Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
21.05.2022 00:06
monciak, ups xD
Emily, byliście jak najbardziej :D

Potęga Krwistego Steka!
21.05.2022 00:03
monciakund, wiesz co, nawet tego nie skomentuję

Wielki mag
21.05.2022 00:03
Fajnie być dla kogoś inspiracją xD

halo, regulamin
20.05.2022 23:37
Ale good for you, życzę szczęścia

halo, regulamin
20.05.2022 23:36
Głupio się przyznać, ale pomimo tyłu lat czasami mylisz mi się z syrkiem i musiałam się mocno zastanowić który z was jest z Emilką xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56913 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42665 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33495 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Stadion Quidditcha
Prefix użytkownikadobrosia1
- Dobra! W powietrze! - krzyknęła Angelina z góry do drużyny i dmuchnęła w gwizdek.
Dziewczyny uniosły się do czekających w górze Angeliny i Mist'a.
- Uwaga! Jak widzicie, mamy nareszcie pełny skład... - zaczęła kapitan, ale przerwał jej wybuch śmiechu, oklasków i wiwatów.
- Spokojnie, dziękuję - Angelina z szerokim uśmiechem uspokoiła drużynę - Jednakże, oznacz to cięższe treningi i nowe taktyki - tu rozległo się buczenie - Jest to koniecznie. Przecież chcemy wygrać Puchar, tak?
Odpowiedziały jej twierdzące mruczenia i potakiwania.
Ang wzięła się pod boki.
- Chcemy, tak?
- TAK, CHCEMY!
- I zrobimy wszystko, żeby tego dokonać?
- TAK, ZROBIMY!
- Nie poddamy, nie zaprzestaniemy walczyć, wytrwamy do końca?
- TAK, NIE PODDAMY SIĘ!
- I czegoś takiego oczekuję! - powiedziała wreszcie kapitan - Powtarzajcie sobie moje słowa jak mantrę, przed snem, przy śniadaniu i podczas seksu!
Tu znowu wybuchły śmiechy.
- Zamierzamy wygrać ten Puchar za wszelką cenę! A więc do roboty, czas na TRENING!
oi60.tinypic.com/2ppir7t.jpg

MÓJ RUDZIELEC!
[img]oi60.tinypic.com/2zem3d0.jpg
[/img]
Slytherin górą! ^^

oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

i60.tinypic.com/14cqr6t.jpg

Prefix użytkownikaMistkey250
- Tak jak powiedziałam na początek zrobimy powtórkę z zeszłego treningu. Zaprezentujcie ruch, który stworzył Oliver Wood, były uczeń Hogwartu - zaproponowała Angelina.
Każdemu udałó się wykonać komendę.
- A teraz coś nowego. Czytałam, że jako drużyna musimy być zgrani. Każdy z was musi dziś pokazać, że ma zaufanie i wierzy drużynie. Zacznijmy od Mist'a. Wzleć na górę, bardzo wysoko, pozalam ci samemu zdecydować, gdzie się zatrzymasz - powiedziała Kapitan.
Pałkarz wzleciał w górę.
- Chyba sobie żartujesz?! WYŻEJ! - wykrzyczała Angelina.
Chłopak był już na takiej wysokości, że gdyby uoadł groziła by mu śmierć.
- Drużyna rozłóżcie tą chustę. Każdy kto na nią zleci przeżyje bez żadnych przeszkód. Jest to magiczna chusta, więc zaręczam, że nic się nikomu nie stanie - wykrzyczała tak, aby młody Snape również usłysza - A teraz skacz!
Po minie chłopaka mogliśmy wyczuć, że zaraz puści pawia, ale wydawało się, że zaraz zeskoczy.
- NIE! - wykrzyczał.
- Teraz, żeś mnie wkurzył. ZESKAKUJ, A NA DOLE 10 POMPEK!
Chłopak zeskoczył prosto na chustę i rzeczywiście nic mu sioę nie stało. Wykonał 10 pomoek, a następnie złapał chustę, gdy kolejny członek drużyny leciał w górę.
fc07.deviantart.net/fs70/i/2012/141/0/7/slytherin_wallpaper_by_forestborn-d50nu2m.jpg

Od cnoty Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie.

static.stuff.co.nz/1383208995/261/9349261.jpg

Always.

img1.wikia.nocookie.net/__cb20120416195457/rangersapprentice/images/2/26/Sorcerer-in-the-north-will-treaty.jpg

Jeżeli zastanawiasz się czy przegrasz, przegrasz na pewno

img3.wikia.nocookie.net/__cb20120407084202/rangersapprentice/images/2/20/Halts_peril_three.jpg

- A więc niech zwycięży lepszy - zawołał szyderczo Deparnieux, a tym razem Halt odezwał się:
- Owszem, zamierzam zwyciężyć
.

Prefix użytkownikadobrosia1
Dosia, lecąc do góry pomyślała, że to czyste wariactwo. A jednak, czuła też dreszczyk podniecenia. Lubiła takie ekstremalne rzeczy, dlatego wzniosła się o wiele wyżej niż Mist. Wznosiła się i wznosiła, aż wreszcie zatrzymała się, gdzie chmury były pod nią, a chusta tylko małym punkcikiem w oddali. Zawiesiła się jedną ręką na miotle, a w drugiej miała różdżkę. I nagle zrobiła trzy ruchy bardzo szybko jeden po drugim. Puściła się, od lewitowała miotłę bezpiecznie na ziemię i schowała różdżkę. Kiedy spadała, wrzeszczała ile sił w płucach, ale nie ze strachu, tylko z czystej radości i ekscytacji. Czuła się jak płynna energia, wypełniała ją całą. Nie wiedziała, ile spadała, ale było to wspaniałe. Uderzyła z impetem w chustę, jednak było to jak uderzenie w trampolinę. Ze śmiechem zeszła i od razu zapytała:
- Kiedy to powtórzymy?
Mist spojrzał na nią jak na wariatkę. Lecz nic nie powiedział, tylko podał jej miotłę.
Kiedy cała drużyna "zleciała", Angelina obwieściła:
oi60.tinypic.com/2ppir7t.jpg

MÓJ RUDZIELEC!
[img]oi60.tinypic.com/2zem3d0.jpg
[/img]
Slytherin górą! ^^

oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

i60.tinypic.com/14cqr6t.jpg

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: