Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Sprzedawca prac domowych
01.07.2022 16:14
cześć diabełki :3

Potęga Krwistego Steka!
01.07.2022 14:53
też dopiero przedwczoraj skończyłem sesję xD

halo, regulamin
29.06.2022 17:08
No, jak na razie najdłuższa sesja mojego życia.

A pogoda za oknem nie motywowała do nauki. Szczególnie jak laptop parzył w kolana xD

Pracownik departamentu
29.06.2022 13:51
monciak, gratuluję! To widzę, że bardzo długo miałaś egzaminy, skoro praktycznie do końca czerwca.

A ja wciąż siedzę i siedzę na tą mgr. Będę jęczeć, bo mi się strasznie nie chce tego pisać.

halo, regulamin
29.06.2022 13:06
Koniec sesji, nareszcie kibic

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56913 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42668 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33495 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Hogsmeade
Angelina Johnson
www.dakotatraveler.com/wp-content/uploads/2012/08/Welcome-to-Hogsmeade.jpg

Mijasz drewnianą tabliczkę z napisem Witaj w Hogsmeade. Twoim oczom ukazuje się rząd schludnych, drewnianych domków ze spadzistymi dachami. Z zapartym tchem biegasz po uliczkach, próbując zdążyć odwiedzić Miodowe Królewstwo, by kupić słodycze, Sklep Zonka, by zaopatrzyć się w cukierowe pióra, Sklep Derwisza i Borksa, gdzie zakupisz potrzebne na zajęcia pergaminy i kałamarze oraz Sowią Pocztę, by wysłać list do rodziców. Zmachany możesz odpocząć w Pubie pod Trzema Miotłami, gdzie serwują najlepsze piwo kremowe w okolicy, jednak wcześniej koniecznie musisz zobaczyć nawiedzoną Wrzeszczącą Chatę. Jeżeli umówiłeś się na randkę, zabierz swoją drugą połówkę do Herbaciarni Pani Puddifoot.

Regulamin.

1. Wioska Hogsmeade zostaje otwarta tylko na specjalne okazje. Data odwiedzin wioski zostanie podana odpowiednio wcześniej na tablicy ogłoszeń w Pokoju Nauczycielskim.
2. Po zakończeniu wycieczki (do północy) temat zostanie zamknięty aż do następnego eventu.
3. Opis odwiedzin wioski nie może znaleźć się w innym temacie niż ten.
4. W trakcie odwiedzin można niejednokrotnie wracać do Zamku i z powrotem iść do Hogsmeade, jednak tylko i wyłącznie w wyznaczonym na wycieczkę dniu.
5. Nieprzestrzeganie powyższego regulaminu będzie skutkowało usuwaniem niezgodnych z nim postów.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 30.01.2014 18:16

Pamiętaj chemiku młody, komentuj ficki lub zmień się w odchody
made by Mikasa, Butelka 31.07.2020r.

image.spreadshirtmedia.net/image-server/v1/mp/designs/143618396,width=178,height=178,version=1077033415/chemia-milosci.png

s5.ifotos.pl/img/batpng_aewxhsq.png

img.joemonster.org/i/2018/01/mowiace_02.jpg

img.joemonster.org/i/2014/05/slodkiezdjecia_19.jpg

Slytherin! Sss..

Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji.
Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć.

Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!

Trochę wstyd, ale cóż, zasłużyłam ;D
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/redaktorang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/autorartang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_naj.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_naj_pomocny_adm.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_admin_naj.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_komentator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najmilszy_administrator.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najmilszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_komentator.png

Prefix użytkownikaAnciol
Ann wbiegła do wioski rumiana od wiatru i szczęśliwa, niesamowicie szczęśliwa! Jako jedna z pierwszych ustawiła się w kolejce aby zobaczyć wszystko o czym tak długo marzyła.
Ręce jej lekko dygotały gdy zdecydowała - Miodowe Królestwo....
Szybko pchnęła drzwi do sklepiku... I zamarła. Nie wiadomo jakim sposobem sklep był już zatłoczony. Uczniowie przepychali się i próbowali kolejno wszystkiego co się dało.
Mimo, iż nie była głodna wybierała słodycze nie mogąc się opamiętać. Przez przypadek rozbiła na głowie jakiejś puchonki ogromny słoik musów-świstusów. Puchonka podarowała jej taką wiązankę przekleństw, że Ann zastanawiała się przez chwilę, czy nie poprosić dziewczyny o powtórzenie, ponieważ wielu z nich nie znała (a bardzo chętnie by to zmieniła).
Zakupiła zapas samoczyszczących nici o smaku miętowym i cukrowych piór ( już dwa razy dostała szlaban z ich konsumowanie na lekcji, ale nie mogła się powstrzymać). Gdy wychodziła ze sklepu pomachała grupce gryfonek, które zamierzały by zrobić zakupy u Zonka.
Pogoda tego ranka była na prawdę piękna ona jednak miała inne plany. Czas przestać być singielką. ,,Przecież jestem ładna!" myślała. - ,,Może uda mi się wreszcie poznać kogoś interesującego?" Do jej celów nadawało się tylko jedno miejsce - Trzy Miotły.
Poprawiła sukienkę i dziarsko ruszyła w jego stronę. Gdy weszła napotkała pierwsze trudności - jeśli usiądzie sama nic nie wskóra. Musi poszukać kogoś znajomego, aby nie wyglądać na idiotkę.
Zamówiła kremowe piwo i długo stała obserwując uczniów wchodzących do pubu.
Jeg elsker Seferyn fordi han også elsker norsk ^^ <3

Wiersz autorstwa łośka <3

Anciolu, piękny i wspaniały,
kimże ja przy Tobie jestem,
taki niedojrzały...
Spójrz w oczy me,
jak lekki wiatr,
pieszczą Cię.
Odpowiedz na to pytanie,
czy życie razem nam dane?
Oddaj mnie rentę swę*,
a szepnę Ci do ucha,
Kocham Cię!

*rentę swę - użyte tu celowo

,,Twój artykuł został odrzucony przez administratora Sann dnia 22.01.2014 16:43.
Powód odrzucenia: Nie będę tego sprawdzać. I ch*j! ;D"

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/wladca_rymow.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/wladca_rymow.png

Angelina Johnson
Angelina leniwym krokiem minęła tabliczkę Witaj w Hogsemade i stanęła na środku głównej uliczki. Nie bardzo wiedziała co chce zwiedzić jako pierwsze, miała w głowie tysiące pomysłów. Był tylko jeden problem, nienawidziła kolejek. A dzisiaj nie bedzie nawet minuty, by sklepy nie były zapełnione przez kotłujących się, dyszących i spoconych uczniów. Wzdrygnęła się na samą myśl i mocnej owinęła szyję chustą.
Usłyszała skrzypienie drzwi i odwróciła się w kierunku dwupiętrowego domu. Jakiś stary człowiek z wyjątkowo mało zachęcającym grymasem twarzy wyczłapał się w kapciach, wyrzucając czarnego kota za próg.
- Cholerny sierściuch, żeby Cię szczury zjadły! Budzić mnie, za dużo sobie ten kocur pozwala...
Naraz zauważył gapiącą się na niego Angelinę, na której twarzy widać było rozbawienie.
- A Ty co się gapisz?! Mało ci tu atrakcji?! Zabieraj dupe w troki i leć do tej bandy przygłupów z Hogwartu!
Johnson posłała mu jeden z najbardziej uroczych uśmiechów, życzyła mu miłego dnia, a gdy staruszek wyciągnął różdżkę, czmychnęła za najbliższy domek. Postanowiła, że wpadnie do Pubu pod Trzema Miotłami i ruszyła w tamtą stronę. Potrzebowała porządnego kremowego piwa (a najlepiej ognistej whisky), by móc przeżyć zakupy w Hogsmeade. Wchodzą wpadła na jakąś Krukonkę, okręciła się na pięcie i uderzyła w ścianę.
- Co na Merli... oo Ann! Witaj - uśmiechnęła się. Od czasu dwóch ogólnodomowych, nielegalnych imprez (najpierw w Kuchni potem w Wielkiej Sali), jej znajomości rozwinęły się na wszystkie Domy.
- Ty już po zakupach?

image.spreadshirtmedia.net/image-server/v1/mp/designs/143618396,width=178,height=178,version=1077033415/chemia-milosci.png

Slytherin! Sss..

Krew na twej sukience
Spłoń i skonaj w męce!

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_pomocny_administrator.png

Prefix użytkownikaAnciol
- Angelinaaaa! jak się cieszę, że Cię widzę! - Odpowiedziała Ann szczerym uśmiechem na spotkanie ze ślizgonką. - Byłam w Miodowym Królestwie ale straszny tam.... no. Dużo uczniów. Narobiłam okropnego bałaganu. Rozbiłam jakiejś puchonce słoik na głowie. A to jest chyba prefekt ! Mam przerąbane.... Choć napijemy się, ja stawiam.
Ann podreptała do baru i zamówiła dwie butelki kremowego piwa. Po czym odwróciła się. Angelina zajęła dla nich stolik przy oknie. Widać wygrała go w dość nieprzyjemnej bójce słownej bo jakieś dzieciaki uciekały w pośpiechu.
- Zobacz, wolny stolik! - Zawołała Angelina kiedy Ann szła w jej kierunku z napitkiem. - Właśnie się zwolnił. Ten mój urok osobisty...
Obydwie zaśmiały się i rozsiadły wygodnie przy oknie. Malutka dynia na ich stoliczku patrzyła wielkimi święcącymi oczami na przechodniów za oknem.
- A Ty czemu nie na zakupach? - Zapytała Ann koleżankę
- No wiesz.... Nie przepadam za takimi tłumami. - Odczekam, aż trochę ochłoną i wtedy przejdę się po sklepach.
Obydwie wypiły po dużym łyku kremowego piwa.
- Słuchaj, mam prośbę -- zaczęła Ann - Może to głupie, ale no wiesz... Ja nie znam zbyt wiele osób. Trochę się już przystosowałam ale jednak to wielka zmiana po Francji....
- No rozumiem, zmierzaj do sedna, nie lubię jak ktoś tak owija bez sensu.
- No iii chciałabym kogoś poznać.... Hmmm lepiej. Nie tylko wiesz tak z widzenia na imprezach.... Może kogoś z drużyny quidditcha ślizgonów albo...
Angelina roześmiała się pogodnie.
- Stawiasz mi piwo bo chcesz poznać jakiegoś faceta? Nie wpadłaś na to, żeby postawić no nie wiem... może komuś z drużyny ślizgonów? - Dziewczyna wyszczerzyła zęby do krukonki. - Jasne, pomogę Ci na ile tylko potrafię, ale... hmmm... Musisz przestać być taka spięta...
- Słucham?
- No wiesz... Jestem taka biedna i samotna, nie mam koleżanek, jak ja tęsknie do Francji gdzie byłam taka lubiana - To nie przechodzi, widać po Tobie, że jesteś zupełnie kim innym. Sierota Ci nie pasuje. Wyprostuj się i popraw włosy i udawaj, że nie znasz innych bo wcale nie chcesz. Każda ślizgonka Ci to powie, zawsze działa!
- Wiesz co... - Krukonka zająknęła się, po czym wyprostowała, poprawiła włosy i posłała czarujący uśmiech koleżance. - Jestem Ci winna kolejne piwo.
- Dobra dobra - zaśmiała się Angelina - Winna będziesz dopiero później. Lepiej opowiedz o tej puchonce, może będę umiała Ci jakoś pomóc.
Dziewczyny pogrążyły się w długiej rozmowie o wspólnych znajomych, ostatnich imprezach i zbliżających się meczach. Obydwie jednak bacznie śledziły kto wchodzi do pubu.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 30.01.2014 18:17
Jeg elsker Seferyn fordi han også elsker norsk ^^ <3

Wiersz autorstwa łośka <3

Anciolu, piękny i wspaniały,
kimże ja przy Tobie jestem,
taki niedojrzały...
Spójrz w oczy me,
jak lekki wiatr,
pieszczą Cię.
Odpowiedz na to pytanie,
czy życie razem nam dane?
Oddaj mnie rentę swę*,
a szepnę Ci do ucha,
Kocham Cię!

*rentę swę - użyte tu celowo

,,Twój artykuł został odrzucony przez administratora Sann dnia 22.01.2014 16:43.
Powód odrzucenia: Nie będę tego sprawdzać. I ch*j! ;D"

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/wladca_rymow.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/wladca_rymow.png

Prefix użytkownikaPadida
Uradowana Alice przekroczyła granicę wioski. Pierwszy raz w życiu tam była i pierwszy raz w życiu musiała wybierać między Miodowym Królestwem a Trzema Miotłami. W końcu wybrała to pierwsze i ruszyła w stronę sklepu.
- Alice! Padi! - usłyszała znajomy głos.
- Och, hej Jess. - przywitała dziewczynę - Właśnie szłam do Miodowego Królestwa.
- Świetnie, mama chciała żebym kupiła jej Fasolki Wszystkich Smaków Biertiego Botta.

Dziewczyny przeciskały się do półek. Zgarniały słodycze które im wpadły pod rękę, ale Padi wybierała głównie lizaki i żelki.
- Stoimy już tu pół godziny... - Jessica spojrzała na zegarek. - Już 31 minut.
- Patrz i ucz się.
Alice zarzuciła włosami i podeszła do stojących przed nią w kolejce pierwszaków patrząc na nich groźnie, a ci widząc dziewczynę starszą o sześć lat uciekły na tył sklepu. Jednego drugoklasistę przekupiła galeonem. Potem zostały tylko trzy osoby, więc Padi czekała już spokojnie.
- To... Ej, Psina, patrz, czy to nie Patryk? - szepnęła Alice wskazując na chłopaka przed nimi,
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 30.01.2014 18:18
zapodaj.net/images/71a1c7d3890e6.png

hej

Angelina Johnson
Przez dłuższą chwilę nikt ciekawy nie wchodził do Pubu, może prócz kilku pryszczatych Puchonów i dwóch osiłkowatych Slizgonów. Ann Mia spojrzała badawczo na Angelina, jednak ta machnęła tylko ręką. Kretyni, mówił jej wyraz twarzy. W końcu po tak długim oczekiwaniu opiły się tyle piwa kremowego, że brzuchy im wyskoczyły na wierzch, a one prawie posnęły z przepełnienia.
- Wiesz co? Chyba musimy zmienić miejscówkę - powiedziała ochrypiniętym głosem Ann.
- Tak... poderwać możesz zawsze kogoś w którymś ze sklepów, a ja jeszcze nic nie kupiłam.
- Hmm... to co, lecimy?
Obie wyszły, przeciskając się obok pijącego miód pitny Hagrida i udały się w kierunku Miodowego Królestwa.

Slytherin! Sss..

Krew na twej sukience
Spłoń i skonaj w męce!

Prefix użytkownikaulka_black_potter
Ulka weszła do Miodowego Królestwa, z nadzieją, ze spotka tam kogoś znajomego. niestety i tu nie znalazła żadnego ze swoich przyjaciół. - Zachlali pewnie gdzieś, a mi ani słówka nie pisnęli, chamy! - Puchonka rozejrzała się jeszcze raz po wnętrzu sklepu i wypatrzyła sobie wielką beczkę, na której spokojnie zmieściłoby się z 5 osób. Kupiwszy Karaluchowy Blok Ulka wdrapała się na wcześniej wypatrzone miejsce i zaczęła spożywać swój zakup.

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaPadida
Padida kupiła słodycze i z torbami wyszła na ulicę.
- I po co ja tyle tego brałam..? Wystarczy mi na cały rok... - mruczała do siebie. - Kurde, jeszcze tego brakowało - dodała, gdy rozerwała jej się reklamówka.
- Pomóc ci trochę? - zaproponowała Jess.
- Ok... Może chodźmy do Wrzeszczącej Chaty?
- Po co?
Padi wykonała facepalm.
- Skonsumować słodycze - odparła Gryfonka.
- Aa, spoko! - Na twarzy Jessici pojawił się złośliwy uśmieszek. - Ale od strony Hogwartu.

Dziewczyny podeszły do wielkiej wierzby. Dotknęły gałązką pnia i weszły do tunelu. Po kilku minutach weszły do chaty.
- Wygodne kanapy... - Padi rozejrzała się - są. Słodycze... są. Ok dawaj.

- Uch... Już nie mogę... - Jess spróbowała się podnieść. - Nie dam rady.
Alice zsunęła się z fotela i podeszła do drzwi. Otworzyła je... Jednak nie otworzyła.
- Jessica... Psina... Te drzwi się nie otwierają...
Edytowane przez Prefix użytkownikaXeri dnia 01.11.2013 10:43

hej

Prefix użytkownikaXeri
Xeri błąkała się po uliczkach Hogsmeade zupełnie sama. Powtarzała sobie w myślach, jaka z niej sierota, że nie potrafiła się do kogoś przyczepiać i spędzić czasu ze znajomymi. Zrobiła już zakupy w Miodowym Królestwie i chciała napić się czegoś Pod Trzema Miotłami, ale nie chciała siedzieć sama przy stoliku. Dobrze, że jest tu tyle ludzi i nikt nie widzi, że nie ma towarzystwa.

Nagle zobaczyła Padidę i Łapę zmierzające ku Hogwartowi. Już wracają?, przemknęło jej przez myśl. Postanowiła szybko, że za nimi pójdzie i namówi je, żeby poszły z nią do pubu.

- Łapa! Alice! - krzyknęła w ich stronę. - Zaczekajcie!

Te jednak jej nie słyszały i dalej szły szybkim krokiem w kierunku zamku. Xeri pobiegła za nimi kawałek, ale nigdy nie była za dobra z wuefu, więc szybko się zmęczyła.

Wyszła zza pagórka i jej oczom ukazał się niezwykły widok. Jessica wyciągała przed siebie długi patyk i coś nim dziubała w pniu wierzby. Potem do niej weszły. Postanowiła je śledzić kawałek, więc również weszła do drzewa. Szła długim tunelem, aż doszła do starej chatki. Rozejrzała się i uświadomiła sobie, że to Wrzeszcząca Chata! Usłyszała na górze głosy i cichutko weszła po schodach. Przez szparę z drzwiach zauważyła dwie Gryfonki objadające się słodyczami.

- A to zołzy - powiedziała do siebie.

Zaciągnęła zasuwę, uniemożliwiając dziewczynom wyjście. Chichocząc, wybiegła z chaty.
Edytowane przez Prefix użytkownikaXeri dnia 31.10.2013 21:14
i60.tinypic.com/11jyots.gif

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Tu zawisł ten,
co troje zginęło z jego mocy.
Dziwnie już tutaj bywało,
nie dziwniej więc by się stało,
gdybyśmy się spotkali
pod wisielców drzewem o północy.

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Choć trup ze mnie już,
uwolnię cię od przemocy.
gdybyśmy się spotkali

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Tu do mnie miałaś zbiec,
żeby uniknąć przemocy.
gdybyśmy się spotkali

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się też?
W naszyjniku ze sznura
u boku mego nie czekaj pomocy.
gdybyśmy się spotkali

24.media.tumblr.com/5e7ea95eb3a66610a04f2ef69c96a95f/tumblr_mzoa4w9n8J1qfx172o5_250.gif

40.media.tumblr.com/db4b3542ad14dcd274e696dc3a7ee172/tumblr_nhs5ru1eXc1s9t61qo1_500.jpg

38.media.tumblr.com/ceac3d6d60bf1a7f26ac63d1c11c6466/tumblr_njkptkSyOh1un5mawo1_250.gif

Prefix użytkownikaLapa15
- Tak, wiem, super, cudownie... yyy... zaraz... ZAMKNIĘTE?! - wrzasnęła Jessy.
Padi ze smutną minął przytaknęła.
- No to mamy przerąbane. Trzeba porozpaczać. Choć tu - powiedziała Psina waląc miejsce na kanapie obok niej. - Albo wiesz co... chodźmy na górę!
- Ech, ok. - zgodziła się bez entuzjazmu Alice.
Dziewczyny przed wejściem na piętro schowały śmieci do kanapy. Kiedy doszły na górę, rozsiadły się na łóżku. Pierwsze, co zauważyła Psina, to sierść bądź włosy leżące na podłodze.
- Padi, Pacz! Tu są kłaczki! - wykrzyknęła i zaczęła je zbierać a następnie wrzuciła kilka z nich do torby.
- Hej, co ci... no, co masz w tej torbie? - zapytała Padida wyjmując z torby butelkę ognistej.
- No wiesz, zawsze mam jakąś przy sobie, gdy trzeba po rozpaczać lub po świętować. A teraz jest właśnie taka sytuacja, więc... - Jessy wyjęła z torby 2 kieliszki - może wypijemy po kieliszeczku?
- Ale...
- Proszę! Tylko po jednym!
- Niech ci będzie.
Dziewczyny wypiły po kieliszku, gdy usłyszały głosy. Padi wyjrzała przez okno.
- Łapa, choć tu, i zobacz!
Jess podeszła leniwym krokiem.
- XERI!? - wrzasnęła opluwając szybę. Padida zaraz ją uciszyła. - I ktoś jeszcze... NA dół!
Gryfonki w sekundę pojawiły się na dole przy oknie.
- Heeeeeej! Fajne tam macieeee?! Hahaha! - krzyknęły Ślizgonki obie na raz.
Jessy nie wytrzymała. Teraz obie wiedziały, kto je zamknął. Z pomocą Padidy oderwała deskę z podłogi, weszła na górę i rzuciła w dziewczyny. Bad Wolf oberwała w ręk, Xer - po małym palcu. We wszystkich czterech gotowała się złość.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 30.01.2014 18:19
media.giphy.com/media/R6DRohtmrCf9m/giphy.gif

Moje wewnętrzne oko tu cierpi

i66.tinypic.com/2d0kx0l.png

Prefix użytkownikaBad wolf
Lekki deszcz uderzający w twarz sprawiał, że każdy kawałek skóry Claire krzyczał w proteście. Z wściekłą miną spojrzała na rękę, w której nadal czuła uderzenie kawałkiem drewna, odsuwając czarny szal z widoku. Krew ciurkiem spływała na trawę spływając w każde dołki pod chatkę.
- Ty... - wskazała palcem na Łapę czując, że zaraz wybuchnie. - Zapłacisz mi za to, panno Idealna - warknęła splunąwszy w małe okienko zabrudzone przez kogoś błotem.
Wyjmując różdżkę Xeri trzepnęła ją w rękę podnosząc deskę spod nóg Ślizgonek.
- Za czary oberwiesz gorzej, niż jakbyś miała odwzajemnić rzut - spojrzała na ręce, w których trzymała przedmiot - .. zabaweczką - zaśmiała się melodyjnie podrzucając kłodę.
Claire czując wściekłość nie posłuchała nikogo tylko krzyknęła:
- Crucio! - Kierując różdżkę w Łapę po chwili cofnęła zaklęcie. Padida pisnęła nachylając się nad przyjaciółką.
- To nie legalne, nie możesz! - krzyczała przerażona.
- A co mi zrobisz? - zaśmiała się szyderczo. - Pobiegniesz do McGonagall bez dalszej walki?
Nie zdążywszy się ponownie zaśmiać zauważyła, że Collet już kieruje różdżką to w Xerissę, to w Collins z większą nienawiścią niż kiedykolwiek można było zobaczyć u Gryfonów.
- Daj spokój, to są tylko żarty! - mruknęła Silencio usilnie myśląc jakim zaklęciem zwalić Padias z nóg.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 30.01.2014 18:20

Prefix użytkownikaPadida
- Jak... śmiesz! - Padi nigdy nie czuła takiej nienawiści do Ślizgonów. Za zamknięcie w Wrzeszczącej Chacie by wybaczyła, ale Cruciatus...
- Myślisz, że jestem tchórzem?! - warknęła Alice i zeskoczyła na hardcora przez okno (a co? xD).
Wyciągnęła różdżkę i wycelowała ją w Collins.
- Pożałujesz... - zaczęła blondynka. - Chyba, że chcesz, możesz uciec do swojego Snape'usia.
Ale Bad Wolf wyprostowała się stając naprzeciwko niej. Już otwierała usta ale Padi była szybsza.
- Sectumsempra!
Silencio już mówiła "Cru..." ale Padi znowu była szybsza. Przemieniła się w wilka.
Z ust dziewczyn wyrwały się przekleństwa. Szary wilk rzucił się na Xeri zwalając ją z nóg. Ugryzła ją w nogę, gdy przyszła Victoria.
- A co wy tu... - rozejrzała się. Zobaczyła wilka, dwóch leżących Ślizgonów i Jessicę która podnosiła się po torturach. - Ja też chcę się bić! - podwinęła rękawy szaty wyciągając różdżkę a Alice szepnęła kątem ust do Ślizgonek:
- Jeśli komukolwiek o mnie powiecie...

Haha, w co Wy mnie wplątałyście... xD YS
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 30.01.2014 18:20

hej

Prefix użytkownikaLapa15
- To Avada kedavra, baby - powiedziała mściwym tonem Jessy, celując różdżką w Wolf. - Choć tu mój willczusiu, chyba ci piwo kremowe postawię.
Dziewczyna nadal celowała różdżkę w Ślizgonkę.
- Hm... Jednak nie. Za ładna jesteś. Ale takie Leviocorpus... - Jessy pokręciła różdżką - ci nie zaszkodzi...
Bad Wolf już była powieszona za kostkę. Nikt nie zauważył nadbiegającej Angeliny.
- Uhuhu, coś się kręci! Łapko, nie ładnie... - powiedziała Ang wyciągając różdżkę.
Lapa obejrzała się za siebie, a gdy ujrzała Ang straciła panowanie nad zaklęciami. Wolf upadła na ziemię. Psina od razu dostała sectusemprą. MoMo przywróciła ją do ładu.
- Osz ty nie dobra! Jak możesz! AVADA KEDAVRA!
Wolf dostała nieudaną Avadą, tzn. została mocno oparzona jej noga. Walka trwała dalej...

Dziewczyny, pomocy, wena mi gaśnie xD
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 30.01.2014 18:21
media.giphy.com/media/R6DRohtmrCf9m/giphy.gif

Moje wewnętrzne oko tu cierpi

i66.tinypic.com/2d0kx0l.png

Prefix użytkownikaBad wolf
Poraniona o dziwo odczuwała, jak ciepła ciecz przemacza jej szatę. Nie miała nawet siły jęczeć czując nowy ból na nodze.
- Za... Zabierzcie m-mnie stą-ąd - wyszeptała tracąc jakiekolwiek siły.
Łapa również pojękując zwróciła na siebie uwagę pozostałych Gryfonek. Victorie oceniając sytuację gotowa do walki westchnęła.
- Jutro o siedemnastej w kiblu, policzymy się, Pani Prefekt. A teraz zabierzcie rannych i róbcie z nimi co chcecie - obrzuciła jadowitym spojrzeniem mdlejącą Claire. Upewniając się, że Angelina i Xerissa zgadzają się na warunki, razem z Aschley upuściły różdżki podbiegając do rannej. Ślizgonki stłoczyły się ciasno i bez pomocy magii podniosły Collins z ziemi szybkim tempem zabierając w stronę zamku.
- To nie koniec - wysapała Xeri spoglądając na żenującą scenę transportu Łapy do szkoły. - Siedemnasta, kibel, nie zapomnijcie, Misski Idealności - wycedziła przez zaciśnięte zęby.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 30.01.2014 18:22

Prefix użytkownikaPadida
Alice powtórzyła Ślizgonkom:
- Pamiętajcie, jeśli powiecie Snape'usiowi, McGonagall albo komuś innemu o mnie... Wiecie, że nie stchórzę.
Patrzyła jak sie oddalają.
- Padi... - Victoria wstrzymała oddech. - To było świetne.
- Ale co? - spytała Al.
- Wszystko. I Twoje sectumsempry i... ta przemiana...
- Od kiedy jesteś animagiem? - zdziwiła się Jess.
Padi zamyśliła się. Właśnie, od jak dawna?
- Chyba od kilku lat... - bąknęła niepewnie.

Już był wieczór, a właściwie noc więc Gryfonki nie miały problemów z przejściem do szkoły. Po wyczerpującym dniu przydał im się odpoczynek w mięciutkich łóżkach...
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 30.01.2014 18:22

hej

Angelina Johnson
Wszyscy uczniowie zebrali się przy McGonagall, która poprowadziła ich w kierunku Hogwartu. Hagrid wałęsał się tymczasem między domkami, by wyłapać pojedynczych uczniów, którzy wpadli na pomysł przechytrzenia system szkolnego. Powoli Hogsemade opustoszało.

Wycieczka została zakończona. Proszę czekać na ogłoszenie następnej, na tablicy w Pokoju Nauczycielskim

Slytherin! Sss..

Krew na twej sukience
Spłoń i skonaj w męce!

Angelina Johnson
Zapraszamy wszystkich uczniów na całuśną wycieczkę do
Hogsmeade!
Wioska została przystrojona w serduszka i małe Amorki,
wśród delikatnie prószącego śniegu.
Każdy znajdzie coś dla siebie!
Zapraszamy!

Slytherin! Sss..

Krew na twej sukience
Spłoń i skonaj w męce!

Prefix użytkownikaPadida
Alice przeszła pod tabliczką z napisem "Hogsmeade". Obok niej szła Jessica.
- Ech... tak różowo a ja nadal nie mam chłopaka. - westchnęła Pad.
- Oj tam, przeżyjesz. - poklepała ją po plecach Łapa. - Na pocieszenie stawiam ci Kremowe Piwo.
Gryfonki podreptały do Trzech Mioteł. Spadało na nie coraz więcej płatków śniegu. Otrzepały buty i kurtki, i weszły do lokalu. Przy jednym stoliku zobaczyły Amandę i Anę. Al i Jess dosiadły się do nich.
Edytowane przez Prefix użytkownikaPadida dnia 14.02.2014 12:47

hej

Prefix użytkownikamonciakund
Do ich stolika podeszła Łapa oraz Pad.
-Hej dziewczyny.- powiedziały jednocześnie i usiadły zdejmując kurtki- Jak tam wam mijają walentynki?
-A jak mają mijać?- zapytała dość niegrzecznie Amanda.- Nie mam chłopaka, więc nie ma żadnych walentynek...- westchnęła.
-Co wy kurde macie z tymi chłopakami?- odpowiedziała Ana
-A ty nie chciałabyś mieć swojego chłopca na wyłączność?- zapytała Pad
Edytowane przez Prefix użytkownikamonciakund dnia 14.02.2014 14:48
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

31.media.tumblr.com/1ca838daf1b7baf7bf54202eafbe7917/tumblr_mr7lzbBN7k1rv3froo1_500.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.
Gryfa córce, redakcyjnej
Na tym świecie ambitniejszej
Od niej nie ma. Tu rysunek,
Tam malunek i do tego
Social media. Wizerunek
Hp-neta tam kreuje, ego
Strony reperuje. Szczerze,
Bardzo, bardzo szczerze mówiąc
Człek orkiestra, żywa gwiazda.
Żyj nam wiecznie, twórz i kreuj.
Koniec, basta - taki mus i
Żyraf pasta.

---

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_pedzel.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021adminnaj.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-adminpieklo.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021wydarzenie2.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/moncia.jpg

Prefix użytkownikaAna_Black
- Chłopca? Nie jestem w przedszkolu, żeby za dzieciakami się uganiać. Jeśli miałabym mieć kogoś "na wyłączność" to jakiegoś mężczyznę, nie chłopca - odpowiedziała Ana.
- Ekhm, ale my mamy 15 lat - przypomniała jej Padi
- Ale czy ja mówię, że to ma być dojrzały facet po czterdziestce? Chodziło mi o to, żeby zachowywał się odpowiednio do swojego wieku.
- Całkowicie się z tym zgadzam - wtrąciła Jess. - Nie wyobrażam sobie chodzenia z chłopakiem, który zachowuje się jak kilkulatek.
- Ja też nie - przyznała Amanda. - Zamówimy jeszcze po kremowym piwie?

Dziewczyny zgodnie potaknęły i Mon poszła zamówić kremowe piwo.

- Dziewczyny, a może zrobimy mały podryw? - zapytała, gdy wróciła do stolika z czterema kuflami
- Mały podryw? Co masz na myśli? - zapytała Łapa
- Widzicie tamtych przystojniaków? Chyba z szóstej klasy - odpowiedziała Mon
- Tak, i jeślibyś się dobrze przyjrzała to zauważyłabyś, że mają zielone szaliki - powiedziała Ana.
- I co z tego? - zapytała Amanda
- Co z tego? - powtórzyła Padi. - To Ślizgoni.
- Myślałam, że tobie tu najbardziej doskwiera brak chłopaka.
- Ale mam swój honor i w życiu nie umówię się ze Ślizgonem, choćby nie wiem jak przystojnym.
Edytowane przez Prefix użytkownikaAna_Black dnia 14.02.2014 15:07
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_potteromaniak_ana_black.png

Loki: Dość tego! Wszyscy stoicie niżej ode mnie! Patrzysz na boga, szkaradny stworze! I nie godzę się, aby pomiatał mną...
Hulk: Wielki mi bóg.

mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/04/Thor-1429558677.gif

33.media.tumblr.com/8caebe0f50235ec3d8997bfacbf114c6/tumblr_n9g5j564Fx1skiebmo1_400.gif

Hulk ziewać ~ Łapa

25.media.tumblr.com/tumblr_m8z9tyv7qg1rpcea3o3_250.gif

Uwielbiam też jak dostajesz szału i zamieniasz się w tę wielką zieloną bestię..

i1217.photobucket.com/albums/dd398/MiyakoHiteya/Tumblr%20pics/thanks.gif

static.tumblr.com/04db463ca2c0ae5f8ab6f1ad512f6aed/adptjxj/OfVmwe80a/tumblr_static_tumblr_mdh7ruogcd1qmccp7o2_r3_250.gif

31.media.tumblr.com/6f73dc5f8974e16664b596cf79053647/tumblr_inline_n7jsc9ns7i1rqfizb.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_m835m1wVOX1qk04hlo1_500.gif33.media.tumblr.com/70cd59c666abdc6ae0e12a5fcbbfbe96/tumblr_nm0zn7iBiG1qzxanao1_400.gif

Zdradzę ci moją tajemnicę. Zawsze jestem zły.

33.media.tumblr.com/5274675726286bc0a424d856c26df680/tumblr_inline_nnqxmemBsb1rqgtqi_500.gif

33.media.tumblr.com/020ea28e37d4be3b8867fdbd58514a96/tumblr_inline_nnmre4l6ZH1tpfg2f_500.gif

Nieźle. Chcą mnie zamknąć w metalowym pudle i zanurzyć w wodzie. Nie. Jest gorzej niż myślałem.

25.media.tumblr.com/tumblr_m42wevvwnM1qaon7qo2_500.gif

No bo czym jesteśmy? Zespołem? Nie, nie, nie. Mieszanką wybuchową niosącą chaos.

38.media.tumblr.com/cda9ac059ee51a9d1a478f66c1293c31/tumblr_inline_nrcijhheTW1rbyvbg_500.gif

Nie bądź jeleń, nie fikaj.

media.giphy.com/media/jo43sGvtnNEdO/giphy.gif

Matka wie że ukradłeś jej szaty?

38.media.tumblr.com/tumblr_m5tuqzaljl1rqlfp9.gif

- Jarvis, znasz przypowieść o Jonaszu?
- Traktowałbym ją raczej jako metaforę.

- Thor walczy na 6.
- Nie zaprosił mnie?

24.media.tumblr.com/tumblr_m6rmf3RHqe1qismt6o1_500.gif

Co, stawaliście na siusiu?

www.gifmania.pl/Animowane-Gify-Komiks/Obrazki-Animowane-Iron-Man/Iron-Man-64217.gif

Niech wyskakuje z ciuchów. Przenoszę imprezę do was.

static.tumblr.com/2xsmasw/vQqm3rjpb/iron_man.gif

Weź mnie nie strasz. Co to było, robił mi usta usta?

i.imgur.com/k75NyyH.gif

Phil? Ale on ma na imię Agent!

31.media.tumblr.com/tumblr_m4ldk2Fzvu1qci7ofo1_250.gif

J.A.R.V.I.S: Dostępne 400% mocy.
Iron-Man: Dzięki.

25.media.tumblr.com/tumblr_mcc45djkA11qe8pkxo1_500.gif

Nie gniewam się, pączuszku. Masz niezły prosty.

cdn3.whatculture.com/wp-content/uploads/2014/10/Avengers-Hulk-Buster.gif

Ta wiedźma miesza ci w głowie. Jesteś od niej silniejszy, mądrzejszy. Jesteś Banner.

33.media.tumblr.com/598337ea881bd60b366a9350ecc80373/tumblr_nmq7kewjJN1s3y9slo4_500.gif

On jest szefem. Ja tylko za wszystko płacę, wszystko buduję i dbam żebyśmy byli cool.

mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/04/iron-man-14-1428067620.gif

Stark! Potrzebny jest plan ataku!
Mam plan: atakować!

static.comicvine.com/uploads/original/0/2532/3509642-tumblr_mxs289cxyq1qddteyo1_500.gif

static.tumblr.com/sr7nemf/VyTm9fw51/tony5.gif

38.media.tumblr.com/bab5ebf21d2c082caa6a03346f7c5480/tumblr_mhobkiz5Lx1ra5vgio2_500.gif

rack.3.mshcdn.com/media/ZgkyMDEzLzA1LzAzLzY1LzExLjgzYTJlLmdpZgpwCXRodW1iCTEyMDB4OTYwMD4/db896365/5ab/11.gif

media.giphy.com/media/11dMtvmKPLrwCk/giphy.gif

b1.pinger.pl/5b4fd557bea774512fc3600d1ec2946c/Captain-America-Thor-fight-togeth.gif

- Ja bym sobie odpuściła, to faceci nie z tego świata, bogowe czy coś.
- Bóg jest tylko jeden! I głowę dam, że tak się nie ubiera.

i.annihil.us/u/prod/avengersmovie/captainamerica/mainsite/images/grid/animgifs/falcon_pre.gif

- No jasne. Złoty chłopiec w złotej zbroi. Co zostanie jak ją zdejmiesz?
- Geniusz, miliarder, playboy, filantrop. A co? (...) A kto jest [prawdziwym bohaterem]? Ty? Jesteś wynikiem eksperymentów na ludziach. Tyle w tobie bohatera, ile zmieściło się do probówki.

Zabijesz mnie? Ustaw się w kolejce.

mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/02/thor-hammer-1424957797.gif

Kto znajdzie ten młot
i okaże się go godny
posiądzie moc Thora.

38.media.tumblr.com/tumblr_m745zkaPTf1ru1wbho2_250.gif

Thor: Loki może i jest nieobliczalny, ale jest Asgardczykiem i moim bratem.
Natasha: Zabił 80 ludzi w ciągu dwóch dni.
Thor: Był adoptowany.

- Nie będę z tobą walczył bracie.
- Nie jesteśmy braćmi.

33.media.tumblr.com/209f4f4410f874b5b0a45a2f302c5cc4/tumblr_inline_namnsenSv51s0g87j.gif

Piekło rozbrzmiewa jękami jego ofiar.

i31.photobucket.com/albums/c355/543210-BOOM/THEYMOVEWHENIFLAIL/thorsaysapprovesmashingly.gif

- O, kontratakują.
- No wiesz, młodzi są.
- Do stu piorunów, szanuj mowę ojczystą
- Długo mi tego nie wybaczą.

33.media.tumblr.com/tumblr_m726hykhNm1rsy50k.gif

To bardzo, bardzo ciekawa teoria, ale ja mam prostszą. Nie jesteście godni.

moargeek.com/wp-content/uploads/2015/05/avengers-age-of-ultron-not-worthy.gif

- A jakby wsadzić młot do windy? Uniesie ją.
- Winda nie jest godna.

37.media.tumblr.com/32e00153d10200c13549d960c6f4901c/tumblr_n3zy3tiV8g1s00jsao5_500.gif

Zobaczyłem coś we śnie. Muszę to wyjaśnić. Tutaj się nie da.

c3.thejournal.ie/media/2015/07/tumblr_m726xuq0701rsy50k.gif

- Jak tam kosmos?
- Kosmos ma się dobrze.

24.media.tumblr.com/tumblr_m068saHsv51qjowpro1_500.gif

- I myślisz, że możesz mi zaufać?
- Nie ufam ci. Matka ci ufała. W przeszłości. Nawet mimo naszych ciągłych sporów. Zawsze miała nadzieję, że gdzieś w tobie nadal jest iskierka mojego brata. Ta nadzieja już nie istnieje i już cię nie chroni.

38.media.tumblr.com/tumblr_m726h5gMYu1rsy50k.gif

Mojego życia... Tato, nie nadaję się na króla. Będę bronić Asgardu i innych światów do ostatniego tchu... ale nie mogę tego robić z tronu. Mimo swego szaleństwa Loki rozumiał władzę w taki sposób, jakiego ja nigdy nie osiągnę.

sg.uploads.ru/t/R7Gmd.gif

O nie, będę żył wiecznie i będę cały z plastiku.

media.tumblr.com/cd46d5daafada989ad40aea7c2c3e434/tumblr_inline_mi34jgE5MN1qz4rgp.gifmedia.tumblr.com/cc910e990f52449283e0d4d0e8f21cde/tumblr_inline_mi34jqIXQ01qz4rgp.gif

Kto okaże się godzien moc młota posiądzie. Bez jaj, stary, to sztuczka.

25.media.tumblr.com/tumblr_m70w64YzEX1qap9q7o4_500.gif

Rekalibracja kognitywna... Zdzieliłam cię w czaszkę

ic.pics.livejournal.com/swing_set13/12737011/55389/55389_original.gif

Mam go spowolnić? Czy wyślesz mu więcej sparingpartnerów?

mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/03/hawkeye-5-1425321334.gif

Lepiej wydaj rozkaz, bo zaczynam mu kibicować.

33.media.tumblr.com/tumblr_m72im12cSA1rsy50k.gif

Have you ever had someone take your brain and play? Pull you out and stuff something else in? Do you know what it's like to be unmade?

img2.wikia.nocookie.net/__cb20130503063353/yakuza-mob-roleplay/images/9/97/Dom12.gif

Przerabiałem hipnozę. Nie lubię.

Stoimy w obliczu globalnej katastrofy.

38.media.tumblr.com/3b8b9b2d4f7cccded3b74b21640d60d6/tumblr_noesmkmmwK1unm9tpo8_500.gif

Hej malutki. Słonko już zachodzi.

i.imgur.com/QC8H4.gif

Cicho blaszak, ja nie mam rakiety w tyłku.

media.tumblr.com/tumblr_m7knw0jsiG1rsy50k.gif

- Steve nie lubi takiego słownictwa.
- A kopnąć cię w tą...

www.btchflcks.com/wp-content/uploads/2015/05/dirtyenough.gif

Nie jest taki zły, tylko trochę nerwus. Drugiego takiego nie ma na całym świecie. Wszyscy lubią wygrywać, a ten mój facet robi co może by walki uniknąć, bo wie że walkę wygra.

31.media.tumblr.com/tumblr_m21w9stkuY1qzcnvbo1_500.gif

- Co ci się śniło?
- Że jestem Avengersem, że jestem kimś więcej niż tylko posłuszną maszynką do zabijania.

media.tumblr.com/tumblr_m8t9g54ohv1r4z8sp.gif

Kocha to się dzieci, ja mam u niego dług.

imagesmtv-a.akamaihd.net/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/03/tumblr_ndvjpwRlwc1tv7tl2o2_r1_500-1427726593.gif

media.comicbook.com/uploads1/2015/03/whoisthatguy-128089.gif

screencrush.com/files/2015/03/scargif.gif

33.media.tumblr.com/0bf4d02e0594b534906a358fe2f02b38/tumblr_nek98zQdbM1r7gbeko2_r3_500.gif

33.media.tumblr.com/22bbd2537043876693c912e900e12a44/tumblr_no6rv9KAyk1qzo8iho1_500.gif

media.tumblr.com/tumblr_md3e07f3FK1qbqdfc.gif
38.media.tumblr.com/8421e9efc8073ab5c8bdf9c3faeaade6/tumblr_inline_nnpocxNuQz1t6nbgh_500.gif

25.media.tumblr.com/a7f43fdf07ea25a182b8d20740226546/tumblr_mfe2lrjn8H1qf2m9lo1_250.gif

38.media.tumblr.com/ab802d7120eb8e51306a5adf808d78c9/tumblr_inline_myuk6e2PAN1s3776n.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_m8yttoyTqS1qm5bjko1_250.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_m54ddygy381qjpi22o1_500.gifppss.kr/wp-content/uploads/2015/07/f.gif

33.media.tumblr.com/c0407e20203ddd67bc15db95bb2706b4/tumblr_n5lpkzcZnv1qhktavo10_250.gif

Wstąp do T.A.R.C.Z.Y, poznaj dalekie kraje, niezwykłych ludzi... i zabij ich.

www.wired.com/wp-content/uploads/2015/04/CoulsonAvengers.gif

static.tumblr.com/ed25722d40fad1805ab02855f04aa360/elphmmj/Wtvmgpbnd/tumblr_static_i_wear_my_sunglasses_at_night.gif

Ja się nie pocę. Ja błyszczę.

31.media.tumblr.com/9dd2a523cef1e34137b5a471094db1d6/tumblr_mmp2h2mHCS1qbbseto1_500.gif

Thor mógłby choć raz przysłać boga sprzątania po sobie. Na pewno ma jakąś magiczną miotłę.

37.media.tumblr.com/c2e3d4fdc72dba6261336613f19a30bc/tumblr_n4tlo7dxgF1qb9jcko1_250.gif

33.media.tumblr.com/12b97139bb8b966f9fb41650603166c4/tumblr_inline_no0so47yL71sm8bid_500.gif

Zawsze nosisz whisky?

auto.img.v4.skyrock.net/6087/91026087/pics/3249892288_1_15_d52LXUOb.gif

Ten dom miał wytrzymać siłę Hulka.

24.media.tumblr.com/845a6d2d998aa2e4613727c8151247b4/tumblr_n5jnrfXPwm1qe3p9bo1_500.gif

- Jak nas znaleźli?
- Zaprosiłem ich.

jlnelson73.files.wordpress.com/2014/05/tumblr_inline_n10d7gus6a1soew1g.gif

Nie poddam się. Odzyskam Skye i T.A.R.C.Z.Ę, ale jeep od Eddiego to za mało.

37.media.tumblr.com/6310f8400e6138491b9bfc00fc738779/tumblr_n5jnfpk75W1qc80zxo2_250.gif

Nasza kiepska opcja. Grant Ward.

media.tumblr.com/29e7e2bab8256ae80cdeceea5d966683/tumblr_inline_n5bjkjLMTH1qgp297.gif

Bez ciebie nie ma T.A.R.C.Z.Y.

33.media.tumblr.com/f32a1a7b82bf7b4ab15b9b3c1d61a57a/tumblr_mwwxs1tDEI1t0xz7jo1_500.gif

- Służysz Coulsonowi czy T.A.R.C.Z.Y?
- To to samo.

38.media.tumblr.com/e41aa5eda1d20c19304a141413501cc2/tumblr_ndhppazWXT1qgqr0ho3_500.gif

Kogo jak kogo, ale Coulsona nie zlikwidujesz.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/80/2d/df/802ddf8eb51aa2bbf1476a3dc1239415.jpg

Dyrektor T.A.R.C.Z.Y zawsze ma tajemnice.

Nie wierzę w strach. Wierzę w zaufanie.

33.media.tumblr.com/2e004bd58b351590cd67506bed27fd24/tumblr_nrcqtaemyD1uq32vbo1_500.gif

31.media.tumblr.com/30de7b1e7495569e3bfbb5e94fa6cf69/tumblr_n4gtq0mhRB1qea60lo3_250.gif

31.media.tumblr.com/6c8af00d33ef73aa7d922e19aa4ac240/tumblr_mv9simIVX31qko9h3o2_250.gif

25.media.tumblr.com/3c8f088cedb454c18665f8394567eda9/tumblr_mv9simIVX31qko9h3o4_250.gif

media.giphy.com/media/2wYQhcMdUqCdO/giphy.gif

25.media.tumblr.com/0c9d9826babe9ac4483dc683b0a90a58/tumblr_muqn6l7tn01rt5ctno2_250.gif

I was able to hack S.H.I.E.L.D. from my van. You're gonna show me something new.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/29/34/a3/2934a3f25256ceb3e9cfec921cae3f8c.jpg

Nie byłam w waszym durnym "S.H.I.E.L.D. Hogwarcie".

overmental.com/wp-content/uploads/2015/01/skye-whattheybecome-gif3-26555.gif

38.media.tumblr.com/6a257e4505f56537505f33cb838b7625/tumblr_nm3xi3OkMp1qllhdno1_500.gif

static.tumblr.com/4203ff72c14d9dfa97d0d4593639af87/rxidj0f/YaCn1jhvg/tumblr_static_grant.gif

2.bp.blogspot.com/-eNovJZT1dcA/VWSf3EPqdzI/AAAAAAAAA3M/9YEBe2PJ6XQ/s400/agent%2Bcoulson.gif

Nie jestem dobrym człowiekiem, Skye.

38.media.tumblr.com/0c0bf09a073873c7d92bfe4d03acdbfd/tumblr_n4wh54tCbo1s0gqfgo2_250.gif
.

Long time to see.

media.giphy.com/media/z6EYJDY5kNfxK/giphy.gif

Jestem Agent Grant Ward.

31.media.tumblr.com/6fd59c719f4fad54a2c44eda3d62fadf/tumblr_mto8bjzffS1r8wqbxo1_500.gif

fictionfg.files.wordpress.com/2014/07/tumblr_n4msy4npe61rearvyo3_250.gif

37.media.tumblr.com/5866af3cec36e72245dea883d587848e/tumblr_n2anh0sV9V1t0xz7jo1_250.gif

33.media.tumblr.com/4a50944b27b8516769d1108ce1218ee6/tumblr_n4yt41nUAI1qhaefjo3_250.gif

media0.giphy.com/media/7oNP9r2ufABqg/200.gifmedia2.giphy.com/media/HYkf6aeiMoQQo/200.gif

38.media.tumblr.com/1c632dcd5147fffccaed7b16cce775e9/tumblr_n6sqzxr3wX1r3ud65o1_250.gif

30.media.tumblr.com/53acd9557e266ab537df86f31560fd42/tumblr_n5qilbFp1S1rjh2ymo5_250.gif

38.media.tumblr.com/034bc44c710b3b6fb461015e0ec03f9b/tumblr_n3z608svmK1sjoo39o2_500.gif

Jeśli to jeszcze aktualne, to poproszę tego drinka.

static.tumblr.com/06e31c3fee384da90a7c942b546c2974/wactdjh/E0zmsd6em/tumblr_static_thor__j_arrival.gif

- Żołnierzyk. Postać nie z tej epoki.
Ale za to z tej planety.

38.media.tumblr.com/tumblr_m3dayw74jm1qapy9o.gif

Nigdy nie chciałem tronu. Chciałem być równym tobie.

33.media.tumblr.com/0d4eb97a2737d90cd5c8739b99506f35/tumblr_mgwfq32ZEW1ra8x1ao12_r1_500.gif

- A ty co? Błyskawic się boisz?
- Nie darzę miłością tego, co zwiastują.

- Chcesz zabrać mi ukochaną planetę w odwecie za rzekomą zniewagę? Nie. Sprawuję nad nią opiekę.
- No rzeczywiście, wspaniale się nią opiekujesz. Ludzie wyżynają się milionami, a ty palcem nie kiwniesz. Zaprowadzę tu porządek. Kto mnie powstrzyma?

thats-normal.com/wp-content/uploads/2013/05/madness01.gif

- Jesteś potworem.
- O nie. Potwór jest wśród was.
- A, Banner. To twój plan.

media.tumblr.com/tumblr_m9mucrxQ311r1sleg.gif

Że urodziłem się by zostać królem.

33.media.tumblr.com/4bfe4e0d17e71f8d0656496a1758b1ce/tumblr_inline_my9xl60oPO1qzu49c.gif

No dobrze. To może wolisz kogoś ze swoich nowych przyjaciół? Wydaje się, że jesteś do nich podobny. No i to jest o wiele lepsze! Mój strój jest taki sobie. Ale ile niesie ze sobą cnót! Jakiż to wielki zaszczyt! Czuję, że aż szaleję od sprawiedliwości. Chcesz usłyszeć mowę o prawdzie, honorze i patriotyźmie? Boże chroń Amer...

Zaufaj mojemu gniewowi.

Nie zrobiłem tego dla niego.

Uuuu. A była już na wyciągnięcie ręki. Dzięki Tesseractowi mogliście mieć władzę, nieograniczoną moc. A wy co? Ciepło i światło dla wszystkich ludzi? Dopiero przekonacie się, co znaczy prawdziwa władza.

25.media.tumblr.com/tumblr_m3qqfxEAxa1r5r8duo2_250.gif

Przynoszę wam dobrą nowinę. Czeka was wyzwolenie.

pobierak.jeja.pl/images/d/0/7/146491_avengersi-tancza-tancza-tancza.gif

orig09.deviantart.net/7874/f/2012/247/8/7/avengers_adorable_eyes__gifs_faster_gif__by_lokigodofmiischief-d5djwoi.gif

38.media.tumblr.com/tumblr_m8rcl1kffW1rqd9vio5_500.gif

38.media.tumblr.com/bc3f0dd2dc0bba787cced4437e1ebea7/tumblr_mxcwx2V3o61qhct03o3_500.gif

cdn.natemat.pl/63aec486743540661bf43b7c41f917fe,981,0,0,0.jpg

Nie miałem prawa cię winić. Wiem, że chciałeś mi pomóc, chronić mnie. Od tego są przyjaciele.

Możemy żyć z godnością - nie możemy z nią umrzeć.

Człowiek jest najgorszym źródłem prawdy o sobie.

Wszystko się zmienia. To nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: