Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Wzór do naśladowania
23.04.2024 14:43
Smierciojadek, wszystkiego najlepszego i sto lat stażu na stronie życzę :birthday: :D

Harrych świąt!
22.04.2024 13:43
Dzisiaj mija równo 17 lat, odkąd jestem na stronie!

Sprzedawca prac domowych
21.04.2024 18:01
Wioletta, brawo ty!!!! Wrozka :birthday: kibic

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Nasze szkodliwe uzależnienia
Prefix użytkownikaSam Quest
Moim szkodliwym uzależnieniem są energetyki. Od czasu lockdawnu piłam je tylko dwa-trzy razy, więc od marca prawie ich nie pijam, ale ciężko mi bez nich, bo je naprawdę lubię.
Zaczęłam pić kawę, jest to chyba mniej szkodliwe niż energetyki, ale nadal za nimi tęsknie i wiem, że jak wrócę do firmy ze zdalnej pracy łatwo będzie znowu wpaść w nie.
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikaAneta02
Czy czekolada jest szkodliwym uzależnieniem? Jeśli tak to mam mały problem, ale staram się redukować jej spożycie.

Energetyków nigdy nie dotykałam i nigdy tego nie zrobię. Nie są zdrowe i w ogóle uważam je za zbyteczne.

Kawy też nie pijam często - sporadycznie, gdy mam ochotę lub czasem w towarzystwie.

Także największym problemem jej czekolada, przez którą nie czuję się dobrze i strasznie mnie od niej wysypuje....
i.pinimg.com/originals/b0/de/82/b0de82da6d68b257040b5c632f9bb88c.gif





W ezoteryce Wunjo wskazuje na szczęście, które osiągamy szczerymi intencjami, życzliwością i zdrowymi relacjami. To dobra karma, która wraca w najlepszym dla nas momencie. Aby działać zgodnie z energią runy, dobrze jest otaczać się dobrymi ludźmi, którzy wznoszą nas do góry, zamiast ściągać na dół. Szczęście i radość mnoży się, kiedy się je dzieli, dlatego dbaj o relacje i dziel się dobrymi wibracjami z tymi, których kochasz.



Chlubne i niechlubne osiągnięcia


i.ibb.co/VDvT8Ym/2021-komentator.png

i.ibb.co/MGBXgg3/zaginionyaneta.jpg
 
https://www.wattpad.com/user/Lavender_Potter
Prefix użytkownikaRachel Otterly
Moje szkodliwe uzależnienia? To chyba ciągła praca i ambicje. Nie potrafię się oderwać od dokładania sobie więcej, nie potrafię się powstrzymać. Nawet, jak będę miała z jednej dziedziny 100/100, to i tak będę chciała więcej, noc mogło pójść lepiej... To okropnie wyniszcza drugą osobę, trzeba umieć się wyluzować, i wiedzieć, że nie zawsze musi być The best.
 
Prefix użytkownikaAneta02
Moje szkodliwe uzależnienia? To chyba ciągła praca i ambicje. Nie potrafię się oderwać od dokładania sobie więcej, nie potrafię się powstrzymać. Nawet, jak będę miała z jednej dziedziny 100/100, to i tak będę chciała więcej, noc mogło pójść lepiej... To okropnie wyniszcza drugą osobę, trzeba umieć się wyluzować, i wiedzieć, że nie zawsze musi być The best.


To jest niszczące na dłuższą metę ;/ Też miałam z tym problem, ale ze wszystkim da się przystopować. Próbowałaś jakoś z tym walczyć? Miałaś już jakieś próby zwalczenia nawyku?
Swoją drogą, jeśli będziesz w tym temacie (i kilku innych) pisać posty (na o najmniej 4 linijki) to będziesz zdobywać punkty dla Ravenclawu. Takie małe minizadanko :D


Ja teraz ze swoją czekoladą postaram się trochę ograniczyć :D
i.pinimg.com/originals/b0/de/82/b0de82da6d68b257040b5c632f9bb88c.gif





W ezoteryce Wunjo wskazuje na szczęście, które osiągamy szczerymi intencjami, życzliwością i zdrowymi relacjami. To dobra karma, która wraca w najlepszym dla nas momencie. Aby działać zgodnie z energią runy, dobrze jest otaczać się dobrymi ludźmi, którzy wznoszą nas do góry, zamiast ściągać na dół. Szczęście i radość mnoży się, kiedy się je dzieli, dlatego dbaj o relacje i dziel się dobrymi wibracjami z tymi, których kochasz.



Chlubne i niechlubne osiągnięcia


i.ibb.co/VDvT8Ym/2021-komentator.png

i.ibb.co/MGBXgg3/zaginionyaneta.jpg
 
https://www.wattpad.com/user/Lavender_Potter
Prefix użytkownikamonciakund
Tak jak już to pisałam w tym temacie z 5 lat temu, mam problem z obgryzaniem paznokci. Już sama nie wiem co jest tego czynnikiem - nuda czy nerwy. Ale bardziej chyba to drugie. Teraz, przez koronawirusa trochę przyhamowałam - brak szkoły i matury z głowy odjęły mi trochę nerwów, a wszechobecny płyn antybakteryjny odstraszająca by brać ręce do ust i mam najpiękniejsze paznokcie w życiu. Co prawda nadal są bardzo nierówne i krótkie, ale przynajmniej widać tą białą część paznokcia (no wiecie o co chodzi, mam nadzieję). Uczę się teraz z nimi żyć, liczne zadrapania są tego świadkiem xD

Wiele osób wspominało o uzależnieniu od zakupów, u mnie jest podobnie, ale z kupowaniem herbaty. Co z tego, że mam całą półkę, skoro mogę kupić kolejną? Bo ładne opakowanie, a to jakaś sezonowa, a bo taką polecali znajomi. Tragedia. Dobrze, że mam ograniczone fundusze, bo inaczej byłoby ze mną słabo.
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

31.media.tumblr.com/1ca838daf1b7baf7bf54202eafbe7917/tumblr_mr7lzbBN7k1rv3froo1_500.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.
Gryfa córce, redakcyjnej
Na tym świecie ambitniejszej
Od niej nie ma. Tu rysunek,
Tam malunek i do tego
Social media. Wizerunek
Hp-neta tam kreuje, ego
Strony reperuje. Szczerze,
Bardzo, bardzo szczerze mówiąc
Człek orkiestra, żywa gwiazda.
Żyj nam wiecznie, twórz i kreuj.
Koniec, basta - taki mus i
Żyraf pasta.

---

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_pedzel.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021adminnaj.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-adminpieklo.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021wydarzenie2.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/moncia.jpg


 
Prefix użytkownikaOliwia lovegood
Ja jestem uzależniona od telefonu, spania, i wydawania pieniędzy no to po kolei zaczynając od telefonu. Telefonu bardzo często używam kilka godzin podrząd raz używałam telefonu cały dzień i noc jednak raz sobie pomyślałam że muszę z tym skończyć i nadal jestem uzależniona nic nie pomogło że całe uzależnienie znikło tylko trochę pomogło że już nie cały dzień i całą noc tylko 5 godz podrząd.
Bardzo mi jest z tym źle że coraz więcej osób jest uzależniona od telefonu i co roku pewnie będzie co raz gorzej ale nadal próbuję z tym walczyć. Kolejne uzależnienie to spanie nwm czy wogóle takie istnieje ale weśmy że tak śpię bardzo bardzo bardzo [img][img][/img][/img]bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo dużo budzę puźno i po południu po obowiązkach ide znowu spać i potem ide spać w nocy i tak w kółko wsumie poprostu jestem wielkim śpiochem. Kolejne uzależnienie jest od wydawanie pieniędzy kiedyś zbierałam dużo pieniędzy ale potem zaczęłam wydawać dużo i potem bardzo dużo i zostało mi bardzo mało nadal jestem uzależniona od wydawania pięniedzy ale zostaje mi troszkę więcej pięniedzy ale największy problem jednak miałam z tym telefon. Dobra to już koniec moich uzależnień :harry:papa[img][/img]
 
Prefix użytkownikaAneta02
Tak jak już to pisałam w tym temacie z 5 lat temu, mam problem z obgryzaniem paznokci. Już sama nie wiem co jest tego czynnikiem - nuda czy nerwy. Ale bardziej chyba to drugie. Teraz, przez koronawirusa trochę przyhamowałam - brak szkoły i matury z głowy odjęły mi trochę nerwów, a wszechobecny płyn antybakteryjny odstraszająca by brać ręce do ust i mam najpiękniejsze paznokcie w życiu. Co prawda nadal są bardzo nierówne i krótkie, ale przynajmniej widać tą białą część paznokcia (no wiecie o co chodzi, mam nadzieję). Uczę się teraz z nimi żyć, liczne zadrapania są tego świadkiem xD


A próbowalas tego lakieru do smarowania na paznokcie? Jest taki specjalny, obrzydliwy, żeby zniechęcić dzieci do ich obgryzania, ale starszym się też przydaje hah.
Niestety mój brat obszedł zabezpieczenia i zawsze nim zaschło, szedł zmywać. Także trzeba mieć silną wolę i samozaparcie xD

W zasadzie to się jeszcze pochwalę, że dzięki napisaniu dzisiaj postu w tym temacie zrezygnowałam z jedzenia nutelli, która stała na stole i tak bardzo kusiła... Może niech to będzie dla mnie jakaś motywacja. Jakiś zły admin "wyleci" mnie w powietrze jak sięgnę po czekoladę. xD
i.pinimg.com/originals/b0/de/82/b0de82da6d68b257040b5c632f9bb88c.gif





W ezoteryce Wunjo wskazuje na szczęście, które osiągamy szczerymi intencjami, życzliwością i zdrowymi relacjami. To dobra karma, która wraca w najlepszym dla nas momencie. Aby działać zgodnie z energią runy, dobrze jest otaczać się dobrymi ludźmi, którzy wznoszą nas do góry, zamiast ściągać na dół. Szczęście i radość mnoży się, kiedy się je dzieli, dlatego dbaj o relacje i dziel się dobrymi wibracjami z tymi, których kochasz.



Chlubne i niechlubne osiągnięcia


i.ibb.co/VDvT8Ym/2021-komentator.png

i.ibb.co/MGBXgg3/zaginionyaneta.jpg
 
https://www.wattpad.com/user/Lavender_Potter
Prefix użytkownikamonciakund
A próbowalas tego lakieru do smarowania na paznokcie? Jest taki specjalny, obrzydliwy, żeby zniechęcić dzieci do ich obgryzania, ale starszym się też przydaje hah.
Niestety mój brat obszedł zabezpieczenia i zawsze nim zaschło, szedł zmywać. Także trzeba mieć silną wolę i samozaparcie


Tak, jest to w moim poprzednim poście (z 2015), więc nie chciałam się powtarzać xD teraz stosuję po prostu odżywkę, która ma mi wzmocnić płytkę po latach słabych paznokci.
confessionsofasomedaysomebody.files.wordpress.com/2015/01/ga-mer-and-christina-dancing.gif

- - -
The human life is made up of choices. Yes or no. In or out. Up or down. And then there are the choices that matter. Love or hate. To be a hero or to be a coward. To fight or to give in. Live or die.
- - -

31.media.tumblr.com/1ca838daf1b7baf7bf54202eafbe7917/tumblr_mr7lzbBN7k1rv3froo1_500.gif

- - -
Don't let what he wants eclipse what you need. He's very dreamy but he's not the sun, you are.
- - -

66.media.tumblr.com/tumblr_l9mktjSej61qaao9mo1_500.gif

---
Nad przepaścią, tegoż roku
Żyraf masa się w amoku
Rodzi. Pamięć ludzka jest
Zawodna, mimo tego fiest
Tysiące, z tej okazji,
Ku jej chwale od Abchazji
Aż po Nordkapp wspominacie.
"Czyjej chwale?", się spytacie.
Jak to czyjej? Monci* naszej.
Gryfa córce, redakcyjnej
Na tym świecie ambitniejszej
Od niej nie ma. Tu rysunek,
Tam malunek i do tego
Social media. Wizerunek
Hp-neta tam kreuje, ego
Strony reperuje. Szczerze,
Bardzo, bardzo szczerze mówiąc
Człek orkiestra, żywa gwiazda.
Żyj nam wiecznie, twórz i kreuj.
Koniec, basta - taki mus i
Żyraf pasta.

---

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_pedzel.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021adminnaj.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-adminpieklo.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021wydarzenie2.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/moncia.jpg


 
Prefix użytkownikagordian119
Ja jem mnóstwo chipsów, niestety... Zimą był taki moment, kiedy zjadałem trzy paczki w tygodniu. Później koronawirus mnie przystopował, w marcu i kwietniu właściwie nie wystawiałem nosa z domu, a jeśli już, to na pewno nie wchodziłem do sklepów, więc nie jadłem i jakoś mnie nawet nie ciągnęło, żeby tam pójść i kupić, odzwyczaiłem się. Niestety, teraz znowu problem sprawia mi wyjście z domu bez pójścia do sklepu po chipsy Sciana Tzn wyjście jak wyjście, ale jak tylko mam okazję, to kupię.
Witam was, moi drodzy,
w krainie czarów!


www.harry-potter.net.pl/images/articles/gordian.png


www.harry-potter.net.pl/images/articles/najpow2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-powazny.png


i.imgur.com/Jy8q3a1.jpg


s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/12/d8/e5/12d8e53b202c07dd261102bf53ad10c5.jpg


A jeśli chcecie zdobyć
Druhów gotowych na wiele,
To czeka was Slytherin,
Gdzie cenią sobie fortele.


Posycz sobie, mała żmijko
Wij się, żmijko, wij
Bądź milutka dla Gordiana
Bo cię przybije do drzwi!


pobierak.jeja.pl/images/3/5/8/235806_coachingowe-brednie.jpg


Od Hermionki78 na Halloweeeeeeeeeen

i.imgur.com/Ki6Z5wP.jpg


Order Dobrego Ucznia za 3. miejsce w konkursie na najaktywniejszego ucznia Hogwartu (2017/2018) :D
i.imgur.com/GnXvW0r.png


W Hogwarcie:

Gordian Stella (4.07-2016-8.07.2018)
Prefekt Slytherinu 2017/2018


Bruno Boccanegra (od 8.07.2018)
 
Prefix użytkownikaRachel Otterly
Aneta02 napisał(a):

Moje szkodliwe uzależnienia? To chyba ciągła praca i ambicje. Nie potrafię się oderwać od dokładania sobie więcej, nie potrafię się powstrzymać. Nawet, jak będę miała z jednej dziedziny 100/100, to i tak będę chciała więcej, noc mogło pójść lepiej... To okropnie wyniszcza drugą osobę, trzeba umieć się wyluzować, i wiedzieć, że nie zawsze musi być The best.


To jest niszczące na dłuższą metę ;/ Też miałam z tym problem, ale ze wszystkim da się przystopować. Próbowałaś jakoś z tym walczyć? Miałaś już jakieś próby zwalczenia nawyku?
Swoją drogą, jeśli będziesz w tym temacie (i kilku innych) pisać posty (na o najmniej 4 linijki) to będziesz zdobywać punkty dla Ravenclawu. Takie małe minizadanko :D


Ja teraz ze swoją czekoladą postaram się trochę ograniczyć :D

Dopóki jest kwarantanna, staram się ograniczyć perfekcjonizm, no ale ciężko idzie, zresztą to tez wpływa nie tylko na ciebie. Ryje to też świadomość innych, zaczynają wymagać od ciebie coraz więcej. Ja nie lubię np. tego uczucia, gdy ktoś zawiódł się na tobie. No ale, nie można mieć ciagle 6.0, idziemy do przodu i dalej :)
Siemka wszystkim, tu Rachel!
Uwielbiam Pottera, mangi i inne takie sprawy.
Jak ktoś ma jakies pytania, pytajcie. Nie gryzę.
jestem cholernym czytaczem
Mam mnóstwo pomysłów, których nie kończę.
Ulubione anime i mangi:
1. My Hero Academia/Danganronpa
2. Noragami
3. Code Geass
4. Naruto
5. Mob Psycho 100

Super postaci i ich
Tapety, utworzone przez marmar9903 z reddita:
i.redd.it/8zpi8mduhin51.png
:midoriya - deku:
i.redd.it/06ti166hxvq51.png
:uraraka:
i.redd.it/kgzurwwkkpo51.png
:iida:
i.redd.it/d2vgcyawfbo51.png
:bakugo:
i.redd.it/nuj7lfd6mio51.png
:todoroki:
i.redd.it/qaxh7ucvywn51.png
:kirishima:
i.redd.it/csspfrgm54o51.png
:kaminari:
i.redd.it/uqzzk9h1g3r51.png
:asui:
i.redd.it/cvyl82o1spn51.png
:tokoyami:
i.redd.it/n72cqx625bp51.png
:sero:
i.redd.it/br6xu951wnq51.png
:jiro:
i.redd.it/e2jhe9i14wr51.png
:yaomomo:
i.redd.it/lpclznxr6pr51.png
:mina:
i.redd.it/ox1q6aycygt51.png
:kendo: - najlepsza
i.redd.it/x94gpbognmz51.png
:monoma:
i.redd.it/fg65n0hbez661.png
:tetsutetsu:
i.redd.it/9464d4gehbb61.png
:hatsume:
 
Prefix użytkownikaRachel Otterly
Zapomniałam dodać o uzależnieniu od dobrej muzyki, ale nie wiem, czy to się liczy:)
Dla mnie to niezwykle ważne, by przed snem mieć co najmniej pół godziny słuchania muzyki. Ciężko mi z tym skończyć, ale chyba ten nawyk naprawdę mi pomaga, w porównaniu do nieskończonych ambicji, wiec chyba wolę to. No ale... Lepsze to niż chipsy czy czekolada, czy papierosy na przykład, moje koleżanki palą okropnie. A mają 13 lat :(
Siemka wszystkim, tu Rachel!
Uwielbiam Pottera, mangi i inne takie sprawy.
Jak ktoś ma jakies pytania, pytajcie. Nie gryzę.
jestem cholernym czytaczem
Mam mnóstwo pomysłów, których nie kończę.
Ulubione anime i mangi:
1. My Hero Academia/Danganronpa
2. Noragami
3. Code Geass
4. Naruto
5. Mob Psycho 100

Super postaci i ich
Tapety, utworzone przez marmar9903 z reddita:
i.redd.it/8zpi8mduhin51.png
:midoriya - deku:
i.redd.it/06ti166hxvq51.png
:uraraka:
i.redd.it/kgzurwwkkpo51.png
:iida:
i.redd.it/d2vgcyawfbo51.png
:bakugo:
i.redd.it/nuj7lfd6mio51.png
:todoroki:
i.redd.it/qaxh7ucvywn51.png
:kirishima:
i.redd.it/csspfrgm54o51.png
:kaminari:
i.redd.it/uqzzk9h1g3r51.png
:asui:
i.redd.it/cvyl82o1spn51.png
:tokoyami:
i.redd.it/n72cqx625bp51.png
:sero:
i.redd.it/br6xu951wnq51.png
:jiro:
i.redd.it/e2jhe9i14wr51.png
:yaomomo:
i.redd.it/lpclznxr6pr51.png
:mina:
i.redd.it/ox1q6aycygt51.png
:kendo: - najlepsza
i.redd.it/x94gpbognmz51.png
:monoma:
i.redd.it/fg65n0hbez661.png
:tetsutetsu:
i.redd.it/9464d4gehbb61.png
:hatsume:
 
Prefix użytkownikaElizabeth_
Swojego czasu dużym problemem dla mnie była właśnie średnio zdrowa żywność i tony cukru wszędzie. Pół roku temu przeszłam detoks i czuję się teraz o niebo lepiej. Bardzo przydatna była dla mnie książka Smart shopping dr Ani, która pokazuje ile błędów żywieniowych popełniamy już na zakupach nawet o tym nie wiedząc (oczywiście duża w tym zasługa speców od marketingu). Aktualnie walczę z tym, żeby więcej się ruszać - siedząca praca, siedząca rozrywka przed kompem/netflixem wcale nie polepsza tego co już wypracowałam (schudłam 15 kg), nawet jeśli nie pogarsza.
Ucałowanka dla Elki. Niech moc Sznejpa będzie z Tobą! ~ Sam Quest

Noszę z dumą
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_len.png



Totalnie Zielona

W swoim podpisie wita Was
Elizabeth Lili Prince-Baudelaire.



Oda do Elizabeth by Sam Quest
(trzymajcie się mocno)
Elizabeth,
Ty jesteś jak zdrowie,
Jak mocno można kochać
ten tylko się dowie
Kto wie, jak Wielbisz
Zielony i Snarry lub Drarry
O zgrozo też Lucarry!
Uwielbiasz czytać o Harrym
Co rodzic ma dzieci i myślisz sobie
O rety!
Niestety nie każdy miał okazję
W blasku twej chwały się tarzać,
Jak koty które ubóstwiasz
Po szafach twoich skakać.
Lecz wiedz o najlepsza, że
Chociaż pisać nie umiem,
To wierzę, że mój wiersz,
Nie zniknie nigdy w tłumie.



- Harry, mam ci coś ważnego do powiedzenia, nie wiem jak zareagujesz... - Dumbledore odchrząknął. - Harry - profesor Snape jest twoim ojcem.
- Naprawdę?
- Nie. Ale zawalasz Eliksiry. Postaraj się pracować nieco sumienniej, dobrze?
Fanfik którego imienia nie wolno wymawiać


49.media.tumblr.com/ab369373724bbcbe45bca74af1a451a5/tumblr_n37c8uw2TK1reh6jno1_500.gif


i1.kwejk.pl/k/obrazki/2015/03/bea083a6abe4ca90d36c41445911198d.jpg
www.movie-roulette.com/photos_big/101-dalmatians-1-1.jpeg


Siedzi w gabinecie! - wyrzucił z siebie Harry z wyraźnym niesmakiem. - Dlaczego? Nie powinien być teraz na lekcjach?
- A to łobuz - podsumował Ron. - Co on robi w swoim własnym gabinecie?


Trylogia Draco by Cassandra Clare

Piszę:
Dziesięć lat trudniej [1/10]
Historia Pewnych Ślizgonów [2/12]
Hogwart po północy [wstrzymane]
Momenty z życia Snape'a w trzech aktach [10/10]
Słowniczek x Harry [2/4]
Pojednanie [3/12]
Sprawa to jasna, że Puchar Domów
Najlepiej wygląda w rękach Ślizgonów




Why do you think I'm calling you? Just to say hello?

Hello sick people.
31.media.tumblr.com/65ab721ac8b7431c37e04a0cbc77b893/tumblr_inline_nzapwgnsNS1qb6ufi_500.gif
It's my own gallery of Gregory House:
25.media.tumblr.com/816fa7f387bc59a440e6b533ce9e2870/tumblr_mxlxf07te51rqqwv3o3_500.gif
media.giphy.com/media/KveYJ5TIWUf8Q/giphy.gif
media.giphy.com/media/HmvgKmgmkX3q0/giphy.gif
49.media.tumblr.com/cd83a29158b3fd741eed3b27e4d31765/tumblr_nhcw65stb61sqagr7o1_500.gif
media3.giphy.com/media/K6VhXtbgCXqQU/giphy.gif
Why I love him so much?
49.media.tumblr.com/1d699b5408a435fcbf5f00d06bb78938/tumblr_msswrgJB1f1sggyx2o1_500.gif
49.media.tumblr.com/81c7b6c32805d239b9bedf37f75b9ebb/tumblr_n4kp4eY1FJ1tq4of6o1_500.gif
Gregory House in black&white
38.media.tumblr.com/b9709ee0650989d97e65ca5512120706/tumblr_n0z77pJqlU1sswamlo1_500.gif
Three truths in life:
49.media.tumblr.com/738a7e3078b45d6b086944d196024521/tumblr_n5ibjzH0o31sibe4oo1_500.gif
45.media.tumblr.com/94086a527d7b6fadfcfda8ef24bd3f52/tumblr_n8z1e2D16o1snc8dio1_500.gif
31.media.tumblr.com/ea7812fa5d740a6672eb01dc2a3d7c2c/tumblr_mnmrvrb1Qw1rqb9bto1_500.gif



media.tumblr.com/tumblr_lx5iqtY8Dd1qbyibz.gif
Fanka snarry, lucarry, drarry, mpreg, severitusów & SmH.

Harry spojrzał na niego zirytowany.
- Następnym razem, gdy prześpię się z twoim ojcem, poinformuję cię o tym - wypluł i niemal natychmiast tego pożałował, bo Draco spojrzał na niego w czystym szoku.
- Nie chcę z tobą o tym rozmawiać - dodał pospiesznie, czując narastającą panikę.
- Masz brata. Jest bezpieczny. Teraz jest was trzech, gratuluję. Nas jest pięcioro, przyzwyczaj się do tej matematyki.

Powinności by euphoria814

Zerknął w dół i ujrzał medalion. Spojrzał na Toma, znów stojącego przed nim, i uniósł brew.
- Dobrze na tobie wygląda. - Tylko tyle powiedział Tom, nim z powrotem usiadł.
Harry popatrzył na niego z niedowierzaniem. Chwilę później zaczął chichotać.
- Wkrótce będę miał więcej kawałków twojej duszy, niż ty sam - zażartował.
- Nie mogły trafić w lepsze ręce.
Takiej odpowiedzi się nie spodziewał.


- Bardziej służę jako cel do ćwiczeń - mruknął Barty, patrząc na Harry'ego z czułością w oczach, na wskutek czego Tom musiał zacisnąć zęby. Absolutnie gardził tym, jak jego śmierciożerca był blisko Harry'ego. Jednak wiedział, że nie mógł nic na to poradzić. Przynajmniej na razie.
Barty podniósł wzrok i ich oczy się spotkały.
Tom zobaczył w nich wszystko, czego potrzebował.
Jego śmierciożerca się nie wycofa.
A on nie zmusi go do poddania.
Złośliwy uśmiech wypłynął na jego usta i ponownie spojrzał na Harry'ego. Chłopak będzie jego. Poza nim, nikt nie był wystarczająco dobry dla Harry'ego. To było takie proste.

Syn Śmierci by Little.Miss.Xanda

Dziesiąty
Severus spojrzał na Harry'ego spod uniesionych brwi, z niechętnym podziwem.
- Dostałeś Wybitny z Eliksirów na SUMach?
Harry uśmiechnął się radośnie.
- Dałem egzaminatorowi autograf.
Snape jęknął.

Jedenaście razy by Horcerxhexer

Severus Snape. Being a hero doesn't always mean being a saint.
s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/58/82/8f/58828fb70b23d1c6bf9b3b698d94c019.gif
 
Prefix użytkownikaSam Quest
Swojego czasu dużym problemem dla mnie była właśnie średnio zdrowa żywność i tony cukru wszędzie

+500

Ja teraz jestem na odstawieniu cukru, chociaż częściowo, nie słodzę, szukam słodkości bez cukru i jest to ciężkie szczególnie przy piciu kawy. Jeszcze herbata jakoś mi wchodzi bez standardowych dwóch łyżeczek, ale z kawą jest ciężko. W sumie to dwa tygodnie tego detoksu i jak zrobiła ciasto czekoladowe według starego przepisu, to teraz jak je jem to sam cukier w nim czuję, więc może i są jakieś efekty.
Myślę, że ten cukier to faktycznie mocny uzależniacz, z którego często nie zdajemy sobie sprawy.
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikaRachel Otterly
Widzę, że jesteśmy przy temacie cukru, więc i ja się wtrącę. Ja ze względu na ryzyko cukrzycy po ojcu muszę ograniczać słodkości, choć jest mi ciężko z tego zrezygnować. Niestety, cukrzyca serio robi problem, nie tylko z ciałem. Niekoniecznie jest się otyłym przy cukrzycy, jak jest problem z trzustką, to się nagle chudnie. Ta choroba robi również problem z głową - niestety, czasem dochodzi depresja. Cukrzyca jest okropna, wiec naprawdę dobrze jest się badać regularnie, bo procent ludzi z tą chorobą gwałtownie rośnie.
Siemka wszystkim, tu Rachel!
Uwielbiam Pottera, mangi i inne takie sprawy.
Jak ktoś ma jakies pytania, pytajcie. Nie gryzę.
jestem cholernym czytaczem
Mam mnóstwo pomysłów, których nie kończę.
Ulubione anime i mangi:
1. My Hero Academia/Danganronpa
2. Noragami
3. Code Geass
4. Naruto
5. Mob Psycho 100

Super postaci i ich
Tapety, utworzone przez marmar9903 z reddita:
i.redd.it/8zpi8mduhin51.png
:midoriya - deku:
i.redd.it/06ti166hxvq51.png
:uraraka:
i.redd.it/kgzurwwkkpo51.png
:iida:
i.redd.it/d2vgcyawfbo51.png
:bakugo:
i.redd.it/nuj7lfd6mio51.png
:todoroki:
i.redd.it/qaxh7ucvywn51.png
:kirishima:
i.redd.it/csspfrgm54o51.png
:kaminari:
i.redd.it/uqzzk9h1g3r51.png
:asui:
i.redd.it/cvyl82o1spn51.png
:tokoyami:
i.redd.it/n72cqx625bp51.png
:sero:
i.redd.it/br6xu951wnq51.png
:jiro:
i.redd.it/e2jhe9i14wr51.png
:yaomomo:
i.redd.it/lpclznxr6pr51.png
:mina:
i.redd.it/ox1q6aycygt51.png
:kendo: - najlepsza
i.redd.it/x94gpbognmz51.png
:monoma:
i.redd.it/fg65n0hbez661.png
:tetsutetsu:
i.redd.it/9464d4gehbb61.png
:hatsume:
 
Prefix użytkownikaSam Quest
Widzę, że jesteśmy przy temacie cukru, więc i ja się wtrącę. Ja ze względu na ryzyko cukrzycy po ojcu muszę ograniczać słodkości, choć jest mi ciężko z tego zrezygnować. Niestety, cukrzyca serio robi problem, nie tylko z ciałem. Niekoniecznie jest się otyłym przy cukrzycy, jak jest problem z trzustką, to się nagle chudnie. Ta choroba robi również problem z głową - niestety, czasem dochodzi depresja. Cukrzyca jest okropna, wiec naprawdę dobrze jest się badać regularnie, bo procent ludzi z tą chorobą gwałtownie rośnie.


No u mnie też to było dużym motorem napędowym do odstawienia cukru. Teraz dopiero pijąc gorzką kawę i herbatę czuję jak bardzo mi go brakuje. Nawet sobie nie zdawałam sprawy z tego, że aż tak potrzebuje tego cukru w moim życiu. xD

Widziałam w starych postach, że Jadek jest śpiochem. Nie wiem czy to szkodliwe uzależnienie, ale ja też potrafię spać baaardzo długo. Jak nie śpię tych 8 -9 godzin, to jest ciężko.
i.imgur.com/T8lLRQU.png


Ściana uznania i miłości


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/d5.png


Daniel Radclffe to mój crush
Nie kłam, że go nie znasz
Harry'ego Pottera zagrał
niektórych nawet nabrał,
że ma oczy koloru zielonego
a tak naprawdę są niebieskiego
"Tak jak Ron" - woła Ulica
dziewczyna pięknego lica.
Potteromaniak z niej na schwał
i nie jest to żaden wał.

Daniel Radcliffe to mój crush
Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz
Z zarostem mu do twarzy
O takim Danie każda Samica marzy.


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_59/3_t2_2.jpg

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Czy to słońce, czy to deszcz
W moich myślach on wciąż jest
Myślę o nim nieustannie
Nawet gdy się kąpię w wannie

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nie wiem jak się to zaczęło
Lecz gdy serce moje drgnęło
Cała byłam zakochana
I tak kocham tego Dana

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

Nigdy o nim nie zapomnę
Nawet jeśli spotkam bombę
Jest to miłość jednostronna
Ale źle to nie wygląda

Oj nana, oj nana
Bardzo kocham Dana

wiersz by Elizabeth_



i.gifer.com/5lP2.gif

media1.giphy.com/media/Cw4JIAsQHweeQ/source.gif


Ściana chwały

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-redaktor.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-materialy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-prorok.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najkom20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20201.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminlenkrico.jpgwww.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_najzabawniejszy.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/auor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najlepszy_newsman.png
zapodaj.net/images/5e3ae3d9098f9.jpg
 
Prefix użytkownikaRachel Otterly
Ja też bardzo długo lubię spać, zdecydowanie przy 9 godzinach snu jest mi najlepiej. Kiedy śpię krócej - Houston, mamy problem. Kiedy krócej - to samo. Ciężko mi było w szkole, bo dużo zadań, treningi i wstawanie na rano nie pomagało i rozregulowało mój wewnętrzny zegar. W trakcie kwarantanny na szczęście udało mi się go naprawić, jest lepiej, zdecydowanie.
Gorzka herbata pomaga mi dobrze zacząć dzień, jest świetna do motywacji :)
Siemka wszystkim, tu Rachel!
Uwielbiam Pottera, mangi i inne takie sprawy.
Jak ktoś ma jakies pytania, pytajcie. Nie gryzę.
jestem cholernym czytaczem
Mam mnóstwo pomysłów, których nie kończę.
Ulubione anime i mangi:
1. My Hero Academia/Danganronpa
2. Noragami
3. Code Geass
4. Naruto
5. Mob Psycho 100

Super postaci i ich
Tapety, utworzone przez marmar9903 z reddita:
i.redd.it/8zpi8mduhin51.png
:midoriya - deku:
i.redd.it/06ti166hxvq51.png
:uraraka:
i.redd.it/kgzurwwkkpo51.png
:iida:
i.redd.it/d2vgcyawfbo51.png
:bakugo:
i.redd.it/nuj7lfd6mio51.png
:todoroki:
i.redd.it/qaxh7ucvywn51.png
:kirishima:
i.redd.it/csspfrgm54o51.png
:kaminari:
i.redd.it/uqzzk9h1g3r51.png
:asui:
i.redd.it/cvyl82o1spn51.png
:tokoyami:
i.redd.it/n72cqx625bp51.png
:sero:
i.redd.it/br6xu951wnq51.png
:jiro:
i.redd.it/e2jhe9i14wr51.png
:yaomomo:
i.redd.it/lpclznxr6pr51.png
:mina:
i.redd.it/ox1q6aycygt51.png
:kendo: - najlepsza
i.redd.it/x94gpbognmz51.png
:monoma:
i.redd.it/fg65n0hbez661.png
:tetsutetsu:
i.redd.it/9464d4gehbb61.png
:hatsume:
 
Prefix użytkownikaMikasa
To ja wam, dziewczyny, ponownie zareklamuję keto, bo to jeden z najlepszych sposobów na pokonanie cukrowych nałogów (i cukrzycy!!!) :D Jeżeli ktoś ma ochotę, to niech się odezwie, i ja chętnie pokieruję, jeżeli nie ma chętnych, to też katować nie będę.

Moim najbardziej szkodliwym uzależnieniem zdecydowanie pozostaje internet. Za dużo czasu marnuję zarówno na przyswajaniu newsów ze świata (najczęściej negatywnych, toksycznych), jak i na bezmózgim oglądaniu youtuba "dla relaksu".

Ostatnio trochę mi się udało to ograniczyć, dzięki temu, że jest ładna pogoda i uciekam na dwór. Ale jak czasem sobie pomyślę, ile rzeczy mogłabym osiągnąć zamiast siedzenia przed kompem, to aż mi wstyd, że marnuję powietrze.
zapodaj.net/images/5fc92f2c1a6a1.png

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownikaRachel Otterly
Hmmm... Jeszcze nigdy nie próbowałam diety keto, co to jest? Spróbowałabym, bo zdecydowanie mam problem z tym wszystkim, ze słodyczami, za dużą ilością cukru... Fajnie by było. Jak na razie ze mną jest całkiem ok, a ze niedługo mam obóz to trochę się schudnie :) Ale na razie tez biegam więcej po podwórku, jest ok, a ze dużo drzew rośnie, to tez nie jest za gorąco :)
Siemka wszystkim, tu Rachel!
Uwielbiam Pottera, mangi i inne takie sprawy.
Jak ktoś ma jakies pytania, pytajcie. Nie gryzę.
jestem cholernym czytaczem
Mam mnóstwo pomysłów, których nie kończę.
Ulubione anime i mangi:
1. My Hero Academia/Danganronpa
2. Noragami
3. Code Geass
4. Naruto
5. Mob Psycho 100

Super postaci i ich
Tapety, utworzone przez marmar9903 z reddita:
i.redd.it/8zpi8mduhin51.png
:midoriya - deku:
i.redd.it/06ti166hxvq51.png
:uraraka:
i.redd.it/kgzurwwkkpo51.png
:iida:
i.redd.it/d2vgcyawfbo51.png
:bakugo:
i.redd.it/nuj7lfd6mio51.png
:todoroki:
i.redd.it/qaxh7ucvywn51.png
:kirishima:
i.redd.it/csspfrgm54o51.png
:kaminari:
i.redd.it/uqzzk9h1g3r51.png
:asui:
i.redd.it/cvyl82o1spn51.png
:tokoyami:
i.redd.it/n72cqx625bp51.png
:sero:
i.redd.it/br6xu951wnq51.png
:jiro:
i.redd.it/e2jhe9i14wr51.png
:yaomomo:
i.redd.it/lpclznxr6pr51.png
:mina:
i.redd.it/ox1q6aycygt51.png
:kendo: - najlepsza
i.redd.it/x94gpbognmz51.png
:monoma:
i.redd.it/fg65n0hbez661.png
:tetsutetsu:
i.redd.it/9464d4gehbb61.png
:hatsume:
 
Prefix użytkownikaNedelle
Och, trochę się narobiło tych uzależnień w moim bądź co bądź dość młodym życiu, o zgrozo!
Najmniej zauważalnym jest chyba nawyk zażywania tabaki, co wykształciłam poprzez dołączanie do grupy specyficznych ludzi... tutaj ze mną jest różnie, bo raz zażywam dużo, co chwilę, a czasem mam kilka dni całkowicie bez. Razem z tabaką nauczyłam się pić dużo yerba mate, ale to akurat nie jest szkodliwy nałóg jezyk

Internet i gry komputerowe - kto już mając roczek siedział i pykał nerdowsko? Ano ja, tak! Dziś jak nie zabierze mi się komputera czy telefonu, to jestem nie do oderwania, co nie pomogło w zdalnym nauczaniu, niestety. O, Messenger też mogę tu dopisać - dochodzi do czasem kuriozalnych zachowań, np. będąc na randce i mając chłopa przy sobie potrafię sprawdzać, czy czegoś nie napisał!

Chociaż najbardziej charakterystycznym dla mnie uzależnieniem jest uzależnienie od muzyki - dosłownie wszystko robię z muzyką. Jadę autobusem w słuchawkach, jem i gotuję śpiewając, biorę prysznic, nawet pisząc ten post słucham openingów Naruto, haha! Gdy niczego nie słucham wpadam w panikę, dosłownie! :O

Przy okazji, dieta keto to ta, gdzie pije się kawę z masłem i w ogóle wszystko opiera się na tłuszczach? ;o
Hic sunt leones


"Z pokojem wspólnym Ravenclaw była taka fanowska teoria, że uczniowie starszych roczników mają tak bardzo gdzieś te zagadki (bo chcą po prostu wejść do siebie, czy po coś jak mówiliście), że odpowiadają na nie na olewkę. Przykładowo:
- Co ma wspólnego budzik i wiosło?
- Obu tych rzeczy nie powinno się wsadzać sobie w du...
- No.... w sumie racja.
A pierwszoroczni patrzą wtedy na nich ze zgrozą i traktują jak bohaterów :D"


Jesteśmy winni Szeregowemu przeprosiny. Szkoda, że nie pieniądze!


Co to jest? Błyszczy i jest niepokojąco duże!
Na pierwszy rzut oka to krystaliczny węgiel. Wynik oddziaływania ciśnienia i wysokiej temperatury.
Kowalski! W prostych żołnierskich słowach!
Inaczej najlepszy przyjaciel kobiety.
Paralizator?


Life's a piece of shit
When you look at it
Life's a laugh and death's a joke, it's true
You'll see it's all a show
Keep 'em laughin' as you go
Just remember that the last laugh is on you

i.pinimg.com/originals/97/35/3f/97353fe4cf71f36b7c09cda9a76458eb.gif


Cóż za draka, jaka farsa
Knedel nam odwala dansa
Sznejp aż oczy swe przeciera.
gdy do niego ta dociera.

Kluska bierze Sznejpa w tany
Slughorn cały uhahahany
Zaraz z nimi tańczyć chce
a to wszystko sen, hehe
- SQ <3


funkyimg.com/i/2vvaP.gif


Knedlu! Orędowniku Klusek! ty jesteś jak zdrowie.
Ile Cię trzeba wielbić, ta Kluska się dowie,
Co w Twą niełaskę wpadnie. Dziś wielkość Twą i chwałę
Widzę i opisuję, bo mam nadzieję, że literkę dostanę!
 
Prefix użytkownikaRachel Otterly
Też jestem uzależniona od muzyki, ale to jest akurat przyjemne uzależnienie, nie ma co narzekać. Niedawno pisałam o uzależnieniu od ambicji. No cóż, doszły kolejne: internet, zwłaszcza ta strona ostatnio. Jak na razie patrzę, czy moje ff lub artykuły zostały dodane, co mogę napisać na forum... Niby to jest uzależnienie, ale takie, z którym bardzo nie cierpię, a dziś szukam kolejnych okazji do punktów:)
Siemka wszystkim, tu Rachel!
Uwielbiam Pottera, mangi i inne takie sprawy.
Jak ktoś ma jakies pytania, pytajcie. Nie gryzę.
jestem cholernym czytaczem
Mam mnóstwo pomysłów, których nie kończę.
Ulubione anime i mangi:
1. My Hero Academia/Danganronpa
2. Noragami
3. Code Geass
4. Naruto
5. Mob Psycho 100

Super postaci i ich
Tapety, utworzone przez marmar9903 z reddita:
i.redd.it/8zpi8mduhin51.png
:midoriya - deku:
i.redd.it/06ti166hxvq51.png
:uraraka:
i.redd.it/kgzurwwkkpo51.png
:iida:
i.redd.it/d2vgcyawfbo51.png
:bakugo:
i.redd.it/nuj7lfd6mio51.png
:todoroki:
i.redd.it/qaxh7ucvywn51.png
:kirishima:
i.redd.it/csspfrgm54o51.png
:kaminari:
i.redd.it/uqzzk9h1g3r51.png
:asui:
i.redd.it/cvyl82o1spn51.png
:tokoyami:
i.redd.it/n72cqx625bp51.png
:sero:
i.redd.it/br6xu951wnq51.png
:jiro:
i.redd.it/e2jhe9i14wr51.png
:yaomomo:
i.redd.it/lpclznxr6pr51.png
:mina:
i.redd.it/ox1q6aycygt51.png
:kendo: - najlepsza
i.redd.it/x94gpbognmz51.png
:monoma:
i.redd.it/fg65n0hbez661.png
:tetsutetsu:
i.redd.it/9464d4gehbb61.png
:hatsume:
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.21