Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Prefix użytkownikaKosa [off]
Mugol
02.10.2022 22:31
Tak sobie myślę że brakuje mi czasów kiedy cała społeczność HP naprawdę żyła a książki jeszcze wychodziły. Nie wiem czy to tęsknota za czasem czy po prostu za przeszłością i latami beztroski.

Wielki mag
02.10.2022 22:24
Jeszcze nie wiem jakich potrzebuję ale jak będę wiedziała i się nie pozbędzie to dam znać xD

Waldeinsamkeit
02.10.2022 18:45
ej milka, jak cos to moj ziom z prawa z uj pozbywa sie podrecznikow z 1 roku xD

Wielki mag
02.10.2022 10:13
CoSieDzieje, byłam na aż jednym dniu zerowym

A ty?

halo, regulamin
01.10.2022 12:59
A Syrek, jak to czytasz, jest nowy sezon Taskmastera Heart dance

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56965 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42671 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33748 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Wykonawcy, których nie znosicie
Prefix użytkownikaUsagiTsukino
Nie trawię Justina Biebera, Bruno Marsa, One Direction i tym podobnych. Denerwuje mnie jak woda sodowa uderza do głów młodych "gwiazd". Kiedyś to była prawdziwa muzyka, rock z 60-90 lat, Michael Jackson, Queen... Teraz to tylko golizna na teledyskach i śpiewanie z playbacku Marudzi
Może w Gryffindorze,

Gdzie kwitnie męstwa cnota,

Gdzie króluje odwaga

I do wyczynów ochota.

www.muzykswiecie.kei.pl/poznajsukces/ozdobnik.png

31.media.tumblr.com/bd13e0ae928516023037136ed89f833c/tumblr_mzrwfh2pfD1sukj1ko2_500.gif

31.media.tumblr.com/dd03f4e9afc29514bfe09c4f3608dce8/tumblr_myl3v8uxl31qhu3sco1_r1_500.gif

25.media.tumblr.com/8913ab05fe8423baccc0d7c5b18d156f/tumblr_mxkcgfUDg31rcajlmo2_500.gif

31.media.tumblr.com/tumblr_lv4ocyzpNj1qcxsy5.gif

38.media.tumblr.com/bdd9b213290bd41171440922838e198d/tumblr_nh3tni6gjN1tkl30lo1_500.gif

38.media.tumblr.com/18575fa4afc15c451a590a2cd839a036/tumblr_ntnbigP5uu1tk5hpho2_500.gif

66.media.tumblr.com/80ae989074e1a5d2103e7637a040d308/tumblr_o930k24Reg1tg25sbo1_500.gif

Prefix użytkownikaRazorBMW
UsagiTsukino napisał(a):
Kiedyś to była prawdziwa muzyka, rock z 60-90 lat

Bez problemów można to obalić:

Szczególnie glamrocki z lat 80" i jawnie komercyjna Nirvana na MTV, true rock cnie?
vs
chłodny industrial z tamtych lat?

Różnica była taka, że zespoły-jednostrzałowce płytowe z lat 60 miały coś, czego nie miały potem od 80's.

Ekspresję.

A i wtedy dało się znaleźć perełki.

Więc gadki o "prawdziwej muzyce" w dobie francuskich zespołów które DZIŚ wydają jak Alcest czy Les Discrets są po prostu zabawne.

Michael Jackson, Queen... Teraz to tylko golizna na teledyskach i śpiewanie z playbacku Marudzi

Wait, to teledyski są tym, czego szuka się w muzyce? Ocenianie muzyki na podstawie teledysków? :D Damn, tego jeszcze nie grali z wyjątkiem Chrisa Cunninghama (a tak, jego dzieła są z lat 90' :) )

I nawet jak już wspominasz glamrocka i Nirvanę, które puszczały muzyczne stacje telewizyjne, to serio, nie porównujmy tego z One Direction.

teoretycznie niby można by było, no bo z Nirvaną było przecież kiedyś podobnie jak z tymi dzisiejszymi boysbandami w sumie, też mdlejące fanki na koncertach itd. ;d

A że potem stacjom zaczęło odwalać, domagały się takich teledysków... pewnie że i na początku wieku było takie daft punk*, które np fajnie bawiło się z fabułą w teledyskach swoich i nikt nie mówił, ze to o ****ch jezd ;d no ale co tam, praktycznie nie oglądam teledysków ;d

*no ale wyjątki potwierdzają regułę :<
Edytowane przez Prefix użytkownikaRazorBMW dnia 28.02.2016 10:18
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

myanimelist.cdn-dena.com/signature/RazorBMW.png

Mikołaj Święty wielu przyjaciół posiadał
Wielu walniętych, jednego wiernego miał
Skrzata wspaniałego, zawsze zaufanego
Zgryzika onego, zaiste rozrywkowego
Umilacza czasu, pracownika wybitnego
Co zawsze w potrzebie rozweseli...
A i pomoże na Pomorzu, również tym po kądzieli.

The enemy is among us
The enemy is among us

And nobody is doing anything about it
They don't care
So we had to take matters into our own hands

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE
ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

http://ja.gram.pl/RazorBMW
Prefix użytkownikafuerte
Bez problemów można to obalić:

Wiesz, Razor, bez względu na dekadę znajdziesz wykonawców, którzy byli po prostu słabi. Natomiast ta plaga bezmyślnego, popowego grania tak na bardzo szeroką skalę zaczęła się chyba w latach 80. I nawet jak już wspominasz glamrocka i Nirvanę, które puszczały muzyczne stacje telewizyjne, to serio, nie porównujmy tego z One Direction. Bo dwadzieścia i więcej lat temu w telewizji można było przynajmniej posłuchać wartościowej muzyki, czy nawet po prostu nieco innej niż najbardziej popularni wokaliści.

Także jasne, każda dekada miała na fali też gorszą muzykę, ale jeśli nie mówimy tu o "Barbie Girl", no to mimo wszystko i tak było lepiej, niż jest teraz. Chociaż od kilku lat czasy też się zmieniają i nie słychać tylko bezmyślnego popu czy r&b, bo pojawiają się artyści, którzy dokładają nowe elementy do definicji tej muzyki. Także jest szansa, że przed nami jakiś czas poprawy jakościowej, która nie dotknie oczywiście wszystkich artystów.

Wait, to teledyski są tym, czego szuka się w muzyce? Ocenianie muzyki na podstawie teledysków?

Nie chcę wypowiadać się za Usagi, ale mnie się wydaje, że teledyski stały się jakąś częścią muzyki. A jeżeli nie częścią samej muzyki w rozumieniu dźwięków, bo pewnie o to Ci chodzi, to stały się częścią wizerunku artysty. W czasach, kiedy stacje muzyczne puszczały jakąkolwiek muzykę teledyski były ważne, teraz być może coraz mniej. Ale tu też nie chcę wyrażać sądów za ogół, bo być może nadal dobry teledysk to super ważna rzecz. Ja osobiście ich raczej nie oglądam, chyba że faktycznie trafiam na coś godnego uwagi. A jak Usagi zauważyła, jest o to raczej trudno, bo w dużej części teledysków jednak musi pojawić się czyjaś goła ****.

zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png

media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikayersinia
Z zasady nie wypowiadam się w tym podobnych tematach, ale jedno muszę skomentować:
W kwestii teledysków. Moim skromnym zdaniem wykonawca, który czuje potrzebę posiadania roznegliżowanych kobiet w teledyskach lub na scenie, a ostatnio nawet zachowuje się na scenie prowokacyjnie (że to jest niby taki wizerunek sceniczny), najzwyczajniej w świecie nie ma sobą nic więcej do zaprezentowania. Teledysk powinien być uzupełnieniem muzyki, a nie na zasadzie "dam cycki, to więcej ludzi obejrzy i recepta na popularność gotowa". Nie tędy droga. No wybaczcie, ale piosenkarka wyciągająca fana na scenę podczas piosenki zaczyna udawać na tejże scenie, że uprawia z nim seks? Albo moda na to całe "twerking"? Jakieś wystawianie języków, wyginanie się? Ostatnio zauważyłam tendencję muzyki do schodzenia na drogę "im więcej seksu w muzyce, tym bardziej popularny wykonawca". Niestety społeczeństwo jest albo na tyle głupie, albo na tyle niewyżyte, że się na to łapie, a jak wiadomo: jest popyt - jest podaż.

Prefix użytkownikaShilaSnape
1. Nie cierpię wszystkich piosenek disco polo - brzydzę się nimi. Wszyscy wykonawcy śpiewają do tego samego bum - bum - bum o tym samym. Dodatkowo teksty ich piosenek nie wychodzą poza temat miłości, zdrady, seksu i kobiet (ze szczególnym uwzględnieniem na ich wypukłości).

2. Nie trawię polskich piosenkarek typu Grzeszczak, Chylińska, Rodowicz czy inne (te podałam losowo - pierwsze przyszły mi do głowy). W ich utworach jest jakaś sztuczność, nie opowiadają o niczym konkretnym.

3. Nie lubię 1D, Cyrus, Justina Biebera i wszystkich cukierkowych piosenkarek i piosenkarzy. Są jak te gwiazdy - płoną jasno przez chwilę a potem spadają i z hukiem lądują na dnie. Od sławy miesza im się w głowach i robią głupoty jakich świat nie widział.

Nie przeszkadzają mi krzyki, kontrowersyjny ubiór (no... chyba że 50 latka ubiera się jak 14 latka) potrafię znieść wiele ale nie cierpię sztuczności i golizny.
No... to tyle ode mnie :D
Kilka cytatów:

-After all this time?
-Always...

Pokój bez książek to jak ciało bez duszy.
-Gilbert Keith Chesterton

Ten, kto skacze do nieba, może upaść, to prawda. Ale może też poszybować w górę.

-Lauren Oliver

Czas pełen był cichych rozmów, czułości, poezji o blasku starego złota i zieleni oczu. Tej nieprawdopodobnej zieleni oczu, poza którą nic nie ośmielało się istnieć.

images5.fanpop.com/image/photos/31300000/GIF-bellatrix-lestrange-31336859-250-157.gif

--------------------------------------------------
Piosenki na dziś:

https://m.youtube.com/results?q=andy%20black&sm=1
https://m.youtube.com/watch?v=8fEoWA9Vz3A
https://m.youtube.com/results?q=silent%20scream%20anna%20blue&sm=1

45.media.tumblr.com/a5a9be1acd8b1603a2ecfd525f34e998/tumblr_napgtp74PC1s20ojko1_500.gif

media1.giphy.com/media/19u6Fe8292IRW/200_s.gif

25.media.tumblr.com/70e1f26f4507374385b02bf5d1239487/tumblr_meyadgclPR1qecsaco1_250.gif

36.media.tumblr.com/c23d65cce8b62ed690c77c9e84a417a6/tumblr_nltyhfHhSf1u1s81ho1_1280.jpg

Zastępca Prezesa Fan Clubu Severusa Snape' a Always & Forever

zapodaj.net/images/405f15f85fc1c.png

Czarne oczy, czarna dusza
Czarne włosy i nos kruczy
Zostań fanem Severusa!
A on mikstur cię nauczy

Jeśli lubisz profesora
Albo kochasz tak jak my!
To jest bardzo dobra pora
By ziściły się Twe sny

Elitarny Fan Club Snape'a
Dołącz do nas, czaruj z nami!
On jest Mistrzem nad Mistrzami!

Zamyślony, tajemniczy
On jest Always&Forever
Z każdym wrogiem się policzy!
Ave! Ave! Boski Sever!

Śmierciożerca ukochany!
Tłustowłosy idol nasz!
Profesorze! Pamiętamy!
Twoją tajemniczą twarz.

Dołącz do nas, czaruj z nami!
On jest Mistrzem nad Mistrzami

Prefix użytkownikafuerte
Przychodzę w służbie hpnetowi, może kogoś rozrusza ten temat. W końcu łatwiej zawsze napisać o czymś, czego się nie lubi albo nawet się z kimś pokłócić niż zgodzić.

Także przychodzę, żeby napisać, że pojawił się kolejny zespół, którego nie cierpię i ogłaszam wszem i wobec, że jest to Imagine Dragons. Nie dość, że nazwa durna, to jeszcze po prostu jak słyszę te piosenki w radio, to mam poczucie, że to jest Nickleback 2.0. A nie wiedzieć czemu ta kapela stanowi jakiś fenomen, którego zupełnie nie czaję.

zapodaj.net/images/d147bde5b4314.png

media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag
Prefix użytkownikaRosalind Rooks
Też nie przepadam za tym zespołem, chociaż Thunder dobrze mi się kojarzy i jest dla mnie takim guilty pleasure. Gdyby nie to to pewnie bym nie lubiła tej piosenki i w ogóle zespołu.
well, I can break through the earth
come out soft and wild

Prefix użytkownikaLilyatte
Jeśli o mnie chodzi to kocham ten zespół. Jestem z nimi od bardzo dawna, bo od 2012 roku i niektóre piosenki wręcz ubóstwiam (choćby Demons. Ktoś zna?).

Za to nie trawię pewnych dwóch sióstr, często porównywanych do pewnych rybek zjadających glony i pewnej pani, która zwie się Masterką. Tak samo denerwują mnie te popularne teraz rosyjskie zespoły. No i oczywiście muzyka youtuberów. Czasem trafi się jakaś perła, ale zazwyczaj tam jest to tak wyretuszowane, że nie różni się niczym od setek podobnych profili.

No i nie znoszę głosu, Lisowskiej, Honoraty Skarbek i Margaret czy jeśli ktoś woli z zagranicznych Katy Perry. Irytują mnie i wydają się takie... Puste?

I niech mi ktoś wytłumaczy jak to działa, że zazwyczaj zwycięzcy Voice są po prostu bleh. Nie przepadam za większością z nich, a Roksana i Gałuszewska mnie dobijają.
Edytowane przez Prefix użytkownikaLilyatte dnia 16.04.2019 23:03

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: