Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Praktykant w Ministerstwie Magii
08.05.2021 15:41
* nie była, bo oni jeszcze nam deptali truskawki i wyjadali czereśnie Angry2 jak była taką kochającą babcią to trzeba było zrobić swój plac zabaw, miejsca miała tyle co my

08.05.2021 15:39
Przypomniało mi to, że jak byłam mała, to mieliśmy działkę ROD. Tata mi zrobił mały plac zabaw, a potem się okazało, że sąsiadka swoim wnukom nie zrobiła tylko puszczała je do nas na działkę, jak nas*

08.05.2021 15:37
Kojarzę, że to było przy jakimś osiedlu deweloperskim, a na tych często albo nie ma placów zabaw, albo wyglądają jak spacerniaki w więzieniu. Ale też uważam, że ten ojciec debil i szkoda psa

Pracownik departamentu
08.05.2021 15:37
dopatrzył/zapomnia
ł/nie wiedział i czy ten plac jest do końca bezpieczny dla dzieciaka

Pracownik departamentu
08.05.2021 15:36
no i inna rzecz że ludzie są różni i nawet jak zrobił ten plac dla jakiegoś dzieciaka ze swojej rodziny to tak naprawdę osoba z zewnątrz nie ma raczej pewności czy gość chocby nieswiadomie czegoś nie

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45883 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43128 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38215 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36663 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Zobacz temat
Drukuj temat
Vincent Crabbe
Prefix użytkownikaAlex5678
Co sądzicie o Crabbe? I zastanawia mnie fakt czemu w 7 części HP w Pokoju Życzeń zamiast Crabbe'a był jakiś murzyn? Czy lubicie Vincenta? Uważacie, że był godnym, żeby przyjaźnić się z Malfoy'em i czemu Malfoy się z nim przyjaźnił?

Nie stawiamy spacji przed znakami interpunkcyjnymi. - Szakal
Edytowane przez Prefix użytkownikaBumSzakalaka dnia 14.05.2016 10:46

Prefix użytkownikapandi887
Alex5678 napisał(a):

I zastanawia mnie fakt czemu w 7 części HP w Pokoju Życzeń zamiast Crabbe'a był jakiś murzyn ?

Po pierwsze to nie był żaden murzyn tylko Blais Zabini :( Po drugie znalazł się on tam gdyż do ekranizacji książki wprowadzono wiele zmian np. filmie jest ukazana scena pocałunku Harry'ego i Ginny w czasie Bitwy o Hogwart. W książce takiej sceny nie ma.

A jeżeli chodzi o Crabbe'a to nie przepadam za nim :(
Edytowane przez Prefix użytkownikaBumSzakalaka dnia 14.05.2016 10:47

Prefix użytkownikaalekskot
I zastanawia mnie fakt czemu w 7 części HP w Pokoju Życzeń zamiast Crabbe'a był jakiś murzyn ? 

Nie mówi się murzyn, tylko afroamerykanin!xD Aktora grającego Crabbe aresztowali za nielegalny handel narkotykami, czy coś podobnego, dlatego nie mógł zagrać w filmie! Co do postaci, nie lubie jej, ale do tego jest przeznaczona, będąc ,,sługą" Malfoya i do tego będąc nie myślącym osiłkiem!
Były tu literki.
Teraz nie ma literek.

Prefix użytkownikablad logiczny
Ta postać jest niestety, prawie do końca serii niemal całkowicie w cieniu D. Malfoya. Jak się jednak okazało, wcale taki tępy nie był. Opanował, zaawansowane zaklęcia, zarówno czarno magiczne, jak i kameleona. Coś mi się wydaje, że tak naprawdę to trochę "rżnął przysłowiowego głupa" ze względu na Dracona, którego ojciec był ważną figurą i zaufanym Lorda Voldemorta. Dopiero kiedy popadł w niełaskę, Crabbe, zrozumiał, że teraz ma szansę. Właściwie nawet trudno mi powiedzieć, czy go nie lubię. Bo znalazł się, w pechowej sytuacji i tak za wiele, to nie mógł zmienić. Z jednej strony ojciec śmierciożerca, z drugiej kolega należący do "wyższej kasty".
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

alicanta
Alex5678 napisał(a):
Co sądzicie O Crabbe ?? Uważacie , że był godnym, żeby przyjaźnić się z Malfoyem i czemu Malfoy się z nim przyjaźnił ?

Ja właśnie nie rozumiem dlaczego Draco przyjaźnił się z Crabbe'm i Goyle'm i opowiadał im o wszystkich swoich planach, przecież to były takie głąby, że aż dziw, że niczego nie wypaplały.
Edytowane przez Prefix użytkownikaBumSzakalaka dnia 14.05.2016 10:48

Prefix użytkownikabatalion_88
Vincent Crabbe wydaje się być niemal bliźniakiem Goyle'a. Obaj w końcu pełnią rolę "ochroniarzy" i goryli Draco Malfoya. Nie sposób nawet odnieść wrażenia, że obaj w równym stopniu byli na tym samym poziomie intelektualnym. Jeden od drugiego niczym się właściwie nie różnił. Czy oni coś w pierwszych częściach serii mówią? Nie pamiętam na dziś... Tak jest do VII tomu, w którym to Crabbe okazuje się kimś bardziej bezwzględnym i zasługującym na miano śmierciożercy od samego panicza Malfoya. Niby tuman do kwadratu, a zaklęcia z wyższej półki opanował perfekcyjnie...
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaAnimag37
Często Crabbe'a i Goyle'a odróżniałem : ten grubszy, ten chudszy. Magicznie nie wydaje mi się jakiś wielce utalentowany, możliwym jest, że nauczył się czegoś od Malfoya, mógł też podnieść poziom "kultury" chcąc dorównać Draconowi. Podsumowując, był sprytny jak Ślizgon i to ukrywał a może bo nie pasował nigdzie indziej, miał czystą krew i jak inni uczniowie z domu Slytherina nie był zbyt miły. Z książki wynika, że raczej to drugie.
Edytowane przez Prefix użytkownikaAnimag37 dnia 06.03.2016 13:35

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: