Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

halo, regulamin
18.05.2021 12:31
Sprawdziłam ten OSM, kojarzę z mleka i masła. Nie kupuję ich produktów, ale widywałam na półkach

halo, regulamin
18.05.2021 12:30
Ja Łowicz kojarzę właśnie z sosami. I dżemami xD

Praktykant w Ministerstwie Magii
18.05.2021 12:28
Pfizer

I to jest OSM Łowicz, nie ta firma co od sosów jezyk

halo, regulamin
18.05.2021 12:17
A czym się czipujecie?

Łowicz robi jogurty?

Praktykant w Ministerstwie Magii
18.05.2021 12:11
Ja już jechałam na dworzec i mi przełożyli na jutro. Mam nadzieję, że więcej nie będą.

I nie polecam jogurtu wiśnia-chili z Łowicza. Ohyda Marudzi

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45883 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43359 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38327 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36663 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Ulubiony aktor (oczywiście NIE z HP)
Prefix użytkownikaFleurEvans
Ja uwielbiam Bruce'a Willisa. On jest świetny. Najlepiej chyba zagrał we wszystkich częściach "Szklanej Pułapki", a do gustu przypadła mi część trzecia. Do bardzo dobry aktor, przystojniaczek, dobrze zbudowany i mogłabym wymieniać do rana.

Prefix użytkownikaFilemona
To nie będzie zbyt oryginalne, ale podziwiam Johnny'ego Deppa za rolę w "Piratach z Karaibów" i za jego działalność charytatywną. Poza tym lubię Jareda Padaleckiego za to, że jest przystojny. xD Za innymi aktorami nie przepadam.

http://www.krollewpbf.aaf.pl/
klaudusiaaa
Eghem, przypomniałam sobie innego aktora cenionego przeze mnie xD No to tak, Adrien Brody, jego gra w Pianiście była oszałamiająca! No i Michael Jackson:D. Większość z was pewnie nie widziała go w żadnym filmie, no to ja mówię, grał w Czarnoksiężniku z krainy Oz, Kapitanie Świcie, no i w którejś, chyba drugiej, części Facetów W Czerni xD A tak poza tym, to za nim przepadam! O taak, ludzie wielbiący Michaela Jacksona łączcie się ze mną! :D Jak przypomnę sobie kolejnych, dam znać:).
Edytowane przez klaudusiaaa dnia 25.04.2008 11:53

Kendra
No mój ulubiony aktor to MEEEL GIBSOON!!! Uwielbiam go! Jest przystojny i utalentowany. Potrafi świetnie zagrać każdą rolę. Uwielbiam bohatera którego gra w "Zabójczej broni 4". Boże! Ci dwaj - Mel i Danny Glover - moja ulubiona filmowa para. No i popatrzcie dziewczyny - czy Gibson nie jest "niezły"?;) (

www.movieactors.com/photos703/gibson177.jpeg

The only one to kiss.
The only one to hold.
The only one to LOVE.
*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*

image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/415/244548766_605098.gif

www.youtube.com/siasia93
Sev1302
Napisze kilku:
1. Mel Gibson za Zabójczą Broń... oglądałam setki razy,
2. Cezary Pazura za Kilera.... ogólnie boski film, i do tego siara...
3. hm.. Johny Deep, przede wszystkim za Piraci z Karaibów. jeden z najzabawniejszych filmów jaki oglądałam.
4. Rowan Atkinson za Jasia Fasole...znowu niesamowita komedia
5. Jack Nicolson - za całokształt...."Lepiej późno niż później"...

Teraz już mi się nic nie przypomni...Jeśli coś, kiedyś, to napisze.;)

Edit: No i przypomniało mi się. Nawet nie wiem jak mogłam wcześniej o nim nie pamiętać... Jest to Robert De Niro. Wielki. Nic dodać nic ująć. A w szczególności wielki w "Ojcu chrzestnym"....
Edytowane przez Sev1302 dnia 12.05.2008 16:13
Chciałabym wszystkim zakomunikować, że jestem dziewczyną ;]

"Snape milczał przez chwilę, patrząc na niego, a potem wychrypiał:
- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam.
- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore'a (...) - Wszystko.

"Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak świniaka na rzeź...
- To bardzo wzruszające, Severusie - (...) - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
-Jego losem? - wykrzyknął Snape. - Expecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Przez te wszystkie lata?...
- Zawsze.

ishar
Al Pacino - to nazwisko wśród czołówki jest gwarancją świetnego filmu. Jeszcze się nie zdarzyło, abym nudził się na którymś z filmów z jego udziałem.
Wystarczy wymienić: Godfather (I, II i III), Scarface, Zapach Kobiety, Heat, czy najnowszy 88 minut.
Mistrz.

Miss Bagwell
Tom Hanks- za ''Foresta Gumpa'', ''Cast Away'' , ''Kod da Vinci'' i wiele innych filmów w , których zagrał genialnie. Rzadko zdarzają się aktorzy którzy bez słów potrafią ''powiedzieć''wszystko odać sens sceny. Za to go uwielbiam.
Edytowane przez Miss Bagwell dnia 12.05.2008 13:19
Bjork

www.totalmusicmagazine.com/interviews/bjork_1.jpg

All Is Full Of Love

You'll be given love
you'll be taken care of
you'll be given love
you have to trust it

maybe not from the sources
you've poured yours
into
maybe not
from the directions
you are
staring at

twist your head around
it's all around you
all is full of love
all around you

all is full of love
you just ain't receiving...

Siobhan Donaghy

3.bp.blogspot.com/_vGxu95Ycrow/R1KrsnBY_jI/AAAAAAAAASo/DBetTxwp2DY/s320/ghostsalbum300.jpg

Ghost

Full mug my friends certainly familiar
Ah, hear that glitch say search the orbs

Tree-ann said it his seize the circus
Ram's wool that cause way a cricus

Full mug my friends certainly familiar
Warmy funny Anna say say maluska

Sworn under an oath to war

Phwoar so spirit smother me in
Ah, hear that glitch fought and ought

Fuel full fat her glass of milk
Warm sitting here, sitting in bed

Fever Ray

If I Hard A Heart

This will never end cause I want more
More give me more give me more
This will never end cause I want more

If I had a heart I could love you
If I had a voice I would sing
After the night when I wake up
Ir17;ll se what tomorrow brings

Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah

Dangling feet from window frame
Will they ever ever reach the floor

Cushion filled with all I found
Underneath and inside just to come around

Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah
Ah ah ah ah ah ah ah

www.thelineofbestfit.com/wp-content/media/2010/01/TheKnife.jpg

The Knife - Heartbeats

One night to be confused
One night to speed up truth
We had a promise made
Four hands and then away

Both under influense
We had demons in
To know what to say
Mind is a razorblade

To call for hands of above
To lean on
Wouldn't be good enough
For me, no

One night of magic rush
The start of simple touch
One night to push and scream
And make believes.

Ten days of perfect tunes
The colors red and blue
We had a promise made
We were in love

Prefix użytkownikaNavHeera
Ja uwielbiam Toma Cruise'a. A "Mission Impossible" każdą część oglądałam chyba po 6 razy. Nie wspominając o "Rain Man". Ten film jest świetny. Daje do myślenia, a Tom zagrał w nim naprawdę dobrze.

Amy-Amy-Amy
Scarlett Johanson - głownie za "Wszystko gra" oraz "Zaklinacza Koni". Świetnie gra w dramatach i moim zdaniem jest najpiękniejszą aktorką.
Helena Bonham Carter - Świetnie odgrywa role czarnych charakterów. Chyba nikt nie zaprzeczy że w rolach Bellatrix oraz Pani Lovett spisała się świetnie ;]
Tom Hanks - Za NIESAMOWITĄ rolę w cudownym filmie "Forrest Gump".
No i...Johnny Deep ;] Świetnie wciela się we wszystkie role. Jest w stanie odegrać wszystko i wszystkich. Jego role są bardzo różnorodne. Jako aktor wnosi mnóstwo do filmu. Wyobrażacie sobie kogoś innego jako Jacka Sparrowa lub Willy'ego Wonkę ?

Hermiona_Montez
Oczywiście Wentworth Miller za Michaela Scofielda! Jest nieziemsko przystojny, a przy tym rewelacyjny z niego aktor... Po za tym MArshall allman (LJ Burrows) i standardowo Johnny Deep za Sparrow'a..
Mam dwie wielkie miłości:

-Prison Break
gfx.filmweb.pl/n/PrisonBreakN.jpg
-Harry Potter
www.jeffpidgeon.com/uploaded_images/harry-potter-and-the-goblet-of-fire-20050330083040439-000-755904.jpg

Która jest większa... Zbyt trudny wybór

...Miej trochę wiary...

,,Skazany na śmierć" serialem wszech czasów!... Każdy odcinek intryguje bardziej niż poprzedni... i jak tu go nie kochać??

Michael and LJ/ale oni śliczni.. jezykP
www.popartuk.com/g/l/lgfp2018+wentworth-miller-is-michael-schofield-tvs-prison-break-poster.jpg
www.popartuk.com/g/l/lgfp2018+wentworth-miller-is-michael-schofield-tvs-prison-break-poster.jpg

www.3rbe.com/vb/upload/11/2496_1164548855.jpg

HM--- ,,fanka Harry'ego, kochanka SKAZANEGO"!!

Luke James Potter
Johnny Deep za kapitana Jacka Sparrowa
Gary Oldman za grę w Leon Zawodowiec, no i oczywiście w HP
Mandy Moore-za wiele dobrych filmów i nagranych piosenek
"Jeśli sądzisz,
że w dobie komputerów
sztuka czytania zanikła,
zwłaszcza wśród dzieci,
to niezawodny znak,że jesteś
MUGOLEM!"

"Ostatnie kłęby pary rozwijały się w jesiennym powietrzu. Pociąg powoli zniknął za zakrętem. Harry wciąż unosił rękę w geście pożegnania.
- Da sobie radę - powiedziała Ginny.
Harry spojrzał na nią, opuścił rękę i z roztargnieniem dotknął nią blizny na czole.
- Wiem.
Od dziewiętnastu lat blizna nie zabolała go ani razu.
Wszystko było dobrze."

agatqa92
Jeśli miałby być to aktor/ka z HP z pewnością typowałabym Helenkę, albo Alana.
Ale skoro jest to temat o aktorach z innych filmów to zdecydowanie starsze pokolenie:
-Al Pacino, za wszystkie gangsterkie postacie jakie zagrał zaczynając od M.Corleone, po C. Brigante.
-Najukochańszy Marlon Brando, za Ojca Chrzestnego, Tramwaj zwany pożądaniem, Ostatnie tango w Paryżu i inne.
-Jack Nicholson- przede wszystkim Lot nad kukułczym gniazdem- geniusz.
-James Dean- trzy filmy, w których zagrał, ale jakże świetne ^^

A jeśli chodzi o kobiety to z pewnością:
-Audrey Hepburn- Rzymskie Wakacje, Śniadanie u Tiffaniego, Sabrina, My fair Lady i pozostałe
-Vivien Leigh- głównie za Przeminęło z wiatrem i Tramwaj zwany pożądaniem
-Meryl Streep- za oziębłą suke w Diabeł ubiera się u Prady, a także jej starsze filmy.

Myślę, że tych ważniejszych napisałam xD
'Nie wiem czego szukam, ale jestem pewna, że to znajdę'

Halfblood-Princess
No dobra, możecie się śmiać i w ogóle, ale ja ubóstwiam Leonardo DiCaprio. Za Titanica i Romeo i Julię. No boski jest.
Poza nim, lubię jeszcze Burce'a Willis'a (za Szklaną Pułapkę i Armageddon) oraz Tom'a Cruise'a (za Mission Impossible 2 i 3). No i jeszcze niech będzie Brad Pitt. To tyle, jeśli chodzi o facetów.
Z aktorek najbardziej lubię Cameron Diaz, Angelinę Jolie i Kate Winslet.

That's IT. No reason.
Koniec z tymi wszystkimi obrazkami, wierszykami, tekstami piosenek, sentancjami i innymi takimi pierdołami. Nie ma i nie będzie.

agatqa92
Halfblood-Princess, nikt się nie śmieje, bynajmniej nie ja. Uważam, że Leo zagrał genialnie w 'Co gryzie Gilberta Grape'a' czy 'Aviator' i innych filmach mniej komercyjnych. A Titanic faktycznie świetny. Według mnie to jeden z nielicznych młodych aktorów, który jest w stanie stać się gwiazdką wiekszego pokroju.
'Nie wiem czego szukam, ale jestem pewna, że to znajdę'

Claire
Właśnie zajarzyłam, że można także wymieniać aktorki^^. O ile ulubionych aktorów mam kilku, to aktorkę ubóstwiam jedną, a jest to mianowicie... Helena Bonham Carter.
Pierwszy film, jaki ujrzałam, z jej udziałem to miniserial wyprodukowany dla telewiziji Hallmark, to Merlin ;] Helena zagrała Morganę, złą siostrę króla Artura, która... No właśnie, wcale nie była tak do końca zła.
Później przyszła pora na genialny Fight Club, gdzie partnerowała Bradowi Pittowi i Edwardowi Nortonowi. Jeden z najlepszych filmów, jakie kiedykolwiek powstały, a scena, w której Helena wydmuchuje dym papierosowy z ust przeszła już do historii.
Następnie przyszedł czas na zupełnie przypadkowe trafienie na Charlie i Fabryka Czekolady, które leciało w tv podczas jakichś świąt. Pamiętam ten niepowtarzalny klimat filmu i właśnie Carter, chociaż miała skromną rolę.
W lutym widziałam Sweeney Todd. Zachwyciłam się postacią Mrs Lovett. Urocza właścicielka paszteciarni, która nadzienie do swoich wypieków robi z trupów ;] Helena nie ma może zabójczego głosu, ale to, jak śpiewała, dodając swoją znakomitą grę, miało swój niepowtarzalny urok.
Wszyscy oczywiście znają piątą część potterowej sagi i Helenę Bonham Carter w roli obłąkanej Bellatrix Lestrange. I tu nie mam nic do dodanie, bo po prostu ona jest Bellą. Nikt inny nie mógłby grać tej postaci.
Całkiem niedawno, bo wczoraj, obejrzałam Dużą Rybę i oniemiałam. Jeżeli ktoś chce poczuć ten nastrojowy klimat, okraszony wspaniałym talentem aktorskim Heleny, to koniecznie powinien zobaczyć ten komediodramat fantasy. Tak, dokładnie tak ten gatunek można określić ;]
A już teraz czeka na mnie Gnijąca Panna Młoda, czyli animacja, w której Carter udziela głosu głównej postaci. Nie mogę się doczekać ;]
Edytowane przez Claire dnia 04.09.2008 01:11
I'm burning up a sun just to say goodbye.

i56.tinypic.com/2pqqqn9.gif

Prefix użytkownikagne
Steve Buscemi- bo jest charaterystyczny, ma świetny głos i wygląda na bardzo sympatycznego. I ma coś w sobiee

Koleś jest świetnym aktorem, ale i tak najbardziej intryguje mnie to, że pomimo swojej dość osobliwej twarzy ma grono fanek, które uważają, że "ma coś w sobie".
Nie pamiętam w ilu filmach go widziałam, chyba nie było ich zbyt wiele. Jego rola w Con Air strasznie zapadła mi w pamięć i chyba trochę zryła banie. Uwielbiam go w tym filmie. : D

www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_C9HW0VT8HWB4j5ioQty4pa6Ex9wMeLs6.jpg

Prefix użytkownikaAlette
Pisałam coś w tym temacie? Jeśli tak to trudno... ; D

Cenię raczej aktorów ze starego pokolenia: Anthony , Tom Hanks, Alan Rickman, Colin Firth - oni maja taki specyficzny sposób bycia, szarmancki i elegancki na swój sposób. Jednak szanuję, uwielbiam i czczę Ralpha Fiennesa i Leonardo DiCaprio. Ten pierwszy posiada w sobie coś niepokojącego, nieokiełznanego. Każda z granych przez niego postaci jest wyjątkowa... może to za sprawą charakterystycznego głosu. Myślę, że najbardziej charakteryzuje go rola w filmie "Angielski pacjent", chociaż w każdym wypada fantastycznie ; ) Co do Leonardo... miałam do niego lekki uraz po Titanicu, jednak z czasem przekonałam się, że to aktor najlepszej kategorii. Jeden z reżyserów wypowiadał się, że w przeciwieństwie do innych nie wywyższa się. Aktorstwo to dla niego ciężka praca, nie zabawa i dlatego każda z jego postaci, nawet ta banalna, wydaje się autentyczna. Produkcje również wybiera bardzo rozważnie, bo do tej pory nie spotkałam się z filmem z jego udziałem, który byłby beznadziejny.
Muszę jeszcze wspomnieć oczywiście o Liamie Neesonie, chociaż tutaj wygrywa głównie sentyment do "Listy Schindlera".

web.archive.org/web/20170527063436im_/http://i61.tinypic.com/n1qk3n.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najfanfick2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najffalette.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/fanfick.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_fanficka.png
www.harry-potter.net.pl/images/najsympatyczniejszy_uytkownik.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_ff.png

66.media.tumblr.com/df7ff26a042721958add2f4d66811db3/tumblr_oc3zx5Nkcc1toyrsho3_1280.jpg

Kazui <3

78.media.tumblr.com/67e397cafbea681870d2cef222f21aa0/tumblr_os4igq7Fwu1s8gfjqo1_500.gif

W zasadzie lepiej tkwić w słodkiej niewiedzy. Umiejętność braku myślenia i brak odczuwania tego braku, w połączeniu z brakiem myślenia o myśleniu i przekonaniem, że się wszystko dobrze przemyślało jest darem, który posiadają tylko wybrani. Im więcej wiesz, tym mniej rozumiesz, więc w zasadzie lepiej nic nie wiedzieć i mieć święty spokój.

Dziękuję Wilenie za cudowny wiersz o moich Rycerzykach <3

Za siedmioma górami, za siedmioma lasami
Żył sobie Racław z rycerzykami.
Wielu ich tam było, innej maści każdy,
Jednak każdy spośród nich był bardzo odważny,
Choć nie tak jak Racław - mąż najlepszy w świecie,
Rozpalający serce niemal każdej kobiecie,
Lecz kochając jedną, tę spoza Lagary,
Którą owładnęły miłości jego czary
I wyczekuje tylko kiedy się zobaczą...
Ale koniec historii! Nie za to mi płacą.
Wracając do Lagary, żyła tam Liliana,
Która, chociaż nieporadnością owiana
I znana w otoczeniu z niechęci do koni,
Nie bała się prawie dzierżyć w ręku broni.
Gdy tylko nadszedł rozkaz, wskoczyła na konia.
Mając u swego boku Gaję, Aarona,
Fomę i Milana, a przed sobą zadanie,
Ruszyła, nie bacząc, czy coś jej się stanie.
Jednak Racława niestety przy nich nie było,
A szkoda, bo to by się lepiej skończyło.
Zamiast niego, Nadar przewodził tej grupie
I chociaż zdawało się, że ma wszystko w dupie,
Doprowadził ich całych do kapitana,
Nie mającego nic z Narnią wspólnego - Kasjana,
Który miał przy sobie ogiera wspaniałego,
Nawet dla stajennych nieprzyjemnego,
Z piękną grzywą i gracją, jakiej więcej miało
Jedynie zgrabne, Racławowe ciało...

Co było z Aaronem? Z ostrzem w jego dłoni?
I Lilianą? Jak z jej podejściem do koni?
Co z zaciętą Gają? Co z nadętym Milanem?
Potwornym ogierem wraz z jego panem?
Co z Fomą? Jak żyje? I jak jego rany?
Kiedy tego wszystkiego dowiedzieć się mamy?

Gdy tylko na Alette wielka wena spłynie.
Może nigdy, może jutro, może w czarnej godzinie,
Byle, jak to nastąpi, napisała wreszcie
O Racławie i jego kochanej niewieście.

Authors act like they are sorry for killing characters but really they are like this...

33.media.tumblr.com/1c33d4f027d1b0dfece36f03d8cab05f/tumblr_inline_nnkxxyKWKP1sr52q2_500.gif

31.media.tumblr.com/c5f304c7b0c89ee52e80a0a90f79fd7e/tumblr_inline_nnkxz1zV0v1sr52q2_500.gif

33.media.tumblr.com/9c3599c6a8d5caa85da97df2b4273732/tumblr_inline_nnkxz3S5OW1sr52q2_500.gif

Lista ficków, które przeczytałam i polecam

Miniaturki
"Nieszczęśliwa historia" ulki_black_potter
"Czterdzieści pięć" Barloma
"Pierwsza ofiara" Katherine_Pierce
"Przemyślenia" Wileny Romus
Przyjaciołom, których już nie ma Fuerte
"Zazdrość według Hermiony Weasley" Sam Quest
"Glizdogon" Nieoryginalnej
"Las mnie wzywa" Klaudek884
"***" Zirael

Serie
"Trudny wybór" Penelope
"Jako w piekle, tak i na ziemi" Christiny
"Proszę, powiedz moje imię" Only Dream
"Między wierszami" Fuerte

Drabble
"Znalezisko" Ann
"Miłość" Wioletty
"Bogini" ulki_black_potter

Poezja
"Feniks" Wileny Romus
"Na chwałę! Na honor!" Ann
"Zwariował!" Wileny Romus
"Wspaniały i Starożytny Hymn Rodu Black" Ann

38.media.tumblr.com/e7acb5a8e16d00b85b5d13f0579b1044/tumblr_inline_n8vl57qwvD1r1mylc.png

"Niewiele rzeczy ma na człowieka tak wielki wpływ jak pierwsza książka, która od razu trafia do jego serca. Owe pierwsze obrazy, echa słów, choć wydają się pozostawać gdzieś daleko za nami, towarzyszą nam przez całe życie i wznoszą w pamięci pałac, do którego, wcześniej czy później... i nie ważne, ile w tym czasie przeczytaliśmy książek, ile nowych światów odkryliśmy, ile się nauczyliśmy i ile zdążyliśmy zapomnieć... wrócimy." Carlos Ruiz Zafon

49.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif

Oglądam chińskie bajki, czytam romanse a ciasto najbardziej lubię surowe. Pozdrawiam wszystkich, których karmiłam, a szczególnie tych, którzy z tego powodu cierpieli. Lubię gotować dla Gne, której wszystko smakuje i Ciemka, któremu śmierdzą (gotowane!) jajka. Piję herbatę koło kibla z Ang, o miłości rozmawiam z Pene, śpię na podłodze Ulki albo na kolanach Christiny. W moim sercu zawsze jest miejsce dla tych, z którymi obieram ziemniaki.

Pozdrawiam mistrza otwierania zamków Sam i specjalistę od łowienia smerfów Katherine
... a kiełbasa to najbardziej smakuje mi u Pauli love

68.media.tumblr.com/f0cb94d96489a7af17c663e1007e68fd/tumblr_ornxp7GtDG1sccmwvo1_1280.jpg

Prefix użytkownikaChristina
Nie wiem czy jest sens rozpisywać się na temat Johnny'ego Deppa, do którego wzdycha połowa kobiet na ziemi. Facet który jest jak wino, im starszy tym lepszy. Zagra każdego, w każdą postać wplecie swoją szajbniętą osobowość. Wybiera same trudne role, bo jak sam mówi musi się z czymś mierzyć. Wykreował kilka kultowych postaci tj. Edward Nożycoręki, Charile, Szalony Kapelusznik no i oczywiście niezastąpiony, niesamowity, wiecznie pijany Jack Sparrow. Oj, Kapitan Jack Sparrow.

Ostatnimi czasy przyglądam się baczniej filmografii Andrew Garfielda. Nie dość, że jest na czym oko zawiesić to jeszcze potrafi grać. Nie gra jakiś cholernie skomplikowanych ról ( chociaż Chłopiec A był wymagający ), ale fajnie wczuwa się w rolę. Strasznie podoba mi się jako Niesamowity SpiderMan. Taki trochę ciapciowaty, ale w słodki sposób.
i65.tinypic.com/2d7bmkw.jpg
That's all they really want
i63.tinypic.com/fc8xht.jpg
Some fun
i65.tinypic.com/1zgcchl.jpg
When the working day is done
i64.tinypic.com/68xamr.jpg
All girls - they want to have fun
i66.tinypic.com/24o5d1j.jpg

i64.tinypic.com/214waz4.png
i64.tinypic.com/258waba.png
zapodaj.net/images/d9840e51c9400.png

Nagroda za Najlepszą Miniaturkę Wojenną - Niebo pośrodku piekła
Nagroda za Najlepszą Serię o Ciemnej Stronie - Krwawy Zmierzch
oi66.tinypic.com/n36vcy.jpg

http://xchristix.tumblr.com
Prefix użytkownikaNarcissa
Nie mam ulubionego lecz bardzo lubię Jude Law'a za rolę w Alfie, Wróg u bram czy w Sherlocku.Hmm Deep na pewno za Blow,Jeźdzca bez głowy, Bekse,i wiele innych filmów jego kreacje są niesamowite.Z aktorek lubię Nicole Kidman wspaniała aktorka.
Od cnót Gryfonów kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów chroń nas Slytherinie

i44.tinypic.com/ivyb7c.gif

Prefix użytkownikaLapa15
Hmm... Tak jak Narcissa nie mam ulubionego aktora. Bardzo lubię Johny'ego Deppa, głównie za wspaniale zagraną rolę w "Piratach Z Karaibów". Tak, też lubię Nicole Kidman. Ogólnie sporo jest tych aktorów i aktorek spoza Harry'ego Pottera... Ale wyróniam tych dwóch ;p
media.giphy.com/media/R6DRohtmrCf9m/giphy.gif

Moje wewnętrzne oko tu cierpi

i66.tinypic.com/2d0kx0l.png

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: