadają i w ogóle się rozjeżdża, ale w porównaniu do innych ekranizacji (nie HP) to jest bardzo dobrze.
Pamiętajmy że to chyba najobszerniejsza część serii i IMO i tak reżyser bardzo dobrze sobie poradził. Nie jest łatwo wyciąć połowę książki i zachować idealną spójność.

anusia_zandka
To moja ulubiona część. Zarówno książka jak i film. Uwielbiam Syriusza. Ja lubię czytać bo można samemu wyobrazić sobie te sv=ceny. Wzbogacają one nasze wyobraźnie.
Co do filmu. Wycieli dużo scen, które były dość ważne.

Pozdrawiam <3
zapraszam fanów Dramione na bloga:
"Bo oczy są ślepe. Trzeba szukać sercem."
http://miloscDramione.blogspot.com

miloscDramione.blogspot.com
Prefix użytkownikaLily_Night
Według mnie wszystkie filmy z HP zawsze odwzorowują część wydarzeń z książki ,choć jak wiadomo nie da się zmieścić całej fabuły książki w dwu-godzinnym filmie..
Pojawienie się Syriusza i cała historia z tym związana jest dla mnie bardzo fascynująca. Dla mnie zakończenie tego filmu było najbardziej udane.
"If someone loves us so much , even as gone forever , his love will always protect us"

Prefix użytkownikaVendra
Jedna z lepszych części za sprawą Syriusza :) .Choć nadal ubolewam nad tym jak wiele wątków jest pominiętych w filmie, a było w książce. Ale i tak fajnie jest mieć możliwość porównania ekranizacji z książką, wizjii reżysera z naszą.
"Jeśli ktoś kocha nas aż tak bardzo, to nawet jak odejdzie na zawsze, jego miłość będzie nas zawsze chronić."

Prefix użytkownikaKlaudia Lind
To zdecydowanie moja ulubiona część. Po pierwsze pojawiają się Dementorzy, którzy są wg mnie fascynujący i straszni. Scena, kiedy zamarza okno w przedziale pociągu - jedna z moich ulubionych:)
Po drugie Syriusz i Lupin, wspaniałe postacie, podobne, a jednak różne. Kolejna kwestia to podróż w czasie, Hardodziób i Hermiona uderzająca Malfoja :D A i jeszcze pierwsze wyczarowywanie Patronusa!
i.ibb.co/8DTZnrV/Hogwarts-Houses.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-pedzel.png

naforum.zapodaj.net/thumbs/f427d4baf088.png

naforum.zapodaj.net/thumbs/b3f1629c56b2.jpg

naforum.zapodaj.net/thumbs/3b5d5b75c61c.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudia.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudialindomensmierci.jpg

O tym zawsze pogadam:D

*rysowanie*książki*anime*wiedza ezoteryczna*Saga o Ludziach LoduSerce*zdrowie*nauka*blogi*góry*konie*dinozaury*rękodzieło

Znajdziesz mnie na:

blogu:https://sagaoludz...gspot.com/
instagramie:http://www.pictam...5597626476

mrauuuu Love Ulubione anime - Noragami

media0.giphy.com/media/tBpYqkMgAPaWA/giphy.gif

Ulubione filmy - seria Jurrasic

akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/201553/rs_500x272-150603111143-rs_500x272-150522100555-giphy.gif

[color=#ffff00]Ukochane bajki

m.gifmania.com.mx/Gifs-Animados-Walt-Disney/Gif-Animadas-Peliculas-Walt-Disney/Imagenes-Animadas-Bella-Bestia/Personajes-Bella-Bestia/Rosa-Encantada-75560.gif

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2011/10/045f0cf3c2a06cb7076a1e0e0cb5aaec.gif

Dzięki za odwiedziny ^^[/color]

www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
elzivan
czesc

Prefix użytkownikaremusmistrz
https://youtu.be/... po tylu latach dopiero się dowiedziałem

Siwek
Film bardzo mi się podobał, widać, że był duży wkład, nie tylko finansowy. Oglądałam dodatki, i naprawdę jest to niesamowite stworzyć tak fascynujący świat.

https://dolinamodlitwy.pl/forum/
Prefix użytkownikaLiliana2194
Moja ulubiona część Love Jest inna od pozostałych, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Uwielbiam jej klimat, muzykę, nie ma w niej wielu rażących niezgodności z książką, a Harry najbardziej tu siebie przypomina. Jego włosy są po raz pierwszy i ostatni wystarczająco potargane ;d

...A jednak kilka scen mnie rozdrażniło. Wymienię je wszystkie:

1. Na początku filmu Harry użył zaklęcia Lumos Maxima - na początku, przed nadmuchaniem ciotki, a więc zanim myślał, że wszystko jedno, skoro na pewno wyrzucą go ze szkoły.
2. Z rozmowy Lupina i Harry'ego na moście można błędnie wywnioskować, że Remus przyjaźnił się bardziej z Lily niż z Jamesem.
3. Książkowy Ron stanął w obronie Hermiony, co przypłacił szlabanem, a filmowy przyznał rację Snape'owi... Poważnie? Już lepiej jakby całkowicie wycięli jego wkład w tę scenę.
4. Dlaczego Ron tak się wystraszył, gdy Harry bawił się jego czapką? Przecież wiedział o pelerynie niewidce. Ten film nie miał być komedią, tylko ekranizacją, postacie powinny być ważniejsze niż humor (poza tym nigdy mnie ten fragment nie rozśmieszył).
5. A jego prawdopodobnie najlepszy cytat z całej serii przekazano Hermionie. "Jeśli chcesz zabić Harry'ego, będziesz musiał zabić i nas". Dlaczego, ja się pytam? Przepraszam To taki ważny moment dla tej postaci!

Wracam do pozytywów :D Najbardziej lubię prawdopodobnie scenę przemiany Lupina, moim zdaniem wyszła fenomenalnie. Ale prawie cały film oglądało się świetnie, nawet nie mam problemu z tym, że dodano trochę akcji (walka z wierzbą i ucieczka przed wilkołakiem).
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maniakhogliliana.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/hogwart.jpg

- - W Hogwarcie: - -

2) Valerie Adams
2.06.2019 -

1.bp.blogspot.com/-f6fn3825Rzg/XYoz2x_dXHI/AAAAAAAAAR4/U1Y3euTkpT43y5p-PzE3sOQUfVacTTDSgCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B4.png1.bp.blogspot.com/-Zt_p7ufiG7Y/XYpLUrPHdYI/AAAAAAAAASE/nWcAY3gPZdsKeHF_BgLud7iBasVSvJ96ACLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B2.png1.bp.blogspot.com/-HKWCp81dwBg/XYpLY6y0M3I/AAAAAAAAASI/Fq-O29kpGyY-why2RTfwu4MiQoKaXz0LwCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B3.png

www.harry-potter.net.pl/images/smiley/it_s_all_about_magic_by_leogomes91.gif Karta postaci: tutaj

1) Liliana Williams
18.06.2014 - 31.05.2019

~ moja ulubienica spośród tej dwójki ~

1.bp.blogspot.com/-q33F5-l7z8g/XYotFEOYb9I/AAAAAAAAARQ/VUrs-_XIhyoKJu9-MM_2dZ_CPYx0_qQ8wCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B5.png1.bp.blogspot.com/-mBVG84cJUbY/XYowhPqZ9XI/AAAAAAAAARk/B5LZeE8-XIoPOaPZl2s8ZZtF5wRiD1rngCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B7.png1.bp.blogspot.com/-t25RlOp8RvQ/XYow9oCKVCI/AAAAAAAAARs/4wgSpZgFBM40x3mCffKZE0UIHujdlr4cQCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B8.png

www.harry-potter.net.pl/images/smiley/it_s_all_about_magic_by_leogomes91.gif Karta postaci: 1. Lijka
2. Poboczne

- - Za 2017/2018: - -

www.harry-potter.net.pl/images/articles/humor.png

- - INBJN - -

Ten little Indian Boys went out to dine
One choked his little self and then there were nine.

68.media.tumblr.com/37a766bdee65f9dd103179e474f9a484/tumblr_o12brp9Qyv1qcffyto9_540.gif

Nine little Indian Boys sat up very late
One overslept himself and then there were eight.

Eight little Indian Boys travelling in Devon
One said he'd stay there and then there were seven.

Seven little Indian Boys chopping up sticks
One chopped himself in halves and then there were six.

49.media.tumblr.com/1ba28d7561830ce3ca69cf6dc1fefd68/tumblr_o1h4vyoU8Q1rpfvalo2_540.gif

Six little Indian Boys playing with a hive
A bumblebee stung one and then there were five.

Five little Indian Boys going in for law
One got in Chancery and then there were four.

Four little Indian Boys going out to sea
A red herring swallowed one and then there were three.

Three little Indian Boys walking in the zoo
A big bear hugged one and then there were two.

Two little Indian Boys sitting in the sun
One got frizzled up and then there was one.

One little Indian Boy left all alone
He went out and hanged himself and then there were none.

68.media.tumblr.com/bc978621ce1b3c07e887fb332616a035/tumblr_o15s27VgQV1unz0ero4_r1_500.gif

orig14.deviantart.net/3cce/f/2007/344/b/6/_raincloud__rvmp_by_bad_blood.gif

- - - -

66.media.tumblr.com/3c390d626aef57a973918bf2e130b093/tumblr_put2dopQgR1rm48goo1_500.png

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: