Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
Ulubiona postać...
Prefix użytkownikaSmoczykot
Moją ulubioną postacią jest Hardodziob bo jest zwierzakiem, a ja kocham zwierzęta. Lubię go bo jest słodki, ładny, jest przyjacielem Harry'ego Pottera i Hagrida. Jest fajny bo umie latać. Jest groźny kiedy trzeba. Myślę, że ma jednak miły charakter. Chciałabym mieć takiego w domu, bo fajnie by się na nim jeździło.
 
Prefix użytkownikaHermiona Grangerrr
moimi ulubionymi postaciami z harrego pottera są Nimfadora Remus Syriusz Ginny Lilly Fred Gorge Moody Hagrid Minerwa MCgonegall Ron Hermiona Harry Molly zgredek draco luna Nevil Crabe Goyle Hardodziob James Artur Charlie Fleur lestrange albus dambledore
 
Prefix użytkownikaOpenSpaceCircus

Snape - za to że był najbardziej interesującą i tajemniczą postacią, zamknięty w sobie po bolesnych przejściach, ukrywający się za maską.

Voldemort - za jego geniusz i mistrzowskie opanowanie magii.

Edytowane przez Prefix użytkownikaOpenSpaceCircus dnia 24.08.2015 15:42
 
https://www.wattpad.com/story/67424361-szpieg-dosk
Prefix użytkownikaKathleen_Black99
Nie potrafię wskazać jednego ulubionego bohatera, co nie jest dziwne zważywszy na ilość postaci w całej serii. Mam swoją szóstkę ulubieńców, którymi są: Bellatrix, Syriusz, Nimfadora, Remus, Severus i Fred.
Dlaczego Bellatrix, skoro zabiła Tonks i Syriusza? Odpowiedź jest prosta - moje preferencje są równie skomplikowane jak ja sama :)
Bellatrix jest dla mnie osobą niezwykle wytrwałą w swoich ideałach, gotową do poświęcenia swojej rodziny i siebie. Jest szalona i oddana. Najbardziej w niej jednak lubię fakt, że nie miała żadnych wyrzutów sumienia. (Każdy zrobił w życiu przynajmniej jedną rzecz, od której gryzie go sumienie, więc czy nie jest wspaniale poznać osobę, której to nie dotyczy?)
Syriusz ... Gdyby cała seria była prawdą, a ja byłabym czarownicą, chciałabym, żeby był moim mężem :D Może to naiwne stwierdzenie, jednak Syriusz jest osobą tak dobrą, ciepłą a jednocześnie waleczną, że byłby moim ideałem. Lubię w nim wszystko, począwszy od figlarnego uśmiechu i rozwianych włosów po gotowość do poświęcenia dla dobra sprawy.
Nimfadora. W przeciwieństwie do wszystkich innych (i jej samej) nie lubię nazywać jej Tonks. Jej imię bardzo mi się podoba, jednak to oczywiście nie jedyny powód, dla którego jest moją ulubioną postacią :) Uwielbiam ją za jej bezpośredniość, radość z niczego, taką dziecinną beztroskę. Jest bardzo barwną posatcią i ubolewam, że Rowling nie rozwinęła jej wątku.
Remus .... Czy muszę o nim mówić? Chyba każdy go kocha. W życiu nawet nie przeczytałam o tak dobrym człowieku. Podziwiam go za wszystko. Sądzę nawet, że jego wilkołactwo wywarło bardzo duży wpływ na to, jaki jest.
Historia Severusa jest jak dla mnie miliard razy lepsza niż wszystkie romansidła i inne opowiastki o nieszczęśliwej miłości, o których słyszałam (ponieważ takowych nie czytam). ZAWSZE płaczę, gdy czytam lub oglądam jego wspomnienia. To co zrobiła z jego postacią Rowling jest fenomenalne, i chociaż żal mi jego cierpienia, nie było ono dla mnie bezsensowne.
Fred Weasley skradł serca wszystkich. Uśmiechnięty szkolny figlarz :D Dlaczego go lubię? Może dlatego, że gdy poznałam historię Pettigrew, chciałam żeby Huncwotów znów było czterech. I to jego właśnie dołączyłam. Nie dlatego, że zginął, chociaż to jeszcze mocniej utwierdziło moje racje w słuszności. Dlatego, że po prostu jego, od początku pierwszej części, bardziej polubiłam :)
To tyle jeśli chodzi o moje ulubione postacie. Osoby, które mnie dość dobrze znają, mówią, że moi ulubieńcy zwykle mieli coś, czego ja nie mam, a co chciałabym mieć. Lub też, że w pewnych kwestiach jesteśmy podobni. Myślę, że mają rację :D
Ten profil jest własnością
Księżniczki Gwiazd


"Zdawało mu się, że Syriusz upada jak na zwolnionym filmie. Jego ciało wygięło się w łuk i osunęło do tyłu przez postrzępioną zasłonę zwisającą spod łuku ...
I Harry zobaczył, jak na zniszczonej, niegdyś przystojnej twarzy jego ojca chrzestnego pojawia się mieszanina strachu i zaskoczenia, gdy przeleciał pod starożytnym łukiem i zniknął za zasłoną, która falowała jeszcze przez chwilę, jakby uderzył w nią silny wiatr, po czym znieruchomiała."


m.ocdn.eu/_m/a61e71c9ec0473e2235d22216a8c72b9,62,37.jpg
 
Prefix użytkownikaJuliaGranger
Hermiona Jean Granger <33333 Uwielbiam ją ^^ Za to, że jest taka mądra, zabawna, piękna <3 Po prostu za jej sposób bycia <33 Ron'a Harr'ego o bosh... Lubie wszystkich oprócz śmierciożerców.
 
Prefix użytkownikahermiona03
Mam dużo ulubieńców i nie jestem w stanie określić kogo z nich najbardziej lubię. Na pewno to:
*Hagrid
*Hermiona
*Tonks
*Lupin
*Molly
*Fred i George
*Luna
*Nelive
*I to chyba wszyscy moi naj naj:):DCzarodziejjezyk
 
brak
Prefix użytkownikaKalinka
A więc... Moimi naj są [werble prosz] Malfoyowie. Jak to określiłam z moją psiapsiółom wesoła i kochająca się rodzinka, bez żadnych problemów finansowych. Ich riposty są cięte jak mydło w płynie. A tak serio. Draco jest moim naj. Dlaczego? Ze względu na jego charakterek. Moje koleżanki Potterhead uważają że powinnam pozwać J.K.R za używanie mojego wzorca w książkach. Naprawdę. Wredna i cyniczna i w ogóle. Jego rodzinka też niczemu sobie -.-
"Niektórych problemów nie da się rozwiązać za pomocą taśmy izolacyjnej."

Idź tam, gdzie prowadzi Cię serce, inaczej utracisz wszystko. Rick Riordan Złodziej pioruna
Gdyby mózgi były ze złota, byłbyś biedniejszy od Weasleya, a to nie lada wyczyn
33.media.tumblr.com/508a2e28672fa573ab01dd9a47be5a26/tumblr_nrv38zKuQJ1uz76jno2_250.gif
Mina z serii " O kurcza nie spuściłem wody w toiku." xD
auto.img.v4.skyrock.net/1816/91031816/pics/3216480501_1_11_IkByyMBP.gif
Ten wpis ma zezwolenie Draco. Wszysto w porzątku.
25.media.tumblr.com/tumblr_m0hva41Ll01rqfhi2o1_500.gif
Gdy nauczyciel przekręci po raz stetny moje nazwisko. -.-
 
Prefix użytkownikahermiona03
Moją ulubioną jest Hermiona, ponieważ jest prawie taka jak ja:D. Kurczę też jest zarozumiała , czasami chamska, ale też przebiegła i inteligentna. Czyli mamy dużo wspólnego...
Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN!

Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!!

Teraz za prezentuje ważne cytaty:

,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele''
Maria Kowalewska

,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła''
Wisława Szymborska

,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!''
Hermiona Granger''

Teraz jeszcze podziękowania:

Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy Hug
Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko
Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''.
batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko
Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy.
kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia
Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy
EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a
Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP...:D

W Hogusiu jestem Maja Choda ;)
 
brak
Prefix użytkownikaHermionka78
hermionka03, ja dokładnie tak samo jest taka mądra jak ja lubi się uczyć jak ja dostaje same najlepsze oceny w szkole jest molem
książkowymKsiazka jest bardzo inteligentna jak ja dlatego mamy tak dużo wspólnego...
 
Harry-Potter.Net.pl
Prefix użytkownikaJuliaGranger
Hermiona <33 Najlepsza najpiękniejsza najmądrzejsza <3 Tak, mam jakąś opsesje na jej punkcie. Emma Watson zagrała ją w filmie idealnie. Od początku uwielbiałam Hermionę. Bardzo mi imponuje <3 KOCHAM :**
Łamanie zasad jest takie emocjonujące! :D

Voice... Your voice Hermione. <3
 
Prefix użytkownikaFelice
Na początku nie darzyłam sympatią Hermiony, ale z czasem ją polubiłam. Nie tylko za to, że jest inteligentna, ale też za to, że jest tak oddana swoim przyjaciołom i potrafi złamać pewne reguły, by ich ratować.

Wiem, że to dziwne, ale mam słabość do Draco Serce i jego złowrogich min. xD Pewnie długo bym nie wytrzymała z kimś takim jak on, ale z daleka można podziwiać. Może gdyby nie jego rodzice, to byłby inny. Pytanie

Uwielbiam Hagrida. Jest taki prosty, szczery i ma w sobie tak dużo miłości do zwierząt <zupełnie jak ja!>.

Luna też jest mi bliska. Jest taka inna, oryginalna. Fajny materiał na przyjaciółkę :) Razem byśmy czytały Żonglera. xD

To tyle, jeśli chodzi o moje ulubione postacie.
www.harry-potter.net.pl/infusions/puchar_panel/images/slytherin.gifNoce Wężywww.harry-potter.net.pl/infusions/puchar_panel/images/slytherin.gif

Elizabeth Prince
x Emily Takoizu x Felice Nixon x Keira Foley


Mam zielo­ne oczy z charakteru...
.


b3.pinger.pl/c9e8a8d695a1899aa7d5bb514c3f064f/tumblr_n6c6lzCVmR1qmgl6lo2_250.gif




Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/b8/71/6f/b8716f0bb8aef37bc4938746417d2d81.jpg
 
Prefix użytkownikaMonicMalfoyWeasley
Jest naprawde wiele fantastycznych postaci, dlatego nie potrafie wybrać jednej :) Według mnie najfajniejsi są:

1. Fred& George Weasley
2. Hermione Granger
3. Draco Malfoy
4. Remus Lupin
5. Syriusz Black
6. Rubeus Hagrid
7. No i oczywiście Neville Longbottom

To moja super 7 :) Love
W Ravenclawie tylko ci
Których umysł pięknem lśni.



"Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie." ~ Albus Dumbledore


"Czasem trzeba być w życiu ofiarą, żeby kiedyś stać się zwycięzcą." ~ Autor Nieznany


"Telewizja to tylko zastępcza rozrywka dla mózgu, kto nie czyta, ten właściwie nie potrzebuje już głowy, nie mówiąc oczywiście o wyobraźni i fantazji"

Billie Joe
 
Prefix użytkownikaIva Coren
Bezsprzecznie i całkowicie Severusa, za oryginalność, silny charakter, mroczne sprawki. Jest najbardziej męski ze wszystkich męskich postaci i ma bardzo szlachetne serce. Zawikłany w swoje własne ja, skomplikowany. Szkoda, że nie pożył dłużej, Buuuu Przepraszam
Profesor Sybilla Trelawney też wzbudziła moją sympatię :D
images5.fanpop.com/image/photos/31500000/alan-alan-rickman-31594040-245-250.gif
i.imgur.com/6diXtte.jpg
zapodaj.net/images/3556679e25f62.png

zapodaj.net/images/3eb201c96174a.png
zapodaj.net/images/7016036e791a9.png



I nawet jak upadnę, to wstanę. A wtedy Ty masz przechlapane!Diabeł
ecx.images-amazon.com/images/I/51C4MATgB5L._UX662_.jpg

Ołtarzyk dla Batalion_88:)
O Batalionie, tak ładnie zawsze komentujesz, mój uśmiech wywołujesz.....

zapodaj.net/images/cc1fb202d1266.jpg
 
Prefix użytkownikaRosisi 7
U mnie są na równi Severus Snape i Hermiona Granger. Może dlatego mam takiego hopla na punkcie Sevmione.
Tak na drugim miejscu znajdują się Draco Malfoy, Ginny Weasley i Harry Potter.
Resztę tez lubię, ale nie tak bardzo jak tą piątkę.
Natomiast za Ronaldem nie przepadam. Nie potrafię powiedzieć dlaczego, po prostu tak jest.
 
Prefix użytkownikaBeatrice
Moją ulubioną postacią jest Fred i Hermiona, uwielbiam Fremione i najlepiej by było gdyby byli razem zamiast Rona , byłby Fred, o wiele bardziej pasują do siebie, niż Romione. Fred jest mega pozytywną postacią, na moje nieszczęście umiera , szkoda mi go wtedy było tak samo jak i George'a. Hermionę lubię dlatego, że jest strasznie mądra i często zabawna, ogólnie tak jakoś ją najbardziej na początku lubiłam, Harry jest oczywiście na trzecim miejscu, bo kto by nie kochał naszego wybrańca?

Beatrice
Gryffindor
_________________________________________________________
thumbs.gfycat.com/ThreadbareImpressionableIvorybilledwoodpecker-size_restricted.gif
_________________________________________________________

65.media.tumblr.com/aa8b71fcdfdebc48240dbdc533fd0477/tumblr_inline_nuj64pRGBX1rybbfs_500.gif
_________________________________________________________
 
Prefix użytkownikaShilaSnape
To wogle możliwe jest wybranie tej jednej, jedynej ulubionej postaci? Ja zawsze, w filmie czy książce mam kilka postaci, które wielbię. W HP są to (kolejność przypadkowa):
- Severus Snape - za wytrwałość, wiedzę, spryt i za to, że po prostu jest sobą
- Fred i George Weasley - za to, że mają niepowtarzalne charaktery, słodkie uśmiechy i dbają o to by w Hogwarcie nigdy nie było nudno, za zdecydowanie, któro poprowadziło ich do spełnienia marzeń
- Luna Lovegood - za jej dziwactwa i to, że nie przejmowała się śmiechami innych i była sobą
- Draco Malfoy - jego lubię za to, że jest tak tragiczną i pełną zagadek postacią, no, i dodatkowo za to, że jest tak cholernie przystojny
- Bellatrix Lestrange - miła z niej kobitka, równie walnięta co ja, piękna i okrutna. A na dźwięk jej śmiechu... mam ciary :)
Kilka cytatów:

-After all this time?
-Always...
***

Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.
-Gilbert Keith Chesterton

***

Ten, kto skacze do nieba, może upaść, to prawda. Ale może też poszybować w górę.

-Lauren Oliver
***

Czas pełen był cichych rozmów, czułości, poezji o blasku starego złota i zieleni oczu. Tej nieprawdopodobnej zieleni oczu, poza którą nic nie ośmielało się istnieć.
__________________________________________________________


images5.fanpop.com/image/photos/31300000/GIF-bellatrix-lestrange-31336859-250-157.gif


--------------------------------------------------
Piosenki na dziś:

https://m.youtube.com/results?q=andy%20black&sm=1
https://m.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A
https://m.youtube.com/results?q=silent%20scream%20anna%20blue&sm=1



___________________________________________________________

45.media.tumblr.com/a5a9be1acd8b1603a2ecfd525f34e998/tumblr_napgtp74PC1s20ojko1_500.gif


media1.giphy.com/media/19u6Fe8292IRW/200_s.gif



25.media.tumblr.com/70e1f26f4507374385b02bf5d1239487/tumblr_meyadgclPR1qecsaco1_250.gif


36.media.tumblr.com/c23d65cce8b62ed690c77c9e84a417a6/tumblr_nltyhfHhSf1u1s81ho1_1280.jpg

___________________________________________________________

Zastępca Prezesa Fan Clubu Severusa Snape' a Always & Forever


zapodaj.net/images/405f15f85fc1c.png

Czarne oczy, czarna dusza
Czarne włosy i nos kruczy
Zostań fanem Severusa!
A on mikstur cię nauczy

Jeśli lubisz profesora
Albo kochasz tak jak my!
To jest bardzo dobra pora
By ziściły się Twe sny

Elitarny Fan Club Snape'a
Dołącz do nas, czaruj z nami!
Elitarny Fan Club Snape'a
On jest Mistrzem nad Mistrzami!

Zamyślony, tajemniczy
On jest Always&Forever
Z każdym wrogiem się policzy!
Ave! Ave! Boski Sever!

Śmierciożerca ukochany!
Tłustowłosy idol nasz!
Profesorze! Pamiętamy!
Twoją tajemniczą twarz.


Elitarny Fan Club Snape'a
Dołącz do nas, czaruj z nami!
Elitarny Fan Club Snape'a
On jest Mistrzem nad Mistrzami

__________________________________________________________
 
Prefix użytkownikaSafia
No to lecimy!
Moim namber łan jest oczywiście nasz mistrz eliksirów we własnej osobie czyli Severus Snape. Generalnie podziwiam go za dystans do świata, niesamowitą odwagę i siłę psychiczną (wielu by pewnie pękło, żyjąc w ciągłym napięciu i poczuciu zagrożenia). A jego stosunek do Lily... Cóż, może się wydawać nieco ckliwy i naciągany, ale dla mnie dowodzi na to, że ten facet naprawdę miał ludzkie uczucia, pomimo swojego specyficznego sposobu bycia i różnych wad (no a kto ich nie ma)...

Drugą osobą z kanonu, którą darzę sympatią jest Hermiona. Od początku ją polubiłam, ze względu na zamiłowanie do nauki, rozsądek i wierność. Te cechy niegdyś bardzo mi imponowały, potem to już bywało różnie, szczególnie z tym pierwszym ;) Uwiera mnie jedynie jej związek z Ronaldem - jestem z tych, co uważają, że nie pasują do siebie na wielu płaszczyznach (chociażby - no nie czarujmy się - na intelektualnej) i niestety, nie wróżę im świetlanej przyszłości.

Bardzo lubię też Lunę - za jej nietuzinkowość i bycie takim wesołym duszkiem w tych niespokojnych czasach, w jakim przyszło im żyć.

Bliźniacy Weasleyowie także wywoływali u mnie pozytywne odczucia. Podobało mi się to, że mieli wiele niebanalnych pomysłów oraz mnóstwo tupetu i samozaparcia. Jednak bardzo mi ich żal, bo los okrutnie się z nimi obszedł, jak z innymi ciekawymi bohaterami zresztą...
Edytowane przez Prefix użytkownikaSafia dnia 09.04.2016 23:01
images78.fotosik.pl/465/1973d75b5f863b22med.jpg
 
Prefix użytkownikaDracoloveee
Moją ulubioną postacią jest oczywiście Lord Voldemort Serce Kocham go całym moim serduszkiem za jego przebiegłość i chytrość , za to że czarodzieje bali się wymówić jego imięCwaniak ,za to że swoją potęgę zawdzięcza wyłącznie sobie samemu .za jego szatański uśmiech i piękne oczka *.*,za zamiłowanie do czarnej magii ,za jego tajemniczość ,za to że kiedyś był baaaaaardzo przystojny ,chociaż po odrodzeniu nie można mu odmówić tego że był intrygujący,za dążenie do obranego przez siebie celu i wytrwałość ,za Naginii i dziedzictwo Salazara,co tu dużo mówić po prostu za wszystko, jest postacią która wielbię ,bez której nie wyobrażam sobie HP ,chociaż bardzo chciałabym żeby Lord przeżył...ciekawie byłoby również zobaczyć film lub przeczytać książkę o jego życiu ,o tym jak dążył do potęgi itp !

Druga postacią jest oczywiście Severus Snape .którego podziwiam za podwójną działalność dla zakonu (chociaż wolałabym dla Voldzia ..taak jestem tą złą :czarodziej:)za jego wytrwałość i poświęcenie zarówno po śmierci Lily którą kochał jak i za bycie podwójnym szpiegiem ,za zamiłowanie do Eliksirów i również jak w przypadku Riddla za całą jego postać .

Następna w kolejce jest Bellatrix Lestrange,jest po prostu fascynującą postacią którą podziwiam za poświęcenie dla Voldemorta (została zamknięta w Azkabanie ,bo wierzyła że jej Pan powróci )za jej szatański uśmieszek i szalony charakter , za strach jaki wzbudzała w innych oraz za jej miłość do Czarnego Pana Serce

Ostatnią postacią jest Draco Malfoy .Szanuję i podziwiam(przepraszam że znowu powtarza się to słowo ,ale naprawdę muszę je użyć )go za jego przebiegłość i zachowanie prawdziwego Slizgona ,za to że wytrwał presję jaką narzucał mu Lucjusz,za jego urodę , i ogólnie za całą postać .
 
Prefix użytkownikaAndi Miller
Zdecydowanie moją ulubioną, a raczej ulubionymi postaciami w całej serii są Fred i George Weasley. I nie chodzi mi tylko głównie o ich poczucie humoru i umiejętność robienia świetnych kawałów (ale o to też, wiadomo). Cenię w nich to, że byli tacy do siebie przywiązani. Zazwyczaj bracia biją się i kłócą nawet o najmniejszą głupotę. A oni? Oni zawsze trzymają się razem! Trzymali... Gdybym miała kogoś z HP wskrzesić, byłby to Fred. Wtedy George nareszcie poczułby się w pełni szczęśliwy.
 
Prefix użytkownikaWioletta
moją ulubioną postacią jest Severus Snape. fascynuje mnie od pierwszej części przygód o Harry'm Potterze. zwróciłam na niego uwagę, ponieważ jako jedyny od początku nie przepadał za głównym bohaterem, a zazwyczaj jest tak, że głównego bohatera wielbią wszyscy.
zaciekawiła mnie ta tajemniczość. był nieprzewidywalny i zastanawiało mnie zawsze co ukrywa. z każdą kolejną częścią pogłębiała się moja fascynacja jego tajemnicą. uwielbiam złożone postacie.
66.media.tumblr.com/tumblr_m7w3e1EGQt1qi99a3o1_400.gif


Severusie, jak mogłeś..


media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/3POlj6ueXAr6bf8j3EtDVQAohI0/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/01/14/936/n/1922283/31473ad6379f89e0_tumblr_m7q3sarQX11rxf32jo3_500/i/When-His-Hair-Becomes-Its-Own-Thing.gif


66.media.tumblr.com/851347c5eea14a6bb28865db2d39cacf/tumblr_mnfjpxvq3N1s5o7dro4_r1_500.gif


WYMOWNA - 26.07.2016
Przewodnicząca Karczmy Pod Parchatym Trollem - 22.09.2016 - 14.04.2017 (09.04)
Członek Redakcji: 14.06.2017! <3 25.09.2021..


funkyimg.com/i/2joAe.png


www.harry-potter.net.pl/images/articles/admzpiek2020.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminzpieklawiola.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/galeria.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_objawienie.png


Na zamówienie, i z żywej sympatii do mnie! Seksi Sznejp w ręczniku na głowie. <3
- od wspaniałej Matki Karczmy, Alette!


funkyimg.com/i/2joEp.jpg


Dla mnie, o Sznejpie utalentowana Alette. <3


[img][/img]


Z dedykacją dla mnie od Ewy!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170802_220052_057-1_1.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-07-19-14-24-2.png


Z dedykacją dla mnie od ulki kulki!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170726_161423_624.jpg


Od Klaudka! <3


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/sevcio.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/severus-675x937.jpg


Od Julki! Izrael!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/2w50byd.jpg


Wcześniej:
w Hogwarcie: Wioletta Elbren Escher
różdżka: 18 cali, sosna, pióro feniksa
czarodziej: półkrwi.
Quidditch: Obrońca Gryffindoru oraz Zastępca Kapitana

Pottermore: wiolcis
dom: Gryffindor
różdżka: heban, 12¼ cala, włos jednorożca.
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.22