Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Praktykant w Ministerstwie Magii
08.05.2021 00:25
Chłopak dziś się mógł zapisać na szczepienie i po godzinie od zapisania już na nim był, bo się zwolniły jakieś terminy. Ja się teraz od północy mogłam zapisać i już jest na połowę czerwca :(

Wróg ciemnej strony
07.05.2021 19:51
mówiłem :D

Najlepszy wśród szkolonych
07.05.2021 19:44
Tyy, fajna jest :D

Wróg ciemnej strony
07.05.2021 19:39

Najlepszy wśród szkolonych
07.05.2021 19:38
MorfinGaunt, a daj :D

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Posiada 59630 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56601 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 45883 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 43128 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38215 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36663 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Najlepszy horror
Mitzi Caspar
Lunaaa napisał/a:
Świetnym horrorem jest ,,Omen", jest po prostu super. I gra tam aktor, który w Harry'm Potterze wciela się w postać Remusa Lupina:D Ale fajne też jest ,,Zejście''. Polecam obe te filmy, bo są świetne:D

Mówisz o tym nowym Omenie...który jest niczym w porównaniu do oryginału. Aktorstwo dobre, ale sceny...identyczne. I na co to było?
A Julia Stiles...dobra aktorka, ale nie pasowała zupełnie.
"From childhood's hour I have not been
As others were: I have not seen
As others saw..."

/Edgar A. Poe/

Sherry
Nowe filmy to tylko krew, no a stare niestety n ie robią takiego wrażenia, b o... bo są stare i widać niedoskonałości :(

Omen nowy jest kiepski. Początek fajny, ale potem wprowadzenia psute :/.
dalej podtrzymuję opinie, ze dobrych horrorów nie ma.
Pierdolę całą administracje i resztę tej cholernej elitki :] Jebać was po całej linii. Pierwszeństwo dla Peeves, limo, Slay, Dezerterki^^. Dziękuje przyjaciołom, za wszystko^^. Będą wiedzieć o co chodzi.
Znasz?
Nie? To nigdy nie poznasz.
Starasz się poznać? Nie próbuj i tak Ci nie wyjdzie.
Wydaje ci się, że znasz? Wydaje ci się...
Chcesz poznać? Żegnam środkowym palcem.
(Jeden wyjątek... drugi... ale po co masz o tym wiedzieć?^^)

Serea
Piła? Zamach na normarne Horrory. Ring też. Tak naprawde najlepszy był "Milczenie Owiec" chociaż z czasem też przestałam się tego bać. A te nowe...brak słów. Gdzie tam są straszne sceny??
img217.imageshack.us/img217/8311/tumblrkyee1na7tq1qzmh77.gif

Tak. On ocieka cholernym seksem i jest cholernie cudowny. A jego francuski to marzenie.

img.userbars.pl/19/3689.png

FAN CLUB SoLL pod patronatem Trio: Sol, Villemo i Ingrid xD
* Io xD
* Sarahis!
(dopisałam się sama, sorry xD)
Esey
* losiek13
* E-Vaire
* Kyinra

Zapisy czynne ; P

OBSESYJNA FANKA STEPHANA LAMBIELA.

I odrobinę mniej obsesyjna kwartetu, który wraz z nim tworzą Brian Joubert, Johnny Weir i Evgeni Plushenko.

PseudoBETA do wynajęcia -> Sarahis poleca

Wielbicielka palantowatych tworów wyobraźni Serei i Sarahis xD

img.userbars.pl/162/32343.gif

http://myanimelist.net/animelist/Andromeda69
Sherry
Weź przestań obejrzałam festiwal i było beznadziejne. Chciałam dzisiaj jeszcze iść do cinema cit czy silver screen, ale po takich wpadkach multikina nie zamierzam iść więcej na żaden maraton :/
Pierdolę całą administracje i resztę tej cholernej elitki :] Jebać was po całej linii. Pierwszeństwo dla Peeves, limo, Slay, Dezerterki^^. Dziękuje przyjaciołom, za wszystko^^. Będą wiedzieć o co chodzi.
Znasz?

Veela
Ehh... że ja się jescze nie wypowiedziałam xP Ale już nadrabiam zaległości.

Wzgórza mają oczy: Jak dla mnie - dno. Jest kilka przerażających scen, na przykład kiedy płonie ten ojciec, ale reszta kompletnie do mnie nie przemawia. Chocież sam pomysł był, według mnie, fajny. Gdyby wykortzystać całą tą sytuację z wybuchem, promieniowaniem i mutantami i zrobić z tego coś bardziej, może, realistycznego, pokazać tych mutantów jakoś tak bardziej "ludzko" mogłoby wyjść coś naprawde fajnego.

Silent Hill: Dle mnie cudo =) Świetne elementy zaskoczenia, genialnie wykreowane postacie, ale przedewszystkim - klimat. Cała ta przerażona społeczność żyjąca w szczątkach spalonego miasta, ta chora dziewczynka, powtarzająca w kółko nazwę miasta i zdesperowana matka, która za wszelką cenę stara się jej pomóc. Te jej rysunki przedstawiące to dziecko z Silent Hill i to miasto. Dla mnie - cud, miód orzeszki i co-to-tam-jeszcze xD Może tylko niepotrzebnie dodali postać tej policjantki, bo troche psuje atmosferę. Można by było ją zastąpić kimś z mieszkańców miasta. No i nawiedzone małe dziewczynki też są już troche oklepane, ale mi to nie przeszkadza x)Dla mnie film i tak był boski.

Klątwa: Dla mnie straszne są tylko elemetny typu wyskakująca klątwa itp. Fabuły praktycznie zero, temat nawiedzonych domów też troche oklepany, ale trzeba przyznać, że trzyma w napięciu. Reasumując film średnio ambitny, ale przejdzie x)

Ring: W końcu coś oryginalnego i z pomysłem. Fabuła jest dla mnie świetna, wykonanie już troche gorsze. Jedynka według mnie najlepsza. Ciekawy był pomysł z tą kasetą, ale już historia tej dziewczynki, moim zdaniem, świetna. Wogle sama postać Samary fajnie wykreowana x)

The Blair Witch Project: No, znowu się mogę czymś pozachwycać x) Miło x) No więc TBWP dla mnie jest najlepszy ze wszystkich, które widziałam. Klimat jest niesamowity, fabuła może i troche oklepana (czarownice torturujące dzieci w lesie - było już pare takich filmów), o wykonaniu może się nie rozpiszę, bo film jest stylizowany na kręcony amatorską kamerą, ale całość jest boska x) Chyba przedewszystkim to zasługa fanie zrobionego klimatu, no i bądź, co bądź tego całego realizmu. Zachęcona wrażeniami z jedynki ściągnęłam... uupsss... tzn. kupiłam (drodzy admini ja nie propaguję piractwa na stronce xD) drugą część. I muszę powiedzieć, że cholernie się rozczarowałam. Całość przypominała jakiś kiepski amerykański thriller, zarówno fabuła jak i wykonanie było do d**y. Wogle reżyserzy odeszli od pomysłu amatorsiej kamery, lasu, poszukiwania legendarnych czarownic... właściwie zgadza się tylko grupka studentów. I nic więcej. Dwójkę jak najbardziej odradzam.

Hostel: Powiem tylko: bleee.... Po tym filmie naprawde nie mogłam jeść (pamiętacie ten wątek zdziewczyną ze zwisającym okiem? No właśnie.) co z resztą korzystnie odbiło się na mojej figurze xD, ale to jedyny plus. Ogólnie nie podobał mi się pomysł z trojgiem facetów, szukających... ee... powiedzmy ładnie - wrażeń. A już sam hostel, torturowanie tych ludzi, przecinanie pięt, wydłubywanie oczu i-dwadzieścia-tysięcy-innych-fascynyjących-wątków-dla-sadystów mnie poprostu obrzydzało. Już Piła była była bardziej... hmm... normalna. Nie polecam, chyba, że ludziom z zapędami sadystycznymi, a już szczególnie mocnymi nerwami.

No... nadrobiłam xD Potem edytuję i opiszę inne, bo teraz muszę mykać. Ale ogólnie jestem fanatyczką hororów, a dzisiaj Halloween i będę ich miała pod dostatkiem w TV =) Eh... tylko ja, miska popcornu i telewizor xD
Ten rodzaj szczęścia, który czyni nas lepszym od wszystkich, niezależnie od tego, czy mają go więcej od nas.

Sherry
Spx Serea, ale ja już nigdy nie zamierzam iść do multikina, bo gadają pierwszy horror w 3D, a tu nawet połowa sali okularów nie dostała :/. Za to dadzą Ci bilety na coś innego. Na co pójdę na Kociuszka? :/
Znasz?

Kapitan menel
Najlepsze są horrory azjaztyckie w których nie chodzi o straszenie jakimiś wyskakującymi zombiakami.
Podoba mi się też seria horrorów Qube.Nie chodzi tam o jakąś głupią krwawą jatkę.Wiele osób traktuje tę serię jako konkurencyjną do Piły,a wcale tak nie jest.
www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.<-- A czy Ty możesz powiedzieć to samo?

Lauri
no no widze ze nie tylko ja w pelni doceniam sztuke azjatyckich horrorow...chcecie sie bac po filmie otworzyc drzwi od pokoju, odebrac telefony wybierzcie azjatycki horror...Ring, Nieodebrane polaczenie, Widmo itd
Qube...ja bym tego horrorem nie nazwal...bardziej psychologiczny mi do tego pasuje. seria genialna, minimalne naklady finansowe i pracy, ale wart polecenia (zwlaszcza 2 czesc). jsli sie zdecydujecie to polecam ogladanie od 3 czesci (bo ona pokazuje wszystko przed) potem 1 i 2.

Kapitan menel
psychologiczny

Raczej psychodeliczny B)Dużo osób tak się myli B)
Qube'a oglądałem na moje nieszczęście tylko jeden raz .Właśnie się przymierzam do obejrzenia kolejny raz całej serii, moi kumple również mówią że to jest genialna seria.
www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.<-- A czy Ty możesz powiedzieć to samo?

Gosia27
"Egzorcysta" i "Omen" ale ten w najstarszej wersji z Gregorym Peckiem :D z roku 1976. Dzieciak grający antychrysta z tym swoim szatańskim spojrzeniem na prawdę może przestraszyć :sourgrapes:
"Umysł nie jest książką, która można otworzyć i przeczytać w wolnym czasie"

Severus Snape

Selia
Klątwa (obie części), oczywiście w nocy i nawet Omen jest OK, ale i tak wole Klatwę... ja oglądałam tylko amerykańska, ale dzis zamierzam japońską - podobno lepsza :D
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."

Jonathan Davis

Prefix użytkownikaLady Mary Jane
Hm. Horrory. No cóż, nie mam pierwszego, drugiego, ani trzeciego miejsca. Bo horrorów nie da się oceniać. Wszystkie są inne. Niektóre straszą flakami, a niektóe tajemnicą [tak, jak powiedział jetinajt] . Ale wiem, że moim ulubionym horrorem będzie Silent Hill. Możliwe, iż nie był tak straszny, możliwe iż straszył potworami, ale chodzi tu o samą fabułę. O Piekło. Bo właśnie takie filmy kocham, które pokazują coś, czego w 'normalnym' świecie nie możemy zobaczyć. Kolejnym filmem, który ubóstwiam jest nasza 'The Grudge - Klątwa' No cóż mogę poradzić - prawie wszyscy to wymienialiście. Ja wymieniam, bo ten film był dla mnie z deka... śmieszny. No wiecie -straszny film, który ukazuje różne oblicza klatwy. Ale gdy ja oglądam horrory to nie zwracam uwagi na całość. Zwracam uwagę przede wszystkim na szczegóły. A w Klątwie, kiedy 'rozkładałam film na części pierwsze' po prostu nie mogłam wytrzymać ze śmiechu. Te włosy, to było dla mnie tak zabawne, że co chwilę chichotałam. Wszyscy moi znajomi wciśnięci w fotele, a ja roześmiana. xD Czasami zadziwiają mnie różne filmy. Następnym z horrorów, które lubię jest Ring. Niby nie straszny, ale jednak lubię. Podoba mi się cała fabuła filmu. Po prostu jest dobry. Za to horrory, których nie trawię to coś w stylu np. 'Wzgórza mają oczy' czy 'Teksańska masakra piłą mechaniczną' No po prostu nie mogę ich oglądać. W poprzednich postach głośno było o 'Pile'. Jeśli mam się wypowiedzieć na jej temat, to nie uważam, że to był jeden z horrorów straszących flakami. To był po prostu horror psychologiczny. Uczył jak poprawnie dokonywac wyborów w stanie zagrożenia. Ach... No dobrze - nie będę już zanudzać ;] Pozdrawiam. Mary J.
Chcę z Tobą przejść przez piekło...

Prefix użytkownikaKaMcIa
Horrory... nienawidzę tego typu filmów, po prostu nie cierpię. Zapewne dlatego, że jestem za słaba na takie filmy ;P. Od czasu do czasu jednak sobie jakiś oglądam. Ahh, pamiętam jak w podstawówce oglądnęłam sobie Ring... co się ze mną działo... to była jakaś masakra po prostu ^^. Zasypiając przed oczami miałam Samarę wychodzącą z tv... a biorąc prysznic... no, po prostu nie zamykałam oczu ;p. Mi ten film się podobał i naprawdę mnie przeraził. Chociaż to może dlatego, że w tak młodym wieku go po raz pierwszy oglądnęłam. No, nie zapominając o tym, że to był mój chyba pierwszy tego typu film.

Przedwczoraj miałam okazję oglądnąć z kumpelami Blair Witch Project i bardzo, ale to bardzo mi się podobał. Może jakoś strasznie się nie przeraziłam oglądając go, ale naprawdę jest świetny. Podoba mi się to, że jest inny, kręcony amatorsko i sama fabuła jest super. Końcówka pełna domysłów... No naprawdę super, polecam ;).

A tak szczerze to najbardziej mnie przerażają horrory oparte na autentycznych wydarzeniach, np Egzorcyzmy Emilii Rose i jeszcze wiele innych, tylko akurat w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć żadnych tytułów ;P.
Edytowane przez Prefix użytkownikaKaMcIa dnia 27.08.2008 21:26
s2.favim.com/orig/28/lol-penny-sheldon-cooper-the-big-bang-theory-Favim.com-237738.gif

Prefix użytkownikadaria09
Jak pooglądałam 1 część Paranormal Activity to spodobały mi się tego typu horrory kręcone przez aktorów kamerami. W tego typu filmach nie musi być dużo krwi i trupów, by trzymał w napieciu i nieraz przestraszył.
images.tinypic.pl/i/00336/v0bawh4b9z0f_t.jpg

images.tinypic.pl/i/00336/wyvdx1ld8x1n_t.jpg

Prefix użytkownikaChristina
Wczoraj oglądałam Ring i szczerze mówiąc... nuuuuda. Nie wzdrygnęłam się ani razu. Nie rozumiem czym ludzie się tak podniecają. Tak samo Paranormal.
Pamiętam, że był kiedyś jakiś taki horror... działo się to w Japonii i ciągle dzwoniły telefony. Fakt, wtedy się strasznie bałam.
I Omen też był dobry, chociaż pewnie teraz już bym go obejrzała spokojnie ;)
i65.tinypic.com/2d7bmkw.jpg
That's all they really want
i63.tinypic.com/fc8xht.jpg
Some fun
i65.tinypic.com/1zgcchl.jpg
When the working day is done
i64.tinypic.com/68xamr.jpg
All girls - they want to have fun
i66.tinypic.com/24o5d1j.jpg

i64.tinypic.com/214waz4.png
i64.tinypic.com/258waba.png
zapodaj.net/images/d9840e51c9400.png

Nagroda za Najlepszą Miniaturkę Wojenną - Niebo pośrodku piekła
Nagroda za Najlepszą Serię o Ciemnej Stronie - Krwawy Zmierzch
oi66.tinypic.com/n36vcy.jpg

http://xchristix.tumblr.com
Prefix użytkownikayersinia
Kobietę w Czerni też polecam, ma świetny klimat.
Nienarodzony jakoś mi do gustu nie przypadł, spodziewałam się czegoś lepszego.
Klątwy polecać nie trzeba (chociaż tu nacisk na japońską).

Podobał mi się film "Smętarz dla zwieżaków" (czy jakoś tak, pisownia specjalna), chociaż strasznie bałam się za pierwszym razem, to za drugim już trochę przynudzało.

Polecam "Sierociniec", bardzo mi się podobał. Jest na youtube, o ile dobrze pamiętam, z angielskimi napisami.

Nie wiem, dlaczego ludzie zachwycają się "Blair Witch Project", mnie osobiście usypiał, zasypiałam za każdym razem i budziłam się na końcówce.

Prefix użytkownikaSasume
Jeżeli chodzi o horrory to Guillermo Del Toro mym mistrzem :D
budujące napięcie, piękne ale przerażające obrazy i niezwykła muzyka to jest to co mnie ujęło w dziełach tego hiszpana. "Sierociniec", "Oczy Julii", "Mama", "REC" oraz "Kobieta w czerni" te filmy posiadają to czego oczekuję od filmów grozy. Nie przepadam za kiczowatymi amerykańskimi horrorami przepełnionymi krwią, nożami, piłami, itp.
Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie.

W Ravenclawie tylko ci,
których umysł pięknem lśni.

i42.tinypic.com/2dhicyf_th.jpg

24.media.tumblr.com/5a046f80c3c9a3518b4cc9630a77293c/tumblr_mrd716wsyt1s2scsco1_500.gif

Prefix użytkownikaderdewil
Ja najbardziej lubię serię Rec głównie część 1 i 2, gdyż 3 była już pozbawiona tego klimatu co dwie pierwsze części. Oprócz tego the Ring od początku do końca trzymał w napięciu. Osobiście nie przepadam za filmami które stawiają na to aby jak najbrutalniej pokazać śmierć i flaki natomiast bardzo lubię filmy tego typu jak wymienione wyżej gdyż straszenie tam polega na uśpieniu czujności widza i zaskoczenie go w najmniej spodziewanym momencie.
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 06.04.2013 20:00

Prefix użytkownikafreo
Byłem ostatnio w kinie w 3d na martwe zło.
Wiele Jump Scenek, Krew leje się litrami, obrzydliwe sceny takie jak ta:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8tgB7llMTrQ[/youtube]

Prefix użytkownikaCordiale
Christina napisał(a):

Pamiętam, że był kiedyś jakiś taki horror... działo się to w Japonii i ciągle dzwoniły telefony. Fakt, wtedy się strasznie bałam.

To o tym, że dzwonił telefon i nagrana była na nim śmierć właściciela komórki?
Bo jeśli tak, to oglądałam. Wszystko ładnie i pięknie, tylko nie rozumiem końca, który jest całkowicie bez sensowny z tym płodem...

Dobrym horrorem jest Martwa Cisza.
"Dobra, marudo, nie marudź już tak, bo zamarudzisz mnie na śmierć."

31.media.tumblr.com/a4680331a0e696af3a51b345db3fc2b3/tumblr_mfvcyqBCrE1ra5xmxo1_500.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=dLhFDYQHDQY

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: