Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Świetny czarodziej
06.05.2021 18:03
Anastazja Schubert, jeśli jesteś z 95 roku, to ja jestem w twoim wieku Wrozka

Najlepszy wśród szkolonych
06.05.2021 17:31
Widzę tylko Bataliona xD

Wielki mag
06.05.2021 17:27
Nah, a mnie czemu tam nie ma? :C

Fernweh
06.05.2021 17:17
na osi czasu brakuje tylko urodzin hpneta, ale nie pytajcie mnie ktory to rok xD

Praktykant w Ministerstwie Magii
06.05.2021 15:26
https://1drv.ms/w.
..a?e=X3DqbL
zapraszam do edycji jezyk

EDIT: Jak widzę i tak się nie da online edytować tego na osi, więc no.

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45879 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43128 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38215 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36661 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
Aktorzy z HP w innych filmach
Prefix użytkownikaPenelope
Cykl filmów o Chłopcu, który przeżył zakończył się już dawno temu. Potterowi aktorzy zdążyli się już "wykazać" w szeregu innych filmów, nie raz o całkiem innej tematyce, czy w całkiem innej roli. Często czytamy o tym w newsach na naszej stronie i jestem pewna, że wiele takich filmów już oglądaliście.

Kto w jakiej roli podobał się Wam najbardziej?
Jakie filmy z Potterowymi aktorami polecacie?
Czy przypisujecie pewnych aktorów na stałe do Pottera i kiedy widzicie ich w innych filmach, nie pasują wam do tej roli?
Lubicie oglądać aktorów Harry'ego Pottera w innych filmach ?

oi60.tinypic.com/2m3hd88.jpg

s1.fotowrzut.pl/1OPRWPHCXN/1.jpg

W kategorii Najlepsza Seria Obyczajowa, wygrywa Penelope - Trudny Wybór

oi64.tinypic.com/eheyy0.jpg

Wiersz mojej ulubionej poetki i to jeszcze o mnie Love

Sonet Dziękczynno-pochwalny

Jest taka osoba, co pięknie słowa plecie.
Entuzjazmu pełna, w każdej chwili miła,
Z potoku błahych słów się przy mnie wynurzyła
I pomaga mi przetrwać w liter srogim świecie.

Któż to taki? To Pene! Wszyscy dobrze wiecie!
Cóż ja bym kochana bez Ciebie zrobiła?
Co tu dużo gadać... Pewnie wciąż bym żyła.
Ale żyłabym tutaj jak zgubione dziecię.

Bezczynnie bym siedziała w beznamiętnej toni.
Czy cokolwiek bym zrobiła gdyby nie Twa głowa?
Czy cokolwiek bym stworzyła bez Twej boskiej dłoni.

Więc dziękuję Ci Królowo, za Twe wielkie słowa,
Że jesteś tutaj, że piszesz, chociaż czas Cię goni,
I że dzięki Tobie, znowu zaczęłam od nowa...

I love Smaug Serce

33.media.tumblr.com/f3baad52837cbdb8ccfb45000b8f8db6/tumblr_n4r14ilUuK1ttlvdio7_500.gif

th02.deviantart.net/fs70/PRE/f/2014/088/c/0/the_hobbit_smaug_03_by_jd1680a-d7c3t7n.jpg

38.media.tumblr.com/3880b9f22c39935778a2099f2a351228/tumblr_myixektcvu1t4oykno1_r1_500.gif

- O czym marzysz?- zapytał w końcu.
- Marzę o lepszym życiu. O tym, by ludziom bardziej zależało na ludziach, niż na pieniądzach, by mieli honor i nie łamali obietnic. Marzę o tym, by przyjaźń była prawdziwa, a miłość nie bolała. - Odpowiedziała bez zastanowienia.
- A jeśli ci powiem, że mogę ci to dać, pójdziesz ze mną? - Wyraz jego twarzy nie zdradzał uczuć, ale w oczach tliła się iskierka nadziei.
- Pójdę. Dlatego, że będę chciała uwierzyć w to, że mówisz prawdę. Szkoda tylko, że taki świat nie istnieje.
- Istnieje, a ja ci go pokażę, jeżeli tylko zechcesz otworzyć oczy. - Nieznajomy wyciągnął do niej rękę, a ona ją ujęła, po raz pierwszy wierząc, że może być szczęśliwa.[/color]

Dedykacja dla mnie od pewnej bardzo sympatycznej osoby ;]

Jest takie miejsce na oceanie, gdzie pewna wyspa się mieści,
nierzadko kto się na niej pojawia, bo zwą ją wyspą boleści.
Zamek potężny na niej góruje, co w dawnych czasach wzniesiony
przez władcę wyspy Odysa, dla Penelopy - żony.

Wiele już lat w domu nie bywał, a ona tęskni wciąż szczerze,
co dzień wychodzi w bezkres spoglądać, czy wraca na swej galerze.
Smutek w jej sercu, samotność w duszy, kiedy to wreszcie ustanie,
rozmyśla nieustannie czy jeszcze szansa będzie ujrzeć go w żywym stanie.

Odys na krańcach lądów przebywa, tułaczka go bowiem czekała
na długie lata, przez boską karę ta sytuacja się stała.
Wspomnienie żony cierniem mu w sercu się stało,
ach jakże trudne bez niej życie być musiało.

static1.wikia.nocookie.net/__cb20140124024445/vampirediaries/images/c/cf/Klaus_and_Caroline_5x11...gif

25.media.tumblr.com/tumblr_m1imclTliw1qbyrbao1_500.gif

Nie ma zbyt wiele cza­su, by być szczęśli­wym.
Dni prze­mijają szyb­ko. Życie jest krótkie. W księdze naszej przyszłości wpi­suje­my marze­nia, a ja­kaś niewidzial­na ręka nam je przek­reśla. Nie ma­my wte­dy żad­ne­go wy­boru. Jeżeli nie jes­teśmy szczęśli­wi dziś, jak pot­ra­fimy być ni­mi jutro?
Wy­korzys­taj ten dzień dzi­siej­szy. Obiema ręko­ma obej­mij go. Przyj­mij ochoczo, co niesie ze sobą: światło, po­wiet­rze i życie, je­go uśmiech, płacz, i cały cud te­go dnia.
Wyjdź mu nap­rze­ciw.

Wiersz Anciol, mój ulubiony :D

Syrenka z łazienki prefektów

Pośród szklanej toni,
Uśmiecham się skromnie.
Stoję tu na straży,
Wielu ludzkich wspomnień.

O czym chcesz bym śpiewała?
Znam historii wiele.
Wiem czym jest wierność,
I kim są przyjaciele.

Potrafię powiedzieć,
O morskich przygodach.
Strasznych wodnych stworach,
Walecznych załogach.

Do skarbów sekretnych,
Jedyne znam drogi.
Do wysp tych magicznych,
I przełęczy trwogi.

Poproś mnie o słowa,
Od dawna tu czekam...
Nie znam swoich braci,
I serce mam człowieka.

Nie zapominaj o mnie!
Nie chcę być tu sama!
Utrwalona na szkle...
A całkiem zapomniana...

Robak gne :D

oi59.tinypic.com/jjtmrc.jpg

kibic

Prefix użytkownikaFinnigan
Skoro został wprowadzony taki temat, to mnie zawsze będzie się kojarzyła dwójka aktorów, z naprawdę ciekawymi rolami, gdzie można było podziwiać ich talent aktorski jak również zabawne gagi. A więc w roli zabawnej zakonnicy można obejrzeć Robbiego Coltrane'a(R. Hagrid) w filmie pt. "Uciekające zakonnice". A jako drugą osobę wymieniłbym despotycznego pułkownika armii brytyjskiej, Tavingtona. Został on fenomenalnie zagrany przez J. Isaacsa, i bez wątpienia ta kreacja aktorska, jest o stokroć lepsza od roli Lucjusza Malfoya.
Czasem wystarczy zrobić jeden głupi błąd, by zobaczyć, jaka jest reakcja postronnych osób i wychodzą na jaw ich uprzedzenia z tej sytuacji.

Prefix użytkownikaKrnabrny
Pamiętam Maggie Smith z klasyki takiej jak na pewno Tajemniczy Ogród i (chyba) Mała Księżniczka. Nie pamiętam już zbytnio filmów (nawet akcja Tajemniczego Ogrodu trochę się zatarła) toteż nie mam jak oceniać gry aktorskiej, jednak jeśli nie mylę się co do Małej Księżniczki, to mogła tam grać tylko jedną rolę i jest wg mnie wręcz do niej stworzona. Daniel Radcliffe z kolei wywarł na mnie dobre wrażenie na zwiastunach Grudniowych Chłopców.

Prefix użytkownikaSherlocked
Swego czasu, wybierałam jednego z aktorów grających w serii o Harrym i oglądałam filmy z jego udziałem. Alan Rickman ( Snape ) w jednej komedii z Cameron Diaz, czy też Emma Watson ( Hermiona ), wcielająca się w rolę zdesperowanej nastolatki, włamującej się do rezydencji gwiazd Hollywoodu, to było trochę dziwne, ale dało się jakoś przyzwyczaić.
Bardzo urzekł mnie film pt "Charlie" , ze wspomnianą wyżej Emmą Watson. Lekka, pogodna atmosfera przeszyta poważnymi problemami, nadaje niepowtarzalny klimat. Jedno wielkie WOW. :)
Lubię też filmy Tima Burtona. A Burton = Helena Bonham Carter ( Bellatrix Lestrange ) + mrok i dziwactwa.
Niektórzy bardzo krytycznie podchodzą np. do filmów kostiumowych, a ja je wręcz uwielbiam. Mają swój urok i również swój urok miał Domhnall Gleeson ( Bill Weasley ), wcielający się w role Lewina w "Annie Karenine".
No i oczywiście Gary Oldman ( Syriusz Black ) i jego niezapomniana rola w "Leonie Zawodowcu" ( Serce ) i w "Mrocznym Rycerzu". - Uwielbiam :)

Myślę, że bez nich, te filmy nie byłyby tak dobre i godne podziwu. Nie można zamykać się tylko na jedną serie/ jeden film z danym aktorem - przecież to ich zawód oraz pasja. :)
s-media-cache-ec0.pinimg.com/originals/79/be/3b/79be3b5ca2781e8e43363235d0f02e02.jpg

b1.pinger.pl/9580810455ebc2a81c716cfde3b31d0d/Fred-and-George-harry-potter-2012.gif

"-Jak się czujesz Georgie? - szepnęła pani Weasley.
Pomacał sobie głowę.
-Jak uduchowiony - wymamrotał.
-Co mu się stało? - wychrypiał Fred z przerażoną miną. - Mózg ma uszkodzony?
-Jak uduchowiony - powtórzył George, otwierając oczy i patrząc na brata. - Widzisz.. jestem trochę uduchowiony. ODUCHOWIONY, Fred, łapiesz teraz?"

27.media.tumblr.com/tumblr_luz3z6BEIc1r5hctgo1_500.gif

38.media.tumblr.com/833192c30f0e2277dbb93513a9be14ec/tumblr_n9pbqwRs961tia3zvo2_500.gif

stream1.gifsoup.com/view2/2399402/friends-theme-o.gif

24.media.tumblr.com/tumblr_lqcf1hhlk21r10kbco1_500.gif

emilychance.com/wp-content/uploads/2014/01/Kiss.gif

Prefix użytkownikaLiliana2194
Niewiele widziałam takich filmów, ale trochę ich jest. Po pierwsze Helena Bonham Carter w "Alicji w Krainie Czarów". Jak dla mnie wypadła bardzo dobrze :D Niedawno oglądałam również "Śmierć na Nilu", a w rolę panny Bowers wcielała się tam Maggie Smith. Przypominam sobie również Imeldę Stauton, filmową Umbridge w filmie "Czarownica" z tego roku. Grała tam wróżkę o imieniu Knotgrass. No i w filmie "Zaczarowana" widziałam Timothy'ego Spall'a (Glizdogona). Możliwe, że o czymś jeszcze zapomniałam ;d
Edytowane przez Prefix użytkownikaLiliana2194 dnia 04.07.2018 21:15
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maniakhogliliana.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/hogwart.jpg

- - W Hogwarcie: - -

2) Valerie Adams
2.06.2019 -

1.bp.blogspot.com/-f6fn3825Rzg/XYoz2x_dXHI/AAAAAAAAAR4/U1Y3euTkpT43y5p-PzE3sOQUfVacTTDSgCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B4.png1.bp.blogspot.com/-Zt_p7ufiG7Y/XYpLUrPHdYI/AAAAAAAAASE/nWcAY3gPZdsKeHF_BgLud7iBasVSvJ96ACLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B2.png1.bp.blogspot.com/-HKWCp81dwBg/XYpLY6y0M3I/AAAAAAAAASI/Fq-O29kpGyY-why2RTfwu4MiQoKaXz0LwCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B3.png

www.harry-potter.net.pl/images/smiley/it_s_all_about_magic_by_leogomes91.gif Karta postaci: tutaj

1) Liliana Williams
18.06.2014 - 31.05.2019

~ moja ulubienica spośród tej dwójki ~

1.bp.blogspot.com/-q33F5-l7z8g/XYotFEOYb9I/AAAAAAAAARQ/VUrs-_XIhyoKJu9-MM_2dZ_CPYx0_qQ8wCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B5.png1.bp.blogspot.com/-mBVG84cJUbY/XYowhPqZ9XI/AAAAAAAAARk/B5LZeE8-XIoPOaPZl2s8ZZtF5wRiD1rngCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B7.png1.bp.blogspot.com/-t25RlOp8RvQ/XYow9oCKVCI/AAAAAAAAARs/4wgSpZgFBM40x3mCffKZE0UIHujdlr4cQCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B8.png

www.harry-potter.net.pl/images/smiley/it_s_all_about_magic_by_leogomes91.gif Karta postaci: 1. Lijka
2. Poboczne

- - Za 2017/2018: - -

www.harry-potter.net.pl/images/articles/humor.png

- - INBJN - -

Ten little Indian Boys went out to dine
One choked his little self and then there were nine.

68.media.tumblr.com/37a766bdee65f9dd103179e474f9a484/tumblr_o12brp9Qyv1qcffyto9_540.gif

Nine little Indian Boys sat up very late
One overslept himself and then there were eight.

Eight little Indian Boys travelling in Devon
One said he'd stay there and then there were seven.

Seven little Indian Boys chopping up sticks
One chopped himself in halves and then there were six.

49.media.tumblr.com/1ba28d7561830ce3ca69cf6dc1fefd68/tumblr_o1h4vyoU8Q1rpfvalo2_540.gif

Six little Indian Boys playing with a hive
A bumblebee stung one and then there were five.

Five little Indian Boys going in for law
One got in Chancery and then there were four.

Four little Indian Boys going out to sea
A red herring swallowed one and then there were three.

Three little Indian Boys walking in the zoo
A big bear hugged one and then there were two.

Two little Indian Boys sitting in the sun
One got frizzled up and then there was one.

One little Indian Boy left all alone
He went out and hanged himself and then there were none.

68.media.tumblr.com/bc978621ce1b3c07e887fb332616a035/tumblr_o15s27VgQV1unz0ero4_r1_500.gif

orig14.deviantart.net/3cce/f/2007/344/b/6/_raincloud__rvmp_by_bad_blood.gif

- - Huff - -

66.media.tumblr.com/3c390d626aef57a973918bf2e130b093/tumblr_put2dopQgR1rm48goo1_500.png

Prefix użytkownikabatalion_88
Ja muszę szczerze przyznać, że wiele takich filmów oglądałem. Nie sposób wymienić tu wszystkich tytułów od A do Z. Jestem już wiekowym człowiekiem, i wiele produkcji oglądałem jeszcze przed "epoką Pottera". Tak pierwszego z brzegu wspomnę Alana Rickmana. Moim zdaniem był genialny w takich filmach jak "Szklana pułapka" , jako Hans Gruber spodobał mi się nawet bardziej niż główny aktor, którym był oczywiście Bruce Willis. Kolejny film to "Robin Hood: Książę złodziei" . Rickman jako bezwzględny szeryf Nottingham przyćmił według mnie samego Kevina Costnera (tytułowy bohater). Naprawdę miałem ciary jak zaatakował na początku filmu ojca Robina... Te dwa filmy zdecydowanie górują w moim rankingu nad innymi produkcjami, w których grał Alan.
Filmowy Voldemort czyli Ralph Fiennes też zapadł mi w pamięć. Szczególnie z takich dzieł jak "Starcie Tytanów" czy "Zemsta Tytanów" . Kocham mitologię grecką, a Ralph jako Hades był wcale nie mniej przerażający i złowrogi niż jako Czarny Pan. Naprawdę spodobał mi się w tych filmach. Kojarzę go oczywiście też z takich filmów jak "Czerwony Smok" (jeden z filmów, w którym pierwszorzędną postacią jest legendarny Hannibal Lecter). Nie lubię zbytnio komedii romantycznych, ale "Pokojówka na Manhattanie" naprawdę wpadła w oko. Obok Ralpha (który wcielił się w postać kandydata na senatora) świetnie zagrała Jennifer Lopez. Jedna z niewielu komedii o takiej tematyce, która jakoś do mnie "trafiła". Kto następny? Niech będzie Helenka Bohnam Carter ^^ Tutaj przede wszystkim cenię ją za role w rewelacyjnych filmach Tima Burtona. Będą to takie produkcje jak "Gnijąca panna młoda", "Alicja w Krainie Czarów", czy "Charlie i fabryka czekolady". Te filmy mają swój niepowtarzalny klimat, taki urok, któremu nie mogę się oprzeć... A Helena nadaje tym produkcjom niepowtarzalnego blasku. Oczywiście kojarzę ją jeszcze z roli św. Klary w filmie pt. "Franciszek" z 1989 roku. Kto by pomyślał, że filmowa Bellatriks potrafi tak autentycznie zagrać świętą ^^ No i wisienka na torcie czyli rola Elżbiety w horrorze "Frankenstein" . Kocham filmy grozy, a z Heleną w obsadzie, to po prostu ubóstwiam <3 Kogo mam jeszcze wymienić? Może niech będzie jeszcze Daniel Radcliffe. . Jego znam to tylko w zasadzie z "Kobiety w czerni" i "Rogów" Naprawdę dobry, klimatyczny horror. Moim zdaniem filmowy Harry Potter w pełni wywiązał się z powierzonego mu zadania. No i mógłbym tak w zasadzie w nieskończoność, ale pisać już mi się troszkę nie chce. Wymieniłem tych dla mnie najlepszych i których najlepiej znam i kojarzę.

EDIT: No zapomniałem o Garym Oldmanie! Jak mogłem... Fantastycznie zagrał w jednym z moich ulubionych filmów, czyli "Hannibalu". Wcielił się tam w postać Masona Vergera. No i oczywiście "Leon Zawodowiec" (genialnie wypadł jako skorumpowany agent DEA). Jednak pierwsze miejsce zajmuje oczywiście horror z jego udziałem "Dracula" . Według mnie to najlepszy filmowy wampir w dziejach kinematografii. Zawsze mam dreszcze jak przebija ten krzyż mieczem na samym początki filmu...
To już tyle ^^
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: