Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Postrach pierwszaków
12.05.2021 12:50
Zgredziak, Gdzie ty mieszkasz? Ostatnio była super pogoda.

Prefekt Gryffindoru
12.05.2021 12:10
Współczuję tych pomidorów. U mnie pomidory będą sadzone jutro bo ostatnio cały czas u mnie padał deszcz i nic się nie dało zrobić a dopiero teraz są idealne warunki na sadzenie i pracę w polu

Prefekt Gryffindoru
12.05.2021 12:08
Rozumiem, ja zawsze biorę mięso mieszane, wołowinę i kebaba w jednym kebsie :D

halo, regulamin
12.05.2021 12:07
No, to zawsze jest smutno. My mamy pomidory na balkonie (jak są duże, to matka wywozi na działkę do znajomych). Ostatnio tak padało, że też część poszła do wywalenia

halo, regulamin
12.05.2021 12:05
Ja jestem team kurczak po całości jezyk

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45883 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43357 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38327 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36663 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Trylogia Dziedzictwo
Prefix użytkownikaLumos123
Mi się ta seria bardzo podobała. Fajnie napisana książka, ciekawa historia. Nie przeczytałam tylko pierwszego tomu 4 cz. gdyż nie było jej u mnie w bibliotece :(. Może kiedyś jak będę sobie przypominać całą serię to uda mi się przeczytać o tą część. Do tego w książce są smoki, które lubię i sama chciałabym mieć jednego ;)
A może w Hufflepuffie,
Gdzie sami prawi mieszkają,
Gdzie wierni są sprawiedliwi
Hogwartu szkoły są chwałą.

fc02.deviantart.net/fs70/i/2013/253/5/e/hufflepuff_crest_by_jimiyo-d6lrsvu.jpg

Wiersz o mnie xD Love:
Lumos nasza jest kochana
Mądra, zdolna, uwielbiana
A przynajmniej tak myśli...
Cóż, nie widzi nienawiści
Zadaje wredne zadania w butelce
I co myśli? Ja piszę wiersze?
Mimo tego pewien respekt -
Mimo, że ona nie prefekt
Świetny medal dla kluch stworzyła
Najlepszym, oczywiście, go wręczyła
To miała być miła rymowanka,
Lecz niech będzie niespodzianka! ;D

i58.tinypic.com/kbrfyo.jpg

To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce od herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni.

38.media.tumblr.com/e5dec366dd231bd5f82abfee6e56694c/tumblr_mw5qn1te9g1slbe69o1_500.gif

- Diabelskie sidła, diabelskie sidła... Co mówiła profesor Sprout?... Że to lubi ciemność i wilgoć... - Więc zapal coś! - wykrztusił Harry. - Tak... no jasne... ale tu nie ma drewna! - krzyknęła Hermiona, wykręcając sobie ręce. - CZY TY ZWARIOWAŁAŚ? - zawył Ron. - JESTEŚ CZARODZIEJKĄ CZY NIE?

-Brat Zachariasz- powiedziała Isabelle. -Ciacho wszystkich miesięcy od stycznia do grudnia w kalendarzu Cichych Braci. Co on tu robi?
-A istnieje kalendarz Cichych Braci? - zainteresował się Alec. -Sprzedają go?

41.media.tumblr.com/7aa4a076695b47686b27d56db7dad768/tumblr_n342deie1H1slbe69o1_500.jpg

- Och, jesteś prefektem, Percy? - zdziwił się jeden z bliźniaków. - Dlaczego nam nie powiedziałeś? Nie mieliśmy pojęcia. - Daj spokój, przecież pamiętam, że coś o tym wspominał - powiedział drugi bliźniak. - Raz... - Albo dwa... - Chwilę temu... - Przez całe lato...

-Lubię kaczki - wtrącił dyplomatycznie Jem. - Zwłaszcza te z Hyde Parku. - Zerknął z ukosa na przyjaciela. Obaj siedzieli na brzegu wysokiego stołu, z nogami zwieszonymi nad podłogą. - Pamiętasz, jak próbowałeś kiedyś mnie namówić, żebym rzucił im piróg nadziewany mięsem, bo chciałeś sprawdzić, czy uda się wyhodować rasę kaczek kanibali?
-I zjadły go - przypomniał Will. - Krwiożercze małe bestie. Nigdy nie ufaj kaczkom.

Prefix użytkownikaHerma_22
Genialna seria, która przenosi nas do miejsca, gdzie możemy spotkać smoki. Jak zawsze walka dobra ze złem. Jednak lubię tą serię, mam do niej sentyment. Jak dla mnie napisana prostym, zrozumiałym językiem oraz cieszy mnie fakt, że dzięki opisom można sobie to wszystko wyobrazić i przenieść się wraz z książką do magicznego miejsca - wystarczy tylko poruszyć własną wyobraźnię. Szkoda tylko, że film im się nie udał, bo mogła być z tego naprawdę dobra wersja kinowa. A ci którzy zastanawiają się czy przeczytać to mam dobrą radę nie wahaj się sięgnąć po tą serię ;)

Prefix użytkownikaaskaeddie
Standardowo mam na liście xD Kilka lat temu dostałam chyba trzy pierwsze tomy w prezencie, ale w wersji angielskiej... A po anglu to ja sobie mogę ff czytać, ale nie taką książkę. jezyk Heh może wygrzebię, odsprzedam i kupie polskie wersje :)

Klimat wydaje sie zachęcać. Występowanie smoków to plus, zobaczymy... Na pewno się skuszę :)
oi62.tinypic.com/2d593n.jpg

Prefix użytkownikaChriss97
Eragona jak najbardziej czytałem :) Niezwykła seria, tylko pogratulować autorowi wyobraźni, stworzony świat zagłębia nas w tajemnice tam skryte :)
Gdy skoczyłem czytać szczerze mówiąc trochę się rozczarowałem... to już koniec! Mam nadzieję, że Chris jeszcze zdecyduje się napisać jakieś powieści :)

Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Lekko się czyta, dużo się dzieje, wciąga. Mi się bardzo podoba, chociaż muszę przyznać, że ostatnich tomów jeszcze nie miałam okazji przeczytać. Teraz czytam ponownie, jestem mniej więcej w połowie "Najstarszego" :D
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."

Prefix użytkownikaKasjopea
Czytałam.
Książka bardzo fajna. Co prawda nie byłam przyzwyczajona do smoków, ale dzięki autorze tej trylogii po prostu je pokochałam.
Aż dziw bierze, że pierwszą część napisał w wieku 15 lat!
Jest więc moim wzorcem do naśladowania, choć przyznam, że miał łatwo, ponieważ jego rodzice coś tam coś tam :D .
No i mogę się uczepić, że w 1 części trylogii niektóre rozdziały były bardzo krótkie, zupełnie jakby się nie przyłożył.
Ale tak to super książka. Polecam! :)
Panowie Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz przedstawiają... profil Kasjopei!

Może i długo tu nie jestem, ale mam tu parę osób, które wprost uwielbiam.
NOW_OR_NEVER
Shanti Black
Lilyatte
julietta115

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: