Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Harrych świąt!
14.05.2024 11:51
Shuffelin

Niezwyciężony mag
11.05.2024 23:08
Uwielbiam te emotki tutaj Kapelusz Atak pszczół Wiedzma przypominają mi stare dobre GG Czarodziej

Niezwyciężony mag
11.05.2024 23:06
Smierciojadek, było zgaduj zgadula Głupek

Harrych świąt!
11.05.2024 22:52
Hermiona Justysia, widzisz, jak trzeba było, to się przypomniało. :D

Niezwyciężony mag
11.05.2024 01:48
Nie wiem z kim maila pisałam. Ale udało mi się "przypomnieć" hasło xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Co robicie, kiedy wam się nudzi?
Prefix użytkownikaMikasa
Są wakacje, które co roku obiecujemy sobie wykorzystać w pełni, ale czasem zabraknie pieniędzy, czasem pogoda nie taka... Co robicie, kiedy nudzi wam się w domu, a macie już dość siedzenia przed komputerem i żadnych ciekawych książek w pobliżu?
Ja dzidsiaj wstałam specjalnie wcześniej, bo miała być piękna pogoda. Chciałam się opalać, a tu niestety tylko chmury i to ciemne. A nie chce mi się marnować kolejnego dnia na samorealizację moich Simów.
Może ten wątek poratuje kilka niezdecydowanych, zagubionych dusz, ktore znajdują się w podobnej sytuacji.
 
Prefix użytkownikaSixth Gun
Ja to lubię wyjść na miasto na spacer, zazwyczaj zajmuje mi to pół godziny bo strasznie szybko chodzę, ale co tam. Zazwyczaj chodzę sama, chociaż nie zawsze. A tak to przesiaduję przy książce albo na hpnecie ;P
Ostatnio mi się nie nudzi, chociaż nie wychodzę prawie z domu, bo się uczę B)
Glanek, jopro - jak zwał, tak zawał



www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najoryginalniejszy_nick.png


Jeżeli jesteś amatorem (lub amatorką) twórczości Borszewicza, to możemy się ożenić
 
Prefix użytkownikaMikasa
No niestety, nie umiem spać na zawołanie :D W wakacje przeważnie wstaję około 12,ale dziś własnie ambitnie podniosłam się o 9 rano. Co więcej, ja naprawdę mam co robić (bałagan w pokoju, pisanie tekstów na praktyki), ale oczywiscie moje lenistwo wygrywa.

Problem pierwszego świata - paradoks między lenistwem a niechęcią do nieróbstwa.
 
Prefix użytkownikaXeri
Hoh, jak mnie się nudzi to wchodzę na HPnet xD Ewentualnie, jeżeli nie ma nic nowego, to biorę się za jakąś książkę (obecnie jest to Plotkara. Jeżeli jest ładna pogoda to idę na dwór z tą książką i siadam na huśtawce i się bujam czytając. Jeżeli na HPnecie nie ma, a książka nieciekawa to wyciągam riveen na rower, albo ona wyciąga mnie, albo idę do niej tak po prostu. Czasem jeszcze piszę z koleżankami z klasy. Ogólnie to różne rzeczy xD
i60.tinypic.com/11jyots.gif

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Tu zawisł ten,
co troje zginęło z jego mocy.
Dziwnie już tutaj bywało,
nie dziwniej więc by się stało,
gdybyśmy się spotkali
pod wisielców drzewem o północy.

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Choć trup ze mnie już,
uwolnię cię od przemocy.
Dziwnie już tutaj bywało,
nie dziwniej więc by się stało,
gdybyśmy się spotkali
pod wisielców drzewem o północy.

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Tu do mnie miałaś zbiec,
żeby uniknąć przemocy.
Dziwnie już tutaj bywało,
nie dziwniej więc by się stało,
gdybyśmy się spotkali
pod wisielców drzewem o północy.

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się też?
W naszyjniku ze sznura
u boku mego nie czekaj pomocy.
Dziwnie już tutaj bywało,
nie dziwniej więc by się stało,
gdybyśmy się spotkali
pod wisielców drzewem o północy.



24.media.tumblr.com/5e7ea95eb3a66610a04f2ef69c96a95f/tumblr_mzoa4w9n8J1qfx172o5_250.gif

40.media.tumblr.com/db4b3542ad14dcd274e696dc3a7ee172/tumblr_nhs5ru1eXc1s9t61qo1_500.jpg

38.media.tumblr.com/ceac3d6d60bf1a7f26ac63d1c11c6466/tumblr_njkptkSyOh1un5mawo1_250.gif
 
Prefix użytkownikayersinia
Co robię jak się nudzę?... Nie nudzę się, bo zawsze coś robię ;) Gram na gitarze, rozszyfrowuję chwyty do piosenek, uczę się grać na perkusji, kręcę pojkami, żongluję, uczę się żonglerki kontaktowej, uczę się kręcić kijem, uczę się trików na flowersticka, gram na klawiszach, coraz rzadziej już na harmonijce... planuję nauczyć się: grać na flecie, robić szalik na drutach... oprócz tego, jak już wszystko mi się znudzi, to zawsze mogę poczytać książkę, obejrzeć film/serial, ewentualnie pograć na komputerze. A jak chce mi się wyjść na dwór, to mogę porzucać do kosza, pójść do parku linowego albo na minigolfa, ewentualnie do kina (jeśli mam kasę). W moim życiu nie istnieje coś takiego, jak nuda ;) I dlatego też nie rozumiem innych, kiedy mówią, że się nudzą. Mi wręcz brakuje czasu, żeby ogarnąć wszystko wyżej wymienione.
 
Prefix użytkownikaLossiril
Ja szukam nowej muzyki, bo wciąż jest mi jej mało.
Albo śpię, to jest genialne.
Ewentualnie oglądam moje ulubione sceny z filmów, albo marnuję czas na durne filmiki z yt.
Simsy 3 też dają radę, ale tracę przy nich poczucie czasu. Zupełnie.
"You could be great, you know, and Slytherin will help you on the way to greatness,
no doubt about that."


49.media.tumblr.com/8fd19fd808466128891dbc622e847972/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo2_r1_250.gif45.media.tumblr.com/0657b0d7361e18d2e9b9ad59589ba694/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo8_r1_250.gif49.media.tumblr.com/44cba2a6756c07fec6f86f9c6baeabe6/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo4_250.gif

45.media.tumblr.com/d941556ef09d4df2aa4255e2d1916738/tumblr_o20215Cx8Z1txsq03o1_500.gif

www.nrdfeed.com/gImages/draco-scream-gif-gif71a7c2e0904f25cbb722c4b60d0e809153c8694c07ea4.gif

25.media.tumblr.com/96e036d50d60465467af86aaa10d1985/tumblr_mifwnfHhoW1r1da95o1_500.gif


tumblr klik

'We must take a hard road, a road unforeseen. There lies our hope, if hope it be.'

'The world is indeed full of peril, and in it there are many dark places; but still there is much that is fair, and though in all lands love is now mingled with grief, it grows perhaps the greater.'


i59.tinypic.com/258b141.gif


'Deserves it! I daresay he does. Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgment. For even the very wise cannot see all ends.'

i58.tinypic.com/ne49j.jpg

It is not our part here to take thought only for a season, or for a few lives of Men, or for a passing age of the world. We should seek a final end of this menace, even if we do not hope to make one.


www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najciekawszy_podpis.png
 
http://morivrty.tumblr.com
Prefix użytkownikaYourSmile
Słucham muzyki, wyszukuję nowe zespoły, nowe kawałki itd. Albo przesłuchuję starocie. <3 Często wtedy czytam jakąś książkę. ;D
Mam pasję, a nazywa się ona kompozycja. Mam na koncie kilka latek szkoły muzycznej, więc nie jestem kompletnym amatorem, ale jednak nie jest to w żadnym stopniu dla mnie proste. W szczególności przelewanie tego na papier...
Film - to jest dopiero fajna sprawa. ;p Wieczorkiem, z kocykiem, kubkiem kakao. Genialnie. <3
A tak w ogóle to znajomi mi 'uprzykrzają' czas na moją tzw. nudę. ;D
 
Prefix użytkownikaUpadly Aniol
Kiedyś w ogóle się nie nudziłem ;). A później jak bywało naprawdę nudno, to telefon do kumpla jednego, drugiego i spotkanie z niczego. Na drugi dzień oczywiście suszyło strasznie, ale przynajmniej nuda została pokonana. Może spacer, ryby, rower, sprzątanie ?? - czemu nie ? Lepsze to niż "nic nierobienie". Film zawsze można jakiś odtworzyć, na ogródku coś porobić, a zimą odśnieżać. Najlepszym rozwiązaniem jest "przenudzić" tę nudę. Taki stan nie trwa przecież w nieskończoność. Czasem od dzieci można usłyszeć "Nudzę się". I zwykle trzeba jakieś zajęcie znaleźć. Gry, piłka, kolorowanki, książeczka - muszą coś robić. Ja tam już nic nie muszę. Po prostu nie mam czasu sie nudzić ;p
24.media.tumblr.com/tumblr_m8xhishKur1qhr8kmo1_400.gifauto.img.v4.skyrock.net/7396/7977396/pics/160621264.gif
 
Prefix użytkownikaLunatyczka
Dobra, ode mnie coś nowego - ćwiczę, ale to jest raczej nałożony przeze mnie obowiązek, ale rozciąganie sprawia mi przyjemność, więc jest to dla mnie pewnego rodzaju zabawa. Poza tym czytanie zaraz zabija nudę ;p W wolnych chwilach też rysuję lub piszę do tzn. "szuflady".
Tak ogólnie to w domu mam rodzeństwo młodsze - trudno się nudzić =.=
 
Prefix użytkownikaHermionka32
Jak mi się nudzi to wychodzę z koleżankami i kolegami na miasto. Od założenia kąta przesiaduję na hpnet. Nawet gdy nie chcę spać to siedzę. Często czytam różne książki i nocuję u koleżanek.
 
Prefix użytkownikaania potter
Ja jak się nudzę czytam książki;)A jak nie to rysuję,siedzę na Harry~Potter.necie albo na innych stronach komputerowych:)
Chyba że chodzę do biblioteki;)A jak to wszystko wydaje mi się nudne to dzwonię do kumpli i impreza!!!
lights will guide you home
and ignite your bones
and i will try
to fix you


w Hogwarcie możecie mnie znaleźć jako Anne Leishale Dino

www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_4z0q9RZEhNShaM6Ej35HuAWrDVZ4TyaU.gif
 
Prefix użytkownika-lavender-
Jak ja się nudzę, to słucham muzyki, czytam książki, rysuję, wychodzę z koleżankami... Oczywiście, nie obchodzi się bez siedzenia na kompie i na Harry~Potter.necie. Jakoś zawsze przychodzi mi coś do głowy :)
imgur.com/4tJxha0.jpg

Life is better when you dance.

imgur.com/5v5kL1t.gif


And if the music is good you dance.

imgur.com/MCbsHbX.gif


Never too tired for it.

imgur.com/gMbgChW.gif

imgur.com/4tJxha0.jpg

W Hogwarcie
Josephine Davis - klik!


imgur.com/4tJxha0.jpg

Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie.

imgur.com/spCiL4m.jpg

W Ravenclawie tylko ci,
których umysł pięknem lśni.


imgur.com/4tJxha0.jpg

imgur.com/h2aKCxL.gif


My body is like a rum chocolate souffle. If I don't warm it up right, it doesn't rise.

imgur.com/aaHYNMx.gif


Did you know that dolphins are just gay sharks?

imgur.com/RPgc5NQ.gif

imgur.com/4tJxha0.jpg

imgur.com/1V23D9i.gif

imgur.com/4tJxha0.jpg
 
Prefix użytkownikaPadida
Jeśli mi się nudzi to najczęściej siedzę w kompie ;p a tu dużo rzeczy do robienia.
Siedzę na HPnecie
Siedzę na takim jednym forum
Przeglądam strony ze śmiesznymi obrazkami (typu besty, kwejk)
Siedzę na deviantarcie (żebrzę o poitsy, szukam fajnych postaci czy adopcji...)
Rysuję. Zwłaszcza że teraz mam nowy program do rysowania ;p
Oglądam durne filmiki na yt

No ale, cały dzień przed kompem to niezdrowo.
Jak nie jest jeszcze ciemno, to biorę książkę, idę na taras i siadam albo kładę się na huśtawce i czytam :)
Znowu rysuję, ale na kartce
Robię jakieś szkice czy coś (żeby potem to w rysowaniu na kompie wykorzystać)
Idę na basen
Leżę i nic nie robię, tylko rozmyślam o niczym
Piszę z przyjaciółką
Próbuję ubłagać mamę, żeby pojechać na Mamuta (takie kąpielisko małe)
No... zawsze coś się znajdzie :)
zapodaj.net/images/71a1c7d3890e6.png


hej
 
Prefix użytkownikaFinnigan
W razie nudy - hmm, książkę jakąś się poczyta, ewentualnie krzyżówkę rozwiążę, muzyka to w każdej ilości, jazda rowerem też wchodzi w grę. Czasem trochę pogram lub poćwiczę trochę grę na swoim zabawkach(Roland + akordeon). Na pewno coś więcej mógłbym wymyślić, ale to może przy innej okazji
Czasem wystarczy zrobić jeden głupi błąd, by zobaczyć, jaka jest reakcja postronnych osób i wychodzą na jaw ich uprzedzenia z tej sytuacji.
 
Prefix użytkownikaMinoo
Ja akurat jestem takim typem, co za dużo czasu z innymi nie spędza. Ewentualnie czasem gdzieś z kimś wyjdę się spotkać, ale na ogół jestem sama w domu. I nie jest w sumie źle. Przede wszystkim zrobiłam sobie listę książek, które w te wakacje powinnam przeczytać, a jest ich tak dużo, że pewnie wszystkich nie zdążę. Oprócz tego planuję wrócić do gry na gitarze (kiedyś już grałam, ale był to raczej przymus przez ojca), a coś pobrzdąkać od czasu do czasu nie zaszkodzi. jezyk
No i ćwiczę angielski. Ostatnio dostałam też książkę do uczenia się hiszpańskiego i mam zamiar wreszcie sprawdzić swoje umiejętności ze swojego języka.

A poza tym codziennie oglądam jakiś film. No i regularnie biegam, żeby jakoś utrzymać formę. Simsy też potrafią nieźle zabić czas. Ostatnio często gram, głównie gdy mam tzw. chandrę.
"Czas przemija nawet wtedy, kiedy wydaje się to niemożliwe. Nawet wtedy, kiedy rytmiczne drganie wskazówki sekundowej zegara wywołuje pulsujący ból. Czas przemija nierówno - raz rwie przed siebie, to znów niemiłosiernie się dłuży - a mimo to przemija."
 
www.twitter.com/Atellian_Zuza
Prefix użytkownikabatalion_88
Jak się nudzę, to staram się "przenudzić" tę nudę... Trzeba się czymś zająć, ale czasem z pomysłem jest problem. Teraz na spacery średnio się chce z tymi warunkami atmosferycznymi. Nie chodzi nawet o leciutki mróz, ale ślizgawica na drodze nie jest niczym przyjemnym. Poza tym samotny spacer wydawałby się czymś głupim i... nudnym, ale ja jakoś zawsze tak robię. Drugim sposobem pewnie będzie książka, film w necie czy coś w TV. Chociaż z tym ostatnim, to ciężko znaleźć produkcję, której nie widziało się chociaż dwukrotnie. Z zaśnięciem jest nie najlepiej, więc na zawołanie nie potrafię pogrążyć się w błogim śnie. Zostają jeszcze znajomi, ale czasami odnoszę wrażenie, że z nimi mógłbym się też nudzić, choć rzadko xD. Albo sprawdzony sposób - wędrować po ciekawych stronach w wirtualnym świecie...
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Ja zazwyczaj siedzę z telefonem i przeglądam sobie neta, albo piszę z kimś na fejsie. Często też oglądam telewizję albo jakieś seriale czy filmy, albo czytam książki. Jeśli pogoda dopisuje - wychodzę na dwór z synkiem i pieskiem. Od czasu do czasu rysuję, ale niestety rzadko. Na urodziny dostałam książkę do kolorowania z HP, także intensywnie koloruję ;D. No, a kiedy mam wolną chwilę staram się ćwiczyć robienie makijażu i malowanie paznokci ;).
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 
Prefix użytkownikaHermionka78
Nigdy nie idało mi się ułożyć kostki rubika. Widziałam trudniejszą wersję kostki rubika jakaś szklana czy metalowa nie pamiętam. Mój przyszywany kuzyn składa taką kostkę w parę sekund. Jakoś strasznie nie rozumiem formuły tej kostki no, ale.. Próbowałam z tysiąc razy próbowałam ją złożyć, że mi się znudziło. Kosta rubika jak dla mnie nie jest najlepszym rozwiązaniem na nudę.
 
Harry-Potter.Net.pl
klaudar
No ja regularnie staram się podróżowac :) Przynajmniej kilka razy do roku wybieramy się gdzieś na weekend w jakieś nowe ciekawe miejsce :)
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.19