Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Praktykant w Ministerstwie Magii
08.05.2021 00:25
Chłopak dziś się mógł zapisać na szczepienie i po godzinie od zapisania już na nim był, bo się zwolniły jakieś terminy. Ja się teraz od północy mogłam zapisać i już jest na połowę czerwca :(

Wróg ciemnej strony
07.05.2021 19:51
mówiłem :D

Najlepszy wśród szkolonych
07.05.2021 19:44
Tyy, fajna jest :D

Wróg ciemnej strony
07.05.2021 19:39

Najlepszy wśród szkolonych
07.05.2021 19:38
MorfinGaunt, a daj :D

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45883 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43128 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38215 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36663 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
"Władca Pierścieni" J.R.R Tolkien
Domqa
Władcę Pierścieni kocham i zgadzam się -Trylogia znacznie przewyższa HP. Trylogię czytałam 2 razy, a kiedy przynosiłam ją do szkoły żeby na przerwach sobie poczytać jedni się śmiali że to WP a inni podziwiali grubość książki i mówili że 3 lata by im nie wystarczały. Hobbita miałam w 6 klasie jako lekturę, to był pierwszy raz jak to przeczytałam, a drugi raz na wakacjach. Z książek Tolkiena czytałam jeszcze Dzieci Hurina, na początku nie chciałam sie do tego przekonać, a teraz mam już to przeczytane chyba z 3 razy. Aktualnie mieszkam w Irlandii, a jak przylecę do Polski na wakacje to szybciutko do księgarni lecę żeby sobie jego inne książki kupić.
A dla wiernych fanów WP polecam bardzo Specjalne Wydanie Trylogi DVD. Ja to ostatnio kupiłam i jest fantastyczne, oprócz tytułowego WP, są różne filmy dokumentalne (np. jak tworzyli Shire w Nowej Zelandii), galerie zdjęć i rysunków, wywiady, mapy i różne cuda. To tak tylko na marginesie :D. Pozdrawiam jezyk
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 05.04.2013 16:41
Domqa

Prefix użytkownikaalekskot
Bez urazy HP i J.K.Rowling, ale Władca Pierścienie jest według mnie, lepszy. Czytałam dwa razy, teraz czytam po raz trzeci. Ja nie przynosiłam do szkoły, fakt, ale w domu czytałam do rana. J.R.R Tolkien był wspaniałym pisarzem, a nietylko władca Pierścieni ma dużżżą hmmm...... sławę? Hp jest dobry, nie zaprzecze, ale władca perścieni jest genialny. Ja najbardziej lubię dwie wieże!
Były tu literki.
Teraz nie ma literek.

Prefix użytkownikaHerma_22
Lubię "Władcę Pierścieni". Czytając można się przenieść do miejsc z książki, poczuć zew przygody wraz z Drużyną Pierścienia, odnieść smutek po śmierci Boromira, zobaczyć jak wielka miłość była pomiędzy Arweną i Aragornem oraz jak bardzo Frodo poświęcił się aby zniszczyć pierścień oraz Sam, który nie opuszczał go ani na krok. Władca Pierścieni wiele nas może nauczyć. Nawet ekranizacja jest warta obejrzenia. Ja mam np. tak, że jak leci w tv to zawsze oglądam z sentymentu. To jedna z wielu książek do których warto wracać i które chce się czytać po raz kolejny.

Prefix użytkownikaaskaeddie
Przeczytane. Wrócę do tych książek, bo warto. Póki co raz odhaczone, koncentrowałam się głównie na dialogach, trzeba tym razem włączyć w to długie opisy, które dodają uroku tym książkom.
Nie bez powodu ta trylogia jest tak ceniona, zaczynając czytać mogłam zrozumieć dlaczego tak jest.
oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: