Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
17.01.2022 23:59
Dobry wieczór! Cały ten dzień był taki byle jaki. Zbliżają się egzaminy, a ja czytam po raz drugi "Eragona" i mam ochotę oddać się tej lekturze w pełni, nie poświęcać czas na jakieś inne głupoty jezyk

Sprzedawca prac domowych
17.01.2022 23:12
Dobry wieczór hpneciątka :) jak tam? Przeżyliście poniedziałek?

Niezwyciężony mag
17.01.2022 22:32
Hopsa hopsa

Niezwyciężony mag
17.01.2022 20:49
Mi prawie zwiało korek do baku w aucie jak tankowałam, bo położyłam na dach xD

halo, regulamin
17.01.2022 17:12
No, pogoda dzisiaj nieobliczalna. Przez ten mokry śnieg zrobił się lód, prawie się wywaliłam wracając z zajęć

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56721 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 46836 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44554 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38369 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36643 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikaWioletta

Posiada 32797 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 32300 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Muzułmanie w krajach zachodu, czyli postępująca islamizacja.
Prefix użytkownikafuerte
Myślisz, że nie wiem o Tatarach?Głupią ze mnie robisz?Wiem o tym dobrze, z historii nie byłam głąbem.Mam swoje zdanie i będę się go trzymać.Co oni robią sobie u siebie nic mnie to nie obchodzi, lecz to co robią w Europie nie wiem czy jesteś tak lewicowa czy ślepa po prostu.

Po pierwsze, nie musisz pisać w ten sposób ani insynuować, że robię z Ciebie głąba, bo tak nie jest. Po drugie, w porządku, ty możesz uważać kogoś, kto ma lewicowe poglądy za idiotę, mnie nie odpowiadają prawicowe. Bo złapanie kogoś za mordę, to nie jest rozwiązanie. Jak wykopiemy wszystkim muzułmanów z Polski i innych krajów europejskich, to tak się zmobilizują, że nikt się nie pozbiera. Więc tak, mam na tyle lewicowe poglądy, żeby uważać, że muzułmanie zasługują na własną świątynię i nie traktuję tego, jako zagrożenia dla całego świata.

Chcesz być tak nazywana?Uważam, że są zagrożeniem nie za 2 lata nie za 5 ale może za 20 lat.Trzeba z tym walczyć teraz.Nie wiem dlaczego ich tak bronisz.

Nie bronię radykałów, ale staram Ci się pokazać, że nie wszyscy muzułmanie to potwory, kaci i mordercy. Z ortodoksyjnymi trzeba walczyć, bo są niebezpieczni i być może zakazanie zrzeszania się takowych, tak jak to się tyczy obecnie w Polsce faszystów i komunistów mogłoby pomóc. I bronię ludzi, którzy chcą żyć normalnie, których nie interesuje islamizacja, i którzy przyjeżdżają do Europy, żeby mieć coś więcej niż wojny domowe i zamachy.

.Co się dzieje we Francji?W kraju Victor Hugo, Charles Baudelaire, w kraju z piękną kulturą, tradycją z którego wyszli znani filozofowie, pisarze,artyści.Oni się panoszą i żądają swoich praw, co raz więcej.Daj im palec wezmą ręke.Obudzicie się kiedyś z reką w nocniku.

Bo Francuzi to idioci, którzy dali sobie wejść na głowę, spełniając bezsensowne roszczenia i to nie tylko muzułmanów. I to tam władza najwidoczniej ma bardzo lewicowe poglądy, a moje, to przy tym pikuś. Bo nie chodzi o to, żeby zakazywać wszystkiego, ale żeby wiedzieć, kiedy powiedzieć stop i nie spełniać absurdalnych żądań.

I tak, jestem za tym, żeby mieli się gdzie modlić i mogli pielęgnować swoją kulturę, jednocześnie przystosowując się do zwyczajów panujących w państwie, ale absolutnie nie jestem za tym, żeby domagali się wprowadzania prawa szariatu i narzucali swoje przekonania mieszkańcom kraju, do którego przyjechali. Nie wiem, gdzie w tym rozumowaniu jest lewactwo.

zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png

media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaNarcissa
Dobrze miej swoje poglądy, tylko jak zbudujemy nasepny oni poproszą o więcej i więcej i fala pójdzie.Nie mówię o tych co chcą żyć dobrze w kraju, ale o tych co chcą zmienić ustrój i tradcyję. Nie chce w Polsce takiego burdelu (sory za słowo) jak w Europie.A co z Niemcami, oni nie są debilami i Anglikami.Już jest za późno bo jak im się coś nie podoba to na ulicę a policja nic nie robi.Mają własne dzielnice a na nich gangi.Wiem, bo mój kuzyn mieszka w UK 8 lat i mówi jak tak w krótkim czasie zmienił się Mechester. Mieszkał na normalnej dzielnicy, nie bogatej zwyczajnej, gdzie Anglicy i inni Europejczycy wstawali rano do pracy.Popijali piwko w barze uliczkę dalej.A teraz jest tam pełno pakistanców i on się boi dzieci, żeby nie siedziały do godziny 20 na dworzu, żeby nic im się nie stało.Przejmują wszystko.Już dzieci w wieku moich bratanków (7 lat) i (5 lat) rządzą się na osiedlu.Może powiesz, że takie dziecinne przepychanki.Lecz ludzie się boją, wynoszą się z tych osiedli, domów.Bo boją się o swoje życie.

Są hałasili w sposób uciążliwy, wiem bo byłam tam.I nie powiesz mi, że to dobrze żeby było ich wiecej. Koran wzywa do zabijania.To nie jest religia pokoju, to religia zabijania.I ludzie tak sobie tłumacza, moge zabić żołnierza angielskiego bo to niewierny.Allah pozwolił.
Od cnót Gryfonów kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów chroń nas Slytherinie

i44.tinypic.com/ivyb7c.gif

Prefix użytkownikafuerte
Ale właśnie chodzi o umiar. Nie o to, żeby dawać im wszystko. Kogo to obchodzi, o co poproszą. Jeżeli propagują nienawiść, to nie ma dla nich miejsca i tyle.

Nie sądzę, żeby w Polsce się zrobił taki burdel. Weź pod uwagę to, że Anglia i Niemcy to nie są państwa o takich tradycjach, jak nasza. Tam nie dominuje jedno wyznanie, a przynajmniej mniejsza ilość osób jest tak bardzo religijna niż w naszym kraju. Wystarczy spojrzeć, jakie kontrowersje budzą u nas homoseksualiści czy in vitro. I o ile w tych przypadkach ten radykalizm nie jest, według mnie, dobry, to w kwestii tej całej islamizacji, akurat stoimy na wygranej pozycji. Bo u nas to nie przejdzie, po pierwsze dlatego, że społeczność muzułmanów nie jest aż tak duża jak w krajach zachodnich. I nie zwiększy się tak radykalnie, jak w Wielkiej Brytanii, bo mamy zupełnie inny system socjalny i inną sytuację gospodarczą. Z Polski się wyjeżdża, a nie do niej przyjeżdża. I to, że wybudujemy jeszcze jeden meczet, czy dziesięć nie sprawi, że przyjedzie do nas milion muzułmanów.

Nie będę mówić, że mnie te ostatnie informacje nie niepokoją. I jasne, współczuje ludziom, którzy muszą się bać o swoje rodziny, bo ich sąsiadami są radykalni muzułmanie. Ale dobrze wiem, że niektórzy wyprowadzają się z dzielnic, które zamieszkują spokojni muzułmanie, bo mają wyobrażenie, że każdy z nich jest terrorystą.

I jeszcze raz powtarzam, według mnie powinniśmy walczyć z tymi skrajnościami - właściwie niezależnie od tematu, dyskusji, czy sytuacji. Bo każda skrajność jest niebezpieczna. I fundamentaliści też stanowią zagrożenie. Mój ojciec mieszka i pracuje w Niemczech od ponad dwudziestu lat i jasne, narzeka i on i narzekają Niemcy na to, że Turkowie nie chcą się asymilować i, że to jest rosnący problem. Bo mają mnóstwo dzieci, nie chcą pracować i liczą na pomoc państwa. Ale z drugiej strony, mój tata pracował też z kilkoma muzułmanami i nikt nie próbował go na islam nawracać, ani nie groził śmiercią za to, że nie wierzy w Allaha. Mimo że on się jakoś szczególnie nie kryje z tym, że Arabów zwyczajnie nie lubi.

I nie mówię, że to dobrze, żeby było ich więcej. Widzę tylko, nawet po zapisach w Koranie, że wszelka walka z nimi jest niebezpieczna. Bo jeden z zapisów w Koranie stanowi: Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich!
I tu jest problem, tutaj trzeba wymyślić taką metodę na to, żeby oni nie rozpoczęli jakiejś krwawej rewolucji. Żeby ludzie byli bezpieczni. To wszystko to nie jest wcale prosta sprawa, bo duże znaczenie ma tutaj wcześniej wspomniana polityka. A dopóki chodzi o stołki i elektorat, to najwidoczniej ani Francuzi, ani Anglicy, ani inne kraje pełne muzułmanów, czuć się bezpiecznie nie mogą. I tak, to jest przerażające. Ale o Polskę jestem teraz spokojna, bo my też mamy swoich fundamentalistów. I u nas tak łatwo nie pójdzie, zwłaszcza, kiedy dwie najbardziej liczące się partie w Polsce są prawicowe.

Prefix użytkownikaulka_black_potter
Przeczytałam Waszą dyskusję, uff.

Pierwszy raz zetknęłam się z muzułmanami w Londynie. Nie powiem, trochę mnie przytłoczyli, bo byli wszędzie. Turkowie, Arabowie, itp. Wkurzali mnie swoim lenistwem, wyróżnianiem "swoich" ludzi, (choćby w sklepach), ogólnym brakiem szacunku dla innych i wszechogarniającym ich brudem... no i w sumie to tyle. Nie zauważyłam by jakoś ich religia wpływała na otoczenie... Fakt faktem, kiedy się zgubiłam i doszłam do jakiegoś meczetu to się przestraszyłam, ale to był głupi, stereotypowy strach.

Kurdę, napisałam już tyle, ale musze spadać więc jak wrócę to dokończe :>

Prefix użytkownikayersinia
Raaaaany, ale wywiązała się dyskusja... ludzie, ogarnijcie trochę emocje, bo powoli zaczyna się robić z tego kłótnia. Każdy ma prawo do własnych poglądów, nie reagujcie agresją na poglądy innych.

Jestem przeciwna wchodzeniu innym na głowę, ale z drugiej strony tak jak fuerte nie traktuję muzułmanów jak wielki motłoch z ukrytą rządzą zapanowania nad światem. Na trzecim roku studiów mieliśmy na roku erasmusów z Turcji - z jednym chłopakiem udało nam się całkiem fajnie zakumplować, był naprawdę przesympatyczny, nie miał problemu z dostosowaniem się do naszych realiów. Uczył się mówić po polsku, koleżankę uczył trochę tureckiego (ja nie miałam cierpliwości, za trudny), można było z nim przegadać całe zajęcia na różne tematy. Mieliśmy kiedyś nawet rozmowę na tematy religijne, porównywaliśmy obie i wyszła z tego naprawdę fajna konwersacja, na końcu której każdy oczywiście pozostał przy swojej wierze i nikt nikogo nie nawracał. Podobało mi się też to, że jak przy jakiejś okazji wróciłyśmy z koleżanką do akademika wcześniej, niż reszta towarzystwa, która szła na piwo (obie jesteśmy abstynentkami), to nasz kolega z Turcji wpadł do nas kilka godzin później z sokiem, żeby się z nami napić ;)
Oprócz tego kolegi poznałam jeszcze dwóch innych, też byli w porządku, ale z nimi nie miałam takiego kontaktu. Także póki co moje doświadczenia, choćby i małe, z muzułmanami są bardzo pozytywne, stąd ich bronię (a przynajmniej tych normalnych).

Prefix użytkownikaNarcissa
Weź pod uwagę to, że Anglia i Niemcy to nie są państwa o takich tradycjach, jak nasza.
Hmm Anglia i Niemcy mieli właśnie takie tradycyjne zachowanie (protestanckie) że nie uważali innej religii.A za to my Polacy byliśmy krajem wielokulturowym i mogliśmy, żyć obok Żydów,Tatarów Ukraińców, Litwinów.My w XV wieku nie wypędzaliśmy Żydów.Jak to teraz się zmieniło, my jesteśmy bardzo radykalni a te kraje które kiedyś były są liberalne.

Jeśli oni są spokojni mogą żyć, uczą się polskiego, płacą podatki to dobrze.Lecz jeśli ich w danej miejscowości(niż miejscowej ludności) jest coraz więcej robi się problem.
Mi byłoby wstyd, będąc Anglikiem, Niemce czy Francuzem za to, że pozwalają niszczyć swoją kulturę, tradycję.

Jeszcze coś przytoczę.Co roku w różnych krajach odbywają się wyboru Miss.We Francji, też się odbyły i wybrano piękną, blondynkę,z typowo europejską urodą.No laseczka.A muzułmanie wzburzyli się, że ta kobieta nie oddaje piękna ówczesnej Francji.Że tak nie wygląda typowa francuska.Nie śmieszne, oni nawet w takie coś się wpie***
Od cnót Gryfonów kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów chroń nas Slytherinie

i44.tinypic.com/ivyb7c.gif

Prefix użytkownikaCharlie96
Muzułmanie ok. Tylko, że trzeba się liczyć z tym, iż ta religia jest bardzo silna i walczy o swoje, więc nie będzie sobie od tak spokojnie żyła obok innych np. katolickiej. Zacznie walczyć o swoje prawa, aż wreszcie dojdzie do absurdów takich jak w innych krajach, a z polskimi ludżmi tak łatwo im nie będzie więc nie zdziwię się jakby za jakieś pare lat doszło do jakieś wojny domowej, bo jak wiadomo Polacy o swoje walczą. Ja osobiście nie mam zdania czy tak, czy nie, ale trzeba się wiązać z konsekwencjami...
Slytherin, Slytherin, Slytherin!

24.media.tumblr.com/186a853639da5e86c8f05cc94d3fe6e0/tumblr_mqkew0FriJ1s2hahlo1_500.gif

Parę fajnych piosenek:

25.media.tumblr.com/ecde3e4fca5948edf6a2cd67f58abe5a/tumblr_mqkflvfp461r0r0neo1_500.gif

Książki warte przeczytania:

- "Charlie" - Stephen Chbosky
- Seria "Harry Potter" - J.K. Rowling
- Seria "Percy Jackson i Bogowie olimpijscy" - Rick Riordan
- Seria "Olimpijscy Herosi"- Rick Riordan
- Wszystkie książki i opowiadania Stephena Kinga
- Seria "Maximum Ride" - James Petterson
- trylogia "Igrzyska Śmierci" - Suzanne Collins

cdn.besty.pl/upload/file/2509782.gif

Niech Wielka Wszechmocna Lama będzie z wami!

Prefix użytkownikafuerte
Jestem po prostu za tym, żeby tej kwestii ani nie demonizować, ani nie podchodzić do tego na kompletnym luzie. Po prostu rozsądnie. Bo jeżeli zaczniemy reagować skrajnie - w jedną, czy w drugą stronę, to nic dobrego z tego nie wyjdzie.

Trzeba uszanować ich kulturę, ale jeżeli jakiś jej aspekt niebezpiecznie ingeruje w naszą, to nie można na to pozwalać. I postawić warunek - albo dostosujecie się do naszego prawa i nie będziecie chcieli zmieniać naszych obyczajów, albo szukajcie szczęścia gdzieś indziej.

A posiadanie meczetu, to nie jest wygórowane żądanie. To jest taka sama sytuacja, jakby katolikom nie chcieli wybudować chociażby jednego kościoła.

Jeszcze coś przytoczę.Co roku w różnych krajach odbywają się wyboru Miss.We Francji, też się odbyły i wybrano piękną, blondynkę,z typowo europejską urodą.No laseczka.A muzułmanie wzburzyli się, że ta kobieta nie oddaje piękna ówczesnej Francji.Że tak nie wygląda typowa francuska.Nie śmieszne, oni nawet w takie coś się wpie***

No faktycznie, to nie jest jakaś istotna sprawa, żeby robić z tego aferę. Ale to, że przeciętna Francuzka tak nie wygląda, to akurat racja. Bo spora część tych muzułmanów mieszka we Francji od pokoleń, ma obywatelstwo i wszelkie prawa. Co nie zmienia faktu, że to dalej kretynizm. Ale Francja się ogólnie stała już chyba krajem absurdu, jeżeli chodzi o sprawy społeczne.

Prefix użytkownikaUpadly Aniol
Mi się wydaje, że za 10-15 lat będziemy mieć np. Kalifat Marsylii. Francję nie tylko zalewa fala muzułmanów z Południa, posuwająca się wraz z globalnym ociepleniem - 50 tysięcy Francuzów rocznie przechodzi na islam! Są to na ogół kobiety - i to akurat te, które są gotowe rodzić dzieci. Nie trzeba więc ładunków wybuchowych, bomb, zamachów. "Wykończą Europę Zachodnią" naturalną bronią jaką jest zakładanie wielodzietnych rodzin. Ile dzieci ma statystyczny Niemiec, Francuz, Holender ? A ile Pakistańczyk - i weźmy pod uwagę dziecko "z każdej żony"...
W UE zabija się wszystkich ( w tym nienarodzone dzieci ), a chroni tylko morderców. Bo dla nich nie ma kary śmierci za wielokrotne zabójstwa, ale jest wyrok na niewinne dziecko - ot taki paradoks.
Nie mam żadnych wątpliwości, że islamizacja jest już faktem dokonanym. Proponuję pojechać właśnie w niektóre rejony Francji. A jak znikną kościoły, a pojawią się meczety, to dopiero panie feministki zabłysną tolerancją ; ).
Ludzie będą uciekać na Wschód, do tej strasznej Rosji - bo tam rodzina cały czas jest silna. I u nas narzekać niby nie można - nie jest źle. Może dobrze też nie, ale do tragedii jeszcze brakuję trochę. Jeszcze. Bo to, że mamy niż demograficzny, a więcej ludzi umiera niż się rodzi, to chyba każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę. A bracia muzułmanie pobierają sobie pieniążki u socjalistów, mają dzieci, nie pracują, bo się modlą, i stopniowo narzucają swoje w nasze - a spróbujmy pojechać, i zbudować kościół w Pakistanie. Prawdopodobnie zostaniemy skróceni o głowę.
24.media.tumblr.com/tumblr_m8xhishKur1qhr8kmo1_400.gifauto.img.v4.skyrock.net/7396/7977396/pics/160621264.gif

Prefix użytkownikabatalion_88
Według mnie to wszystko za daleko już poszło... Może nie twierdzę, że "jak kupujesz kebaba, to wspierasz Araba", ale za dużo ich już w Europie. Zachód praktycznie stracony, Państwo Islamskie, zamachy, emigracja... czy to kiedyś się skończy? Dobrze, że w Polsce jest jeszcze spokój, bo taka Francja, Niemcy, Hiszpania są już stracone.

No katolikom kościoła w takim Pakistanie nie wybudują, to niech nie żądają w naszym kraju meczetów. Ilu ich tam ginie, palone świątynie. Ta śmieszna tolerancja doprowadzi nas kiedyś do tragicznych wydarzeń. Im można wszystko, nam nic. Niech sobie wierzą, modlą się itp, ,ale nie rozumiem jak mają bezczelność czegokolwiek domagać się w nie swoim kraju. Jestem jak najbardziej przeciwnikiem islamizacji Europy.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaNeterin
Nie mam nic przeciwko, do czasu. Jak chcą do nas przyjechać itd to nie ma problemu, ale pod warunkiem, że dostosują się do naszych praw. Niech chodzą do pracy, uczą się języka, płacą składki itp Nie ma mowy o siedzeniu na zasiłkach i robienia gromad dzieciaków, które później mają swoje dzieci i dalej pasożytują na społeczeństwie. Później jeszcze robią raban, bo im się to należy.. Jednostki zagrażające społeczeństwu (np zamachowcy) powinny być natychmiast deportowane do tej swojej dziczy, żeby tam wysadzać się w powietrze do woli. Śmieszy mnie postawa zachodnich przywódców. Co chwila słyszymy o zamachach, morderstwach, a oni nic nie robią. Dalej pozwalają na samowolkę islamskich fanatyków, a z nimi trzeba twardo.
Mam nadzieję, że w Polsce do takich sytuacji nie dojdzie. Liczę na armie moherów, kiboli i innych, że w razie zagrożenia pogonią tych ********** z naszego kraju.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_nick.png

i.imgur.com/1jQBv6y.png

Prefix użytkownikabatalion_88
Czego się tak czepiacie tych islamistów? Przecież to biedni imigranci, którzy ubogacają kulturowo nasze europejskie i tolerancyjne społeczeństwo poprzez efekty pirotechniczne... Czy to wina muzułmanów, że chcą być zbawieni i dostąpić życia w raju? Wszak w KORANIE jest napisane:

I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili r11; Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. r11; I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! r11; Taka jest odpłata niewiernym!

Koran 2:191

A tak poważnie, to po dzisiejszych smutnych informacjach, które obiegły świat (kolejne zamachy, 34 osoby nie żyją, ponad 200 rannych, w tym 3 Polaków) zastanawiam się czy nie jest już za późno na wszystko... Skoro w kraju, w którym rzekomo był wprowadzony podwyższony stan zagrożenia przed terroryzmem dochodzi do takich sytuacji, to ręce opadają... "Elita europejska", to całe multi-kulti, poprawność polityczna i pseudolewicowa tolerancja i otwartość na wszystko i wszystkich doprowadzają do tak tragicznych i strasznych rzeczy. Ludzie już nie mogą czuć się bezpiecznie NIGDZIE. Europa zaaplikowała sobie konia trojańskiego w postaci islamskiego raka, który zdrowy organizm atakuje w każdym jego punkcie. Każda zdrowa komórka z dnia na dzień może ulec zniszczeniu. Ostatnio wyczytałem jak rosyjskie małżeństwo zatrudniło islamską opiekunkę do dziecka... Co się stało? To, że ta pani w burce odcięła głowę dziecku, i wyleciała z nią na ulicę krzycząc: "Allach akbar". I nikt nie wmówi mi "argumentu", że nie każdy taki jest, że muzułmanie nie wszyscy są źli. Tylko jakimś dziwnym trafem nie słyszę o żadnych (jakichkolwiek) dobrych konsekwencjach tego, że tylu islamistów żyje w Europie. Zdecydowana większość jest fundamentalistami, radykałami, a ich duchową ojczyzną jest ISIS. Dla nich jesteśmy nic nieznaczącymi świniojadami, niewiernymi itd. Europa jest już w stanie wojny z islamskim terroryzmem, bez okopów, ale jednak. Wojna tym trudniejsza i przypominająca walkę z mityczną hydrą, bo weź tu bądź mądry i poznaj, który to potencjalny terrorysta a który niegroźny człowiek. Jak dowiedziałem się, że chrześcijańską dziewczynkę mającą 9 lat oddano dżihadystom, żeby w 10 do woli ją sobie gwałcili, to ciśnienie skacze i krew zalewa.

Daleki jestem od tego, żeby jak niektórzy proponują zdelegalizować islam, bo prawo religijne jest jednym z fundamentalnych praw człowieka, ale jak tak dalej będzie się to rozwijać (a będzie na pewno), to dojdzie do tego, że Europejczycy po prostu przestaną wychodzić z domu z obawy przed utratą własnego życia. Przecież żadna z dzisiejszych ofiar w najczarniejszych snach nie spodziewała się, że spotka ją taki los. I w imię czego/kogo? Allaha? Islamu?

Może wszechwiedząca i otwarta pani Merkel i inni "włodarze UE" zdejmą w końcu te klapki z oczu, i poważnie się zastanowią do czego doprowadziły ich pomysły na "wielokulturowość i wolność religijna Europy".

Nie winię i absolutnie nie dziwię się ludziom dla których słowo islam jest jednoznaczne ze słowem terroryzm. Sam od 2001 roku (World Trade Center) mam problem w znalezieniu woli Bożej w religii muzułmańskiej. Ile przez te 15 lat się zmieniło? Bo zmieniło się, ale na gorzej. Ataki terrorystyczne, zamachy, burdy, islamskie dzielnice w europejskich krajach, fala uchodźców itd. - Wszystko się NASILIŁO.

Jeżeli islamizacja w Europie ma na celu niszczenie tej Europy, a co za tym idzie mordowanie Bogu ducha winnych ludzi, to jestem przeciwny całym sercem. Nie wiem jak można być jeszcze zaślepionym i naiwnym, żeby w dalszym ciągu bronić tego multi-kulti. Co musi się jeszcze stać? Ktoś z naszych bliskich ma ponieść śmierć wsiadając do metra, żebyśmy oprzytomnieli i ujrzeli prawdziwe oblicze religii mordu?
Edytowane przez Prefix użytkownikabatalion_88 dnia 22.03.2016 20:11
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: