Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

halo, regulamin
16.05.2021 17:56
Ale dzisiaj pogoda szaleje. Było słońce, był deszcz, teraz grad Rain

bry ponownie

Niezwyciężony mag
16.05.2021 17:24
siema

Selbstverwirklichung
16.05.2021 17:10
siema

Prefekt Gryffindoru
16.05.2021 15:00
Mi się śniło, że pojechałem w góry z Hermioną xD i spędziliśmy tam razem bardzo miły czas. Jeździliśmy kolejką górską i weszliśmy na najwyższy szczyt. Po takim śnie aż człowiek nie chce się budzić xD

halo, regulamin
16.05.2021 14:49
a nie, widzę że jednak Nicram go przygarnął Heart dance

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45883 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43359 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38327 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36663 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
Harry Potter i Czara Ognia
Prefix użytkownikaKatherine_Pierce
Pierwsza taka mroczniejsza, bez happpy endu, część. Podobała mi się, ale jakoś szczególnie nie zapadła w pamięć. Super zadania Turnieju. Fajny element zaskoczenia w postaci Szalonookiego. śmierć Cedrika mi nie przeszkadzała bo za nim nie przepadałam, a dzięki temu dostaliśmy fajne opisane emocje Harego.

https://www.youtube.com/channel/UClbnb5X3J_Gh8r-AT
Prefix użytkownikaEmilyWright
To moja ulubiona część. Pierwsza taka bez happy endu. Biedny Cedrik... Nie lubiłam go aż tak bardzo, ale zawsze mi żal drugiego człowieka. ;c Zadania Turnieju Trójmagicznego były ciekawe. Zaciekawił mnie zwłaszcza koniec, choć moim zdaniem był dość drastyczny. Ogólnie mówiąc, nie zawiodłam się. Polecam. Papa
Edytowane przez Prefix użytkownikaEmilyWright dnia 23.12.2014 10:16
funkyimg.com/i/2w1an.jpg

Prefix użytkownikasm0kehero
O kurczę to część, która najbardziej mnie zainteresowała i najchętniej do niej wracam. Jest dość spora co mnie cieszy, to jak Hermiona "dojrzała" i pokazała, ze HALO ona też jest przecież dziewczyną. I Krum to zauważył ;) Inni uczniowie, możliwość poznania innych szkół, bal... No i sam Turniej Trójmagiczny i odrodzenie Voldemorta! :D
Użytkowników Wattpada zapraszam na moje opowiadanie pt "Wybór" (moja nazwa użytkownika: pavlinak) Wrozka

http://powrot-do-hogwartu.blogspot.com
Prefix użytkownikaAlex5678
Bardzo mi się spodobała Czara Ognia poza tym właśnie czytam ( po raz drugi ). Tylko szkoda, że Cedrik umarł... :( Turniej Trójmagiczny - fajny , bo uczniowie z różnych szkół mogli się ze sobą zapoznać. Poza Hogwartem podobał mi się jeszcze Durmstrang :D

Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Czara Ognia bardzo mi się podoba. Po pierwsze, nie jest to już powieść dla dzieci, pojawiają się mroczniejsze aspekty, co jest bardzo fajne. Po drugie Turniej Trójmagiczny i jego zadania, goście z innych szkół, śmierć Cedrika (nie lubiłam tej postaci, dobrze, że umarł) i walka na cmentarzu. Motyw z Szalonookim też mi się bardzo podobał, ale jednego nie rozumiem - skoro Harry miał Mapę Huncwotów to jakim cudem nie zauważył, że nigdy nie ma na niej Moody'ego, a w jego miejscu pojawia się Barty Crouch? :D I jeszcze podobał mi się motyw, kiedy nie poznali Hermiony na balu :D
Zresztą, to samo - czemu w Więźniu Azkabanu nie zauważył, że w łóżku jego kumpla śpi Peter Pettigrew? Haha :D
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."

Prefix użytkownikabatalion_88
Co myślicie o tej części?
Co podobało się wam najbardziej, a co was w niej zawiodło?
Co myślicie na temat zadań Turnieju Trójmagicznego?
Jak podobają się wam inne szkoły, poza Hogwartem?

- Ta część średnio mi się podobała. Najbardziej chyba wynudził mnie opis MŚ w quidditchu. No i ta cała historia z Bartym jako fałszywym Alastorem nie bardzo do mnie trafiła. Nowi bohaterowie też na tle innych tomów moim zdaniem wypadli słabo.
Co do zadań, to uważam, że zdecydowanie najlepsze było to ze smokami. Bo dwa kolejne były jakieś takie nijakie (a w szczególności ten dziwaczny labirynt). Natomiast pojedynek z Rogogonem Węgierskim był naprawdę ciekawie opisany. Ta francuska szkoła, której dyrektorem była pół-olbrzymka Madame Maxime w ogóle mi się nie spodobała. Jej uczennice też były jakieś zarozumiałe (z Fleur na czele). Natomiast Durmstrang uważam za całkiem interesujący i taki "inny" na tle innych szkół magicznych. Dyrektor okazał się tchórzem i zdrajcą, ale taki Wiktor Krum był jak najbardziej w porządku.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaJadis
No cóż... Czara Ognia to moja ulubiona część. Już nie tak dziecinna, ale jeszcze nie aż tak mroczna. Widać już 'dojrzałość' Hermiony, która stara się pokazać chłopcom z Golden Trio, że ona jest dziewczyną.
No i same opisy, wątki etc... Jak dla mnie świetna część.
KRUKONKA z powołania
CzarodziejKRUKONKAz zamiłowania do książek Ksiazka
GRYFONKA z odwagi :goraco:
ŚLIZGONKA ze sprytu Smierciojadek
PUCHONKA ze sprawiedliwości Hug
POTTERHEAD forever Wrozka
Ale zawsze KRUKONKA
Love

Prefix użytkownikaMonicMalfoyWeasley
Książka - świetna, film - już nie tak pięknie. W książce podobały mi się bardzo opisy zadań, balu i emocji Harry'ego po śmierci Cedrika no i oczywiście był Syriusz ,3 A w filmie nie było ani Syriusza ( no dobra pojawił sie raz xD ) ani Zgredka co mnie troche wkurzyło :/ Ale książka bardzo bardzo fajna. Jedna z moich ulubionych części :3
W Ravenclawie tylko ci
Których umysł pięknem lśni.

"Prawda to cudowna i straszliwa rzecz, więc trzeba się z nią obchodzić ostrożnie." ~ Albus Dumbledore

"Czasem trzeba być w życiu ofiarą, żeby kiedyś stać się zwycięzcą." ~ Autor Nieznany

"Telewizja to tylko zastępcza rozrywka dla mózgu, kto nie czyta, ten właściwie nie potrzebuje już głowy, nie mówiąc oczywiście o wyobraźni i fantazji"

Billie Joe

Prefix użytkownikaPan_Aston
Voldemort zamiast zabić Harry'ego opowiada mu historię swojego życia, co jest głupie.
:) gdyby tego nie było to byś napisał/a
-jest głupia bo nie wiadomo co się działo z Voldemortem przez te wszystkie lata
tak własnie zawsze robi czarny charakter Duże oczy

Dwa, że plan fałszywego Moody'ego okazał się mocno przekombinowany. Wystarczyłoby, żeby Moody zawołał Harry'ego do swojego gabinetu i kazał sobie podać jakąś rzecz, którą wcześniej zamieniłby w świstoklika

to książka by miałe jakieś 100 stron

to może wogóle łatwiej by było gdyby Voldek zabił Harrego gdy on miał 1 rok ?
nie zawsze trzaba dużo rozmyślać
Oczywiście wiem że to jest twoje zdanie i twoja wypowiedż i ją szanuje

Prefix użytkownikablad logiczny
Średnio się podobała. Bardzo mocną stroną, są obszerniejsze informacje na temat życia czarodziejskiego świata. Jak się zachowują, czym się pasjonują, jak odbierają świat niemagiczny. Potem było już gorzej, skąpe informacje na temat innych szkół i dość naciągany wątek z podmianą Alastora Moodyego. Sam turniej, taki sobie. Pomysł ze smokami bardzo dobry, reszta już mniej. Bal i perypetie ze znalezieniem partnerek, trochę śmieszne, ale psychologicznie bardzo prawdziwe. Odrodzenie i pojedynek na cmentarzu, dobrze opisany. Szkoda Cedrika, to pierwsza z bezsensownych śmierci uczniów. Ale powrót Voldemorta musiał mieć jakieś tragiczne skutki. Zakończenie jednak jakieś mdłe.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Prefix użytkownikaBruja
Voldemort zamiast zabić Harry'ego opowiada mu historię swojego życia, co jest głupie.
:) gdyby tego nie było to byś napisał/a
-jest głupia bo nie wiadomo co się działo z Voldemortem przez te wszystkie lata
tak własnie zawsze robi czarny charakter Duże oczy

Przemycić takie informacje można inaczej, to problem autora jak to zrobi.

Dwa, że plan fałszywego Moody'ego okazał się mocno przekombinowany. Wystarczyłoby, żeby Moody zawołał Harry'ego do swojego gabinetu i kazał sobie podać jakąś rzecz, którą wcześniej zamieniłby w świstoklika

to książka by miałe jakieś 100 stron

I znowu, uważam, że to problem autora wymyślić przekonującą intrygę.

to może wogóle łatwiej by było gdyby Voldek zabił Harrego gdy on miał 1 rok ?

Akurat dobrze wyjaśniono czemu on wtedy go nie zabił, więc tego się nie czepiam.

nie zawsze trzaba dużo rozmyślać

I właśnie cały ten plan jest tego świetnym przykładem. Najprostsze plany są najlepsze, bo jest mniejsza szansa, że coś pójdzie nie tak. Tutaj bardzo głupie było to, że powodzenie planu zależało od tego co zrobi Dumbledore.

Oczywiście wiem że to jest twoje zdanie i twoja wypowiedż i ją szanuje.

Nie ma problemu, zawsze chętnie pogadam :)

Prefix użytkownikaExpecto_Patronum
Dokładnie 3 minuty temu książka Harry Potter i Czara Ognia została przeze mnie przeczytana. I uważam, że jest ona rewelacyjna. Początkowe rozdziały tak jakoś do mnie nie przemawiały, ale od momentu wyczarowania mrocznego znaku przez Bartyego Croucha Jr. akcja mi się spodobała. Książka została zakupiona w Empiku za nie całe 60 zł 3 dni po wigilii i uważam, że nie były to zmarnowane pieniądze. Książkę czytało się przyjemnie i nie wyczuwałem w tym ani grama nudy. Bardzo ciekawe były pomieszane dialogi uczniów i nauczycieli z Hogwartu z dialogami gości z Durmstrangu i Beauxbatoms. Gdy wracałem autobusem do domu z zakupów poświątecznych podkusiło mnie, abym pooglądał sobie książkę i postanowiłem, że przejrzę sobie te obrazki na początki każdego rozdziału. I jeden z obrazków, dokładnie ten na początku rozdziału 13. " Szalonooki Moody " mnie zaintrygował. Inaczej Moody'ego sobie wyobrażałem. Być może dlatego, bo utkwiła mi w głowie wersja z filmu. Bardzo fajnie było opisane 2 zadanie. Zdziwiło mnie to, ze Harry spotkał w jeziorze
Martę. Myślałem, że duchy nie mogą pływać, ale najwyraźniej się pomyliłem. Podsumowując książka ciekawa i przyjemna. Początek taki sobie, ale potem już akcja się rozkręcała. Książka dostaje ode mnie dobre POWYŻEJ OCZEKIWAŃ. Lecę zaczynać kolejną część, czyli Zakon FeniksaKsiazka.

Prefix użytkownikaFawkes13
Harry Potter i Czara Ognia jest dla mnie zdecydowanie najlepszą książką z całej serii, może razem z Więźniem Azkabanu, aczkolwiek nie jestem pewna, chyba przeczytam je po raz 101, żeby się upewnić xD . Uwielbiam ją dlatego, że jest tak idealnie wyważona - bohaterowie nie są już dziećmi, zaczynają rozumieć coraz więcej i coraz więcej wiedzą, nie ma jednak tak rozbujałego wątku politycznego, któremu wg mnie Rowling w dalszych częściach poświęciła trochę za dużo stron. Sam Turniej Trójmagiczny jest czymś niesamowitym i bardzo oryginalnym. Dzięki tej części dowiadujemy się coraz więcej o całym społeczeństwie czarodziejów, szczególnie w innych krajach. Poznajemy też inne szkoły magii, co jak dla mnie jest dużym plusem. Zakończenie jest niesamowite, czegoś tak nieoczywistego się nie spodziewałam. Nie chcę tu spoilerować, więc nie rozwinę tego aspektu, ale powiem tyle: WOW. Czegoś takiego się nie spodziewałam.
Zazdrość Rona jest także super pomysłem na ożywienie książki. Ten wątek bardzo fajnie ukazuje moment wręcz beznadziejnej sytuacji Harry'ego, dobija i czytelnika i Harry'ego. Po wyjęciu z Czary nazwiska Pottera wydaje się, że wszyscy będą go wspierać i pomagać mu, a tu klops: cały świat się na niego uwziął! Najlepszy przyjaciel, którego całkowicie rozumiem, bo ile można siedzieć zawsze w cieniu Chłopca, Który Przeżył (!?), odwraca się od niego w najgorszym momencie. Sytuację dobija Rita Skeeter, wypisująca niestworzone rzeczy o Harrym. W tym momencie książka pokazuje, że nawet, a może tym bardziej, będąc czarodziejem, nie zawsze jest kolorowo.
Po przeczytaniu tej książki od razu chce się wiedzieć, co będzie dalej - co zrobi Czarny Pan? W jaki sposób tym razem będzie chciał dorwać Harry'ego Pottera?
Polecam tę książkę wszystkim, którzy jeszcze jej nie czytali, nawet jeśli obejrzeli film, a tym, co już czytali, polecam zrobić to jeszcze raz - dopiero wtedy można zobaczyć pewne szczegóły i naprawdę docenić tę książkę. <3

Prefix użytkownikaVestanaros
Osobiście sądzę że właśnie ta część jest najlepsza, ale tylko jeśli chodzi o książkę, ponieważ film nie za bardzo przypadł mi do gustu.
Bardzo podobały mi się zadania na Turnieju Trójmagicznym, oraz pokazanie innych szkół dla czarodziei.
Podobał mi się wątek Fleur i Billa, podziwiam ją za to że nie poddała się mimo negatywnej reakcji pani Weasley oraz dogadywań Ginny i nadal była z Billem.
Uważam że Barty Crouch również był bardzo interesującą postacią i należałoby poświęcić mu więcej uwagi.
Tak więc tę część oceniam jak najbardziej pozytywnie. :)
We live alone.
We die alone.
Everything else is just an illusion.

66.media.tumblr.com/2b45e8cbf8ec6dbdb031842528f06aae/tumblr_nywrweIIxS1s307p6o1_500.gif

Wioletta
powiem tak. ja osobiście bardzo tą część lubię. denerwuje mnie w niej zachowanie Rona, ale ogólnie rzecz biorąc jest dla mnie jedną z lepszych części. bardzo podoba mi się końcówka. najlepiej mi się czyta od tego gdy Harry i Cedrik trafiają na cmentarz, serio. to takie mroczne. ma to swój taki świetny klimta. Harry, i Ci wszyscy śmierciożercy, którzy powrócili! ciekawi mnie opowieść " Moody'ego". za każdym razem gdy czytam o tym jak matka go wyciągnęła z Azkabanu, i jak zabił swojego ojca mam ciary. bardzo ją lubię.
66.media.tumblr.com/tumblr_m7w3e1EGQt1qi99a3o1_400.gif

funkyimg.com/i/2eQhp.png

Severusie, jak mogłeś..

funkyimg.com/i/2eVfr.png

funkyimg.com/i/2fUBr.png

media0.giphy.com/media/oydRN1NBBIJeFcQShW/giphy.gif

Obecnie:
w Hogwarcie: Colleen Parker
różdżka: 9 cali, czarny bez, włos z ogona testrala
czarodziej: czystej krwi

Wcześniej:
w Hogwarcie: Wioletta Elbren Escher
różdżka: 18 cali, sosna, pióro feniksa
czarodziej: półkrwi.
Quidditch: Obrońca Gryffindoru oraz Zastępca Kapitana

Pottermore: wiolcis
dom: Gryffindor
różdżka: heban, 12¼ cala, włos jednorożca.

49.media.tumblr.com/15691614fc6fb95980384c7292e9a6c0/tumblr_nii4f87H9C1sa960qo1_500.gif

Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga
I do wyczynów ochota
.

25.media.tumblr.com/7107ef8688733e475cb028935640e53f/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o1_500.gif

"Dom Godryka Gryffindora cieszy się szacunkiem świata czarodziejów od bez mała dziesięciu wieków..."
-Minerwa McGonagall do Gryffonów

66.media.tumblr.com/67575915b50a470fd8dfbef5528f3e9c/tumblr_nyyctih0401s25bcfo1_500.gif

Nadchodzi czas,
kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre,
a tym co łatwe.

img.joemonster.org/i/2016/01/snape_08.gif

Wioletta Snape i jej ołtarzyk uwielbienia Severusa Snape:

media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/3POlj6ueXAr6bf8j3EtDVQAohI0/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/01/14/936/n/1922283/31473ad6379f89e0_tumblr_m7q3sarQX11rxf32jo3_500/i/When-His-Hair-Becomes-Its-Own-Thing.gif

static.pulzo.com/xcxj1.gif

media.giphy.com/media/BvH1olbOPOTqU/giphy.gif

nsm05.casimages.com/img/2011/08/13//1108130215241174278581397.gif

66.media.tumblr.com/851347c5eea14a6bb28865db2d39cacf/tumblr_mnfjpxvq3N1s5o7dro4_r1_500.gif

i.makeagif.com/media/7-29-2014/LBAmoQ.gif

www.elcomercio.com/files/article_main/uploads/2016/01/14/5697c63386d8d.jpeg

Uwielbiam Zbuntowanego Anioła. <3

68.media.tumblr.com/cb69f17551f31e560c3b2868a36cc840/tumblr_inline_mk8h5yH39s1qz4rgp.gif

31.media.tumblr.com/a90403b27024b74ff6719452acae8710/tumblr_n2cl5p8JC91sh08qlo4_250.gif

66.media.tumblr.com/5674c90cfa01cf2d281c1db2f33b2273/tumblr_n9neezOYEs1sfws40o1_250.gif

Brenda i Dylan. <3

thumbs.gfycat.com/ChubbySpanishAfricanparadiseflycatcher-size_restricted.gif

images5.fanpop.com/image/photos/25200000/Brenda-Dylan-dylan-and-brenda-25243326-248-186.gif

community.ew.com/wp-content/uploads/2015/03/brenda-dylan-gif.gif

68.media.tumblr.com/3edb75364b1426adcf06cdb8379efaa5/tumblr_inline_o1l2612gch1tglqea_500.gif

www.slate.fr/sites/default/files/photos/89276f5e-c2a6-48e8-898f-a2073e5607d7.gif

Szkoła Uczuć

d3lp4xedbqa8a5.cloudfront.net/s3/digital-cougar-assets/Cosmo/2015/02/02/48096/theone.gif

i.pinger.pl/pgr454/ef6e9494000229c54da48b7e/tumblr_lhb76ookXc1qcmhtxo1_500_large.png

funkyimg.com/i/2eWfg.jpg

WYMOWNA - 26.07.2016
Przewodnicząca Karczmy Pod Parchatym Trollem - 22.09.2016 - 14.04.2017 (09.04)
Członek Redakcji od 14.06.2017! <3

funkyimg.com/i/2joAe.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admzpiek2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminzpieklawiola.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/galeria.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_objawienie.png

Z dedykacją dla mnie od Ewy!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170802_220052_057-1_1.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-07-19-14-24-2.png

Z dedykacją dla mnie od ulki kulki!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170726_161423_624.jpg

Od Klaudka! <3

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/sevcio.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/severus-675x937.jpg

Od Julki! Izrael!

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/2w50byd.jpg

Na zamówienie, i z żywej sympatii do mnie! Seksi Sznejp w ręczniku na głowie. <3
- od wspaniałej Matki Karczmy, Alette!

funkyimg.com/i/2joEp.jpg

Dla mnie, o Sznejpie utalentowana Alette. <3

Prefix użytkownikaCatherine Black
Początek nie był specjalnie ciekawy, ale sam turniej bardzo. Fajne wprowadzenie innych szkół magii. Zachowanie Rona było strasznie denerwujące (jak można odwrócić się od najlepszego przyjaciela tylko z powodu zazdrości?!), ale ani w połowie tak bardzo jak Rita Skeeter.
Spodobała mi się postać Kruma i jego akcencik. Ron miał być o co zazdrosny (ach te jego odkrywcze słowa: ,,Hermiono, przecież ty jesteś dziewczyną!'', a potem nagle zazdrość? skomplikowany człowiek)
I ta scena na cmentarzu, kiedy Glizdogon wypowiada słowa zaklęcia Serce ta atmosfera jest cudowna.
Papa

Severus spojrzał na Harry'ego spod uniesionych brwi,
z niechętnym podziwem.
- Dostałeś Wybitny z Eliksirów na SUMach?
Harry uśmiechnął się radośnie.
- Dałem egzaminatorowi autograf.
Snape jęknął.

by Horcrexhexer

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

i67.tinypic.com/b82woy.jpg

,,Problem nie jest problemem. Problemem jest twoje podejście do problemu.''

,,Jestem nieuczciwy i uczciwie możesz liczyć na moją nieuczciwość.''

~Kapitan Jack Sparrow

i63.tinypic.com/w0ruwp.jpg

Prefix użytkownikafuerte
Długo tego tomu nie lubiłam, przekonałam się do niego dopiero z czasem. Pamiętam, że na wieść o odwołaniu rozgrywek quidditcha moja reakcja była podobna do tej Freda i George'a. Duże wrażenie zrobiła na mnie scena połączenia różdżek na cmentarzu i w ogóle sam opis odrodzenia się Voldemorta. No i płakałam jak bóbr, czytając o śmierci Cedrika, bo lubiłam gościa. Natomiast same zadania turniejowe średnio mnie porwały.

media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
monciakund
Czara Ognia to zdecydowanie moja ulubiona cześć od zawsze i na zawsze <3
Uwielbiam tą część głównie ze względu na Turniej Trójmagiczny (chociaż pierwsze rozdziały opowiadające o meczu quidditcha także lubię) i inne szkoły. W trakcie czytania zawsze zastanawiam się co by było gdyby Rowling połączyła jednak ze sobą Hermionę i Kruma. Jak dla mnie byłaby to para idealna z gromadką ślicznych dzieci :D
Nie szkoda mi Cedrika, nie lubiłam go od samego początku. To w sumie on chciał się podzielić z Harrym zwycięstwem, więc to jego wina xD
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

31.media.tumblr.com/1ca838daf1b7baf7bf54202eafbe7917/tumblr_mr7lzbBN7k1rv3froo1_500.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.
Gryfa córce, redakcyjnej
Na tym świecie ambitniejszej
Od niej nie ma. Tu rysunek,
Tam malunek i do tego
Social media. Wizerunek
Hp-neta tam kreuje, ego
Strony reperuje. Szczerze,
Bardzo, bardzo szczerze mówiąc
Człek orkiestra, żywa gwiazda.
Żyj nam wiecznie, twórz i kreuj.
Koniec, basta - taki mus i
Żyraf pasta.

---

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_pedzel.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021adminnaj.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-adminpieklo.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021wydarzenie2.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/moncia.jpg

Prefix użytkownikaNatka Potter
To także nie jest moja ulubiona część xD Chociaż, właściwie, to stoi na takim drugim miejscu :D Mistrzostwa Świata rzeczywiście były dość przeciętne, za dużo było opisów "co przed", a za mało tych podczas samej gry. Zadania Turnieju mi się podobały, tak samo, jak wątek z "Moodym-Crouchem". Niestety nie zaskoczyło mnie to, gdyż chyba była to jedyna część, której najpierw widziałam fragment filmu. Inne szkoły okay, według mnie nieco za mało informacji o nich. I polubiłam Kruma :D
Jedyna taka Kiślowa Księżniczka!

funkyimg.com/i/2JV6T.png

Witam w moim podpisie!

Lilyatte <3 kospirre <3 Lav <3

Lilyatte - moja najukochańsza, najwspanialsza pyra oraz współpracownik Józef. Loffciam Cię, ziemnioku! <3

kospirre - teraz mój ukochany matołek wrócił i może zostanie! <3 Kochana towarzyszka długich rozmów. Proszę mi się więcej nie gubić! <3

-lavender-, najlepszy, najwspanialszy i najukochańszy ludź na tej planecie i poza nią, który olał stronę, ale i tak jest najlepszy! <3

owls.ovh/upload_files/001NatkaPotter.jpg

"Natka, ty jesteś tak pozytywna, jak wyniki dopingu u Ruskich" - Wika Herondale.

Wierszyk o mnie:

Jest sobie na HPnecie dziewczyna,
ona Natka się nazywa.
Zbiera punkty zawzięcie,
i zdobyła już 4 miejsce!
Goni mnie ciągle i chwali,
takiego zachowania nikt nie zgani.
Można na niej polegać,
i miłość swoją przelewać.
Czasem trochę po marudzi,
ale kto by się zapamiętaniem tego trudził.
By Wioletta.

10 powodów, za które kocham HPneta:

1. Na sb można porozmawiać o wszystkim. Dosłownie. Chociaż czasami tylko po 22.
2. Zawsze znajdzie się ktoś, kto ci pomoże. A przynajmniej spróbuje. Zazwyczaj.
3. Za wspaniałych użytkowników, jesteście kochani! <3
4. Za reklamowanie pewnego... interesu Only, zakładu pogrzebowego "Czy to już?" oraz wszystkie inne dyskusje.
5. Za genialną redakcję, która wspaniale się spisuje. Szczególnie Krico.
6. Za przelewanie mojej miłości na Kath oraz za różowego pacana, który (chyba on) dał mi na chwilę kolorowy nick.
7. Za kochane awarie sb, które dają możliwość nowego ciułania pościków <3
8. Za błędy ortograficzne niektórych userów, które mogę poprawiać <3
9. Za tematy do rozmów w realu. Co z tego, że nikt mnie nie słucha ani nie rozumie.
10. I za wszystko inne.
Dziękuję HPnecie! Love Love Love

Wiersz o mnie (autorstwa Shanti Black)

Najlepsza na HPnecie
Oraz w całym naszym świecie
Jest Natka Potter.

Powinna być SA tej strony,
Werdykt jest postanowiony
To Natka Potter

Pomogę jej Angelinę wykopać
Ewentualnie w lesie zakopać
Natce Potter.

Będzie szefem wspaniałym
Królować będzie nad HPnetem całym
Natka Potter!

Wierszyk Wiki Herondale dla prefektów:
Już otwarta kolejna furtka Twej kariery,
Zniknęły wszelkie do Twej samorealizacji bariery.
Już możesz rozwinąć swoje skrzydła
I oby nowa praca tak szybko Ci nie zbrzydła.
Mam nadzieję, że niedługo sama awansuję
A dziś właśnie tego Ci serdecznie gratuluję!

"Nadzieja jest jedyną rzeczą, silniejszą od strachu"

s5.ifotos.pl/img/ajpg_sssxeah.jpg

"The Hanging Tree"

Are you, are you
Coming to the tree
Where they strung up a man they say who murdered three.
Strange things did happen here
No stranger would it be
If we met at midnight in the hanging tree.

Are you, are you
Coming to the tree
Where dead man called out for his love to flee.
No stranger would it be

Are you, are you
Coming to the tree
Where I told you to run, so we'd both be free.
No stranger would it be

Are you, are you
Coming to the tree
Wear a necklace of rope, side by side with me.
No stranger would it be
If we met up at midnight in the hanging tree.

Diabelska szósteczka:
s5.ifotos.pl/mini/punktypng_sqeehea.png
Szczęśliwa siódemka:
s10.ifotos.pl/mini/screen-po_aprpphp.png

I szalona trójeczka:

s10.ifotos.pl/mini/pkt-3333p_arxswsq.png

Prefix użytkownikahermionka12
Lubię tą część sporo w niej się dzieje i jest chyba najciekawsza. No i Rita i jej poprzekręcane artykuły o Harry'm i nie tylko. Chociaż zawsze jest mi smutno kiedy Cedrik ginie to takie smutne. No i fragment ze sklątkami tylno wybuchowymi jest moim ulubionym.
Hermionka

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: