Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Świetny czarodziej
06.05.2021 18:03
Anastazja Schubert, jeśli jesteś z 95 roku, to ja jestem w twoim wieku Wrozka

Najlepszy wśród szkolonych
06.05.2021 17:31
Widzę tylko Bataliona xD

Wielki mag
06.05.2021 17:27
Nah, a mnie czemu tam nie ma? :C

Fernweh
06.05.2021 17:17
na osi czasu brakuje tylko urodzin hpneta, ale nie pytajcie mnie ktory to rok xD

Praktykant w Ministerstwie Magii
06.05.2021 15:26
https://1drv.ms/w.
..a?e=X3DqbL
zapraszam do edycji jezyk

EDIT: Jak widzę i tak się nie da online edytować tego na osi, więc no.

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45879 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43128 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38215 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36661 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Reklamy
Prefix użytkownikaalekskot
Naprawdę nie ma tu takiego tematu? Dziwne....
Tak, jak w temacie: Co sądzicie o reklamach? Bardzo was irytują?(oczywiście, ,że tak, po co pytam) Czy uważacie, że wszystkie reklamy są głupie, czy też część jest inna?
Według mnie najbardziej irytująca w reklamach jest ich długość, ciągną się bez końca. W dodatku moja ciocia z Anglii mówi, że tam są reklamy 2 razy krótsze.
Nie zapominajmy o jeszcze jednej cesze reklam: zawsze pojawiają się w najmniej odpowiednim momencie...
Wkurza mnie to, że coraz częściej spotykam się z ludźmi gapiącymi się tępo w telewizor, gdy lecą reklamy i mi też zaczyna się to zdarzać.... Wam też?
Co o tym sądzicie?
Były tu literki.
Teraz nie ma literek.

Prefix użytkownikaHermionka78
Reklamy sa okropne. Nie nawidzę gdy oglądam film lub coś innego i tu takie reklamy i toesZcze w najbardziuej ekstytującym momecie.

Harry-Potter.Net.pl
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Niektóre reklamy są na prawdę fajne. Ostatnio bardzo mi się spodobała reklama Allegro, z tym pieskiem moknącym na ulicy. Poza tym, podoba mi się też reklama piwa Budweiser, niestety w naszej telewizji się jej nie zobaczy. Fakt, że reklamy w trakcie filmu są irytujące, ale czasem się przyjadą. Rozumiem 1-2 reklamy, ale żeby tak co kilkanaście minut? Przesada.
Są również reklamy bardzo głupie, chociaż w tej chwili nie jestem w stanie podać przykładu.
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."

Prefix użytkownikaFenris
Dla mnie najgorszym sortem reklam są te o hemoroidach, problemach z konarem, infekcjach intymnych i grzybicach. Jak jestem w domu, to telewizor zazwyczaj działa na okrągło, więc w porze obiadowej te reklamy są po prostu odrzucające.

Co innego reklamy, które są małymi dziełami sztuki, do tej pory pamiętam Kinder Bueno z piosenką Selah Sue :3
2.bp.blogspot.com/-vCt57ZbDfAk/URrRbhEQhwI/AAAAAAAABA0/XRmZtvEYF_I/s1600/szczerbatek.gif

Pottermore:
Slytherin
Sekwoja, pióro feniksa, 12 i 3/4 cala, giętka

i66.tinypic.com/15qfevn.png

Prefix użytkownikaKeira Karkarow
O masz rację, te reklamy środków na potencję czy na hemoroidy są okropne, do tych na infekcje intymne nic nie mam, bo nie są aż tak odrzucające.
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."

Prefix użytkownikahermiona03
Mój przyszywany wujek po 60 - tce, twierdzi iż kiedyś reklam wogóle nie było!
Słuchajcie, to jedna wielka komercja i zgadzam się z Wami co do ważnych momentów w filmach; oni to robią celowo, żeby przyciągnąć większą liczbę ludzi przed telewizory! No, na przykład, gdy pierwszy raz widziałam Insygnia, dosłownie nie odrywałam wzroku od monitora i gdy już miał być ten moment kiedy Lord zabija Harr'ego - to przed moimi oczyma pojawiła się wspaniała reklama lekarstwa na problemy z wątrobą ;C
Powiem szczerze, że jedyną reklamą teraz na przełomie listopad/grudzień jest reklama allegro w której mały chłopiec dostaje prezent od Św. Mikołaja, później jest coraz starszy, a na końcu tego uroczego filmiku to on daje prezent jako Św. Mikołaj swojemu synkowi. Ja się uśmiechnęłam przy tej reklamie xD
Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN!

Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!!

Teraz za prezentuje ważne cytaty:

,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele''
Maria Kowalewska

,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła''
Wisława Szymborska

,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!''
Hermiona Granger''

Teraz jeszcze podziękowania:

Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy Hug
Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko
Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''.
batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko
Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy.
kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia
Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy
EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a
Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP...:D

W Hogusiu jestem Maja Choda ;)

brak
Prefix użytkownikaFelice
Fenris napisał(a):

Dla mnie najgorszym sortem reklam są te o hemoroidach, problemach z konarem, infekcjach intymnych i grzybicach. Jak jestem w domu, to telewizor zazwyczaj działa na okrągło, więc w porze obiadowej te reklamy są po prostu odrzucające.

Co innego reklamy, które są małymi dziełami sztuki, do tej pory pamiętam Kinder Bueno z piosenką Selah Sue :3

Najlepiej jak siedzisz z rodzicami, obiadek, atmosferka, miło i sympatycznie a tu... o problemie z konarem. xD Cudowne! Też mnie bardzo irytują takie reklamy.

I stały element - zaczyna się program, film, serial i nie minie 10 minut i już reklamy, które trwają nie wiadomo ile. Omg I Felice zapomina co w ogóle oglądała i dlaczego.
www.harry-potter.net.pl/infusions/puchar_panel/images/slytherin.gifNoce Wężywww.harry-potter.net.pl/infusions/puchar_panel/images/slytherin.gif

Elizabeth Prince
x Emily Takoizu x Felice Nixon x Keira Foley

Mam zielo­ne oczy z charakteru...
.

b3.pinger.pl/c9e8a8d695a1899aa7d5bb514c3f064f/tumblr_n6c6lzCVmR1qmgl6lo2_250.gif

Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat.

s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/b8/71/6f/b8716f0bb8aef37bc4938746417d2d81.jpg

Prefix użytkownikabatalion_88
Mój przyszywany wujek po 60 - tce, twierdzi iż kiedyś reklam wogóle nie było!

Ano nie było... Problem w tym, że w ówczesnych czasach były bodajże 2 programy i poza tym nic, kompletnie nic. Na dobranockę Jacek i Agatka lub Gąska Balbinka , wiadomości na modłę socjalistyczną, jakieś Piątki z Pankracym i słynny Teleranek . Chyba bym tak nie chciał...

Mnie reklamy irytują, ale co na to poradzić... Zgodzę się, że pojawiają się zawsze w najmniej odpowiednim momencie i niektóre są doprawdy irytujące. Mnie te z sieciami komórkowymi różnej maści wnerwiają. Nie mam za to nic do takich, w których motywem przewodnim jest piłka nożna ^^ Do dziś pamiętam reklamę chipsów Lays przed Mundialem we Francji, w 1998 roku, w której zagrał słynny brazylijski napastnik Romario.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaAnimag37
Są strasznie irytujące i są takie w miarę spoko. Najgorsze, moim zdaniem, są reklamy o meblach, te o potencji z podtekstami, bo takie rzeczowe czy opisujące po prostu problem są ok. Jeszcze takie w których powtarza się dane słowo/zdanie. Z tych fajniejszych to zapamiętałem reklamę Oreo w której muzyka była nieziemska :).

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: