Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Praktykant w Ministerstwie Magii
19.09.2021 20:50
Mamy brąz! Trzymam kciuki za Słowenię. Wczoraj wygrali z nami, ale no i tak trzymam kciuki.

Także moja niedziela na sportowo - choć na leżąco, bo tylko kibicuję jezyk

Najlepszy wśród szkolonych
19.09.2021 20:35
Jak ktoś uwielbia leżenie bokiem przez cały dzień to ewidentnie sukces :D

halo, regulamin
19.09.2021 20:20
Czyli niedziela zakończona sukcesem jezyk

Najlepszy wśród szkolonych
19.09.2021 20:18
Dzień pod kołdrą to dobry dzień :D

U mnie też w sumie nic, cały dzień przeleżałam na kanapie haha

halo, regulamin
19.09.2021 19:57
a w sumie nic. taka słaba pogoda, że prawie cały dzień przeleżałam pod kołdrą.

a co u ciebie?

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59632 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56651 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 46383 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43945 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38369 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36635 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30894 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Muzyka w Harrym Potterze
Camer
Jestem muzykiem i z pewnością zwracam na ten element większą wagę niż inni. Moim zdaniem muzyka w Harrym Potterze jest świetna, podoba mi się szczególnie w Kamieniu Filozoficznym. Bardzo nastrojowa, no i nietypowa na nasze czasy...

fredzio
muzyjest extra mnie najbardziej podoba się na początku zwłaszcza 1 części ale także podzczas walki z bazyliszkim była fajna tak mnaprawdę nie mam do niej zastrzeżeń

Prefix użytkownikaKashia
Muzyka w Harrym jest świetna tak jak filmy ;) Wiadomo, dodaje klimatu :smilewinkgrin: Uwielbiam niektóre fragmenty:D Pzdr. (Uwielbiam to na początku Kamienia Filozoficznego) xD
Edytowane przez Prefix użytkownikaKashia dnia 05.02.2008 22:28

chimera
Szczerze mówiąc muzyka nie zwróciła mojej uwagi aż tak bardzo. Może tylko 'Harry Potter Theme' utkwił mi tak na prawdę w pamięci. Reszta? No cóż. Klimat był, ale nie sądzę by soundtracki zasłużyły na jakąś szczególniejszą pochwałę. A przy takiej produkcji, nie ukrywam, że spodziewałam się czegoś, porównywalnego do dzieł Howarda Shore. Mm.. Zawiodłam się odrobinkę : ).
Nie chcę więcej żadnej nadziei. Nie chcę uwierzyć, że gdzieś na świeciejest lekarstwo albo metoda, czy guru, który potrafiłby wyzwolić mnie od lęku. Ja po prostu chciałabym nauczyć się umierać.

fc01.deviantart.com/fs19/f/2007/226/2/f/_cloud__by_jimmyjets.gif

I Belive I Can Fly
I Believe ICan Touch The Sky ;]

fc02.deviantart.com/fs16/f/2007/146/f/3/Jumping_love_by_iTop_edition.gif

nimfadora21
Muzyka rzeczywiście ma w sobie odpowiedni nastrój do odpowiedniej chwili. A ta z HP jest wyjątkowa, pełna magii. Ma w sobie coś, coś takiego szczególnego. Ostatnio w Empiku widziałam płytę z muzyką HP z piątej części. Nie kupiłam, bo mi niepotrzebna (mam film razem z muzyką), ale tym, którzy nie posiadają filmu, a słuchać muzyki lubią polecam.
moje ulubione powiedzonko:
"NIE MÓW DO MNIE NIMFADORA":-)

http://hogsmeade.pl/button/gryffindor.jpg[/img]

Ulubiony przedmiot: Transmutacja, Obrona przed Czarną Magią
Ulubiony aktor: Rupert Grint
Ulubiona aktorka: Emma Watson
Wymarzona miotła: PiorunxxD
Różdżka: 8 cali, kawałek klapy od sedesu, kawałek klamki
Ulubiony nauczyciel: McGonagall
Patronus: Kot
Animag: Sarna
Dom: Gryffindor
Ulubiony kolor: niebieski, złoty

hogsmeade.pl/button/userbar-gryffindor.jpg
img.userbars.pl/14/2773.gif
i32.tinypic.com/9hl6hw.jpg

Mój nick jest dość długi, więc, aby go całego nie pisać możecie pisać nimfa. Łatwij i prościej!

Prefix użytkownikaCassidy
Co do muzyki to wypowiem się w miarę krótko i zwięźle: Jest nastrojowa. Mnie wprowadziła w świat magii nazbyt szybko. Wciągnęła mnie w te zakręcone życie czarodziei. Oczywiście słucham jej do snu, do pisania, rysowania. Tworzy nastrój, jak wcześniej wspomniałam, który ułatwia mi puścić wodzę fantazji. Rzeczywiście "Harry Potter Theme" w moich odczuciach ten track jest najlepszy, uwielbiam sobie to nucić. Czasem wyobrażam sobie zupełnie coś innego, ale to zasługa wspaniałego kompozytora. Muzyka jest dynamiczna, a zarazem spokojna. W pamięci utkwiły mi jeszcze inne tracki, takie jak: Harry -Potter Christmas At Hogwarts (kojarzy mi się zdecydowanie ze sceną z filmu), Harry Potter's Love(z czwartej części; jezioro, Harry na hipogryfie). :D
hogsmeade.pl/images/articles/Zalozyciele3.png

Gryffindor

* * *

Jestem lojalna wobec wyboru.

media.tumblr.com/tumblr_mclwvhHFzL1rr0bko.gif

fc05.deviantart.net/fs70/f/2009/356/8/3/Jack_Sparrow_Avatar_2_by_FuyukoTsukasa.png

-Czy pamiętasz, jak mówiłem, że ćwiczymy zaklęcia NIEWERBALNE, Potter?
-Tak.
-Tak, proszę pana.
-Nie ma potrzeby zwracania się do mnie per pan, profesorze.

24.media.tumblr.com/tumblr_mdcxubDbpq1ritemio1_250.gif

"Jedynym, co daje morze, są porywiste podmuchy wiatru. I czasami szansa na poczucie się silnym. Nie wiem za dużo o morzu, ale wiem, że tak to już z nim jest. I wiem też, jak ważne jest w życiu niekoniecznie żeby być silnym, ale żeby czuć się silnym, zmierzyć się z samym sobą choć raz, choć raz znaleźć się w pierwotnym położeniu człowieka, całkowicie oślepiony i głuchy, bez niczego, co może ci pomóc, mając tylko ręce i własną głowę."

25.media.tumblr.com/tumblr_md1k2c5ojJ1rhxc8co1_500.gif

Prefix użytkownikaginny_potter92
uwielbiam motyw przewodni i wogole cala muze z Harry'ego Pottera.Ostatnio slucham muzyki z czwartej czesci,ktora leciala podczas balu a szczegolnie "Do the Hippogriff" jest zajefajna.
hogsmeade.pl/button/gryffindor.jpg
Jeśli sądzisz,że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła zwłaszcza wśród dzieci, to niezawodny znak,że jesteś mugolem!!!

img.userbars.pl/7/1343.png
img.userbars.pl/7/1342.gif
img.userbars.pl/6/1061.jpg
img.userbars.pl/9/1735.gif
img.userbars.pl/11/2014.gif
img.userbars.pl/14/2773.gif
img.userbars.pl/99/19605.gif
img.userbars.pl/108/21419.png
hogsmeade.pl/button/userbar.jpg
hogsmeade.pl/button/userbar-chatter.jpg
hogsmeade.pl/button/userbar_uzytkownik.jpg

theskyofsunshinea.tumblr.com
Alice_Gomez
Nie żebym nie lubiła muzyki, ale jakoś nigdy nie zwracałam uwagi na muzykę w tych filmach. Ale skoro mnie nie dekoncentrowała, tylko wprowadzała w odpowiedni nastrój, to uważam że jest dobra. Ale ściągać jej na iPoda nie będę :)

Adela
Hagrid 007 napisał/a:
muzyka w hp jest świetna i idealnie pasuje do filmu tak jak we władcach pierścieni

Muzyka w Harrym Potterze jest dobra, ale bez przesady! Władcy Pierścieni będę bronić rękami i nogami, bo tam muzyka jest cudowna, fantastyczna, idealna, wspaniała i co tam jeszcze chcecie. W HP jest dobra, całkiem niźle dopasowana, ale to jednak nie to samo...
One Ring to rule them all, One Ring to find them.
One Ring to bring them all and in darkness bind them.

img507.imageshack.us/img507/1860/16390it4.png

hermijonina24
pierwsza i druga część najlepsze. gdy tylko usłyszę w telewizji lub gdzieś jakąś zapowiedź Harry`ego to zaraz w uszach słyszę muzykę z tych dwóch części. a co do innych części to już mi się tak nie kojarzą z Harrym.

Zoxks
Ponieważ nie oglądałem filów tylko1 cześć połowe :D:D:D
Czy poda mi któś ze 3-5 piosenek wg was dobrych w HP prosił bym o nazwe utworu

Narazie słuchałem Harry Potter- Theme Song i jestem pod dużym wrażeniem ta piosenka ma to coś xD

filis
Czy poda mi któś ze 3-5 piosenek wg was dobrych w HP prosił bym o nazwe utworu

To jest warte przesłuchania:
http://pl.youtube...iBTlPFka2Y

Edit:
Tak, tytuły, według mnie najlepszych utworów:

'Buckbeak's Flight'
'Secrets of the Castle'
'Harry's Wondrous World'
'Leaving Hogwarts'

Dzieła pochodzą głownie z trzeciej części Harry'ego. Tam Williams pokazał, co potrafi.
Edytowane przez filis dnia 02.04.2008 15:49

Gabriel
a ja mam takie pytanie jaki kawałek według was najlepiej pasował by do takich momentów 7 cześci jak moment śmierci Voldemorta? scena w zakazanym lesie czyli niby śmierci Harrego? i wspomnień Księcia?
gabriel !!

Prefix użytkownikaNavHeera
Tak, muzyka była naprawdę dobra, choć ja nie szczególnie przepadam za klasyką. Najładniejsze kawałki leciały w CO w okresie Balu Bożonarodzeniowego. Mam wszystkie płyty z soundtrack. Zawsze przed zaśnięciem sobie je puszczam.
Mnie najbardziej spodobały się tytuły takie jak "Magic Works", "Harry Potter's Love" i "Journey to Hogwatrs". No cudne.

HermionaBlack
Zgadzam sie w 100%! Jest rewelacyjna. CZasami to az dreszcze przechodza. Taka nastrojowa i tajemnicza. Budzi emocje. Sa chwile,gdy wlaczam ja glosno i sie relaksuje. Ona mnie uspokaja i wprowadza w Swiat Magii...

-To bardzo wzruszające, Severusie -powiedział z powagą Dumbledore. -A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
-Jego losem? -wykrzyknął Snape. -Expecto patronum! [...]
-Przez te wszystkie lata?...
-Zawsze...

Prefix użytkownikaSiwann
Muzyka z 5 i 4 była dobra, ale jednak muzyka jaką stworzył John Williams jest najlepsza, taka magiczna. A wątek, który stworzył na poczatek każdej części juz na stałe wszedł do kanonu najbardziej charakterystycznych kawałków muzyki filmowej (jak chociażby jego utwory z Indiany, czy Szczęk). Tak więc dla mnie najlepszymi są muzyka z 1, 2, i 3.
img.photobucket.com/albums/v378/creamtheory13/HPBanner15.png

http://siwann.tumblr.com/
Patryk McKinnon
Ta muzyka to arcydzieło! Jestem muzykiem i znalazłem nawet nuty na fortepian z filmu Harry Potter i Kamień Filozoficzny, ale na razie są dla mnie za trudne :(

Patryk McKinnon
Tą muzykę skomponował John Williams, który stworzył muzykę filmową do takich filmów, jak Indiana Jones, Park Jurajski itp. Lubię go, bo bez niego nie moglibyśmy słuchać tak pięknej muzyki.:)

Po co tyle emotek? Starczy jedna.
Edytowane przez Prefix użytkownikaXeri dnia 28.10.2013 21:00

Hermiona2909
mnie najbardziej podoba się ścieżka dźwiękowa z HPiZF oraz HPiWA, ale lubię też melodię Harry in winter ( z IV części ); zgadzam się z opiniami, że to arcydzieło :smilewinkgrin: zastanawiam się, czy w VI części ścieżka będzie równie dobra..
...::Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, dobrze widzi się tylko sercem::...

"Usłyszał triumfalny krzyk Bellatriks. Nie przejął się nim - przecież Syriusz tylko wpadł za zasłonę, zaraz się pojawi po drugiej stronie...
Ale Syriusz się nie pojawił"

Snivellus
Ja również najbardziej lubię muzykę z WA i ZF - często słucham tych soundtracków, a już szczególnie dobrze się jej słucha, czytając jednocześnie książkę, tworzy się świetny klimat :) Szczególnie podoba mi się utwór "A Window To The Past" z więźnia - cudo!

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: