Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Księżna Półkrwi
24.04.2018 01:51
Rece opadaja

Wielki mag
24.04.2018 01:09
Stres to dno. Czemu nie mogę spać ughhh.

Łowca czarnoksiężników
24.04.2018 00:10
Zireael, zgadzam się! high five

Wielki mag
24.04.2018 00:09
Emiś, posiadanie życia jest przereklamowane

Łowca czarnoksiężników
24.04.2018 00:05
Syriusz32, szkoda, że i tak nie słuchają

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 39915 punktów.

2) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 39610 punktów.

3) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 32789 punktów.

4) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 32284 punktów.

5) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

6) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 30447 punktów.

7) Prefix użytkownikaYourSmile

Posiada 29744 punktów.

8) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 28896 punktów.

9) Limonka

Posiada 28147 punktów.

10) Prefix użytkownikaania919

Posiada 27733 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Harry Potter i Książę Półkrwi
Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Książę Półkrwi jest zdecydowanie moją ulubioną częścią jeśli chodzi o książkę. W tym tomie było wszystko co lubię, akcja, dreszczyk, dużo zaklęć i szkolnych scenek, miłość i przyjaźń i wiele innych. To tak ogólnie;)
Szczególnie bardzo spodobały mi się zajęcia Harry'ego z Dumbledorem i ich podróże do przeszłości poprzez wspomnienia. Nie mogłam się doczekać, aż dowiem się czegoś więcej o Voldemorcie, bo bardzo mi tego brakowało w filmie.
Perypetie Rona, Hermiony i Lawender, a także Harry'ego i Ginny były całkiem fajną odskocznią od ciągłych walk.
Pojawienie się Slughorna też było miłym powiewem świeżości, bardzo fajnie wykreowana postać. Nie mogę jednak nie wspomnieć o Snape, który od tego tomu zyskał u mnie bardzo wiele w oczach, jego rola w całej serii zaczęła być bardziej klarowna.
Śmierć Dumbledora była poruszająca, a kolejne rozdziały wzruszające, aż do samego końca.

Co mi się nie podobało? Klub ślimaka, serio za dużo tego było ble;P Mogłoby być też więcej romantycznych scen z Ginny, szczególnie, że bardzo ją polubiłam i o dziwo wcale nie widzę w niej Boony (na szczęście).
Co by tu o mnie...
Jestem dość często na sbWiedzma
Mam postać w Hog, ale gram rzadko/wcale
Jestem 99% kluską (minus 1% za jedzenie Eat )

Na HPnet zajmuje się głównie...rysowaniem fan artów do galerii

zapodaj.net/images/f68ec58638a02.gif

Czasami piszę jakieś krótkie ff i biorę udział w konkursach i minizadaniach. Wszystko ku chwale Hufflepuffu!

Wynik Pierwszego Turnieju Fan Artów

naforum.zapodaj.net/thumbs/a81f51b08785.jpg

DuszekKocham Halloween i mroczne klimatyDuszek

www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudialindomensmierci.jpg

O tym zawsze pogadam:D

*rysowanie*książki*anime*wiedza ezoteryczna*Saga o Ludziach LoduSerce*zdrowie*nauka*blogi*góry*konie*dinozaury*rękodzieło

Znajdziesz mnie na:

mrauuuu Love
Ulubione anime - Noragami

wgrajo.pl/img/tenorttt.gif

wgrajo.pl/img/1b9c7d6f5e5fc770.gif

[center]Najciekawsze anime - Death Note

zippy.gfycat.com/WellwornAdoredIberianmidwifetoad.gif

Ulubione filmy - seria Jurrasic

akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/201553/rs_500x272-150603111143-rs_500x272-150522100555-giphy.gif

Ukochane bajki

m.gifmania.com.mx/Gifs-Animados-Walt-Disney/Gif-Animadas-Peliculas-Walt-Disney/Imagenes-Animadas-Bella-Bestia/Personajes-Bella-Bestia/Rosa-Encantada-75560.gif

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2011/10/045f0cf3c2a06cb7076a1e0e0cb5aaec.gif

Taaak, jestem stara xD Do tego cały ten podpis robiłam żmudnie na telefonie przez kilka godzinEyebrows
Dzięki za odwiedziny Hug

www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikaTwinnek
Nie pamiętam dokładnie wcześniejszych części, ale wydaję mi się że Książę Półkrwi stał się moją ulubioną częścią po jej przeczytaniu. Jest taka jaka powinna być, oczywiście moim skromnym zdaniem. A ogólnie to wszystkie książki J.K Rowling wydają się perfekcyjne i dopracowane, a to czy nam się spodoba zależy od nas.
Edytowane przez Prefix użytkownikaTwinnek dnia 10.04.2018 21:18

Prefix użytkownikaDziecinnyRysownik
A ja uważam Księcia za jedną z najsłabszych części.
Miała ona potencjał na bycie jedną z moich ulubionych części, ale niepotrzebnie wciśnięto tam masę niepotrzebnych, słabo napisanych romansów. Czytając tą część, mialam fragmentami wrażenie, że czytam jakiś zmierzch w wersji J.K.R. Czytanie mnie tak nudziło, że aż miałam ochotę skończyć już z serią HP.
Mimo, iż lubiłam sceny z wspomnieniami oraz ostatnie rozdziały bardzo mi się podobały, to nie zmienia to tego, że za tą książką po prostu nie przepadam.
Strasznie irytowała mnie postać Ginny. Typowa postać "fanfikowejmarysue", denerwowała mnie bardziej niż postać Harrego "garystu" Pottera.
Poza tym-przez praktycznie wszystkie wcześniejsze części Harry po prostu Ginny ignorował, dlaczego akurat teraz na nią zwrócił uwagę :v?
Hermiona w tej części nie była Hermioną-dla mnie zachowywała się wręczże idiotycznie, jej ciągłe foszki były strasznie irytujące.
Ogólnie większość postaci zachowywała się jak fochliwe dziesięciolatki. Może to miało być zabawne czy coś - ale dla mnie to śmieszne nie było. Chociaż ja mam dość dziwne poczucie humoru, to może dlatego :v.
Edytowane przez Prefix użytkownikaDziecinnyRysownik dnia 10.04.2018 22:18
78.media.tumblr.com/tumblr_lubkz3uuQR1qje83yo1_500.gif
jestem leniem
czasem coś nagryzmolę, ale to raz na ruski rok.

mój avatar to przerobiony na szybko zrobiony przypadkowo screenshot w trakcie grania w grę o niebieskim jeżu, który szybko biega (to brzmi strasznie absurdalne lel)

Www.Www.www
Prefix użytkownikablad logiczny
DziecinnyRysownik, widziałaś gdzieś może jakieś dobrze napisane przez Rowling romanse :D Cytuję jednak tylko opinie wielu z czytających. Ja na to zupełnie nie zwróciłem uwagi, bo Hogwart to taka "zupełnie inna szkoła". Rowling jednak uznała, że to już "ten czas" i uwzględniła w zachowaniach głównych bohaterów. Jednak główna akcja toczy się przecież wokół innych problemów. Hermiona moim zdaniem była jak najbardziej sobą, tylko bardzo jej nie w smak były poczynania Rona. Ona już ostatecznie ustabilizowała swoje uczucia i skupiła je wyłącznie na nim, a on sobie zaszalał.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Prefix użytkownikaKamil29
Ja czytam wlasnie księcia pòłkrwi i jest fajna interesująca a mam zamiar przeczytac wszystkie tomy HP :angry2:

Prefix użytkownikaNicram_93
Ciężko w ogóle mówić, by książki Rowling odstawały zbytnio od siebie poziomem. Mimo to jednak, jeśli mam wskazywać na minimalne różnice to niestety "Książę Półkrwi" znajduje się u mnie w dolnej części rankingu. Dzisiaj czyta mi się przyjemnie, kiedy czytam już po raz "n-ty", ale pamiętam jak długo nie mogłem się wciągnąć czytając ją po raz pierwszy, co mi się nie zdarzyło w innych częściach. Historie o Voldemorcie są bardzo ciekawe, ale najbardziej zachwyca mnie zwrot akcji na końcu z jednym bohaterem, który to zwrot zostaje nam jeszcze ciekawiej wyjaśniony w ostatnim tomie:). Myślę, że dla mnie dużym rozczarowaniem było to, że tom ten jest dużo krótszy od "Zakonu Feniksa", który jest moim ulubionym. W dodatku sporo uwagi poswięcono romansom, do których nie mam nic przeciwko, ale związek Harry'ego z Ginny jest dla mnie strasznie grubymi nićmi szyty. Przez 5 lat Harry w ogóle się Ginny nie interesuje, a tu nagle od początku tomu zmienia nagle zdanie.
Mimo to czytając po raz kolejny "Księcia Półkrwi" czyta się go coraz przyjemniej.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: