Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
Osoba nad Tobą
Prefix użytkownikaXeri
Slyśluz, mwahahah xD

Sheeby to leniwa Kluska. Ma fejm na asku, który kupiła w Biedronce, nie, to jej mama kupiła, ale już nie ma i ja nie mogę kupić ;< Jest bardzo wygadana, ale często nie ogarnia. Lubię w niej to, że jest zabawna, aczkolwiek często smutna. Zjeździła na rolkach całe Siemki, ale nie chce jej się ruszyć dupy do kiosku po Głos xD Całymi dniami gra w Simsy. Siedzi do późna na kompie, a jak nie może spać to pisze do MoMo.

Avatar ładny, ale taki nudny
Podpis, który pokazuje jej miłość do Hufflenia xp
i60.tinypic.com/11jyots.gif

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Tu zawisł ten,
co troje zginęło z jego mocy.
Dziwnie już tutaj bywało,
nie dziwniej więc by się stało,
gdybyśmy się spotkali
pod wisielców drzewem o północy.

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Choć trup ze mnie już,
uwolnię cię od przemocy.
Dziwnie już tutaj bywało,
nie dziwniej więc by się stało,
gdybyśmy się spotkali
pod wisielców drzewem o północy.

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się?
Tu do mnie miałaś zbiec,
żeby uniknąć przemocy.
Dziwnie już tutaj bywało,
nie dziwniej więc by się stało,
gdybyśmy się spotkali
pod wisielców drzewem o północy.

Czy chcesz, czy chcesz
pod drzewem skryć się też?
W naszyjniku ze sznura
u boku mego nie czekaj pomocy.
Dziwnie już tutaj bywało,
nie dziwniej więc by się stało,
gdybyśmy się spotkali
pod wisielców drzewem o północy.



24.media.tumblr.com/5e7ea95eb3a66610a04f2ef69c96a95f/tumblr_mzoa4w9n8J1qfx172o5_250.gif

40.media.tumblr.com/db4b3542ad14dcd274e696dc3a7ee172/tumblr_nhs5ru1eXc1s9t61qo1_500.jpg

38.media.tumblr.com/ceac3d6d60bf1a7f26ac63d1c11c6466/tumblr_njkptkSyOh1un5mawo1_250.gif
 
Prefix użytkownikaSheeby
Ej, połowę dowiedziałaś się z mojego aska i innych ;<
Nie jestem leniwą Kluską, tylko pisać nie umiem ;c
I nie jestem zawsze smutna, zawsze jestem tryskająca energią i z uśmiechem ;<

Xeri to osoba szczera, sympatyczna i nie pasująca do Slytherinu. Do tej pory pamiętam jak Cordiale uczyła ją jak być Ślizgonką, a ja ustaję przy tym, że ma być Kluską. Poza tym stara się (słabo ci to wychodzi) zdobywać punkty dla swojego obślizgłego domu. Lubi zadawać pytania oraz zazdrości mi fejmu, cóż. ;D
Bierze udział w konkursach, często jest na sb. Ma tutaj dwie siostry. Ma duży dom i mieszka na wsi.
Kocha czytać książki i wali cytatami w opisie ;p
Jest inteligentna i lubi jak ją lubią. Ma na imię Weronika.
45.media.tumblr.com/32c9bbab3da0f54d7b04292d879417f7/tumblr_mv1sjcR8RD1rz2bopo1_500.gif


Julia part smart


31.media.tumblr.com/43e3ae49ca2101eb09376df0d80310b2/tumblr_inline_mqc21nrBPO1qz4rgp.gif
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Znowu Sheeby? Boże.

Julia jest leniwą Puchonką czyli prawdziwą Puchonką. Jednak wyróznia się pośród reszty Puchonów tym, ze jednak jakieś punkty zdobywa. Jest ładna, bo widziałam na fejsie. Jest Kluskowata do bólu kości o czym świadczy nawet jej podpis. A ja tak nie cierpię tego określenia:<


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaSheeby
Idź ty i się odczep od mojego wspaniałego opisu. ;<

Ulka, rozlazła Kluska, wszędzie jej pełno. Nienawidzi gdy ktoś mówi ja pitole, kocha gdy jest nazywana księżniczką lub królową. Każdy ją lubi, dlaczego? Bo to Ula. Woli jak mówi się na nią Ula niż Ulka. Sporo czasu jest już na stronie i zawsze wymaga ode mnie pisania tych nieszczęsnych artów, pomimo tego, że mi nie wychodzą. Rozleźle się wypowiada na forum, a wszystko co robi, musi być stuprocentowo najlepsze ;D
Jest ciut leniwa, ale stara się wykazać pracowitością. Przykładowa Pani Prefekt ucząca Kluski być dobrymi użytkownikami.

Nie wiem co jeszcze dodać, opisujcie mnie. ;p
45.media.tumblr.com/32c9bbab3da0f54d7b04292d879417f7/tumblr_mv1sjcR8RD1rz2bopo1_500.gif


Julia part smart


31.media.tumblr.com/43e3ae49ca2101eb09376df0d80310b2/tumblr_inline_mqc21nrBPO1qz4rgp.gif
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Sheeby jest dziewczyną. Sheeby zalicza się do młodzieży gimbusowej. Sheeby została ostatnio prefektem. Sheeb ma długie włosy. Sheeby ma na imie Julia. Cześć Sheeby, do końca zycia bd się opisywac nawzajem.;p


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaPortugas
Nie będziecie xD

Ulka_black_potter ma na imię Urszula xD (tak myślę). Jest dziewczyną. Ukończyła gimnazjum. Szuka sobie mieszkania. Była prefektem. Więcej o tobie nie wiem ^^
kocham juliettę115


Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie.


oi62.tinypic.com/35lvi50.jpg
Ach, ta Łapka Love


i58.tinypic.com/24dr61t.png

fc03.deviantart.net/fs71/i/2013/051/6/3/clementine_from_the_walking_dead_the_game_by_dorimacus-d5luis8.jpg


Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico Cwaniak
Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa:
~ Nior ^^




fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/247/5/a/the_walking_dead_video_game___facebook_cover_by_enveedesigns-d5dm6t3.png


i.imgur.com/SYhANSm.png
 
GotujJajkaZPortem.com
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Boże, PortugasxD Gimnazjum ukończyłam już milion lat temu...

Porugas był jedną z pierwszych osób, które zapadły mi w pamięci po powrocie na stronie (to były chyba jego pierwsze dni tutaj). Gdy pisaliśmy razem ff na temat początku HPnetu nie mogłam wyrobić z beki gdy czytałam jego posty. Na szczęście teraz pisze juz składnie i ładnie.

Wydaje mi się, że chodzi do gimnazjum, ale nie jestem pewna.

Nie podoba mi sie jego nowy nick. Portugas był zdecydowanie lepszy;p

O lol, patrzę na Twój podpis, Port i ja tam jestem opisana! Haha, dziękixD Jestem zabawna, huehue.

, ku zdziwieniu wielu jestem płci męskiej wiele osób mówi mi, że mam kobiecą twarz.

Hahaha, pękam ze smiechuxD


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaPortugas
Ursus nie ma chłopaka. Nadal uważa, że jest lepszym prefetem niż Sheeby xD Zarejestrowała się 14.05.2009 o godzinie 13:49 xD Rzadko się udziela w tym dziale. Ma strasznie dużo pochwał

źródło: Jej profil xD
kocham juliettę115


Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie.


oi62.tinypic.com/35lvi50.jpg
Ach, ta Łapka Love


i58.tinypic.com/24dr61t.png

fc03.deviantart.net/fs71/i/2013/051/6/3/clementine_from_the_walking_dead_the_game_by_dorimacus-d5luis8.jpg


Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico Cwaniak
Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa:
~ Nior ^^




fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/247/5/a/the_walking_dead_video_game___facebook_cover_by_enveedesigns-d5dm6t3.png


i.imgur.com/SYhANSm.png
 
GotujJajkaZPortem.com
Prefix użytkownikaLossiril
Porta wszędzie jest pełno. Ma obsesję na punkcie świnek morskich. Zadaje dziwne pytania nowym użytkownikom w temacie "Przestaw się". Nadużywa emoty xD. Ma tak długi podpis, że przewijając go można dostać zakwasów w palcu. Do niedawna był swisto-swinką. Prawie zawsze ma dzikie avatary. Młode to, bo wiosen ma dopiero 13. Generalnie taki Port, to pocieszna istota, ale gdy chce, to potrafi zajść za skórę.
"You could be great, you know, and Slytherin will help you on the way to greatness,
no doubt about that."


49.media.tumblr.com/8fd19fd808466128891dbc622e847972/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo2_r1_250.gif45.media.tumblr.com/0657b0d7361e18d2e9b9ad59589ba694/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo8_r1_250.gif49.media.tumblr.com/44cba2a6756c07fec6f86f9c6baeabe6/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo4_250.gif

45.media.tumblr.com/d941556ef09d4df2aa4255e2d1916738/tumblr_o20215Cx8Z1txsq03o1_500.gif

www.nrdfeed.com/gImages/draco-scream-gif-gif71a7c2e0904f25cbb722c4b60d0e809153c8694c07ea4.gif

25.media.tumblr.com/96e036d50d60465467af86aaa10d1985/tumblr_mifwnfHhoW1r1da95o1_500.gif


tumblr klik

'We must take a hard road, a road unforeseen. There lies our hope, if hope it be.'

'The world is indeed full of peril, and in it there are many dark places; but still there is much that is fair, and though in all lands love is now mingled with grief, it grows perhaps the greater.'


i59.tinypic.com/258b141.gif


'Deserves it! I daresay he does. Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgment. For even the very wise cannot see all ends.'

i58.tinypic.com/ne49j.jpg

It is not our part here to take thought only for a season, or for a few lives of Men, or for a passing age of the world. We should seek a final end of this menace, even if we do not hope to make one.


www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najciekawszy_podpis.png
 
http://morivrty.tumblr.com
Angelina Johnson
Loss, ta mała Loss.

Loss jest wielką fanką twórczości Tolkiena, szczególnie Władcy Pierścieni. Najbardziej kojarzy mi się z ciągłą zmianą avatara i podpisu. Nie zdążę przyzwyczaić się do obecnego, a ta już zmienia. Masakra!
Poza tym jest osobą raczej bezkonfliktową i spokojną, mając własne zdanie nie wykrzykuje go i gdy ktoś się z nią nie zgadza, spokojnie przyjmuje to do siebie. Dzięki niej zasłuchałam się w celtyckiej muzyce. Loss ogólnie wydaje mi się uosobieniem szaleńczego spokoju i mimo, iż może się to wyrażenie wydawać błędne, ona właśnie taka jest!


Pamiętaj chemiku młody, komentuj ficki lub zmień się w odchody
made by Mikasa, Butelka 31.07.2020r.

image.spreadshirtmedia.net/image-server/v1/mp/designs/143618396,width=178,height=178,version=1077033415/chemia-milosci.png


s5.ifotos.pl/img/batpng_aewxhsq.png


img.joemonster.org/i/2018/01/mowiace_02.jpg


img.joemonster.org/i/2014/05/slodkiezdjecia_19.jpg


Slytherin! Sss..

Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji.
Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć.



Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!

Trochę wstyd, ale cóż, zasłużyłam ;D
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/redaktorang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/autorartang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_naj.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_naj_pomocny_adm.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_admin_naj.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_komentator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najmilszy_administrator.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najmilszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_komentator.png
 
Prefix użytkownikaPortugas
Angelina jest dziewczyną. Nigdy nie zmieniła avatara i podpisu. Nic o nie nie wiem xD Lubi oglądać kucyki pony z napisami polskimi. Nie dodała żadnego zdjęcia. Zdobyła aż 50 punktów dla domu... stanowczo za dużo... Ma tylko 6 pochwał, a wszyscy wiemy, że sta ją na więcej xD
kocham juliettę115


Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie.


oi62.tinypic.com/35lvi50.jpg
Ach, ta Łapka Love


i58.tinypic.com/24dr61t.png

fc03.deviantart.net/fs71/i/2013/051/6/3/clementine_from_the_walking_dead_the_game_by_dorimacus-d5luis8.jpg


Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico Cwaniak
Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa:
~ Nior ^^




fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/247/5/a/the_walking_dead_video_game___facebook_cover_by_enveedesigns-d5dm6t3.png


i.imgur.com/SYhANSm.png
 
GotujJajkaZPortem.com
Prefix użytkownikaLapa15
Portugas jest fajny. No, w niektóre dni zdarzają sie wyjątki.
Porti chodzi do pierwszaków gimbósowych, jak to ja nazywam. Jaest wnmiarę miły, czasem pomocny. Fajnie się z nim gawędzi na gg. Cieszy się z bycia tzw kluską.
Avek - cudny, kocham takie
Podpis- tajemniczyyyy xD
media.giphy.com/media/R6DRohtmrCf9m/giphy.gif


***
Moje wewnętrzne oko tu cierpi

***

i66.tinypic.com/2d0kx0l.png
 
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Łapa jest osobą tajemniczą. No bo skąd ona ma tyle punktów? Więcej ode mnie! Kurczaki! Muszę Cię przegnić. Na początku nie chciało mi się z nia rozmawiać, bo stwierdziłam, ze jest za młoda, ale teraz wydoroślałam i stwierdziłam, że moje zachowanie było głupiexD łapka jest na prawdę spoko osóbką i ją lubię. Nie wiem jak ma na imię:0


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 
Prefix użytkownikaLapa15
Ulka jest osobą miłą, pomocną, zabawną i szczerą do bólu. Uwielbia raperów, z tego co mi wiadomo. Pisze bardzo fajne arty, można się z nich sporo dowiedzieć. Kiedyś latałam za nią i ją męczyłam, jakby była cała ze złota i diamentów xD O, a ty masz więcej o de mnie postów na forum! Ja z kolei w tym cię muszę przegonić xD Czasem żałuję, że Ursus nie jest w Gryffie, bo może wtedy na naszym Gryfońskim sb by się cośtam działo ;p Kiedy Ulcia jest na sb, nie może być tam cicho.
Na marginesie: zwę się Weronika, i mam dość tego imienia. NIe lubię go :-( xD
media.giphy.com/media/R6DRohtmrCf9m/giphy.gif


***
Moje wewnętrzne oko tu cierpi

***

i66.tinypic.com/2d0kx0l.png
 
Prefix użytkownikaPortugas
Łapa jest łapą. - I tyle by według mnie wystarczyło, ale o niej można się rozpisać. Gdybym chciał to bym napisał o niej tyle co w moim poprzednim podpisie, ale przejdę juz do rzeczy.Łapa przesiaduje na GG i całymi dniami mnie męczy pytaniami typu "O czym piszesz arta?" i " Co u cb? ". Jest ode mnie młodsza o rok, ale w jej małej główce zakodowało się, ze jest ode mnie starsza. Jest nałogową fanką Syriusza Blacka i Gary'ego Oldmana. Ma wielu fanów i idolów. Jest uzależniona od Kucyków Pony, ale w związku z tym mam dla niej złą wiadomość, której jej nie zdradzę. Jestem wredny ^^ Ma dziwne avatary, zwykle jak je widze to czuję się jakbym się naćpał xD Zwię się.... Weronika xD
kocham juliettę115


Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie.


oi62.tinypic.com/35lvi50.jpg
Ach, ta Łapka Love


i58.tinypic.com/24dr61t.png

fc03.deviantart.net/fs71/i/2013/051/6/3/clementine_from_the_walking_dead_the_game_by_dorimacus-d5luis8.jpg


Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico Cwaniak
Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa:
~ Nior ^^




fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/247/5/a/the_walking_dead_video_game___facebook_cover_by_enveedesigns-d5dm6t3.png


i.imgur.com/SYhANSm.png
 
GotujJajkaZPortem.com
Prefix użytkownikaSixth Gun
Portugas to Portugas, jedyny taki :D Jeden z niewielu chłopaków, którzy często udzielają się na SB. Jest miły, otwarty na nowe osoby i na każdy temat ma coś do powiedzenia. Nie potrafi obyć się bez tej emotki ------> xD
Czasami potrafi być upierdliwy i niecierpliwy.
Aha, jest też rodowitą kluską, nie chce mu się ruszyć tyłka, żeby skrobnąc jakiegoś arta czy FF
Glanek, jopro - jak zwał, tak zawał



www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najoryginalniejszy_nick.png


Jeżeli jesteś amatorem (lub amatorką) twórczości Borszewicza, to możemy się ożenić
 
Prefix użytkownikaSheeby
Glanek, to kiedyś była joproxyz. Nikt nie ogarniał tego nicku, więc zmieniła. Z kimś tam pykała o glanach i teraz ma taki a nie inny. Dawniej miała właśnie czarnego glanka na avku.

Mróweczka z Ravenclawu, która zgrabnie łapie punkty.
Magicznie, jako jedyna - Sheeby
Nie zaliczyła dzisiaj gleby

Kocham Cię! ;D W twoim opisie jest tak dużo klusek. Widać, że nas kochasz!
Tak, a więc; wydaje mi się osobą mroczną. Yep, wybacz. Nie wiem też jak ma na imię. W sumie nie wiem nic o niej. ;c
Umie zgrabnie też pisać arty! Dość sporo ich napisała, jak na taki staż. ;o
45.media.tumblr.com/32c9bbab3da0f54d7b04292d879417f7/tumblr_mv1sjcR8RD1rz2bopo1_500.gif


Julia part smart


31.media.tumblr.com/43e3ae49ca2101eb09376df0d80310b2/tumblr_inline_mqc21nrBPO1qz4rgp.gif
 
Prefix użytkownikaPortugas
Nie myślałem, że doczekam chwili, w której opiszę Sheeby *kłania się w pas*

Sheeby to klusencja z obsesją na punkcie Huffu i punktów. I tyle by wystarczyło, ale ona jest jeszcze: mądra, groźna, miła, straszna, sympatyczna i ma jeszcze wiele cech tego typu ^ _ ^ Umie zmotywować i pochwalić (to się zdarza dość rzadko), nigdy nie odpuszcza i zawsze wszystko kończy. Jest dziewczyną, nie znam jej wieku i wyglądu. Nigdy nie zmieniła nicka, oraz rzadko zmienia avatar i podpis.

teraz oczekuję, że opisze mnie Sheeby xD
kocham juliettę115


Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie.


oi62.tinypic.com/35lvi50.jpg
Ach, ta Łapka Love


i58.tinypic.com/24dr61t.png

fc03.deviantart.net/fs71/i/2013/051/6/3/clementine_from_the_walking_dead_the_game_by_dorimacus-d5luis8.jpg


Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico Cwaniak
Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa:
~ Nior ^^




fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/247/5/a/the_walking_dead_video_game___facebook_cover_by_enveedesigns-d5dm6t3.png


i.imgur.com/SYhANSm.png
 
GotujJajkaZPortem.com
Prefix użytkownikaLossiril
Więc czeka cię rozczarowanie, bo znów padło na mnie ;D

Port nie lubi piosenek, które wstawiam w temacie Hit czy Shit :C Ostatnio rzadziej wchodzi albo po prostu mniej go widzę ;P Jego podpis jest dziwnie krótki jak na niego. Nie wiem, co więcej napisać, bo w sumie już go wcześniej opisałam, ale temat coś stoi ;D
"You could be great, you know, and Slytherin will help you on the way to greatness,
no doubt about that."


49.media.tumblr.com/8fd19fd808466128891dbc622e847972/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo2_r1_250.gif45.media.tumblr.com/0657b0d7361e18d2e9b9ad59589ba694/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo8_r1_250.gif49.media.tumblr.com/44cba2a6756c07fec6f86f9c6baeabe6/tumblr_nttjx4EWDx1s0s73vo4_250.gif

45.media.tumblr.com/d941556ef09d4df2aa4255e2d1916738/tumblr_o20215Cx8Z1txsq03o1_500.gif

www.nrdfeed.com/gImages/draco-scream-gif-gif71a7c2e0904f25cbb722c4b60d0e809153c8694c07ea4.gif

25.media.tumblr.com/96e036d50d60465467af86aaa10d1985/tumblr_mifwnfHhoW1r1da95o1_500.gif


tumblr klik

'We must take a hard road, a road unforeseen. There lies our hope, if hope it be.'

'The world is indeed full of peril, and in it there are many dark places; but still there is much that is fair, and though in all lands love is now mingled with grief, it grows perhaps the greater.'


i59.tinypic.com/258b141.gif


'Deserves it! I daresay he does. Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgment. For even the very wise cannot see all ends.'

i58.tinypic.com/ne49j.jpg

It is not our part here to take thought only for a season, or for a few lives of Men, or for a passing age of the world. We should seek a final end of this menace, even if we do not hope to make one.


www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najciekawszy_podpis.png
 
http://morivrty.tumblr.com
Prefix użytkownikaulka_black_potter
Lossiril, again.

Lubię ją, bo spoko typiara z tego stworzenia. Tak wiecie, luz, bluess i orzeszki:D Nie wiem co mam jeszcze napisać, bo w sumie chyba już ze dwa razy ją opisywałam. To może skupie się na opisie.

No może jednak nie, bo nie mam siły na angielski, hahah, ale podpis jest bardzo ładny, hahahahahahah.


i.imgur.com/AyR1kd7.png

Christian.
i.pinimg.com/originals/02/0b/07/020b0757879bbd8cc21454799bff6f55.gif

Bo liczy się to, co masz w środku.
cdn.junglecreations.com/wp/junglecms/2017/12/Christian-Bale-Resized.jpg

Ale czasami warto założyć maskę.
pa1.narvii.com/6412/37cb60531dd1e8002b7ec87c8da0ba734a67f9f3_hq.gif


"ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB"
"zmiennokanoniczne"
"piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma"
"po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu"

by Cantaris


Ula urzędniczka
Zarejestruje ci chomiczka
Da mu zielona kartę
I marchewki starte
<muza>

by fuer
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.19