Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Praktykant w Ministerstwie Magii
08.05.2021 00:25
Chłopak dziś się mógł zapisać na szczepienie i po godzinie od zapisania już na nim był, bo się zwolniły jakieś terminy. Ja się teraz od północy mogłam zapisać i już jest na połowę czerwca :(

Wróg ciemnej strony
07.05.2021 19:51
mówiłem :D

Najlepszy wśród szkolonych
07.05.2021 19:44
Tyy, fajna jest :D

Wróg ciemnej strony
07.05.2021 19:39

Najlepszy wśród szkolonych
07.05.2021 19:38
MorfinGaunt, a daj :D

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45883 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43128 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38215 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36663 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Opowieści z Narnii
Prefix użytkownikaaskaeddie
NOW_OR_NEVER napisał(a):

Ja nie przepadam za tą serią. Owszem, pierwsza część jest fajna. Druga może być. Ale trzecia? Przeczytałam całą. Uważam, że nie jest tak dobra jak poprzednie. Nie wiem, do mnie to jakoś nie trafiło.

A pozostałe?

Ja pierwsze przeczytałam na pewno, to były jeszcze czasy po ekranizacji pierwszego bądź drugiego tomu... Ale nie mogę sobie przypomnieć ogólnie pozostałych, może dlatego że filmy widziałam więc pierwsze pamiętam lepiej. Zwykle jednak coś mi świta w związku z zakończeniem, ale tutaj nic. Kompletnie żadnych wspomnień, przebłysków.
oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Prefix użytkownikaBlanco
Jakieś 2/3 lata temu dostałem na urodziny całą serie,wcześniej oglądałem tylko film i raczej nie byłem przekonany by zacząć czytać ale jakoś tak wyszło,że mi sie nudziło i przekonałem się,że całkiem przyjemnie się to czytało. Zatem film mi się nie podobał ale co do książki to mogę polecić każdemu ;)
Hogwart : Jese Blanco, ścigający w drużynie Krukonów

GTA V : Blanco 6996

Ś.P (*) e-potter (*) lumos.

"Nie jestem ideałem, nie próbuje nim być ale nikt nie będzie mówił mi jak i gdzie mam iść..."

"Nie szukam ani realności, ani nierealności, ale raczej nieświadomości...."

"Tak, tak! Hasztag - nowy Syzyf!
Każdy z nas goni ten blask.
Złoty znicz, quidditch."

Prefix użytkownikaHerma_22
Uważam, że cała seria "Opowieści z Narnii" jest godna polecenia. To nie jest zwykła książka, tak naprawdę dużo w niej mamy o dorastaniu, przyjaźni, a nawet i miłości oraz zrozumieniu pewnych rzeczy. Każdy wie, że film nigdy tak naprawdę nie odzwierciedli książki. A jest to jedna z piękniejszych książek. A zatem chwyć książkę w ręce, przewróć kartkę i zanurz się w ten magiczny świat gadających zwierząt, faunów oraz niesamowitych przygód.

Prefix użytkownikathebadsweeetdomi6913
jeszcze jej nie czytalam do póki nie dostalam pod choinke .No nienawidze książek ale wyjątkowo lubie wszystkie tomy harrego pottera zmierzch i igrzyska śmierci.Dostalam pierwszą część czyli czarownica lew i stara szafa.Oglądalam film ok.

Prefix użytkownikaMatees
Opowieści z Narnii ehh mam w domu wszystkie części każda przeczytana conajmniej 2 razy, ale godne polecenia są według mnie tylko 3 pierwsze części. Z każdą kolejną czytanie to niestety droga przez mękę. Mimo to głównie przez te pierwsze 3 części jest to jedna z moich ulubionych serii :D

Prefix użytkownikaKatniss_Evans
Ja jestem wychowana na Narnii. Była pierwszą większą książką niż np. Kubuś Puchatek ( xD ).
Mi Narnia osobiście się podoba - przenosi mnie do innego świata.
Ale rodzeństwo Pevensie ma coś z założycieli Hogwartu:
Piotr- Gryffindor.
Zuzanna - Ravenclaw
Edmund -Slytherin (ale na początku tylko!)
Łucja - Hufflepuff (choć Gryff. też pasuje.)
A oto profil Katniss_Evans Czarodziej! ! Gryfonka na medal Wizard

Piszę opowiadanie autorskie, więc jeśli jesteś ciekawy to zapraszam ;) http://zatoka-snu...
,,Śmierć będzie ostatnim wrogiem, który zostanie pokonany''

Prefix użytkownikaAstrid Lilo
Uwielbiam "Opowieści z Narnii". Przeczytałam wszystkie części i uważam, że wszystkie są warte przeczytania. Lewis stworzył świat, który jest niepowtarzalny. Świat, który zmienił moje dzieciństwo. Obecnie bardzo słabo pamiętam, o czym były poszczególne części, ale dobre wspomnienia pozostały. Na pewno jeszcze wrócę do tej książki ;)
"Pamiętasz kim byłeś, zanim świat powiedział Ci kim powinieneś być?"

i.pinger.pl/pgr33/586332b5000f98284fb3b00e/piekny-elf.gif

"Nie bój się, trzeba czegoś więcej niż ludzki krzyk, żeby obudzić umarłych."

Prefix użytkownikaKasjopea
Wychowałam się na tych książkach.
Może to głupie i pewnie mi się oberwie, ale gdy rodzice czytali mi do poduszki HP to ja mówiłam Nie chce! Narnia lepsza! :D
Jednak z wiekiem przekonałam się do Potter'a , a Narnię... Narnię dalej kocham!
Mimo, że oczywiście robi się to z czasem dziecinne, ale nadal ta magia jest.
Pamiętam jak to było.. Jako dziecko sprawdzałam szafy (na serio!) z przekonaniem, że któregoś dnia wejdę do Narnii. Potem, gdy przekonałam się do Harry'ego to (autentycznie!) wraz z przyjaciółmi z okolicy czekaliśmy na list z Hogwartu :D Mieliśmy wtedy po 10 lat i każde czekało na 11 urodziny.
Pierwszy pamiętam był Adrian. Miał urodziny 03 stycznia :D . Nie dostał listu, a my na to Jesteś mugolem! . Potem był Hubert. Również nie dostał listu :D . Następnie Mateusz. Nic.. I na końcu JA :D
Nie dostałam listu :D Ale paczę wieczorem, a tu pod poduszką leży. I następnego dnia schodzę na dół, znajomi czekają na mnie, a tata ,,I jak Ci się podoba list, czarownico? Trzeba Cię spalić na stosie!''.. Ha,ha. Wtedy się skapnęłam, chociaż możecie uznać, że od razu mogłam. No ale tak bardzo chciałam, że no wiecie.. Poza tym byłam dzieckiem ;D
Panowie Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz przedstawiają... profil Kasjopei!

Może i długo tu nie jestem, ale mam tu parę osób, które wprost uwielbiam.
NOW_OR_NEVER
Shanti Black
Lilyatte
julietta115

Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Ja nie przepadam za "Opowieściami z Narnii", jakoś nie przemawia do mnie ten świat, bohaterowie mnie denerwują.. Przebrnęłam tylko przez pierwsze dwa tomu, dalej nie dałam rady, bo mnie to zanudziło.
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."

Prefix użytkownikaFenris
Narnię poznałam stosunkowo późno, jednak wcześniej niż powstały filmy. Książki zawsze poprawiają mi humor, kiedy jestem przygnębiona. Co prawda z wiekiem zaczęłam zauważać nawiązania (bardzo wyraźne) do chrześcijaństwa, jednak nie przeszkadzają mi zbytnio. Moją ulubioną częścią jest "Podróż Wędrowca do Świtu" (jest smok!). Późniejsze części wydają się takie mroczniejsze. Zakochałam się w Panu Tumnusie! Tylko te zakończenie serii. Ciągle smutne.
2.bp.blogspot.com/-vCt57ZbDfAk/URrRbhEQhwI/AAAAAAAABA0/XRmZtvEYF_I/s1600/szczerbatek.gif

Pottermore:
Slytherin
Sekwoja, pióro feniksa, 12 i 3/4 cala, giętka

i66.tinypic.com/15qfevn.png

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: