Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Fernweh
06.05.2021 19:12
CoSieDzieje, mam dzis zajęcia 8-9.30, potem 11.30-13, potem 16.45-20, pzdr xD

Niezwyciężony mag
06.05.2021 19:10
Zajęcia o takiej patogodzinie? xD

Fernweh
06.05.2021 19:09
Nedelle, o jezu, matury, powodzenia! :D co rozszerzasz?

Wielki mag
06.05.2021 19:09
powinnam się przygotowywać na rozszerzenie jutrzejsze, a zamiast tego oglądam aot xD

Najlepszy wśród szkolonych
06.05.2021 19:01
No to chyba nic dziwnego xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45879 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43128 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38215 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36661 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Makijaż
Ginny Potter94
Ja nie maluje się na codzień, czasami na imprezy u koleżanek albo dla zabawy, ale to bardzo delikatny makijaż. Po pierwsze nie mam odwagi na mocny makijaż np. do szkoły (chyba mi nie wypada) albo gdziekolwiek. Po drugie zwyczajnie nie umiem się malować (chyba przydałoby się kilka lekcji).Po trzecie szkoda mi czasu na spędzanie około godziny i więcej przed lustrem. Po czwarte nie odczuwam takiej potrzeby. A po piąte mam dopiero 14. Ale bardzo lubie firme Yves Rocher albo Sephora, ale często kupuje kosmetyki w zwykłych drogeriach, np. lakiery.
Edytowane przez Ginny Potter94 dnia 28.07.2008 15:21
,,Kiedy patrzymy na śmierć albo na ciemność, lękamy się tylko nieznanego, niczego więcej.'' - Dumbledore

Prefix użytkownikaMala Czarna
Veela napisał/a:

Ja nie wyobrażam sobie, żebym mogła wyjść np. do szkoły niepomalowana. Chociaż na wakacjach maluje się rzadko.
Do szkoły najczęściej leci baza pod podkład, korektor, podkład, róż, błyszczyk, biały cień w wewnętrzne kąciki i pod brwi, beżowy jako baza, jakiś tam kolor, zależnie od okazji, jako wykończenie i nieśmiertelny eyeliner. Na dolną i górnę powiekę. A rzęsy mają odwyk. Brwi tylko czymś czeszę i pociągam olejkiem rycynowym, co by były błyszczące i zdrowe.

Gdybym ja się tyle malowała to w zyciu nie zdąrzyłabym do szkoły.Nie ma takiej siły.
Nie maluję się.Nie lubię i nie czuję się z tym dobrze. Poza tym jestem alergikiem, więc muszę na wiele rzeczy uważac.
Jedyna rzecz,której używam od czasu do czasu to maskara.
Edytowane przez Prefix użytkownikaMala Czarna dnia 28.07.2008 19:36

Santino
Ja lubię dziewczyny, które się nie malują, lub gdy mają makijaż, ale delikatny :) Nie wiem, dlaczego...Takie mi się podobają i tyle jezyk

Prefix użytkownikaE-Vaire
Jedyna rzecz,której używam od czasu do czasu to masakra.

O LOL! Jak się używa masakry? xDD
Ja lubię dziewczyny, które się nie malują, lub gdy mają makijaż, ale delikatny smiley Nie wiem, dlaczego...Takie mi się podobają i tyle smiley

Inaczej byś gadał, gdyby twoja dziewczyna nie należała do naturalnie ładnych i gdybyś obudził się przy niej rano!
Edytowane przez Prefix użytkownikaE-Vaire dnia 28.07.2008 18:44

Prefix użytkownikaMala Czarna
Ev,to Ty nie wiesz?! jezyk
A tak poważnie, nie zauważyłam błędu. Już się poprawiam.

Kendra
Ja ogólnie nie mam nic przeciwko makijażowi. Sądzę, że jeśli potrafisz go odpowiednio nakładać tak, aby pasował do twojej urody - czemu nie? Ja osobiście używam podkładu (różnych firm choć najlepszy jest taki jeden MaxFactor'a) i nakładam na policzki trochę różu (uwielbiam taki w brązowym kolorze). Jeśli chodzi o usta - tu jest gorzej. Nie za dobrze znoszą błyszczyki czy szminki bo wszystko się na nich waży...;/ Ale ogólnie, na krótką metę - uwielbiam je smarować:) Delikatne szminki, których wcześniej nie używałam teraz też mi się spodobały;) A co do rzęs - także lubię je malować:D Ale nie robię tego bardzo często. Jak mi się zachceB)

The only one to kiss.
The only one to hold.
The only one to LOVE.
*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*

image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/415/244548766_605098.gif

www.youtube.com/siasia93
adzilla
Ogólnie to lubię się malować. Tylko, że moja mamusia tego nie lubi. Ale ja to olewam, bo gdy ja wychodzędo szkoły to ona jeszcze śpi.
Kredka do oczu, trusz do rzęs i błyszczyk to to co zawsze mam pod ręką. Korektor czasami się też strzeli, jak jakieś cholerstwo wejdzie na twarz.
Kosmetyki.. cienie Golden Rose, Inglota. Maskary i kredki do oczu to te co wpadną pod rękę. A lakiery lubie z Avona. Z Golden Rose też są ładne.
Śmierciożerca.

www.adzilla.fbl.pl
Prefix użytkownikason
A ja się wcale nie maluje. No może od święta wygrzebie błyszczyk, ale nic ponad to. Przede wszystkim nie mam na to czasu, bo i bez tego często biegne do szkoły. Poza tym nie widzę takiej potrzeby.
Raz koleżanki mnie umalowały i nawet one stwierdziły że lepiej wyglądam bez makijażu. Już nie wspominając jak fatalnie się czułam, to moje długie i ciemne rzęsy których wszyscy mi zazdroszczą się posklejały (wszystkie kumpele użyły tej samej maskary i było ok).

Dla wyjaśnienia:
na tą strone zaglądam często ale nie widuje już nikogo znajomego więc nie pisze bo nie ma sensu...

Jak jakiś stary znajomy za mną 'tęskni';(?) niech pisze PW na pewno odpowiem w najbliższym czasie ;)

Należe do klubu ograniczonych wzrokowo (czyli prawie ślepych)
Więc za moje błędy w czytaniu i pisaniu nie ponosze pełnej odpowiedzialności xD

Lista ta już mnie wybitnie denerwuje ale obiecałam więc zostaje, a poza tym są tu nicki niektórych osób które odeszły ze strony a nadal ich pamiętam. Taka forma pamiątki ;]

Zaprzyjaźnieni:

kacek14
Maurus
lenne
Nimphadora Tonks
_Syriusz_Harry_Remus_
Pikus
Hadys
Lapa_11
olsio
James_Riddle
danythomas
Ciupek
Miki 777
Stajls
Olcia113
lav
marti-tina
Zona Valdzia
agatqa92
Mimbulus_Mimbletonia
Ginny_Weasley12
oliwkaxPP
Potter_H
Wieczor
fuerte
Marsjanin
Ariel Black95
Evan_Rosier
hardodziobek
hemcia

Jak ktoś dotąd wytrwał to gratuluje i współczuje bo coś mnie naszło żeby nabazgrać parę słów o sobie.
No więc wciąga mnie w swoje czeluście mroczne fantastyka, głównie literatura, a hp to tak przez sentyment. Poza tym jestem mieszkanką dużego, zasmrodzonego miasta oraz 'pasjonatem biologii'.
Z całego serca wielbię prawdziwy polski rap, punk i reggae, polską literaturę oraz, ostatnio, ratownictwo. ;]
Ogólnie to chyba za dużo wypiłam i zbyt długo już się uczę mapy politycznej Afryki...

Prefix użytkownikaKaMcIa
Bez makijażu nie zdarza mi się wyjść z domu ^^. Co prawda raczej nigdy z nim nie przesadzam. Ostatnio wystarcza mi tylko mascara, odrobina podkładu i błyszczyk, pomadka ochronna z Nivea (truskawkowa, a jak ^^), bądź jakaś zwykła pomadka o naturalnym odcieniu. Jak chce mi się trochę dłużej posiedzieć przed lustrem to włączam w mój 'lekki' makijaż jeszcze jakiś cień (wyłącznie jakiś odcień brązu, bądź szary, podchodzący pod czerń ;>) + czarną kredkę do oczu. No i to w sumie chyba tyle ;).
s2.favim.com/orig/28/lol-penny-sheldon-cooper-the-big-bang-theory-Favim.com-237738.gif

Prefix użytkownikaChristina
Kojarzycie te pudełeczka z kosmetykami ShinyBox?
http://shinybox.p...ef=667e4dd
i65.tinypic.com/2d7bmkw.jpg
That's all they really want
i63.tinypic.com/fc8xht.jpg
Some fun
i65.tinypic.com/1zgcchl.jpg
When the working day is done
i64.tinypic.com/68xamr.jpg
All girls - they want to have fun
i66.tinypic.com/24o5d1j.jpg

i64.tinypic.com/214waz4.png
i64.tinypic.com/258waba.png
zapodaj.net/images/d9840e51c9400.png

Nagroda za Najlepszą Miniaturkę Wojenną - Niebo pośrodku piekła
Nagroda za Najlepszą Serię o Ciemnej Stronie - Krwawy Zmierzch
oi66.tinypic.com/n36vcy.jpg

http://xchristix.tumblr.com
Prefix użytkownikaElaine
Coś tam słyszałam o tym, czytałam.
WHATEVER.

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie.
W Ravenclawie tylko ci,
których umysł pięknem lśni.

i42.tinypic.com/2dhicyf_th.jpg

scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/602102_755992941093470_1157073907_n.jpg

muzykalnie.blox.pl/resource/freddie_mercury.png

Ponoć właśnie przysyłają te pudełeczka.
Tylko, czy im się to opłaca... pewnie większość dziewczyn cieszy się, że dostaje, ale nie kupuje pełnowymiarowych produktów...
Some fun

Prefix użytkownikaElaine
No właśnie, jak to jest, trzeba zebrać ileśtam gwiazdek, żeby dostać to pudełeczko, a jeśli nie zbierzemy, to co? Nie dostajemy? Czy dostajemy i musimy za nie płacić?
WHATEVER.

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie.
W Ravenclawie tylko ci,
których umysł pięknem lśni.

i42.tinypic.com/2dhicyf_th.jpg

scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/602102_755992941093470_1157073907_n.jpg

muzykalnie.blox.pl/resource/freddie_mercury.png

zbierasz zbierasz. jak nie zbierzesz na dany miesiąc, to Ci przenosi na kolejny, także gwiazdki się "nie gubią"
Some fun

Prefix użytkownikaulka_black_potter
Hmm, prawdę mówiąc malować zaczęłam się jakieś 2-3 lata temu. Moi rodzice nie lubią jak młode dziewczyny <a zwłaszcza ich córki> chodzą w makijażu. Jakos specjalnie się tym nie przejmowałam i miałam w to wylane na całej linii.

Na ten czas nie mam w swojej kosmetyczce za dużo tych wszystkich berbeci. Tusz, czarna kredka, fluid, róż i EYELINER, więcej mi do szczęscia nie potrzeba. Bez eyelinera to bym chyba umarła, bo uwielbiam robić kreski.

Tak sie składa, że fluidy mam zawsze dwa. Jeden ciemno-brązowy, a drugi jaśniuteńki. To przez tp, że w lato jestem czarna jak murzyn, a w zimę blada jak du... no, jestem blada. Tak sie złożyło, ze teraz jestem trochę blada i trochę nie blada więc mieszam te dwa fluidy na palcu, niezła zabawajezyk

Jakie firmy? Chyba najczęściej Maybelline i Rimmel... Tja, te dwie firmy no eyeliner tylko z Miss Sporty.

i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif

"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris

Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer

Prefix użytkownikaAnciol
Ja uzywam tak od 3 gimnazjum. Zawsze ten sam zestaw: kredka czarna do oczu, podkład maxfactora (zawsze ten sam), puder w kamieniu, cienie do powiek (w zaleznosci od okazji i imprezy rozny stopien intensywnosci i kolor), najlepsze są te z Avonu, polecam, tusz do rzęs czarny, róż na policzki (tylko bez przesady) i czasami elayner nawet dość często czasami :)

firym zdecydowanie: MaxFactor, Avon, Borjuise, Isadora
Jeg elsker Seferyn fordi han også elsker norsk ^^ <3

Wiersz autorstwa łośka <3

Anciolu, piękny i wspaniały,
kimże ja przy Tobie jestem,
taki niedojrzały...
Spójrz w oczy me,
jak lekki wiatr,
pieszczą Cię.
Odpowiedz na to pytanie,
czy życie razem nam dane?
Oddaj mnie rentę swę*,
a szepnę Ci do ucha,
Kocham Cię!

*rentę swę - użyte tu celowo

,,Twój artykuł został odrzucony przez administratora Sann dnia 22.01.2014 16:43.
Powód odrzucenia: Nie będę tego sprawdzać. I ch*j! ;D"

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/wladca_rymow.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/wladca_rymow.png

Smierciojadek
Odświeżam temat z racji tego, iż gdzie indziej rozwinęła się dyskusja na temat lakierów do paznokci.

Ulka, nie znam takiej firmy, którą podałaś: Flamar. Gdzie można dostać lakiery? Tak jak mówię, ja najczęściej kupuję w Inglocie albo w Rossmanie Rimmela czy Astora (chociaż średnio mi odpowiadają, ale kilka kolorów ekstra).
Niezbyt lubię takie taniochy z rynku, bo za chwilę się strasznie kleją i to w zasadzie jednorazowy zakup.
media2.giphy.com/media/6qdkSaKx2MfMA/giphy.gif

Nie można zapłacić za coś, co nie ma ceny. Niektórzy twierdzą, że każda, absolutnie każda rzecz na świecie ma swoją cenę. To nieprawda. Są rzeczy, które ceny nie mają, są bezcenne. Najłatwiej poznać takie rzeczy po tym, że raz utracone, są utracone na zawsze.

66.media.tumblr.com/d139938a33b1b4a6e9d05302028f7545/tumblr_nwp9a04Ew81qdp7auo3_500.gif

Nie wiesz, co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz, co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności.

media.tumblr.com/3ad8106e3bbe79c5eb59d42068d27812/tumblr_inline_ncezf4w8z41spqcq1.gif

Pamiętaj. W śnie nie da się szeptać.

38.media.tumblr.com/aafd9a4ade7ecf23ca4f3335aeabfaf9/tumblr_n5nak092R91sai67qo1_500.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-wydarzenie1.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadm2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnick20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/pieko.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_newsman.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najoryginalniejszy_nick_jadek.png
www.harry-potter.net.pl/images/najoryginalniejszy_nick.png

Prefix użytkownikaulka_black_potter
W Galerii Bałtyckiej jest stoisko z tymi lakierami z Flamar. Nie mam pojęcia gdzie indziej można je dostać. Jestem z nich strasznie zadowolona. Jednak ostatnio kupiłam taki malinowy z Rimmela i trzymał mi się na paznokciach niesamowicie długo, dłużej niż wszystkie dotychczasowe lakiery. Nie mam pojęcia od czego to zależy.
A co do Inglota to dzisiaj przechodziłam przez jakąs tam inną galerię i zatrzymałam się przy stoisku tej firmy, ale koleżanka mnie odciągnęła, bo wiedziała, że to się skończy kilkoma nowymi lakierami w torebce : D

Kawałek mojej kolekcji;p
oi61.tinypic.com/30kuczm.jpg

Smierciojadek
Rimelle faktycznie długo się trzymają, no i zazwyczaj wystarczy jedna warstwa. Ja co prawda i tak robię dwie, no ale jakby się komuś bardzo nie chciało, to i tak wygląda to całkiem w porządku.

Z Inglotem to jest tak, że niby lakiery są super, ale cena (20 zł za zwykły, 30 zł za ten z o2) trochę mnie hamuje przed każdorazowym zakupem, kiedy jestem przy stoisku. :D Chociaż trochę mi się tego zebrało.

Widzę u ciebie dominują róże. jezyk
media2.giphy.com/media/6qdkSaKx2MfMA/giphy.gif

Nie można zapłacić za coś, co nie ma ceny. Niektórzy twierdzą, że każda, absolutnie każda rzecz na świecie ma swoją cenę. To nieprawda. Są rzeczy, które ceny nie mają, są bezcenne. Najłatwiej poznać takie rzeczy po tym, że raz utracone, są utracone na zawsze.

66.media.tumblr.com/d139938a33b1b4a6e9d05302028f7545/tumblr_nwp9a04Ew81qdp7auo3_500.gif

Nie wiesz, co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz, co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności.

media.tumblr.com/3ad8106e3bbe79c5eb59d42068d27812/tumblr_inline_ncezf4w8z41spqcq1.gif

Pamiętaj. W śnie nie da się szeptać.

38.media.tumblr.com/aafd9a4ade7ecf23ca4f3335aeabfaf9/tumblr_n5nak092R91sai67qo1_500.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-wydarzenie1.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadm2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnick20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/pieko.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_newsman.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najoryginalniejszy_nick_jadek.png
www.harry-potter.net.pl/images/najoryginalniejszy_nick.png

Prefix użytkownikaSann
O, widzę, Ulka, że u Ciebie też znajdę Wibo. Jestem bardzo zadowolona z dwóch lakierów tej firmy (304 - pomarańcz i 481 - malinowy), nieźle kryją i mają fajnie ścięty pędzelek. Poza tym cenię sobie 60-sekundowe lakiery Rimmela - może niekoniecznie schną jedną minutę, ale świetnie kryją, choć przy jasnych bywa różnie. Ich wada, wg mnie, to słaba trwałość. Polecam też lakiery Bell Air Flow - mam cztery, w tym mój ukochany kobalt, i ze wszystkich jestem zadowolona. Pamiętam, że kiedyś złamał mi się paznokieć i musiałam obciąć wszystkie, żeby wyrównać - nie musiałam nawet zmywać tego lakieru, nadal się trzymał bez odprysków, pomimo przycięcia i piłowania.

Wspomnę może jeszcze o pielęgnacji. Jeśli któraś z Was ma problem ze słabymi paznokciami, to polecam odżywkę 8 w 1 od Eveline - kapitalna! Mimo tego, że przez długi czas obgryzałam (jak mogłam?!), w tej chwili mam mocne paznokcie. Do skórek oliwka tej samej firmy.

British English & The Lord of the Rings - moje dwie największe miłości <3

"All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost;
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost.

From the ashes fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring;
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king."

~ J.R.R. Tolkien

"All we have to decide is what to do with the time that is given to us..."

3.bp.blogspot.com/-ynB9BQxOzH4/UatMRezYTkI/AAAAAAAACVc/slDAqbAfQ90/s640/w%C5%82adca5.jpg

"Tłumaczenia są jak kobiety: te wierne nie są piękne, a te piękne nie są wierne."

"Moja Mistrzyni Tłumaczeń"
~ Łoś :*

"Moja Guru angielskiego"
~ Sef :*

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_tlumacz.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_newsman.png

"Kasia została rozjechana walcem na drodze, czy jej rodzinie przysługuje roszczenie o naprawienie szkody?" - czyli jak wytłumaczyć laikowi, co to są kazusy.
~ Alette :*

Do Heleny

"Przebiegasz palcami po stronach,
Co niosą oświaty kaganek.
Spoczynek Ci obcy jest nocą,
Twój wieczór to dla innych ranek.

Boleśnie odrywasz głowę,
Znad ksiąg w pozłacanych ramach.
I wiesz, że jest jedna odpowiedz,
Na wszystko co masz dziś w planach.

I chociaż chcesz się zatrzymać,