Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Praktykant w Ministerstwie Magii
22.10.2021 23:21
Nie, ja pół wieczoru gadałam przez telefon jezyk

Mugol
22.10.2021 22:31
tak

Wielki mag
22.10.2021 22:14
Chmurka

halo, regulamin
22.10.2021 21:45
Czyżby wszyscy imprezowali w ten piątkowy wieczór? Hopsa hopsa

halo, regulamin
22.10.2021 20:10
No niestety ucina. Nie bez powodu część długich proroków czy izba pamięci ostatnie teksty mają w formie grafik ;)

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59632 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56653 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 46483 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44073 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38369 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36635 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikaWioletta

Posiada 32797 punktów.

10) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Harry Potter nie wpływa na wszystkich dobrze?
Prefix użytkownikaharry7potter
AnnMia ale zeby bylo smiesznie to ona miala straszne leki po kubusiu puchatku.
no ale jesli Hp ja z tego wyleczyl to będę je chwalic do końca życia a wogółe to mloda stała sie bardziej inteligentna, lepiej sie wysławia, zna trudne słowa nawet opiekunki w przedszkolu to zauważyły.

a teraz mnie niezle zaskakuje przy ponownym czytaniu kamienia przeciez czytalysmy to w pazdzierniku zeszlego roku a mloda pamieta mniej wiecej co gdzie sie wydarzy za chwile i konfrontuje to z filmem co bylo inaczej. zadziwia mnie ;)

ale fakt wiele dzieci starszych nie udzwignie tematu i bedzie mialo koszmary.
nie mowie juz o mlodszych bo na forumrowiesmiczym mojej mlodej zostalam wykleta ze to dziecku zapodalam i ze to nieodpowiednie straszne ciezkie i ze dziecko bedzie psychiczne! typowi MUGOLE jezyk
Pottermore - dom:Gryffindor, różdżka: głóg, włos jednorożca,14.5 cala, względnie giętka

http://www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_potteromaniak_harry7potter.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_fanarta.png

"Dotknij mnie tylko, to cię zabiję do krówki nędzy"

"Bo widzisz, Harry, to nasze wybory ukazują, kim naprawdę jesteśmy, o wiele bardziej niż nasze zdolności."

"Im więcej ludzi pokochasz tym będziesz słabsza"

"Nigdy nie zapominaj o tym, kim jesteś, bo świat na pewno o tym nie zapomni. Uczyń z tego swoją siłę, a wtedy przestanie to być twoim słabym punktem. Zrób z tego swoją zbroję, a nikt nie użyje tego przeciwko tobie."

"-Emocje, kaprysy, fascynacja i gra. Uczucia i ich brak...Dary, których nie wolno przyjąć...Kłamstwo i prawda.
Czym jest prawda? Zaprzeczeniem kłamstwa? Czy stwierdzeniem faktu?
A jeżeli fakt jest kłamstwem, czym jest wówczas prawda?Kto jest pełen uczuć, które nim targają a kto pustą skorupą zimnego czerepu?Kto? Co jest prawdą, Geralt?Czym jest prawda?
- Nie wiem, Yen. Powiedz mi!
- Nie- powiedziała i spuściła oczy. Po raz pierwszy. Nigdy przedtem nie widział, by to robiła. Nigdy.
-Nie- powtórzyła, -Nie mogę Geralt. Nie mogę ci tego powiedzieć. Powie ci to ten ptak, zrodzony z dotknięcia twojej dłoni. Ptaku? Czym jest prawda?
- Prawda - powiedziała pustułka- jest okruchem lodu.

Prefix użytkownikaMagdalena3
Nikt z moim znajomych nie czyta HP, tzn bo ja nie mam znajomych. Na mnie ma pewnie oddziaływanie, ale jest ono pozytywne. Kiedy czytam zawsze mam fantastyczne sny, jakbym była w Hogwarcie. Czuję się jak Luna, jakbym miała przyjaciół... :)
AIN EINGARP ACRESO GEWTEL AZ RAWTĄ WTE IN MAJ IBDO
odbijam nie twą twarz, ale twego serca pragnienia...

Prefix użytkownikaHorcrux12
Nie miałam koszmarów, ale często mam kiepski humor, kiedy przypomnę sobie o losie Harry'ego, Syriusza, Jamesa i Lily i przede wszystkim o Snapie - o jego nieszczęśliwym życiu, nieszczęśliwej miłości i o śmierci dla niej.
" - Harry, takie cierpienie dowodzi, że wciąż jesteś człowiekiem! Taki ból jest częścią człowieczeństwa...
- A WIĘC... JA... NIE... CHCĘ... BYĆ... CZŁOWIEKIEM! "

i41.tinypic.com/jkahq9.jpg

"She's ordinary and you're special."

i42.tinypic.com/xkoto4.png

Miłość jest najpotężniejszym rodzajem magii.

i41.tinypic.com/w8vqme.gif

Prefix użytkownikabatalion_88
Czy saga HP na was lub waszych przyjaciół też tak działa?

Nigdy się głębiej nad tym zagadnieniem nie pochyliłem. Jednak odpowiem, że nie. Absolutnie seria HP na mnie nie wpłynęła w jakikolwiek negatywny czy pozytywny sposób. Po prostu była jest i pewnie jeszcze będzie niezapomnianą przygodą. W końcu po żadną powieść tak często nie sięgałem. Ten "problem" to dla mnie jakieś nieporozumienie i robienie przysłowiowej kaszanki. Koszmary? Też mam, ale na pewni niezwiązane z HP ;p Książki mnie zdecydowanie odprężały i wprawiały w lepszy nastrój. Dobra rozrywka na zimowe wieczory i nie tylko ;p Czasami się nudziłem, czasem niecierpliwiłem, ale ogólnie nigdy złego samopoczucia nie odczuwałem po HP...
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaAvril Lavrens
Gdy ja przeczytałam Harrego Pottera , rzeczywiście zaczęłam myśleć innaczej. W nocy rzadko pojawiały się koszmary na ten temat, ale w dzień często chodziłam smutna i zamyślona. Potem zaczęłam mieć różne problemy życiowe , przez przeczytanie Harrego Pottera patrzyłam na to innaczej. Nie wiem czy z lepszej strony. Miałam lekkie załamanie , które jak dotąd myśle nie przeszło mi całkiem. Zawsze po przeczytaniu którejś części czułam niepokuj

Prefix użytkownikaMichelleCharlotte
Na mnie HP działa normalnie.. Co prawda potrafiłam myśleć o niej całymi dniami (jak w przypadku innych książek, które mi się spodobały) ale nigdy nie śniły mi się żadne koszmary, nie byłam smutna, ponura..

Prefix użytkownikaKHZP
Nie. Na mnie HP wpłynęło raczej lepiej. Choć jest jedna rzecz, którą HP mógłbym obwiniać, bo Zbiegła się z moimi początkami. Sądzę jednak, że to przypadek. Ja zawsze gdy siłę miałem koszmary. I kochałem to poniekąd. Po wstąpieniu jednak w magiczny świat przestałem w ogóle śnić. Żadko mam jakikolwiek sen... Ale śnie na jawie. Nie wiem czy to normalne i zdrowe, ale to lubię, mimo tęsknoty za nocnym koszmarami. Raczej to zbieg okoliczności... ale może HP wpływa na podświadomość bardziej niż się wydaje?
Co do tej dziewczyny, to może nie do końca dobrze HP odbierała i zbyt przejmował się Voldemortem itd. Napływ dużej ilości różnych emocji mógł coś w jej podświadomości nagiąć, a przerwanie tych zmian może moim zdaniem nie być korzystne, bo ona skupi się na napływającym złu nie wiedząc w głębi głowy, że dobro wygrywa.
A przynajmniej ja tak to widzę i nie potrzebnie w duszy neguję te matkę. ;)
Pozdro, Puchon KHZP
Pozdro, Puchon KHZP

Miejsce na wierszyk, który jest w fazie produkcji. ; )

i58.tinypic.com/30tq9n8.jpg

i61.tinypic.com/531hle.jpg

Ja i HPnet: od 14.06.2013 10:41 - na zawsze!

i66.tinypic.com/fymvk1.jpg

Olśniewający swym uśmiechem KHZP

i64.tinypic.com/xgktat.png

Love Dziękuję! Love

Moje arcydzieła:

FF:
1. Na plaży.
2. Cukierki.
3. Wróżba z przeszłości

Artystycznie:
1. Borsuk - wyszywanka.

NAJMROCZNIEJSZY OBSZAR MOJEGO PODPISU

i63.tinypic.com/2ia8lmv.png

<p align="justify"> </p>

Prefix użytkownikablad logiczny
Nie ma się czemu dziwić. Na mnie szybkie i długotrwałe czytanie też tak wpłynęło. Tylko nie były to książki HP, ale "Baśnie Andersena" i jakieś opowiadania inspirowane mitologią. Na dodatek miały ilustracje, w typie którego nie znoszę. Byłem wtedy, w pierwszej klasie podstawówki. Więc nie musi to być wpływ samej książki, tylko sposobu, w jaki czytający ogarnia treść.
Są osoby które powinny nauczyć się panować nad swoją pasją/nałogiem. Mają takie mózgi, które przestają prawidłowo ogarniać, jeśli szybko muszą "przetrawić" zbyt dużo pasjonującej akcji. Wpadają nawet, w coś zbliżonego do depresji. W pewnym okresie mojego życia wręcz musiałem praktycznie zaprzestać, czytania literatury z wyjątkiem szkolnych lektur. Jednak czytanie literatury fachowej czy popularno-naukowej o dziwo mi nie szkodziło.
Nie ma co wyciągać zbyt szybko pochopnych wniosków, na temat szkodliwości danej książki, bo problem może być, w samym czytającym i sposobie czytania.
Błąd mam zawsze przed sobą.
Wszelkie błędy, gramatyczne, stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, to moi kuzyni.
Nie lubię kuzynów.
Uważam, że należy wypędzić błendy z pustymi do puszczy.

Prefix użytkownikaCoralineSSS
Moja przygoda z HP zaczęła się jakieś 2-3(obecnie mam 19) lata temu i miałam tylko jeden koszmar z wiązany z pająkami (boję się ich) Nie jest też do końca prawdą że cały KK uznaje HP za zło wcielone wszystko zależy od podejścia. Może na wierzchu widac tylko magię, ale tak naprawdę ta książka opowiada o walce i o tym że nie wszystko jest takie oczywiste( sparafrazuję teraz znajomego księdza). Jeśli chodzi o czucie czyjejś obecność czy wahania nastrojów to miałam je zanim przeczytałam tą serię i to nie jest nic złego, trzeba tylko znaleźć silę w sobie aby to odepchnąć albo zostawić.

Prefix użytkownikaDavidd
"Harry Potter" wpłynął na mnie raczej normalnie. Potrafiłem myśleć o nich całymi dniami. Ogólnie uwielbiam tę serię, bo bardzo wciąga. Ale nie miał z powodu przeczytania, żadnych koszmarów, załamań. Przecież nie ma powodu czuć niepokoju :/. "Harry Potter" jest napisany dla przyjemności, a nie aby dostawać "depresji".
Kocham tę serię i wpłynęła na mnie bardzo dobrze.

Prefix użytkownikaYodaZgredek
Dla mnie to nie prawda, jeśli jest się człowiekiem myślącym. To dla mnie żaden film nie ma szkodliwego wpływu na innych. To że Harry Potter jest "szatański, wulgarny, czy sprzeczny religii" to tylko głupie gadanie księży, zakonnic itd... Dla mnie te filmy i książki wcale nie są szatańskie... wręcz przeciwnie bo i są z morałami które religię popierają... np kultura itd. Zraziłem się przez to do religii ...
Ulubiona scena z teasera trailera Star Wars The Last Jedi Serce

www.barnesandnoble.com/blog/sci-fi-fantasy/wp-content/uploads/sites/4/2017/04/Last-jedi-8.gif

media.giphy.com/media/f6KWp9EiVerlu/giphy.gif

stream1.gifsoup.com/view5/2538209/yoda-vs-sidious-o.gif

imgup.pl/di/MN09/ezgif.gif

images6.fanpop.com/image/photos/34100000/Hermione-GIF-s-hermione-granger-34185686-500-200.gif

imagizer.imageshack.us/a/img924/8786/vpJsiH.gif

imagizer.imageshack.us/a/img923/5771/sfDmyH.gif

i1.kwejk.pl/k/obrazki/d02ddfc699b23f6913836bbb95e5f2b2.gif

image.blingee.com/images18/content/output/000/000/000/758/734986458_1295233.gif

Prefix użytkownikaKornelie_1999
Jak dla mnie stwierdzenie, że HP to ,,szatański wytwór'' jest bez sensu. Żaden film tak dobrze nie uczy miłości odwagi i wierności przyjaciołom co seria Harrego Pottera. I może film ma wpływ ale na pewno pozytywny. Pokazuje co to prawdziwa przyjaźń a magia jest tam tylko dodatkiem.
s4.favim.com/orig/150113/black-cat-christmas-collarbone-Favim.com-2381954.jpg

Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

data.whicdn.com/images/28270273/tumblr_m3ov0tKUUZ1r73wdao1_500_large.gif

Każdy kot to czarodziej, w którego głowie dzieje się więcej niż możemy sobie wyobrazić.

67.media.tumblr.com/ea9e21f960bde8b144f55519e130f923/tumblr_n15i7cOCDE1stzneto1_500.gif

Ja mam pana boga w futrze.
- Halina Poświatowska

favim.com/orig/201108/17/cat-fashion-girl-photography-Favim.com-125289.jpg

Koty prowokują człowieka do nieustannych wyznań miłości.
- Christopher Sandt

s9.favim.com/orig/140923/cat-cute-girl-kitten-Favim.com-2091859.png

W Hogwarcie Cornelia Rose De La Luca ;)

Prefix użytkownikaulka_black_potter
Harry Potter wpłynął na mnie raczej pozytywnie. Nie wiem, może inni widzą we mnie jakąś dziwaczkę, ale racze nie. Najgorsze co przez HP się dzieje, to to, że ciągle kupowałabym książki. Serio, odkąd dostałam te siedem tomów zamarzyła mi się własna biblioteczka. Mam teraz około 80 kupionych przez siebie książek. Wiem, że to nie dużo, ale zawsze coś. Tak więc HP= wydawanie kasy, haha.

Na pewno nie miałam żadnych lęków po przeczytaniu tych książek. Ba, raz nawet we śnie latałam na miotle i był to najlepszy sen jaki w życiu miałamjezyk

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaRue Riddle
Kornelie_1999 napisał(a):

Jak dla mnie stwierdzenie, że HP to ,,szatański wytwór'' jest bez sensu. Żaden film tak dobrze nie uczy miłości odwagi i wierności przyjaciołom co seria Harrego Pottera. I może film ma wpływ ale na pewno pozytywny. Pokazuje co to prawdziwa przyjaźń a magia jest tam tylko dodatkiem.

Chciałam napisać coś podobnego ale zobaczyłam twojego więc stwierdziłam że zacytujęxD
To prawda, ta książka uczy wielu mądrych wartości i nie wiem skąd się wzięło że to dzieło szatana ale powiedział to na pewno ktoś kto tej serii nie czytał.
Co do wpływu na mnie to był raczej pozytywny, pomógł mi się pozbierać do kupy i ogólnie jakoś dorosłam po przeczytaniu tej sagi.
Sen też jest bardzo wartościowy, a na pewno bardziej niż edukacja zdalna ~ CoSieDzieje
16.04.2020

Moim domem na HPnecie jest Ravenclaw ale jestem pewna że w Hogwarcie trafiłabym Slytherinu. Szczerze jednak mówiąc, jestem hybrydą, mianowicie Krugonką xD
Wprowadziłam emotkę "Wiedzma" zamiast słowa "poszło", odnośnie postów w Hogwarcie, co zrewolucjonizowało sb Cwaniak
(No dobra, nie zrewolucjonizowało, ale i tak jestem z tego dumna xD)

Moja HPnetowa twórczość Wizard

Fanarty:
Meropa Gaunt
Trytonka
Chiński Ogniomiot
Molly Weasley
Hagrid i Aragog
Hagrid i Sfinks

Fan ficki:
Moja seria o Draco Malfoyu. Psychologiczne, trzy rozdziały.
Moja seria o początkach Hogwartu. Przygodowe, jeden rozdział.
Moje drabble o... A zresztą sami się przekonajcie :D

Artykuły:
Patriotycznie, czyli artykuł o Ravenclawie.
Ten artykuł o Wiktorze Krumie pisałam razem z Lorką - pozdro! Wino
A w tym wydaniu Proroka odpowiadałam za rozrywkę:D W tym też ;p

A tu są takie (nie)miłe rzeczy o mnie z sb Starstruck

Ostatnio przychodzę tu nie dla punktów, tylko aby z tobą pogadać ~ potterkking

Oczywiście, że to naprawisz. Zdolna z ciebie dziewczyna ~ Nedelle

Chociaż ja tam ubóstwiam twoją trytonkę i twierdzę, że jest najpiękniejsza Love ~ Bad wolf

Witaj księżniczko rozrywki Kapelusz ~ Prorok Niecodzienny

Biorę przykład z najlepszych :D (czyt. Ciebie) xD ~ AdersYooo

Mówiłam Ci kiedyś, że mi przypominasz takiego hpnetowego kociaka? Taka spokojna, miła kulka puchu xD ~ ulka_black_potter

Ona jest ogólnie mistrzem dziwactwa, samokontroli i ciętych ripost, to z nią wszystko możliwe xD ~ Bad wolf

Jesteś świetną męską postacią Cwaniak ~ Angelina Johnson

Uważaj przy Rue! To gramatyczny i ortograficzny strażnik HPneta! ~ Livka
(Moja nowa fucha Cwaniak )

Rue na władcę Hogwartu! ~ Angelina Johnson

No chyba już widzę kto będzie miał Hogwardzkiego Awardsa xD ~ Roksolana Delakur
(Nie miałam)

Facepalm
Ale wiesz co? lubię Cię za ten Twój nieogar xD
~
gordian119

Są tacy ludzie, którym się nie odmawia, a ty jesteś jedną z takowych Chmurka ~ Roksolana Delakur

Awwww <3 jesteś jak piwo kremowe na moje serce <3 ~ Livka

Jeny, co to się zadziało, żeby ktoś poprawiał Rue Riddle xD ~ BumSzakalaka

Jesteś tak wyrodna, że ciotka Petunia już bardziej kochała Harry'ego niż ty swoje dzieci xD ~ MorfinGaunt

I mistrzowski tekst Adersa:
Jak można nie pić, jak tu wchodzisz. Ja tego na trzeźwo nie zniosę... xD ~ AdersYooo

A oto niezbity dowód na moją fajową fajowatość i śmiesznośćCwaniak
- Uwielbiam Cię xD
- Za co? Cwaniak
- Za twoje teksty xD

By Shanti Black Love

A to jest po prostu śmieszne Śmiech
Roksolana Delakur, Asen jest bardziej... mrrraśny. Taki ponury i nieociosany, męski... zostaw kluchę Neville'a i bierz Bułgara! ~ Angelina Johnson

Nie sprowadzajcie Rue na złą drogę... może będą z niej ludzie! ~ ulka_black_potter
... Dzięki, ulka xD

- Pff, Krukoni są wredni ~ Didi Malfoy
- Nie. Tylko Rue ~ Lilyatte
Eyebrows

- Rue jest łatwa do wołania xD ~[color=#0000ff] Roksolana Delakur[/color]
- Krzyczysz "obiaaaaaaad" i Rue pomimo bycia na drugim krańcu Polski reaguje Wrozka~ [color=#ffff00]CoSieDzieje[/color]

Moja HPnetowa rodzinka :D
Dobry Wujaszek (AdersYooo), Najlepsza Ciocia (Bad wolf), Dziadek Bat (batalion_88), Antybliźniaczka (Inga Clinton), Pomocna Lewa Dłoń (EmilyWright), Po Prostu Babcia (Ewa Potter), Babcia Chrzestna (Roksolana Delakur), Bogini Spisku Hogwardzkiego (BumSzakalaka).
Może kiedyś też tu trafisz? :tanczy:

A to rysunki z dedykacją dla mnie, autorstwa Ewki Potter Serce
Podziwiajcie Ksiazka

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-03-10-10-43-1_1.png

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-04-15-51-26-1-1.png

A to od Klaudii Lind Love
Czyż nie wspaniałe? Starstruck

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20171008_173442-952x699_t2.jpg

A tutaj, moi Szanowni Państwo widzimy wielkie dzieło utalentowanej Zireael Wizard
Piękne i już :motylki:

www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/r0tb14.jpg

i.postimg.cc/BZR8pL9C/hermiona.png

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: