Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Ciasteczkowy Diler
27.10.2020 22:39
Lilyatte, jak tak mogłaś </3

no w rossmanie mega promki są. ja tam puściłam chyba ze 120 zeta. i chyba ponad stówę na kosmetyki z neta

Niezwyciężony mag
27.10.2020 22:38
Nie wiem w jakiej intencji ale palę znicz [*]

Jestem lwem! Rawrrrr!
27.10.2020 22:36
hpnetowicze proszę o znicz

<*>

Jestem lwem! Rawrrrr!
27.10.2020 22:34
kiedyś tam pójdę. może. chyba

Jestem lwem! Rawrrrr!
27.10.2020 22:30
Mam rossmana praktycznie pod blokiem i od kiedy jestem w Lublinie nie wybrałam się tam jeszcze xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59578 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56229 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 44549 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43147 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 38346 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 37194 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36433 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 33345 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Sny o Harrym Potterze
Prefix użytkownikaBarlom
Nieźle, ja snów związanych z Potterem miałem zadziwiająco mało, ale pamiętam jeden.
Akcja rozgrywała się w moim liceum, które nagle zostało zaatakowane przez hordę śmierciożerców. Moja koleżanka zaprowadziła mnie do jednej z sal, która była cała zagracona różnymi przedmiotami i powiedziała żebym przeszedł przez lustro. Ja wszedłem do lustra, w którego wnętrzu była różdżka. Wziąłem ją, wróciłem do świata "rzeczywistego" no i zacząłem walkę. Starałem się uciec z budynku liceum. Udało mi się to jednak zauważyłem że z każdym krokiem oddalając się od liceum, moc mojej różdżki malała i ostatecznie moje zaklęcia przestały działać, jeden ze śmierciożerców mnie dopadł i kiedy miał rzucić na mnie jakąś klątwę, to się obudziłem.

Prefix użytkownikaharry7potter
Miałam kilka i tak sie zastanawiam ze takiej starej d.... może się coś takiego śnić no ale w sumie jak sie coś przed snem czyta to później się śni nie wiadomo co ;)

więc tak:

1 sen:
śniło mi się, że z kumpelą też potteromaniaczką zrobiłyśmy sobie nocny maraton filmów HP i troche wina się wypiło i nad ranem zasnęłyśmy.No i czuje ze ktoś mnie kłuje w brzuch, czymś mnie dźga-otwieram oczy a tu stoi nademną Snape i dźga mnie swoją różdżką no i się kurka obudziłam i nie wiem dlaczego Snape tam był i czego chciał hehehe jezyk

2 sen:
to było po tym jak z kumpelą wymyślałysmy pytania na konkurs wiedzy o HP no i po tym wszystkim miałam jakiś dziwny sen,że razem od moich dziadków szłysmy na dworzec kolejowy taszcząc ciężkie kufry. na dworzec bylo jakieś 3,5km.Umęczyłyśmy się jak nie wiem co ale ulga przyszła dopiero jak wsiadłyśmy do Hogwart's express. no i jak dojeżdżałyśmy do Hogwartu to sie obudziłam wrrrr

3 sen:
ten mi chyba najbardziej zapadł w pamięć i najbardziej mną wstrząsnął,śniło mi się to po tym jak nauczyłam się 1,5 kartki 34 rozdziału z IS
A śniło mi się że byłam nieuleczalnie chora,zanim nadeszła by śmierć strasznie bym się męczyła a ciało rozkładało by się za życia i była legalna eutanazja,zgodę uzyskałam natychmiastowo. Musiałam przygotować na to moją córkę a było to piekielnie trudne choć młoda przyjeła to bardzo dorośle.
i kiedy już nadszedł ten dzień kiedy tam pojechałam z mężem i młodą to...( i właśnie tu stało sie coś dziwnego bo mialam jeden z kilku w swoim życiu świadomy sen czyli przerobiłam 2 wersje zakńczenia) mąż z nią czekał na korytarzu a ja poszłam na zastrzyk.a druga wersja była taka ze umarłam z mloda przytuloną do mnie!
rety jak sie obudziłam to nadal czułam straszny ucisk w piersiach to była naprawdę masakra owszem może to nie był potterowy sen ale jakoś ściśle z tą tematyką związany.

chyba mialam jeszcze jakieś kilka snów o takiej tematyce ale były mało znaczące i raczej nie pamiętam ich.
Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka

http://www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_potteromaniak_harry7potter.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_fanarta.png

"Dotknij mnie tylko, to cię zabiję do krówki nędzy"

"Bo widzisz, Harry, to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności."

"Im więcej ludzi pokochasz tym będziesz słabsza"

"Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie."

"-Emocje, kaprysy, fascynacja i gra. Uczucia i ich brak...Dary, których nie wolno przyjąć...Kłamstwo i prawda.
Czym jest prawda? Zaprzeczeniem kłamstwa? Czy stwierdzeniem faktu?
A jeżeli fakt jest kłamstwem, czym jest wówczas prawda?Kto jest pełen uczuć, które nim targają a kto pustą skorupą zimnego czerepu?Kto? Co jest prawdą, Geralt?Czym jest prawda?
- Nie wiem, Yen. Powiedz mi!
- Nie- powiedziała i spuściła oczy. Po raz pierwszy. Nigdy przedtem nie widział, by to robiła. Nigdy.
-Nie- powtórzyła, -Nie mogę Geralt. Nie mogę ci tego powiedzieć. Powie ci to ten ptak, zrodzony z dotknięcia twojej dłoni. Ptaku? Czym jest prawda?
- Prawda - powiedziała pustułka- jest okruchem lodu.

Prefix użytkownikaDiana12384
Ja miałam 2 takie BARDZO DZIWNE sny o Harrym Potterze, które śniły mi się pod rząd!
1. siedzę sobie na huśtawce obok domu, kiedy nagle na głowie ląduje mi sowa z listem w dziobku. Okazuje się, że jest to list z Hogwartu. Więc na następny dzień idę na dworzec z wielkim kufrem i próbuję przejść przez tą ścianę.Jak przeszłam to okazało się, że spóźniłam się na pociąg, no i biegłam za nim.Wreszcie dobiegłam do okna a okno się otworzyło i do pociągu mnie wciągnął Ron. Później sen stracił sens, bo okazało się, że ten pociąg to tak naprawdę łódź podwodna i, że Ginny zaginęła. Przez resztę snu ganialiśmy z Ronem, Hermioną i Harrym po tej łodźi i szukaliśmy jej. pod koniec okazało się, że lecimy samolotem, a żeby dostać się do Hogwartu musieliśmy skakać na spadochronach. Ron nie wiedział jak się zakłada spadochron i założył go na odwrót, przez co zaczął spadać, a my musieliśmy go ratować. Na koniec wszyscy zawiśliśmy na jednej wieży za kołnierze u koszulek, a Snape nas uratował. Obudziłam się w momencie jak dziękowaliśmy mu za ratunek. Oczywiście Ginny nie znaleźliśmy xD
2. Ten jest krótszy, bo śniło mi się, że razem z Ronem, Hermioną i Harrym chodzimy do mojej szkoły i pewnego dnia na korytarzu zaczęły strzelać jakieś miny, a później przyszli Śmierciożercy i powiedzieli, że to Voldemort kazał im nas złapać, a te miny to dla odwrócenia uwagi Mugoli. Zaczęliśmy walczyć i Hermiona oberwała oszałamiaczem.W końcu, kiedy wydawało się, że przegramy wszyscy nauczyciele i uczniowie zaczęli rzucać w Śmierciożerców kamieniami. Udało nam się ich pozbyć. Na nastęony dzień mówili o tym wszystkim w wiadomościach, wiec za pomocą eliksiru Wielosokowego zmieniliśmy się w członków ekipy telewizujnej i prezentera i przekonaliśmy ludzi, że to nieprawda. W tym momencie się obudziłam :D dziękuję za uwagę :)

sny bywaja śmiesne ;)
mnie się dzisiaj niezła durnota śniła związana z HP,a mianowicie, że szukałyśmy z kumpelą czeoś na złomowisku jakimś i przechodiłam obok takiego pogiętego żelastwa i sie przewróciłam na to,poraniłam sobie ręce i walnęłam czołem w jakąś powyginanaą blachę co utworzyło mi na czole zygzakowaty wzorek coś ala blizna Harrego ijak to zobaczyłam to nie wiedziałam czy sie śmiać czy płakać bo tak pomyślałam-ślad zostanie do końca życia i do końca życia bedę sie cholernie wstydzić i chyba grzywkę sobie na kropelkę do czoła przykleję!
ale żeby było śmieszniej to jak się obudziłam to czołem opierałam sie o róg zeszytu w twardej oprawie w którym pisze opowiadania dla młodej i jakoś źle go schowałam pod poduszkę.ta okładka mnie kłuła i chyba stad ten sen jezyk
Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka

http://www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_potteromaniak_harry7potter.png

"Bo widzisz, Harry, to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności."

"Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie."

"-Emocje, kaprysy, fascynacja i gra. Uczucia i ich brak...Dary, których nie wolno przyjąć...Kłamstwo i prawda.
A jeżeli fakt jest kłamstwem, czym jest wówczas prawda?Kto jest pełen uczuć, które nim targają a kto pustą skorupą zimnego czerepu?Kto? Co jest prawdą, Geralt?Czym jest prawda?
- Nie- powiedziała i spuściła oczy. Po raz pierwszy. Nigdy przedtem nie widział, by to robiła. Nigdy.
-Nie- powtórzyła, -Nie mogę Geralt. Nie mogę ci tego powiedzieć. Powie ci to ten ptak, zrodzony z dotknięcia twojej dłoni. Ptaku? Czym jest prawda?

Prefix użytkownikaAna_Black
Miałam BARDZO dziwny sen związany z HP:

1.Śniło mi się, że jestem na szóstym roku w Hogwarcie. Pojawia się Dumbledore i zaprowadza mnie i Harry'ego do Pokoju Życzeń, a tam Syriusz i Snape. No i zaczęli nam opowiadać, że Voldemort zaczyna podejrzewać Snape'a o bycie podwójnym agentem i w związku z tym on już nie może być tym agentem, więc to ja, ponieważ jestem córką Syriusza (moja Syriuszowa mania się kłania) i Bellatriks nie raz mówiła, że mam potencjał na śmierciożerczynię. Na to ja z przerażeniem, że nie chce mieć mrocznego znaku na ramieniu. Dumbledore mnie uspokoił, kazał mi wyciągnąć lewe rękę, wyjął różdżkę i rzucił na rękę jakieś niewerbalne zaklęcie. Wyjaśnił mi, że jak Voldemort zrobi mi znak to dzięki zaklęciu, które rzucił będzie można mi go usunąć jak już będzie po wszystkim. No więc zgodziłam się. Dumbledore kazał mi i Harry'emu przyrzec, że nikomu nie powiemy. Nawet Ronowi i Hermionie. Niechętnie przyrzekliśmy. Syriusz powiedział mi, że będzie przez cały czas w Pokoju Życzeń i jak będę potrzebować wsparcia to mogę przyjść. No więc poszłam ze Snape'em do Voldemorta. Voldi był tak zachwycony, że chcę do niego dołączyć, że od razu dał mi pelerynę i maskę, po czym kazał mi wyciągnąć lewą rękę i zrobił mi mroczny znak, czego nawet nie poczułam. Więc razem z Bellatriks i Lucjuszem deportowaliśmy się do świata mugoli i oni zaczęli zabijać przypadkowo napotkanych mugoli. Kazali mi robić to samo. No więc wyjmuję różdżkę i myślę co by tu zrobić, bo nie chciałam nikogo zabijać, ale też nie chciałam zdradzić się przed Bellą i Luckiem. No więc wpadłam na pomysł, że wypowiem mordercze zaklęcie, a pomyślę rozbrajające i w ten sposób tylko oszołomię mugola, a Bella i Lucek będą myśleli, że go zabiłam. Tak mijały dni, ja przekazywałam plany Voldemorta Dumbledore'owi. W końcu zaczynałam mieć dojść. Ron i Hermiona zaczęli coś podejrzewać, ale ani ja ani Harry nie mogliśmy nic im powiedzieć. Poszłam do Syriusza, żeby się wyżalić:

- Już dłużej nie dam rady, tato.
- Musisz jeszcze trochę wytrzymać, Ana (imię z mojego nicku, ciekawe.). Wojna czarodziejów niedługo się skończy.

Wtedy przytulił mnie, no i poczułam się lepiej. A więc dalej byłam podwójną agentką. Pewnego wieczoru Voldemort wezwał mnie do siebie i powiedział:

- Pora byś pokazała, że jesteś śmierciożerczynią z krwi i kości.
- Co mam zrobić, mój panie?
- Zabij swojego ojca.
Ja pobladłam. Dobrze, że w pokoju było ciemno, bo jakby Voldemort to zauważył...
- Mam zabić ojca?
- Tak. I na dowód przynieś mi jego głowę.O.o
Ja powstrzymując roztrzęsiony głos odpowiadam:
-Uczynię co zechcesz, mój panie.
Pozwolił mi odejść. Jak znowu znalazłam się w Hogwarcie od razu poleciałam do Pokoju Życzeń do Syriusza i opowiedziałam mu o zadaniu, które zlecił mi Voldemort. On na to ze spokojem:

- Jeśli Voldemort chce mojej głowy to ją dostanie.

Ja zaczęłam przerażona mówić, że nie mogę go zabić i odciąć mu głowy, bo przecież jest moją jedyną rodziną, no może oprócz Dumbledore'a i pradziadka Aberfortha. On mnie uspokaja i mówi, że nie muszę tego robić. Wtedy wchodzi Dumbledore (okazało sie, że przewidział, że Voldemort każe mi to zrobić) z... woskową głową Syriusza. Wyglądała całkiem jak prawdziwa odcięta głowa. Nawet skapywała czerwona farba (skąd farba w Hogwarcie?) wyglądająca jak krew. No ale se myślę, że Voldi nie jest taki głupi, żeby się na to nabrać. Dumbledore mówi, że Voldemort to łyknie. No więc ja biorę głowę i deportuję się z nią do Voldemorta. Położyłam przed nim woskową głowę. On popatrzył na nią i... pogratulował mi wykonania zadania (nabrał się!) i powiedział, że teraz ja będę jego prawą ręką, a Bellatriks (jego dotychczasowa prawa ręka) zaczęła krzyczeć i się obudziłam.
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_potteromaniak_ana_black.png

oi65.tinypic.com/2nl65vr.jpg

img4.wikia.nocookie.net/__cb20131122130925/m__/marvel/pl/images/d/db/The_avengers_gif.gif

Pojawił się pomysł stworzenia nieprzeciętnych jednostek, które wzywalibyśmy w sytuacjach zagrożenia przerastających nas, zwykłych śmiertelników.

HULK MIAŻDŻYĆ!

www.9e3k.com/wp/wp-content/uploads/2012/08/Hulk-vs-Loki-04.gif

Loki: Dość tego! Wszyscy stoicie niżej ode mnie! Patrzysz na boga, szkaradny stworze! I nie godzę się, aby pomiatał mną...
Hulk: Wielki mi bóg.

mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/04/Thor-1429558677.gif

33.media.tumblr.com/8caebe0f50235ec3d8997bfacbf114c6/tumblr_n9g5j564Fx1skiebmo1_400.gif

Hulk ziewać ~ Łapa

25.media.tumblr.com/tumblr_m8z9tyv7qg1rpcea3o3_250.gif

Uwielbiam też jak dostajesz szału i zamieniasz się w tę wielką zieloną bestię..

i1217.photobucket.com/albums/dd398/MiyakoHiteya/Tumblr%20pics/thanks.gif

static.tumblr.com/04db463ca2c0ae5f8ab6f1ad512f6aed/adptjxj/OfVmwe80a/tumblr_static_tumblr_mdh7ruogcd1qmccp7o2_r3_250.gif

31.media.tumblr.com/6f73dc5f8974e16664b596cf79053647/tumblr_inline_n7jsc9ns7i1rqfizb.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_m835m1wVOX1qk04hlo1_500.gif33.media.tumblr.com/70cd59c666abdc6ae0e12a5fcbbfbe96/tumblr_nm0zn7iBiG1qzxanao1_400.gif

Zdradzę ci moją tajemnicę. Zawsze jestem zły.

33.media.tumblr.com/5274675726286bc0a424d856c26df680/tumblr_inline_nnqxmemBsb1rqgtqi_500.gif

33.media.tumblr.com/020ea28e37d4be3b8867fdbd58514a96/tumblr_inline_nnmre4l6ZH1tpfg2f_500.gif

Nieźle. Chcą mnie zamknąć w metalowym pudle i zanurzyć w wodzie. Nie. Jest gorzej niż myślałem.

25.media.tumblr.com/tumblr_m42wevvwnM1qaon7qo2_500.gif

No bo czym jesteśmy? Zespołem? Nie, nie, nie. Mieszanką wybuchową niosącą chaos.

38.media.tumblr.com/cda9ac059ee51a9d1a478f66c1293c31/tumblr_inline_nrcijhheTW1rbyvbg_500.gif

Nie bądź jeleń, nie fikaj.

media.giphy.com/media/jo43sGvtnNEdO/giphy.gif

Matka wie że ukradłeś jej szaty?

38.media.tumblr.com/tumblr_m5tuqzaljl1rqlfp9.gif

- Jarvis, znasz przypowieść o Jonaszu?
- Traktowałbym ją raczej jako metaforę.

media2.giphy.com/media/VFB3cJJne7b5m/giphy.gif

- Thor walczy na 6.
- Nie zaprosił mnie?

24.media.tumblr.com/tumblr_m6rmf3RHqe1qismt6o1_500.gif

Co, stawaliście na siusiu?

www.gifmania.pl/Animowane-Gify-Komiks/Obrazki-Animowane-Iron-Man/Iron-Man-64217.gif

Niech wyskakuje z ciuchów. Przenoszę imprezę do was.

static.tumblr.com/2xsmasw/vQqm3rjpb/iron_man.gif

Weź mnie nie strasz. Co to było, robił mi usta usta?

i.imgur.com/k75NyyH.gif

Phil? Ale on ma na imię Agent!

31.media.tumblr.com/tumblr_m4ldk2Fzvu1qci7ofo1_250.gif

J.A.R.V.I.S: Dostępne 400% mocy.
Iron-Man: Dzięki.

25.media.tumblr.com/tumblr_mcc45djkA11qe8pkxo1_500.gif

Nie gniewam się, pączuszku. Masz niezły prosty.

cdn3.whatculture.com/wp-content/uploads/2014/10/Avengers-Hulk-Buster.gif

Ta wiedźma miesza ci w głowie. Jesteś od niej silniejszy, mądrzejszy. Jesteś Banner.

33.media.tumblr.com/598337ea881bd60b366a9350ecc80373/tumblr_nmq7kewjJN1s3y9slo4_500.gif

W plecy? Świnia z ciebie.

dartbeat.s3.amazonaws.com/2014/11/3.gif

On jest szefem. Ja tylko za wszystko płacę, wszystko buduję i dbam żebyśmy byli cool.

mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/04/iron-man-14-1428067620.gif

Stark! Potrzebny jest plan ataku!
Mam plan: atakować!

static.comicvine.com/uploads/original/0/2532/3509642-tumblr_mxs289cxyq1qddteyo1_500.gif

static.tumblr.com/sr7nemf/VyTm9fw51/tony5.gif

38.media.tumblr.com/bab5ebf21d2c082caa6a03346f7c5480/tumblr_mhobkiz5Lx1ra5vgio2_500.gif

rack.3.mshcdn.com/media/ZgkyMDEzLzA1LzAzLzY1LzExLjgzYTJlLmdpZgpwCXRodW1iCTEyMDB4OTYwMD4/db896365/5ab/11.gif

media.giphy.com/media/11dMtvmKPLrwCk/giphy.gif

b1.pinger.pl/5b4fd557bea774512fc3600d1ec2946c/Captain-America-Thor-fight-togeth.gif

- Ja bym sobie odpuściła, to faceci nie z tego świata, bogowe czy coś.
- Bóg jest tylko jeden! I głowę dam, że tak się nie ubiera.

i.annihil.us/u/prod/avengersmovie/captainamerica/mainsite/images/grid/animgifs/falcon_pre.gif

- No jasne. Złoty chłopiec w złotej zbroi. Co zostanie jak ją zdejmiesz?
- Geniusz, miliarder, playboy, filantrop. A co? (...) A kto jest [prawdziwym bohaterem]? Ty? Jesteś wynikiem eksperymentów na ludziach. Tyle w tobie bohatera, ile zmieściło się do probówki.

images.says.com/uploads/story_source/source_image/265054/467c.gif

Ja nie walczę, nie zawiodę kumpla.

nd06.jxs.cz/546/392/0a8d46e948_96833905_o2.gif

lh3.googleusercontent.com/-f8QPpIqUP6w/VXcoCGSsN0I/AAAAAAAAvZc/v6J-8_drsAA/w800-h800/tumblr_nhem5wGGXB1tkflzao1_500.gif

Zabijesz mnie? Ustaw się w kolejce.

mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/02/thor-hammer-1424957797.gif

Kto znajdzie ten młot
i okaże się go godny
posiądzie moc Thora.

38.media.tumblr.com/tumblr_m745zkaPTf1ru1wbho2_250.gif

Thor: Loki może i jest nieobliczalny, ale jest Asgardczykiem i moim bratem.
Natasha: Zabił 80 ludzi w ciągu dwóch dni.
Thor: Był adoptowany.

screencrush.com/files/2013/04/thor1.gif

- Nie będę z tobą walczył bracie.
- Nie jesteśmy braćmi.

33.media.tumblr.com/209f4f4410f874b5b0a45a2f302c5cc4/tumblr_inline_namnsenSv51s0g87j.gif

Piekło rozbrzmiewa jękami jego ofiar.

i31.photobucket.com/albums/c355/543210-BOOM/THEYMOVEWHENIFLAIL/thorsaysapprovesmashingly.gif

- O, kontratakują.
- No wiesz, młodzi są.
- Do stu piorunów, szanuj mowę ojczystą
- Długo mi tego nie wybaczą.

33.media.tumblr.com/tumblr_m726hykhNm1rsy50k.gif

To bardzo, bardzo ciekawa teoria, ale ja mam prostszą. Nie jesteście godni.

moargeek.com/wp-content/uploads/2015/05/avengers-age-of-ultron-not-worthy.gif

- A jakby wsadzić młot do windy? Uniesie ją.
- Winda nie jest godna.

37.media.tumblr.com/32e00153d10200c13549d960c6f4901c/tumblr_n3zy3tiV8g1s00jsao5_500.gif

Zobaczyłem coś we śnie. Muszę to wyjaśnić. Tutaj się nie da.

c3.thejournal.ie/media/2015/07/tumblr_m726xuq0701rsy50k.gif

- Jak tam kosmos?
- Kosmos ma się dobrze.

24.media.tumblr.com/tumblr_m068saHsv51qjowpro1_500.gif

- I myślisz, że możesz mi zaufać?
- Nie ufam ci. Matka ci ufała. W przeszłości. Nawet mimo naszych ciągłych sporów. Zawsze miała nadzieję, że gdzieś w tobie nadal jest iskierka mojego brata. Ta nadzieja już nie istnieje i już cię nie chroni.

38.media.tumblr.com/tumblr_m726h5gMYu1rsy50k.gif

Mojego życia... Tato, nie nadaję się na króla. Będę bronić Asgardu i innych światów do ostatniego tchu... ale nie mogę tego robić z tronu. Mimo swego szaleństwa Loki rozumiał władzę w taki sposób, jakiego ja nigdy nie osiągnę.

sg.uploads.ru/t/R7Gmd.gif

O nie, będę żył wiecznie i będę cały z plastiku.

media.tumblr.com/cd46d5daafada989ad40aea7c2c3e434/tumblr_inline_mi34jgE5MN1qz4rgp.gifmedia.tumblr.com/cc910e990f52449283e0d4d0e8f21cde/tumblr_inline_mi34jqIXQ01qz4rgp.gif

Kto okaże się godzien moc młota posiądzie. Bez jaj, stary, to sztuczka.

25.media.tumblr.com/tumblr_m70w64YzEX1qap9q7o4_500.gif

Rekalibracja kognitywna... Zdzieliłam cię w czaszkę

ic.pics.livejournal.com/swing_set13/12737011/55389/55389_original.gif

Mam go spowolnić? Czy wyślesz mu więcej sparingpartnerów?

mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/03/hawkeye-5-1425321334.gif

Lepiej wydaj rozkaz, bo zaczynam mu kibicować.

33.media.tumblr.com/tumblr_m72im12cSA1rsy50k.gif

Have you ever had someone take your brain and play? Pull you out and stuff something else in? Do you know what it's like to be unmade?

img2.wikia.nocookie.net/__cb20130503063353/yakuza-mob-roleplay/images/9/97/Dom12.gif

Przerabiałem hipnozę. Nie lubię.

Stoimy w obliczu globalnej katastrofy.

38.media.tumblr.com/3b8b9b2d4f7cccded3b74b21640d60d6/tumblr_noesmkmmwK1unm9tpo8_500.gif

Hej malutki. Słonko już zachodzi.

i.imgur.com/QC8H4.gif

Cicho blaszak, ja nie mam rakiety w tyłku.

media.tumblr.com/tumblr_m7knw0jsiG1rsy50k.gif

- Steve nie lubi takiego słownictwa.
- A kopnąć cię w tą...

www.btchflcks.com/wp-content/uploads/2015/05/dirtyenough.gif

Nie jest taki zły, tylko trochę nerwus. Drugiego takiego nie ma na całym świecie. Wszyscy lubią wygrywać, a ten mój facet robi co może by walki uniknąć, bo wie że walkę wygra.

31.media.tumblr.com/tumblr_m21w9stkuY1qzcnvbo1_500.gif

- Co ci się śniło?
- Że jestem Avengersem, że jestem kimś więcej niż tylko posłuszną maszynką do zabijania.

media.tumblr.com/tumblr_m8t9g54ohv1r4z8sp.gif

Kocha to się dzieci dzieci, ja mam u niego dług.

imagesmtv-a.akamaihd.net/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/03/tumblr_ndvjpwRlwc1tv7tl2o2_r1_500-1427726593.gif

media.comicbook.com/uploads1/2015/03/whoisthatguy-128089.gif

screencrush.com/files/2015/03/scargif.gif

33.media.tumblr.com/0bf4d02e0594b534906a358fe2f02b38/tumblr_nek98zQdbM1r7gbeko2_r3_500.gif

33.media.tumblr.com/22bbd2537043876693c912e900e12a44/tumblr_no6rv9KAyk1qzo8iho1_500.gif

media.tumblr.com/tumblr_md3e07f3FK1qbqdfc.gif
38.media.tumblr.com/8421e9efc8073ab5c8bdf9c3faeaade6/tumblr_inline_nnpocxNuQz1t6nbgh_500.gif

25.media.tumblr.com/a7f43fdf07ea25a182b8d20740226546/tumblr_mfe2lrjn8H1qf2m9lo1_250.gif

38.media.tumblr.com/ab802d7120eb8e51306a5adf808d78c9/tumblr_inline_myuk6e2PAN1s3776n.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_m8yttoyTqS1qm5bjko1_250.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_m54ddygy381qjpi22o1_500.gifppss.kr/wp-content/uploads/2015/07/f.gif

33.media.tumblr.com/c0407e20203ddd67bc15db95bb2706b4/tumblr_n5lpkzcZnv1qhktavo10_250.gif

Wstąp do T.A.R.C.Z.Y, poznaj dalekie kraje, niezwykłych ludzi... i zabij ich.

www.wired.com/wp-content/uploads/2015/04/CoulsonAvengers.gif

static.tumblr.com/ed25722d40fad1805ab02855f04aa360/elphmmj/Wtvmgpbnd/tumblr_static_i_wear_my_sunglasses_at_night.gif

Ja się nie pocę. Ja błyszczę.

31.media.tumblr.com/9dd2a523cef1e34137b5a471094db1d6/tumblr_mmp2h2mHCS1qbbseto1_500.gif

Thor mógłby choć raz przysłać boga sprzątania po sobie. Na pewno ma jakąś magiczną miotłę.

37.media.tumblr.com/c2e3d4fdc72dba6261336613f19a30bc/tumblr_n4tlo7dxgF1qb9jcko1_250.gif

33.media.tumblr.com/12b97139bb8b966f9fb41650603166c4/tumblr_inline_no0so47yL71sm8bid_500.gif

Zawsze nosisz whisky?

auto.img.v4.skyrock.net/6087/91026087/pics/3249892288_1_15_d52LXUOb.gif

Ten dom miał wytrzymać siłę Hulka.

24.media.tumblr.com/845a6d2d998aa2e4613727c8151247b4/tumblr_n5jnrfXPwm1qe3p9bo1_500.gif

- Jak nas znaleźli?
- Zaprosiłem ich.

jlnelson73.files.wordpress.com/2014/05/tumblr_inline_n10d7gus6a1soew1g.gif

Nie poddam się. Odzyskam Skye i T.A.R.C.Z.Ę, ale jeep od Eddiego to za mało.

37.media.tumblr.com/6310f8400e6138491b9bfc00fc738779/tumblr_n5jnfpk75W1qc80zxo2_250.gif

Nasza kiepska opcja. Grant Ward.

media.tumblr.com/29e7e2bab8256ae80cdeceea5d966683/tumblr_inline_n5bjkjLMTH1qgp297.gif

lh3.googleusercontent.com/-V34sU9V2Mrw/VCsdWtp5NwI/AAAAAAAAHqE/nZ3ep14kOSc/w506-h379/Melinda-kick-gif.gif

Bez ciebie nie ma T.A.R.C.Z.Y.

33.media.tumblr.com/f32a1a7b82bf7b4ab15b9b3c1d61a57a/tumblr_mwwxs1tDEI1t0xz7jo1_500.gif

- Służysz Coulsonowi czy T.A.R.C.Z.Y?
- To to samo.

38.media.tumblr.com/e41aa5eda1d20c19304a141413501cc2/tumblr_ndhppazWXT1qgqr0ho3_500.gif

Kogo jak kogo, ale Coulsona nie zlikwidujesz.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/80/2d/df/802ddf8eb51aa2bbf1476a3dc1239415.jpg

Dyrektor T.A.R.C.Z.Y zawsze ma tajemnice.

Nie wierzę w strach. Wierzę w zaufanie.

33.media.tumblr.com/2e004bd58b351590cd67506bed27fd24/tumblr_nrcqtaemyD1uq32vbo1_500.gif

img.pandawhale.com/post-29680-its-like-magic-gif-Leo-Fitz-Ag-loKN.gif

31.media.tumblr.com/30de7b1e7495569e3bfbb5e94fa6cf69/tumblr_n4gtq0mhRB1qea60lo3_250.gif

31.media.tumblr.com/6c8af00d33ef73aa7d922e19aa4ac240/tumblr_mv9simIVX31qko9h3o2_250.gif

25.media.tumblr.com/3c8f088cedb454c18665f8394567eda9/tumblr_mv9simIVX31qko9h3o4_250.gif

media.giphy.com/media/2wYQhcMdUqCdO/giphy.gif

25.media.tumblr.com/0c9d9826babe9ac4483dc683b0a90a58/tumblr_muqn6l7tn01rt5ctno2_250.gif

I was able to hack S.H.I.E.L.D. from my van. You're gonna show me something new.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/29/34/a3/2934a3f25256ceb3e9cfec921cae3f8c.jpg

Nie byłam w waszym durnym "S.H.I.E.L.D. Hogwarcie".

overmental.com/wp-content/uploads/2015/01/skye-whattheybecome-gif3-26555.gif

38.media.tumblr.com/6a257e4505f56537505f33cb838b7625/tumblr_nm3xi3OkMp1qllhdno1_500.gif

static.tumblr.com/4203ff72c14d9dfa97d0d4593639af87/rxidj0f/YaCn1jhvg/tumblr_static_grant.gif

2.bp.blogspot.com/-eNovJZT1dcA/VWSf3EPqdzI/AAAAAAAAA3M/9YEBe2PJ6XQ/s400/agent%2Bcoulson.gif

Nie jestem dobrym człowiekiem, Skye.

38.media.tumblr.com/0c0bf09a073873c7d92bfe4d03acdbfd/tumblr_n4wh54tCbo1s0gqfgo2_250.gif
.

Long time to see.

media.giphy.com/media/z6EYJDY5kNfxK/giphy.gif

Jestem Agent Grant Ward.

31.media.tumblr.com/6fd59c719f4fad54a2c44eda3d62fadf/tumblr_mto8bjzffS1r8wqbxo1_500.gif

fictionfg.files.wordpress.com/2014/07/tumblr_n4msy4npe61rearvyo3_250.gif

37.media.tumblr.com/5866af3cec36e72245dea883d587848e/tumblr_n2anh0sV9V1t0xz7jo1_250.gif

33.media.tumblr.com/4a50944b27b8516769d1108ce1218ee6/tumblr_n4yt41nUAI1qhaefjo3_250.gif

media0.giphy.com/media/7oNP9r2ufABqg/200.gifmedia2.giphy.com/media/HYkf6aeiMoQQo/200.gif

38.media.tumblr.com/1c632dcd5147fffccaed7b16cce775e9/tumblr_n6sqzxr3wX1r3ud65o1_250.gif

30.media.tumblr.com/53acd9557e266ab537df86f31560fd42/tumblr_n5qilbFp1S1rjh2ymo5_250.gif

38.media.tumblr.com/034bc44c710b3b6fb461015e0ec03f9b/tumblr_n3z608svmK1sjoo39o2_500.gif

Jeśli to jeszcze aktualne, to poproszę tego drinka.

static.tumblr.com/06e31c3fee384da90a7c942b546c2974/wactdjh/E0zmsd6em/tumblr_static_thor__j_arrival.gif

- Żołnierzyk. Postać nie z tej epoki.
Ale za to z tej planety.

38.media.tumblr.com/tumblr_m3dayw74jm1qapy9o.gif

Nigdy nie chciałem tronu. Chciałem być równym tobie.

33.media.tumblr.com/0d4eb97a2737d90cd5c8739b99506f35/tumblr_mgwfq32ZEW1ra8x1ao12_r1_500.gif

- A ty co? Błyskawic się boisz?
- Nie darzę miłością tego, co zwiastują.

p.gr-assets.com/540x540/fit/hostedimages/1427006127/14159939.gif

- Chcesz zabrać mi ukochaną planetę w odwecie za rzekomą zniewagę? Nie. Sprawuję nad nią opiekę.
- No rzeczywiście, wspaniale się nią opiekujesz. Ludzie wyżynają się milionami, a ty palcem nie kiwniesz. Zaprowadzę tu porządek. Kto mnie powstrzyma?

thats-normal.com/wp-content/uploads/2013/05/madness01.gif

- Jesteś potworem.
- O nie. Potwór jest wśród was.
- A, Banner. To twój plan.

media.tumblr.com/tumblr_m9mucrxQ311r1sleg.gif

Że urodziłem się by zostać królem.

33.media.tumblr.com/4bfe4e0d17e71f8d0656496a1758b1ce/tumblr_inline_my9xl60oPO1qzu49c.gif

No dobrze. To może wolisz kogoś ze swoich nowych przyjaciół? Wydaje się, że jesteś do nich podobny. No i to jest o wiele lepsze! Mój strój jest taki sobie. Ale ile niesie ze sobą cnót! Jakiż to wielki zaszczyt! Czuję, że aż szaleję od sprawiedliwości. Chcesz usłyszeć mowę o prawdzie, honorze i patriotyźmie? Boże chroń Amer...

Zaufaj mojemu gniewowi.

Nie zrobiłem tego dla niego.

latestnewslink.com/wp-content/plugins/wp-o-matic/cache/62030920c2_tom-20hiddleston-20loki-20.gif

Uuuu. A była już na wyciągnięcie ręki. Dzięki Tesseractowi mogliście mieć władzę, nieograniczoną moc. A wy co? Ciepło i światło dla wszystkich ludzi? Dopiero przekonacie się, co znaczy prawdziwa władza.

25.media.tumblr.com/tumblr_m3qqfxEAxa1r5r8duo2_250.gif

Przynoszę wam dobrą nowinę. Czeka was wyzwolenie.

pobierak.jeja.pl/images/d/0/7/146491_avengersi-tancza-tancza-tancza.gif

orig09.deviantart.net/7874/f/2012/247/8/7/avengers_adorable_eyes__gifs_faster_gif__by_lokigodofmiischief-d5djwoi.gif

38.media.tumblr.com/tumblr_m8rcl1kffW1rqd9vio5_500.gif

38.media.tumblr.com/bc3f0dd2dc0bba787cced4437e1ebea7/tumblr_mxcwx2V3o61qhct03o3_500.gif

ifotos.pl/img/ChomikIma_hhrapxs.jpg

Nie miałem prawa cię winić. Wiem, że chciałeś mi pomóc, chronić mnie. Od tego są przyjaciele.

Możemy żyć z godnością - nie możemy z nią umrzeć.

Człowiek jest najgorszym źródłem prawdy o sobie.

Wszystko się zmienia. To nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.

lol niezle!no wlasnie ze sie voldi nie domyslil!no ale sny maja to do siebie ze sa niedorzeczne jezyk
nie wiem dlaczego ale jak znam zycie to jak mnie sie sni cos albo wstrzasajacego albo niedorzecznego to mam swiadome sny.chcialabym umiec wywolywac swiadome sny to by bylo fajne ;)

Prefix użytkownikaXeri
Harry7potter, ja sobie obiecałam, że przez wakacje będę mieć świadome sny. Zaczęłam ćwiczyć już dziś, do czego wykorzystuję mój stary, niezbyt zapisany Dziennik Snów. I jak go dziś rano przeglądałam to był tam zapisany jeden stary sen o Harrym Potterze.
Całość działa się w mmoim pokoju przy kaloryferze. Stałam tam ja, Harry, Ron, Hermiona, Draco, McGonagall, Snape i Dumbledore. Byliśmy wielkości długopisów. Walczyliśmy z wielką sztuczną szczęką z aparatem na zębach xD Potem Draco się teleportował na moje zagracone biurko i próbował szukać tam skarbu. Zastanawiam się, co to mógł być za skarb... Może jakaś stara temperówka?
i60.tinypic.com/11jyots.gif

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Tu zawisł ten,
co troje zginęło z jego mocy.
Dziwnie już tutaj bywało,
nie dziwniej więc by się stało,
gdybyśmy się spotkali
pod wisielców drzewem o północy.

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Choć trup ze mnie już,
uwolnię cię od przemocy.
gdybyśmy się spotkali

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Tu do mnie miałaś zbiec,
żeby uniknąć przemocy.
gdybyśmy się spotkali

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się też?
W naszyjniku ze sznura
u boku mego nie czekaj pomocy.
gdybyśmy się spotkali

24.media.tumblr.com/5e7ea95eb3a66610a04f2ef69c96a95f/tumblr_mzoa4w9n8J1qfx172o5_250.gif

40.media.tumblr.com/db4b3542ad14dcd274e696dc3a7ee172/tumblr_nhs5ru1eXc1s9t61qo1_500.jpg

38.media.tumblr.com/ceac3d6d60bf1a7f26ac63d1c11c6466/tumblr_njkptkSyOh1un5mawo1_250.gif

Prefix użytkownikaulka_black_potter
Dzisiaj miałam potterowski sen i to taki realny, że aż jestem szczęśliwa, że go pamiętam.

Leżałam sobie spokojnie w łóżku, gdy nagle na moją twarz spadła jakaś kartka. Było na niej napisane, że popcorn, który leży pod moim prześcieradłem symbolizuje Voldemorta i spółkę. Zjadłam najpierw popcorn, który był na prześcieradle, a potem spojrzałam pod i było tam osiem tych popcornów (?). Ich nie zjadłam tylko najpierw zgniotłam, a potem wyrzuciłam na środek pokoju, myśląc, że tak zniszczę Voldemorta. Potem chciałam rzucić na nie jakieś zaklęcie, ale nic nie działało. Myślałam, że popsuła mi się różdżka, więc rzuciłam Alohomorę na tackę (myślałam, że to zaklęcie lewitujące przedmioty x D), i ona się podniosła. Nie rozumiałam czemu na popcorny nic nie działa.

Nagle wyjrzałam przez okno i zobaczyłam na drodze Voldemorta, Bellatriks i sześć innych osób, które zmierzały do mojego domu. Poszłam do korytarza i usłyszałam pukanie. Moja siostra otworzyła drzwi i powiedziała, że Voldemort prosi o kawę. Zdziwiłam się i wyszłam zobaczyć. Spytałam się jaką chce. Mocną czy raczej słabą. Chciał mocną, z dwóch łyżeczek i z mlekiem.

Chwilę potem sceneria się zmieniła i juz stałam z wyciągniętą różdżką na przeciwko Voldemorta. Ron walczył chyba z Bellatriks, A reszta to nie wiem, ale na pewno był Harry i Neville.
Walcząc z Voldemortem nie wiedziałam czym w niego rzucać więc cały czas krzyczałam Aguamenti i takie pojedyńcze kropelki wody na niego spadały xD On strzelał we mnie kropelkami kwasu i to mnie bolało. Później zorientowałam się, że się boje i uciekłam w głąb jakiego pomieszczenia, gdzie inni toczyli swoje pojedynki. Volldi z wściekłą miną pobiegł za mną. W końcu przypomniała mi się SectumSempra i reszta Super Zaklęć. Nagle na brzuchu Voldemorta zaczęła się pojawiać plama krwi - w taki sam sposób jak w Czarnym Łabędziu na końcu, kiedy ta główna bohaterka ma szkło w brzuchu.
Spojrzałam na nią i rzuciłam Drętwotę i Petryficusa. Podeszłam do Voldiego i zabrałam mu różdżkę, jednak po chwili, tak jakby stałam się Harrym i odrzuciłam tę różdżkę na bok i pozwoliłam mu żyć. On dobiegł do tej różdżki, a ja przestałam się nim interesować i ciągle rzucałam Drętwotę na Nevilla, bo chciał on zabić Bellatriks, a ja nie mogłam na to pozwolić.

Na tym skończyła się część potterowska mojego snu, później zaczęło mi się śnić coś całkiem innego xD

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikazuzanna100
Hmm.. to było tak.. na początku nic się nie działo, taka cisza i ciemność, a potem zobaczyłam węża. A, że od razu skojarzył mi się z Nagini to nie moja wina .. :D siedziałam przed moim blokiem na ławce i daleko zobaczyłam hipogryfy. Ale było ich duuużo, naprawdę. Zauważyłam, że koło mnie siedzi Hermiona i mówi mi, jak mam się zachowywać w Hogwarcie. Z początku nie wiedziałam, o co jej chodzi, ale chwilę później zaraz pod moimi nogami wylądował list. Możecie domyślać się jego treści ;) Ogólnie śniło mi sie to dawno, więc za bardzo nie pamiętam, co było dalej. Dużo razy śniły mi się takie i podobne rzeczy. :)
Prawdziwa magia ukryta jest wgłębi człowieka i potrzeba mocnego uczucia, aby ją stamtąd uwolnić.

Prefix użytkownikaCordiale
Sen o Harry'm Potterze miałam chyba tylko dwa razy.Dokładnie nie pamiętam, bo nigdy nie ślęczałam długo nad rozmyśleniami o tym wszystkim.

A więc w pamięć dobrze zapadł mi dość dziwny sen, sprzed jakiegoś miesiąca, może dwóch. A więc ja i Hermiona szłyśmy ciemnymi, zamglonymi uliczkami w poszukiwaniu profesora Quillera. Ulica była dość dziwna, bo niby domy były ale na każdym rogu stała szopa. Tam po jakimś czasie spotkałyśmy Harry'ego i Rona więc nam zaczęli pomagać. Przez mgłę któreś z nas dostrzegło dementorów więc biegiem zapuściliśmy się do szopy. Zamknęliśmy drzwi na kłódkę i przez szpary w deskach każdy czarował patronusa. Nikt jednak nie potrafił tego zrobić więc jedynie Harry krzyczał tak jak w WA, głośno, wyraźnie itp. Potem nie wiem co się stało ale to ja byłam tym Harry'm i darłam się bez żadnej poprawy...

Potem była 6.00 i mnie obudzono do szkoły.

Sen nie jest wcale straszny czy coś ale mną wstrząsną. Na zajęciach lekcyjnych nie potrafiłam się skupić i miałam duże problemy z tym aby dojść do siebie.
"Dobra, marudo, nie marudź już tak, bo zamarudzisz mnie na śmierć."

31.media.tumblr.com/a4680331a0e696af3a51b345db3fc2b3/tumblr_mfvcyqBCrE1ra5xmxo1_500.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=dLhFDYQHDQY

Prefix użytkownikaMarcinWeasley
Siemka opowiem wam mój sen jest dość długi i niektórych fragmentów nie pamiętam A więc do rzeczy.
-Marcin wstawaj!!!!
-Nom no...co Ron?
-Mmmoja siostra zagineła!!! Ginny!! zagineła!!!
-OMG poczekaj,przebiore się i pomogę ci jej poszukać!
-OK ale szybciej!!! cała szkoła jej szuka!
-Dobra już chodźmy!!
Tutaj szedłem korytarzem z Ronem.
-a Harry? Hermiona? Gdzie oni są?!?!
-Harry poszedł szukać mojej siostry do zakazanego lasu chociaż mówiłem mu,żeby tam nie szedł..A Hermiona...to niewiem zbytnio mnie ona nie obchodzi.
Nagle rozległ się alarm..
-Ron co to
-Musimy iść na główny plac!!Coś się stało.
Poszliśmy na glowny plac.Na placu stało dużo innych czarodzieji jak i pierwszoroczniaków.
-Harry!!!!!!! zawołałem.
-I co znalazłeś Ginny?
-....Nie allle....Widziałem go.
-KOGO MÓW!!
-Sam Wiesz Kogo.....była przynim też Bellatrix Lestrange
-Co to!?!?!! Kto tam idzie!?
Profesor Dumbledore-Niestety tego obawiał się cały Hogwart....
Harry-To VOLDEMORT!!!!!!!!
Pierwszoroczniaki uciekły do swoich domów a ci starsi zostali...Wszyscy wyjeliśmy różdżki..
Harry-Nie bujcie się go! Musimy go pokonać!!
Ja-Tak słyszeliście? pokonamy go!!
Ron-t...a...k :/
Voldemort-Haaaa Haaaahahah ZaBiłEM JĄ taaakkk zabiłem Ginny!!!! A teraz wy wszyscy zginiecie!!!!
Ron-Nieeeeeeeeeeeee!!! DRĘTWOTA!!!
Voldemort- Avada kedavra!!
Ja-Ron!!!!!!!!!!!!!
Ron upadł na ziemię.
Nagle za Sam Wiesz Kim zjawili się jego słudzy.
Voldemort-Doooo Ataku!!!!!!
Po około 2 godzinach zaciętej walki szkoła opustoszała...
Zostałem tylko ja Harry i Wiesz Kto...
Voldemort-Crucio!!
Harry jęczał z bólu jakie zadawało mu zaklęcie crucio.
Nie!! ty dziadzie!! krzyknąłem
Harry już nie zył.
Voldemort-haaaaa zabiłem sławnego Pottera!! hahahuhehheua! A teraz Giń ty gnido!
I tutaj sen mi się urwał.A szkoda ciekawy był.... niewiem czy komuś się spodoba ponieważ pierwszy raz opisuję swój sen na forum. Czarodziej

Prefix użytkownikazuzanna100
Miałam kolejny sen ! O.o masakra jakaś.. dużo osób chciałoby umieć latać, co nie ? Ja też jezyk no to mi śniło mi się, że się obudziłam :D patrzę, a koło mojego łóżka stoi jakaś paczka. No to dobra, otwieram ją a tam co ? Miotła :D Z początku nie wiedziałam, co to ma znaczyć, że dostałam miotłę ( w tamtym moim śnie były akurat święta :D ). Siedzę na łóżku z tą miotłą na kolanach, na tej rączce widniał napis ' Nimbus 2013 ' ;) Mimo, że jestem Potteromaniaczką, nie skumałam o co chodzi :D siedziałam tak dość długo aż coś wylazło z podłogi na środku pokoju i to coś się świeciło O.o Po chwili przeobraziło się w fokę, a potem w Hermionę. Powiedziała mi, że na tej miotle można latać i że dostałam ją od Seamusa :D okeey, po chwili Hermiona zniknęła a ja zaczęłam śmigać na tej miotle po pokoju jezyk ale super było ! :D i w chwili jak przyrżnęłam głową w sufit - obudziłam się >.< ;)
Prawdziwa magia ukryta jest wgłębi człowieka i potrzeba mocnego uczucia, aby ją stamtąd uwolnić.

Prefix użytkownikaNajpoten
Nie mam zbyt wiele snów związanych z fabułą HP, ale jest parę z elementami, lub postaciami.

1.Byłam w Hogwarcie, ale nie był to Hogwart jako szkoła, przynajmniej nie dla mnie, był to po prostu zamek. No więc czegoś tam szukałam, potem musieliśmy uciekać, bo zamek zaatakował smok, co ciekawe w zamku spotkałam mojego dziadka.

2.Snape uczący w mojej szkole...plastyki.xD (Nie wiem czemu akurat plastyka).

3. Ludzie chcieli zrobić krwawą egzekucję na prof. Trelawney (nie wiem czemu), ja i moja koleżanka musiałyśmy jakąś ją uratować, co więcej akcja działa się w szpitalu (centrum zdrowia dziecka), my biegałyśmy po szpitalu szukając czegoś, lub kogoś, wtedy sen się skończył.

Więcej nie pamiętam.
25.media.tumblr.com/a095fedb3760c6aeae6c428a3fda904b/tumblr_mm99avFW621spgai0o1_500.gif

Lately I've been, I've been losing sleep
Dreaming about the things that we could be
But baby I've been, I've been prayin' hard
Said no more counting dollars
We'll be, we'll be counting stars

fc07.deviantart.net/fs71/f/2013/363/8/4/image_2013_12_29_233851_by_wolfgirljw-d6zz3l9.png

Kot z sumieniem to...to jak świnka morska - ani świnka, ani morska...

Warto być kotem. Nie tylko masz dziewięć żyć, ale i teologia jest dużo prostsza.

Prefix użytkownikaAqafresh
Mnie śniło się dużo takich snów, lecz trzy wbiły mi się w pamięć najbardziej.\
1. U mnie w kuchni rozmawiam z Harrym Hermioną Ronem bliźniakami i Ginny. Nagle Ginny zauważyła w oknie Bellatrix i trzech zamaskowanych śmierciożerców. Harry stwierdził, że nie możemy z nimi walczyć w obecności tylu mugoli, więc zatamowaliśmy wszystkie drzwi, żeby nie dali rady wejść. Nagle ktoś zaczął walić w drzwi, zorientowaliśmy się, że to dementorzy. Wyglądało na to, że zaraz wejdą do domu. Ginny siię wystraszyła i się do mnie przytuliła, a obok Hermiona przytulała się do Rona. Reszta towarzystwa robiła wszystko, by śmierciożercy nie weszli do domu. Gdy drzwi odleciały w powietrze i zadyszana Bellatrix weszła do mojego domu obudziłem się :D
2.Siedzę sobie z Dumbledore'm na balustradzie na moim balkonie. On tłumaczy mi coś o Voldemorcie i śmierciożercach. Nagle błysk zielonego światła i Dumbledore spada z balustrady i umiera. Chwilę później przylatuje czyiś patronus-wąż i mówi, że nie mam tchórzyć i przyjść do lasu na bitwę. Ja na początku chciałem iść sam, lecz wcisnęli się jeszcze Ron, Hermiona i Ginny. Idziemy do lasu, a tam wita nas Voldemort i zaczyna się bitwa. Po zakończeniu bitwy wszyscy śmierciożercy i Voldemort się aportowali, gdyż nie mieli z nami szans. Niestety okazało się, że Bellatrix zabiła Rona i Hermionę. Potem Ginny przytuliła się do mnie i zaczęła wypłakiwać brata. Na tym sen się skończył.
3. Jestem w Hogwarcie w Wielkiej Sali. Prof. McGonagall (obecny dyrektor) wygłasza, iż odbędzie się Turniej Trójmagiczny. Czara Ognia wylosowała moje imię, więc musiałem wystartować w turnieju. Parę tygodni przed balem prof. McGonagall oznajmia mi, że musżę znaleźć sobie partnerkę na bal. Ja bardzo chciałem iść z Ginny, lecz ją już ktoś zaprosił. Idąc do dormitorium widzę zapłakaną Ginny. Pytam się ją o co chodzi, na co ona odpowiada mi, że chłopak, z którym miała iść na bal rzucił ją. Na to ja, że z nią pójdę i ona się zgodził. Od razu po balu ona rzuca się na mnie mówiąc, że jestem wspaniały. Dalej nie będę opowiadać, bo działy się nieprzyzwoite rzeczy, o których ja sam nie chcę myśleć :D
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 08.08.2013 13:35
Nie ma to jak śmierciożercy.

i40.tinypic.com/2dvrkmv.gif

Mój blog o dalszych losach dzieci hp: http://dziecihp.blogspot.com/ Zapraszam

Prefix użytkownikaNajpoten
Jeszcze niedawno miałam sen, że przyszłam do mojej teraźniejszej szkoły, było krótko przed lekcją, z faktu że moja klasa jest mała i są prawie same chłopaki, jest tyle ławek że sporo uczniów może siedzieć oddzielnie.
Tyle że we śnie ławek było trochę mniej, więc ponad połowa siedziała z kimś.
Nie jestem w klasie zbyt lubiana, więc nikt nie dał mi obok siebie usiąść.
W końcu w środkowej ławce siedział sam...Draco Malfoy, pozwolił mi koło siebie usiąść, trochę gadaliśmy, potem było jeszcze parę nie istotnych rzeczy, nie związanych z HP.

Jak widać za dużo fanficków się naczytałam. (Za dużo Drarry)!

Nigdy nie mam snów związanych z fabułą HP.
25.media.tumblr.com/a095fedb3760c6aeae6c428a3fda904b/tumblr_mm99avFW621spgai0o1_500.gif

Lately I've been, I've been losing sleep
Dreaming about the things that we could be
But baby I've been, I've been prayin' hard
Said no more counting dollars
We'll be, we'll be counting stars

fc07.deviantart.net/fs71/f/2013/363/8/4/image_2013_12_29_233851_by_wolfgirljw-d6zz3l9.png

Kot z sumieniem to...to jak świnka morska - ani świnka, ani morska...

Warto być kotem. Nie tylko masz dziewięć żyć, ale i teologia jest dużo prostsza.

Prefix użytkownikaSusan Bones1
Wczoraj śniło mi się, że z mojego gimnazjum była wycieczka do Hogwartu. Zwiedzaliśmy budynek, klasy itp. Na korytarzy spotkałam McGonagall, wzięła mnie na bok i dawała rady odnoście czarów, i nauczyła kilku zaklęć w tym Drętwota i Petrificus Totalus ( pragnę podkreślić, że czułam tę moc wydostającą się z mojej różdżki -niesamowite uczucie ^_^ ) Potem wszyscy poszliśmy do supermarketu by kupić coś do jedzenia i tam poprosiłam McGonagall żeby rzuciła urok miłosny na pewnego chłopaka, który mi się podobał ale niestety mama mnie obudziła :(

Dziś za to miałam sen, że weszłam do mojego pokoju, a na fotelu siedział Dumbledore, identyczny jak w filmie. Przywitał mnie i mówił coś o ważnej misji, którą musi mi powierzyć. Niestety nie dowiedziałam się jakiej. Opowiedziałam mu, że wczoraj w Hogwarcie spotkałam profesor McGonagall (analizowałam mu dokładnie sen z wcześniejszej nocy O.o ) na to on mówił że McGonagal to wspaniała nauczycielka i pytał kiedy przyjade do Hogwratu. Na tym sie skończyło, schiza normalnie ;p

Prefix użytkownikanaresca
Mi snilo sie kiedys, ze do mnie przyszedl list z hogwartu, pozniej bylam juz w pociagu, w przedziale z Hermioną, a następnie zostalam prefektem, jak sie obudzilam, bylo tak smutno, ze to nie wydarzylo sie na prawde :c
Edytowane przez Prefix użytkownikagne dnia 11.08.2013 18:46

Prefix użytkownikaSusan Bones1
Przypomniał mi się jeszcze sen, z przed kilku lat gdzie Hogwart, to była moja szkoła podstawowa. Na piętrze przy toalecie dziewczyn spotkałam Rona i Hermionę pakujących książki do plecaków. Podeszłam do nich i zapytałam, czy nie widzieli Harrego ( który we śnie był moim bratem) powiedzieli że nie. Poszłam więc do gabinetu dyrektorki, ale nikogo w nim nie było. Natomiast w ekranie komputera pojawił się wir, niebiesko-różowy i czarna dziura w środku i z niej usłyszałam głos Voldemorta, który mówił, że musi wszystkich pozabijać. Wybiegłam szybko z gabinetu na korytarz szukać Harrego by go o tym poinformować ale go nie znalazłam. Voldemort napadł na szkołę, wszędzie był ognień, mury się waliły. Wybiegłam ze szkoły (było już całkiem ciemno) i nad głową przeleciał mi Harry na miotle, złapał mnie za rękę i wciągną na nią. Zaczął lecieć bardzo szybko w strone lasu powiedział mi, że musi mnie ukryć bo teraz jest bardzo niebezpiecznie. Zostawił mnie na polanie, niedaleko chatki Weasley'ów. Poszłam tam ale nie jako człowiek - ale jako pies. W domu była tylko pani Molly, nakarmiła mnie i dała wody. Na drugi dzień, wyszłam z chatki i znowu przemieniłam się w siebie. Zauważyłam że zaczyna mnie gonić olbrzym - był tak wielki, że ledwo widziałam jego głowe. Uciekałam bardzo szybko, obracając się za siebie dostrzegłam, że ten olbrzym to moja mama. Goniąc mnie, zrównała mnie z ziemią nadeptując na mnie. I sie obudziłam ;p

Prefix użytkownikaCordiale
To było całkiem niedawno - były nawet "wyobrażenia" osób z tej strony, o których pojęcia nie mam (odnośnie wyglądu).

Otóż jechałam pociągiem do Hogwartu. Ten nagle się zatrzymał i Filch razem ze Snape'm mnie wyrzucili z parowozu (okolica nie ciekawa, kilka torów, jakieś 60 metrów od każdej strony las, widoczny hogwart i jakiś obóz). Zrozpaczona biegłam za i wtedy Ulka wraz z innymi osobami zawołała mnie abym do niej przyszła. Zostawiłam ze smutkiem Ekspress i podeszłam do obozu. Dostałam tam własne łóżko w walcu (figura geometryczna), w którym były z 4 posłania. Następnego dnia ubrana w mundurek ruszyłam do szkoły. Argus Filch znowu chciał mnie wyrzucić ale gdy tylko Dumbledore to zobaczył przeprosił mnie, woźnego okrzyczał. Dostałam własną komnatę niedaleko dormitorium Puchonów.
Tyle pamiętam, wiem, że potem długo się wściekałam, że mnie obudzono. xD
"Dobra, marudo, nie marudź już tak, bo zamarudzisz mnie na śmierć."

31.media.tumblr.com/a4680331a0e696af3a51b345db3fc2b3/tumblr_mfvcyqBCrE1ra5xmxo1_500.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=dLhFDYQHDQY

Prefix użytkownikaulka_black_potter
Ok, być może nie jest to sen o postaciach z HP, ale o osobach, które w tym świecie żyją od jakiegoś czasu, i dla których Harry Potter jest niezwykle ważną częścią życia : D

Z góry zaznaczam, że zasnęłam wczoraj o godzinie 2 w nocy, w stanie ogólnie pojmowanym jako "nietrzeźwość" przed snem tocząc dysputę na temat wiadomości podprogowych, podpierając argumenty znajomych filmikami z youtube.

<odchrząkam> Mój sen zaczął się od tego, że siedziałam sobie na fotelu przeglądając HPneta. Taka tam zwykła czynność, jednak nagle stało się coś dziwnego, bo tak jakby weszłam do strony, w sensie do świata tej strony... Nie wiem czy opowiadać dalej, bo wyjdę na psychopatkę. W sumie... No dobra, będąc już w tym świecie, ciągle migała mi Your Smile. Bez przerwy latała mi przed nosem jak taka pomarańczowa kula (bo znaczek gryfków). Coś było z nią nie tak, jakby miała autyzm. Nie zwracała na nikogo uwagi i była taka trochę przerażająca... Nie jestem pewna, ale to chyba był barlom - powiedział mi, że z YS stało się to samo co z Cordiale. Na początku nie wiedziałam o co chodzi, ale ktos wytłumaczył mi, że YS jest iluminatą i w tym momencie własnie ją coś opetało. Wtedy zobaczyłam, że ma czerwone oczy (Voldi^^). Zrobiło mi się strasznie smutno, że Ys pójdzie w ślady Cordiale, ale wiedziałam, że już nie można jej pomóc i kurde w tym momencie nie mogę sobie przypomnieć co było dalej, ale jest pewna, że ten sen miał ciąg dalszy... Może cos mi się jeszcze przypomni;p

Edit: Przypomniało mi się.

W tym momencie, w którym stwierdziłam, że nie mogę jej już pomóc przypmniało mi się, że przecież ona ma na koncie 20 000 punktów i zwróciłam się z prośbą ratowanie YS do tego wielkiego gościa co był w zaświatach w Dragon Ballu, co zsyłał jedne dusze do piekła, a drugie do nieba. Pamiętam, że cały czas podawałam jako arg., że YS ma te 20 koła na koncie. NIestety to nic nie pomogło, bo pani Kasia była juz skazana na wieczne potepienie. : (
Edytowane przez Prefix użytkownikaulka_black_potter dnia 20.10.2013 19:32

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"