Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Ciasteczkowy Diler
27.10.2020 22:39
Lilyatte, jak tak mogłaś </3

no w rossmanie mega promki są. ja tam puściłam chyba ze 120 zeta. i chyba ponad stówę na kosmetyki z neta

Niezwyciężony mag
27.10.2020 22:38
Nie wiem w jakiej intencji ale palę znicz [*]

Jestem lwem! Rawrrrr!
27.10.2020 22:36
hpnetowicze proszę o znicz

<*>

Jestem lwem! Rawrrrr!
27.10.2020 22:34
kiedyś tam pójdę. może. chyba

Jestem lwem! Rawrrrr!
27.10.2020 22:30
Mam rossmana praktycznie pod blokiem i od kiedy jestem w Lublinie nie wybrałam się tam jeszcze xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59578 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56229 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 44549 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43147 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 38346 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 37194 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36433 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33345 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Sny o Harrym Potterze
Prefix użytkownikaFantha Ameria
Taaa...dziś byłam Harrym z Zakonu Feniksa.. Chciałam poprosić Snap'a o powrót lekcji oklumencji.Ubrałam pelerynę niewidkę i szłam za nim.Idziemy,idziemy,i nagle on zatrzymuje się,siada na jakimś "skalnym tarasie" i zaczyna oglądać zachód słońca.Usiadłam obok niego.Niechcący otarłam peleryną o skałę wydając dość głośny szelest.Severus podszedł do mnie,patrzy,pagrzy i pyta sam siebie głosem pijaczyny
-Passożyty?
Ja wystraszona idę na drugi koniec tarasu ,a on za mną.
-Posssssbenciemy sie ich!Mówię ci Liliiii!
I woła do mnie
-Bociek,bociek,cip cip!
Uciekam,biegnie za mną cały czas krzycząc "bociek bociek".Nagle wbiegamy do mojego domu.Lecę po schodach,wskakuję do łóżka pod kołudrę i ściągam prędko buty "żeby nie było".
I właśnie wtedy budzę się,próbując rozwiązać sznurówkę,której nie ma.
Od cnót Gryfonów kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów chroń nas Slytherinie!
Harry to fajny chłopczyk, troche niedorozwinięty umysłowo. Posiada wiele przyjaciół, wrogów, adidasów, fanek i włosów(na głowie). Lubi machać do kamery i karmić gumochłony.
www.zbierak.pl/static/img/gotowe/08600444b2200c86c7d874ebf75c0458.jpg

Prefix użytkownikaAnaBlack
Kilka razy, konkretniej trzy, snilo mi sie coś związanego z HP. Raz śniło mi się, że latałam sobie tak normalnie na miotle po Zakopanem xD Innym razem stałam na schodach przed domem u mojej babci z jakimś obcym facetem i gadaliśmy sobie o hipogryfach, bo były od niedawna nielegalne, tak jak trzymanie na własność smoka. W końcu on sobie poszedł, ja wbiegłam do kuchni, otworzyłam okno i zaczęłam krzyczeć patrząc w niebo: DZIOBEK!! DZIOBEK!! aż końcu na parapet zleciał mi czarny hipogryf xD A kilka dni temu śniło mi się, że gram w Five Nights at Freddy's i już miałam przejść kolejną noc, gdy znikąd zabił mnie Voldi, po czym Cedrik solił do mnie jakieś głupoty xD
~ Happiness Can Be Found Even In The Darkest Of Times If One Only Remembers To Turn On The Light ~

~ The Last Enemy That Shall Be Destroyed Is Death ~

Prefix użytkownikalilcia
Byłam na jakimś ciemnym planie filmowym, spotkałam tam J.K.Rowling. Podałam jej pudełko Delmy i długopis , a ona, jak by to było normalne, podpisała się na tym. Zwiedzałam dalej ten plan filmowy, na scenografii, łudząco podobnej do tego mostu przy Hogwarcie, spotkałam Emmę Watson, Ruperta Grinta i Daniela Radcliffa. Zaczęliśmy wszyscy rozmawiać, pokazałam im autograf Rowling, a nad nami zaczęły fruwać Kucyki Pony...

Prefix użytkownikaHermionka78
Ja byłam w swoim domu na tarasie i nagle osy mnie atakowały i przyszedł Snape i odgonił wszystkie osy i po chwili przyszedł Harry-potter Harry

Harry-Potter.Net.pl
Prefix użytkownikaSam Quest
Ja miałam bardziej HPnetowy sen. Ostatnio oprócz Alette w ciąży, snila mi się postać z opowiadania Wileny, która kocham, a która mnie zostawiła dla niej... wiem tragiczne, a dzisiaj miałam kolejny sen z HPnetowiczami.
Śniło mi się, że chodziłam z Wileną po czymś co wyglądało jak centrum handlowe i zadzwoniła do mnie Ulka, że mamy przyjść na parking podziemny bo ona czeka na nas w zielonym żuku. Poszłyśmy więc, na ten parking i odnalazłyśmy żuka Ulki, podeszlysmy się sobie przedstawilysmy przez szybę, bo Królowa nie wyszła ze swojej karocy (xD) i ja nagle miałam liście marihuany, nie wiem skąd, ale jej podałam tak by mnie monitoring nie nagrał, dałam jej jeszcze 2,5 Litra coli i jakieś jedzenie i powiedziałam, że jakby co to ma do mnie zadzwonić bo ja wszystko zalatwie. Potem oba odjechala, a ja z Wileną znslazlysmy się w czymś co wyglądało jak szpital, ale to była szkoła jakaś i Wilena weszła w jakiś boczny korytarz i zniknela. Nie wiem co było potem bo chyba się obudziłam :D
i.imgur.com/W5nsRsW.jpg

i.imgur.com/T8lLRQU.png

Ściana uznania i miłości

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png

Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_

i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif

Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png

Prefix użytkownikaUsagiTsukino
Czytacie mi w myślach normalnie ;o Dzisiaj śniło mi się, że Potter i Draco się przyjaźnili i Malfoy pomagał Harry'emu dodać parę punktów do wyników egzaminu i przyłapał ich Filch xD Ale serio, fajny ff z tego by był...
Może w Gryffindorze,

Gdzie kwitnie męstwa cnota,

Gdzie króluje odwaga

I do wyczynów ochota.

www.muzykswiecie.kei.pl/poznajsukces/ozdobnik.png

31.media.tumblr.com/bd13e0ae928516023037136ed89f833c/tumblr_mzrwfh2pfD1sukj1ko2_500.gif

31.media.tumblr.com/dd03f4e9afc29514bfe09c4f3608dce8/tumblr_myl3v8uxl31qhu3sco1_r1_500.gif

25.media.tumblr.com/8913ab05fe8423baccc0d7c5b18d156f/tumblr_mxkcgfUDg31rcajlmo2_500.gif

31.media.tumblr.com/tumblr_lv4ocyzpNj1qcxsy5.gif

38.media.tumblr.com/bdd9b213290bd41171440922838e198d/tumblr_nh3tni6gjN1tkl30lo1_500.gif

38.media.tumblr.com/18575fa4afc15c451a590a2cd839a036/tumblr_ntnbigP5uu1tk5hpho2_500.gif

66.media.tumblr.com/80ae989074e1a5d2103e7637a040d308/tumblr_o930k24Reg1tg25sbo1_500.gif

Prefix użytkownikagass90
Śniło mi się, że jestem w Hogwarcie i chodzę sobie po korytarzach zamku razem z Ronem, Hermioną i Harrym, ale nie pamiętam dokładnie, o co w nim chodziło. W każdym razie, jakie było moje niezadowolenie, kiedy się obudziłem. Chciałem tam zostać już na zawsze.
Drugi sen był dziwny. Śnił mi się Daniel Radcliffe, który siedział na moim łóżku w pokoju, a ja stałem w przedpokoju, żeby mu przeszkadzać. Wiem, że miałem ochotę z nim pogadać, ale się wstydziłem xD
images84.fotosik.pl/123/7301f419e7bb0ee6med.png

www.zatarty-szlak.blogspot.com
Prefix użytkownikapotterekking
Mi jeden raz się śniło, że stoję na plaży i mam magiczną różdżkę. Tuż dziesięć metrów ode mnie stoi Harry. Ja mając różdżkę bawiłem się nią i czarowałem, powiedzmy "robiłem co chciałem". Zdziwiło mnie to, że stoję wśród mugoli i oni nie zwracają na mnie uwagi.
Ten sen bardzo mi się spodobał. Chciałbym kolejny taki podobny, ale lepszy, dawno go nie miałem.
Harry

Prefix użytkownikaKornelie_1999
Kiedyś miałam taki mega dziwny sen xD właśnie z HP. Śniło mi się, że siedziałam sobie na kanapie i przez ozdobny kominek wszedł Dumbledore w dresie i spojrzał się na mnie jak na jakiegoś dziwaka xD Potem obczaił mój dom i stwierdził, że to dobre miejsce na siedzibę Zakonu Dresiarzy. A ja takie, że to chyba było Feniksa. Ale Drops twierdził, że teraz wszyscy przerzucili się na dresa . (Drops i jego polski jezyk) i jest zakon dresiarzy. I w tym momencie wbija mi Voldzio na chatę ( jak kulturalny człowiek przez drzwi) patrzy tak na mnie, a potem na Dumbledore i stwierdza, że ,, ten dziad w dresie'' znowu był pierwszy. A on chciał w moim domu mieć siedzibę pizzożerców(?). A ja stałam taka przerażona w tym pokoju i nagle słyszę jak mnie ktoś cicho wołam. Odwracam się a tam zgredek, który pokazuje mi, że mam wyjść. I ja ide za nim i on mówi mi, że jestem od teraz królową skrzatów... i się obudziłam.

Poprzedzając pytanie... nic nie piłam, nic nie brałam, nic nie paliłam i nic nie wąchałam przed snem xD xD
s4.favim.com/orig/150113/black-cat-christmas-collarbone-Favim.com-2381954.jpg

Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

data.whicdn.com/images/28270273/tumblr_m3ov0tKUUZ1r73wdao1_500_large.gif

Każdy kot to czarodziej, w którego głowie dzieje się więcej niż możemy sobie wyobrazić.

67.media.tumblr.com/ea9e21f960bde8b144f55519e130f923/tumblr_n15i7cOCDE1stzneto1_500.gif

Ja mam pana boga w futrze.
- Halina Poświatowska

favim.com/orig/201108/17/cat-fashion-girl-photography-Favim.com-125289.jpg

Koty prowokują człowieka do nieustannych wyznań miłości.
- Christopher Sandt

s9.favim.com/orig/140923/cat-cute-girl-kitten-Favim.com-2091859.png

W Hogwarcie Cornelia Rose De La Luca ;)

Prefix użytkownikaCzytelniczka Harrego Pottera
Ja w swoich snach często mam sceny związane z HP. Ostatnio na przykład przyśnił mi się Hogwart i dom Krukonów. Ale nie przyśnił mi się Hogwart z filmu, ale ten z moich wyobrażeń. Kiedyś miałam sen o lataniu na miotle i o przedmiotach naucznych w Hogwarcie. A jakiś rok temu w moim pokoju siedział sobie Ron. No dobra ja do niego podchodzę pytam się co on tu robi. A on do mnie, że czeka na Harrego i Hermionę. Ja sobie w myślach dlaczego tutaj to mój pokój. A on jakby czytał w moich myślach powiedział mi czekam tu bo Harry powiedział mi, że ma do ciebie list. Byłam tak ciekawa tego co się stanie i po chwili przez moje okno wleciały dwie postacie na miotłach. Rozumiem Harry przecież doskonale lata na miotle, ale Hermiona?? Wszyscy wytłumaczyli mi, że Hermiona gra w quidicha. To były naprawdę fajne sny i jestem niezadowolona z tego, że nie są one prawdziwe.

Prefix użytkownikaViolet-Horde
W minione wakacje miałam trzy dni pod rząd sny jakby z tej samej serii. Same sny były bardzo szczegółowe i opowiadały o mojej klasie i znajomych w Hogwarcie. Teraz pamiętam już tylko urywki. Mój kolega - Kuba wpadł pod Express Hogwart, kot mojej koleżanki, o imieniu Garfield, siedział na parapecie, gdy mieliśmy numerologię z moją nauczycielką matematyki. Oprócz tego z moją przyjaciółką wprowadziłyśmy jednorożca do Hogwartu, a ten z kolei zadźgał rogiem Draco Malfoy'a, po czym ścigał Severusa po korytarzu cały dzień. Dostałyśmy od mistrza eliksirów szlaban do końca roku szkolnego, na którym musiałyśmy segregować składniki eliksirów w każdy ostatni piątek miesiąca. Moja koleżanka z kolonii nazywana Księżnisią, rozkazała Ronaldowi Weasley'owi się nieść do Pokoju Wspólnego. Teraz jak na to patrze to wydaje się strasznie pogmatwane xD
Z DNIA 2018-12-20

NAGRANIE ZNALEZIONE DNIA 2019-01-11

PLAY.

[ 00:45:32 ]

[ W TLE CICHA MUZYKA, ODGŁOS STUKANIA PAZNOKCIAMI O BLAT. ]

Zawieszenie sprzętu, na którym nagrywam zaczynały być irytujące. Ekran śnieży, sztuczna inteligencja resetuje się, tnie. Zgłoszenia do serwisu dokonałam poprzedniego dnia. Aktualnie staram zająć się dokumentacją tej usterki.

[ PRZEWINIĘCIE DO POCZĄTKU. ]

[ 00:02:05 ]

Chwilowo ustalam nadawcę wiadomości, która zawirusowała system androida. Z powodu pewnego usunięcia danych z dysku, staram się przedstawić najważniejsze fakty na tej kasecie. Nazywam się Violet, należę do dystryktu Hufflepuff, w którym zajmuję się głównie pisaniem tekstów i grafiką. W wolnym czasie od spełniania obowiązków dobrego obywatela HP-neta, zagłębiam się w wiekowe artykuły o wartości historycznej lub udzielam się w świecie równoległym, postacią o numerze 5768SteRRav2018p (Spike Rees). Planuję większy wkład w życie kraju. Uważam, że sztuczna inteligencja...

[ ZACIĘCIE OBRAZU. ]

SYSTEM ERROR. SWITCHING TO AUTOMATIC CONTROL

[ 01:03:28 ]

[ SZUM. ]

[ STRZAŁ. ]

[ PIK PIK. ]

Z tej strony główna sztuczna inteligencja. Violet nie może podejść do odbiornika. Zarządzenie: wprowadzenie nowego członka społeczeństwa z powody usunięcia dotychczasowego. Powód usunięcia: przeszukiwanie. Powód usunięcia: nieznany.

END OF THE RECORDING.

www.harry-potter.net.pl/images/articles/podpisviolet.jpg

Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Mnie raz w życiu śnił się Harry Potter, było to w zeszłym tygodniu. Śniłam, że chodzę do szkoły magii i że jeżdżę do niej codziennie pociągiem. Pewnego dnia, kiedy jechałam pociągiem do szkoły usiadł koło mnie sam Harry Potter. Niestety wyglądał jak menel, był brudny, miał potargane włosy, więc się odsunęłam od niego, a on się przysuwał i chciał pogadać czy coś. Ja tylko myślałam, żeby wreszcie sobie poszedł haha xD Niezbyt się udało to nasze pierwsze spotkaniejezyk

www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Poprzedniej nocy śnił mi się Hagrid tańczący z profesorem Snapem walca angielskiego. Znaczy nie przypominało to walca angielskiego, ani w ogóle walca, ale w tym śnie to był walc angielski. Tańczyli do głównego motywu muzycznego z HP i to Hagrid prowadził.
Obserwowałam to z siedzenia członka jury (jak w tańcu z gwiazdami). Poza mną w jury była główna trójka. Ja i Ron daliśmy im po 2/10, Hermiona 10/10 i była zachwycona, płakała ze wzruszenia. Harry dał 5/10 - powiedział, że 10/10 za Hagrida i 0/10 za Severusa i dlatego połowę.
Moja chrisowa TOP5 Love
1. Always&Forever Chris Wood
i.imgur.com/y6jpCsU.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

Maybe, you don't know Katherine at all.
Did it ever occur to you that you have no idea who I really am?

i.imgur.com/VgiX9PY.gif i.imgur.com/qBg6eY4.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Mam talenty różne, lecz nie należy do nich poezja
staram się klecić słowa aby była w tym finezja.
Obietnice złożyłam, więc spełnić ją należy
admin co nie dotrzymuje słowa? Kto mu uwierzy?
Z przeprosinami do Ciebie Kath pędze
aby nie popaść w wieczna nędzę.
Kiedy Mafia się z wielką pompą rozpoczęłą,
nie chciałam aby osoba z miasta zginęła.
Choć początkowo w mych oczach byłaś podejrzana,
wymówka z brakiem czasu, zdawała się odgrzewana.
Gdy zaś ufać zaczęłam w twe piękne słowa,
mafia nie pozwoliła, by lekka stała się ma głowa.
Rozkazali głosować wbrew mojej woli,
musiałam się pilnować aby nie wyjść z roli.
Swojego słowa bronić miałam zacięcie,
najlepiej tak aby wśród innych miało ono wzięcie.
Przepraszam najszczerzej, lecz nie cała moja jest wina,
głosu bym na Ciebie nie oddała, gdyby nie mafii kpina.
Grałaś zacnie, choć nie każdy to potrafił docenić,
szkoda, że losów miasta nie udało nam się zmienić.

Z najszerszymi przeprosinami, Tako.

Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa
I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste
Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone
Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa

To z trzech części całość misternie złożona
Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi
I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi
Zielonym długim poddupcem połączona

A każdy człon tego przedziwnego bytu
Nie przez Boga do życia powołanego
Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego
Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu

Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie
Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona
A zabawna tak, że aż strach
Oto jest Kath

Gne - Twoje przedtyłcze <3

Ołtarzyk uwielbienia Chrisa

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg
Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3

i.imgur.com/FYC58AY.gif i.imgur.com/ItxKXYK.gif

Chris to dupa jakich wiele,
Męski facet w fajnym ciele,
Serial o nim Kath ogląda,
Lecz na tyłek wciąż spogląda.
Na nic próby oderwania
Wzroku od słodkiego drania,
Uśmiech jego mówi wiele
Aż mam ciarki na całym ciele!

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

i.imgur.com/zjAUjeo.gif i.imgur.com/RxeMExN.gif

The wasted years, the wasted youth
The pretty lies, the ugly truth
And the day has come where I have died
Only to find, I've come alive

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my friend;
I told my wrath, my wrath did end.
I was angry with my foe:
I told it not, my wrath did grow.

And I waterd it in fears,
Night & morning with my tears:
And I sunned it with smiles,
And with soft deceitful wiles.

And it grew both day and night.
Till it bore an apple bright.
And my foe beheld it shine,
And he knew that it was mine.

And into my garden stole,
When the night had veild the pole;
In the morning glad I see;
My foe outstretched beneath the tree.

Do hymnu!
Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie,
Katherine zostanie z nami po wsze czas.
Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała,
bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja.

Refren:
Chwała Ci nasza, Katherino!
Filmowcu najlepszy, kochana userko!
Znajomość TVD największą masz!
Chwała Ci, nasz pierniczku!

Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród.
Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud.
Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia.
Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś!

Refren.

Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie,
lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla.
Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim,
w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydarzenieroku1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmarudakath.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_gadula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_gadua.png

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_gawedziarz.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Poprzedniej nocy śnił mi się Hagrid tańczący z profesorem Snapem walca angielskiego. Znaczy nie przypominało to walca angielskiego, ani w ogóle walca, ale w tym śnie to był walc angielski. Tańczyli do głównego motywu muzycznego z HP i to Hagrid prowadził.
Obserwowałam to z siedzenia członka jury (jak w tańcu z gwiazdami). Poza mną w jury była główna trójka. Ja i Ron daliśmy im po 2/10, Hermiona 10/10 i była zachwycona, płakała ze wzruszenia. Harry dał 5/10 - powiedział, że 10/10 za Hagrida i 0/10 za Severusa i dlatego połowę.
Moja chrisowa TOP5 Love
i.imgur.com/y6jpCsU.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

florenceandthemachine.pl/wordpress/wp-content/uploads/2014/06/separator.png[/center]

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Oto jest Kath

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg

Na nic próby oderwania
Uśmiech jego mówi wiele

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my foe:

Do hymnu!

Refren:

Refren.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najsympatyczniejszy_uzytkownik.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

Kath haha, takie sny są najlepsze! Skąd się biorą takie pomysły?
Mi się wczoraj śniło, że walczyłam z Voldemortem i że jego różdżka wysysała wszystkie zaklęcia, które rzucałam. Ogólnie to już drugi raz śniło mi się, że walczę z Voldkiem i zawsze używam Drętwoty w kółkoxD
Dzisiaj śniło mi się, że walczę ze Sklątką TylnowybuchowąxD
Przy okazji napisze Wam, że żadna inna książka/film nie śni mi się tak często jak HP:D
Co by tu o mnie...
Jestem dość często na sbWiedzma
Mam postać w Hog, ale gram rzadko/wcale
Jestem 99% kluską (minus 1% za jedzenie Eat )

Na HPnet zajmuje się głównie...rysowaniem fan artów do galerii

Czasami piszę jakieś krótkie ff i biorę udział w konkursach i minizadaniach. Wszystko ku chwale Hufflepuffu!

DuszekKocham Halloween i mroczne klimatyDuszek

www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudialindomensmierci.jpg

O tym zawsze pogadam:D

*rysowanie*książki*anime*wiedza ezoteryczna*Saga o Ludziach LoduSerce*zdrowie*nauka*blogi*góry*konie*dinozaury*rękodzieło

Znajdziesz mnie na:

mrauuuu Love
Ulubione anime - Noragami

media0.giphy.com/media/tBpYqkMgAPaWA/giphy.gif

Najciekawsze anime - Death Note

zippy.gfycat.com/WellwornAdoredIberianmidwifetoad.gif

Ulubione filmy - seria Jurrasic

akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/201553/rs_500x272-150603111143-rs_500x272-150522100555-giphy.gif

Ukochane bajki

m.gifmania.com.mx/Gifs-Animados-Walt-Disney/Gif-Animadas-Peliculas-Walt-Disney/Imagenes-Animadas-Bella-Bestia/Personajes-Bella-Bestia/Rosa-Encantada-75560.gif

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2011/10/045f0cf3c2a06cb7076a1e0e0cb5aaec.gif

Dzięki za odwiedziny Hug

Wiesz, zapewne dlatego, że tak dużo czasu spędzamy na tej stronie, więc HP jest dla nas bardziej żywy niż inne serie. Dlatego też często mamy sny z tym światem. Np jak nadrabiam jakiś serial i oglądam od razu po kilka(naście) odcinków dziennie to też potem mam sny związane z tym uniwersum :D
Moja chrisowa TOP5 Love
i.imgur.com/y6jpCsU.gif

2. Chris Hemsworth
i.imgur.com/8WsQeui.gif

3. Chris Evans
i.imgur.com/j1wiwO2.gif

4. Chris Pine
i.imgur.com/hq2Slb8.gif

5. Chris Pratt
i.imgur.com/HnITXik.gif

i.imgur.com/jKG5o7X.jpg

Oto jest Kath

i.imgur.com/BaZgQJY.jpg

Na nic próby oderwania
Uśmiech jego mówi wiele

By Sam Quest

i.imgur.com/oRNUlDF.gif

i.imgur.com/yYIWd7f.gif

i.imgur.com/nZLkFvK.gif

i.imgur.com/bkpMkhj.gif

i.imgur.com/bNMFy91.gif

~Teen idle

i.imgur.com/1jQBv6y.png

I was angry with my foe:

Do hymnu!

Refren:

Refren.

Refren x2
~ Pszemek - łosiek <3

i.imgur.com/MMUs8xt.png

i.imgur.com/wSAFrPI.png

i.imgur.com/wcX950I.png

i.imgur.com/ahcM1ve.png

i.imgur.com/ZWQLEsq.jpg

Być może, ale nawet Saga o Ludziach Lodu mi się tak często nie śni, a czytałam to przez okrągły rok i to któryś z kolei! Anime też mi się nigdy nie śniło mimo oglądania codziennie po kilka odcinków. HP film też nigdy mi się nie śnił, dopiero jak zaczęłam czytać. Książki po prostu najbardziej pobudzają moją wyobraźnię, są genialneLove
Co by tu o mnie...
Jestem dość często na sbWiedzma
Mam postać w Hog, ale gram rzadko/wcale
Jestem 99% kluską (minus 1% za jedzenie Eat )

Na HPnet zajmuje się głównie...rysowaniem fan artów do galerii

Czasami piszę jakieś krótkie ff i biorę udział w konkursach i minizadaniach. Wszystko ku chwale Hufflepuffu!

DuszekKocham Halloween i mroczne klimatyDuszek

www.harry-potter.net.pl/images/articles/klaudialindomensmierci.jpg

O tym zawsze pogadam:D

*rysowanie*książki*anime*wiedza ezoteryczna*Saga o Ludziach LoduSerce*zdrowie*nauka*blogi*góry*konie*dinozaury*rękodzieło

Znajdziesz mnie na:

mrauuuu Love
Ulubione anime - Noragami

media0.giphy.com/media/tBpYqkMgAPaWA/giphy.gif

Najciekawsze anime - Death Note

zippy.gfycat.com/WellwornAdoredIberianmidwifetoad.gif

Ulubione filmy - seria Jurrasic

akns-images.eonline.com/eol_images/Entire_Site/201553/rs_500x272-150603111143-rs_500x272-150522100555-giphy.gif

Ukochane bajki

m.gifmania.com.mx/Gifs-Animados-Walt-Disney/Gif-Animadas-Peliculas-Walt-Disney/Imagenes-Animadas-Bella-Bestia/Personajes-Bella-Bestia/Rosa-Encantada-75560.gif

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2011/10/045f0cf3c2a06cb7076a1e0e0cb5aaec.gif

Dzięki za odwiedziny Hug

Prefix użytkownikaColorfulDreams
To ja może opowiem swój. To było jakoś na początku wakacji jak siedziałam i obejrzałam całą serie.
Śniło mi się, że leżałam na leżaczku na podwórku. I nagle zrobiło się ciemno i zimno. I nade mną latał dementor. I podleciał do mnie i on mówił xD Poprosił mnie bym odnalazła jego prawdziwą miłość. To ja się pytam kto to jest a on ,, Dumbledore''. To ja taka zdziwiona ale zgodziłam się. I teleportowaliśmy się do Hogwartu. I ja przemyciłam tego dementora w butelce po Cisowiance. Weszłam do gabinetu i mówię
,, Albusie. Mam dla Ciebie przesyłkę''. A ten do mnie ,,Tak myślałem, że po Hogwarcie zostaniesz listonoszem''. I ja wypuściłam tego Dementora, który jak spojrzał na Dumbledore to stał się piękną blondynką... I się obudziłam..
i.imgur.com/5FGbkpN.png

,, To zabawne - jako dzieci wierzymy, że możemy zostać, kim chcemy, znaleźć się tam, gdzie zapragniemy, bez ograniczeń. Oczekujemy czegoś niezwykłego, wierzymy w magię. Potem dorastamy i mijają lata niewinności. W nasze życie wkrada się rzeczywistość i nagle zdajemy sobie sprawę, że nie możemy zostać tym, kim chcemy, i musimy się zadowolić czymś pośledniejszym.''

----- Kącik uwielbienia!------
Wielbię Cie Scarllet za pokazanie mi tej stronki! Serce

----------------

W Hogwarcie jestem wspaniałym osobnikiem płci przeciwnej, podrywającą każdą napotkaną dziewczynę ^^ Czarownice strzeżcie się! xD

Prefix użytkownikaHelenkaa
Powiem wam, że nieźle się uśmiałam, jak czytałam niektóre sny ( nie czujcie się urażeni :marchew: ). Jeśli o mnie chodzi, to nigdy, przenigdy, jeszcze nic mi się nie śniło związanego z Harrym, czy też z tym światem. Zazwyczaj, albo śni mi się coś, czego nie potrafię sensownie nazwać, albo nic.
68.media.tumblr.com/b784a06492040610de3acf5d73d19c26/tumblr_ntp087arrf1takhpwo1_500.gif
media.tenor.com/images/5359cda27358aad52732803e498f8a7d/tenor.gif

Prefix użytkownikaTalia Filtch
Kilka lat temu miałam strasznie dziwny i głupi sen, który jak na złość powtórzył mi się tej nocy z pięć razy xD Otóż byłam Harry'm i szłam nocą ciemnym, leśnym traktem, obok byli Ginny, Hermiona i Ron. W końcu dotarliśmy na zakurzony plac, niebo zaczęło się rozświetlać szmaragdowym blaskiem, może to był Mroczny Znak. Po środku placu stał duży domek dla lalek, którym kiedyś się bawiłam z siostrą xD Ron podszedł do domku i na niego wszedł, ale nic się nie stało (w sumie się nie dziwię). I wtedy pomyślałam jako Harry, że to ja powinnam tam wejść. Weszłam i nagle wydało mi się, że domek nie jest mały, a obok niego dostawiono zjeżdżalnię. Zjechałam, choć było ciasno i trafiłam do wąskiego (na wysokość leżącej osoby) i krótkiego (na długość osoby) tunelu, rury z aluminium, na którego końcu były zielone drzwi. Otworzyłam je, a tam rudo- brody i włosy skrzat w zielonym ubraniu. Coś tam mówił i krzyczał, a następnie wyrzuciło mnie z tunelu xD Później nagle stałam się chyba Ronem i on też spróbował zjechać ze zjeżdżalni i przeszedł przez drzwi, gdzie było bardzo jasno. I dalej nie wiem, co było xD Jezu, to naprawdę nie ma sensu ;)
Pozdrawiam!

Witam wszystkich HPNetowców!

Na Pottermore jestem również Gryfonką :) Drugi dom to Pukwudgie

Różdżka: orzech, włókno smoczego serca, 14 1/4 cala, niezwykle giętka

Mój patronus to lis Serce Choć wolałabym kota ;)

Myślę, że lepiej bym pasowała do Gryffinclaw'u lub Ravendor'u ;)

- Uwielbiam zespół Walk off the Earth
- Gram na dwóch instrumentach: skrzypce i fortepian od siedmiu lat
- Mam dwa koty
- W wieku pięciu lat zaczęłam czytać i dalej podtrzymuję tę pasję :)
- Uczę się, łącznie z polskim, trzech języków
- Kocham pisać wiersze
- Mogę słuchać i tworzyć muzykę poważną na okrągło
- Lubię jeździć na rowerze
- Mój ulubiony kolor to czerwony
- UWIELBIAM "HARRY'EGO POTTERA" Czarodziej

Nie mam dużo czasu na pisanie w Hogwarcie, jednak czasem jestem :) Moja postać to Talia Alexandra Kavakos, której towarzyszy kotka Lumos Tergeo. Lubię mroczną atmosferę i akcję w postach, jednak cenię też barwne opisy :D

Pozwolę wkleić sobie tutaj dwa z moich wierszy spoza HPNeta :)

Carpe diem

Szedł raz człowiek leśną drogą
W swym nieszczęściu był samotny
Szedł z wolna noga za nogą
Słońce świeci, on markotny

Szumią liście mówi las
Kto narzeka traci czas

Myśli o tym co się stało
Serce żal ściska głęboki
Myśli dobre coś rozwiało
Ciężko już jest stawiać kroki

Szumią liście mówi las
Kto narzeka traci czas

Mrok pochłania wciąż człowieka
Ten nie walczy z ową siłą
Jednak czemu moc ta zwleka
Czyżby była jemu miłą?

Szumią liście mówi las
Kto narzeka traci czas

Nagle spada liść na głowę
Człowiek go lustruje wzrokiem
Piękna zieleń, słyszy sowę
Trochę żwawszym idzie krokiem

Szumią liście mówi las
Kto narzeka traci czas

Drzewa pną się ku niebiosom
Dla wiewiórek autostrady
Trawa skropiona jest rosą
Czyż to koń tu biegnie śniady?

Szumią liście mówi las
Kto narzeka traci czas

Mały uśmiech zabłąkany
Pewniej już się człowiek czuje
Las to świat zaczarowany
Nikt w nim siebie nie zmarnuje

Szumią liście mówi las
Kto narzeka traci czas

Szedł raz człowiek leśną drogą
Nie był dłużej już samotny
Szedł radośnie tuż nad wodą
Dług u lasu miał stokrotny

Szumią liście mówi las
Kto narzeka traci czas

"Mistrz podstępu
Oraz psot
Proszę Państwa" -
Oto kot

Chytry, cichy, niebezpieczny
Z gracją mami umiejętnie
Przedmiot kultu to odwieczny
Przytulany wciąż namiętnie

Kto raz w oczy spojrzy kotu
Ten się niewolnikiem stanie
Jego woli i kłopotów
Wspólne wliczając śniadanie

Och, przypomnij sobie moment
Gdy z lodówki coś wyjmujesz
Kota nie ma, więc świętujesz
Lecz żałosny słychać lament...

Siedzi ten wyrzut sumienia
Tuż przy drzwiach od Twej lodówki
"Gdyby zaprzestał miauczenia
Nie wykręcał tak swej główki"

Cóż tu począć, gdy w pułapkę
Mały drań jak z nut Cię złapał
Smętnie ściągasz z nogi łapkę
Kota, by ten już nie drapał

Jak nie zacznie śpiewać solo
Jak nie miauknie w głosów sześć
Za sąsiadów zgodną wolą
Poddasz mu się i dasz jeść

Degradacja, kot tu szefem
Kto zaprzeczy kociej woli
Tego Władca zręcznym blefem
Tu w chwil parę uspokoi

Patrzysz wzrokiem przenikliwym
Jak kot zjada Twą kolację
Z wielkim uśmiechem złośliwym
Pyta w ciszy "Kto miau rację"?

Milczysz, choć gniew w Tobie wzbiera
Z losem musisz się pogodzić
Tylko głupi z Nim się spiera
Po co dłużej siebie zwodzić?

Kot- zwycięzca je powoli
Każdą chwilą się napawa
Drapie dywan "swój" dowoli
"To prawdziwa jest zabawa"

I poczujesz wnet zdziwienie
Gdy ten podły egoista
Ugasiwszy swe pragnienie
Talerz wyliże do czysta

"Ot, łakomczuch" myślisz sobie
Kot na tym nie poprzestaje
Kładzie przednie łapki obie
Cicho na Twoim kolanie

Już zniknęły gniewu grzmoty
Mruczy diabeł w ciele kota
A przywilej to jest złoty
Mrucząc kot otwiera wrota

Do umysłu i do serca
Mruk- niezgody to morderca
Kropla wody zapomnienia
Gasi wnet wszystkich pragnienia

Na ból głowy- ibuprofen
Kupisz w stu różnych aptekach
Kota znajdziesz tuż przy sofie
Lek ten celebrytą w lekach

Ból uleczy w oka mgnieniu
Czy fizyczny, czy duchowy
Drzemiąc na Twoim ramieniu
Na kurację jest gotowy

-Jaki lek, jaka kuracja?
Kot nie jest antybiotykiem
Nie, to już istna wariacja
Kto tak twierdzi, heretykiem

Przyjdzie kiedyś On do Ciebie
Znowu, wietrząc w tym pułapkę
Myślisz: "Dba tylko o siebie"
Ten Ci jednak poda łapkę

I zamruczy, uśpi Ciebie
Wszystkie żale Twe ukoi
Kto z nas będąc w kocim niebie
Wciąż się kota swego boi?

Miłego dnia, nocy, czy czegoś innego ;) Mam nadzieję, że wiersze przypadły do gustu :)

Nieoficjalny Tytuł Półfinalistki IV Turnieju Fan fiction

29.08.2017 r. 1777 pkt. na koncie :D

Może kiedyś :eyebrows:

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: