Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Niezwyciężony mag
21.05.2022 00:06
monciak, ups xD
Emily, byliście jak najbardziej :D

Potęga Krwistego Steka!
21.05.2022 00:03
monciakund, wiesz co, nawet tego nie skomentuję

Wielki mag
21.05.2022 00:03
Fajnie być dla kogoś inspiracją xD

halo, regulamin
20.05.2022 23:37
Ale good for you, życzę szczęścia

halo, regulamin
20.05.2022 23:36
Głupio się przyznać, ale pomimo tyłu lat czasami mylisz mi się z syrkiem i musiałam się mocno zastanowić który z was jest z Emilką xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56913 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 47239 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44578 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikamonciakund

Posiada 42665 punktów.

7) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38406 punktów.

8) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36651 punktów.

9) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34141 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33495 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Wkurza Cię to?
M@X
Czy wkurza was to, że ludzie, którzy nie mieli styczności z Harrym Potterem wyrażają swoje opinie o nim?? Na przykład- obejrzą film, np. Komnatę Tajemnic, a wychodząc z Kina krytykują go przezwiskami itp. Oczywiście chodzi mi o tych ludzi, o których masz pewność, że o całej sadze wiedzą tyle, co nic mówiąc delikatnie. W mojej klasie, tylko ja i dziewczyna, której nie lubię jak ************ i ******. Chodzi też chłopak, który czytał wszystkie części, ale nazywa je bajkami dla niedorozwiniętych, blabla. Powtarza w kółko że skończyła się "Era Pottera" i takie ****erele, które doprowadzają mnie do szału. Wszyscy tu zgromadzeni wiemy, że Harry dłuugo pozostanie nam w pamięci, ciągle będziemy zaglądać do jego książek i opowiadać jego przygody synom i wnukom. Księża też delikatnie mówiąc nie przepadają za Harrym Potterem, a na pewno nie czytali ani jednej książki. ( O!! Mohery też pewnie nas by popowieszały na różańcach) Jak na religii powiedziałem że kocham HP,to siostra stawiła naganę i KAZAŁA iść z tym do spowiedzi(!!!!!!!!!!!). Oczywiście nie poszedłem, bo według mnie nie leży mi to na sumieniu, a Harry zachęcił mnie i koleżankę do czytania innych książek.
Edytowane przez Smierciojadek dnia 15.04.2014 16:04
Welcome to the Wonderful World of not Knowing What The Hell is Going On

img9.imageshack.us/img9/855/flight815.gif

Serea
Też czytałam. Też lubię HP. Ale jest to bajka, no dobra Baśń. Nic niezwykłego. I będę to powtarzać do znużenia. Nie pochwalam wypowiedzi osób, które wiedzą na dany temat tyle, co kot napłakał. Jednak nie da się tego w jakiś sposób uniknąć. Zresztą mamy demokrację i każdy ma prawo mówić, co chce (no w pewnych granicach przyzwoitości.) "Era Pottera" może się nie skończyła. Ale niektóre osoby uważają, że HP to jedyna książka warta przeczytania, i myśląc o innych w jakiś sposób zdradzają HP. Nie na tym polega cała gra.
img217.imageshack.us/img217/8311/tumblrkyee1na7tq1qzmh77.gif

Tak. On ocieka cholernym seksem i jest cholernie cudowny. A jego francuski to marzenie.

img.userbars.pl/19/3689.png

FAN CLUB SoLL pod patronatem Trio: Sol, Villemo i Ingrid xD
* Io xD
* Sarahis!
(dopisałam się sama, sorry xD)
Esey
* losiek13
* E-Vaire
* Kyinra

Zapisy czynne ; P

OBSESYJNA FANKA STEPHANA LAMBIELA.

I odrobinę mniej obsesyjna kwartetu, który wraz z nim tworzą Brian Joubert, Johnny Weir i Evgeni Plushenko.

PseudoBETA do wynajęcia -> Sarahis poleca

Wielbicielka palantowatych tworów wyobraźni Serei i Sarahis xD

img.userbars.pl/162/32343.gif

http://myanimelist.net/animelist/Andromeda69
Lucio
Trudno mi ubrać w słowa to co chcę napisać. Podam przykład do tego co napisał M@X;
Idzie sobie taki przeciętny człowiek do kina na 2 część przygód Harry`ego Pottera ponieważ każdy idzie i jest to na topie. Ogląda film z krytycznym nastawieniem gdyż kiedyś tam usłyszał od kogoś, że ten film będzie do bani i jest tylko dla dzieci. Załóżmy, że niektóre sceny przypadają mu do gustu no ale nie mówi tego głośno ani się nie ekscytuje bo przecież on nie lubi przygód małego czarodzieja... Wychodzi z kina z miną po której widać, że nie warto mu było pójść na ten film. Coś tam mu się podoba ale nie chce powiedzieć tego swoim przyjaciołom, którzy osnuwają Harry`ego złowróżbnymi cieniami. W końcu wyrzuca z siebie wszystko co jest za Harry`m i przekonuje się tym, że niektóre sceny wynikają z niczego, nie będzie oglądał filmów z dziećmi w roli głównej i masa innych wyjaśnień. I w taki sposób może powstać anty fan, przeciwnik zaciekle szukający zachowań, sytuacji odbiegających od norm i zasad cywilizowanego świata. Takich ludzi jak on jest wiele, ale nie można winić ich za to że nie trafiło to w ich gust. Kiedyś byłem podobnie nastawiony do Władcy Pierścieni ale wystarczył jeden impuls, jedna sytuacja i wszystko odwróciło się do góry nogami. Oczywiście Harry nadal pozostał i pozostanie na pierwszym miejscu ale poszerzyłem swoją wiedzę o kolejne doznania; zostały dodane do niej nowe rozdziały za które jestem bardzo wdzięczny. Tak samo cykl J.K Rowling zmienił moje życie o 360 stopni i na zawsze pozostanę jej za to dłużnikiem.
'Ostatecznie, dla należycie zorganizowanego umysłu, śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody...'

Hermiona1334
Mnie bardzo wkurzają opinię ludzi,którzy nie czytali ani nawet nie oglądali HP,a uważają że jest "zdziecinniały".Kiedyś musiałam wygarnąćdużo rzeczy mojej(byłej )przyjaciółce,bo porównała HP do WITCH Czarodziejki:upset!.Nie wiem czy kumacie o co chodzi,ale jeśli tak to z pewnością Was oburzyła przedstawiona sytuacja.Ja tak mam na co dzień.W klasie tylko ja jestem fanką HP(taką prawdziwą,która dużo o nim wie)a reszta to tylko amatorzy oglądający filmy.Dla mnnie HP i J.K.Rowling zawsze pozostaną wzorami do naśladowania.A opiniami Kościoła wcale się nie przejmuję,ale strasznie mnie wkurzają.No cóż,jednym uchem trzeba wpuścić drugim wypuścić.Ale jeżeli ktoś przy mnie obrzuca błotem HP to oczywiście (łagodnie lub ostro w zależności od sytuacji) interweniuję.HP na zawsze pozostanie w mej pamięci i nie przebije go żadna inna książka:D

www.huncwots-world.blog.onet.pl
Evelk@
mi się nie podoba jak ktoś oglądnie jakiś film i od razu komentuje całą sagę... a poza tym, w filmie nie zawsze jest wszystko identycznie jak w książce... nie ma tych szczegółów i w ogóle
u mnie w klasie jest kilka osób które CZYTAJĄ HP, ale większość oglądała filmy xD, chyba tylko ja jestem taką zapaloną Potteromanką, ale nikt się ze mnie nie śmieje, nie mówi że mam dziwny gust czy coś podobnego, szanują to co lubię, bo ja też nie krytykuję ich ulubionych książek, filmów itp.
uważam że takie pochopne ocenianie CZEGOKOLWIEK (w tym przypadku HP) jest troche ChamSkie .... to moje zdanie .... tacy ludzie, co nie przeczytali książek a obejrzeli, przykładowo, tylko jeden film nie powinni jeszcze wydawać swojej opini na temat CAŁEGO HP
hogsmeade.pl/button/gryffindor.jpg

hogsmeade.pl/button/userbar-gryffindor.jpg

karolakhp
Kiedyś wkurzało mnie to bardziej. Teraz zrozumiałam że nie warto się przejmować opiniami innych i że każdy ma inny gust. Mój kolega oglądnął nie pamiętam którą część ale wiem że jego zdanie było że ten film jest głupi i nie wyobraża sobie jak można czytać książkę i takie tam... oczywiście zaraz zaczęłam się z nim kłócić i teraz dał sobie spokój z wygłaszaniem opinii na głos. Jak się nie przeczyta książki to filmy aż nie są takie fajne ale i tak mają w sobie coś. Ja i tak będę kochała HP po mimo zdań anty fanów.
"-... A teraz zwracam się do ciebie, Harry Potterze. Pozwoliłeś by twoi przyjaciele zginęli za ciebie,zamiast
otwarcie stawiać mi czoło. Będę na ciebie czekał w Zakazanym Lesie. Przez godzinę.Jeśli się tam pojawisz,jeśli się nie poddasz, bitwa znowu rozgorzeje,ale tym razem ja sam ruszę do boju, Harry Potterze odnajdę cię i ukarzę każdego mężczyznę,kobietę i dziecko, którzy będą próbowali ukryć cię przede mną.Masz godzinę"

^^^^

"-Byłeś taki dzielny.
Nie mógł mówić. Pochłaniał ją wzrokiem,myśląc,że mógłby tak stać i patrzeć na nią wiecznie. Tylko patrzeć,nic więcej.
-Jesteś już blisko-powiedział James.-Bardzo blisko.Jesteśmy ciebie tacy dumni.
-Czy to boli ? To dziecinne pytanie wymknęło mu się z ust, za nim zdołał je powstrzymać.
-Umieranie?Nie,w ogóle nie boli- odrzekł Syriusz-To takie coś jak zaśnięcie, tylko jest szybsze i łatwiejsze.
-A on będzie chciał zrobić to szybko. Żeby już było po wszystkim-odezwał się Lupin.
-Nie chciałem,żebyście umarli- powiedział Harry,a te słowa też wyrwały mu się bez udziału woli.-Żadne z was.
Przepraszam..."

^^^^

"-Zostaniecie ze mną?
-Do samego końca-odrzekł James.
-Nie zobaczą was ?
-Jesteśmy częścią ciebie- powiedział Syriusz.-Nikt inny nie może nas zobaczyć.
Harry spojrzał na swoją matkę.
-Bądź blisko mnie-szepnął.
I wszedł w mroczny las."

^^^^

SaraSnape
Denerwuje mnie to że ktoś pójdzie na film nie spodoba się i od razu jest negatywnie nastawiony do książki która jest 100 razy lepsza. Jeszcze inna sprawa że usłyszy jakąś krytyczną opinię o tej książce i zaraz że nie będzie czytać bo ktoś inny mu powiedział że to jest książka dla małych dzieci.... Albo ktoś przeczyta książkę i wygłasza durny sąd pod tytułem Harry Potter jest pełen przemocy. No kurcze przecież to nie może być tak że wszyscy wszystkich kochają i jest słodko i fajnie. A druga sprawa że nawet jeśli tam kogoś zabiją to on to zrobi za pomocą jednego czy dwóch słów błyśnie trzaśnie i po sprawie a nie że scena śmiercvi trwa dwie godziny.
Przegięcie:( Wkurzające:( Albo jeszcze kwestia tego że niektórzy uważają że magia jest irracjonalna i że wszystko co magiczne jest głupie lub złe Cały urok tej książki polega właśnie na tym że dzięki magii można rozwijać wyobraźnię i przenieść się w cudowny świat tak daleki od szarej rzeczywistości......:)
" ŚMIERĆ JEST OSTATNIM WROGIEM KTÓRY ZOSTANIE POKONANY"
Edytowane przez SaraSnape dnia 12.05.2008 14:30
hogsmeade.pl/button/gryffindor.jpgttp://hogsmeade.pl/SaraSnape******

lenne
Mnie wkurza, że ktoś zakłada temat, który wcześniej był poruszany i na forum i na sb kilkanaście tysięcy razy. Tak, tak. Taki temat już był.

A wracając do tematu. To się zgadzam. Ludzie oceniają książkę, nie czytając jej. Opierają się tylko na cudzych przemyśleniach.
Denerwujące. Trochę ^^
img23.imageshack.us/img23/7834/1dcd56cbf57ee244304927f.jpg

NimfadoraTonks
Znakomitym przykładem na wymienione przez lenne zachowanie jest moja przyjaciółka. Nie czytała książek, nie oglądała filmów i śmie uważać, że Harry Potter jest dla Chłopaków! Do tego sądzi, że ja upadłam na głowę i w ogóle mam coś z mózgiem, dlatego że jestem fanką Pottera. Tak samo było z deskorolką. Nie jeździła, nie dotknęła deski, a gdy pewnego dnia gdy ja powiedziałam jej, że chcę się uczyć jazdy to ona przyłożyła mi rękę do czoła by sprawdzić czy nie jestem chora i zaczęła się śmiać. Niedawno do niej poszłam i co zobaczyłam? Deskorolkę. Powiedziała mi, że się uczy. Mam w klasie owszem 3 osoby, które lubią HP, ale i tak ja wymiatam! Reszta uważa, że to dno. Jak ja zaproponowałam by po placu zabaw latały smoki(Rogogony itp.) to jeden taki odwrócił się do mnie i ironicznie spytał się mnie czy może jeszcze Harry Potter? Ż a l . p l w skrócie.
moje.glitery.pl/text/4/13/1-NimfadoraTonksHufflepuff-5937.gif
Od cnót Gryfonów, przebiegłości Ślizgonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Hufflepuffie!

Śmierciożerca
Oto co znalazłam na badziewnym forum o HP
[quote]
Dom Gryffindoru
Tutaj Gryfoni odpoczywają

Dom Sliterinu
Tutaj Ślizgoni odpoczywają

Dom Hufelpufu
Tutej wszyscy z pod domu Hafelpufu tutaj odpoczywa

Dom Rejvenclowa
Tutej wszyscy z pod domu Rejvenclowa tutaj odpoczywa
[/quote]
-Problem nie jest sam problemem, lecz twoje do niego podejście.
Jasne?
-TRENERKA BREVIN

-Szczęście nigdy nie daje;
ono tylko pożycza.
-STARE PRZYSŁOWIE CHIŃSKIE.

-Nie istnieje coś takiego jak rozrywka dla całej rodziny.
-JERRY SEINFELD

- Kiedy życie podsuma Ci cytrynę powiedz:
'' O, tak, lubię cytryny. Masz więcej?''
-HENRY ROLLINS

img.userbars.pl/82/16329.png
Moja ulubiona piosenkarka. Przy niej odpłyyywam.
img.userbars.pl/135/26894.png
Feel to boysband, który nie kocha muzyki. Starają się tylko o fanki, a nie o to czy im śpiewanie wychodzi czy nie.
img.userbars.pl/41/8178.png
Puki jeszcze śpiewały we dwie to jakoś się zespół trzymał i miały parę dobrych piosenek. Teraz gdy została Tola to Blog27 zamieniło się w śmietnik z sieczką.
img.userbars.pl/52/10293.gif
W Football manager gram od 13.07.08r. Gra uczy...
img.userbars.pl/34/6707.gif
Miałam kupione 3 chomiki. 2 samce i jedną samiczkę, która miała małe( jednemu odgryzła nogę) i jednego( tego bez nogi) dałam siostrze, a resztę sprzedałam do sklepu zoologicznego.
img.userbars.pl/74/14780.png
Spamerzy to najgorsza rasa ludzi jaką stworzył świat. Najprawdopodobniej nie dano im przywileju wyglądu ludzi z 21 wieku, bo umysł mają po jaskiniowcach( tak jak mowę), a skoro mają przestarzałe modele mózgów to co stoi na przeszkodzie by wyglądali jak jaskiniowcy?
img.userbars.pl/110/21996.jpg
Nawet nie wiem co to jest ta Tibia. Słyszałam, że to gra strategiczno-strzelankowa i z jakimiś potworami sie walczy. Bezsens
img.userbars.pl/127/25315.png
Idiotka, która nie umie śpiewać, tańczyć i jeszcze ma tyle odwagi aby wyjść na scenę. Zamiast odessać sobie tłuszcz wepchała go do cycków i może teraz zostać sumo, chociaż wygrała by w każdych zawodach walkowerem, bo nikt nie zmierzył by się z jej tipsami zakładanymi przez panią Gosię za flaszkę.
img.userbars.pl/6/1061.jpg
Nie chodzi mi o to, że uwielbiam tą postać ale o to, że uwielbiam i jestem wielką fanką Harry'ego jako całej serii książek, filmów i gier, a także, że jego świat jest całkiem niezły.
img.userbars.pl/112/22200.jpg
Tak jak staruszki mają swój środek lokomocji- męża córeczki, tak my- młodzież mamy komunikator czyli GG.
img.userbars.pl/36/7014.gif
Najlepszy komunikator przez, którego można gadać, pisać, wysyłać pliki, a nawet robić konferencje!
img.userbars.pl/53/10571.png
Mimo, że mi się zepsuł to i tak był fajny.
img.userbars.pl/119/23748.jpg
Ojczyzna.
img.userbars.pl/1/113.jpg
Czasami używam.
img.userbars.pl/104/20662.png
Kocham smoki!!
img.userbars.pl/87/17208.jpg
Konie też kocham!
img.userbars.pl/74/14746.jpg
[color=sliver]Po co komu szkoła?[/color]
img.userbars.pl/71/14182.jpg
Mam psa, kiedyś miałam innego. Frajdą jest posiadanie takiego stworzonka.
img.userbars.pl/104/20660.png
Na stos z mundurkami i z ich właścicielem(Giertychem)
img.userbars.pl/119/23659.jpg
Szybkie jedzenie jest smaczne, szybkie i pożywne. Te cechy spełnia żarełko z Mc Donald'a.
img.userbars.pl/108/21500.gif
Najlepsza pizza jaką jadłam pochodzi z Włoch,a dokładniej z Elby. Kocham pizze.

http://www.h-a-r-r-y-p-o-t-t-e-r.webplus.net.pl/
Prefix użytkownikaRazorBMW
Ja tam nie mam takich problemów. I mnie to nie wkurza
Dlaczego? Ja już wyrosłem z HP... już zapomniałem...
Teraz są ważniejsze rzeczy od HP... tyle wam powiem... w 3 kl gimnazjum zapomina się o HP, i koncentruje na nauce, w LO to będzie dopiero jazda...
Poza tym...na chłodno mogę powiedzieć, że HP ... zeżarła komercha... 1 część była dziwna... była jakaś dziecinna... a teraz... z 7 częścią, Rowling pokazała, że HP to tylko maszynka do zarabiania pieniędzy... nikt nie chciał takiej IDIOTYCZNEJ końcówki w 7 części... Nic na to nie poradzę, że Pottera mam głęboko w [gluteus maximus].

EOT
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

myanimelist.cdn-dena.com/signature/RazorBMW.png

Mikołaj Święty wielu przyjaciół posiadał
Wielu walniętych, jednego wiernego miał
Skrzata wspaniałego, zawsze zaufanego
Zgryzika onego, zaiste rozrywkowego
Umilacza czasu, pracownika wybitnego
Co zawsze w potrzebie rozweseli...
A i pomoże na Pomorzu, również tym po kądzieli.

The enemy is among us
The enemy is among us

And nobody is doing anything about it
They don't care
So we had to take matters into our own hands

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE
ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS

http://ja.gram.pl/RazorBMW
Prefix użytkownikaOLCIA
Chciałam moja wypowiedz skierować do użytkownika wyżej tzn: RazorBMW. Nie zgadzam się z twoją wypowiedzią że kiedy jest się coraz starszym to zapomina się o Harry Potterze. Ja nie uczę się ani w gimnazjum, ani w liceum, tylko studiuje już i fakt, nie mam jakieś obsesji o HP. Ale interesuje się tym tzn. kiedy bedzie nastepna część itp. mam ksiązki i miło do nich wracam choc naprawde brak czasu! Mam swoje życie juz dorosłe bo i pracuje i studiuje ale lubie wchodzić na tę stronke bo zawsze cos ciekawego tu zobaczę, przeczytam! to tyle!
Szczęśliwy człowiek jest wtedy, kiedy przestaje narzekać na problemy które ma, a zaczyna doceniać jak wiele ma ich za sobą

Prefix użytkownikaE-Vaire
Jasne, że się zapomina. Ja kiedyś bardzo lubiłam Pottera, ale przepraszam, to było dwa lata temu. teraz lubię tylko świat Rowling, lubię niektóre postaci, ogółem. Ale doszło do tego, że wolę FF'y niż sagę razem z tym ostatnim badziewiem. Podejrzewam, że w najbliższych latach oleję trochę to wszystko, książki będzie pokrywała gruba wartwa kurzu, a zostanę tylko przy fickach. Chociaż kto wie, może kiedyś i one mi się znudzą.
Nie zgadzam się z twoją wypowiedzią że kiedy jest się coraz starszym to zapomina się o Harry Potterze. Ja

Może nie stwierdzaj faktu kiedy opierasz się tylko za własnym przypadku.

Luciusz _ Malfoy
No cóż nie możecie denerwować się na takich ludzi. Każdy ma swoje zdanie. Czy nie zdarzyło wam się obejrzeć film, a potem mówić, że był do bani podczas gdy inni zachwycali się nim? Pomyślcie troche. Każdy ma swoje zdanie jeden lubi tamto, a drugi co innego i po co się przez to denerwować?
No, a tak poza tym to lubię HP i to bardzo, ale nie wkurzam się na takich co mówią, że jest do bani lub, że jest nudny. Nasze uczucia zostawmy dla siebie...
Edytowane przez Luciusz _ Malfoy dnia 07.06.2008 15:40
Śmierciożerca

Miejsce zamieszkania: Dworek w Wiltshire

Żona: Narcyza Malfoy
Syn: Draco Malfoy

Różdźka: czarna, 14 cali, dąb, serce smoka
Rękojeść: Srebrny Wąż

gallery.lumos.it/movie/ordine-della-fenice/poster/1/poster-ordine-della-fenice-020.jpg

Amy Way
M@X napisał/a:
O!! Mohery też pewnie nas by popowieszały na różańcach

Masz coś do moherów? Obrażasz połowę Toruńczyków, mieskzańców moherowego miasta (ja się wliczam na szczęścię do tej drugiej połowy, nie lubię Rydzyka. xD)

Hehh.

A wracając do tematu - tak wkurzają mnie takie osoby. Tzn. trochę w innym sensie. Np. moi kuzyni, obejrzeli filmy, kupili je sobie wszystkie (bo ich na to stać) części na dvd i chwalą się tym jak złotym jajkiem.. myślą, że to, że mają wszystkie części filmy czyni ich największymi fanami Harry'ego Pottera, a do książki nawet nie zajrzeli bo nie umieją dobrze czytać (mają 7 lat, ah i jeśli macie zamiar mi mówić "przesadzasz, to tylko dzieci" to lepiej w ogóle nie mówcie). Filmów nawet do końca nie obejrzeli bo im się nie chciało. Jedyna ich wiedza pochodzi z tego, co sama im powiem, bo jak tylko przychodzą wypytują o wszystko począwszy od "kim jest Syriusz dla Harry'ego" a skończywszy na "Ile Voldemort ma lat".. (Na to pytanie o Voldemorta nie znam odpowiedzi ; . >;). No i kochają tylko to co ja kocham. Jeżeli moimi ulubionymi bohaterami są Draco i Luna to ich też. <lol> Tacy z nich wielcy fani.
Edytowane przez Amy Way dnia 02.07.2008 14:32
I'll take everything You fucking, bitch.

Black Cat
Aga_Aga napisał/a:
Hmmmm....Wydaje mi się, że czytałam artykuł o podobnym sensie.Całkowicie zgadzam się z Lucio. Ale jednak nie powinni krytykować Harry'ego,bo po prostu zazdroszczą!!!

Nie maja czego zazdrościć Aga_Aga. Widziałaś księdza, który zazdrości Potterowi? przecież jak ktoś nie przeczytał ani jednego tomu i zazdrości? Niee... Dla mnie Harry jest bezpieczny ale dla innych to jest Magia a od magii do szatana. I tak właśnie myślą.
img208.imageshack.us/img208/6294/101218183636wp1.png
Czarny Kot nie przyniesie pecha

img207.imageshack.us/img207/4808/81218183997mu4.png
W kolorze lepiej^^

img292.imageshack.us/img292/1470/981218184133fx9.png
Harry Potter!

img237.imageshack.us/img237/1724/371218184232gb1.png
www.virhogwart.dbv.pl - fajne^^

mysska
Mnie również denerwują tacy ludzie!! Kiedyś jak pożyczyłam książkę od koleżanki w klasie to inni patrzeli na mnie jak na osobę chorą, czy trzymająca "Bóg wie co"!! Nie rozumiem takich ludzi...co im do tego co inni czytają, co lubią i co naszą!! To narusza naszą wolność osobistą :mad:!! Moja mama sama uważa, że czytanie i oglądanie Harrego Pottera to strata czasu (może dla niej ale dla mnie nie)! Porównywanie książki z satanizmem lub z diabłem przez księży moim zdaniem jest obłąkane! Równie dobrze możemy nie oglądać "brutalnych" filmów oraz słuchać muzyki z przekleństwami! Jak przeczytałam słowa M@XA, iż siostra wstawiła mu naganę i kazała się wyspowiadać to już jest paranoja i śmieszne zarazem :D! Ja bym zrobiła awanturę na miejscu M@XA i poszła z tym do wychowawcy i żądała cofnięcia nagany!!Tak

Anitka
YY.. no wiesz. Skoro oglądali film to mają prawo wyrażać opinie, ale nic im zrobić nie można. Podam przykład: Idziesz na film np. Jedynkowe Przedszkole ( :D ). Wychodzisz i mówisz: Ale beznadzieja!. A jakiś fan idzie obok i cię za to obsmarowuje. Are you happy?

Cytuję: "Jak na religii powiedziałem że kocham HP,to siostra stawiła naganę i KAZAŁA iść z tym do spowiedzi"- myślała że jesteś gejem
Edytowane przez Anitka dnia 15.08.2008 18:15
Są fajni:
E-Vaire
lenne
Angelina Johnson
Lady Lilly (bo to ja pod innym nickiem ^^)

izka_cz
U mnie w klasie tylko ja jestem fanką HP i czasami jest to z deka wkurzające.

1.Nie mogę głośno wypowiadać się o tym, jaki to Harry jest wspaniały, bo od razu patrzą na mnie jak na idiotkę.
2.Polonistka również spogląda z politowaniem, gdy zeszyt lektur oddaję jej z opisaną kolejną częścią HP.
3.Przyjaciółka wie o nim tyle, ile Rydzyk o piłce nożnej, na szczęście w mojej obecności powstrzymuje się od komentarzy.
4.Moja kumpela zapoznała mnie na imprezie z fajnym gostkiem, ale gdy wspomniała, że jestem fanką HP, koleś spojrzał na mnie krytycznie, powiedzial "Z dziećmi się nie zadaję" i poszedł, po czym stałam się pośmiewiskiem, gdyż wszyscy na tej imprezie myśleli podobnie do niego.
5.Kupując w kinie bilet na HPiZF, para stojąca za mną stwierdziła "Jak widze takie dzieci podniecające się Harrym Potterem to zaczynam im współczuć" (chyba nie skojarzyli, że to usłyszałam, ale cóż.)
6.Gdy na religii zaczęłam czytać HP (u nas na religii panuje zasada "rób co chcesz, a katechetkę miej w d....";) zabrała mi książkę i powiedziała, że wezwie rodziców i "skonsultuje z nimi, jakie książki są odpowiednie dla mojego wieku";(hmmm... miałam wtedy 14 lat). Powiedziałam jej, że chyba pierwszy raz ma Pottera w ręku, i skoro jest tak ograniczona, to chyba nie powinna uczyć nas religii:smilewinkgrin: (skończyło się u dyra, ale warto było :D)

Jak więc widzicie często spotykam ludzi, którzy mają umysł tak ciasny, jak p.Nawrocka, ale nauczyłam się tym nie przejmować. Wam radzę to samo, zanim skończycie u dyra :lol:
"Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic."

Pasja nr.1 - strzelanie:

imageshack.us/photo/my-images/705/pict0674t.jpg

"Ważne jest tak zwane skupienie, czyli jak blisko siebie padają kolejne strzały. A celność i opanowanie rąk to kwestia treningu."

Pasja nr.2 - taniec:

img111.imageshack.us/img111/6960/z18430080771sk1.jpg

"Muzyka jest niewidzialnym tańcem, a taniec niesłyszalną muzyką."

"Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą, najpiękniejszą ze wszystkich sztuk, bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia; jest samym życiem."
Havelock Ellis

Pasja nr.3 - przyroda:

"Im bliżej natury jesteśmy, tym więcej czujemy w sobie Boga."

img175.imageshack.us/img175/160/obraz047ud0.jpg

"Najcenniejszym przymiotem natury jest jej rozmaitość."
Aleksander Świętochowski

img175.imageshack.us/img175/4695/obraz041gb9.jpg

Monotonia jest prawem natury. Zobacz, w jaki monotonny sposób wschodzi słońce.

img142.imageshack.us/img142/6043/2001071hj4.jpg

"Żaden promień słońca nie ginie, lecz zieleń, którą on budzi, potrzebuje czasu, aby wzrosnąć."
Albert Schweitzer

"Nic się nie spełni, jeśli nie jest wpierw marzeniem."
Carl Sandburg

img111.imageshack.us/img111/1791/rx9n974142139l1xe4.jpg

'Ostatecznie, dla należycie zorganizowanego umysłu, śmierć to tylko początek nowej wielkiej przygody.'
A.P.W.B.Dumbledore

img142.imageshack.us/img142/1069/arkadiuszgolas7806971ab4.jpg

Wielka fanka Manchesteru United!!!

img232.imageshack.us/img232/1351/manchesterunitedmf0.jpg

Wielka fanka Wayne'a Rooney'a!!!

img232.imageshack.us/img232/1646/wayneroonebz7.jpg

A Cristiano Ronaldo niech się kopnie w zadek :D

img211.imageshack.us/img211/772/manutdcristianoronaldosx2.jpg

Przepraszam wszystkich fanów Ronaldo.

KONIEC

lenne
Krótki komenatrz :
-punkt czwarty - No nie mam pytań poprostu. Co za dziad ;/
-punkt piąty - To po co oni wogóle na HP przylezli ? Jakby ktoś im kazał normalnie. A tak btw, podniecałaś się przy kasie biletowej? hihi
-punkt numer sześć - U nas na religii tak nie ma ale dobrze robisz! Kocham bunty xDD te w słusznej sprawie
img23.imageshack.us/img23/7834/1dcd56cbf57ee244304927f.jpg

Prefix użytkownikaareczek38
No więc. U mnie w klasie większość osób przeczytała wszystkie części Harry'ego Pottera, czyta lub ma zamiar przeczytać ;D. Także nie mam żadnych problemów =]. Nawet w I gimnazjum mieliśmy Harry'ego Pottera jako dodatkową lekturę na ocenę celującą xD. Bo pani mówiła, że to ciekawa książka, no i tak zachęciła większość klasy.
Co do ludzi... No jest to trochę wkurzające jak ktoś krytykuje coś o czym nie ma zielonego pojęcia, jednak tacy są ludzie. Nie mają co robić, to się wyżywają na tym co jest sławne i o czym jest głośno ;/. Natomiast u mnie na lekcji religii też padł taki temat o Harrym Potterze, jednak katechetka powiedziała, że nie ma w tym nic złego.
pic.20dollars2surf.com/ban_pl_46860_493315.gif

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: