Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Postrach pierwszaków
14.05.2021 22:43
Angelina Johnson, ja z rodzinki Malfoyów i Lestrange naj mniej lubię Lucka.

Oscypek
14.05.2021 22:37
Hanix082, moim zdaniem najlepszy charakter z rodzinki Malfoyów ma Narcyza ;>

Postrach pierwszaków
14.05.2021 22:35
Hanix082, Draco to moja ulubiona postać. :)

Postrach pierwszaków
14.05.2021 22:35
Hanix082, Jak pisałam dziś w komentarzu FF. Nie można Draco usprawiedliwić za jego czyny ale ja w nim widzę również wrażliwość i dobroć. Każdy ma swoje zdanie o Draco ja mam takie.

Postrach pierwszaków
14.05.2021 22:33
Hanix082, Mam uzasadnienie. Draco ma fajny charakter, nie tylko chodzi o aroganckość, wredotę tylko jak to moja mama mówi "potrafię zajrzeć w głąb postaci" chodzi o charakter.

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45883 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43359 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38327 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36663 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Muzyka
Prefix użytkownikaCzarna Wdowa
W rapie nie masz "piosenek", bo tam się nie śpiewa, jakby coś.

Fakt, ehh ten mój zasób słownictwa ;/

Akurat w wypadku chłopców ze Stepu, czyli Chadana czy Zbuka lub Sulina oni właśnie lecą na ilość, bo to się opłaca - Step to masówka i wydaje wszystkich jak leci w przeciwieństwie do Prosto*.

Haha, cytatu użyłam bardziej odnośnie siebie w takim sensie, że: Nie ilość przesłuchanych utworów, ale jakość; oznacza to, że to do mnie trafia/kojarzy mi się dobrze czy zwyczajnie to lubię to podchodzi to pod jakość.

Nie na jakość... Jakości jeśli chodzi o wydawanie w PL rapie w mainstreamie już nie ma, bo dziś jest 433242343424 krążków rocznie, a najlepiej jakby wszyscy co chwila coś wydawali, co jest przykre.

A dla mnie jest :D Ale słowo "jakoś" to akurat dla mnie dość osobiste słowo i jak widać mam trochę inną definicję tego słowa. Przynajmniej w kontekście muzyki Wrozka A co do krążków, które są rocznie wydawane to faktycznie przykre.

A i chciałabym zaznaczyć, że sama zdaję sobie z tego sprawę, że nie wszystko co słucham ma jakąkolwiek jakość.. Ale i tak to lubię ^^ xD
Edytowane przez Prefix użytkownikaCzarna Wdowa dnia 30.07.2015 17:54

Prefix użytkownikabatalion_88
Słucham od kilku lat przeważnie takich zespołów jak Tormentia, Obłęd, BTM, Nordica, Horytnica. To głównie rock, taki może nietypowy czy coś... No, rapu nie cierpię wręcz, ale Ptaku mogę słuchać non stop właściwie. Czasem (bardzo rzadko Kękę odtworzę). A tak, to i Zenek się trafi ;) Lubię też bardzo muzykę filmową, np. z "Władcy Pierścieni" czy "Dziecko Rosemary". Nie lubię poezji śpiewanej (tak to się zwie?). No i za przebojami Krawczyka czy Budki Suflera nie przepadam. Ostatecznie dla zabicia nudy może być pierwsza kaseta Ich Troje ;) Jednak to raczej rzadko się zdarza.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: