Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Sprzedawca prac domowych
01.07.2022 16:14
cześć diabełki :3

Potęga Krwistego Steka!
01.07.2022 14:53
też dopiero przedwczoraj skończyłem sesję xD

halo, regulamin
29.06.2022 17:08
No, jak na razie najdłuższa sesja mojego życia.

A pogoda za oknem nie motywowała do nauki. Szczególnie jak laptop parzył w kolana xD

Pracownik departamentu
29.06.2022 13:51
monciak, gratuluję! To widzę, że bardzo długo miałaś egzaminy, skoro praktycznie do końca czerwca.

A ja wciąż siedzę i siedzę na tą mgr. Będę jęczeć, bo mi się strasznie nie chce tego pisać.

halo, regulamin
29.06.2022 13:06
Koniec sesji, nareszcie kibic

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56913 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42668 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33495 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
HP i ZF - jak przejść...?
PudelekNML
BiednaHedwiga00
zależy do których portretów
Mystic Assasin
Jeśli mi się dobrze kojarzy to musisz pójść pod drzwi wejścia na wiadukt i po lewej pod lampą wejdź na ten murek. będzie krótka scenka i dostaniesz punkty
Pozdrawiam :)

BiednaHedwiga00
Chodzi mi o te:

1. między 4 piętrem Wielkich Schodów i hangarem na łodzie(każe mi znaleźć trzy twarze)
2. między 2 piętrem Wielkich Schodów i korytarzem do klasy Flitwicka i do bilioteki( tu gadałam z pastereczką i kazała mi szukać kogoś w jakiejś sali z kolumnadą)
3. nie wiem skąd dokąd, ale to jest taki staruszek z siwymi włosami średniej długości, jedna z jego "połówek" jest zarośnięta pajęczyną (którą zresztą spaliłam)

"Szukasz Rona?-zapytała z kpiącym uśmieszkiem.- Jest tam, podły hipokryta."

Różdżka: 11,5 cala, cis, pióro feniksa, dość giętka

dpw
Witam.
Mam problem. Na czwartym i na drugim piętrze mam 94 i 97 % za nic w świecie nie mogę odnaleźć nic co by można odkryć. Pomocy!:)

PudelekNML
BiednaHedwiga00
ten co każe znaleźć trzy twarze to mówi o tym kolesiu, do którego hasło jest co trzy głowy to nie jedna. jak się nie myle on ci powie, że masz iść do tego starego kolesia na Wielkich Schodach, którego przejście prowadzi do biblioteki. Potem musisz iść z jego polecenia do Pastereczki na drugim piętrze, a ona cię wyśle do jąkały (chyba z pierwszego piętra). Od niego powinnaś dostać hasło jak dobrze pamiętam.

PudelekNML
kolejny raz bardzo proszę o spis rzeczy, które można zrobić w sali obrony przed czarną magią, bo mam tam tylko 93% :):):):)

dpw
Być może nie zmyles podlogi. Idziesz na samą gore schodow kreconych i tam przy drzwiach jest mop. musisz rzucic wingardium leviosa i spuszczac go na sam dol po schodach. tam sa takie plamy obok wielkiego pomnika. gdy zmyjesz to podejdz i kliknij enter;)

PudelekNML
lol. mam 99% pokonałam tą cholerną mistrzynię gargulek i mam w końcu 100% w sali obrony przed czarną magią. nie wiem tylko o co chodzi z tymi bójkami. mam kogoś znaleźć i z nim walczyć czy coś?? Jak ktoś wie to mógłby mi napisać... :) z góry dzienx :D:D

pol
Musisz rzucić wszystkie uroki w czasie jednej walki. Jak to zrobisz będziesz miała 100%. A na jakim poziomie trudności grałaś? Ja na trudnymB)

mati21
a ja mam chyba jakis glupi problem bo nie znalazlem zeby o to sie ktos pytal ale bardzo prosze o pomoc!!! Wiec jestem na 47% ukonczylem zadania z glosnikami i z paczkami bagien freda i georga i teraz nie mam zadnych zadan na mapie hunctwonow!!! Ron i Hermiona mowia mi tylko cos w stylu "chodzmy poszukac innych czlonkow GD' i to wszytko i zupelnie nie wiem gdzie mam isc!!! W poradniku do gry ze strony gry-online przeczytalem ze powinienem isc do gabinetu snape'a na lekcje oklumencji gdzie bym sie dowiedzial ze fred i george sa na 5 pietrze ale gdy ide do niego to mnie wygania w sensie ze mowi "wynos sie Potter'. Zupelnie stracilem nadzieje ze przejde ta gre . Pomozcie!!!

pol
mati21 - musisz iść na wybrukowany dziedziniec i odpalić ostatnie bagno.

lewa1989
Sorka wiem ze juz sie o to pytali nizej ale i tak mam problem ze znalezieniem tych gadających gargolców mam znalazłam 4
1 koło Thomasa
2 po drodze do Umbrich
3 tam gdzie aparat Colina
4 na moście w strone wejscia do lochów
prosze o pomoc bo sie zaciełam na tym momecie

PudelekNML
Jak ktoś nie wie jak zdobyć 100% w jakimś pomieszczeniu to wszystko znajdzie pod tym linkiem. Tekst jest po angielsku, ale łatwo go przetłumaczyć. Jest sprawdzony :) http://www.gamefa...4380/49206

PudelekNML
wystyarczy wpisać w google "tłumaczenie angielsko-polskie" i znajdziesz stronke gdzie możesz tłumaczyć słowa, których nie rozumiesz. ja to podałam dla tych, którzy mają ochote z tego skorzystać. do niczego nie przymuszam, nie chcesz to nie wchodź :). tamta wiadomość z linkiem do strony było skierowana do wszystkich chętnych do skorzystania z niej :] Pozdrawiam :)

PudelekNML
http://www.andrea...ownik.html <-- nawet nie musisz szukać. to link do tłumacza polsko-angielskieo i odwrotnie i niemiecko-polskiego i odwrotnie :) PZDR!! :)

sylwusia_50
Wie ktoś gdzie są WSZYSTKIE ślady zwierząt,bo jakoś nie mogę znaleźć.:confused:

"...to, ze twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie oznacza, że wszyscy są tak upośledzeni!"

img18.glitterfy.com/3/glitterfy083919496D39.gif

PudelekNML
jeden ślad jest koło chatki Hagrida, dwa jak się idze do tego miejsca gdzie są Testrale. nie martw się, też miałam z tym problem :):) Pozdrawiam. Miłej gry :)

PudelekNML
Jeśli umiesz angielski lub możesz poświęcić trochę czasu żeby popracować ze słownikiem to możesz skorzystać ze strony o tym co można zrobić we wszystkich miejscachw HP. link znajdziesz na poprzedniej stronie. poszukaj go w jednym z moich postów. gdybyś potrzebowała słownika to link do Internetowego tłumacza jest na tej stronie (12) w drugim poście. Powodzenia! :)

martak96-96
pomozecie mi?
jak sie wchodzi do sowiarni jak umbrige juz ja zamknela?
ron mowi ze mam wejsc przez okno ale nie moge.
czy to wina gry?
;P

sylwusia_50
Może wchodzisz nie z tej strony co trzeba,albo nie podpaliłaś rośliny.
http://s10.battle...f=NDk4OTY=
"...to, ze twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty nie oznacza, że wszyscy są tak upośledzeni!"

img18.glitterfy.com/3/glitterfy083919496D39.gif

dpw
na wybrukowanym musisz wygrac gargulki na pietrach 2 i 4 jak są wazony rzuc na nie reparo a potem wingardium leviosa i wyjda zabki jak jest wejscie na dziedziniec to musisz wspiac sie na jakby ten murek przy drzwiach

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: