Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Prefix użytkownikaKosa [off]
Mugol
02.10.2022 22:31
Tak sobie myślę że brakuje mi czasów kiedy cała społeczność HP naprawdę żyła a książki jeszcze wychodziły. Nie wiem czy to tęsknota za czasem czy po prostu za przeszłością i latami beztroski.

Wielki mag
02.10.2022 22:24
Jeszcze nie wiem jakich potrzebuję ale jak będę wiedziała i się nie pozbędzie to dam znać xD

Waldeinsamkeit
02.10.2022 18:45
ej milka, jak cos to moj ziom z prawa z uj pozbywa sie podrecznikow z 1 roku xD

Wielki mag
02.10.2022 10:13
CoSieDzieje, byłam na aż jednym dniu zerowym

A ty?

halo, regulamin
01.10.2022 12:59
A Syrek, jak to czytasz, jest nowy sezon Taskmastera Heart dance

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56965 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42671 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33748 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Disco Polo
Prefix użytkownikaBumSzakalaka
Aż mnie zaskoczyło, że nikt jeszcze nie poruszył tego tematu (chyba, że jestem ślepa). Tak nie może być. :D
Ostatnio na języku polskim poruszono ten temat i rozpętała się prawdziwa dyskusja, która podzieliła klasę na dwa obozy: tych kochających disco polo i tych kategorycznie na nie.
Dyskusja jednak została przerwana i odstawiona na, specjalnie do tego przeznaczoną, lekcję.
Zmierzam do ostatecznego pytania.
Jakie jest wasze stanowisko względem disco polo?
Moje ujawni się w trakcie ;>

03.01.2019 r. -
Pogromca Parchatego Trolla
www.harry-potter.net.pl/images/articles/bum.png

W Hogwarcie: Madison Dixie
www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/ao9yo2no.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkombum.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20201.jpg

_____________________~*~_____________________

- I'm gonna do it my way. I suggest you hold very still, prisoner 4587.
- My name is OLIVER QUEEN.

66.media.tumblr.com/4363f636607b153051dee48f88fc8d96/tumblr_pi5gvmEQ8N1vq3qe1o2_540.gif
data.whicdn.com/images/216550281/original.gif

- Tak, jak mówili! Geralt! Tak, jak mówili... Jestem twoim przeznaczeniem? Powiedz! Jestem twoim przeznaczeniem?
- Jesteś czymś więcej, Ciri. Czymś więcej.

i.pinimg.com/originals/77/1c/bf/771cbf249ac2523f149efe9619045a26.gif

BumSzakalaka

Przyjaciółko ma najdroższa!
Pisać wiersze sprawa "prosta"
W dniu miłości coś wypada,
Prawie głowa mi odpada...
Gdzieś zniknęłaś, takie życie..
I na pewno nie w Madrycie.
Nasz rysunek gdzieś zgubiłem,
Jestem Ci go jednak winien.
Szkoła chyba cię wykańcza,
Jednak lepsza niż szarańcza ;D
Kwaśne żelki mam pod biurkiem,
Nie otworze ich więc z hukiem,
Bo z tęsknoty już usycham
I w te kąty je upycham.
Wszędzie różu, kiczu schyłki
Życie, zabierz Walentynki.

Ps. Z tym obrazkiem to serio Wstydniś
XOXO ~ Erynia.
Wielkie serducho Love

Alette
Myślę, że to byłby szok, gdybym się nie wypowiedziała ;p

Osobiście disco polo nie lubię. Wiem, że są takie osoby, które udają, że nie, a po cichu na słuchawkach w domu potrafią słuchać i słuchać ;p To nie ja, niestety. Tzn. to też nie działa tak, że mam coś przeciwko. Jak ktoś puści znany kawałek to też pośpiewam, powygłupiam się i potańczę. Ale to może być jeden na pół godziny maksymalnie, inaczej jestem znużona, głowa mnie boli i w ogóle... meh.

Ale znam osoby, które disco polo lubią bardzo i nauczyłam się z nimi żyć ;p Więc spoko
web.archive.org/web/20170527063436im_/http://i61.tinypic.com/n1qk3n.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najfanfick2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png
www.harry-potter.net.pl/images/najsympatyczniejszy_uytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_ff.png

66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3

78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami
Żył sobie Racław z rycerzykami.
Wielu ich tam było, innej maści każdy,
Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny,
Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie,
Rozpalający serce niemal każdej kobiecie,
Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary,
Którą owładnęły miłości jego czary
I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą...
Ale koniec historii! Nie za to mi płacą.
Wracając do Lagary, żyła tam Liliana,
Która, chociaż nieporadnością owiana
I znana w otoczeniu z niechęci do koni,
Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni.
Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia.
Mając u swego boku Gaję, Aarona,
Fomę i Milana, a przed sobą zadanie,
Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie.
Jednak Racława niestety przy nich nie było,
A szkoda, bo to by się lepiej skończyło.
Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie
I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie,
Doprowadził ich całych do kapitana,
Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana,
Który miał przy sobie ogiera wspaniałego,
Nawet dla stajennych nieprzyjemnego,
Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało
Jedynie zgrabne, Racławowe ciało...

Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni?
I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni?
Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem?
Potwornym ogierem wraz z jego panem?
Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany?
Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy?

Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie.
Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie,
Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie
O Racławie i jego kochanej niewieście.

Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...

33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Lista ficków, które przeczytałam i polecam

Miniaturki
"Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter
"Czterdzieści pięć" Barloma
"Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce
"Przemyślenia" Wileny Romus
Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte
"Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest
"Glizdogon" Nieoryginalnej
"Las mnie wzywa" Klaudek884
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope
"Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny
"Proszę, powiedz moje imię" Only Dream
"Między wierszami" Fuerte

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty
"Bogini" ulki_black_potter

Poezja
"Feniks" Wileny Romus
"Na chwałę! Na honor!" Ann
"Zwariował!" Wileny Romus
"Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann

38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png

"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon

49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine
... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love

68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg

Prefix użytkownikaBumSzakalaka
Mnie do disco polo zniechęciło to, że mieszkam w obszarze opanowanym przez miłośników tego rodzaju muzyki. Ilekroć idę na przystanek autobusowy albo już jadę tym autobusem ZAWSZE słyszę disco polo z głośników jakiegoś dzieciaka. Dla mnie taka muzyka nadaje się tylko do tańca, sami twórcy disco polo stwierdzili, że to do niczego innego nie służy, jak tylko do zabawy. ;D Nie przekonuje mnie też poprawność językowa w tekstach takich piosenek. Jak mi dzisiaj kolega wyjechał z "Najpiękniejsze są oczy twe, oczy twe" to aż mną o szybę rzuciło, ze śmiechu rzecz jasna xD

03.01.2019 r. -
Pogromca Parchatego Trolla
www.harry-potter.net.pl/images/articles/bum.png

W Hogwarcie: Madison Dixie
www.harry-potter.net.pl/infusions/hogwart/images/avatars/ao9yo2no.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkombum.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20201.jpg

- I'm gonna do it my way. I suggest you hold very still, prisoner 4587.
- My name is OLIVER QUEEN.

66.media.tumblr.com/4363f636607b153051dee48f88fc8d96/tumblr_pi5gvmEQ8N1vq3qe1o2_540.gif
data.whicdn.com/images/216550281/original.gif

- Tak, jak mówili! Geralt! Tak, jak mówili... Jestem twoim przeznaczeniem? Powiedz! Jestem twoim przeznaczeniem?
- Jesteś czymś więcej, Ciri. Czymś więcej.

i.pinimg.com/originals/77/1c/bf/771cbf249ac2523f149efe9619045a26.gif

BumSzakalaka

Przyjaciółko ma najdroższa!
Pisać wiersze sprawa "prosta"
W dniu miłości coś wypada,
Prawie głowa mi odpada...
Gdzieś zniknęłaś, takie życie..
I na pewno nie w Madrycie.
Nasz rysunek gdzieś zgubiłem,
Jestem Ci go jednak winien.
Szkoła chyba cię wykańcza,
Jednak lepsza niż szarańcza ;D
Kwaśne żelki mam pod biurkiem,
Nie otworze ich więc z hukiem,
Bo z tęsknoty już usycham
I w te kąty je upycham.
Wszędzie różu, kiczu schyłki
Życie, zabierz Walentynki.

Ps. Z tym obrazkiem to serio Wstydniś
XOXO ~ Erynia.
Wielkie serducho Love

Prefix użytkownikablad logiczny
Na mnie szczególnie piorunujące wrażenie zawsze robiły teksty tych piosenek. Cudownie wzbogacają poziom myślowy i kulturę społeczeństwa. Jacyś geniusze myśli i poezji znieśli się chyba na jakiś niebotyczny poziom. Dosłownie, aż chce się ciskać piorunami, w celu spalenia urządzeń odtwarzających. Niestety kuzyn słuchał tego na okrągło jadąc samochodem i kiedy musiałem z nim jechać to mnie skręcało.
Na dodatek czasami sąsiedzi puszczają to na cały regulator i to do 22 albo i dłużej.
Poziom muzyczny jest bardzo rożny i więc akurat czasami nawet da się znieść.
Generalnie jednak unikam tego jak mogę.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Prefix użytkownikaRazorBMW
Jakby w tym gatunku była jakakolwiek progresja od, powiedzmy, tego 1995 roku to nikt by nie beczał.

A że polecieli na łatwiznę, srając wręcz śmiesznymi bicikami z keyboardów Casio to czego tu chcieć...

Geeez, w USA potrafili czerpać z soulu i nie wychodziło to żenująco, ba, Giorgio Moroder też eksperymentował...

No a ze my jedyne z czego mogliśmy czerpać to nasze em, ludowe rzeczy to co się dziwić? Nawet nie to... bo czerpanie niczym złym nie jest, ale kwestia... JAK.

Nu-disco potrafiło się rozwinąć i nikt nie marudzi. A jest popularne bo często to dejoty grajo na imprezach. No, ale nie u nas ;]

Jak sobie słuchałem kiedyś Donny Summer czy Inner City...

zresztą, c'mon, to https://www.youtu...Zj1Aqw0n94
do dziś u mnie na słuchawkach a parę lat od premiery zeszło.

A u nas jedyne co było to pożyczenie rurek z wiksiarskich utworów a'la DJ hazel czy pseudo-housowe biciki jak w Ona tańczy dla mnie z wybitnie wkurzającym, piszczącym syntezatorem.

Problemem była siermiężność, do tego niektóre teksty najzwyczajniej w świecie epatowały erotyzmem.

Dobra. OK, tyle że w US w tekstach disco nie masz wrażenia, że pisze to typ z wąsem który lubi wudeczke i jest Typowym Januszem ze Wsi.

W US potrafili przykrywać siarę fajnymi dźwiękami, no, po prostu. Sad, but true.

A jeszcze jak nu-disco przyszło to...

A, jeszcze zabawny sposób w disco polo to dystrybucja utworów. Phew, śmieszne mp3 w niskiej jakości coby mniej miejsca zajmowało...
na jakichś dziwnych stronkach bo oficjalnie te rzeczy nigdzie do kupienia nie są gdzieś legalnie, jeżu kolczasty...

A, no i wiadomo, beka odwieczna z autotune na wokalach w disco polo, nie idzie tego słuchać bo połowa brzmi mega podobnie i wysoko (czyli nienaturalnie). ;v
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

myanimelist.cdn-dena.com/signature/RazorBMW.png

Mikołaj Święty wielu przyjaciół posiadał
Wielu walniętych, jednego wiernego miał
Skrzata wspaniałego, zawsze zaufanego
Zgryzika onego, zaiste rozrywkowego
Umilacza czasu, pracownika wybitnego
Co zawsze w potrzebie rozweseli...
A i pomoże na Pomorzu, również tym po kądzieli.

The enemy is among us
The enemy is among us

And nobody is doing anything about it
They don't care
So we had to take matters into our own hands

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE
ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

http://ja.gram.pl/RazorBMW
Prefix użytkownikaHermionka78
Ogólnie nienawidzę disco polo jest to gatunek muzyki, którego ja nie toleruję. Są wyjątki, w których lubię daną piosenkę disco polo, ale są to tylko rzadkie wyjątki. Jeśli chodzi o telewizyjną muzykę to wolę Eskę TV niż inny program z muzyką disco. Disco polo jest na 10 miejscu ulubionych gatunków. Pop i electropop są na prawdę fajne, ale nie powiem tego samego o disco polo wręcz przeciwnie N I E N A W I D Z Ę.
To jest moje zdanie.

Harry-Potter.Net.pl
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Na jakichś weselach w umiarkowanym stopniu tak. W innych wypadkach totalnie mnie to nie przekonuje, niestety... Te piosenki nie mają żadnej wartości poza tym, że można się przy nich pobawić. "Ona tańczy dla mnie" znają wszyscy i chyba każdy choć ze dwa razy puścił to sobie w domu. To przykład tego, że zdarzają się hity. "Jesteś szalona" też zna każdy chociaż to stare jak świat. Disco Polo dobre jak człowiek tańczy inaczej serdecznie podziękuję.

Kiedyś na Polsacie leciało Disco Polo Relax czy coś w ten deseń i jak miałyśmy z siostrą z 5, 6 może 7 lat to zawsze tańczyłyśmy do tych piosenek :D

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaDarkhope
Owszem był dawno, dawno temu jakiś okropny program z disco polo na Polsacie, bo pamiętam jak mama nie pozwalała przełączać xD xD
Z tego co się orientuję to są na nawet kanały muzyczne z disco polo i jakaś śląską muzyką.

Osobiście nie lubię tego gatunku. Sama teksty mnie przerażają. No ale nie będę ukrywać, że zdarzyło mi się bawić do takiej muzyki. Nie oszukujmy się - zwykle na weselach czy wiejskich lokalnych imprezach leci w większości tylko taka muzyka. Więc cóż, trzeba czasem wrzucić na luz i zapomnieć jak straszne jest to dla uszu.
Welcome in My Private Hell!

www.geek.com/wp-content/uploads/2015/03/Hannibal-television-series-image-hannibal-television-series-36351716-2880-1916.jpg

Największy Człowiek Sku Świata.
Hejter dzieciaczków na forach.
Fanka Hannibala Lectera.
Za dużo piszę o Amarenie.
Grywam w pokera.
Oglądam za dużo seriali.
Poczucie humoru, które ogarniają i tolerują nieliczni.
Just call me Dark.

media.giphy.com/media/pa0kyPDuG0Q8w/giphy.gif

"I love that woman. I love her more than sharks love blood."

45.media.tumblr.com/90fb24357498bfa247cef41ded345fda/tumblr_nl27h1QH8F1uowqu2o1_500.gif

49.media.tumblr.com/db830ca56b09af2e2e90599fa43330ef/tumblr_ntdp2nsE301uepsaxo1_500.gif

Jak pić to tylko z nim - Kwachu <3

i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/11/b5a32e941bcdae362519ab36ada19545.png

Prefix użytkownikakospirre
Jestem naprawdę bardzo tolerancyjna... Ale Disco Polo to chyba jedyna rzecz, która tak mnie wkurza. Czemu?
Tekst - co w nim jest oprócz "pięknych pań" i podtekstów? Ma jakiś przekaz? Głębszy sens? Co druga piosenka Disco Polo ma w sobie słowo "mała" lub "seksowna". Dla mnie jest to po prostu żałosne.
Rytm - czy on w ogóle tam istnieje? Przynajmniej czasem jest na tyle chaotyczny i głośny, że nie słychać...
Wokalu - który po prostu mnie obrzydza. Jeszcze ta ścieżka dźwiękowa, te efekty, grr... Weźmy na przykład takiego Czadomana, który nieźle daje "czadu"... Mój dziadek by już chyba lepiej to zaśpiewał, no przepraszam :I Ale tego po prostu nie da się słuchać.
Teledyski - mogłyby być wyśmienite, fajne, obojętne. Ale nie. Los chciał, żeby stały na poziomie z tekstem i wokalem, czyli -0. A może niżej. Widać tylko cycki, cycki, cycki i jeszcze raz cycki. I te kobiety, które zawsze wyglądają jakby miały plastik zamiast twarzy.

Czy to wesele, impreza - nie znoszę tego typu muzyki. Musiał by mnie ktoś dobrze spić, żebym mogła chociaż wstać z krzesła przy tej muzyce.

Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg.

orig00.deviantart.net/56d0/f/2016/049/9/c/output_byfnba_1__by_scourgemangastudios-d9s7qxh.gif

64.media.tumblr.com/63ddd495dff33ec7c8f44e35801573be/tumblr_oxbegt8kbQ1rbud4zo1_500.gif

orig00.deviantart.net/56d0/f/2016/049/9/c/output_byfnba_1__by_scourgemangastudios-d9s7qxh.gif

infj|aquarius|xvii|ravenclaw

~~~
there is something so special about falling in love with nature every time you see a little detail like a fallen leaf on the ground that is slowly turning brown...or spotting a tiny mushroom that is sprouting from a tree... or just getting a warm feeling when you see the moon, i am in love with the little things of life
~~~

64.media.tumblr.com/16e929c292fef1869760e896884cf51c/tumblr_oxbegt8kbQ1rbud4zo2_500.gif

Natka Potter, Lilyatte

Chciałam również podziękować wszystkim kochanym Ślizgonom za bycie tak kochanymi i pomocnymi gadzinkami <3

Prefix użytkownikaAnimag37
Wokalu - który po prostu mnie obrzydza. Jeszcze ta ścieżka dźwiękowa, te efekty, grr... Weźmy na przykład takiego Czadomana, który nieźle daje "czadu"... Mój dziadek by już chyba lepiej to zaśpiewał, no przepraszam :I Ale tego po prostu nie da się słuchać
Zenek Martyniuk to wyjątek, tu zaznaczam xD Moim zdaniem najlepszy głos Disco Polo, ale właśnie Disco Polo... xD Chociaż gdzie indziej ten jego głos brzmiałby chyba gorzej ;d
ChmurkaChmurkaChmurkaChmurkaChmurkaChmurkaChmurka

Prefix użytkownikakospirre
Animag37 napisał(a):

Wokalu - który po prostu mnie obrzydza. Jeszcze ta ścieżka dźwiękowa, te efekty, grr... Weźmy na przykład takiego Czadomana, który nieźle daje "czadu"... Mój dziadek by już chyba lepiej to zaśpiewał, no przepraszam :I Ale tego po prostu nie da się słuchać
Zenek Martyniuk to wyjątek, tu zaznaczam xD Moim zdaniem najlepszy głos Disco Polo, ale właśnie Disco Polo... xD Chociaż gdzie indziej ten jego głos brzmiałby chyba gorzej ;d

Przyznam, jego teksty nie mają aż tyle shitu. Ale to nie zmienia faktu, że ta muzyka mnie męczy :>

Nigdy nie ufaj niczemu i nikomu, jeśli nie wiesz, gdzie jest jego mózg.

64.media.tumblr.com/63ddd495dff33ec7c8f44e35801573be/tumblr_oxbegt8kbQ1rbud4zo1_500.gif

infj|aquarius|xvii|ravenclaw

~~~
there is something so special about falling in love with nature every time you see a little detail like a fallen leaf on the ground that is slowly turning brown...or spotting a tiny mushroom that is sprouting from a tree... or just getting a warm feeling when you see the moon, i am in love with the little things of life
~~~

64.media.tumblr.com/16e929c292fef1869760e896884cf51c/tumblr_oxbegt8kbQ1rbud4zo2_500.gif

Natka Potter, Lilyatte

Chciałam również podziękować wszystkim kochanym Ślizgonom za bycie tak kochanymi i pomocnymi gadzinkami <3

Prefix użytkownikabatalion_88
Nie, no Zenka Martynikuka, to i ja czasem posłucham ;p Przez twe oczy zielone robiło furorę swego czasu, bo każdy to nucił, w telefonie, i nawet w sklepach centrum też 'leciało'. Byłem w swoim życiu już na 14 weselach, i odkąd pamiętam, to zawsze przy disco polo goście weselni się najlepiej bawili. Po kielichu, i bez większego wysiłku. "Szaloną" Boysa chyba każdy zna. Jako dzieciak pamiętam, że Shazza robiła furorę, ale też Bohdan Smoleń ;p Akcent się zna, Etnę, no i Boysów plus Clivera. Fanem na pewno nie jestem, ale do zabawy to chyba najbardziej pasuje. Niektóre teksty są do bani, takim lekkim i prymitywnym erotyzmem zalatują, ale "Rodzinny dom" Zenka włączę raz na ten przysłowiowy miesiąc.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Nie cierpię disco polo, z całego serca nie cierpię. Te durne teksty, beznadziejna muzyka (o ile w ogóle tak to można nazwać). Ktoś kiedyś powiedział, że disco polo to muzyka do której każdy się luni bawić po kielichu. Ja nie cierpię, między innymi nie znoszę wszelkiego rodzaju wesel i innychb imprez z disco polo w tle.
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."

Prefix użytkownikaKornelie_1999
Może nie szaleje za tym gatunkiem, jednak lubię włączyć sobie tego typu piosenki np. przy sprzątaniu. Jakoś mi wtedy idzie szybciej jezyk O i jak jadę samochodem to też. Ale żeby tak na co dzień to nie za bardzo. Nie mam nic do tych piosenek jednak niektórzy wokaliści śpiewają gorzej jakieś kaczki xD
s4.favim.com/orig/150113/black-cat-christmas-collarbone-Favim.com-2381954.jpg

Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

data.whicdn.com/images/28270273/tumblr_m3ov0tKUUZ1r73wdao1_500_large.gif

Każdy kot to czarodziej, w którego głowie dzieje się więcej niż możemy sobie wyobrazić.

67.media.tumblr.com/ea9e21f960bde8b144f55519e130f923/tumblr_n15i7cOCDE1stzneto1_500.gif

Ja mam pana boga w futrze.
- Halina Poświatowska

favim.com/orig/201108/17/cat-fashion-girl-photography-Favim.com-125289.jpg

Koty prowokują człowieka do nieustannych wyznań miłości.
- Christopher Sandt

s9.favim.com/orig/140923/cat-cute-girl-kitten-Favim.com-2091859.png

W Hogwarcie Cornelia Rose De La Luca ;)

Prefix użytkownikabatalion_88
A ja wam napiszę tak, że cały koncert ostatnio obejrzałem z okazji 25-lecia Disco Polo w Polsce i bardzo, ale to bardzo mi się podobało Love
Lubię te rytmiczne i znane kawałki takich zespołów jak Akcent, Boys, Shazza, Masters, Bayer Full, Piękni i Młodzi, Classic, Focus i Yorrgus (czy jakoś tak xD). Ale chodzi mi o to, że Zenek robi furorę, ale miliony tego słuchają i się przy tym bawią. 105 milionów odsłon na youtube "Przez twe oczy zielone". Wiadomo, że to nie jest ambitna, górnolotna i nie wiem jak wybitna muzyka, ale czy w życiu zawsze trzeba słuchać czegoś z "górnej półki"? Ja tam kiedyś byłem zagorzałym przeciwnikiem, a teraz nie wyobrażam sobie wesel czy dyskotek bez disco polo/ i chodzi mi o takie kawałki bardziej "romantyczne" z ładną melodią a nie jakieś podteksty o stogach siana, lodach, biustach itp. xD Takie prostactwo odrzucam zdecydowanie. No, ale co złego w "jesteś szalona"? ;) Przecież miliony to znają i tańczą przy tym.
Tak samo z innymi przebojami. To była tzw. "muzyka chodnikowa" i skazana była raczej na wymarcie, a dziś to żyła złota.
Nie podoba mi się takie ocenianie słuchających, że to "wieśniaki" czy coś lub "chamy, prostaki" - jak zobaczyłem jacy ludzie się przy tym bawili na stadionie Polonii, to byłem nawet zdumiony patrząc na około 65-letnią panią skaczącą w rytm piosenki Bayer Fullu ;) Także spoko, jak ktoś nie chce, to niech nie słucha po prostu. A podobno ludzie dzielą się na takich, którzy słuchają disco polo i na takich, którzy się do tego nie przyznają ;)
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: