Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

moje życie to mem
19.09.2020 18:38
Tak

Pomocna dłoń
19.09.2020 18:36
monciakund, 18

moje życie to mem
19.09.2020 18:34
fleja, tak z ciekawości, ile masz lat?

Ciasteczkowy Diler
19.09.2020 18:27
mówiłam xD

Pomocna dłoń
19.09.2020 17:57
masz racje, teraz jest
puchon "twojastaraa" xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59574 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56177 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 44449 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43141 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 38320 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 37185 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36429 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33345 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
Czy boicie się śmierci?
Prefix użytkownikaJMARTA
Zależy jak. Nie chciałabym zostać utopiona, zasztyletowana, uduszona. No po prostu chciałabym umrzeć śmiercią naturalną

Prefix użytkownikaSasume
Bardziej obawiam się samotności jednak jedno nie wyklucza drugiego. Na razie jeszcze skoro jestem młoda to nie zastanawiam się nad tym. Tak naprawdę na każdego kiedyś przyjdzie pora. Taka kolej rzeczy :)
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 10.01.2013 16:06

Prefix użytkownikaKurgan
Duniaczek114@ napisał/a:A najgorsze to obudzić sie w trumnie... Dlatego chcę poddać się kremacji

No to wyobraź sobie, że budzisz się w trumnie... w piecu...

Ja to się tylko boję śmierci bliskich.
The Truth Is Out There

Prefix użytkownikaAda98
Najbardziej boję się, że moim życiu znowu umrze najbliższa mi osoba. Swojej śmierci boję się tylko pod jednym względem: że nie zdążę się pożegnać z bliskimi. Ale na razie jestem młoda, więc chyba nie mam się czym przejmować
http://www.facebook.com/pages/Wielka-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-pozostawia-wieczny-%C5%9Blad/302579449855644?ref=hl

Wielka miłość pozostawia wieczny ślad <3

Prefix użytkownikaNatix
Nie. Śmierć jest czymś zupełnie naturalnym, choć może być spowodowania przez osoby trzecie. W sumie to nagroda za to, że tak długo żyjemy na tym chorym świecie. Obawiam się tylko bólu, jaki może mi przy tym towarzyszyć.

Prefix użytkownikaAlette
Może coś napiszę... coby temat nie umor ;p

Nie wiem. Nie wiem czy boję się samej śmierci czy bardziej tego, że cała moja egzystencja nie miała sensu. Koniec życia mnie nie przeraża, z pewnością czuję dyskomfort na myśl o końcu. Także bardziej chyba straszy mnie ta zagadka, brak odpowiedzi co do życia po śmierci. Mam takie chwile, że czuję się fatalnie, bo ciężko mi sobie wyobrazić, że mnie po prostu nie ma i już nigdy nie będzie.

Samego bólu towarzyszącego śmierci się tak nie boję. Nie to, że go wyczekuję albo jest mi obojętny - po prostu aktualnie jakoś nie zastanawiam się nad tym. Śmierć może nie boleć wcale, a chyba najgorsza jest ta świadomość, że gdzieś życia nam po prostu umyka, że coś się kończy i choćbyśmy nie wiem co zrobili - nie mamy na to wpływu. Decyzja nie należy do nas. Sama śmierć nie należy do nas... może właśnie w tym tkwi problem. Możemy zmienić wszystko, z wysiłkiem czy bez niego, ale zawsze jest jakieś wyjście - gdy zamkną nam drzwi, zostaje otwarte okno. W przypadku śmierci nie ma ani drzwi ani okna... właściwie nie ma żadnego wyjścia i ta niemoc jest czymś przerażającym.

Nie jestem w stanie wyobrazić sobie momentu, w którym nie jestem w stanie zrobić po prostu nic.
Edytowane przez Prefix użytkownikaAlette dnia 23.01.2013 22:12
web.archive.org/web/20170527063436im_/http://i61.tinypic.com/n1qk3n.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najfanfick2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png
www.harry-potter.net.pl/images/najsympatyczniejszy_uytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_ff.png

66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3

78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami
Żył sobie Racław z rycerzykami.
Wielu ich tam było, innej maści każdy,
Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny,
Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie,
Rozpalający serce niemal każdej kobiecie,
Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary,
Którą owładnęły miłości jego czary
I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą...
Ale koniec historii! Nie za to mi płacą.
Wracając do Lagary, żyła tam Liliana,
Która, chociaż nieporadnością owiana
I znana w otoczeniu z niechęci do koni,
Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni.
Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia.
Mając u swego boku Gaję, Aarona,
Fomę i Milana, a przed sobą zadanie,
Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie.
Jednak Racława niestety przy nich nie było,
A szkoda, bo to by się lepiej skończyło.
Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie
I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie,
Doprowadził ich całych do kapitana,
Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana,
Który miał przy sobie ogiera wspaniałego,
Nawet dla stajennych nieprzyjemnego,
Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało
Jedynie zgrabne, Racławowe ciało...

Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni?
I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni?
Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem?
Potwornym ogierem wraz z jego panem?
Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany?
Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy?

Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie.
Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie,
Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie
O Racławie i jego kochanej niewieście.

Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...

33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Lista ficków, które przeczytałam i polecam

Miniaturki
"Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter
"Czterdzieści pięć" Barloma
"Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce
"Przemyślenia" Wileny Romus
Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte
"Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest
"Glizdogon" Nieoryginalnej
"Las mnie wzywa" Klaudek884
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope
"Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny
"Proszę, powiedz moje imię" Only Dream
"Między wierszami" Fuerte

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty
"Bogini" ulki_black_potter

Poezja
"Feniks" Wileny Romus
"Na chwałę! Na honor!" Ann
"Zwariował!" Wileny Romus
"Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann

38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png

"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon

49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine
... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love

68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg

Prefix użytkownikalosiek13
Tak, boję się śmierci. Przeżyłem niedawno utratę bliskiej osoby i nie byłem w stanie sobie wyobrazić, że moje życie miałoby się skończyć tak nagle. Mam dopiero 19 lat, plany na przyszłość. Jestem ciekaw co mi ona przyniesie. Martwiłbym się też o moją rodzinę. Nie mogę nawet pomyśleć o tym, że miałbym ją opuścić, przysparzając im smutku i zmartwień. To samo tyczy się znajomych. Opuścić ich? To nierealne. O tym co będzie po śmierci, nie myślę. Cieszę się tym co mam tutaj i teraz, jak na tym wyjdę? Tego również nie wiem. Ale tak, zdecydowanie boję się śmierci...

Always

zapodaj.net/images/c4ff56e394964.jpg

Prefix użytkownikaMarvin Aristow
Im bardziej staje się dorosły, zdaję sobie sprawę z tego, że życie to przemijanie i że śmierć jest jej naturalnym elementem. Każdy kiedyś umrze, każdego to spotka, tylko jeszcze zależy w co wierzysz, co się z Tobą stanie po śmierci. I czy potrafisz sobie odpowiedzieć na pytanie po co żyjemy. Bo to jest bardzo ciężkie pytanie. A tak naprawdę to nie ma osoby, która by się śmierci nie bała. Ponieważ śmierć jest szokiem, a strach to naturalny odruch człowieka, kto mówi, że się jej nie boi po prostu kłamie. Może zwyczajnie o niej nie myśleć, może sobie nie wyobrażać, ale gdy przyjdzie moment, gdy od śmierci zaczną dzielić go minuty lub sekundy sytuacja całkiem się zmieni. Chociaż ludzie umierają szczęśliwi , zadowoleni często, u boku ukochanej osoby, ale narodziny i śmierć są szokiem więc każdy gdzieś głęboko odczuwa strach.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 24.01.2013 12:40

Prefix użytkownikajackpotter
Ja w sumie nie boję się śmierci . Boje się raczej tego że nie zdąże zrobić niektórych rzeczy przed śmiercią . W Potterze kilka razy były jakieś stwierdzenia dotyczące śmierci ale ich nie pamiętam zbyt dokładnie .Coś w stylu '' śmierć jest początkiem czegoś nowego '' .

Prefix użytkownikafuerte
Depresyjny temat, no ale trzeba się wypowiedzieć.

Czy się boję... Nie wiem, swojej może nie, ale śmierci bliskich osób już tak. To mnie najbardziej przeraża, mimo że wiem, że taka jest kolej rzeczy i nie da się tego w żaden sposób zatrzymać.

No i kilka osób pisało, że boi się tego, co jest po śmierci. Ja szczerze mówiąc mam nadzieję, że nie ma nic. Żadnej wędrówki dusz, przechodzenia do kolejnego wcielenia. I nie uważam też, że jeśli nic by później nie było, to życie tutaj jest bez sensu. Żyjemy, popełniamy błędy, podejmujemy decyzje i to wszystko sprawia, że ktoś nas w jakiś sposób zapamięta. I tylko od nas zależy, czy będzie nas wspominał dobrze, czy źle. I chyba nawet ta sama pamięć mi wystarcza.
I naprawdę, dla mnie mogłoby nie być niczego po śmierci. Chciałabym przeżyć jedno życie i się później nie błąkać w takiej, czy innej postaci.

imgupload.pl/images/2020/01/19/tumblr_bc13207b378b2f01b6faa0c3ad9d44fc_1956b598_640.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaLossiril
Ja nie boję się śmierci, tylko ewentualnego bólu z nią związanego i tego, że umrę w samotności.
Jestem święcie przekonana o 'życiu po życiu', chociaż nie mam konkretnego wyobrażenia na jego temat. Nie jestem przekonana o istnieniu nieba i piekła, ale wierzę w równoległy świat, bo człowiek posiada duszę i po śmierci ciała ona wciąż żyje, tylko nie wiemy, gdzie się podziewa.
"You could be great, you know, and Slytherin will help you on the way to greatness,
no doubt about that."

49.media.tumblr.com/8fd19fd808466128891dbc622e847972/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo2_r1_250.gif45.media.tumblr.com/0657b0d7361e18d2e9b9ad59589ba694/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo8_r1_250.gif49.media.tumblr.com/44cba2a6756c07fec6f86f9c6baeabe6/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo4_250.gif

45.media.tumblr.com/d941556ef09d4df2aa4255e2d1916738/tumblr_o20215Cx8Z1txsq03o1_500.gif

www.nrdfeed.com/gImages/draco-scream-gif-gif71a7c2e0904f25cbb722c4b60d0e809153c8694c07ea4.gif

25.media.tumblr.com/96e036d50d60465467af86aaa10d1985/tumblr_mifwnfHhoW1r1da95o1_500.gif

tumblr klik

'We must take a hard road, a road unforeseen. There lies our hope, if hope it be.'

'The world is indeed full of peril, and in it there are many dark places; but still there is much that is fair, and though in all lands love is now mingled with grief, it grows perhaps the greater.'

i59.tinypic.com/258b141.gif

'Deserves it! I daresay he does. Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgment. For even the very wise cannot see all ends.'

i58.tinypic.com/ne49j.jpg

It is not our part here to take thought only for a season, or for a few lives of Men, or for a passing age of the world. We should seek a final end of this menace, even if we do not hope to make one.

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najciekawszy_podpis.png

http://morivrty.tumblr.com
Prefix użytkownikafuerte
Jestem święcie przekonana o 'życiu po życiu', chociaż nie mam konkretnego wyobrażenia na jego temat. Nie jestem przekonana o istnieniu nieba i piekła, ale wierzę w równoległy świat, bo człowiek posiada duszę i po śmierci ciała ona wciąż żyje, tylko nie wiemy, gdzie się podziewa.

No ja właśnie coraz mniej w to wierzę. To znaczy, może inaczej: przeraża mnie perspektywa błąkania się mojej duszy cholera wie gdzie. Bo skoro będzie się błąkać, to zaczyna mi to przypominać pieprzoną Opowieść wigilijną, gdzie Marley się tułał z łańcuchami przywiązanymi do ciała przez lata xD. I już na samą myśl mi słabo i może w tej kwestii właśnie mnie śmierć trochę przeraża, haha.
imgupload.pl/images/2020/01/19/tumblr_bc13207b378b2f01b6faa0c3ad9d44fc_1956b598_640.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaSixth Gun
Okropnie się tego boję. Czasami wyobrażam sobie siebie już dużo starszą i nagle przychodzi moment gdy umarłam, widzę ciemność i nagle przytłacza mnie ogrom tego, że po prostu mnie nie będzie. Nie będę już nic czuła, lata będą mijały a ja tak jakby zniknę. Nie mogę tego normalne wytłumaczyć.
Nie potrafię zaakceptować myśli, że żyję żyję żyję, nagle umieram, i nie ma nic. Nic nie czuję, nic nie ma, koniec wszystkiego. Jak dochodzę do takiego momentu podczas rozmyślań to aż czuję w sobie pustkę,jakbym miała zaraz zemdleć i chce mi się wymiotować.

Niby wieżę, że jest jakieś życie po śmierci, ale nie lubię się nad tym zastanawiać, bo mnie to męczy. Natomiast bardzo prawdopodobna dla mnie jest reinkarnacja, chociaż jest to niezgodne z moją religią.
Z resztą, jak przychodzi czas, gdy myślę o śmierci i religii, to już sama nie wiem w co wierzę.

Prefix użytkownikaSeptim
Nie, nie boje się śmierci, bo jak powiedział kiedyś ktoś bardzo mądry ,,Śmierć to dopiero początek"

Prefix użytkownikaulka_black_potter
fuerte napisał(a):

Depresyjny temat, no ale trzeba się wypowiedzieć.

Czy się boję... Nie wiem, swojej może nie, ale śmierci bliskich osób już tak. To mnie najbardziej przeraża, mimo że wiem, że taka jest kolej rzeczy i nie da się tego w żaden sposób zatrzymać.

No i kilka osób pisało, że boi się tego, co jest po śmierci. Ja szczerze mówiąc mam nadzieję, że nie ma nic. Żadnej wędrówki dusz, przechodzenia do kolejnego wcielenia. I nie uważam też, że jeśli nic by później nie było, to życie tutaj jest bez sensu. Żyjemy, popełniamy błędy, podejmujemy decyzje i to wszystko sprawia, że ktoś nas w jakiś sposób zapamięta. I tylko od nas zależy, czy będzie nas wspominał dobrze, czy źle. I chyba nawet ta sama pamięć mi wystarcza.
I naprawdę, dla mnie mogłoby nie być niczego po śmierci. Chciałabym przeżyć jedno życie i się później nie błąkać w takiej, czy innej postaci.

Jak to?:< Ja nie wyobrażam sobie żeby po śmierci nie było nic. Co? Umieramy i już? I nas nie ma? Brr, nawet boję się o tym myśleć. Chciałabym żeby było życie po śmierci. Tzn. takie życie, że hmm, wiem co się dzieje z moimi bliskimi, że mogę zobaczyć swój pogrzeb (jestem chyba nienormalna, że ciekawi mnie jak on będzie wyglądał i kto przyjdzie ostatni raz się ze mną pożegnać) i takie tam błahostki. Nie mam zamiaru na nowo się rodzić i prowadzić nowe życie na Ziemi tylko, po prostu być. Chciałabym, żeby moja dusza bujała się po ziemi jako coś niewidzialnego i nie mającego wpływu na życie ludzi. Ciężko to trochę wytłumaczyć, ale mam nadzieję, że moje pojęcie świata się zmieni i to co będzie po śmierci zaakceptuję jako coś zupełnie normalnego. Wiecie, robię krok i już wiem że śmierć nie jest taka zła i czeka mnie teraz jakaś nowa przygoda, która jednak nie jest mi obca.

Ale pytanie było czy boimy się śmierci. Tak, bardzo się boję, po pierwsze żal serce ściska jak się pomyśli jak nasi bliscy zareagują gdy nas zabraknie. A gdyby ktoś z moich bliskich zmarł? Jezu, nie chcę nawet o tym myśleć. W śmierci najbardziej boję się właśnie tego, że po niej nic już nie będzie. Musi coś być. Jak to Hermiona powiedziała kiedyś Ronowi, że jak niszczysz Horkruksa to niszczysz od razu jego duszę, a jak Ciebie ktoś przekłuje to dusza pozostanie nietknięta. Panna Grenger była zbyt inteligentna, żeby jej nie wierzyć:<

Poza tym jak większość ludzi, ja po prostu nie chcę umierać. W życiu czeka na mnie jeszcze tyle niespodzianek, dobrych i złych i chce to wszystko przeżyć jak najlepiej potrafię.

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaKHZP
Ja nie boję się śmierciii nikt nie powinien się jej bać. Każdy boi się sposobu w jaki umrze. Ja bym chciał naturalnie. Dwa, boimy się tych wszystkich niewiadomych.
Tu ich jest dużo, a tam ? Pewnie masakra. Nie umiemy sobie tego życia później wyobrazić. Nie wiem co napisać bo mam teraz w głowie mentlik, więc napiszę koniec innym razem. Za trudny temat na jeden post.
Pozdro, Puchon KHZP

Miejsce na wierszyk, który jest w fazie produkcji. ; )

i58.tinypic.com/30tq9n8.jpg

i61.tinypic.com/531hle.jpg

Ja i HPnet: od 14.06.2013 10:41 - na zawsze!

i66.tinypic.com/fymvk1.jpg

Olśniewający swym uśmiechem KHZP

i64.tinypic.com/xgktat.png

Love Dziękuję! Love

Moje arcydzieła:

FF:
1. Na plaży.
2. Cukierki.
3. Wróżba z przeszłości

Artystycznie:
1. Borsuk - wyszywanka.

NAJMROCZNIEJSZY OBSZAR MOJEGO PODPISU

i63.tinypic.com/2ia8lmv.png

<p align="justify"> </p>

Prefix użytkownikaMonteQiu
Ja, tak jak to powiedział KZHP nie boję się śmierci, tylko sposobu w jaki umrę. Nawet miałem takie chwile w życiu, kiedy CHCIAŁEM (co mnie przeraża) umrzeć na miejscu w tamtych chwilach...
Móc, to chcieć, lecz nie zawsze chcieć znaczy móc..imageshack.com/a/img845/4409/fx0w.png

Prefix użytkownikaLily050
Nie boję się śmierci ani spotkania ze swoim stwórcą. Boję się sposobu śmierci. Jestem wrażliwa na ból i boję się, co będzie, jak będę miała po osiemdziesiątce, w końcu wiele osób na coś choruje. :< Moim zdaniem najgorszy rodzaj śmierci to uduszenie przez kogoś... Ale jak na razie mam tylko trzynaście lat, nie mam się czym przejmować. :D

Prefix użytkownikaDambyldoreee
Ja się nie boje śmierci. Nikt nie powinien się bać śmierci albo sposobu śmierci według mnie nie ma się czym przejmować :).
Nie to co najlepsze tylko to co najbardziej potrzebujesz .

Prefix użytkownikaBeastille
Nie boję się aczkolwiek boję się tego co jest po śmierci ;) Jeśli naprawdę istnieje niebo...to mam przechlapane, haha.

Natomiast nienawidzę myśli, że jeśli umrę w młodym wieku to nie spotka mnie tyle wspaniałych rzeczy, nie poznam tylu cudownych ludzi, nie przeczytam tylu książek i nie zdążę zakochać się w mojej drugiej połówce. Ale wiecie, jeśli umrę to nie będę się tym już przejmować, będzie mi wszystko jedno.
"May the wind always be at your back and the sun upon your face. And may the winds of destiny carry you aloft to dance with the stars."

31.media.tumblr.com/af20c4803edfa5868b3597be9b712508/tumblr_mqwornqJzb1ro4l1eo3_500.png

"Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków niż ołtarze kościołów
- a ściany szpitali słyszały więcej prawdziwych modlitw, niż ściany kościołów."

25.media.tumblr.com/d1a217d9cfa0407c58a4758ada7130d2/tumblr_mrquv1nGwP1qdghxxo2_500.png

31.media.tumblr.com/7c60a318618c2266cace1a0799b39eb3/tumblr_mrquv1nGwP1qdghxxo3_500.png

31.media.tumblr.com/93b58aaf0a42fac106900c5402be6fbf/tumblr_mrquv1nGwP1qdghxxo1_500.png

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: