Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
|
Kobiecy kącik
|
|
Felice |
Dodany dnia 06.11.2015 22:08
|
![]() Pochwały: 1 Postów: 175 Dom: SlytherinPunkty: 2698 Ranga: Pomocnik Filcha Data rejestracji: 21.10.15 |
Angelina, ja używam masek do włosów z serii Biovax. Szczególnie przypadła mi do gustu Biovax Orchid, która zawiera ekstrakt z purpurowej orchidei. Producent zapewnia, że włosy stają się miękkie, nawilżone, i odżywione. Na moje włosy działa dobrze, ale każdy włos jest inny. Noce Węży![]() Elizabeth Prince x Emily Takoizu x Felice Nixon x Keira Foley Mam zielone oczy z charakteru... .![]() Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat. ![]() |
|
|
|
| Angelina Johnson |
Dodany dnia 07.11.2015 11:11
|
![]() Pochwały: 23 Postów: 8024 Dom: SlytherinPunkty: 32803 Ranga: Komentuj FF, to się uśmiechnę Data rejestracji: 13.05.07 |
Zapomniałam Wam wspomnieć, że mam okropnie, niewyobrażalnie wrażliwą skórę głowy i większość specyfików mnie uczula. Szczególnie tych z długim, dziwnym składem jak zauważyłam + te typowo ziołowe. Obecnie muszę włosy myć mega drogim szamponem Emolium, który poza tym, że mnie nie uczula i myje włosy, nie robi z nimi nic szczególnego. Dlatego szukam czegoś dodatkowego, co nie będzie miało kontaktu ze skórą głowy, a pomoże ogarnąć kłaczki ;D Ty tą maskę nakładasz na całą długość włosów? Ulka, ja właśnie wolałam unikać tabletek. Ale poczytałam trochę o tych tabsach i ludzie je sobie chwalą, więc może się skuszę. Jednak muszę poczekać z tydzień aż dostanę wypłatę Pamiętaj chemiku młody, komentuj ficki lub zmień się w odchody made by Mikasa, Butelka 31.07.2020r. ![]() ![]() ![]() ![]() Slytherin! Sss.. Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji. Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć. Krew na twoich rękach, Falka, Krew na twej sukience Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie Spłoń i skonaj w męce! Trochę wstyd, ale cóż, zasłużyłam ;D ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
hermiona03 |
Dodany dnia 07.11.2015 11:56
|
![]() Postów: 172 Dom: RavenclawPunkty: 513 Ranga: Prefekt Ravenclawu Data rejestracji: 29.08.15 |
Angelina, jeśli tak - to proponuję pewien olejek... Wiesz, w Rossmanie można kupić olejek z firmy greenelixir, ten olejek wcale nie jest jakoś strasznie tłusty a wystarczy tylko trochę kropelek na włosy i na prawdę pomaga. Przetestowałam to i ja i moja mama, Moja mama jest farbowana, ma problemy z włosami a i jej pomogło. Natomiast ja mam gęste, ale trochę zniszczone włosy a przy moim kolorze włosów (jestem trochę podobna do Luny ) wszystko widać. Tak więc, ten olejek jest często w przecenie, w małym opakowaniu... Ja zawsze używam go po myciu włosów i się sprawdza. Olejek nazywa się : Argan Oil Olejek jest z firmy : Greenelixir Ja zawsze spotykam go przy różnego rodzaju odżywkach i szamponach... Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN! Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!! Teraz za prezentuje ważne cytaty: ,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele'' Maria Kowalewska ,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła'' Wisława Szymborska ,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!'' Hermiona Granger'' Teraz jeszcze podziękowania: Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy ![]() Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''. batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy. kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP... ![]() W Hogusiu jestem Maja Choda ![]() |
|
|
|
Felice |
Dodany dnia 07.11.2015 14:22
|
![]() Pochwały: 1 Postów: 175 Dom: SlytherinPunkty: 2698 Ranga: Pomocnik Filcha Data rejestracji: 21.10.15 |
Angelina, ja maskę nakładam na końcówki, bo mam cienkie włoski i potem bym miała włosy jakby mnie krowa liznęła Jeśli masz tak wrażliwą skórę głowy to niestety nie wiem co mogłabym Ci polecić, żeby nie zrobić Ci krzywdy. Noce Węży![]() Elizabeth Prince x Emily Takoizu x Felice Nixon x Keira Foley Mam zielone oczy z charakteru... .![]() Skoro Ty jesteś dziwna i ja jestem dziwny, to się wspaniale składa, razem zadziwmy świat. ![]() |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 07.11.2015 19:49
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Angelina Johnson napisał(a): Zapomniałam Wam wspomnieć, że mam okropnie, niewyobrażalnie wrażliwą skórę głowy i większość specyfików mnie uczula. Szczególnie tych z długim, dziwnym składem jak zauważyłam + te typowo ziołowe To ogólnie nic dziwnego, że uczulają Cię szczególnie kosmetyki z długim składem - najlepsze kosmetyki, to te, których skład nie przekracza 10 pozycji. Im dłuższy skład, tym mniej poszczególnych składników w nim, w dodatku wiele z nich to konserwanty, parabeny, barwniki i inne dziwne rzeczy, które wręcz mogą szkodzić. Na wrażliwą skórę głowy polecam szampony na bazie aloesu (pod warunkiem, że nie masz na niego uczulenia) - nie wiem czy kojarzysz firmę Forever? Ich wszystkie produkty są na bazie aloesu, są drogie, ale ponoć bardzo dobre jeśli chodzi o łagodzenie takich reakcji skórnych. Poza tym, kojąco działa też szałwia, arnika górska. Na wzmocnienie włosów i paznokci dobrze przyjmować skrzyp polny, który jest bogaty w krzem. "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
Mikasa |
Dodany dnia 07.11.2015 21:42
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Pochwały: 21 Postów: 2007 Dom: RavenclawPunkty: 22743 Ranga: Niezwyciężony mag Data rejestracji: 24.04.13 |
Dziewczęta, ważne info 11 listopada to będzie dzień przecen na aliexpress i ogólnie polecam wam poszperać. Już teraz wyświetlają się ceny, jakie będą obowiązywać tego dnia i ja np. znalazłam zimowe skórzane kozaki przecenione z 200 dolarów na 30 dolarów... O_Otakże do boju ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Hermionka78 |
Dodany dnia 07.11.2015 22:18
|
![]() Pochwały: 6 Postów: 1108 Dom: RavenclawPunkty: 8296 Ranga: Praktykant w Św Mungu Data rejestracji: 10.08.15 |
Dziewczyny też mam info w rosmanie teraz są tańsze kosmetyki do oczu i lakiery do paznokci też można coś poszperać i coś fajnego dla siebie znaleść. Ja może jakiś lakier do paznokci kupię albo coś innego.
|
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 09.11.2015 21:18
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Hermionka - to masz złe info - lakiery były do 6.11, teraz są artykuły do makijażu oczu. Z tej okazji kupiłam sobie tusz z L'ORÉALa, za 25zł . Poza tym widziałam fajne kredki z "burżuła", ale ja kredek nie używam. Cienie bez szału. "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
Sam Quest |
Dodany dnia 10.11.2015 22:12
|
![]() Pochwały: 35 Postów: 3698 Dom: RavenclawPunkty: 45365 Ranga: Specjalista ds. sprzedaży Data rejestracji: 09.04.15 |
Mam do Was dziewczyny pytanie. Może któraś z Was ma podobny problem i ma na niego jakiś patent? Mam bardzo regularne miesiączki, nie są długie trzy dni Max cztery, ale zawsze w pierwszy dzień mam okropne mdłości i wymiotuje. Jestem niezdatna do pracy, a to bardzo nie na rękę mi jest. Próbowałam różnychtabletek, herbatek. Nic nie pomagało, więc poszłam do ginekologa, by sprawdzić, czy tam w środku wszystko olej. Zbadał mnie, zrobił USG i powiedział, że taki mój urok i można spróbować przez 3 miesiące z tabletkami antykoncepcyjnymi, których BARDZO nie chcę stosować. Nic innego nie wymyślił. A przepisał mi jeszcze Witaminę B6, która pomogła tylko w dwóch kolejnych miesiącach. Miesiąc temu pomógł mi Espumisan. Teraz nic nie dał. Jest to dla mnie bardzo meczace, tym bardziej, że często w cyklu mam mdłości. Generalnie mdłości to niezmienny element mojej codzienności, bardzo często jest mi niedobrze i zastanawiam się, czy ma to jakiś związek z cyklem. Macie jakieś pomysły co może pomóc? Z autopsji czy doświadczenia, kogoś kogo znacie? Z góry dziękuję Wam za wszelką pomoc bo jest to dla mnie mega ważne ![]() Ściana uznania i miłości ![]() Daniel Radclffe to mój crush Nie kłam, że go nie znasz Harry'ego Pottera zagrał niektórych nawet nabrał, że ma oczy koloru zielonego a tak naprawdę są niebieskiego "Tak jak Ron" - woła Ulica dziewczyna pięknego lica. Potteromaniak z niej na schwał i nie jest to żaden wał. Daniel Radcliffe to mój crush Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz Z zarostem mu do twarzy O takim Danie każda Samica marzy. ![]() Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Czy to słońce, czy to deszcz W moich myślach on wciąż jest Myślę o nim nieustannie Nawet gdy się kąpię w wannie Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nie wiem jak się to zaczęło Lecz gdy serce moje drgnęło Cała byłam zakochana I tak kocham tego Dana Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nigdy o nim nie zapomnę Nawet jeśli spotkam bombę Jest to miłość jednostronna Ale źle to nie wygląda Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana wiersz by Elizabeth_ ![]() ![]() Ściana chwały ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
fuerte |
Dodany dnia 10.11.2015 22:16
|
![]() Pochwały: 30 Postów: 3226 Dom: RavenclawPunkty: 58190 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 15.07.07 |
Wiadomo, że każdy organizm inaczej reaguje, ale poza tabletkami antykoncepcyjnymi to chyba niewiele można zdziałać. Nie wiem z jakich powodów nie chcesz stosować, ale jeśli ze zdrowotnych, to pocieszę cię, że ja wybrałam po prostu jedno opakowanie i dalej już nie wykupiłam, a pomogły mi i teraz od dwóch lat jestem w stanie funkcjonować. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
ulka_black_potter |
Dodany dnia 10.11.2015 22:32
|
![]() Pochwały: 39 Postów: 3422 Dom: HufflepuffPunkty: 36829 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 14.05.09 |
Znam, Sam, znamy. Ja mam na lato zawsze tak, że zwijam się z bólu i czasami kończy się to na pogotowiu. Oczywiście najlepszą radą jaką dali mi lekarze do tej pory to urodzenie dziecka, yaaay. Jest taki lek jak ketonal, który podają Ci w zastrzyku w tyłek, jak już trafisz przez ból na pogotowie. Dawka jest duża i trzeba ją odespać, ale działa mocno. Tabletki dostaniesz na receptę, nie można ich stosować za często, ale w najgorszych przypadkach dają radę. Może spróbuj zagadać z lekarzem ![]() Christian. ![]() Bo liczy się to, co masz w środku. ![]() Ale czasami warto założyć maskę. ![]() "ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB" "zmiennokanoniczne" "piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma" "po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu" by Cantaris Ula urzędniczka Zarejestruje ci chomiczka Da mu zielona kartę I marchewki starte <muza> by fuer |
|
|
|
Sam Quest |
Dodany dnia 10.11.2015 22:39
|
![]() Pochwały: 35 Postów: 3698 Dom: RavenclawPunkty: 45365 Ranga: Specjalista ds. sprzedaży Data rejestracji: 09.04.15 |
Fuerte, właśnie chodzi o względy zdrowotne przede wszystkim. Ulka, słyszałam o tym, u mnie gorzej z tymi wymiotami, niż bólem. Może spróbuję jeszcze raz do ginekologa. Dzięki dziewczyny za pomoc ![]() Ściana uznania i miłości ![]() Daniel Radclffe to mój crush Nie kłam, że go nie znasz Harry'ego Pottera zagrał niektórych nawet nabrał, że ma oczy koloru zielonego a tak naprawdę są niebieskiego "Tak jak Ron" - woła Ulica dziewczyna pięknego lica. Potteromaniak z niej na schwał i nie jest to żaden wał. Daniel Radcliffe to mój crush Wiesz dlaczego jeżeli oczy masz Z zarostem mu do twarzy O takim Danie każda Samica marzy. ![]() Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Czy to słońce, czy to deszcz W moich myślach on wciąż jest Myślę o nim nieustannie Nawet gdy się kąpię w wannie Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nie wiem jak się to zaczęło Lecz gdy serce moje drgnęło Cała byłam zakochana I tak kocham tego Dana Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana Nigdy o nim nie zapomnę Nawet jeśli spotkam bombę Jest to miłość jednostronna Ale źle to nie wygląda Oj nana, oj nana Bardzo kocham Dana wiersz by Elizabeth_ ![]() ![]() Ściana chwały ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
fuerte |
Dodany dnia 10.11.2015 22:53
|
![]() Pochwały: 30 Postów: 3226 Dom: RavenclawPunkty: 58190 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 15.07.07 |
Kwestia tego, ze ketonal nie uderza w przyczynę. A kuracja hormonalna moze wiecej zdziałać. Moze idz do jakiegoś innego ginekologa jeszcze, moze powinnaś zrobic jakies badania większe. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 11.11.2015 21:41
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
ulka_black_potter napisał(a): Oczywiście najlepszą radą jaką dali mi lekarze do tej pory to urodzenie dziecka, yaaay. Jp O kurde, to na niezłych lekarzy trafiłaś, skoro podali poradę rodem sprzed 30 lat... Urodzenie dziecka nie ma najmniejszego wpływu na ból miesiączkowy, co prawda, może podnieść Ci nieco próg bólu, ale to wcale nie oznacza, że sam ból będzie mniejszy, a jedynie jego odczuwalność. Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że po urodzeniu dziecka, ból jest jeszcze gorszy, bo trwa dłużej. Obecnie mam 4 czy 5 okres po porodzie i 4 dzień zdycham z bólu. Zawsze zdychałam pierwszego, czasem drugiego dnia, później już mnie nie bolało. A teraz? 4 dzień mnie boli i to tak, że momentami aż mnie z bólu zgina, a cały czas biorę leki przeciwbólowe, bo bym nie mogła wytrzymać. Także to u każdej kobiety może wyglądać inaczej. Już pominę to, że nawet jeśli bóle miesiączkowe zelżeją, to mogą pojawić się inne dolegliwości, które nie będą występować tylko przez kilka dni w miesiącu... Ja niestety mam ich sporo, ale ginekolog mi raczej nie pomoże, co najwyżej chirurg plastyczny, na którego oczywiście mnie nie stać. Także urodzenie dziecka to żadna metoda . Też nie wiem co mam z tymi bólami zrobić, co prawda mam jeszcze dość silne leki rozkurczowe i przeciwbólowe, ale niedługo mi się skończą i nie wiem czy lekarz mi na nie wypisze receptę bez wyraźnego powodu (wypisał mi receptę, jak pewnego dnia obudziłam się i nie mogłam wstać z łóżka i się wyprostować, bo tak mnie coś bolało po boku pleców, okazało się, że to jakiś skurcz, który dopiero po 3 dniach stosowania leków odpuśćił... )a antykoncepcji nie chcę brać, bo boję się, że zacznę tyć, a nie po to się odchudzam, żeby przytyć z powrotem. Chcę być szczupła, dążę do moich 55kg dość powoli i mozolnie, ale jak już je osiągnę, to nie chcę przytyć nawet kilograma, a niestety, po tabletkach antykoncepcyjnych może mi się to nie udać. Chociaż niewątpliwie są praktyczną metodą i jakby nie patrzeć, dość skuteczną. Gdybym musiała je brać w innym celu niż złagodzenie bóli miesiączkowych czy po prostu, zabezpieczenia się przed nie planowaną ciążą, to pewnie bym je brała, ale póki co mogę bez nich żyć, więc jest ok. Sam Quest - pójdź do lekarza po skierowanie i zrób sobie pełną morfologię, skoro mówisz, że masz mdłości częściej niż tylko podczas okresu, to może mieć to zupełnie inne podłoże, a po prostu ból brzucha i skurcze mięśni te wymioty mogą potęgować. Polecam iść Ci też do lekarza, typowo od tego typu problemów (dobrze myślę, że to gastrolog? Pewna nie jestem, nigdy nie byłam), bo tak jak powiedziałam, może to być zupełnie coś innego. Mi się sporadycznie też mdłości i wymioty podczas okresu zdarzają, ale to raczej z bólu niż tak po prostu. "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
Mikasa |
Dodany dnia 05.12.2015 12:51
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Pochwały: 21 Postów: 2007 Dom: RavenclawPunkty: 22743 Ranga: Niezwyciężony mag Data rejestracji: 24.04.13 |
Sam Quest - zmień lekarza, to raz. A dwa - myślę, że tabletki antykoncepcyjne to dobry pomysł, o ile nie masz problemów z krzepliwością krwi. Ale tak to naprawdę może pomóc. A przyszłam tu z innego powodu. Znalazłam bardzo fajną stronę kosmetyczną. Jestem w trakcie poszukiwania dobrego kremu dla siebie i trafiłam tutaj http://www.paulas... może komuś się przyda, można się naprawdę dużo dowiedzieć i dopasować sobie odpowiednią pielęgnację twarzy.W wieku 20+ to powoli już zaczyna mieć znaczenie ![]() antykoncepcji nie chcę brać, bo boję się, że zacznę tyć, a nie po to się odchudzam, żeby przytyć z powrotem. Kiera, tak jak rodzenie dziecka na bóle,to jest pogląd sprzed 30 lat. Współczesne tabletki już nie zatrzymują wody w organizmie i nie mają żadnego wpływu na Twoją wagę. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 06.12.2015 21:18
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Mikasa - a to akurat nie prawda, bo brałam przez jakiś czas antykoncepcję i przytyłam bardzo dużo, nie zmieniając diety. Jakby na to nie patrzeć to są hormony, a hormony u jednych mogą powodować tycie, u innych nic, a jeszcze u innych spadek wagi. Co do zatrzymywania wody w organizmie - to co mi przybyło to zdecydowanie nie była woda, byłam u dietetyka i wyszło na to, że poziom wody praktycznie się nie zmienił. Także drugi raz nie chcę ryzykować, może kiedyś, ale na pewno nie teraz. "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 06.12.2015 21:18
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Mikasa - a to akurat nie prawda, bo brałam przez jakiś czas antykoncepcję i przytyłam bardzo dużo, nie zmieniając diety. Jakby na to nie patrzeć to są hormony, a hormony u jednych mogą powodować tycie, u innych nic, a jeszcze u innych spadek wagi. Co do zatrzymywania wody w organizmie - to co mi przybyło to zdecydowanie nie była woda, byłam u dietetyka i wyszło na to, że poziom wody praktycznie się nie zmienił. Także drugi raz nie chcę ryzykować, może kiedyś, ale na pewno nie teraz. "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
Katherine_Pierce |
Dodany dnia 26.06.2016 12:39
|
![]() Pochwały: 29 Postów: 5926 Dom: GryffindorPunkty: 47342 Ranga: Członek Rady Strachu Data rejestracji: 31.10.14 |
Dawno nic tu nie było to może ja ![]() Czy któraś z Was stosuje//stosowała/ma zamiar stosować bańki chińskie? Kilka dni temu dostałam swoje zamówienie, jestem na razie po trzech masażach ale o to co mogę już powiedzieć: - boli momentami bardzo - robią się siniaki, ale to wina bardziej moja, bo pierwszego dnia trochę źle to robiłam ![]() + mimo iż boli jak cholera to masaże na łydkach niemal od razu, już po pierwszym użyciu to czułam, przynoszą ulgę moim umęczonym nocnymi kurczami łydkom. Serioooo.. + ponoć już po 4 tyg (używa się tego co 2-3 dni) widać sporą redukcję cellulitu ![]() + poprawia krążenie Jak na razie nie mogę sama powiedzieć czy wszystkie wymieniane korzyści w ulotkach (a jest ich sporo) są prawdziwe, ale na pewno będę stosować dalej przynajmniej na łydkach Moja chrisowa TOP5 ![]() 1. Always&Forever Chris Wood ![]() 2. Chris Hemsworth ![]() 3. Chris Evans ![]() 4. Chris Pratt ![]() 5. Chris Pine ![]() Maybe, you don't know Katherine at all. Did it ever occur to you that you have no idea who I really am? [/center]![]() Mam talenty różne, lecz nie należy do nich poezja staram się klecić słowa aby była w tym finezja. Obietnice złożyłam, więc spełnić ją należy admin co nie dotrzymuje słowa? Kto mu uwierzy? Z przeprosinami do Ciebie Kath pędze aby nie popaść w wieczna nędzę. Kiedy Mafia się z wielką pompą rozpoczęłą, nie chciałam aby osoba z miasta zginęła. Choć początkowo w mych oczach byłaś podejrzana, wymówka z brakiem czasu, zdawała się odgrzewana. Gdy zaś ufać zaczęłam w twe piękne słowa, mafia nie pozwoliła, by lekka stała się ma głowa. Rozkazali głosować wbrew mojej woli, musiałam się pilnować aby nie wyjść z roli. Swojego słowa bronić miałam zacięcie, najlepiej tak aby wśród innych miało ono wzięcie. Przepraszam najszczerzej, lecz nie cała moja jest wina, głosu bym na Ciebie nie oddała, gdyby nie mafii kpina. Grałaś zacnie, choć nie każdy to potrafił docenić, szkoda, że losów miasta nie udało nam się zmienić. Z najszerszymi przeprosinami, Tako. Cóż to tak echem pijackich krzyków rozbrzmiewa I z dupy łzy śmiechu rozlewając rzęsiste Wciąż sunie w dół siłą tyłków rozpędzone Ciemność nagłą powitać co się jej nie spodziewa To z trzech części całość misternie złożona Co czerwieni blaskiem ciekawskie oczy razi I bucha wciąż gdy w dół tak pokracznie złazi Zielonym długim poddupcem połączona A każdy człon tego przedziwnego bytu Nie przez Boga do życia powołanego Lecz przez wyobraźnie chore i łyki płynu czystego Zdaje się niczym wobec wspaniałości swego odbytu Bo piękny on niczym moszna na nieboskłonie Mądry jak żadna ze stóp co na świat zrodzona A zabawna tak, że aż strach Oto jest Kath Gne - Twoje przedtyłcze <3 Ołtarzyk uwielbienia Chrisa ![]() Autorstwa pięknej i utalentowanej Gne <3 Chris to dupa jakich wiele, Męski facet w fajnym ciele, Serial o nim Kath ogląda, Lecz na tyłek wciąż spogląda. Na nic próby oderwania Wzroku od słodkiego drania, Uśmiech jego mówi wiele Aż mam ciarki na całym ciele! By Sam Quest ![]() The wasted years, the wasted youth The pretty lies, the ugly truth And the day has come where I have died Only to find, I've come alive ~Teen idle ![]() I was angry with my friend; I told my wrath, my wrath did end. I was angry with my foe: I told it not, my wrath did grow. And I waterd it in fears, Night & morning with my tears: And I sunned it with smiles, And with soft deceitful wiles. And it grew both day and night. Till it bore an apple bright. And my foe beheld it shine, And he knew that it was mine. And into my garden stole, When the night had veild the pole; In the morning glad I see; My foe outstretched beneath the tree. Do hymnu! Katherine jak ten kwiat wykwitła na stronie, Katherine zostanie z nami po wsze czas. Skromniutka i gadatliwa, wielka jej chwała, bo serce jej ogromne niczym głowa Andrzeja. Refren: Chwała Ci nasza, Katherino! Filmowcu najlepszy, kochana userko! Znajomość TVD największą masz! Chwała Ci, nasz pierniczku! Twa sława się ciągnie za Tobą niczym smród. Lecz nie martw się tym, bo oznacza on Twój trud. Każdy go do docenia, bo robisz cuda od niechcenia. Trzymaj tak dalej, a nagrodzi Cię ktoś! Refren. Upijałaś się w Karczmie, szalałaś w Hogwarcie, lecz byłaś w stanie pokonać Parchatego Trolla. Dzielnie walczyłaś w konkursie literackim, w redakcji Proroka zasiadłaś niczym król. Refren x2 ~ Pszemek - łosiek <3 ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 26.07.2016 15:52
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Kathrine - ja stosowałam, ból i siniaki nieziemskie na początku, ale efekty były niezłe. To absolutnie nie Twoja wina, ze tworzą się siniaki, w zasadzie to jest to nawet wskazane. Działają dobrze na cellulit, na obolałe i zmęczone mięśnie, a w miejscach, w ktorych powstają siniaki, skóra się intensywniej regeneruje. Polecam, ale trzeba być systemstycznym, ja nkestety nie jestem "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
Mikasa |
Dodany dnia 01.02.2017 21:51
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Pochwały: 21 Postów: 2007 Dom: RavenclawPunkty: 22743 Ranga: Niezwyciężony mag Data rejestracji: 24.04.13 |
Siema! Odświeżam temat. Pytanie jest następujące, czy znacie jakies sprawdzone przepisy na domowe zabiegi na twarz? Chodzi mi o jakieś takie maseczki czy okłady o przeróżnych właściwościach, które można przyrządzić w domu z naturalnych składników. Właśnie czytam o zbawiennych właściwościach żurawiny i zastanawiam się, czy któraś z was się kiedyś nią okładała Starość nie radość, trzeba trochę zadbać o skórę, a nie uśmiecha mi się wydawanie hajsu na drogie kosmetyki, więc... może ktoś coś wie. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny




Slytherin
























Ravenclaw



Gryffindor

































Hufflepuff




































