Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
Sny o Harrym Potterze
Prefix użytkownikaMoony Alex
Heh, najlepsze jest to, że ja nawet nie miałam pojęcia, że to rzekomo jakiś Gabriel był, tzn ten co się podobno włamał czy co tam zrobił xD.
Bo tego newsa to ja przeczytałam na szybkiego, nawet nie spojrzałam na imię, tylko na same fakty xD.
 
Zelda
Mi się coś śnilo, ale to bylo okropnie dziwne i prawie nie związane z HP.

No to pamiętam, że się cofnęlam w przeszlość. Nie wiem o ile lat, ale wiem, że przeszlość.
No i jak już bylam w przeszlości to bylam na lące byl dzień, sloneczko świecilo i nagle zobaczylam GO, tak to byl VOLDEMORT! Heh, wiedzialam, że już po mnie, więc tylko się gapilam w niego. On wyciągnąl...pistolet xD I mi strzelil prosto w glowę. W snach nie czuję (niestety) bólu, ale czulam jak mi krew leje się z glowy i upadam xD Później nie pamiętam czy się obudzilam czy co.

Wiem, że to prawie nie związane z HP, ale jestem w 100% pewna, że wtedy widzialam Voldemorta...ale pech : P
:>
 
Hermione13
Ja nie miewam snów o Harry Potterze. Kiedyś, dokładnie nie pamiętam chyba miałam o nim sen. Był o tym, że spotkałam go w mojej szkole. Nie pamiętam dokładnie:):):)
Gryfonka
 
www.zycie-zwariowanej-aguski.blog.onet.pl
Prefix użytkownikaIwcia14
Mi się o HP nic nie śniło, ale miałam pewien sen... taki trochę dziwny... Oglądałam kiedyś jakiś horror... To było tak jedzie ciężarówka z więźniami... później jest wypadek i oni idą przez las... spada czarna wrona i ukazuje im się dom... wchodzą tam i później wszystko się tak potoczy, że ich zeżrą jakieś wampiry czy coś takiego i uratuje się tylko lekarz i jedna z tych wampirek tylko, że ona jeszcze tego tak nie odczuwa i nie rani ludzi, potem jak wyjdą na ulicę to potrąci tego lekarza ciężarówka z więźniami, on umrze a tamta dziewczyna dostanie sikierą chyba w głowę i.. obudzi się w niej ten potwór no i cała sytuacja z tymi więźniami się powtórzy... Mój sen był podobny... Tylko to było tak:
Ja, moja rodzina i sąsiedzi postanowiliśmy iść przez pola do szkoły... Okazało się że musimy przejść przez las... Szliśmy i pojawiła się mgła... Nie wiedzieliśmy gdzie mamy iść... Po chwili zobaczyłam spadającą czarną wronę i ukazał się ten dom z horroru... Od razu przypomniałam sobie całą tą scenę i kazałam wszystkim pędem wrócić do domu... Biegliśmy tak szybko, że dotarcie do domu zajęło nam gdzieś z pół godziny... A potem się obudziłam...

Chciałabym mieć jakiś sen związany z HP...

PS.: Też mam bliznę na czole... Taka zniekształcona duża kropka... W 4 kl. podstawówki otworzyłam półkę i wyciągnęłam z niej szklankę... Gdy ją zamykałam szyba z półki wypadła i spadła mi na twarz... Teraz mam trzy blizny i się cieszę, bo mówili mi, że mogłam stracić albo oczy albo nos...
Edytowane przez Prefix użytkownikaIwcia14 dnia 02.07.2007 16:15
Każdy z nas chciałby mieć trochę ciepła, jest mu źle kiedy już tego niema...

Nim wygramy własny los
Musimy wierzyć w tyle słów,
Czy złe, czy dobre są...
Nim przyjdzie ktoś
W nasz sen w powszedni dzień
Nie powiem może nic, bo przecież wie...
 
Prefix użytkownikaClover
Ja czasem miewam sny o HP,a najczęściej są one albo z Draco albo z bliźniakami.Ostatni sen miałam miesiąc temu,a nie pamietam dokładnie snów,bo mam fatalnie krótką pamięć.

P.S.: Możecie nie wierzyć,ale tez mam blizne.Bynajmniej nie jest to błyskawica,ale średniej wielkości biała plamka.Powstała na skutek mojej skrajnej głupoty.Pewnego dnia,kiedy to miałam 3 latka,postanowiłam się zważyć.Tak sie składa,ze wage postawiłam przy kancie ściany.No i w pewnym momencie zachwiałam się i z całej siły uderzyłam głową (a dokładniej czołem xD) w kant...Nie pamietam nic wiecej,ale mama mówiła,ze krew lała sie strumieniem x).
Oferuj pomoc tylko wtedy, kiedy możesz to spełnić,
bo mało rzeczy gorszych jest od czczych obietnic.
Bądź dumny, idź z prawdą przez życie,
bądź rozumny - to pozwala być na szczycie.
 
Prefix użytkownikaWood
u mnie sny związane z Harrym bywają często :D szczególnie jak czytam tuż przed snem...

*pierwszy jaki pamiętam to sen w którym przeniosłem się do Hogwartu i byłem jednym z uczniów, znaczy się byłem sobą ale jako uczeń i chciałem koniecznie zaprzyjaźnić sie z trio ^^ pamiętam, że spotykałem ich kilka razy ale od razu znikali mi z oczu... więc podchodziłem do innych i robiłem różne rzeczy, czarowałem itp.

*drugi którego sięgam pamięcią może miał nie tyle wspólnego z książką co z Emmą W. ^^ moja obsesja na jej punkcie powoduje już sny heh o czymś z nią rozmawiałem pamiętam... ale o czym ??

*miałem też coś takiego, że znalazłem różdżkę i po prostu nią władałem w świecie mugoli xD wszystkie zaklęcia znałem z książki hehe ten sen był tak piękny i realistyczny, że 10 minut po przebudzeniu szukałem jeszcze różdżki xDD

*najczęściej jednak mam takie króciutkie sny np. że jestem sam w zakazanym lesie :uhoh: że lecę na miotle Wstydniś że spaceruje po Hogwarcie albo po prostu śni mi się jakiś książkowy rozdział heh
Quidditch... ta gra mnie pociąga.


Harry Potter i Kamień filozoficzny - wciągnęło...


Harry Potter i Komnata Tajemnic - pobudziło...


Harry Potter i Więzień Azkabanu - poruszyło...


Harry Potter i Czara Ognia - zainspirowało...


Harry Potter i Zakon Feniksa - uzależniło...


Harry Potter i Książe Półkrwi - powaliło...


Harry Potter i Insygnia Śmierci - umarłem...
 
Serea
Ja ostatnio miałam taki komiczny. Na początku byłam przy jakiejś siatce gdzie wisiały dzieci przebrane za Harry'ego. Potem trafiłam na jakiś basen w którym pływali bliźniacy a nad nim w wielkiej siatce wisiał Snape! Na końcu zobaczyłam wielką grubą beke.(czyt. Umbridge z moich marzeń) rwącą sobie włosy z głowy.
Na serio. Nie moge chyba oglądać sensacji przed snem bo za każdym razem mam coś takiego xD
img217.imageshack.us/img217/8311/tumblrkyee1na7tq1qzmh77.gif


Tak. On ocieka cholernym seksem i jest cholernie cudowny. A jego francuski to marzenie.


img.userbars.pl/19/3689.png

FAN CLUB SoLL pod patronatem Trio: Sol, Villemo i Ingrid xD
* Io xD
* Sarahis!
(dopisałam się sama, sorry xD)
Esey
* losiek13
* E-Vaire
* Kyinra

Zapisy czynne ; P

OBSESYJNA FANKA STEPHANA LAMBIELA.

I odrobinę mniej obsesyjna kwartetu, który wraz z nim tworzą Brian Joubert, Johnny Weir i Evgeni Plushenko.


PseudoBETA do wynajęcia -> Sarahis poleca


Wielbicielka palantowatych tworów wyobraźni Serei i Sarahis xD

img.userbars.pl/162/32343.gif
 
http://myanimelist.net/animelist/Andromeda69
Prefix użytkownikaMoony Alex
Może i podświadomie ;).

Ja dzisiaj miałam taki pokopany sen xD.
Byłam w Hogwarcie, razem z moimi koleżankami. No i okazało się, że mają nam wprowadzić jakiś nowy przedmiot i będzie nowy nauczyciel.
Poszliśmy do jakiejś sali. No i wchodzi ten nowy i mówi, że nazywa się Piotr jakiśtam i będzie nas uczył techniki. I wyprowadził nas na dwór. Tam siedzieliśmy nad jeziorkiem, moczyliśmy nogi w wodzie, a on o czymśtam opowiadał.
Potem poszliśmy do sali, rozłożyliśmy na podłodze i on tłumaczył nam... zwykłą, mugolską chemię xD.
Po lekcji wszyscy byli zachwyceni, jaki fantastyczny nauczyciel i tak dalej...
Następnego dnia mieliśmy mieć z nim lekcję i też wszyscy zadowoleni i w ogóle... Ale na śniadaniu dowiedzieliśmy się, że owy profesor umarł.
(W tym momencie wparowała moja mama z okrzykiem: OLAA! WSTAWAJ! JEST PO DZIEWIĄTEJ!
Na co ja nieprzytomnie odparłam: Nie. Ja chcę spać, zamknij mi drzwi...
Więc ulitowała się nad śpiącym dzieckiem i dała sobie spokój z budzeniem mnie.
A ja znowu zasnęłam i miałam kontynuację tego snu.)
Więc z jedną z moich koleżanek, mianowicie z Kaśką wszczęłyśmy śledztwo. Latałyśmy po Hogwarcie, pytałyśmy kto ostatnio widział profesora, jakieś odciski badałyśmy xD. W końcu poszłyśmy do Umbridge (w tej roli dyrektorka mojej szkoły). Z jakiegoś powodu mieszkała ona w sklepie z mojego osiedla, który jest miejscem towarzyskich spotkań elity pijackiej mojego osiedla, czyli innymi słowy meneli. Na wycieraczce znalazłyśmy świeżego "Proroka Codziennego" i zaczęłyśmy go czytać. Nic nie było o śmierci tegoż profesora, jedynie coś o śmierci jakiegoś słynnego wampira. Wróciłyśmy do Hogwartu i poszłyśmy do Dumbledore'a, żeby spytać go o co w tym chodzi, a on powiedział, że rano był pod wpływem Imperiusa, dopiero niedawno go zwalczył i w czasie naszej nieobecności było oficjalne spotkanie, przy którym potwierdzono, że nauczyciel techniki żyje i ma się dobrze.
Jakiś czas później przekradłam się do dormitorium Kaśki (ona była Gryfonką, ja Krukonką, a reszta dziewczyn chyba była rozdzielona do Hufflepuffu i Slytherinu). Było późno w nocy, ale my chciałyśmy jeszcze obgadać tą sprawę. Do jakiejś dziewczyny też przyszła koleżanka z innego domu i też nadawały. I nagle weszła profesor McGonagall. Zobaczyła nas i zaczęła się drzeć, że to nie pora na pogaduchy! Dała jej szlaban, potem popatrzyła na mnie i zaczęła się drzeć:
- A TY MASZ SZLABAN JUTRO O 16 Z PROFESOREM LUPINEM W SALI NUMER 7!
Mnie opadła szczęka i zaczęłam się jąkać:
- Pani...p-profesor...ale....profesor....Lupin.... ni-niee....pracu-u-je....w Hog-wa-warcie...Prze-cież od-d-szedł... jak koń-czy-czy-łam pier-w-w-szą kla-asę...
Na co ona powiedziała, że jesteśmy ślepi i mamy sklerozę. Że przecież profesor Piotr Kubiński to profesor Lupin. To znaczy, Lupin przedstawił się innym nazwiskiem. I że wcale nie będziemy mieć z nim techniki tylko OPCM, bo wczoraj był jakiś dzień żartów i to wszystko dlatego.
Ja poszłam cała roztrzęsiona do swojego dormitorium, bo we śnie miałam taką samą obsesję jak naprawdę mam xD.
Dobra, w koncu nadeszła pora mojego szlabanu. Ja cała roztrzęsiona, na drżących nogach z waty poszłam do sali numer siedem. Wychodziła stamtąd jakaś rozdygotana Puchonka ze łzami w oczach i przestrzegła mnie, że profesor Lupin był okropny, bo przepytywał ją z materiału z całego roku. Mnie jakoś to mało przejęło, bo miałam ochotę zdzielić ją za to "okropny".
Weszłam do tej sali, na środku stał Lupin i patrzył na mnie takim dzikim wzrokiem, że zaczęłam się telepać jak jakaś wariatka. Uśmiechnął się diabolicznie i spytał z czego chcę być przepytana. Na co ja drżącym głosem powiedziałam, że nie chcę być pytana.
- Więc jakie zajęcie proponujesz?
To powiedział już takim spokojnym i sympatycznym Remusowatym głosem.
W tym momencie ja znalazłam kartkę od tej Puchonki:
- Ha, ha! Ale Cię nabrałam!
Popatrzyłam na Remusa rozanielonym wzrokiem i spytałam:
- A nie miałby pan profesor nic przeciwko temu, żebym przez cały czas trwania szlabanu wpatrywała się w pana rozmarzonym wzrokiem?
- Oczywiście, że nie miałbym. Chyba że będziesz miała kosmate myśli, to od razu rezygnuję- powiedział i uśmiechnął się do mnie z takim powątpiewaniem i politowaniem w oczach.
Ja taka rozgorączkowana powiedziałam:
- Niee... nie będę miała kosmatych myśli...
Oparłam się na łokciach i zaczęłam się wgapiać w niego jak idiotka.
Szlaban minął nam wzajemnym wgapianiu się w siebie bez kosmatych myśli.

A ja się obudziłam. O 11:35 z koszmarnym bólem głowy i chęcią pozabijania wszystkich śmiechem na 1000 decybeli xD
Edytowane przez Prefix użytkownikaMoony Alex dnia 06.07.2007 13:01
 
asia15963
eeeeee..,.to lecimy xP
Więc, moja siostra uważa,że to jak bardzo lubię Pottera , jest aż przesadne i dla małych dzieci =/ Ostatnio przeszłam samą siebie :D
Przed snem czytałam po raz n-ty Księcia Półkrwi. Skończyłam w miejscu , gdy Harry odkrywa,że wskazówki podręcznika są super. Więc położyłam się lulać. Mushę jeszcze dodać,że moja siostra często późno wraca do domu, a ten wieczór nie był wyjątkiem. Ekhm, więc ja sobie śpię i śni mi się,że Harry miał zrobić eliksir ze swojego kociołka, gdy Slughorn uprzednio ukradł mu książkę. A że ja często mówię przez sen[okkropna wada!] ten przypadek nie odbiegał od normalności :) Na cały głos powiedziałam: "Oddaj mu książkę, oddaj, on musi wypić ten eliksir!!!" Pech chciał,że akurat przyszła sister, a mam z nią pokój =/ wszystko słyszała i czynem wrednej jędzy powtórzyła wszystko moim koleżankom,które przez tydzień miały ze mnie polewkę ;)
Hogwarts will always be there to welcome you home <3
 
Limonka
Lestrange napisał/a:
Mi sie śniło, że Limonka jest superadminem i że chodzi z Draco xD Z Draco nie z Tomem, to różnica xD

Yeah, it's true. Zdegradowałam Krico, wyciągnęłam Draco z książki... Plany na najbliższy tydzień: objąć władzę nas światem. xDD Nie no, sorry Krico, za takie żarty ;D.

A co do moich snów... Obiecałam sobie, że nic tu nie opiszę, żeby nie pogarszać mojej opinii. No ale cóż, po tym co przeczytałam w tym temacie stwierdziłam, że niektórych i tak nie przebiję xD. W ogóle, kiedyś nie śniło mi się nic związanego z Potterem... od jakichś trzech miesięcy jest inaczej. Potterowe sny mam dość często i dość głupie xD. Przytoczę może kilka przykładów...

Po skończeniu Hogwartu przez rocznik Pottera. Jestem płatnym mordercą. Mordercą, który, żeby uniknąć wyśledzenia zabija w mugolski sposób. Zaiste, bardzo fajna praca. I co? I wynajmuje mnie niejaki Draco M. w celu pozbycia Pansy Parkinson. Sen w gruncie rzeczy zabawny, ale po obudzeniu się naprawdę miałam wrażenie, że kogoś zabiłam. Pominę opis, w jaki sposób zginęła rzeczona Pansy, chociaż dość dobrze to pamiętam. xD

A ten sen jest totalnie absurdalny. W niewytłumaczalny sposób w moim mieszkaniu znajduje się Tom Felton. Mniejsza o to, skąd on się wziął na takim zadupiu jak moje miasto. W każdym razie, Tom uciekał przed ścigającą go Emmą Watson xD. Która z resztą w moim boskim śnie próbowała dostać się do mojego mieszkania przez okno^^. Jednakże nie dostała się, ponieważ oberwała w głowę (ode mnie) globusem xD.


Kilka razy śniło mi się, że grałam w filmach o Potterze. Nic specjalnego, ot takie nudne sny. Tylko zawsze jestem rozczarowana jak się budzę xD. Przedwczoraj śniło mi się, że Miuccia Prada i Karl Lagerfeld okazują sie czarodziejami.Więcej chwilowo nie mogę sobie przypomnieć... ale to może i lepiej^^.
 
Prefix użytkownikaMoony Alex
A pozniej już się działy takie bzdety ;)

Ehe, bzdety ]:-> ...

Dobra, nie wnikam, nie czepiam się xD. Przecie ja tutaj też nie opisuję wszystkich snów. A poza tym mam obsesję na punkcie prywatności xD.

Ja też miałam dzisiaj Potterowy sen ^.^ Bohaterem był nie kto inny, jak Remusek oczywiście ^.^

Coś, że byłam w czasach Huncwotów. Takie coś, jak typowa blogowa historyjka o Huncwotach i Huncwotkach ^.^ Byłam jedną z Gryfonek, przyjaciółek Lily.
Ona poszła z Jimem, druga poszła z Łapą, kolejna nawet z Peterem... A ja byłam przepotwornie nieśmiała i jeszcze bardziej zakochana w Remusie ^.^
Ryczałam w dormitorium, że Remus poszedł z jakąś dziewczyną. I w końcu wyszłam do pokoju wspólnego. Patrzę? A tam kto? Remus oczywiście! Siedział taki osamotniony z książką.
Ja w jakimś przypływie odwagi usiadłam koło niego i zaczęliśmy gadać.
Później historia romantyczna, aż do obrzydliwości (a gdzie tam!).
Och, on mi wyznaje, że kochał się we mnie od pierwszej klasy, ja mu wyznaję, że ja również, że nie obchodzi mnie, że jest wilkołakiem... A później takie kilka 'małych' pocałunków na przypieczętowanie związku.
A później się obudziłam i zmuszałam do zaśnięcia, żeby to się kontynuowało.
Zasnęłam, ale już mi się co innego śniło. Ale też cud, miód, orzeszki, mleczna czekolada, kandyzowane owoce, galaretka agrestowa, lody waniliowe, ciasto z rabarbarem, sernik truskawkowy i cytrynowe dropsy ;).
Był bardzo krótki, ale:
Pojawiłam się na planie filmowym. Filmu o tytule, którego zapomniałam. Ale grał w nim Thewlis (bo on chyba teraz rzeczywiście na jakimś planie ^.^).
Ja go zobaczyłam.... *uśmiech Bama Margery z teledysku 'Foxtrot Uniform Charlie Kilo'* puściłam się pędem w jego stronę drąc się:
- DEEEEEEEEEEEEEEJWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIDDD!
(oczywiście to "David" fonetycznie)
I bum. Obudziłam się :(.
11:35 :(
 
rose
ja kiedyś miałam taki piękny sen o harrym, że byliśmy w jakieś resteuracji i harry powiedział że mnie kocha odkąt pierwszy raz mnie zobaczył w pociągu i juz miał mnie pocałować a tu nagle obudził mnie mój młodszy brat(3) waląc mnie moja komórką w głowę i tak sie to skończyło...szkoda:(
Haa.....only in my dreams kochanie!!!
 
asia15963
Rose, ja bym go zabiła :D fajny masz avek jezyk
do rzeczy
śniła mi się siódma część HP, że moja mama (zawzięta przeciwniczka HP ) sama mi ją kupiła i na dodatek zaczęła czytać cykl :lol: Ja też ją czytałam i w niej nie wiem jakim cudem żył Dumbledore, a R.A.B okazał się martwy, jednak Dumbledore chciał go wskrzesić i udało mu się. Skończyłam czytać na ślubie Billa i Fleur, bo się obudziłam =/ a już myślałam,że całą ją przeczytam !!! :D
Ten sen to chyba z powodu tych wszystkich spoilerów, których NIE czytam, a bardzo bym chciała jezyk
Edytowane przez Prefix użytkownikaXeri dnia 14.11.2013 20:27
Hogwarts will always be there to welcome you home <3
 
Pawel_155
Mi sie dzis snil sen o Potterze. Jestem w szkole nie wiem kiedy to bylo ale widzialem ze jest dluga przerwa kazdy czeka na wydanie ostatniego tomu ja tez czekam. W koncu jest wydany na samym dole mojej szkoly kupuja ksiazke ale w jezyku angielskim gdzie by sie nie odwrocic to kazdy czyta Harrego Pottera jaj jej nie kupilem bo byla w jezyku Angielskim niestety
Osoby ktore polubilem na tej stronie:
Domcia_hp Hermiona93 Arwen 20 Asia15963 Serea lenne

republika.pl/blog_ve_673759/1634741/tr/herb_mojej_kwatery.gif
Płoną domostwa, leje się krew
Do walki zagrzewa feniksa śpiew
Dumbledorem naszym mistrzem, Dumbledore naszym wodzem
Który na śmierciożerców zawziął się srodze

Ref:Nie pozwolimy by Zło zwyciężyło
By szczelinami jak gaz się sączyło
Śmierciożerstwu niczym wężowi łeb odetniemy
Albo próbując w boju polegniemy

Zakon Feniksa na straży Dobra stoi
I go do końca zniszczyć nie pozwoli
Zło i jego sługi zwyciężymy
Nienawiść miłością zastąpimy

Ref:

Żaden z nas nigdy Zakonu nie zdradzi
Chociaż ostrożność nigdy nie zawadzi
Odwaga i wierność to nasze cnoty
Których przestrzegamy co do joty

Ref:

Niech ta pieśń i feniksa śpiew
Rozbrzmiewa w świecie niczym Dobra zew
My w jego służbie zwyciężymy
I Zło z tego świata wyplenimy

Ref:

Hymn:
Księżyc hipnotycznie przesuwał się za oknem,
Betonowa puszcza tętniła życiem, rytmem
Ludzi pogrążonych w codziennych zajęciach.
Światła i cienie łączyły się w objęciach.

Donośny dźwięk pulsował w ich głowach
Rytm nocy, muzyka topiona w alkoholach
Papierosowy dym przesłaniał im rzeczywistość
Chemia płynęła z krwią, wokół nicość.


Żaden deszcz już Cię nie oczyści
Wiatr nie unosi już Twoich myśli
Ciągle chcesz więcej, przestaje Ci wystarczać
Uśmiech, słońce, bliska osoba... stać!

Odrzuć kajdany społecznych wymogów
Poczuj wolność, zabijaj wrogów
Pokłoń się naturze, obudź swój gniew
Kochaj, troszcz się i usłysz cichy śpiew.


Twej duszy, co tak długo więziona
Pragnie być nareszcie uwolniona
Niech Twe ciało z letargu obudzi się
Zmysły otępiałe znów mogą wyostrzyć się

Wróć do swej prawdziwej, dzikiej natury
Zawyj do księżyca, zerwij wiążące Cię sznury


Szef Zakonu Feniksa
Zastepca Szefa Stowarzyszenia wilkołakow
Czlonek Stowarzyszenie Metamorfomagów
Patronus-Pegaz

zarejestrowanyAnimag- Czarny Feniks
 
Prefix użytkownikaDziedzic Gryffindora
Po prostu nie uwierzycie...!? Ale śniła mi się Limonka!! Tak, tak, to nie żart! Śniła mi się jako blondynka, niestety nie pamiętam jej twarzy.. Nawet nie pamiętam jaką funkcję pełniła w mym śnie!?
:)
 
Hermiona1123
Ja czesto mam takie sny jak czytam Harry'ego do poznej nocy . Wtedy mi sie snią rozne rzeczy związane ze swiatem magii. Raz snilo mi sie np. ,ze Voldemort rzucal na kogos zaklecie Cruciatus ,[/color][color=blue]] albo ,ze harry zabija snape'a ,snily mi sie tez rozne inne ,ale nie pamietam ich dokladnie,bo czesto mam takie sny jezykjezykjezykjezykjezykjezyk
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 08.08.2013 13:30
Wiem, że mój nick jest idiotyczny, więc jakby co, to w Internecie jestem Afrą lub Estą.


"Uśmiech się
Policz dobra czas
Zły duch mieszka tak daleko stad!"


img229.imageshack.us/img229/2541/636az2.jpg

"Spróbuj choć raz odsłonić twarz
I spojrzeć prosto w słońce
Zachwycić się po prostu tak
I wzruszyć jak najmocniej
Nie bój się bać, gdy chcesz to płacz
Idź szukać wiatru w polu
Pocałuj noc, najwyższą z gwiazd
Zapomnij się i...tańcz!"

____

"Wierzę, że wyobraźnia jest mocniejsza niż wiedza, że mit jest mocniejszy niż historia,
(...)że nadzieja zawsze triumfuje nad doświadczeniem, że śmiech jest jedynym lekarstwem na cierpienie. Wierzę też, że miłość jest mocniejsza niż śmierć."

____

Jeden uśmiech-
i już jesteś piękniejszy."

img90.imageshack.us/img90/6606/8gh2q0hwa6.jpg

"Istnieją jeszcze na tym świecie anioły.
Są nimi i, którzy w ciemne życie innych
wznoszą promień słońca, iskierkę radości z raju"

____

"Ludzie są jak wiatr. Jedni lekko przelecą przez życie i nic po nich nie zostanie, drudzy dmą jak wichry, więc zostają po nich serca złamane, jak jakieś drzewa po huraganie. A inni wieją jak trzeba Tyle, żeby wszystko na czas mogło kwitnąć i owocować. I po tych zostaje piękno naszego świata..."
Krystyna Siesicka

img135.imageshack.us/img135/4851/5929cv4.jpg



[color=white]"Rozpaczliwie usiłując odciągnąć uwagę krewnych od swojego stanu cywilnego, zdobyła się w ostatnim odruchu obronnym na zainteresowanie kondycją proboszczowskiego kurnika.
-To... osobiste?- zapytała, trzymając półmisek jaj i patrząc w poczciwe oblicze kuzyna.
Cisza pogłębiła się.
-No nie, osobiste to raczej nie...-chrząknął niewyraźnie ksiądz Wojtek.
Cholera, cholera!-jęknęła w duchu Grażynka.-Tych jaj tam jest z piętnaście".
Kocham twojego wujka, Ewa Janczewska


img231.imageshack.us/img231/7217/3734rj1.jpg
 
http://o-krok-od-nieba.blog.onet.pl/
Prefix użytkownikaBella
Mi HP śni się prawie co dziennie...ale w skrócie
-latam na miotle
-wczoraj,że tocze pojedynek z Voldim,wspiera mnie Remus xDAle z mojej różdżki nic nie czruje więc Remis daje mi co chwile inne różdżki xD,
-siedze w wannie i do łazienko-hali wchodi Voldi i cos do mnie gada,
-jestem Harrym i musze uciec od Dursleów...przeszłąm jakąś liną i słyszłam głosy Voldiego...na końcu go znalazłam...nie pamietam co było dalej,
-też siede u Dursleów i wychodze na spacer wchodze na jakiś mur i na ulicy(zatłoczonej)jest Remus xD krzycze do niego:
- Profesorze Lupin!!!
ale on nic na to no i zaczynam go gonić...jakaś psiapsiuła i tez go goniła...jak go dogoniłyśmy to mu powiedziałam,że jest profesorem,że jest fajny itp. a on nic nie pamiętał,
-śniło mi się coś ze Snape'm ale taki głupie,że lepiej nie mówićNie

Mówiłam,że co dziennie mi się śnią sny o HP ale wszystkich nie pamiętam...
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 08.08.2013 13:31
Harry
 
Luna_Granger
Mi sie raz śniło że siedzie se w moim domku z bratem.Nagle brat mówi mi ze zycie jest do d... i idzie się upic (sen w lipcu był 2007 a my bo jestesmy bliźniakami obydwoje mamy po 13 lat ) no to ja mu mówie dobra bracie ino żeby cię psy nie złapały ( każdy wie kto to psy)
:D. No i blixniak wyszedł z domu a zara się rozlega dzwonek i ja mówie- Co za ch*j zaś czegos zapomniał na pewno kasy na procenty. Ale nie patrze a tam najładniejsza laska naswiecie Evanna Lynch ( Luna Lovegood z ZF ). No i ja mówie jej zeby weszła do mojej skromnej chałupki. No i nagle porywa ją Snape. Ja na to ,, ty ku**o jeden niemyty. Smiesz dotykać Evanne najładniejsza laskę na swiecie???!!! No i pogon za nim.Jak tak sie gonimy wraz z SMarkiem, to nagle Przed Monopolowym spotykam mojego brata wyraźnie nalanego i trzyma pustą flaszkę po pół litra czystej. Brat mi mówi ,,trzymaj facet wierze że to w słusznej sprawie'' i pada nieprzytomny. Ja rzucam flaszką i bezbłednie trafiam w głowę Snape. Biorę od niego Evanne i idziemy do mojego domu.
Ona mi na to ,, Dzięki uratowałeś mi życie muszę ci się odwidzęczyć'' i zaczyna mnie całować. Idziemy naprzód jestesmy śa juz gorące pocałunki a tu nagle moja dziewczyna wchodzi do pokoju i mówi ,, CO TY TU ROBISZ Z NIĄ'' to ja jej na to ,,wypi****laj nie śmiej sie nawet porównywać do pieknej Evanny''. Moja dziewczyna sie rozpływa a Evanna mówi mi ,, zachowałes sie jak prawdziwy tygrys to i ja sie zachowam jak prawdziwa tygrysica''. Ona sie rozbiera ja też i...
Sen sie kończy
 
Prefix użytkownikaBella
Nieźle przeklinasz xD.
A teraz ja powiem baaaaardzo zawiły i skaplikowany sen przy którym troche sie usmiejescie xDNie pamiętam dokładnie bo co mi sie żadko zdaża śnie jeden sen całą noc xDHeh a więc tak:

Jestem u siebie i ide do domu kultury.Tam spotykam Tąks która mi mówi,że szykuje się bitwa z Voldemortem i smierciożercami.
Pytm sie kiedy ma sie odbyc a on na to:
- Voldemort powiedział,ze mam to ustlić.
Deportujemy się nad może z nia,Syriuszem,Harrym itp. a tam pełno smierciożerców się opala!
na to słysze tekst:
- Pewnie odpoczywają przed bitwą...
Bum ląduje w Hipermarkecie.
jest tam moja koleżanka która zakochała się w Malfoyu.Pyta mi sie do jakiego domu ma trafić i,ze chciała by być w Gryffindorze.Ale ja mówe:
- Jesli będziesz tam to nie bedziesz z Draco!
On się zgadza i nagle się zmienia w Harr'ego xD
Przychodzi Syriusz jako pies.Zerka na mnie jagby mnie nie lubił:(Idziemy do pułki i nagle w sklepie jest autostrada xD jedzie tam samochud a za nim Jeleń, szczur i Hermiona z Ronem.
W myslach błagam "błagam,zeby tylko przyszedł Remus!" ale się nie zjawił...
Bum jestem na bitwie w tym zamku z Władcy pierscieni bije się na różdżki i...obudziłam sie:o:(
Edytowane przez Prefix użytkownikaBella dnia 12.08.2007 15:36
Harry
 
Alqalonde
A mi się śnił raz taki jeden koszmar.
Dla mnie koszmar, a dla innych może radocha (nie rozumiem ich).
Ja tu jestem Potterem i fajnie jest, ide spać wchodze do sypialni, patrze Ginny.
I wtedy zaczął się koszmar-Ginny zaczęła się rozbierać.
Na szczęście je**ąłem głową o ściane i się obudziłem.
Normalnie Cud nad Wisłą.
Ulubieni/e.
Aktorzy:
Tom Hanks, Hatden Christensen, Will Smith, Viggo Mortensen
Aktorki:
Jessica Alba, Jeniffer Lopez, Keira Knightley. Emma Watson
Piosenkarze:
50 cent, Snoop Dogg, Eminem, Timberlake
Piosenkarki:
Rihanna, Kelly Clarkson, Avril Lavigne, Nelly Furtado
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.24