Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik Miodowego Królestwa
15.06.2021 14:17
aczkolwiek, oczywiście, widły w dupę jakiemuś urzędnikowi, który krzyczy na dziewczyny, że depczą trawę chłopakom.

Pracownik Miodowego Królestwa
15.06.2021 13:47
kobiecy futbol jest po prostu mało atrakcyjny w odbiorze i na tym się nie zarabia

tego się nie zmieni, bo to po prostu biologia

Świetny czarodziej
15.06.2021 13:42
Żarty były, że Kaczyński idzie do fabryki do pracy z teczką (bo niedaleko jest fabryka xD). A kilka dni po postawieniu pomnika ktoś wlazl Kaczyńskiemu na barki to policja go szukała xD

Praktykant w Ministerstwie Magii
15.06.2021 13:39
Pomnik sam w sobie nie taki brzydki, wygląda to lepiej niż np. papież rzucający kamieniem xD Za to znalazłam, że była debata czy na pomniku powinno być Rzeczpospolitej czy Rzeczypospolitej.C
zepialstwo

Świetny czarodziej
15.06.2021 13:36
Co, przecież całe lubelskie o tym grzmialo kilka lat temu Duże oczy pan Vateusz przyjechał a za nim rolnicy, i kiedy próbował głosić przemowę to gwizdali i wyli syrenami xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56651 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45883 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43600 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38336 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36669 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
The Politician - Wybory Paytona Hobarta
monciakund
i.datapremiery.pl/1/000/15/328/wybory-paytona-hobarta-sezon-1-the-politician-season-1-cover-okladka.jpg

Payton Hobart (Ben Platt), dobrze sytuowany uczeń z Santa Barbara w Kalifornii, już w wieku siedmiu lat miał sprecyzowane plany na przyszłość - stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po drodze do tego ambitnego celu Payton musi jednak przebrnąć przez najbardziej grząskie bagno w historii polityki - liceum Saint Sebastian. Aby wygrać wybory na przewodniczącego samorządu szkolnego, zapewnić sobie miejsce na Harvardzie i przybliżyć się do wymarzonego celu, Payton będzie musiał przechytrzyć swoich cwanych kolegów, nie narażając na szwank własnych zasad moralnych i mozolnie wypracowanego wizerunku.

Oglądacie? Macie zamiar? Zapraszam do dyskusji, proszę o oznaczanie ewentualnych spojlerów.

confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

31.media.tumblr.com/1ca838daf1b7baf7bf54202eafbe7917/tumblr_mr7lzbBN7k1rv3froo1_500.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.
Gryfa córce, redakcyjnej
Na tym świecie ambitniejszej
Od niej nie ma. Tu rysunek,
Tam malunek i do tego
Social media. Wizerunek
Hp-neta tam kreuje, ego
Strony reperuje. Szczerze,
Bardzo, bardzo szczerze mówiąc
Człek orkiestra, żywa gwiazda.
Żyj nam wiecznie, twórz i kreuj.
Koniec, basta - taki mus i
Żyraf pasta.

---

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_pedzel.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021adminnaj.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-adminpieklo.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021wydarzenie2.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/moncia.jpg

Prefix użytkownikaCoSieDzieje
Nie oglądam i nie oglądałem, ale jeżeli polecisz to chętnie zajrzę. Może nie zniechęci mnie ścieżką dźwiękową po 5 minutach jak w "Głębi lasu". Tak się rozwodzę, żeby były trzy linijki, ale wciąż nie zadałem ważnego pytania - oglądasz i polecasz? :D
www.harry-potter.net.pl/images/articles/redniec20201.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnick20201.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najmar20201.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/redaktor.jpg

Wcześniejszych nie mogę znaleźć i dobrze

"Życie jak tandetny jarmark" - złota kryją się nawet w szkolnych notatkach

monciakund
Oglądam i polecam - głównie ze względu na bardzo dobrą obsadę (a przede wszystkim moją miłość do Bena Platta i Laury Dreyfuss).

Co prawda ma trochę absurdalny humor i przekoloryzowane postacie, ale ten cały (zamierzony) kicz dodaje temu serialowi charakteru. Polecam zapoznać się ze zwiastunem, bo bardzo dużo mówi o tym, czego można się spodziewać. No i serial miał cudowne plakaty promocyjne Serce
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

31.media.tumblr.com/1ca838daf1b7baf7bf54202eafbe7917/tumblr_mr7lzbBN7k1rv3froo1_500.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.
Gryfa córce, redakcyjnej
Na tym świecie ambitniejszej
Od niej nie ma. Tu rysunek,
Tam malunek i do tego
Social media. Wizerunek
Hp-neta tam kreuje, ego
Strony reperuje. Szczerze,
Bardzo, bardzo szczerze mówiąc
Człek orkiestra, żywa gwiazda.
Żyj nam wiecznie, twórz i kreuj.
Koniec, basta - taki mus i
Żyraf pasta.

---

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_pedzel.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021adminnaj.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-adminpieklo.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021wydarzenie2.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/moncia.jpg

Mówiłem, że odpiszę za chwilę no i czego by nie powiedzieć odpisuję. Tylko ta chwila taka nieco dłuższa.

No więc tak - sprawdziłem na filmwebie i moje przeczucie, że nie kojarzyłem tych aktorów okazało się słuszne. Podchodzę więc do tematu bez żadnych uprzedzeń i założeń i liczę, że się nie zawiodę. Obejrzę pierwszy odcinek dzisiaj albo jutro i zobaczymy jaki będzie efekt.

Co do przekoloryzowania i absurdów - jedynym serialem, który obejrzałem w ostatnich miesiącach i o którym, nie dość, że pamiętam, to na dodatek mi się podobał jest "Outer Banks". Po tamtejszym jechaniu po realizmie jestem gotowy na różne dziwactwa.

Obejrzałem zwiastun - oni na pewno są nastolatkami?

Prefix użytkownikaGinny Evans
O, akurat skończyłam wczoraj oglądać nowy sezon. Generalnie wrażenia pozytywne. Tak jak zostało to wspomniane wyżej, serial ma specyficzną konwencję i jest pełen absurdów. Już doszłam do takiego etapu, że nawet nie próbuję kwestionować tego co tam się dzieje. Z takich ciekawszych wątków podobało mi się jak została przedstawiona potrzeba zmiany pokoleniowej w polityce. To jak priorytety różnych pokoleń są zupełnie inne, a szczególnie starszym pokoleniom często brakuje samorefleksji. Wątek z matką i córką był cudny.

Nie podobało mi się to, że Ben Platt śpiewał dopiero w ostatnim odcinku. Toż to skandal!

Minispojler:
Spoiler :: Pokaż
A, i totalnie głosowałabym na Georginę <3

i.imgur.com/XCreaFe.gif

I love you, April. I always have. I love everything about you, even the things I don't like, I love. And I want you with me. I love you and I think that you love me too. Do you?

i.imgur.com/jFKHizW.gif

Miałem tutaj napisać po dwóch odcinkach, a potem o pierwszym sezonie, ale nie wyszło i obejrzałem całość. Jeżeli miałbym opisać ten serial jednym słowem to byłoby to słowo "nierówny".

W sumie to dotyczy obu sezonów - pierwszy zaczął się bardzo obiecująco, ale dostał zadyszki w odcinku o wyborcy i pierwszym o zamachu. Drugi sezon był trochę słabszy z niższym stężeniem absurdu (szkoda), ale całość się bardzo dobrze broni.

Jak dla mnie warto obejrzeć zwłaszcza dla śpiewania i parsknięć, które niestety stają się coraz rzadsze. Pierwszy sezon to takie 7,5/10 a drugi 6,5/10 - mam nadzieję, że trzeciego nie popsują :D

ps. Ile lat miała Infinity w pierwszym sezonie?

Prefix użytkownikafuerte
Drugi sezon faktycznie słabszy. Mam w ogóle wrażenie, że słabym punktem tego serialu jest zakończenie - i odnoszę to wrażenie w odniesieniu do obydwu sezonów. Początki zawsze są mocne, fajne, czuć, że coś się dzieje, ale te finały są jakieś takie, miałkie. Mam w ogóle wrażenie, że finał drugiego sezonu mógłby być po prostu finałem całego serialu. W sensie wiem, że mamy docelowo dotrzeć do prezydentury - plz Payton, come to Poland - ale ten finałowy obrazek - poza końcówką - pasowałby na zakończenie historii.

To co jednak lubię w tym serialu, to genialnie dobrana obsada. A oglądanie Judith Light i Bette Midler to w ogóle wisienka na torcie. Gwyneth Paltrow była idealna już w pierwszym sezonie, ale teraz te jej pokopane pomysły w kampanii wyborczej utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie można było wybrać lepszej aktorki do tej roli. Aż mi się od razu przypomina jej pomysł świeczek o zapachu waginy. Tak samo normalny jak niepodległość Kalifornii postulowana przez Georginę w serii.

Ogólnie uważam, że serial jest wart obejrzenia. Za czarnym humorem jest ukryte dość pouczające przesłanie, więc na pewno czas nie pójdzie na marne. No i aktorsko naprawdę sztos. No i wszyscy są piękni, mają super ubrania i fajnie się na nich patrzy.

media.giphy.com/media/WS6ABEVwTwWew89CHo/giphy.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzab2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najart2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladrym2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnewsfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wladcarymowfuer.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najzabawniejfuer.jpg

http://lastfm.pl/user/justyskag

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: