Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Świetny czarodziej
14.06.2021 22:34
Krnabrny, otóż to xD

Pracownik departamentu
14.06.2021 21:41
Eeej coś sobie uświadomiłem. My slizgonoi po prostu szanujemy i podtrzymujemy tradycje narodowe temu zawsze przegrywamy

Niezwyciężony mag
14.06.2021 21:35
Niby człowiek wiedział, a jednak się łudził

Świetny czarodziej
14.06.2021 21:30
Hanix082, Mob Psycho 100, a Violet Evergarden to nieśmieszny żart 3/10, z wyciskaczy łez animcowych stareńki Clannad + Clannad After Story sprzed 17 lat nadal wygrywa xD

Świetny czarodziej
14.06.2021 20:15
louise60, bardziej mi chodziło o parodię tej piosenki ;)

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56651 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45883 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43600 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38334 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36669 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Najlepszy horror
czarnoksieznik-powrot_za_grobu
Poszukuję jakiegoś strasznego i dobrego filmu, jakie wy znacie co polecanie?Proszę o wypowiedzi.
Redaktor Żonglera- Christophe Mortel
Zapraszam wszystkich na nowa strone

Peeves
Osobiście nie lubuję się w horrorach, choć uwielbiam oglądać je w kinie i wykorzystywać sytuację^^
Co do ostatnio przeze mnie obejrzanych, nie znam dobrego :/ ale z pewnością mogę ci niepolecić niektorych - Omen, Wzgórza mają oczy, Silent Hill, Black Chrismas, Nawiedzona... Obejrzałam wszystkie w przeciągu ostatniego roku i żaden mnie nie zachwycił, ani nie rzucił na kolana... co najwyżej rozbawił, ale jak chcecie to sobie obejrzyjcie xD
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
Joann Jett

TomV
To kwestia gustu. Horror, który jednemu załatwi kilka bezsennych nocy, drugiemu przejdzie przez umysł nie pozostawiając prawie nic. A niektóych horrory po prostu smieszą =P

Możesz popróbować z Omenami (oglądałem tylko pierwszy, który jest nazywany "horrorem wszechczasów" ). Mnie chyba najbardziej wziął japoński The Ring z 1999 roku. Powtarzam: japoński!, nie amerykański (Najstraszniejszy moment w japońskim, w amerykańskim mnie szczerze rozbawił). Nie wiem co jest w tym filmie, ale mnie przestraszył. Może chodzi tu o ten japoński klimat, widać, że to nie jest jakaś kolejna nowoczesna, hollywoodzka produkcja ze znanymi aktorami. Obejrzyj, ale nic nie gwarantuję =P
Edytowane przez TomV dnia 22.05.2007 12:02
Bierz co się da i nie oddawaj!

czarnoksieznik-powrot_za_grobu
Gruba Dama gdzie ty masz te horrory bo klatwa nie jest straszna oszykac p.... to jest thiller a resident evil to szkod gadac zwykly sensacyjny film moze z lekkim watkiem grozy
Redaktor Żonglera- Christophe Mortel
Zapraszam wszystkich na nowa strone

Prefix użytkownikaDezerterka
Horrory lubvię czasem obejrzeć, ale ostatnim czasem mnie nic szczególnie nie powaliło na kolana...
Jedyny, który pamiętam do dziś - a po którym miałam lekkie schizy, to Horror zrobiony na amatorski film dokumentalny - The Witch Blair Project. Świetnie się ogląda, na początku byłam zirytowana,że tak to jest zrobione, a nie jak 'normalny film', ale przez to można uwierzyć, że to była prawda, mimo, że zdrowy rozsądek podpowiada - "Ty Kretynko, przecież dobrze wiesz, że to tylko bajka do postraszenia większych dzieci...".
Film dobry - i 'inny'. Ja osobiście go polecam.
fuck you very much.

Peeves
Ja nie widziałam... ale za to ostatnio poszłam na "Egzorcysta: początek" hmm... film dziwny, jeśli uważacie, że facet z wyciętą na klacie sfastyką to przesada, to znajdźcie sobie inny horror do obejrzenia... ale tak na serio, to nie jest taki zły. Choć na początku śmieszy, to końcówka jest nawet, nawet^^
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
Joann Jett

Prefix użytkownikaemma19
mój "ulubiony" horror to "Teksańska Masakra piłą mechaniczną" i "Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną Początek" - swietne polecam
fajny jest teeż : zły skręt, oszukać przeznaczenie, lęk, egzorcysta poczatek, klątwa.... i chyba tyle ( kocham horrory ^^)
I've seen that ray of light
And it's shining on my destiny
Shining all the time
And I won't be afraid
To follow everywhere it's taking me
All I know is
Yesterday is gone
And right now I belong
To this moment, to my dreams

ultimatehilary.org/gallery/albums/Miscellaneous/Dignity%20Tour%20Photos%20by%20Martin%20Hausler/normal_012.jpg

''Ludzie czasami myślą, jak zabić czas, a to czas ich zabija.''

Na tej stronie znam wiele ludzi, ale te które znalazły się na liście poniżej będe pamiętała nawet do śmierci... Będe sobie przypominała jak z nimi rozmawiałam... Czasem na normalne tematy typu "szkoła, wakacje" , ale były też rozmowy, które zawsze podnosiły mnie na duchu... albo rozśmieszały do łez...

Dlatego bardzo im dziękuje za... wszystko
;***

~Ginny_Weasley12*
~adzilla*
~KaMcIa*
~asia15963 *
~slicznaGinnyWeasley*
~Hermiona12*

A oto lista osób, które bardz bardzo lubię :

~Angelina Johnson*
~Śmieciojadek*
~Essi*
~Her-mio-na 13*
~mimid*

Kolejność bez znaczenia...

"Nigdy nie pozwól, by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry"

ultimatehilary.org/gallery/albums/Miscellaneous/Dignity%20Tour%20Photos%20by%20Martin%20Hausler/normal_009.jpg

Jedna z założycielek KPP ^^
Członek KPAD
członek popieprzonych marchewek w skarpetkach

"Uważaj na nogi, bo nie wiadomo dokąd Cię poniosą..."
"Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem." !!!

"Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło."

*Wierzę, że wyobraźnia jest mocniejsza niż wiedza,
*że mit jest mocniejszy niż historia,
*że to, o czym sie marzy, ma większą moc niż fakty,
*że nadzieja zawsze tryumfuje nas doświadczeniem,
*że śmiech jest jedynym lekarstwem na cierpienie.
*Wierzę też, że miłość jest mocniejsza niż śmierć

-Robert Fulghum

"...I kiedy jesteśmy W dołku i czujemy sie samotni
Chcemy uciec.
Zaufaj sobie i nie poddawaj się
Wiesz że możesz być lepszy od innych..."

H.Duff ----> 'Fly'

ultimatehilary.org/gallery/albums/Miscellaneous/Dignity%20Tour%20Photos%20by%20Martin%20Hausler/normal_001.jpg

"Wielkość wzbudza zawiść,
zawiść rodzi złość,
złość sprzyja kłamstwom"

Lord Voldemort

-------------------------------

Mam sto rąk, Sto sztyletów
Gdy chcę, Sto ran zadam

Grand

ultimatehilary.org/gallery/albums/Music%20Videos/With%20Love/normal_WithLove_0004.jpg

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

S ---I ---A ---T ---K ---Ó ---W ---K ---A

www.fivb.org/Photos/VB/Gallery/WorldLeague2005/Match029/Screen/029.SCGvsPOL.03.jpg

http://www.hilary.bnx.pl
nikola19_70
mnie sie podobała piła ostatnia część była najlepsza na mnie takie filmy nie robią dużego wrażenia ale przy ostatniej części prawde [powiedziawszy żołądek podchodził mi chwilami do gardła:sourgrapes:

Mati_HP_
nikola19_70 napisał/a:
mnie sie podobała piła ostatnia część była najlepsza na mnie takie filmy nie robią dużego wrażenia ale przy ostatniej części prawde [powiedziawszy żołądek podchodził mi chwilami do gardła:sourgrapes:

Pila 3 wymiata
hahaha
A przy ogladaniu polecam podlorzyc sobie jakies wiaderko zeby nie zwymiotowac sie na podloge :uhoh:

Ja przez 2 tygodnie po obejzeniu tego filmu mialem przeczucie ze ktos mie sledzi i chce mnie porwac :rip::rip::rip::rip:

Prefix użytkownikasusan
Najlepszy film, ktory moze was przerazic albo przynajmniej obrzydzic to SIEDEM. :smilewinkgrin:
Kolejny film, ktory polecam to seria PILY. :D
Zapraszam do ogladania! jezyk

Bardzo milego ogladania!!!! Tak
Wielka kinomanka!

friendsofdoom.com/gz/img/post/rev/2007-12-23-SweeneyTodd_hardcover.jpg

Sherry
Żaden z filmów wymienionych przez was nie był straszny, albo ja mam zwalone poczucie straszności xD.
Nie oglądałam tylko Siudemki i Egzorcysty początky. A tak to Ring jest nudny, a piła i wzgórza mają oczy to nudne masakry, które łatwo można przewidzieć :rip:
Pierdolę całą administracje i resztę tej cholernej elitki :] Jebać was po całej linii. Pierwszeństwo dla Peeves, limo, Slay, Dezerterki^^. Dziękuje przyjaciołom, za wszystko^^. Będą wiedzieć o co chodzi.
Znasz?
Nie? To nigdy nie poznasz.
Starasz się poznać? Nie próbuj i tak Ci nie wyjdzie.
Wydaje ci się, że znasz? Wydaje ci się...
Chcesz poznać? Żegnam środkowym palcem.
(Jeden wyjątek... drugi... ale po co masz o tym wiedzieć?^^)

kilstrit
Najlepszy jest chyba Smakosz II i Doom, o demonie który... OBEJRZYJCIE! Jeśli jednak chcecie oglądać nie krwawa rozróbę a solidny horror, sięgnijcie po Lśnienie z Jackiem Nicholsonem. Nawet w gazetach telewizyjnych dostaje po 6 gwiazdek, noo, w końcu jest na podstawie powieści Stephena Kinga. A jeśli szukacie (tak jak ja) ścieżki dźwiękowej, najlepsze jest Resident Evil - taj jak w Doomie rozróba z ludźmi zamienionymi w zombie, ale z muzyką Marilyna Mansona. Aaa, reżyserem Doomu jest Polak!TakTakTak
babble babble bitch bitch rebel rebel party party sex sex sex and don't forget the violence...
Marilyn Manson

Mitzi Caspar
Zależy, o co ci chodzi, pisząc " najlepszy horror". To, że najbardziej przeraził mnie Egzorcysta, nie oznacza wcale, że uważam go za najlepszy.
jak dla mnie te najlepsze to trylogia Omen, Dracula, Dzień bestii( a to jest akurat horror, czarna komedia), Inni, Martwica mózgu( kolejny horror i czarna komedia, a przy okazji gore) .
Czyli horrory, które raczej mnie nie przestraszyły, ale które miały w sobie klimat, albo z których nieźle się śmiałam.

a Mary Reilly jak dla mnie miało świetny, mroczny klimat, ale w żadnym stopniu nie przerażało. Bo minęły czasy, kiedy rozdwojenie jaźni przerażało, teraz to już jest...zwykła choroba psychiczna :)
"From childhood's hour I have not been
As others were: I have not seen
As others saw..."

/Edgar A. Poe/

Sherry
Wszystko to słabe jest. takie przewidywalne. Nie ma się czego bać. Ostatnio oglądałam stay alive, martwe ptaki, motel i sadyste. każdy polecał, a horrory nudne. Chociaż stay alive było nawet fajne^^ Ciekawy mtym, ale zero strachu.
Pierdolę całą administracje i resztę tej cholernej elitki :] Jebać was po całej linii. Pierwszeństwo dla Peeves, limo, Slay, Dezerterki^^. Dziękuje przyjaciołom, za wszystko^^. Będą wiedzieć o co chodzi.
Znasz?

jetinajt
Według mnie najlepsze były: Omen, Krąg, Szósty Zmysł, Znaki i niektóre odcinki z Archiwum X. Filmy te straszą klimatem, a nie bryzgającą na wszystkie strony krwią. Szkoda, że większość horrorów próbuje straszyć flakami, a nie tajemnicą.
Edytowane przez jetinajt dnia 23.08.2007 22:38

Sherry
Nie oglądam Archivum X, ale filmy, które wymieniłeś miały straszyć klimatem. Oczywiście tego nie robią, przynajmniej ja się nie bałam. czy nikt n ie widział jakiegoś dobrego horroru? :(
Znasz?

ishar
Blair witch project, jak byłem mały, to po tym filmie bałem się przejść przez ciemny korytarz.

Po za tym, Lśnienie z Nicholsonem - mistrzostwo świata, Omen, podobały mi się bardzo 2 części. Obcy - ósmy pasażer Nostromo, jeśli chodzi o klimat również jest mistrzowski. Po za tymi filmami nic mi w pamięci nie utkwiło.
No, może Critters (jakoś tak, denny film...)- jak miałem z 6 lat...:D

Doom i Resident evil to nie horrory, ale całkiem sympatyczne filmy akcji ze świetną muzyką. Nie mogę się doczekać 3 część RE:D

Flowerpower
Mnie przeraziła Klątwa I. Nie spałam przez tydzień, bo słyszałam ten odgłos, jaki wydawały te straszydła. No i Psychoza i Ptaki Hitchcocka. Klasyka. Choć to raczej dreszczowce, to przerażały mnie bardziej, niż niejeden horror.
Let me take you down 'cause I'm going to strawberry fields.

ishar
Starsze są o tyle lepsze, że są pionierskie, krew nie leje się hektolitrami, klimat buduje mroczny nastrój, a nie gęsto ścielące się tu i uwdzie trupy, i ich resztki:)
Teraz wkółko powtarzają się kolejne schematy, ciężko teraz wymyślić nową, niepowtarzalaną historię, za to wzorów w literaturze pod dostatkiem:)
Teraz na ekranach można zobaczyć przede wszystkim gore, za którym nie przepadam. Z resztą, w ogóle nie przepadam za horrorami.
Bo co takiego interesującego może być w Hills have eyes, Hostel, czy nowej Pile...

Lunaaa
Świetnym horrorem jest ,,Omen", jest po prostu super. I gra tam aktor, który w Harry'm Potterze wciela się w postać Remusa Lupina:D Ale fajne też jest ,,Zejście''. Polecam obe te filmy, bo są świetne:D
Ziomki:
areczek38
Airad
Potter_H
_Syriusz_Harry_Remus_
Nimphadora Tonks
fanclub
Im_Ginny
Ginny_WeSley

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: