Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Voldemort
Limonka
No właśnie... zastanawiam się co sądzicie o naszym kochanym Voldziu? ;)
Edytowane przez Limonka dnia 03.01.2008 14:28
 
LadyGray
A może być :D. W końcu ktoś musi być zły... no ale bez przesady, żeby aż tak? Nie no w porządku "gościu" (boi człowiekiem to go raczej nazwać nie można :P) ma taki słodziutki nosek :D.
Edytowane przez Limonka dnia 03.01.2008 14:26
I moze sama powiesz mi
Jak mam powiedzieć to Tobie
Że już nie Kocham Cię, nie chcę
 
Sally Snake
O taak. Z Voldemorta to uciechę by mieli psychiatrzy, psychologowie i inni lekarze dusz i umysłów. Tylko czy cokolwiek by to pomogło?
Co do noska zgadzam się w stu procentach! Jest taki łaaaaadny.
Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!
* * *Jestem wredna i zła. I pracuję dla Mizuyashi...analizy robimy.
* * *Strzeżcie się szlamy, mugole i zdrajcy krwi! Bo oto nadchodzi Elita Slytherinu!

Więc kimże w końcu jesteś?
-Jam częścią tej siły,
która wiecznie zła pragnąc,
wiecznie czyni dobro
Trwaj chwilo, jesteś piękna.
Faust
 
Marta
Ja go nie lubię. Mógłby się postarać o jakąś operację plastyczną, czy coś. Zresztą, skoro jest takim potężnym czarnoksiężnikiem, to czemu nie zrobi z siebie normalnego człowieka, z normalnym nosem, oczami itd.? :smilewinkgrin:
http://www.pokemonomstop.fasthost.pl
http://www.bykom-stop.avx.pl
http://dziecineo.prv.pl
http://www.antyspam.pl

Koniecznie wejdź...
 
TomV
Voldemort jest świetny! Fantastyczny czarny charakter! Ma koleś jaja, życie dało mu w kość, miał ciężko, a on zagrał wszystkim na nosie, wykorzystał kogo się dało, nauczył się czarować, pozabijał trochę, podzielił duszę i został Panem Ciemności! Aha i prawie prze 30 lat nikt go nie złapał! Ja tam go podziwiam! :D
Bierz co się da i nie oddawaj!
 
Asiula
Chyba tak to jest z niektórymi czarnymi charakterami, że ich sie po_prostu lubi :). Chociaż koleś ma coś z psychiką, nie powiem, że nie ;]. A czasem to mi go zal :P. No ale trzeba przyznać, że jest "wielki"... dokonać tylu rzeczy? - masakra. Fakt, ze były to złe rzeczy, ale to tylko książka :). A może i aż.
Edytowane przez Limonka dnia 03.01.2008 14:28
 
Peeves
Wiecie co, może ja też jestem nienormalna, ale właśnie od tych pozytywnych postaci wolę czarne charaktery i Voldi jest jednym z nich - no wiecie taki dziwny, przystojny, psychiczny, potężny, przystojny, wspaniały, mhroczy, przystojny, z jajami... czy mówiłam już że przystojny??
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
Joann Jett
 
-Liska-
Ja nie wiem czemu, ale też go lubię :D Jest bardziej interesujący niż np. taki Harry (nie żebym coś miała do Harry'ego) Dziwny i nienormalny :D Ktoś inny pewnie by się załamał po takim dzieciństwie, a on został najpotężniejszym czarnoksiężnikiem! (złym, ale jednak) Można go podziwiać :D Ja po prostu wolę czarne charaktery, tak jak Peeves Poltergeist.
 
Peeves
fani Voldzia łączcie się, walczmy z ogłupiałymi fankami bliznowatego mażącymi o ślubie z Danem... czego żądamy? Oczyszczenia z zarzutów Draco, Snape... i panowania Death Eathersów xD
buahahahaha <tu następuje diaboliczny śmiech>
Edytowane przez Limonka dnia 11.06.2007 21:18
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
Joann Jett
 
Albus12
LUBIĘ GO ZA:
-to że nie jest głupi, bo jakby był głupi to by nie zawładnął nad tyloma ludźmi
-to że odciął rękę GLIZDOGONOWI ( KTÓREGO NIE CIĘRPIĘ)
-to że zabił rodziców HARREGO, bo jakby ich nie zabił to by tej ksiązki nie było i nie pisałbym tego na forum
NIE LUBIĘ GO ZA:
-to że zabił tylu ludzi
-to że chce zabić HARREGO
"I have a dream that my four little children will one day live in a nation where they will not be judged by the color of their skin but by the content of their character."

Martin Luther King
 
Her-mio-na 13
Co wy chcecie od Voldemorta. Wiadomo- zły. Ale zawsze jest ktoś zły i dobry. Ogólnie, to jest dość fajny, zna dużo zaklęć, sam pewnie wymyślił połowę z nich, no i te horkruksy. Podejrzewają, że jest ich sześć, a przecież żadnemu czarodziejowi to się nie udało. Ale jednak zła postać, więc nie zachwycam się nim aż tak. Poza tym był w Slytherinie, a ja Ślizgonów nie lubię. Chciałabym, żeby wygrał jednak Harry Potter.
 
Madzia_lily
ooo.. jak to zobaczy jakiś Ślizgon (LOmonka, lOthien, Slytherin, Peeves) to nie żyjesz...
Ale ja tu przyszłam o Voldziku pogadać... A więc tak... Jest takim spoko czarnym charakterkiem, taki, mądry, inteligentny (IQ pewnie ok 200), PRZYSTOJNY i w ogóle... lubię go, bo spoko facet jest...
"Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, wiec trzeba sie z nią obchodzić ostrożnie..."
 
Limonka
Madzia, ale mi fajnie nicka przekręciłaś xD.
Ja tam się już tu nie wypowiadam, bo chyba i tak każdy wie co sądzę na temat wypowiedzi Her-mio-ny 13 :P.
Edytowane przez Limonka dnia 03.01.2008 14:25
 
Peeves
Limonka chyba się nie fochniesz.... ale MAdzia ma rację ta wypowiedź jest tak żałosna, że nawet nie mam jak jej komentowac - słabe nerwy... poza tym mam ju za sobą całkiem ciekawą konwersację z Her-mni-ną 13 xD
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
Joann Jett
 
gregorb612
Voldemort to okrutna postać ale myśle, że wpływ na to miało m.in. wychowywanie w sierocińcu i nieznanie rodziców. Oczywiście ten którego imienia nie wolno wymawiać przekroczył już tą granicę którą oficjalnie nazywamy złem:)
 
Lilianne_
Geniusz? W swojej dziedzinie na pewno tak. Zbyt dumny i pewny siebie, lubi czuc sie panem i otaczac sie osobami, nad ktorymi ma wladze. Nie lubie takich ludzi, wiec i Voldka nie darze sympatia. Przesiakniety zlem, chociaz w pewnych momentach czulam od niego hmm... dobro?
Kiedy patrzymy na śmierć lub ciemność, boimy się tylko nieznanego, niczego więcej...
 
Brice
Voldiego lubię, choć czasem mnie denerwuje jego zachowanie, ja rozumiem przyjemność z dręczenia ofiary, ale taką miał przyjemność, że mu Potter nawiał z przyjącia urodzinowego... (no dobra, musiało tak być, żeby były kolejne części, ale...)

Uwielbiam go, chociaż wolę Toma Riddle'a, bardziej przystojny i z dobrymi manierami. A Voldi kojarzy mi się z Diabłem z Pasji, czyli źle mi się kojarzy, hiehie...
"Harry zatrzymał się przed jego stolikiem i spojrzał z góry na swojego piętnastoletniego ojca.
Podniecenie eksplodowało mu w brzuchu."
 
TomV
Ja podziwiam Voldemorta! Naprawdę! Bo świat skopał mu tyłek, potraktował jak śmiecia, wdeptał w glebę a on wstał i teraz świat płaci mu za wszystko ludzką krwią i cierpieniem! Riddle mógł stać się pijakiem, złodziejem albo narkomanem! Ale nie... on został Panem Ciemności... RE5PECT!
Bierz co się da i nie oddawaj!
 
Lara
Darzy go wielkim szacunkiem, za umiejętności, za to, że umie zwerbowac kogo tylko zapragnie, za to, ze potrafi cały czas pozostać przy życiu, natomiast denerwuje mnie u niego, samolubstwo, dążenie do wladzy.
 
b1ala.znajomi.interia.pl
Mitzi Caspar
Voldemort miał w sobie wielką siłę. i siłę przebicia również ;P Był urodzonym przywódcą, sprytny, inteligentny, czarujący, władczy, przystojny, prymus...Wszystko byłoby idealnie, gdyby tylko miał rodziców. Na pewno większość rzeczy potoczyłaby się inaczej...To jego okrucieństwo...może by zostało "zduszone"? Z jednej strony strasznie żal mi Voldemorta, a z drugiej podziwiam go.

"From childhood's hour I have not been
As others were: I have not seen
As others saw..."

/Edgar A. Poe/
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.19