Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Wielki mag
21.06.2021 18:22
Anastazja Schubert, jak podliczę punkty to ci odpiszę ;)

Wielki mag
21.06.2021 18:06
Nie no, poleciała dalej od razu, więc chyba dobrze to zniosła

Praktykant w Ministerstwie Magii
21.06.2021 17:58
Biedna :(

Wielki mag
21.06.2021 17:54
Jaskółka przywaliła mi w moskitierę xD

Praktykant w Ministerstwie Magii
21.06.2021 17:07
No to powodzenia!

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59632 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56651 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45883 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43900 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38336 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36669 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Muzyka
Limonka
To ja jeszcze wyjaśnię, o co mi chodziło. Nie mam nic do tego, że ktoś słucha sobie komercyjnych i kiczowatych kawałków. Wolna wola, jak komuś to pasuje, to luz, jego sprawa. Ale w momencie, gdy ktoś słucha TYLKO takiej muzyki i w dodatku dodaje, że ją kocha, to mnie to zwyczajnie przeraża. Zgadzam się definitywnie ze zdaniem, że do prawdziwej muzyki się dorasta.

Ja też miałam się wybrać, ale niestety musiałam być gdzieś indziej. :/ A szkoda. Tym bardziej, że mieszkam godzinę drogi od Bielawy i na dodatek mam tam rodzinę. Żałuje bardzo. Moja koleżanka była i mówi, że było odjazdowo. A Ty byłaś w końcu czy nie? ^^

Niestety nie.
Edytowane przez Limonka dnia 27.08.2008 20:51

Sub-Zero
Ja Feela lubie bo ma naprawdę fajne i przyzwoite piosenki, które wpadają w ucho.Byłem na ich koncercie, mam ich plyte, głosuje na nich w plebiscytach i moze przez to jestem gorszy co?:uhoh: NIe nawidze tłuczących na okrągło dźwięków techno.Lubie też w wolnych chwilach słuchać Eminema.Od dziś dorastam do dorosłej muzyki-idę na 4 godz. do filharmonii! LOL jak ja nie lubie ludzi którzy twierdzą iż wszystko co nowe i dobre to jedna wielka komercha...
Wiesz skąd mam te blizny?Mój tatuś był złym ojcem...Gdy zamordował moją matkę miał uśmiech na twarzy!Śmiał się!I spytał się mnie:,,Skąd ta powaga synu?!"

Prefix użytkownikamimid
LOL jak ja nie lubie ludzi którzy twierdzą iż wszystko co nowe i dobre to jedna wielka komercha...

Wszystko co nowe i dobre? Wcale tak nie twierdzę. Jest wiele nowych zespołów, które są fajne, przynajmniej moim zdaniem.

Limonka
Byłem na ich koncercie, mam ich plyte, głosuje na nich w plebiscytach i moze przez to jestem gorszy co?

Nie, po prostu nie jesteś wymagającym odbiorcą.

Od dziś dorastam do dorosłej muzyki-idę na 4 godz. do filharmonii!

Tylko mnie to rozśmieszyło? Dorosła muzyka to taka z filharmonii? ^^

LOL jak ja nie lubie ludzi którzy twierdzą iż wszystko co nowe i dobre to jedna wielka komercha...

Ależ skąd, ja na przykład wcale tak nie uważam. Jest wiele nowych piosenek, które są dobre i niekomercyjne. Zresztą, komercja to teraz takie popularne określenie... moim zdaniem często nadużywane. Przykładowo - Sean Paul - dla wielu słuchaczy reggae i ragga typowa komercha. A ja go cenię. Słyszałam, że z jednego jego koncertu widownia wyszła wściekła. Dlaczego? Zamiast nawijać, opowiadał o każdej piosence, o tym jak ją tworzył. I nikt mi nie wmówi, że dla niego nie liczy się muzyka, tylko pieniądze. A co można powiedzieć np. o takiej Gosi Andrzejewicz, która po koncertach - nawet charytatywnych - rozstawia straganik i sprzedaje swoje autografy?

Prefix użytkownikaChristina
Odkąd jestem mała, moja mama słucha tak różnej muzyki, że aż nie sposób abym i jak tego nie robiła. W moim domu leci wszystko - od opery do death metalu. Czasami ludzi się śmieją bo na jakiś składankach leci Krzysztof Krawczyk, a zaraz potem Bohemot. Ale ja już się przyzwyczaiłam.
Jeżeli chodzi i preferencje: od zawsze na zawsze - Christina Aguilera.
A reszta różnie. Uwielbiam muzykę filmową i taką z "kopnięciem". Słucham też Gregorianów (byłam na koncercie<3).
i65.tinypic.com/2d7bmkw.jpg
That's all they really want
i63.tinypic.com/fc8xht.jpg
Some fun
i65.tinypic.com/1zgcchl.jpg
When the working day is done
i64.tinypic.com/68xamr.jpg
All girls - they want to have fun
i66.tinypic.com/24o5d1j.jpg

i64.tinypic.com/214waz4.png
i64.tinypic.com/258waba.png
zapodaj.net/images/d9840e51c9400.png

Nagroda za Najlepszą Miniaturkę Wojenną - Niebo pośrodku piekła
Nagroda za Najlepszą Serię o Ciemnej Stronie - Krwawy Zmierzch
oi66.tinypic.com/n36vcy.jpg

http://xchristix.tumblr.com
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Gdy byłam mała nie słuchałam Arki Noego, tylko SOAD, Limp Bizkit, Teh Offspring, Metallica itp. Mój o 11 lat starszy brat jest zagorzałym fanem tej muzyki, a ja, wpatrzona w niego od zawsze dziewczynka, podążałam za jego gustem. Co więcej, do tej pory kocham muzykę tych zespołów.

Pamiętam jak Nirvana się kiedyś jarałam. Przez trzy lata Smell like teen spirits było moim dzwonkiem w telefonie xD

Od jakiegoś czasu jestem "wciągnięta" w rap. Co tu dużo mówić, lubię polską scenę hip - hopową.
MAC MILLER - CESARZ!

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaChristina
Skąd wiedziałam, że Ty odpiszesz :)
Arka Noego fajny zespół, co Ty chcesz... Porządnego rocka grali. Nigdy nie zapomnę, że na jednym teledysku główny wokalista miał podbite oko xD
i65.tinypic.com/2d7bmkw.jpg
That's all they really want
i63.tinypic.com/fc8xht.jpg
Some fun
i65.tinypic.com/1zgcchl.jpg
When the working day is done
i64.tinypic.com/68xamr.jpg
All girls - they want to have fun
i66.tinypic.com/24o5d1j.jpg

i64.tinypic.com/214waz4.png
i64.tinypic.com/258waba.png
zapodaj.net/images/d9840e51c9400.png

Nagroda za Najlepszą Miniaturkę Wojenną - Niebo pośrodku piekła
Nagroda za Najlepszą Serię o Ciemnej Stronie - Krwawy Zmierzch
oi66.tinypic.com/n36vcy.jpg

http://xchristix.tumblr.com
"Nie boję się gdy ciemno jest, ojciec za rękę prowadzi mnie." - Stety - niestety nigdy nie byłam typową dziewczynką i nie jarałam się takimi zespołami jak Arka Noego. Zawsze byłam inna ;p Nie pamietam tego wokalisty, wiem tylko, że tam była jedna taka ładna dziewczyna.

Jak jest temat o muzyce, to ja zawsze pierwsza : D

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.

"zmiennokanoniczne"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikagne
"Nie boję się gdy ciemno jest, ojciec za rękę prowadzi mnie." - Stety - niestety nigdy nie byłam typową dziewczynką i nie jarałam się takimi zespołami jak Arka Noego. Zawsze byłam inna ;p Nie pamietam tego wokalisty, wiem tylko, że tam była jedna taka ładna dziewczyna.

Też nigdy nie słuchałam. Ostatnio dwa razy miałam okazje być na ich koncercie (Jarocin i Woodstock) i niestety przegapiłam. Podobno ich koncerty są świetne i dzieciaki potrafią dać czadu. Wszyscy podobno dobrze się na ich koncertach bawią (pogo i te sprawy :D ) i chciałabym zobaczyć czy to prawda. No i generalnie mają w repertuarze nie tylko pieśni religijne z tego ci ji wiadomo ;p Liza nieźle to sobie wymyślił. ;p
www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_C9HW0VT8HWB4j5ioQty4pa6Ex9wMeLs6.jpg

gnebiwtrysk napisał(a):

Też nigdy nie słuchałam. Ostatnio dwa razy miałam okazje być na ich koncercie (Jarocin i Woodstock) i niestety przegapiłam. Podobno ich koncerty są świetne i dzieciaki potrafią dać czadu. Wszyscy podobno dobrze się na ich koncertach bawią (pogo i te sprawy :D ) i chciałabym zobaczyć czy to prawda. No i generalnie mają w repertuarze nie tylko pieśni religijne z tego ci ji wiadomo ;p Liza nieźle to sobie wymyślił. ;p

Pogo na Arce Noego?! Niech jeszcze zaczną moszować xp

Ale serio, to myślałam, że oni tylko o Bogu i "takich duzych i takich małych" śpiewają. ;p Na czymś trzeba kase zbijać, więc się idą za trendami - Akrowcy.

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.

"zmiennokanoniczne"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaSixth Gun
Jestem otwarta na wszystko oprócz Dubstepu który mi się nie podoba i polskiego Rapu, do którego jestem uprzedzona. W szczególności preferuję coś mocniejszego - rock albo metal. Czasami włączę radio i mogę słuchać cały dzień, praktycznie każda piosenka mi podpasuje. A czasami jest tak że nie mam humoru na żadną melodię, różnie bywa. Jeszcze nie znalazłam tego jedynego wykonawcy, którego słuchałabym niezależnie od dnia czy humoru:)

Prefix użytkownikaCharlie96
A ja lubię rock, metal, dubstep.., ale nie lubię rapu czy hip hopu, bo dla mnie to wcale nie muzyka (wybaczcie, może kogoś uraziłam ;/), po za tym oni cały czas nadają o tym jak im źle... Przecież żyją, mają co jeść i wgl.
Ogółem nie mam jakichś mega ulubionych zespołów, ale lubię np. System of a down, Happysad, Papa Roach, a nawet Kabanosa.
Jeśli słucham radia to tylko antyradio lub eska rock. I tyle. :)
Slytherin, Slytherin, Slytherin!

24.media.tumblr.com/186a853639da5e86c8f05cc94d3fe6e0/tumblr_mqkew0FriJ1s2hahlo1_500.gif

Parę fajnych piosenek:

25.media.tumblr.com/ecde3e4fca5948edf6a2cd67f58abe5a/tumblr_mqkflvfp461r0r0neo1_500.gif

Książki warte przeczytania:

- "Charlie" - Stephen Chbosky
- Seria "Harry Potter" - J.K. Rowling
- Seria "Percy Jackson i Bogowie olimpijscy" - Rick Riordan
- Seria "Olimpijscy Herosi"- Rick Riordan
- Wszystkie książki i opowiadania Stephena Kinga
- Seria "Maximum Ride" - James Petterson
- trylogia "Igrzyska Śmierci" - Suzanne Collins

cdn.besty.pl/upload/file/2509782.gif

Niech Wielka Wszechmocna Lama będzie z wami!

Charlie96 napisał(a):

A ja lubię rock, metal, dubstep.., ale nie lubię rapu czy hip hopu, bo dla mnie to wcale nie muzyka (wybaczcie, może kogoś uraziłam ;/), po za tym oni cały czas nadają o tym jak im źle... Przecież żyją, mają co jeść i wgl.

Nie wszyscy piszą kawałki o tym jak im źle. Eldo, Chada to tak, ale 2sty, Mes czy Gedz chociażby? Piszą rap o takich normalnych rzeczach, które nas otaczają. O dziewczynach, chłopakach, o swoich przeżyciach... Nie o tym, że nie mają co jeść i gdzie mieszkać... Rapują o tym, że mają hajs i to jest pozytywne, i mi się podoba.
Bardzo uogólniasz, nieładnie.

Prefix użytkownikanajgoorsza
Charlie96 napisał(a):

Zazwyczaj się nie udzielam na forum, czasem przeglądam i dzisiaj przypadkowo weszłam w ten temat. Jakoś nie mogę bez komentarza pozostawić tego postu :o
Widać, że nie masz pojęcia o rapie (hip-hop to nie tylko muzyka, ale też kultura). Wystarczy sięgnąć, jak wyżej ktoś napisał, do 2stego, Gedziuli, Mesa, czy chociażby VNM'a, PeeRZeta. Teraz pojawiają się też młodzi zajawkowicze, którzy mają dużo do powiedzenia i wcale nie na temat biedy w Polsce. Nie wspominając o takich artystach jak Medium, Bisz i mogłabym tak w nieskończoność wymieniać. Do tego można jeszcze dodać oczywiście zagranicznych raperów (nie bez powodu Mos Def jest nazywany geniuszem lirycznym). Następnym razem polecam bardziej zagłębić się w temacie, zanim się wypowiesz. :)

Tak poza rapem, to słucham w sumie wszystkiego, co wpadnie mi w ucho :D

najgoorsza.photoblog.pl/
Prefix użytkownikafuerte
W sumie na rapie się jakoś szczególnie nie znam, chociaż mniej więcej się chyba orientuję, kto tam teraz jest najbardziej obsłuchiwany. Kiedyś lubiłam, czasem sobie nawet posłucham, ale jakoś na dłuższą metę, to mi się znudziło.
W każdym razie, chciałam napisać o wspomnianym wyżej Medium. Pomijam fakt, że jego styl do mnie nie trafia w ogóle, ale chodzi bardziej o tematykę. Spoko, koleś nawija o iluminatach i o tym, co się dzieje wokół nas: że na każdym kroku, chociażby w teledyskach najpopularniejsi artyści częstują nas symbolami diabła. Ale ogólnie... Mam wrażenie, że mu odwaliło. Czytałam miesiąc, dwa temu wywiad z gościem i mnie trochę przeraził swoją retoryką. Naprawdę nawróceni ludzie są tak nawiedzeni?
Chodzi mi o to, że nie polecałabym jego muzyki ludziom, których zdanie zmienia się w zależności od siły i kierunku wiatru. Kiedyś może znajdę ten wywiad, to sprecyzuję o co mi chodzi, żeby sobie zaraz nikt nie ubzdurał, że mam coś przeciwko wierzącym : D.

Natomiast, co do tematu... U mnie też raczej króluje rock, muzyka alternatywna szeroko pojęta, trochę elektroniki. W sumie różnie. Natomiast papka serwowana na vivie, to zdecydowanie nie moje klimaty, więc nie będę się zagłębiać i wymieniać wszystkich wokalistów świata.
media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
To akurat racja, ale oczywiście nie można tak mówić o ogóle jego twórczości. Jest trudny do słuchania, trzeba czasem kilka razy przejrzeć tekst, żeby się połapać, co chciał przekazać :D

najgoorsza.photoblog.pl/
Prefix użytkownikaRazorBMW
najgoorsza napisał(a):

To akurat racja, ale oczywiście nie można tak mówić o ogóle jego twórczości. Jest trudny do słuchania, trzeba czasem kilka razy przejrzeć tekst, żeby się połapać, co chciał przekazać :D

Medium niekoniecznie, w tym to Laikike1 króluje zdecydowanie w rapie polskim.
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

myanimelist.cdn-dena.com/signature/RazorBMW.png

Mikołaj Święty wielu przyjaciół posiadał
Wielu walniętych, jednego wiernego miał
Skrzata wspaniałego, zawsze zaufanego
Zgryzika onego, zaiste rozrywkowego
Umilacza czasu, pracownika wybitnego
Co zawsze w potrzebie rozweseli...
A i pomoże na Pomorzu, również tym po kądzieli.

The enemy is among us
The enemy is among us

And nobody is doing anything about it
They don't care
So we had to take matters into our own hands

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE
ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

http://ja.gram.pl/RazorBMW
No tak, ale za nim, szczerze mówiąc, jakoś specjalnie nie przepadam. Może 2, 3 utwory mi przypadły do gustu : )

najgoorsza.photoblog.pl/
Prefix użytkownikaCzarna Wdowa
To ja Wam zdradzę, że kocham rap ;';) A no, może nie znam jakoś dużo utworów, ale ("U mnie z ludźmi jak z rapem,nie ilość tylko jakość";). I to nie, dlatego, że teraz w sumie każdy "prawilny gimb" słucha tego gatunku muzyki, tylko ja akurat w rapie eeee.. odnajduję sibie, soł ;';)
Dosyć często bo prawie codziennie słucham Zbuka.. Sama nie wiem, dlaczego, ale trafia on do mnie ^^ Na drugim miejscu postawię sobie Sulina <3 I o! Teraz się zacięłam, bo zastanawiam się kogo ja tak często słucham.. Chada często gra w moich słuchawkach..
Zbuka znam najwięcej (bo chyba wszystko co nagrał xD). Sulina większość, Chady to też większość, ale jest wielu wykonawców, których słyszałam tylko niektóre klipy, a uważam ich za lepszych od tej Świętej trójcy xD Np. Eldo ^^ albo Pih..
Czasem posłucham sobie jeszcze Łony, O.S.T.R, Huczuhucza, Pezeta, Bonsona, Grubsona, Kałena, Buki, Zeusa, Miuosh'a (??), Onara, SBS (South Blunt System), Małpy i tam wielu innych, o których obecnie zapomniałam Marudzi
O!! O!! Przyznam się, że ostatnio nawet zaczęłam Gangu Albanii Tak Muzyk

A oprócz rapu to słucham tego co mi w ucho wpadnie czy coś. Pozwolę sobie wymienić jeszcze Marte Bijan i Farną jak taki znak rozpoznawczy mła hehe. Ale takie eee... klasyki jak Happysad czy Bajm to też nie pogardzę ;p

Matko na śmierć zapomniałam! Jeszcze reggae kocham <3 Ale chyba bardziej rap do mnie trafia mimo wszystko.
Edytowane przez Prefix użytkownikaCzarna Wdowa dnia 28.07.2015 21:52

Prefix użytkownikaRazorBMW
My name Laura napisał(a):

To ja Wam zdradzę, że kocham rap ;';) A no, może nie znam jakoś dużo piosenek, ale ("U mnie z ludźmi jak z rapem,nie ilość tylko jakość";).

W rapie nie masz "piosenek", bo tam się nie śpiewa, jakby coś.

Akurat w wypadku chłopców ze Stepu, czyli Chadana czy Zbuka lub Sulina oni właśnie lecą na ilość, bo to się opłaca - Step to masówka i wydaje wszystkich jak leci w przeciwieństwie do Prosto*.

Nie na jakość... Jakości jeśli chodzi o wydawanie w PL rapie w mainstreamie już nie ma, bo dziś jest 433242343424 krążków rocznie, a najlepiej jakby wszyscy co chwila coś wydawali, co jest przykre.

*Przykładem był South Blunt System, ale jaaaakimś cudem usunęli gościa ze Stepu niewiadomoczemu, lol.

*Wyjątek to Kaen, ale Sokół się cieszy bo przynosi mu hajs, reszta ma wywalone a ludziki się cieszą bo gra na jakiś śmiesznych remizach w Pierdziawkach Małych czy innych Energy 2000 xD

Także w erape w PL dawno temu jakość zastąpiona została przez ilość. Mniej więcej po 200~7 zwiększyła się ilość wydawanych krążków, a boom nastąpił gdzieś w 2009 w tym wypadku jeszcze...

potęgowany przez Małpę

który N I E L E G A L E M ( ! ! ! ) zrobił złotą płytę (!!!) :D
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

myanimelist.cdn-dena.com/signature/RazorBMW.png

Mikołaj Święty wielu przyjaciół posiadał
Wielu walniętych, jednego wiernego miał
Skrzata wspaniałego, zawsze zaufanego
Zgryzika onego, zaiste rozrywkowego
Umilacza czasu, pracownika wybitnego
Co zawsze w potrzebie rozweseli...
A i pomoże na Pomorzu, również tym po kądzieli.

The enemy is among us
The enemy is among us

And nobody is doing anything about it
They don't care
So we had to take matters into our own hands

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
BUT NO MATTER HOW DISTANT