Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Wzór do naśladowania
23.04.2024 14:43
Smierciojadek, wszystkiego najlepszego i sto lat stażu na stronie życzę :birthday: :D

Harrych świąt!
22.04.2024 13:43
Dzisiaj mija równo 17 lat, odkąd jestem na stronie!

Sprzedawca prac domowych
21.04.2024 18:01
Wioletta, brawo ty!!!! Wrozka :birthday: kibic

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Filmy, bajki oraz seriale z dzieciństwa
Prefix użytkownikaWioletta
Co do Power Rengers to ja też zawsze byłam różowa, cnie! :D Chociaż zawsze była kłótnia. Natomiast w W.I.T.C.H zawsze byłam Irmą to ta z brązowymi włosami.

Czarodziejki też oglądałam, ale nie widziałam wszystkim odcinków. Lubiłam Prue, Paper i Phoebe. Uwielbiałam związek Paper z Leo, Bardzo było mi smutno jak zginęła Prue, a dołączyła Paige. Jakoś miałam problem żeby się do niej przekonać. Ten serial to nawet mój brat lubił. xD

No i Opowieści z Narnii nie lubię, więc akurat tego nie wspominam, ale rozumiem. :D

Z takich nowszych filmów lubię (to takie dzieciństwo, ale już klasy wyżej podstawówka czy gimba): Camp Rock, Randka z Gwiazdą, Mój wymarzony luzer, Garbus super bryka hahah :D
66.media.tumblr.com/tumblr_m7w3e1EGQt1qi99a3o1_400.gif


Severusie, jak mogłeś..


media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/3POlj6ueXAr6bf8j3EtDVQAohI0/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-/2016/01/14/936/n/1922283/31473ad6379f89e0_tumblr_m7q3sarQX11rxf32jo3_500/i/When-His-Hair-Becomes-Its-Own-Thing.gif


66.media.tumblr.com/851347c5eea14a6bb28865db2d39cacf/tumblr_mnfjpxvq3N1s5o7dro4_r1_500.gif


WYMOWNA - 26.07.2016
Przewodnicząca Karczmy Pod Parchatym Trollem - 22.09.2016 - 14.04.2017 (09.04)
Członek Redakcji: 14.06.2017! <3 25.09.2021..


funkyimg.com/i/2joAe.png


www.harry-potter.net.pl/images/articles/admzpiek2020.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/adminzpieklawiola.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/galeria.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_objawienie.png


Na zamówienie, i z żywej sympatii do mnie! Seksi Sznejp w ręczniku na głowie. <3
- od wspaniałej Matki Karczmy, Alette!


funkyimg.com/i/2joEp.jpg


Dla mnie, o Sznejpie utalentowana Alette. <3


[img][/img]


Z dedykacją dla mnie od Ewy!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170802_220052_057-1_1.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/screenshot_2017-08-07-19-14-24-2.png


Z dedykacją dla mnie od ulki kulki!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/img_20170726_161423_624.jpg


Od Klaudka! <3


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/sevcio.jpg


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/severus-675x937.jpg


Od Julki! Izrael!


www.harry-potter.net.pl/images/photoalbum/album_35/2w50byd.jpg


Wcześniej:
w Hogwarcie: Wioletta Elbren Escher
różdżka: 18 cali, sosna, pióro feniksa
czarodziej: półkrwi.
Quidditch: Obrońca Gryffindoru oraz Zastępca Kapitana

Pottermore: wiolcis
dom: Gryffindor
różdżka: heban, 12¼ cala, włos jednorożca.
 
Prefix użytkownikaPaulaSmith
Ja byłam żółtą, jak coś :D

Ale nie napisałam jeszcze o serialu, który od tygodnia sobie odświeżam, a który również kojarzy mi się z dzieciństwem/młodością. Jak już niektórym osobom wspomniałam, chodzi o Dr. Quinn xD Uwielbiam stroje z czasów wojny secesyjnej, te obfite spódnice- coś cudownego. Może mało to wygodne, ale dało się żyć, a wyglądało bosko. I te czepce i kapelusiki do kompletu- pamiętacie? xD
W każdym razie serial przekazuje ponadczasowe wartości o tolerancji dla innych kultur, dla ludzi innego koloru skóry, dla dr. Quinn wszyscy byli równi. Fajnie jest pokazane jak po przyjeździe z wielkiego miasta uczy się żyć na wsi. Podoba mi się jak ten serial jest zrobiony, uważam że aktorzy drugoplanowi są świetnie dobrani. No i Sally, dziki człowiek z gór, taki męski i zawsze gotowy pomóc damie w potrzebie :D
Edytowane przez Prefix użytkownikaPaulaSmith dnia 13.04.2017 11:45
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png


78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif


SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg
 
Prefix użytkownikaNedelle
A ja zawsze byłam odmiencem i sama na osiedlu oglądałam Power Raingersów. Tak mi się teraz przypomniało jak w przedszkolu bawiłam się z przyjaciółmi w teletubisie, a to, kim byłam, zależało od mojego humoru: raz byłam czerwoniutką Po, a raz Żółtą Lalą :D Marvela do dzisiaj nie oglądałam i jakoś nie chce mi się tego nadrabiać. Narnie lubię, ale czytałam tylko jedna książkę, część pierwszą, bo była lekturą xD Gdzieś ktoś wspomniał o Ulicy Sezamkowej - wow, ile ja czasu spędzałam na oglądaniu tej bajki! A już najbardziej kochałam Elmo i jego świat. Pamiętam, jak kiedyś miałam złotą rybkę i nazwałam ją Dorotka (do dzisiaj za nią płaczę, to był taki wspaniały zwierzak, zawsze umiała mnie pocieszyć!) i jak zauważyłam, że bardzo przypomina tę Elmo, to cała szczęśliwa byłam :D
Edytowane przez Prefix użytkownikaNedelle dnia 13.04.2017 11:51
Hic sunt leones


"Z pokojem wspólnym Ravenclaw była taka fanowska teoria, że uczniowie starszych roczników mają tak bardzo gdzieś te zagadki (bo chcą po prostu wejść do siebie, czy po coś jak mówiliście), że odpowiadają na nie na olewkę. Przykładowo:
- Co ma wspólnego budzik i wiosło?
- Obu tych rzeczy nie powinno się wsadzać sobie w du...
- No.... w sumie racja.
A pierwszoroczni patrzą wtedy na nich ze zgrozą i traktują jak bohaterów :D"


Jesteśmy winni Szeregowemu przeprosiny. Szkoda, że nie pieniądze!


Co to jest? Błyszczy i jest niepokojąco duże!
Na pierwszy rzut oka to krystaliczny węgiel. Wynik oddziaływania ciśnienia i wysokiej temperatury.
Kowalski! W prostych żołnierskich słowach!
Inaczej najlepszy przyjaciel kobiety.
Paralizator?


Life's a piece of shit
When you look at it
Life's a laugh and death's a joke, it's true
You'll see it's all a show
Keep 'em laughin' as you go
Just remember that the last laugh is on you

i.pinimg.com/originals/97/35/3f/97353fe4cf71f36b7c09cda9a76458eb.gif


Cóż za draka, jaka farsa
Knedel nam odwala dansa
Sznejp aż oczy swe przeciera.
gdy do niego ta dociera.

Kluska bierze Sznejpa w tany
Slughorn cały uhahahany
Zaraz z nimi tańczyć chce
a to wszystko sen, hehe
- SQ <3


funkyimg.com/i/2vvaP.gif


Knedlu! Orędowniku Klusek! ty jesteś jak zdrowie.
Ile Cię trzeba wielbić, ta Kluska się dowie,
Co w Twą niełaskę wpadnie. Dziś wielkość Twą i chwałę
Widzę i opisuję, bo mam nadzieję, że literkę dostanę!
 
Prefix użytkownikaEwa Potter
Właśnie przyjechali do mnie kuzyni i przypomnieli mi o bajce Ratunku jestem rybka pamietam, że bardzo mi sie podobała... Ciekawa jestem czy ktoś kojarzy?
Oglądaliśmy też namietnie Dawno temu w trawie taka bajka o swietnych mrowkach ^^
Power Raingers Mistyczna Moc- to pamietam, ale tych wersji było strasznie dużo, tu sie zamieniali w roboty tam w robotry zwierzeta xD Pamietam, że jedyna wersja jaka mnie wciągnęła to wlasnie mistyczna moc.Przypomniał mi sie jeszcze jeden serial, ktory ogladalam jak bylam dzieckiem- Zagubieni/zaginieni czy jakos tak. Uwielbialam, pilnowalam terminow, ale skonczyl sie na 3 sezonie... teraz jest wiecje, ale już mi się nie chce xD
 
Prefix użytkownikabatalion_88
Szczerze się dziwię, że nikt jeszcze na stronie nie zarzucił tej fajnej zabawie, że to pisanie postów na ilość, powtarzanie się, i że bez sensu ;)

Jeszcze raz... Jak można Alfa nie kojarzyć? To smutne i takie dołujące... Przepraszam Stary jestem jak nic. Moje dzieciństwo = Wasz niebyt ^^ ; )

Power Rangers znam - byłem tym czarnym wojownikiem w zabawach z sąsiadami xD Lubiłem ten serial i obejrzałem bardzo, ale to bardzo dużo odcinków. Czerwony i zielony byli najlepsi - Złoty był mega zły, Lord Zet xD wcześniej Rita xD O matko... mile to zawsze będę wspominał.

Gęsia skórka, z Archiwum X - znam, kocham, kochać będę. Tak samo jak pisaliście tu o Beverly Hills - także to kochałem. Byłem Dylanem, bo to alkoholik. Brandon taki lovelas - David ćpun xD Steve taki niezbyt mądry gościu...

Klan, Dr Quinn to także <3 Bardzo lubiłem. Naprawdę wiele obejrzałem w dzieciństwie. No i He-man także ^^ Kreskówka super ;p
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 
Prefix użytkownikaEwa Potter
Braveheart *.*
Chyba go sobie dzisiaj obejrzę, piękny film. Pamiętam, że ogladalam go z rodzicami jak byłam mała i tak sobie wyobrażałam swojego przyszlego męża xD taki oddany, kochający i wierny cudo.
Nie wiem jak mogłam o tym zapomnieć...
Oraz oczywiscie kochane filmy, które uwielbiałam ogladac z tatą
Kill Bill oraz Predator kocham i zawsze będę *.*
 
Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Wioletta, ja też zawsze byłam Irmą :D Byłam do niej najbardziej podobna, bo mam brązowe włosy i kocham wodę;) Zawsze chciałam mieć taką fryzurę jak ona...

Batalion, ja nie zarzucam niczego takiego ponieważ nie piszę na ilość i nie powtarzam się;) Kiedy był temat z Hagridem to napisałam jeden post, ale tutaj temat jest bardziej dla mnie bliski:)

Oglądałam jeszcze "Lessi wróć", ledwo to pamiętam, musiałam być bardzo mała.

Ktoś tu wspominał o strasznych bajkach. Taką bajką mojego dzieciństwa był "Mały Nemo w Krainie Snów", jest to historia o chłopcu, który przeniósł się do krainy snów i walczył z królem koszmarów, na prawdę to było straszne...:)

EDIT !

Chyba nie wyczerpię tego tematu, ale przypomniałam sobie moje dwa ukochane serie, Jurassic Park i Obcy! Mogłabym to oglądać non stop. Na pierwszej części Jurassic Parku byłam w kinie, miałam wtedy...no nie wiem ile lat, ale za mało. Bardzo się bałamjezyk Tak samo na Obcym, to był horror mojego dzieciństwa:)
Edytowane przez Prefix użytkownikaKlaudia Lind dnia 13.04.2017 16:58
 
www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikabatalion_88
Takie filmy pełnometrażowe to na pewno "Wilczyca" - nielegalnie xD To polski horror, ale jak się ma 5 lat, to można się na serio przerazić. W sumie to wtedy lepiej mi się wszystko oglądało. Będąc dzieciakiem nie miałem takich "możliwości" - wszędzie kanały, a na nich setki i tysiące kreskówek, programów. Dlatego to ograniczenie miało swoje plusy - i to duże.

Kto pamięta "Wywiad z wampirem"? Albo program z Piotrem Fronczewskim "Tato, a Marcin powiedział" xD To było dopiero coś... Poza tym Scooby Doo ;p Kocham do dziś, ale jako dziecko się nawet tego trochę bałem xD Mając te 6 lat nie do końca wiedziałem, że potwory i straszydła są udawane ; ) Było też "Ziarno" i "5,10,15" ^^ Taki program rozrywkowy dla młodzieży. Także doskonale pamiętam "Wielka gra" naprawdę dobry teleturniej.

Krzysztof Ibisz prowadził w 1992 roku "Czar par" - to nie to co dzisiejsze bełty z celebrytami. To miało klimat. Ludzie tańczyli (nie jakiś taniec z gwiazdami) ;-; No i kto pamięta "KOŁO FORTUNY"??? Super było <3
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 
Prefix użytkownikaKlaudia Lind
Skoro mowa o teleturniejach to ja oglądałam programy dziecięce, czyli Od przedszkola do Opola, 5.10.15, Ziarno, Pan Tik Tak, Mini Playback Show a dla dorosłych Familadę, Koło Fortuny, Randkę w ciemno i oczywiście Idź na całość, czyli bramki i kota w worku, na którego mówili Zonk haha^^
To były wspaniałe programy i rozrywka dla całej rodziny:)
 
www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikabatalion_88
Dobrze, że mi się przypomniało xD Randka w ciemno to był naprawdę weekendowy hit wtedy na TVP 1 - super był program. Jacek Kawalec - a potem Tomasz Kamel ^^ Tik Taka też pamiętam, bo to był obowiązkowy program wieczorem jak już lekcje miałem odrobione. Wielkich konkurencji wtedy nie było, poza tym gdzie i na jakim kanale?

A z seriali to na modłę PRL-u leciał ten 07 zgłoś się - z Borowiczem ;p Dla młodych: to dzisiejszy Malanowski xD Nie poznalibyście go ;d Cieślik on bodajże ;d

Idź na całość było mega the best ;d Ten kot w worku xD Zygmunt Chajzer jako prowadzący był fenomenalny, do dziś pamiętam. No dobrze... jak już tak skaczemy, to kto kojarzy wtedy reality show? Przecież byłem w I Gimbazie jak Big Brother powstał - to był dopiero HIT - tak samo na konkurencyjnym Polsacie Dwa światy a potem Bar (Gulczas, Klaudiusz, Frytka, Doda, Karolina, Seba, Picia, Manuela, Alicja ) - to byli wtedy pierwsi celebryci ;p Ech, ile to już lat minęło... /
Edytowane przez Prefix użytkownikabatalion_88 dnia 13.04.2017 20:30
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 
Prefix użytkownikaKlaudia Lind
O rany, Gulczas, a jak myślis,? Haha:D Pamiętam pierwsze edycje Big Brathera i Baru, byłam tym strasznie podjarana;) Chodziłam wtedy chyba do gimnazjum... Pamiętam, że rodzice nie bardzo pozwalali to oglądać:/
Nie pamiętam na jakim kanale leciał Tic Tak:/ Ale pamiętam rano Teleranek i tego koguta;)

Mam też wspomnienia programów dziecięcych, w których śpiewały Fasolki, taki zespół dzieciaków;) Miałam ich kilka kaset, śliczne piosenki:)
 
www.sagaoludziachlodu-rysunki.blogspot.com
Prefix użytkownikabatalion_88
Jeśli chodzi jeszcze o seriale, to "Grom w raju" i super Hulk Hogan. Pamiętam ktoś? A "Raj w tropikach" z takim detektywem Nico z kucykiem? Może Drużynę A lub McGaywera? Oglądało się to godzinami... Jeszcze taki helikopter, poza tym wiele filmów, w których prym wiódł nie kto inny jak Jean Claude van Dame. Zresztą, wszystkie te Karate Kid, Chuck Norris w niezapomnianym "Strażniku Teksasu"...

I na koniec napiszę Wam, że bardzo, ale to bardzo lubiłem jako dzieciak program - Koncert życzeń na TVP. Nic z tego nie rozumiałem, ale podobały mi się życzenia czytane przez panią prezenterkę. xD Mecze to inna bajka - te reprezentacyjne - finał Brazylia - Włochy w USA w 1994 roku. Do piłki podchodzi najlepszy włoski napastnik Roberto Baggio i... (nie wiecie co jest dalej nie? jezyk) PUDŁO. Romario był wtedy gwiazdą number one. Co do sportu, to noce z tatą - play off i NBA na TVP 2 <3<3<3 - Chicago Bulls, Utah Jazz, Seattle Super Sonics - Michael Jordan, Karl Malone, John Stockon, Charlesy Barkley, Pippen, Denis Rodman - matko... koszykówka na najwyższym poziomie ;d

to tyle - dzięki za dyskusję

PS śmiejcie się, ale oglądałem "czarodziejki z księżyca" xD Taksido rzucał różą - i ta cudna melodia ;p ^^
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 
Prefix użytkownikaPaulaSmith
Batalion pamięta, ale to był chyba Żar tropików xD przystojny był ten koleś z kucykiem i takim fajnym jeepem jeździł, no i te palmy tam, mogłabym tam.mieszkać xD

Jeszcze był taki serial z gadającym autem, ale totalnie nie pamiętam tytułu....
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wyd2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydpro2020.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminpaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admingadulapaula.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/objawienie.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/paula.png


78.media.tumblr.com/06faed4d6c3be0fab9fbd74bd1023201/tumblr_mxeds7ekEv1ru0os8o4_500.gif


SarahisSerce

funkyimg.com/i/2CwAW.jpg
 
Prefix użytkownikabatalion_88
Paula, no tak... To "Żar tropików" ; ) W moim wieku problemy z pamięcią to coś normalnego.

Jeszcze był taki serial z gadającym autem, ale totalnie nie pamiętam tytułu....


Śpieszę z pomocą. Otóż tytuł to "Nieustraszony". Samochód nie z naszych czasów, szybki, "gadający", "walczący". No i w roli głównej David Hasselhoff - jako Michael Knight. Znany zresztą z innego serialu, który też towarzyszył mojemu dzieciństwu. Chodzi oczywiście o "Słoneczny patrol" ;)

A niezniszczalny niemal helikopter? Mowa oczywiście o bardzo popularnym w czasach mojego dzieciństwa serialu pt. "Airwolf". Naprawdę wartkie kino akcji ^^

Były pilot wojskowy, by odnaleźć zaginionego, brata nawiązuje współpracę z agencją wywiadowczą i przeprowadza misje nowoczesnym helikopterem bojowym.


Za każdym niemal razem coś mi się przypomina, ale to świadczy tylko o tym, że moje dzieciństwo było już naprawdę dawno ^^ xD
i67.tinypic.com/2rdhw1i.png



m.popkey.co/ce2f16/X1Oxe_f-maxage-0_s-200x150.gifm.popkey.co/f3c2c0/YAAKy_f-maxage-0_s-200x150.gif
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.15