Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Praktykant w Ministerstwie Magii
06.05.2021 15:26
https://1drv.ms/w.
..a?e=X3DqbL
zapraszam do edycji jezyk

EDIT: Jak widzę i tak się nie da online edytować tego na osi, więc no.

nowa ranga
06.05.2021 15:14
Anastazja Schubert, nie idzie tego otworzyć xD

Ponury Żniwiarz
06.05.2021 15:12
No miałam właśnie pisać, że chyba jednak jestem

Praktykant w Ministerstwie Magii
06.05.2021 15:11
Mogę to wrzucić do jakiegoś doca i kto będzie chciał to będzie online edytował, nie ma problemu xD

Najlepszy wśród szkolonych
06.05.2021 15:11
Dobra, Grabarz jednak jest xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45879 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43128 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38215 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36661 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Kto silniejszy?
Prefix użytkownikaEwa Potter
Choć pojedynek między Snapem, a Lucjiszem byłby bardzo interesujący i jestem ciekawa co inni na ten temat myślą....?

I co Ty o tym myślisz batalion_88?

Snape vs Lucjusz

Umbrige vs Mcgonagall

Prefix użytkownikabatalion_88
Co do pojedynku między Lucjuszem a Severusem, to stawiam na tego drugiego. Książę Półkrwi miał niesamowite umiejętności, z pewnością więcej potrafił od swojego starszego kolegi ze Slytherinu. Stawiam więc na Severusa...

Mcgonagall rozbiłaby w drobny mak tę wstrętną ropuchę. Bez dwóch zdań. Umbridge potrafiła jedynie wymyślać szereg beznadziejnych dekretów i znęcać się nad uczniami. Nie miałaby najmniejszych szans z tak doświadczoną i utalentowaną czarownicą jaką była Mcgonagall.
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaAnimag37
Ginny, gdyż jest według mnie inteligentniejsza, bardziej utalentowana i ładniejsza xD.
Ogólnie lepsza. Udowodniła, że umie czarować a Pansy...No nie wiem. Może ta inteligencja przeważyłaby o wygranie.

Zgredek vs Stworek

Prefix użytkownikaMargaret Black
Zgredek. Jest młodszy więc zapewne lepiej posługuje się magią. Magii używa częściej niż Stworek, więc może tamten już się nieco "złożył"
A teraz dwoje dziennikarzy:

Ksenofilius Lovegood vs Rita Skeeter
"Elficka aura" - to chyba najpiękniejszy komplement, jaki kiedykolwiek otrzymałam, dziękuję <3

fotowrzut.pl/tmp/upload/LAZ7TDN4S6/1.jpg

38.media.tumblr.com/97de7821b60974f267e375a8ba4e020f/tumblr_nhkn11heLW1qk88rvo2_500.gif

38.media.tumblr.com/68c3b191b188cf262e85d3ef6054652c/tumblr_nhkn11heLW1qk88rvo1_500.gif

38.media.tumblr.com/98d076184641ee1621b78f416e1f8f12/tumblr_nhkn11heLW1qk88rvo4_500.gif

Żeby nie było żadnych wojen
W naszym kraju
(Wysłuchaj nas panie.)
Żeby głód nie dotknął
Nas
(Wysłuchaj nas panie.)
Żeby nikt nie cierpiał
Gdy patrzę
(Wysłuchaj nas panie.)
Żeby wrogowie nasi
Zdechli
(Wysłuchaj nas panie.)
Amen.

33.media.tumblr.com/834207459bc174af59f3eacac5f1de3f/tumblr_nhzbxq9oFc1s8uzino1_250.gif 33.media.tumblr.com/4ce2001dc16f7fed2e9d96475972eb0c/tumblr_nhzbxq9oFc1s8uzino3_250.gif
38.media.tumblr.com/e56f382fe73c78ea91462221e53b3caf/tumblr_nhzbxq9oFc1s8uzino4_250.gif 38.media.tumblr.com/bf633d910ec03872138ce7d92881dadf/tumblr_nhzbxq9oFc1s8uzino2_250.gif

To ja
Człowiek agresywny
Ze strachu
Przepełniony nienawiścią
Z bólu
Żyjący samotnie
Z obawy
Szydzący ze słabszych
Z niepewności
Uśmiechający się
Ze zmęczenia
Plujący jadem
Z zazdrości
Zły
Bo przeżarty żalem.

24.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo1_250.gif 25.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo2_250.gif
24.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo3_250.gif 24.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo4_250.gif
24.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo7_r1_250.gif 25.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo8_r1_250.gif
24.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo9_r1_250.gif 25.media.tumblr.com/tumblr_mac5ck2MHN1qgyohyo10_r1_250.gif

Ej ale w sumie to ja lubię Bataliona <3 Dlaczego się tak gościa czepiacie? Sympatyczny jest xD

fotowrzut.pl/tmp/upload/RV6SW7S0UM/1.jpg

Drugie miejsce to ciągle podium xD

www.harry-potter.net.pl/images/articles/margaret.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/margaret.png

oi66.tinypic.com/2505h13.jpg

"Nie no co za żal, jakbym słuchał jakiejś bajki z morałem. Beznadzieja po prostu."

Prefix użytkownikaLilyatte
Myślę, że większe szanse miałaby Skeeter. Siedziała w końvu za coś w Azkabanie. Ksenio raczej nie miałby szams, sądzę tak dlatego, że miał wiecznie głowę w chmurach co działałoby na jego niekorzyść.
Nie wiem czy już było, ale...
Ksenofilius Lovegood. vs Korneliusz Knot

Prefix użytkownikaKrnabrny
No jasne, że Knot. Ksenio nawet by się nie zebrał w sobie i nie ogarnął, a Knot zanim został ministrem pracowałem w departamencie magicznych wypadków i katastrof, więc chyba na czarach się zna - oczywiście tylko na podstawie książki, bo wielcy ekscentrycy też mogą być super inteligentni, no i mogli z pokolenia na pokolenie trafiać do Ravu, ale na podstawie książki Knot ;)

Gilderoy Lockhart czy Argus Filch?

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-rymy.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/krnabrny.pngs2.ifotos.pl/img/Zaznaczen_aehwnqq.pngs2.ifotos.pl/img/Zaznaczen_aenawhs.png

s2.ifotos.pl/img/Screensho_awsqanq.png

E, takie dwie łajzy. Stawiam mimo wszystko na lalusia Lockhrta, bo w końcu to czarodziej. Różdżkę posiadał, a taki charłak Filch... Czym on mógł zagrozić? Chyba kotką postraszyć ;)

James Potter vs Augustus Rookwoood

m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif

Prefix użytkownikaMooony
Myślę że James Potter chociaż Rookwood byłby dla niego mocnym przeciwnikiem , obaj mieli duże umiejętności w pojedynkach. Rookwood był śmierciożercą i napewno znał dobrze czarną magię .James był odważny , musiał też mieć sporą wiedzę, ponieważ stworzył z przyjaciółmi Mapę Huncwotów , to on stawił czoło samemu Voldemortowi więc raczej wygrałby ojciec Harrego.

Bill Weasley vs Barty Crouch
-Does it hurt?" The childish question had escaped Harry's lips before he could stop it.
-"Dying? Not at all," said Sirius. "Quicker and easier than falling asleep. "

i57.tinypic.com/312ajq9.gif

A może teraz Ginny vs Cho Chang?

Jeśli chodziło o sr Bartemiusza Crouch'a to myślę, że wygrałby Bill, był członkiem zakonu Feniksa i miał doświadczenia w walkach... a do tego młodość

Natomiast jeśli chodziło o Bartemiusza juniora to raczej stawiam na wygraną Crouch'a był wyszkolonym, sprytnym i impulsywnym śmierciożercą, doliczając do tego to, że był szalony... :/
Edytowane przez Prefix użytkownikaEwa Potter dnia 18.07.2015 12:11

Odniosę się do pojedynku, bo w poście wyżej nie ma odp. na zadany pojedynek.
Stawiam na młodość, mimo że Barty był przecież znakomitym łowcą czarnoksiężników. Nie byłoby mu łatwo, ale myślę, że po zaciętej walce dałby radę. Stawiam na najstarszego z dzieci Weasleyów.

Hermiona Granger vs Nimfadora Tonks

Stawiam na Tonks: szkoliła się na aurorkę pod okiem Moody'ego, była w zakonie feniksa, miała większe doświadczenie w walce
Natomiast Hermiona faktycznie znała dużo zaklęć, ale nie była zbyt waleczna, jej rolą była pomysłowość, łączenie faktów i wykorzystywanie poznanych zaklęć, ale nie do walki... tym się raczej zajmował Harry
zostaję przy Cho vs Ginny

Ginny swoimi upiuorogackami zwyciężyłaby bez dwóch zdań. Cho była dla mnie taka nijaka... Na tych spotkaniach GD też się jakoś nie wyróżniała szczególnie. Nie, ona do walki raczej stworzona nie była. Przynajmniej tak mi się zdaje. Stawiam więc na wybrankę serca Pottera.

Greyback vs Hagrid

Prefix użytkownikaszymon2423
Hagrid jako półolbrzym i Greyback jako wilkołak
Hagrid wygra jeżeli Greyback nie będzie miał różdżki

Karakow vs Snape

Jak ładnie napisane ,,wybrankę serca Pottera" :)

Hagrid to bardzo inteligentny człowiek, który dobrze radzi sobie z magią, jest też dość silny, natomiast Greyback jest osobą bardziej impulsywną, działającą instynktownie, w sumie to potrzebuje kogoś kto będzie mu mówił co ma robić.
Gdyby dać Hagridowi różdżkę to zwycięstwo byłoby po jego stronie :)
bo bez różdżki to ciężko to widzę...

Remus vs Karkarow

A co do Karkarow vs Snape to stawiam na Snape'a, Karkarow był utalentowany, ale to nie to samo co Snape- Książę Półkrwi, którego oceniam jako jednego z lepszych czarodziejów tamtych czasów zaraz po Voldemorcie i Dumbledorze :)

Karakow był dość utalentowanym czarodziejem ale Remus nauczyciel OPCM członek ZF więc stawaiam na Remusa

Knot vs Scrimgeour

Prefix użytkownikaKrnabrny
Scrimgeour. Knot pewnie też znał się na magii, pracował w wydziale magicznych wypadków i katastrof, ale Scrimgeour był szefem biura aurorów i to wg mnie przesądza.

17 - letni Harry Potter vs. James Potter (dorosły)

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-rymy.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/krnabrny.pngs2.ifotos.pl/img/Zaznaczen_aehwnqq.pngs2.ifotos.pl/img/Zaznaczen_aenawhs.png

s2.ifotos.pl/img/Screensho_awsqanq.png

Scrimgeour był młodszy, przez większość kariery zajmował się walką z czarnoksiężnikami w przeciwieństwie do starszego, statecznego Knota.

Snape vs Bellatrix

James vs Harry

Szczerze to bardzo chciałabym to zobaczyć !

James zdolny, utalentowany czarodziej, pilny uczeń z dużym doświadczeniem, członek ZF, szukający w sumie to są tak wyrównane szanse, są bardzo podobni z synem.
Większość cech mają wspólnych

Nie wiem jakie argumenty wyciągnąć, ale stawiam na Harrego (może przez to, że jest dzieckiem szczęścia) :D

Lili Potter vs Snape

Bellatrix czy Sanpe
Bardzo wyrównany pojedynek
Obydwoje nauczyli się czegoś od Czarnego Pana
Obydwoje byli bardzo zręczni więc trudno mi roztrzygnąć
Chodź chyba Snape wygra

Filwick vs Yaxley
Edytowane przez Prefix użytkownikaszymon2423 dnia 18.07.2015 14:32

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: