Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

halo, regulamin
29.06.2022 17:08
No, jak na razie najdłuższa sesja mojego życia.

A pogoda za oknem nie motywowała do nauki. Szczególnie jak laptop parzył w kolana xD

Pracownik departamentu
29.06.2022 13:51
monciak, gratuluję! To widzę, że bardzo długo miałaś egzaminy, skoro praktycznie do końca czerwca.

A ja wciąż siedzę i siedzę na tą mgr. Będę jęczeć, bo mi się strasznie nie chce tego pisać.

halo, regulamin
29.06.2022 13:06
Koniec sesji, nareszcie kibic

Wróg ciemnej strony
28.06.2022 21:39
Sharllottka, niestety

Żywa legenda
28.06.2022 16:43
Cześć Motylki

Całkiem miły dzień, nie muszę nigdzie wychodzić, miałam pizzę na obiad, a teraz będę oglądać Zakon Feniksa Chmurka

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56913 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42668 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33495 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
A za żonę/męża (do łózka zabieram)...
Prefix użytkownikaMargaret Black
Zależy od tego kiedy bym żyła i jak przedstawiałaby się moja sytuacja (majątek, status krwi...). Gdyby w życiu mi się nie poszczęściło mogłabym poderwał Harry'ego Pottera (hehe) - on jest taki dobry i naiwny. Nie zauważyłby nawet momentu, w którym przepisuje na mnie majątek, a ja biorę rozwód, szukając miłości (jestem genialna).
Syriusz jest spoko. Taki naprawdę, pozytywnie spoko. Motor, skórzana kurtka - taki bad boy. Chociaż jak już wyżej pisano, nie jest on typem "ślub+dzieci", ale może zmieniłby się dla mnie :).
W sumie to poślubiłabym jakiegoś Krukona - niekoniecznie kogoś "hiper super, ratujmy świat". Prowadzilibyśmy inteligentne rozmowy i razem podbilibyśmy czarodziejski świat (i mugolski - nie można się ograniczać).
"Elficka aura" - to chyba najpiękniejszy komplement, jaki kiedykolwiek otrzymałam, dziękuję <3

fotowrzut.pl/tmp/upload/LAZ7TDN4S6/1.jpg

38.media.tumblr.com/97de7821b60974f267e375a8ba4e020f/tumblr_nhkn11heLW1qk88rvo2_500.gif

38.media.tumblr.com/68c3b191b188cf262e85d3ef6054652c/tumblr_nhkn11heLW1qk88rvo1_500.gif

38.media.tumblr.com/98d076184641ee1621b78f416e1f8f12/tumblr_nhkn11heLW1qk88rvo4_500.gif

Żeby nie było żadnych wojen
W naszym kraju
(Wysłuchaj nas panie.)
Żeby głód nie dotknął
Nas
(Wysłuchaj nas panie.)
Żeby nikt nie cierpiał
Gdy patrzę
(Wysłuchaj nas panie.)
Żeby wrogowie nasi
Zdechli
(Wysłuchaj nas panie.)
Amen.

33.media.tumblr.com/834207459bc174af59f3eacac5f1de3f/tumblr_nhzbxq9oFc1s8uzino1_250.gif 33.media.tumblr.com/4ce2001dc16f7fed2e9d96475972eb0c/tumblr_nhzbxq9oFc1s8uzino3_250.gif
38.media.tumblr.com/e56f382fe73c78ea91462221e53b3caf/tumblr_nhzbxq9oFc1s8uzino4_250.gif 38.media.tumblr.com/bf633d910ec03872138ce7d92881dadf/tumblr_nhzbxq9oFc1s8uzino2_250.gif

To ja
Człowiek agresywny
Ze strachu
Przepełniony nienawiścią
Z bólu
Żyjący samotnie
Z obawy
Szydzący ze słabszych
Z niepewności
Uśmiechający się
Ze zmęczenia
Plujący jadem
Z zazdrości
Zły
Bo przeżarty żalem.

24.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo1_250.gif 25.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo2_250.gif
24.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo3_250.gif 24.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo4_250.gif
24.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo7_r1_250.gif 25.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo8_r1_250.gif
24.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo9_r1_250.gif 25.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo10_r1_250.gif

Ej ale w sumie to ja lubię Bataliona <3 Dlaczego się tak gościa czepiacie? Sympatyczny jest xD

fotowrzut.pl/tmp/upload/RV6SW7S0UM/1.jpg

Drugie miejsce to ciągle podium xD

www.harry-potter.net.pl/images/articles/margaret.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/margaret.png

oi66.tinypic.com/2505h13.jpg

"Nie no co za żal, jakbym słuchał jakiejś bajki z morałem. Beznadzieja po prostu."

Prefix użytkownikaNatalia Tonks
Kocham Remusa to moja ukochana postać, ale jakbym miała kogoś jeszcze poza nim wskazać to najlepszym kandydatem na męża byłby Rogacz. On z całej czwórki Huncwotów był chyba najnormalniejszy w takim sensie, że nie przeżył żadnych ciężkich traum i miał kochających rodziców. Na pewno wspaniały byłby z niego partner i ojciec. Za czasów szkolnych może nie był zbyt dojrzały, ale udało mu się wydorośleć:)

Prefix użytkownikaEwa Potter
Tak po pewnym czasie... zmieniłam zdanie xD kobieta zmienną jest.
W tym momencie to nie jestem pewna czy wybrałabym któregokolwiek z bohaterów tej książki i nie jestem też pewne czy bym się z nimi dogadała. Mogłoby się okazać, że zostałabym bardzo szarą, wycofaną osóbką, która w samotności zakochiwałaby się w magii i tym niesamowitym świecie *.* Ale kto wie? Nie wykluczone, że po czasie- po ochłonięciu i przejściu z zachwytu do codziennej rutyny, jednak by mi się ktoś spodobał? np. Fred ? No ale niestety on umarł, więc byłabym skazana na wieczne staropanieństwo xD
Poza tym może lepiej, że nie mam magicznych zdolności, bo w tym tempie to połowa mężczyzn z Częstochowy skończyłaby jak Dudley (przy pierwszym spotkaniu z Hagridem), albo gorzej Evil laugh tak wiem, jestem okropna. Lucjusz

Prefix użytkownikabatalion_88
No ja bym się z żadną bohaterką raczej nie ożenił, gdybym oczywiście miał taką możliwość. Zawsze myślałem, że Hermiona Granger jest najodpowiedniejsza, najbardziej czuła, inteligentna, samodzielna, stanowcza, lojalna, odważna, sympatyczna... no kobieta ideał ^^ I przez to wydaje mi się jakaś nierealna. Potem może Luna Lovegood - całe życie na haju, takim pozytywnym. Poszukiwanie jakichś bestii, których nie ma, spiskowe teorie, wszystko cudnie <3 No, ale nie wiem, czy związek można w ogóle opierać na takich 'kategoriach'...

Moim przyjacielem byłby może Dean Thomas, bo w końcu lubił bardzo piłkę nożną. Wolał ją od quidditcha tak jak ja ;d Harry? Nope. Zarozumialec, który nawet na najbliższych przyjaciół mordę darł. Syriusz? Dziwak trochę, w ogóle Huncwoci to taka mieszanka wybuchowa, że ciężko tak naprawdę komukolwiek byłoby się z nimi zaprzyjaźnić. Z Hagrdiem też spoko ;d flaszka jedna, druga, Zakazany Las, niebezpieczne zwierzęta. Może Krum? Sportowiec... albo Charlie Weasley.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Nigdy wcześniej się nad tym nie zastanawiałam. Po szybkiej analizie bohaterów i waszych odpowiedziach myślę, że ucząc się w Hogwarcie w czasach Harrego zakochałabym się w Cedriku. Jest bardzo w moim typie, w dodatku z tego samego domu. Jest mi teraz okropnie smutno, że zginął, to by była bardzo dramatyczna miłość:(

www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikabatalion_88
Jeżeli zaś chodzi o lata szkolne, to przepraszam, ale pewnie zakochałbym się w Romlidzie Vane xD Teraz czytam po raz 11 Księcia Półkrwi, i te jej miłosne zaczepki i takie flirtowanie było słodkie xD Ładna dziewczyna wpycha chłopakowi takie słodycze (fajne), więc coś jest na rzeczy ;d

Dobra, w dorosłym życiu może Cho Chang xD Chociaż nie, ona taka płaczka była, zazdrosna, <chyba, że się zmieniła>

Zapomniałem w sumie wspomnieć, że z Lupinem mógłbym się jednak zaprzyjaźnić (ale nie z pozostałymi Huncowatmi) <; No i nie miałbym nic przeciw przyjaźni z Mundungusem czy Aberforthem - znam takich ludzi z (a raczej znałem). Nie są źli ;)
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaremusmistrz
Tonks.Potrzebuję kogoś kto by zaakceptował we mnie że jestem nieco zamknięty w sobie, inny, zobaczył we mnie coś czego ja nie widzę.Generalnie mam podobne problemy osobowościowo, sercowo, samotnościowe co Remus.

Prefix użytkownikaania919
To zależy kiedy bym żyła i kto by mnie chciał jezyk
Moją ulubioną postacią jest Snape, ale raczej bym nie chciała wyjść za niego za mąż.
Z tych starszych osób to może Ollivander, fajnie byłoby być żoną wytwórcy różdżek. Z młodszego pokolenia może Ernie McMillan.
Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie.

W Ravenclawie tylko ci,
których umysł pięknem lśni.

www.harry-potter.net.pl/images/articles/misgal2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/mistrzgaleriiania.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/artykul.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/ania.png

i.imgur.com/ZSNVgbV.png

Prefix użytkownikagordian119
Ja ze swojej strony chyba wybrałbym Hermionę jezyk Jej charakter jest w sumie bardzo podobny do mojego- przemądrzała, a jednocześnie strasznie naiwna... Co cóż, przynajmniej byśmy się przy sobie nie nudzili xD Poza tym, ona ma naprawdę złote serce, jest bardzo zaangażowana itp. No i Emma Watson jest moją dziecięcą miłością Śmiech
Witam was, moi drodzy,
w krainie czarów!

www.harry-potter.net.pl/images/articles/gordian.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najpow2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-powazny.png

i.imgur.com/Jy8q3a1.jpg

s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/12/d8/e5/12d8e53b202c07dd261102bf53ad10c5.jpg

A jeśli chcecie zdobyć
Druhów gotowych na wiele,
To czeka was Slytherin,
Gdzie cenią sobie fortele.

Posycz sobie, mała żmijko
Wij się, żmijko, wij
Bądź milutka dla Gordiana
Bo cię przybije do drzwi!

pobierak.jeja.pl/images/3/5/8/235806_coachingowe-brednie.jpg

Od Hermionki78 na Halloweeeeeeeeeen

i.imgur.com/Ki6Z5wP.jpg

Order Dobrego Ucznia za 3. miejsce w konkursie na najaktywniejszego ucznia Hogwartu (2017/2018) :D
i.imgur.com/GnXvW0r.png

W Hogwarcie:

Gordian Stella (4.07-2016-8.07.2018)
Prefekt Slytherinu 2017/2018

Bruno Boccanegra (od 8.07.2018)

Prefix użytkownikaNatalia Tonks
Kurcze, jednak chyba bym wybrała Remusa na męża. Ciągnie mnie do takich osób..troszkę innych, tajemniczych, może trochę wycofanych. Ciężko jednak być w związku z kimś takim. Takie osoby często nie dopuszczają do siebie faktu, że mogą się komuś podobać i odpychają potencjalnych adoratorów/adoratorki zupełnie tak jak to robił Remus w stosunku do Tonks. Ale ona była na tyle szalona żeby walczyć o tę miłość. Też bym tak chciała umieć i nie poddawać się w dążeniu do szczęścia.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: