Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

halo, regulamin
03.12.2021 10:19
Smierciojadek, Tak

niektóre karty są tam absurdalne, ale przynajmniej można się pośmiać :D

Naczelna Emotikonka <3
03.12.2021 10:02
monciakund, zapisałam sobie na listę te grę ,,dylemat wagonika", bo brzmi fajnie. :D

halo, regulamin
03.12.2021 09:40
Dzień dobry, jak tam nastroje w piątek?

halo, regulamin
02.12.2021 21:19
Ja jestem team książki. Już wysłałam rodzinie listę (zrobioną z małą pomocą kumpla fuer) Wrozka

Praktykant w Ministerstwie Magii
02.12.2021 21:18
Też muszę kupić kuzynowi +/- 20 lat coś do 50 zł. Ostatnio mi doradzono tego kaktusa, co śpiewa Cypisa xD Byłoby spoko, tylko trochę przypał go odpalić przy babci.

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59638 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56706 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 46736 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44138 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38369 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36638 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikaWioletta

Posiada 32797 punktów.

10) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Justin Bieber
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Tak mnie wzięło dzisiaj na Biebera. Co sądzicie o jego twórczości? Dobrze, że to chłopię robi karierę czy raczej powinien zaszyć się w swoim domu i nie ukazywać swego lica i głosu światu?
Od początku jego kariery hejty idą na niego nieziemskie, słusznie?

Ja się wypowiem później, hehe.
Edytowane przez Prefix użytkownikaulka_black_potter dnia 28.08.2013 18:30

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaAlette
Ja mogę się wypowiedzieć i chyba wiem, kto się jeszcze wypowie hehehe

Na początku strasznie mnie drażniła ta nagonka na tego dzieciaka. Takie prostactwo w stosunku do niego tylko dlatego, że miał śmieszną fryzurę czy dziewczęcy głos. Mówiłam, że skoro komuś się to podoba, to nie mój biznes.

Jednak z czasem zaczęłam darzyć tegoż człowieka niechęcią. Nie śledziłam newsów na jego temat, właściwie widziałam tylko raz jego piosenkę i to nawet nie było to "bejbe ooo". Po prostu wisi mi on i tyle. Ale dochodzą do mnie jakieś informacje i dochodzę do wniosku, że to trzeba było zniszczyć w zarodku. Takiej masakry to już dawno nie widziałam. Bynajmniej nie chodzi mi o jego muzykę - jak już pisałam, mam ją gdzieś. Ale zachowanie Justina woła o jakąś porządną plagę egipską. Przecież ten chłopak jest już dorosły, a nosi się jak 15-letni szczeniak (nie mam na myśli tylko ubioru).

Ale właściwie to mi go szkoda. On musi być naprawdę strasznie w tym nieszczęśliwy. Wyobrażacie to sobie? Żyć w świecie takiego fałszu? Przecież ten chłopak jest tak przekonany o własnej doskonałości, że to masakra. Jego matka non stop pisze książki na jego temat, sam pewnie ciągle w prochach siedzi, nie ma prawdziwych przyjaciół. Na nikogo nie może liczyć. Jeśli się stoczy, to nikt mu ręki nie poda.
web.archive.org/web/20170527063436im_/http://i61.tinypic.com/n1qk3n.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najfanfick2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png
www.harry-potter.net.pl/images/najsympatyczniejszy_uytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_ff.png

66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3

78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami
Żył sobie Racław z rycerzykami.
Wielu ich tam było, innej maści każdy,
Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny,
Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie,
Rozpalający serce niemal każdej kobiecie,
Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary,
Którą owładnęły miłości jego czary
I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą...
Ale koniec historii! Nie za to mi płacą.
Wracając do Lagary, żyła tam Liliana,
Która, chociaż nieporadnością owiana
I znana w otoczeniu z niechęci do koni,
Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni.
Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia.
Mając u swego boku Gaję, Aarona,
Fomę i Milana, a przed sobą zadanie,
Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie.
Jednak Racława niestety przy nich nie było,
A szkoda, bo to by się lepiej skończyło.
Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie
I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie,
Doprowadził ich całych do kapitana,
Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana,
Który miał przy sobie ogiera wspaniałego,
Nawet dla stajennych nieprzyjemnego,
Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało
Jedynie zgrabne, Racławowe ciało...

Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni?
I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni?
Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem?
Potwornym ogierem wraz z jego panem?
Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany?
Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy?

Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie.
Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie,
Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie
O Racławie i jego kochanej niewieście.

Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...

33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Lista ficków, które przeczytałam i polecam

Miniaturki
"Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter
"Czterdzieści pięć" Barloma
"Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce
"Przemyślenia" Wileny Romus
Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte
"Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest
"Glizdogon" Nieoryginalnej
"Las mnie wzywa" Klaudek884
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope
"Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny
"Proszę, powiedz moje imię" Only Dream
"Między wierszami" Fuerte

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty
"Bogini" ulki_black_potter

Poezja
"Feniks" Wileny Romus
"Na chwałę! Na honor!" Ann
"Zwariował!" Wileny Romus
"Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann

38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png

"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon

49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine
... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love

68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg

Prefix użytkownikaElaine
Słyszałam pewnie z jedna piosenkę. A jeśli więcej, to nie wiedziałam, że to on. Mnie dzieciak ni ziębi, ni grzeje. Tak jak wszyscy inni "artyści" pokroju Lejdi Gagi, czy tam innych (nawet nie bardzo wiem kogo dać za przykład ^^" ), głoszących swoje ambitne teksty. Słucham zupełnie innych ludzi. Skoro jest ktoś, kto chce go słuchać - łaj not? A że bejbe zniewieściałe... bo to mało takich?

PS. To on już jest pełnoletni? Mhmmm... ^^" Serio matka o nim książki pisze? Tożto normalnie rodzinny biznes ^^
WHATEVER.

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie.
W Ravenclawie tylko ci,
których umysł pięknem lśni.

i42.tinypic.com/2dhicyf_th.jpg

scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/602102_755992941093470_1157073907_n.jpg

muzykalnie.blox.pl/resource/freddie_mercury.png

Prefix użytkownikaLossiril
Kiedyś też drażniła mnie nagonka na niego, ale z czasem, kiedy widzi się go wszędzie, że aż strach lodówkę otworzyć w obawie, że znajdzie się go za słoikiem ogórków kiszonych, to w człowieku narasta niechęć.

No i ta obsesja. 13latki wycinające sobie I<3 JB na ręce? Przecież one zostaną z tym na całe życie. Bieber to już choroba. I cale nie jest taki święty, za jakiego uchodzi, bo parę nieprzychylnych Bieberowi informacji już ujrzało światło dzienne.
Co do muzyki to wszystko jest na jedno kopyto, a przynajmniej to, co miałam okazję słyszeć.
"You could be great, you know, and Slytherin will help you on the way to greatness,
no doubt about that."

49.media.tumblr.com/8fd19fd808466128891dbc622e847972/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo2_r1_250.gif45.media.tumblr.com/0657b0d7361e18d2e9b9ad59589ba694/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo8_r1_250.gif49.media.tumblr.com/44cba2a6756c07fec6f86f9c6baeabe6/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo4_250.gif

45.media.tumblr.com/d941556ef09d4df2aa4255e2d1916738/tumblr_o20215Cx8Z1txsq03o1_500.gif

www.nrdfeed.com/gImages/draco-scream-gif-gif71a7c2e0904f25cbb722c4b60d0e809153c8694c07ea4.gif

25.media.tumblr.com/96e036d50d60465467af86aaa10d1985/tumblr_mifwnfHhoW1r1da95o1_500.gif

tumblr klik

'We must take a hard road, a road unforeseen. There lies our hope, if hope it be.'

'The world is indeed full of peril, and in it there are many dark places; but still there is much that is fair, and though in all lands love is now mingled with grief, it grows perhaps the greater.'

i59.tinypic.com/258b141.gif

'Deserves it! I daresay he does. Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgment. For even the very wise cannot see all ends.'

i58.tinypic.com/ne49j.jpg

It is not our part here to take thought only for a season, or for a few lives of Men, or for a passing age of the world. We should seek a final end of this menace, even if we do not hope to make one.

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najciekawszy_podpis.png

http://morivrty.tumblr.com
Prefix użytkownikaAnciol
A ja powiem szczerze, że go lubie. Może nie słucham jego piosenek na codzien ale nie przeszkadzają mi w radio. Jasne, że mu trochę odwala ale komu by nie odwaliło? Przynajmniej nie ląduje co chwila w więzieniu i nie ćpa. Niech się bawi. Głos ma przyjemny i podziwiam sposob w jaki sie wybił. Dużo ludzi mu tego zazdrości. Nie ma co na kogos naskakiwać, że jest ,,pedał" skoro wszyscy wiemy , ze chodził z jedną z najlepszych lasek świata ;p To się bierze z polaczkowatości i zazdrości a ja czymś takim gardzę.

No i zaimponowało mi, ze szuka fanow,których nie stać na pojscie na jego koncert i daje im bilety. :)
Jeg elsker Seferyn fordi han også elsker norsk ^^ <3

Wiersz autorstwa łośka <3

Anciolu, piękny i wspaniały,
kimże ja przy Tobie jestem,
taki niedojrzały...
Spójrz w oczy me,
jak lekki wiatr,
pieszczą Cię.
Odpowiedz na to pytanie,
czy życie razem nam dane?
Oddaj mnie rentę swę*,
a szepnę Ci do ucha,
Kocham Cię!

*rentę swę - użyte tu celowo

,,Twój artykuł został odrzucony przez administratora Sann dnia 22.01.2014 16:43.
Powód odrzucenia: Nie będę tego sprawdzać. I ch*j! ;D"

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/wladca_rymow.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/wladca_rymow.png

Prefix użytkownikaLossiril
To się bierze z polaczkowatości i zazdrości a ja czymś takim gardzę.

A ja gardzę takimi stwierdzeniami.
Nie każdy, kto kogoś nie lubi musi mu zazdrościć. Istnieje coś takiego jak zwykła niechęć. I JB nie ćpa? A to dobre.
"You could be great, you know, and Slytherin will help you on the way to greatness,
no doubt about that."

49.media.tumblr.com/8fd19fd808466128891dbc622e847972/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo2_r1_250.gif45.media.tumblr.com/0657b0d7361e18d2e9b9ad59589ba694/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo8_r1_250.gif49.media.tumblr.com/44cba2a6756c07fec6f86f9c6baeabe6/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo4_250.gif

45.media.tumblr.com/d941556ef09d4df2aa4255e2d1916738/tumblr_o20215Cx8Z1txsq03o1_500.gif

www.nrdfeed.com/gImages/draco-scream-gif-gif71a7c2e0904f25cbb722c4b60d0e809153c8694c07ea4.gif

25.media.tumblr.com/96e036d50d60465467af86aaa10d1985/tumblr_mifwnfHhoW1r1da95o1_500.gif

tumblr klik

'We must take a hard road, a road unforeseen. There lies our hope, if hope it be.'

'The world is indeed full of peril, and in it there are many dark places; but still there is much that is fair, and though in all lands love is now mingled with grief, it grows perhaps the greater.'

i59.tinypic.com/258b141.gif

'Deserves it! I daresay he does. Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgment. For even the very wise cannot see all ends.'

i58.tinypic.com/ne49j.jpg

It is not our part here to take thought only for a season, or for a few lives of Men, or for a passing age of the world. We should seek a final end of this menace, even if we do not hope to make one.

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najciekawszy_podpis.png

http://morivrty.tumblr.com
Prefix użytkownikaSheeby
Tak naprawdę to tylko w Polsce od razu go znienawidzili za włosy i głos. W USA nikt nie miał z tym problemu, nie wiem jak w innych krajach. Chodź pewnie jak każda gwiazdeczka miał i swoich anty-fanów w USA. Nie wnikam w jego karierę muzyczną i poczynania na co dzień, ale trochę mnie irytują jego fanki. Znam multum osób które chodzą z jego głowami na koszulkach, czy wszędzie go mają (tło na fb, asku, komputerze, telefonie.) Rzygam tym. Ani go nie nienawidzę, ani nie uwielbiam - muzyk jak każdy. To, że zdobył taką popularność też mi wisi, podobnie mam z One Direction, ale to inna bajka. Szczerze mówiąc przypadła mi do gustu jedna jego piosenka i czasem jej słuchałam.

Ostatnio mi ktoś powiedział, że on chodzi na golasa po domu, zakrywając się gitarą. Tak się tylko zastanawiam, czy to normalne? ;x
Julia. Także znana jako Sheeby, Shee i Sheeb.

45.media.tumblr.com/b16bc263c6f7726719043a578754d1a2/tumblr_nwm5j4rfWu1tjjejho1_500.gif

45.media.tumblr.com/32c9bbab3da0f54d7b04292d879417f7/tumblr_mv1sjcR8RD1rz2bopo1_500.gif

Julia part smart

31.media.tumblr.com/43e3ae49ca2101eb09376df0d80310b2/tumblr_inline_mqc21nrBPO1qz4rgp.gif

Prefix użytkownikaAqafresh

Niestety nie mogę się z tym zgodzić... Ja nie mam nic do JB, ale gdy wgłębiłem się w jego temat, to usłyszałem wiele złych rzeczy o nim... Ponoć w wieku ok.15 lat on skończył szkołę i przestał się edukować pod pretekstem ''Jestem gwiazdą''... Po drugie, nie dziwi was, że w każdym jego teledysku obściskuje się z dziewczynami. A co do cytatu powyżej... Na pewno nie z zazdrości, bo czego zazdrościć... Miliona ludzi, którzy cię nienawidzą?? I z tego co słyszałem to JB ćpa a nie tak jak mówi Ann.
Nie ma to jak śmierciożercy.

i40.tinypic.com/2dvrkmv.gif

Mój blog o dalszych losach dzieci hp: http://dziecihp.blogspot.com/ Zapraszam

Prefix użytkownikaNarcissa
Pff taka duża dziewczyna a sra na wsłane podwórko, gardzę takimi stwierdzeniami i chętnie każdemu przywale za określenie polaczki. To jest obraźliwe i żeby to jeszcze Polak mówił.Wstyd -.-

I nie tylko w Polsce, poszukajcie na stronach anglojezycznych trochę to się dowiecie. Ja nie słucham jego muzyki, kolejna gwiazda o której się zapomni. Dzieciak myśli, że jest fajny myli się. Łazi na golasa z gitara, wrzuca fotki, jakaś masakra. Jak ktoś lubi niech sobie słucha.
Od cnót Gryfonów kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów chroń nas Slytherinie

i44.tinypic.com/ivyb7c.gif

Prefix użytkownikayersinia
i chyba wiem, kto się jeszcze wypowie hehehe

Nie, nie wypowie jezyk Kusi, nie powiem, że nie, ale postanowiłam się wstrzymać ;) (ciekawe jak długo wytrzymam w tym postanowieniu...). To już jest temat na dłuższą rozmowę.

Prefix użytkownikafuerte
Ann Mia, nie bardzo rozumiem, dlaczego miałabym podziwiać kogoś i kibicować mu, skoro ma przeciąg w głowie. Muzyka, którą on "tworzy" to nie jest zupełnie moja bajka, w domu sobie nie włączam, a jak mi w samochodzie w radio gra, to przełączam. Bo nie lubię i tyle. Tak samo jak nie lubię Nickelback i setek innych wykonawców.
I nie wiem, co ma zazdrość do rzeczy w takich przypadkach. Najlepiej jest rzucić taki argument - polaczki. Jakbyśmy byli jedynym narodem na świecie, gdzie się nie znosi Biebera.

Kolejna sprawa - gdyby on sobie tylko śpiewał te swoje beznadziejne piosenki, to nie byłoby jakiegoś wielkiego problemu. Ale ostatnio informacje o Bieberze pojawiają się tylko w kontekście jego dziwnych ekscesów, narkotyki, nagie zdjęcia, itd. No to sorry, dla mnie to jest godne pożałowania, bo chłopaczek ledwo od ziemi odrósł. I dodatkowo jest nieszczery, mówiąc, że tak bardzo wierzy w Boga, że w ogóle Bóg go na ziemie zesłał, żeby on dla ludzi tworzył takie wspaniałe piosenki. Głos anielski po prostu. A później odstawia jakieś krzywe akcje z ćpaniem. Faktycznie, Bóg byłby dumny.

Także podsumowując - dla mnie koleś jest po prostu mało wiarygodny, a takie coś mnie, delikatnie mówiąc, wkurwia. I uprzedzając argument, że nie muszę czytać na jego temat - nie, nie muszę. Ale ślepa nie jestem i nagłówki na portalach się w oczy rzucają. I na tej podstawie stwierdzam, że powinien zniknąć z mediów. Jego fanki to w większości nastoletnie - ledwo - dziewczynki, które są najbardziej podatne na to, co się im serwuje. A Bieber przykładem nie świeci.

zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png

media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaAnciol
Narcissa napisał(a):

Pff taka duża dziewczyna a sra na wsłane podwórko, gardzę takimi stwierdzeniami i chętnie każdemu przywale za określenie polaczki. To jest obraźliwe i żeby to jeszcze Polak mówił.Wstyd -.-

I nie tylko w Polsce, poszukajcie na stronach anglojezycznych trochę to się dowiecie. Ja nie słucham jego muzyki, kolejna gwiazda o której się zapomni. Dzieciak myśli, że jest fajny myli się. Łazi na golasa z gitara, wrzuca fotki, jakaś masakra. Jak ktoś lubi niech sobie słucha.

,,polaczkowość" to zjawisko. Nie chodzi o to, że nie występuje w innych krajach tylko jest pewien stereotyp i tu można wpisać właśnie tego rodzaju zachowania.
Jak to okresliłaś ,,na własne podwórko", to już moja sprawa, które zachowania ludzi, nie ważne czy moich ziomków czy nie mi nie odpowiadają. Poglądy są jak dupa, każdy ma własną ;p
Chyba nie mieliśmy czepiać się tego jakie ktoś ma zdanie tylko Biebera ;p

Fuerte, ale to nie jest nic nadzwyczajnego. Większość to pewnie nawet nie prawda. Wiesz ilu artystów ćpa, robi sobie nagie fotki i mówi jak kocha Boga? To nie jest nadzwyczajne.... Dlaczego więc robić nagonkę akurat na niego ? Tego kompletnie nie rozumiem. A robi się ją ze względu na jego wygląd, sposób ubierania, głos.

Nikt wam go nie każe słuchać - to jest muzyka dla jakiejś grupy. Choćby dla tych 13 i chyba to one powinny wystawiać mu opinię.

taki niedojrzały...
Spójrz w oczy me,
jak lekki wiatr,
pieszczą Cię.
Odpowiedz na to pytanie,
Oddaj mnie rentę swę*,
a szepnę Ci do ucha,
Kocham Cię!

,,Twój artykuł został odrzucony przez administratora Sann dnia 22.01.2014 16:43.

Teraz wypowiem się ja.

Prawdę mówiąc wisi mi kompletnie co robi Justin Bieber: D Jakoś specjalnie się nim nie interesuję, słyszałam może 4 jego piosenki z czego mam sentyment do "Boyfrienda", bo jakoś się tak złożyło. Nie uważam, że nie powinien śpiewać, jeżeli to kocha to dlaczego nie ma tego robić? Przecież my nie musimy tego słuchać ( a tu chyba wkurwiłam fuerciakaxD), a jeśli komuś podoba się jego twórczość, to niech się nim jara, bang! MÓWIĘ TU TYLKO O TWÓRCZOŚcI.

Co do jego zachowań to wiem tyle co mi Pudelek pokaże. Mejbi ma wodę w mózgu i robi z siebie jakieś bóstwo, mejbi został na takiego wykreowany i sam się już pogubił w tym wszystkim. Bądź co bądź dupek z niego, ale jeżeli ludzie lubią takich dupków to nie będę ich hejtować, bo wiecie - z jakim przystajesz takim się stajesz. Więc niech sobie dupki słuchają tego dupka. Bez obrazy dla jego fanów, pis joł!

Ann napisała:
Głos ma przyjemny i podziwiam sposob w jaki sie wybił. Dużo ludzi mu tego zazdrości. Nie ma co na kogos naskakiwać, że jest ,,pedał" skoro wszyscy wiemy , ze chodził z jedną z najlepszych lasek świata ;p To się bierze z polaczkowatości i zazdrości a ja czymś takim gardzę.

1. W jaki sposób on się wybił, że to godne podziwu jest, bo nie ogarniam jego kariery?
2. Czy Selena Gomez jest wg Ciebie jedną z najlepszych lasek na świecie? Serio? Jest ładna, ale na boga, są sto razy ładniejsze dziewczyny od niej.
3. Hmm, nie sądzę, żeby ktoś z "normalnych" ludzi czegoś mu zazdrościł. Osobiście zadroszczę mojej siostrze, że ma koszulę Levisa. Zazdroszczę, bo wiem, że mogłabym taką mieć, ale w tym momencie nie mam hajsu. Jak będe miała to kupię i już nie bd zazdrościć. Ale po jakie licho zazdrościć komuś kto ma miliony dolarów, robi karierę skoro i tak wiemy, że w naszym kraju osiągnięcie takiego sukcesu* jest niemożliwe. Czemu mamy zazdrościć komuś komu media zaglądają nawet do gaci. Zero, ZERO życia prywatnego. Kto z nas by czegoś takiego chciał.

*W końcu sukcesem jest sprzedaż tylu płyt i osiągnięcie takiego fejmu jaki ma JB, jakkolwiek to rozumiecie.

Co do "polaczkowatości" to jest teraz na czasie, co nie? Polaczki cebulaczki zazdroszczą wszystkim wszystkiego. A nie prawda i przykry jest ten stereotyp. Zazdrościmy tylko Rosjanom, że piją więcej wódki od nas.

fuer napisała:
Kolejna sprawa - gdyby on sobie tylko śpiewał te swoje beznadziejne piosenki, to nie byłoby jakiegoś wielkiego problemu. Ale ostatnio informacje o Bieberze pojawiają się tylko w kontekście jego dziwnych ekscesów, narkotyki, nagie zdjęcia, itd. No to sorry, dla mnie to jest godne pożałowania, bo chłopaczek ledwo od ziemi odrósł. I dodatkowo jest nieszczery, mówiąc, że tak bardzo wierzy w Boga, że w ogóle Bóg go na ziemie zesłał, żeby on dla ludzi tworzył takie wspaniałe piosenki. Głos anielski po prostu. A później odstawia jakieś krzywe akcje z ćpaniem. Faktycznie, Bóg byłby dumny.

Tak, tu się zgodzę, że pokazuje światu dno totalne. Nie wiem co siedzi w głowach ludzi, którzy odpierdalają takie akcje. Mógłby być spoko ziomkiem, nie ukazując co dzień swojego życia prywatnego, swojej gołej dupy i dupy swojej dziewczyny. Podziwia go tyle młodych dziewczynek, że strach pomyśleć jak zaczną go naśladować.

i znowu Ann (co by chronologię zachować) napisała:
Fuerte, ale to nie jest nic nadzwyczajnego. Większość to pewnie nawet nie prawda. Wiesz ilu artystów ćpa, robi sobie nagie fotki i mówi jak kocha Boga? To nie jest nadzwyczajne.... Dlaczego więc robić nagonkę akurat na niego ? Tego kompletnie nie rozumiem. A robi się ją ze względu na jego wygląd, sposób ubierania, głos.

Nie robi się na nagonki tylko na niego. Nadzwyczajne jest to, że ludzie mówią, że to nic nadzwyczajnego to jego zachowanie. Serce boli jak ktoś mówi, że ćpanie i pokazywanie nagich fotek jest normalne, bo "wszyscy tak robią". Jezeli będziemy to tolerować to stanie się to w końcu normalne, a dla mnie będzie to dość przykry zjawiskiem.

Tak więc jego zachowanie będę hejtować, ale na twórczość mam wylane.

Edit:
alette napisała:
nie ma prawdziwych przyjaciół.

Tego niestety nie możemy wiedzieć. A nóż ma jakiegoś super przyjaciel, któremu zwierza się ze wszystkiego. Nigdy nic nie wiadomo.

I jeszcze coś o polaczkach. Pamiętam jakie było oburzenie jak kierowca Formuły1, Lauda wyraził się o Polakach właśnie w ten sposób. Och, co za afera była. Tak jest naprawdę bardzo nieładnie mówić, Ann. To jest mega obraźliwe dla nas, a przeciez powinniśmy kochac swoją ojczyzne i naszych rodaków.
Edytowane przez Prefix użytkownikaulka_black_potter dnia 28.08.2013 18:03

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.

"zmiennokanoniczne"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaAnciol
1. Z internetu. Kompletnie z nikąd. Ma bardzo dobry słuch muzyczny i został zauważony.

2. Tak, Selena jest niezła. Lubie ją też jako aktorkę i osobę. I moim zdaniem jest prześliczna. Dlatego to powiedziałam.

3. Oczywiście, że mu zazdroszczą. Pieniędzy, kariery, bycia rozpoznawalnym. Taka już ludzka natura. I normalni tez mu zazdroszczą. Kto by nie chciał własnego samolotu ?:D

Bo to nie jest nadzwyczajne. Takie mam zdanie. Ludzie robią dużo dużo gorsze rzeczy. Niech sobie robi co chce, ma do tego prawo póki nie mowi, ze narkotyki i kara śmierci są dobre jezyk

ulka_black_potter napisał(a):

I jeszcze coś o polaczkach. Pamiętam jakie było oburzenie jak kierowca Formuły1, Lauda wyraził się o Polakach właśnie w ten sposób. Och, co za afera była. Tak jest naprawdę bardzo nieładnie mówić, Ann. To jest mega obraźliwe dla nas, a przeciez powinniśmy kochac swoją ojczyzne i naszych rodaków.

A daj spokój nagle wszystkich to dotyka. Co to ma do patriotyzmu? Kochajmy kraj a nie siebie nawzajem. Polacy nie potrafią śmiać się z siebie. Wyluzujcie i popatrzcie na ludzi w około siebie. Większości w autobusie byście nigdy ręki nie podali.
Śmiac się z czarnych ? suuuper. Śmiac się z grubych? Śmiac się z rudych? z amerykanow czy żydów wszystko jest świetne byle nie z NAS POLAKÓW.
No błagam.
No i to dalej nie jest na temat tak w ogóle.

I bardzo was proszę skoro tak się mamy szanować i uznawać swoje zdanie to uznajcie moje :)
Edytowane przez Prefix użytkownikaAnciol dnia 28.08.2013 18:11

taki niedojrzały...
Spójrz w oczy me,
jak lekki wiatr,
pieszczą Cię.
Odpowiedz na to pytanie,
Oddaj mnie rentę swę*,
a szepnę Ci do ucha,
Kocham Cię!

Prefix użytkownikaAlette
To teraz czas na mnie. Również nie podoba mi się wypowiedź Ann i chyba jestem ciut zdziwiona. Oczywiście - Polacy mają wady, ale określenie Polaczki jest obraźliwe. W ogóle tego nie toleruję i nie akceptuję. Ale to chyba już rozmowa na inny temat, który mam zamiar w najbliższym czasie założyć.

Nie wiem też co mają te polskie przywary do Biebera. Przecież on ma antyfanów na całym świecie, a jeszcze u nas i tak się najbardziej do tego z głową podchodzi. Nie zgadzam się, że w innych krajach krytyka jest konstruktywna, a u nas zwraca się uwagę tylko na wygląd. To bzdura. Może jesteśmy krajem dosyć konserwatywnym, ale z pewnością nie pustym.

No i strasznie nie lubię argumentu (albo jego braku) - mówisz tak, bo mu zazdrościsz. Jest wiele osób, którym mogłabym czegoś zazdrościć, serio. Nie zalicza się do nich Bieber. Już pisałam, dla mnie to skrzywdzony przez rodziców dzieciak. Co go nie usprawiedliwia mimo to, bo jest już na tyle dojrzały, że powinien odróżniać dobra od zła. A nie on idzie sobie do muzeum Anny Frank i zachowuje się gorzej niż 5-latek, zero szacunku. Pluje na swoje fanki przez okno itd.

Mogę oczywiście się tym nie interesować, ale - już to pisałam - ciekawa jestem, kto jest autorytetem dla masy nastolatek. Co się stanie z naszym światem, jeśli wzorami będą ludzie tacy jak on? Dla mnie takie pseudoautorytety, gwiazdy trzeba usuwać. Niech on sobie gra muzykę, wisi mi to. Ale niech nie szerzy głupoty, bo tego nie wybaczam.

Nie, nie wypowie Jęzor Kusi, nie powiem, że nie, ale postanowiłam się wstrzymać Oczko (ciekawe jak długo wytrzymam w tym postanowieniu...). To już jest temat na dłuższą rozmowę.

Zawiodłam się :(
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png

66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3

78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...

33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Miniaturki
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty

Poezja
"Feniks" Wileny Romus

38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png

"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon

49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine

68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg

Prefix użytkownikaAnciol
alette napisał(a):

To teraz czas na mnie. Również nie podoba mi się wypowiedź Ann i chyba jestem ciut zdziwiona. Oczywiście - Polacy mają wady, ale określenie Polaczki jest obraźliwe. W ogóle tego nie toleruję i nie akceptuję. Ale to chyba już rozmowa na inny temat, który mam zamiar w najbliższym czasie założyć.

Właśnie to nie jest ten temat. I to jest moje prywatne, niezmienne zdanie i może się ono podobać lub nie. Ale nie ma to nic wspólnego z tym tematem. Jest jeszcze wiele rzeczy, którymi gardzę i wiele, którye popieram. I to też jest moja prywatna sprawa. Wasze argumenty na ,,jak tak mozna" nie bardzo mnie przekonują. Wręcz to zbulwersowanie utwierdza mnie jeszcze bardziej w tym, jak bardzo nie potrafimy śmiać się z samych siebie nawet w takiej głupie sytuacji.

I jeśli wam coś nie podoba się bo was to prywatnie uraziło przecież można napisać ''Wiesz co, ja w sumie nie lubię jak się tak mówi. To mnie uraziło"

Wtedy ja odpowiadam: ,,Okej, to przepraszam, przecież nie o to mi chodziło."

banalne.

Ale wy mowicie, że gardzicie takimi okresleniami. No to jesli nie chcemy zwrócic uwagi i się dogadac niech sobie kazdy gardzi w domu czym tam chce jezyk

taki niedojrzały...
Spójrz w oczy me,
jak lekki wiatr,
pieszczą Cię.
Odpowiedz na to pytanie,
Oddaj mnie rentę swę*,
a szepnę Ci do ucha,
Kocham Cię!

Prefix użytkownikaAlette
Tylko z drugiej strony Ann trzeba brać odpowiedzialność za to, co i jak się mówi. Jeśli ty używasz mocnych, obraźliwych słów (a to było słowo obraźliwe), to ktoś może się zbulwersować. Tak samo jak homoseksualista może się czuć urażony, jak nazywa się go pedałem itd.

To jest dyskusja i generalnie ma polegać na wymianie poglądów na każdy temat. Ludzie się nie zgadzają i sprzeczają. Norma. Musimy zachować dystans i podejść do tego w miarę możliwości bez emocji.

Dlatego nie obrażać się na siebie i na tym koniec dyskusji na temat Polaków.

Wracamy do Justina.

Kazui <3

Miniaturki
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty

Poezja
"Feniks" Wileny Romus

Prefix użytkownikaSelmira
Zgadzam się z Ann Mia.
Jestem Belieber i nie wstydzę się tego! ;)
Możecie sobie pisać o nim co chcecie. Justin i tak wie najlepiej.

Ann Mia napisał(a):
3. Oczywiście, że mu zazdroszczą. Pieniędzy, kariery, bycia rozpoznawalnym. Taka już ludzka natura. I normalni tez mu zazdroszczą. Kto by nie chciał własnego samolotu ?:D

No ja bym nie chciała. Gdzie bym go trzymała skoro nawet moje auto nie ma garażu. A tak na serio to jest o wiele więcej osób, którym można by było czegoś zazdrościć. Które mają w sobie coś, które szanują innych. A nie tam takiego wypierdla mamuta.

Bo to nie jest nadzwyczajne. Takie mam zdanie. Ludzie robią dużo dużo gorsze rzeczy. Niech sobie robi co chce, ma do tego prawo póki nie mowi, ze narkotyki i kara śmierci są dobre jezyk

Samo to, że ćpa i chwali się tym publicznie sprawia, że popiera narkotyki czyli uważa, że są dobre.

ulka_black_potter napisał(a):

A daj spokój nagle wszystkich to dotyka. Co to ma do patriotyzmu? Kochajmy kraj a nie siebie nawzajem. Polacy nie potrafią śmiać się z siebie. Wyluzujcie i popatrzcie na ludzi w około siebie. Większości w autobusie byście nigdy ręki nie podali.
Śmiac się z czarnych ? suuuper. Śmiac się z grubych? Śmiac się z rudych? z amerykanow czy żydów wszystko jest świetne byle nie z NAS POLAKÓW.
No błagam.
No i to dalej nie jest na temat tak w ogóle.

Mówisz do mnie w tym momencie więc zwracaj się do mnie w drugiej osobie l. poj. To jest moje zdanie. Mam mega dystans do siebie jak i cała moja rodzina, a polscy jesteśmy do bólu kości małego palca u stopy. Potrafię śmiać się z przywar Polaków, bo mamy ich wiele, tak samo jak Niemcy, Hiszpanie czy Grenlandczycy. Jednak ta cała polaczkowatość jest krzywdząca dla naszego narodu, bo zawiera w sobie same obelgi. Albo weź mi wytłumacz czym jest owa polaczkowatość, bo może się nie rozumiemy.

To nic, że nie jest na ten temat: )
I bardzo was proszę skoro tak się mamy szanować i uznawać swoje zdanie to uznajcie moje :)

Ależ ja je uznaję i szanuję, ale się z nim nie zgadzam.

fuerte, da pochwałę za to, że odpowiadam w tak krótkim czasie!
Edytowane przez Prefix użytkownikaulka_black_potter dnia 28.08.2013 18:43

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.

"zmiennokanoniczne"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaAlette
Dobra. Skorzystałam ze słownika i ban... Ann wygrała.

Faktycznie istnieje takie określenie w słowniku slangu jak polaczek i jest to po prostu cwaniak, pazerny i łasy na kasę. Ja takiego określenia nie znam, ale skoro zna to słownik, to Ann miała takie prawo tym bardziej. Zastanawiam się tylko, czy na pewno w takim kontekście używała to Ann, ale nvm. Uczymy się całe życie.

Ale chciałabym napisać, tak na przyszłość, byśmy w tego rodzaju dyskusjach stosowali argumenty merytoryczne - znaczy Ann nie obrażaj się, że ktoś się z tobą nie zgadza, tylko argumentuj swoje zdanie. Gdybyśmy już na samym początku wyjaśnili, w jakim kontekście użyłaś takiego czy innego wyrażenia, pewnie uniknęlibyśmy spięcia czy innych pierdół a nie - takie jest moje zdanie i ja go nie zmienię. Już pisałam - to jest dyskusja i ma generalnie polegać na konfrontacji światopoglądu.

Basta. Teraz już wracamy do Biebera.

Kazui <3

Miniaturki
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty

Poezja
"Feniks" Wileny Romus

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: