Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Świetny czarodziej
06.05.2021 18:03
Anastazja Schubert, jeśli jesteś z 95 roku, to ja jestem w twoim wieku Wrozka

Najlepszy wśród szkolonych
06.05.2021 17:31
Widzę tylko Bataliona xD

Wielki mag
06.05.2021 17:27
Nah, a mnie czemu tam nie ma? :C

Fernweh
06.05.2021 17:17
na osi czasu brakuje tylko urodzin hpneta, ale nie pytajcie mnie ktory to rok xD

Praktykant w Ministerstwie Magii
06.05.2021 15:26
https://1drv.ms/w.
..a?e=X3DqbL
zapraszam do edycji jezyk

EDIT: Jak widzę i tak się nie da online edytować tego na osi, więc no.

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45879 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43128 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38215 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36661 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
The Sims - wszystkie części
Prefix użytkownikaalekskot
Ja wypowiem się o 4. Ogólnie trójka jest lepsza, czwórka ma dużo mniejsze miasto, a sposób podróżowania to totalna klapa. Zalety również posiada, ale nie ma ich dużo. A! Jeszcze! O wieeeele mniej cech niż w 3, wybrać też można tylko trzy, a nie pięć. Kupuje człowiek z nadzieją, że będą lepsze- Taaaki zawód!
Były tu literki.
Teraz nie ma literek.

Prefix użytkownikaLapa15
Jak wiadomo, wyszedł już pierwszy pakiet rozgrywki do TS4 ;] Ma już ktoś?

sims.arhn.eu/wp-content/uploads/2014/12/polish-2.png

Zostaną wprowadzone nowe obiekty, interakcje, miasto i ubrania/przebrania. Wszystko z motywem biwaku, noclegu w namiocie, obozu.

Zamierzacie kupić ten pakiet? A może już ktoś jest po zakupie?

Chciałabym się Was zapytać, czy nie wiecie może, czy pojawi się wersja pudełkowa? Nie mam zaufania do ściągania wersji cyfrowej, dlatego byłabym zainteresowana tylko zakupem płyty.
media.giphy.com/media/R6DRohtmrCf9m/giphy.gif

Moje wewnętrzne oko tu cierpi

i66.tinypic.com/2d0kx0l.png

Prefix użytkownikaRazorBMW

Chciałabym się Was zapytać, czy nie wiecie może, czy pojawi się wersja pudełkowa? Nie mam zaufania do ściągania wersji cyfrowej, dlatego byłabym zainteresowana tylko zakupem płyty.

Nie masz zaufania, tak?

A TS4 są na Originie, który sam w sobie jest zabezpieczeniem.

Także powodzenia w kupowaniu pudełka, które będzie sobie stało na półce*, bo i tak będzie aktywacja na Originie.

Już lepiej kupić w formacie digital.

*Jeszcze lepiej, jak nie będzie tam CD tylko sam numer seryjny do wklepania, już nie takie rzeczy się widziało :D

Pogódź się z faktami: digital > pudełka już od paru ładnych lat, dziś wszystko jest na Steamie/Originie/Uplayu.

TL;DR

Dodatek w formie tylko i wyłącznie digital: https://www.origi...or-retreat
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

myanimelist.cdn-dena.com/signature/RazorBMW.png

Mikołaj Święty wielu przyjaciół posiadał
Wielu walniętych, jednego wiernego miał
Skrzata wspaniałego, zawsze zaufanego
Zgryzika onego, zaiste rozrywkowego
Umilacza czasu, pracownika wybitnego
Co zawsze w potrzebie rozweseli...
A i pomoże na Pomorzu, również tym po kądzieli.

The enemy is among us
The enemy is among us

And nobody is doing anything about it
They don't care
So we had to take matters into our own hands

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE
ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

http://ja.gram.pl/RazorBMW
Prefix użytkownikaPortugas
A TS4 są na Originie, który sam w sobie jest zabezpieczeniem.

Śmieszny jesteś ;p Originowi w ogóle nie ufam, a jeśli zakupy cyfrowe to tylko Steam. Origin jest pełne bugów, z którym EA najwidoczniej nie może sobie poradzić, bo tych bugów jest taaaak dużo, a "premiera" Originu była taaak dawno. Słyszałem o gościu, któremu w trakcie zamawiania zaciął się Origin, 70 złoty pobrało z konta, ale gry nie dostał ;p A EA jest takie kochane, że kasy nie odda tylko da jakieś śmieszne rabaty d;

Osobiście nie mam Ucieczki w Plener i czekam na jakiś poważny dodatek, albo chociaż kiedy Ucieczka stanieje, bo widziałem First Looki MaryKateAn i to co oferuje pakiet rozrywki jest jak dla mnie śmieszne. To co EA nam tam pokazało nie jest warte 70 złotych. EA naprawdę się chyba kończą pomysły na nowe gry d;

Zmieniając temat, fani zaczęli robić okładki do części, których jeszcze nie wyszły, ale jest duże prawdopodobieństwo, że wyjdą. Co o nich myślicie?
sims.arhn.eu/wp-content/uploads/2014/04/11qw.png farm8.staticflickr.com/7379/14017760004_98146180b9_o.pngfarm6.staticflickr.com/5139/14014102582_28c34f15b7_o.png

To tylko niektóre z nich, więcej o fanowskich pomysłach przeczytacie tutaj
kocham juliettę115

Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie.

oi62.tinypic.com/35lvi50.jpg
Ach, ta Łapka Love

i58.tinypic.com/24dr61t.png

fc03.deviantart.net/fs71/i/2013/051/6/3/clementine_from_the_walking_dead_the_game_by_dorimacus-d5luis8.jpg

Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico Cwaniak
Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa:
~ Nior ^^

fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/247/5/a/the_walking_dead_video_game___facebook_cover_by_enveedesigns-d5dm6t3.png

i.imgur.com/SYhANSm.png

GotujJajkaZPortem.com
Portugas napisał(a):

Śmieszny jesteś ;p Originowi w ogóle nie ufam

Ja problemów z zakupami na platformie EA nie miałem akurat.

Osobiście nie mam Ucieczki w Plener i czekam na jakiś poważny dodatek, albo chociaż kiedy Ucieczka stanieje, bo widziałem First Looki MaryKateAn i to co oferuje pakiet rozrywki jest jak dla mnie śmieszne. To co EA nam tam pokazało nie jest warte 70 złotych. EA naprawdę się chyba kończą pomysły na nowe gry d;

No wiesz, ludzie sami kupowali to, co było w 3, to teraz tylko się rozochocili...

...bo i tak to kupią :D Ale gracze sami tego chcieli, simsy dobitnym przykładem.

Stanieć pewnie stanieje, bo czasem mają tam promocje mimo wszystko, jak chcą w jakikolwiek sposób "konkurować ze Steamem" xD
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

The enemy is among us
The enemy is among us

They don't care

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
IN TIME OR SPACE
ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Prefix użytkownikaLapa15
Ja szczerze mówiąc nic z Origina jeszcze nie pobierałam, ale oczytałam się takich historii, jakich podał tu Portas. Znając mój komputer, od razu takie coś by się przytrafiło. 7 dych w moim przypadku piechotą nie chodzi :[
Też oglądałam FirstLooki Mary, i trochę się zaskoczyłam, że tak mało nam to oferuje. Aczkolwiek dla kostiumu Misia zrobiłabym wszystko. ;D I w sumie to fajnie by było zostać partnerką Pustelnika, haha

Co do tych okładek, to mnie to śmieszy. Głównie to wszystko opiera się na Trójce. Ja chcę tylko zwierzaki i będę zadowolona.
media.giphy.com/media/R6DRohtmrCf9m/giphy.gif

Moje wewnętrzne oko tu cierpi

i66.tinypic.com/2d0kx0l.png

Prefix użytkownikaaskaeddie
Mnie zawsze dobijał fakt że można było mieć maximum 5 cech, a teraz jak słyszę o 3 to tym bardziej jestem zniechęcona. To że baseny, małe dzieci, więcej opcji w mieście powróci to byłam prawie pewna, kolejny chwyt marketingowy. ;) Akurat dzieci mi nie trzeba, bo z tej opcji nie korzystałam dla radości a jedynie dla eksperymentu. jezyk

Z poprzedniej wersji mam podstawę rozszerzoną przy czym z rozszerzenia nie skorzystałam. Gdy przyszła mi ochota na pozostałe dodatki to wychodziła już czwórka i nadal czekam. Na razie nie ma nic ekscytującego dla mnie. Czekam na moment kiedy będzie można władować simowi więcej cech, bardziej kombinować, więcej opcji z tym związanych...ale chyba się nie doczekam w najbliższym czasie.
Jeszcze jak dowiaduję się że nie ma złodziei to uderza we mnie kolejne rozczarowanie, chociaż podejrzewam że będzie to w jakimś dodatku... Znając życie ta edycja będzie miała więcej dodatków i innych pakietów niż poprzednik.
oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Mnie zawsze dobijał fakt że można było mieć maximum 5 cech, a teraz jak słyszę o 3 to tym bardziej jestem zniechęcona

Zawsze w simsach są te cechy-nagrody, które można kupić za szczęście życiowe (w simsach 4 są to pkt. satysfakcji) jezyk

Z poprzedniej wersji mam podstawę rozszerzoną przy czym z rozszerzenia nie skorzystałam.

Coooo? ;-;

Jeszcze jak dowiaduję się że nie ma złodziei to uderza we mnie kolejne rozczarowanie
Jak dla mnie to nie jest rozczarowanie, bo mogę bez obaw robić luksusowe zamki :D Chociaż to jest cios w taką resztę rzeczywistości w simsach, a ja uwielbiam kiedy gra ma jakieś elementy, które są realistyczne lub w jakiś sposób nawiązują do rzeczywistości (a tych w Simsach nie mało):(

Znając życie ta edycja będzie miała więcej dodatków i innych pakietów niż poprzednik.
Tak

Właśnie, odnoście elementów rzeczywistych w simsach - gra jest pełna easter eggów takich jak tytuły książek np. "Gra o Grom", która jest parodią "Gry o Tron", a wy upatrzyliście podobne "wielkanocne jajka"? (które nie są książkami) :D
kocham juliettę115

Ach, ta Łapka Love

fc03.deviantart.net/fs71/i/2013/051/6/3/clementine_from_the_walking_dead_the_game_by_dorimacus-d5luis8.jpg

~ Nior ^^

fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/247/5/a/the_walking_dead_video_game___facebook_cover_by_enveedesigns-d5dm6t3.png

i.imgur.com/SYhANSm.png

GotujJajkaZPortem.com
A jak sama gra Wam chodzi? Zacina się czy idzie płynnie? Bo wymagania sprzętowe ma i to minus, bardziej mam na myśli wymagania co do karty graficznej - reszta to luks jest.

A jak sama gra Wam chodzi? Zacina się czy idzie płynnie? Bo wymagania sprzętowe ma i to minus, bardziej mam na myśli wymagania co do karty graficznej - reszta to luks jest.

Nie wiem czy ma jakieś wygórowane wymagania co do karty graficznej, ja mam Intel HD Graphics, które nawet nie można nazwać kartą, tylko układem graficznym (inni mogą to nazywać kartą zintegrowaną) i on jest zrobiony na potrzeby takich programów jak przeglądarka filmy, systemy różnych maści. Jednym słowem, jest chyba najgorszą z najgorszych. A Simsy mi płynnie chodzą ustawieniach na niskich, średnich jezyk W ogóle Simsy są skonstruowane w taki sposób, żeby nawet chodziły na tych słabych PC, więc nie widzę problemu ^^
kocham juliettę115

Ach, ta Łapka Love

~ Nior ^^

i.imgur.com/SYhANSm.png

GotujJajkaZPortem.com
Portugas napisał(a):

Nie wiem czy ma jakieś wygórowane wymagania co do karty graficznej, ja mam Intel HD Graphics, które nawet nie można nazwać kartą, tylko układem graficznym (inni mogą to nazywać kartą zintegrowaną) i on jest zrobiony na potrzeby takich programów jak przeglądarka filmy, systemy różnych maści. Jednym słowem, jest chyba najgorszą z najgorszych. A Simsy mi płynnie chodzą ustawieniach na niskich, średnich jezyk W ogóle Simsy są skonstruowane w taki sposób, żeby nawet chodziły na tych słabych PC, więc nie widzę problemu ^^

Duże oczy Szok. Jak sprawdzałam ustawienia to pisało raz że pójdzie może na słabych ewentualnie lekko średnich, a innym razem dostałam info że nie ma szans aby TS4 mi w ogóle ruszyło... Też mam te lipną "kartę" xD
To muszę się znowu wczytać w temat, bo wygląda na to że rozsiewają dezinformacje. jezyk

Prefix użytkownikablad logiczny
Ciekawostka. Jakiś czas temu znajomy przywiózł mi PC, do reinstalacji. Dodatek "Zwierzaki" nie chciał się uruchomić. Byłem w kropce bo działy się dziwne rzeczy, czarny ekran, albo jakieś obwódki wokół okna startowego. Problem, rozwiązałem. Karta GF 240 miała wczesną wersję sterowników. Nowe, ze strony Nvidia rozwiązały problem. Więc czasami gry mają dziwne wymagania.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Prefix użytkownikagne
W ogóle Simsy są skonstruowane w taki sposób, żeby nawet chodziły na tych słabych PC, więc nie widzę problemu ^^

Zainstalowałam wczoraj sims3, czyli grę, która ma już z 5 lat. Mój lapek ma z 5 miesięcy - nie jest to szczyt techniki, ale też nie jest za tysiaka z biedronki. Nie znam się na komputerach, ale wydaje mi się, że takie simy to powinny na nim śmigać na średnich ustawieniach (procesor core i5, ramu 4 GB, karta zdaje się taka jak askaeddie). Niestety zacinają mi się okropnie i to przy najniższych ustawieniach. Nie udało mi się pograć żadną rodziną, bo się zwyczajnie nie dało. Jedyne co, to zrobiłam sobie dwie rodziny, ale to też wymagało sporo cierpliwości. Simsy już odinstalowane.

Nie wiem co jest przyczyną, ma ktoś pomysł? Może brak jakiejś aktualizacji simsów albo coś w tym stylu. Bo nie jestem w stanie uwierzyć, że na nowym kompie chodzi mi właściwie tak samo jak chodziło mi parę lat temu, na moim PC gracie.
www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_C9HW0VT8HWB4j5ioQty4pa6Ex9wMeLs6.jpg

gne napisał(a):

W ogóle Simsy są skonstruowane w taki sposób, żeby nawet chodziły na tych słabych PC, więc nie widzę problemu ^^

Zainstalowałam wczoraj sims3, czyli grę, która ma już z 5 lat. Mój lapek ma z 5 miesięcy - nie jest to szczyt techniki, ale też nie jest za tysiaka z biedronki. Nie znam się na komputerach, ale wydaje mi się, że takie simy to powinny na nim śmigać na średnich ustawieniach (procesor core i5, ramu 4 GB, karta zdaje się taka jak askaeddie). Niestety zacinają mi się okropnie i to przy najniższych ustawieniach. Nie udało mi się pograć żadną rodziną, bo się zwyczajnie nie dało. Jedyne co, to zrobiłam sobie dwie rodziny, ale to też wymagało sporo cierpliwości. Simsy już odinstalowane.

Nie wiem co jest przyczyną, ma ktoś pomysł? Może brak jakiejś aktualizacji simsów albo coś w tym stylu. Bo nie jestem w stanie uwierzyć, że na nowym kompie chodzi mi właściwie tak samo jak chodziło mi parę lat temu, na moim PC gracie.

Zainstalowałam sobie całkiem niedawno pełny pakiet TS3. Na początku było ok, jazdy się zaczęły właśnie jak zaczęłam grać zwierzakami... A to koń się przyciął w miejscu - ni ciula nie chciał ani wte ani we wte. Użyłam kodu traktującego jak przedmiot, dzięki temu przeniosłam w inne miejsce i sie odblokował. Wcześniej rodzina była jedna skasowana gdzie dom tyle robiłam że ja piksam. W drugim podobnie, wywaliłam (w sensie zrobiłam lol) chate, ogród - wszystko. Siedziałam nad tym kilka godzin jak nic, i co jakiś czas zaczął błąd wychodzić przez zwierzaki :/ Na początku jakoś to dawało ale po jednym dniu była taka masakra że nic sie nie dało zrobić. :/
A co dziwne sis grała na starym stacjonarnym i jej szło, zawsze jedynie jej ładowało długo a potem jak poszło to grała. A mi na kompie który ma pół rok była lipa :/ wkurzyłam sie i wychrzaniłam wszystko.
Także też może Ci komp dodatku nie ciągnąc, pewnie coś mu nie styka ...

gne też mam core i5, 6GB ramu i szkoda gadać. ;/ Wydaje mi się że to kwestia czysto techniczna, zresztą ze zwierzakami wiele osób miało jazdy. Czytałam na necie że najwięcej błędów wychodziło przy tym dodatku.
Możliwe dlatego że można grac max 8 osób a zwierzaki to oddzielna sprawa ale podobna do simów, bo żyją, jedzą etc. mają różne potrzeby. Ogólnie pomysł zaje.bi.sty z tym dodatkiem, ale coś im nie poszło. Zresztą nie tylko to najwyraźniej. :(
Z tego co piszesz to miałeś jeszcze trefniej ode mnie. Ehhh. I właśnie dlatego nie wiem co robić, kupić, wydać kasę i mieć lipę to żadna przyjemność. Zassać nie legala aby sprawdzić czy chodzi też nie brzmi najlepiej, po ostatnim miałam tak zasyfiony komp, ledwo co doprowadziłam go do porządku.

gne napisał(a):

Nic nie zrobisz, optymalizacja kodu gry jest zwalona i TS3 nawet w podstawie bardzo wolno działały. Testowałem na paru konfiguracjach, 1rdzeniowy procesor, 2, nawet 4 - nie było różnicy, dokładanie kości ramu tez nie przynosiło jakiegoś spektakularnego rezultatu.

askaeddie napisał(a):
Może brak jakiejś aktualizacji simsów albo coś w tym stylu. Bo nie jestem w stanie uwierzyć, że na nowym kompie chodzi mi właściwie tak samo jak chodziło mi parę lat temu, na moim PC gracie.

To jest biznes, witaj w świecie nowej generacji konsol od 2006 roku. :D

Zassać nie legala aby sprawdzić czy chodzi też nie brzmi najlepiej, po ostatnim miałam tak zasyfiony komp, ledwo co doprowadziłam go do porządku.

Cracki do TS3 [i chyba 4] nie posiadają wirusów, ale antywirki traktują je jak wirki bo... maja fragmenty kodu, które łamią zabezpieczenia. Tak jest od TS3, bo TS2 były spokojne i AV nie szalały.
Także to nie ma nic do rzeczy.
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

The enemy is among us
The enemy is among us

They don't care

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
IN TIME OR SPACE
ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Prefix użytkownikagne
Nic nie zrobisz, optymalizacja kodu gry jest zwalona i TS3 nawet w podstawie bardzo wolno działały. Testowałem na paru konfiguracjach, 1rdzeniowy procesor, 2, nawet 4 - nie było różnicy, dokładanie kości ramu tez nie przynosiło jakiegoś spektakularnego rezultatu.

Być może jest to kwestia ch....... programowania i pewnie nawet jakieś alienwary by nie pomogły (kto by na nich w simsy grał, lol), ale mimo wszystko niektórym działają, nawet jeśli się przycinają. Ja miałam problem nawet z przesunięciem kamery i kliknięciem danej czynności. To nie jest wolno, tylko wcale.

Z tego co piszesz to miałeś jeszcze trefniej ode mnie. Ehhh. I właśnie dlatego nie wiem co robić, kupić, wydać kasę i mieć lipę to żadna przyjemność

Mnie to aż tak nie boli, bo zainstalowałam je tylko dlatego, że chciałam sobie przypomnieć dzieciństwo. Przypomniałam, mogę żyć dalej. ;p

Być może jest to kwestia ch....... programowania i pewnie nawet jakieś alienwary by nie pomogły (kto by na nich w simsy grał, lol), ale mimo wszystko niektórym działają, nawet jeśli się przycinają. Ja miałam problem nawet z przesunięciem kamery i kliknięciem danej czynności. To nie jest wolno, tylko wcale.

Alienware to... firma, która...

... składa (!) komputery.

I OK. Ale patrząc na ceny to pusty śmiech ogarnia, bo... płacisz ponad 150$ więcej za logo i "fikuśną" inaczej... obudowę, boski interes, a ludzie się pięknie łapią zamiast kupować składaki to oni gotowce kupujo.

hyhy. #USA

A tak na serio: EA ma od paru lat spore problemy z płynnością tytułów, głupie FIFY maja ścięcia, need for speedy skaczą jak głupie...

Simsy 1 z dodatkami chyba też muliły głównie z ładowaniem jak dobrze pamiętam.

W sumie dziwna kappa - w 1 przegrałem sporo, ale już w następnych częściach to nawet do 2 pokolenia rodzinki nie docierałem, po prostu wywalałem rodzinkę i od nowa.

wtf?
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

The enemy is among us
The enemy is among us

They don't care

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
IN TIME OR SPACE
ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

Prefix użytkownikagne
Alienware to... firma, która...

... składa (!) komputery.

Wydawało mi się, że to raczej osobna marka, a nie firma. Składają to normalnie w fabrykach della, z tego co mi wiadomo. Chociaż jak oni to sobie tam poukładali, to już mnie w sumie nie interesuje. ;p No ale mniejsza, bo offtop.

Nie wiem co jest przyczyną, ma ktoś pomysł?

Może płyta jest porysowana? :D

A co dziwne sis grała na starym stacjonarnym i jej szło, zawsze jedynie jej ładowało długo a potem jak poszło to grała.

3 jest znane ze swoich długich ładowań d;

No i resztę wątpliwości rozwiał Razor, więc się nie wypowiem, bo za bardzo się nie znam na tej technicznej stronie simsów x)
kocham juliettę115

Ach, ta Łapka Love

~ Nior ^^

i.imgur.com/SYhANSm.png

GotujJajkaZPortem.com
Portugas napisał(a):

Nie wiem co jest przyczyną, ma ktoś pomysł?

Może płyta jest porysowana? :D

Simsy są na Originie aka nie ma juz cd-check* w dzisiejszych grach, jak są podpinane do Steama/Origina.

*nawet jeśli, to nie miało to stricte znaczenia w płynności. Chyba że mówimy np o takiej przygodówce jak Zegarmistrz, gdzie był moment, w którym:
1) bez CD nie dało się wykonać pewnej akcji (rzut kamieniem czy coś)
2) z CD się dało, ale przed tym gra sie scinała i było słychać mocno pracujący napęd, pamiętam ;d

Pi razy oko, w ostateczności możesz wywalić simsy, skopiować calutką zawartosć płytki do folderu (lub zrobić obraz płyty w np. nero i zamontować w wirtualnym napedzie)

i zainstalować jeszcze raz...

...ale wątpliwe, że to pomoże.

No nie wiem, może stare sterowniki do karty graficznej? Nie mam pojęcia co aż tak mocno wpływa na wydajność.
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

The enemy is among us
The enemy is among us

They don't care

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR