Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
|
Osoba nad Tobą
|
|
Xeri |
Dodany dnia 11.08.2013 12:28
|
![]() Pochwały: 9 Postów: 1380 Dom: SlytherinPunkty: 9223 Ranga: Dystrybutor słodyczy Weasleyów Data rejestracji: 26.05.13 |
Slyśluz, mwahahah ![]() Sheeby to leniwa Kluska. Ma fejm na asku, który kupiła w Biedronce, nie, to jej mama kupiła, ale już nie ma i ja nie mogę kupić ;< Jest bardzo wygadana, ale często nie ogarnia. Lubię w niej to, że jest zabawna, aczkolwiek często smutna. Zjeździła na rolkach całe Siemki, ale nie chce jej się ruszyć dupy do kiosku po Głos Całymi dniami gra w Simsy. Siedzi do późna na kompie, a jak nie może spać to pisze do MoMo.Avatar ładny, ale taki nudny Podpis, który pokazuje jej miłość do Hufflenia xp ![]() Czy chcesz, czy chcesz pod drzewem skryć się? Tu zawisł ten, co troje zginęło z jego mocy. Dziwnie już tutaj bywało, nie dziwniej więc by się stało, gdybyśmy się spotkali pod wisielców drzewem o północy. Czy chcesz, czy chcesz pod drzewem skryć się? Choć trup ze mnie już, uwolnię cię od przemocy. Dziwnie już tutaj bywało, nie dziwniej więc by się stało, gdybyśmy się spotkali pod wisielców drzewem o północy. Czy chcesz, czy chcesz pod drzewem skryć się? Tu do mnie miałaś zbiec, żeby uniknąć przemocy. Dziwnie już tutaj bywało, nie dziwniej więc by się stało, gdybyśmy się spotkali pod wisielców drzewem o północy. Czy chcesz, czy chcesz pod drzewem skryć się też? W naszyjniku ze sznura u boku mego nie czekaj pomocy. Dziwnie już tutaj bywało, nie dziwniej więc by się stało, gdybyśmy się spotkali pod wisielców drzewem o północy. ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Sheeby |
Dodany dnia 11.08.2013 12:40
|
![]() Pochwały: 9 Postów: 512 Dom: HufflepuffPunkty: 5239 Ranga: Osiedlowy szarlatan Data rejestracji: 24.02.13 |
Ej, połowę dowiedziałaś się z mojego aska i innych ;< Nie jestem leniwą Kluską, tylko pisać nie umiem ;c I nie jestem zawsze smutna, zawsze jestem tryskająca energią i z uśmiechem ;< Xeri to osoba szczera, sympatyczna i nie pasująca do Slytherinu. Do tej pory pamiętam jak Cordiale uczyła ją jak być Ślizgonką, a ja ustaję przy tym, że ma być Kluską. Poza tym stara się (słabo ci to wychodzi) zdobywać punkty dla swojego obślizgłego domu. Lubi zadawać pytania oraz zazdrości mi fejmu, cóż. ;D Bierze udział w konkursach, często jest na sb. Ma tutaj dwie siostry. Ma duży dom i mieszka na wsi. Kocha czytać książki i wali cytatami w opisie ;p Jest inteligentna i lubi jak ją lubią. Ma na imię Weronika. ![]() Julia part smart ![]() |
|
|
|
ulka_black_potter |
Dodany dnia 11.08.2013 14:17
|
![]() Pochwały: 39 Postów: 3422 Dom: HufflepuffPunkty: 36829 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 14.05.09 |
Znowu Sheeby? Boże. Julia jest leniwą Puchonką czyli prawdziwą Puchonką. Jednak wyróznia się pośród reszty Puchonów tym, ze jednak jakieś punkty zdobywa. Jest ładna, bo widziałam na fejsie. Jest Kluskowata do bólu kości o czym świadczy nawet jej podpis. A ja tak nie cierpię tego określenia:< ![]() Christian. ![]() Bo liczy się to, co masz w środku. ![]() Ale czasami warto założyć maskę. ![]() "ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB" "zmiennokanoniczne" "piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma" "po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu" by Cantaris Ula urzędniczka Zarejestruje ci chomiczka Da mu zielona kartę I marchewki starte <muza> by fuer |
|
|
|
Sheeby |
Dodany dnia 12.08.2013 13:30
|
![]() Pochwały: 9 Postów: 512 Dom: HufflepuffPunkty: 5239 Ranga: Osiedlowy szarlatan Data rejestracji: 24.02.13 |
Idź ty i się odczep od mojego wspaniałego opisu. ;< Ulka, rozlazła Kluska, wszędzie jej pełno. Nienawidzi gdy ktoś mówi ja pitole, kocha gdy jest nazywana księżniczką lub królową. Każdy ją lubi, dlaczego? Bo to Ula. Woli jak mówi się na nią Ula niż Ulka. Sporo czasu jest już na stronie i zawsze wymaga ode mnie pisania tych nieszczęsnych artów, pomimo tego, że mi nie wychodzą. Rozleźle się wypowiada na forum, a wszystko co robi, musi być stuprocentowo najlepsze ;D Jest ciut leniwa, ale stara się wykazać pracowitością. Przykładowa Pani Prefekt ucząca Kluski być dobrymi użytkownikami. Nie wiem co jeszcze dodać, opisujcie mnie. ;p ![]() Julia part smart ![]() |
|
|
|
ulka_black_potter |
Dodany dnia 08.09.2013 13:25
|
![]() Pochwały: 39 Postów: 3422 Dom: HufflepuffPunkty: 36829 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 14.05.09 |
Sheeby jest dziewczyną. Sheeby zalicza się do młodzieży gimbusowej. Sheeby została ostatnio prefektem. Sheeb ma długie włosy. Sheeby ma na imie Julia. Cześć Sheeby, do końca zycia bd się opisywac nawzajem.;p ![]() Christian. ![]() Bo liczy się to, co masz w środku. ![]() Ale czasami warto założyć maskę. ![]() "ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB" "zmiennokanoniczne" "piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma" "po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu" by Cantaris Ula urzędniczka Zarejestruje ci chomiczka Da mu zielona kartę I marchewki starte <muza> by fuer |
|
|
|
Portugas |
Dodany dnia 08.09.2013 14:18
|
![]() Ostrzeżenia: 2 Pochwały: 6 Postów: 1255 Dom: HufflepuffPunkty: 6535 Ranga: Pomocnik Filcha Data rejestracji: 08.03.13 |
Nie będziecie ![]() Ulka_black_potter ma na imię Urszula (tak myślę). Jest dziewczyną. Ukończyła gimnazjum. Szuka sobie mieszkania. Była prefektem. Więcej o tobie nie wiem ^^ kocham juliettę115 Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie. ![]() Ach, ta Łapka ![]() ![]() ![]() Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico ![]() Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa: ~ Nior ^^ ![]() ![]() |
|
|
|
ulka_black_potter |
Dodany dnia 08.09.2013 16:19
|
![]() Pochwały: 39 Postów: 3422 Dom: HufflepuffPunkty: 36829 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 14.05.09 |
Boże, Portugas Gimnazjum ukończyłam już milion lat temu...Porugas był jedną z pierwszych osób, które zapadły mi w pamięci po powrocie na stronie (to były chyba jego pierwsze dni tutaj). Gdy pisaliśmy razem ff na temat początku HPnetu nie mogłam wyrobić z beki gdy czytałam jego posty. Na szczęście teraz pisze juz składnie i ładnie. Wydaje mi się, że chodzi do gimnazjum, ale nie jestem pewna. Nie podoba mi sie jego nowy nick. Portugas był zdecydowanie lepszy;p O lol, patrzę na Twój podpis, Port i ja tam jestem opisana! Haha, dzięki Jestem zabawna, huehue., ku zdziwieniu wielu jestem płci męskiej wiele osób mówi mi, że mam kobiecą twarz. Hahaha, pękam ze smiechu ![]() Christian. ![]() Bo liczy się to, co masz w środku. ![]() Ale czasami warto założyć maskę. ![]() "ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB" "zmiennokanoniczne" "piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma" "po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu" by Cantaris Ula urzędniczka Zarejestruje ci chomiczka Da mu zielona kartę I marchewki starte <muza> by fuer |
|
|
|
Portugas |
Dodany dnia 23.09.2013 16:01
|
![]() Ostrzeżenia: 2 Pochwały: 6 Postów: 1255 Dom: HufflepuffPunkty: 6535 Ranga: Pomocnik Filcha Data rejestracji: 08.03.13 |
Ursus nie ma chłopaka. Nadal uważa, że jest lepszym prefetem niż Sheeby Zarejestrowała się 14.05.2009 o godzinie 13:49 Rzadko się udziela w tym dziale. Ma strasznie dużo pochwałźródło: Jej profil kocham juliettę115 Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie. ![]() Ach, ta Łapka ![]() ![]() ![]() Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico ![]() Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa: ~ Nior ^^ ![]() ![]() |
|
|
|
Lossiril |
Dodany dnia 24.09.2013 14:52
|
![]() Pochwały: 7 Postów: 1040 Dom: SlytherinPunkty: 9322 Ranga: Żywy worek treningowy Data rejestracji: 30.04.13 |
Porta wszędzie jest pełno. Ma obsesję na punkcie świnek morskich. Zadaje dziwne pytania nowym użytkownikom w temacie "Przestaw się". Nadużywa emoty . Ma tak długi podpis, że przewijając go można dostać zakwasów w palcu. Do niedawna był swisto-swinką. Prawie zawsze ma dzikie avatary. Młode to, bo wiosen ma dopiero 13. Generalnie taki Port, to pocieszna istota, ale gdy chce, to potrafi zajść za skórę. "You could be great, you know, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that." ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() tumblr klik 'We must take a hard road, a road unforeseen. There lies our hope, if hope it be.' 'The world is indeed full of peril, and in it there are many dark places; but still there is much that is fair, and though in all lands love is now mingled with grief, it grows perhaps the greater.' ![]() 'Deserves it! I daresay he does. Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgment. For even the very wise cannot see all ends.' ![]() It is not our part here to take thought only for a season, or for a few lives of Men, or for a passing age of the world. We should seek a final end of this menace, even if we do not hope to make one. ![]() |
|
|
|
| Angelina Johnson |
Dodany dnia 25.09.2013 14:35
|
![]() Pochwały: 23 Postów: 8024 Dom: SlytherinPunkty: 32803 Ranga: Komentuj FF, to się uśmiechnę Data rejestracji: 13.05.07 |
Loss, ta mała Loss. Loss jest wielką fanką twórczości Tolkiena, szczególnie Władcy Pierścieni. Najbardziej kojarzy mi się z ciągłą zmianą avatara i podpisu. Nie zdążę przyzwyczaić się do obecnego, a ta już zmienia. Masakra! Poza tym jest osobą raczej bezkonfliktową i spokojną, mając własne zdanie nie wykrzykuje go i gdy ktoś się z nią nie zgadza, spokojnie przyjmuje to do siebie. Dzięki niej zasłuchałam się w celtyckiej muzyce. Loss ogólnie wydaje mi się uosobieniem szaleńczego spokoju i mimo, iż może się to wyrażenie wydawać błędne, ona właśnie taka jest! Pamiętaj chemiku młody, komentuj ficki lub zmień się w odchody made by Mikasa, Butelka 31.07.2020r. ![]() ![]() ![]() ![]() Slytherin! Sss.. Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji. Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć. Krew na twoich rękach, Falka, Krew na twej sukience Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie Spłoń i skonaj w męce! Trochę wstyd, ale cóż, zasłużyłam ;D ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Portugas |
Dodany dnia 25.09.2013 14:45
|
![]() Ostrzeżenia: 2 Pochwały: 6 Postów: 1255 Dom: HufflepuffPunkty: 6535 Ranga: Pomocnik Filcha Data rejestracji: 08.03.13 |
Angelina jest dziewczyną. Nigdy nie zmieniła avatara i podpisu. Nic o nie nie wiem Lubi oglądać kucyki pony z napisami polskimi. Nie dodała żadnego zdjęcia. Zdobyła aż 50 punktów dla domu... stanowczo za dużo... Ma tylko 6 pochwał, a wszyscy wiemy, że sta ją na więcej kocham juliettę115 Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie. ![]() Ach, ta Łapka ![]() ![]() ![]() Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico ![]() Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa: ~ Nior ^^ ![]() ![]() |
|
|
|
Lapa15 |
Dodany dnia 25.09.2013 19:48
|
![]() Pochwały: 19 Postów: 2670 Dom: GryffindorPunkty: 20150 Ranga: Niezwyciężony mag Data rejestracji: 01.12.12 |
Portugas jest fajny. No, w niektóre dni zdarzają sie wyjątki. Porti chodzi do pierwszaków gimbósowych, jak to ja nazywam. Jaest wnmiarę miły, czasem pomocny. Fajnie się z nim gawędzi na gg. Cieszy się z bycia tzw kluską. Avek - cudny, kocham takie Podpis- tajemniczyyyy ![]() *** Moje wewnętrzne oko tu cierpi *** |
|
|
|
ulka_black_potter |
Dodany dnia 25.09.2013 23:15
|
![]() Pochwały: 39 Postów: 3422 Dom: HufflepuffPunkty: 36829 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 14.05.09 |
Łapa jest osobą tajemniczą. No bo skąd ona ma tyle punktów? Więcej ode mnie! Kurczaki! Muszę Cię przegnić. Na początku nie chciało mi się z nia rozmawiać, bo stwierdziłam, ze jest za młoda, ale teraz wydoroślałam i stwierdziłam, że moje zachowanie było głupie łapka jest na prawdę spoko osóbką i ją lubię. Nie wiem jak ma na imię:0 ![]() Christian. ![]() Bo liczy się to, co masz w środku. ![]() Ale czasami warto założyć maskę. ![]() "ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB" "zmiennokanoniczne" "piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma" "po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu" by Cantaris Ula urzędniczka Zarejestruje ci chomiczka Da mu zielona kartę I marchewki starte <muza> by fuer |
|
|
|
Lapa15 |
Dodany dnia 29.09.2013 19:19
|
![]() Pochwały: 19 Postów: 2670 Dom: GryffindorPunkty: 20150 Ranga: Niezwyciężony mag Data rejestracji: 01.12.12 |
Ulka jest osobą miłą, pomocną, zabawną i szczerą do bólu. Uwielbia raperów, z tego co mi wiadomo. Pisze bardzo fajne arty, można się z nich sporo dowiedzieć. Kiedyś latałam za nią i ją męczyłam, jakby była cała ze złota i diamentów O, a ty masz więcej o de mnie postów na forum! Ja z kolei w tym cię muszę przegonić Czasem żałuję, że Ursus nie jest w Gryffie, bo może wtedy na naszym Gryfońskim sb by się cośtam działo ;p Kiedy Ulcia jest na sb, nie może być tam cicho.Na marginesie: zwę się Weronika, i mam dość tego imienia. NIe lubię go :-( ![]() *** Moje wewnętrzne oko tu cierpi *** |
|
|
|
Portugas |
Dodany dnia 29.09.2013 22:35
|
![]() Ostrzeżenia: 2 Pochwały: 6 Postów: 1255 Dom: HufflepuffPunkty: 6535 Ranga: Pomocnik Filcha Data rejestracji: 08.03.13 |
Łapa jest łapą. - I tyle by według mnie wystarczyło, ale o niej można się rozpisać. Gdybym chciał to bym napisał o niej tyle co w moim poprzednim podpisie, ale przejdę juz do rzeczy.Łapa przesiaduje na GG i całymi dniami mnie męczy pytaniami typu "O czym piszesz arta?" i " Co u cb? ". Jest ode mnie młodsza o rok, ale w jej małej główce zakodowało się, ze jest ode mnie starsza. Jest nałogową fanką Syriusza Blacka i Gary'ego Oldmana. Ma wielu fanów i idolów. Jest uzależniona od Kucyków Pony, ale w związku z tym mam dla niej złą wiadomość, której jej nie zdradzę. Jestem wredny ^^ Ma dziwne avatary, zwykle jak je widze to czuję się jakbym się naćpał Zwię się.... Weronika kocham juliettę115 Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie. ![]() Ach, ta Łapka ![]() ![]() ![]() Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico ![]() Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa: ~ Nior ^^ ![]() ![]() |
|
|
|
Sixth Gun |
Dodany dnia 30.09.2013 19:10
|
![]() Pochwały: 5 Postów: 1071 Dom: RavenclawPunkty: 15461 Ranga: Żywa legenda Data rejestracji: 24.07.13 |
Portugas to Portugas, jedyny taki Jeden z niewielu chłopaków, którzy często udzielają się na SB. Jest miły, otwarty na nowe osoby i na każdy temat ma coś do powiedzenia. Nie potrafi obyć się bez tej emotki ------> ![]() Czasami potrafi być upierdliwy i niecierpliwy. Aha, jest też rodowitą kluską, nie chce mu się ruszyć tyłka, żeby skrobnąc jakiegoś arta czy FF Glanek, jopro - jak zwał, tak zawał ![]() Jeżeli jesteś amatorem (lub amatorką) twórczości Borszewicza, to możemy się ożenić |
|
|
|
Sheeby |
Dodany dnia 06.10.2013 21:13
|
![]() Pochwały: 9 Postów: 512 Dom: HufflepuffPunkty: 5239 Ranga: Osiedlowy szarlatan Data rejestracji: 24.02.13 |
Glanek, to kiedyś była joproxyz. Nikt nie ogarniał tego nicku, więc zmieniła. Z kimś tam pykała o glanach i teraz ma taki a nie inny. Dawniej miała właśnie czarnego glanka na avku. Mróweczka z Ravenclawu, która zgrabnie łapie punkty. Magicznie, jako jedyna - Sheeby Nie zaliczyła dzisiaj gleby Kocham Cię! ;D W twoim opisie jest tak dużo klusek. Widać, że nas kochasz! Tak, a więc; wydaje mi się osobą mroczną. Yep, wybacz. Nie wiem też jak ma na imię. W sumie nie wiem nic o niej. ;c Umie zgrabnie też pisać arty! Dość sporo ich napisała, jak na taki staż. ;o ![]() Julia part smart ![]() |
|
|
|
Portugas |
Dodany dnia 06.10.2013 21:49
|
![]() Ostrzeżenia: 2 Pochwały: 6 Postów: 1255 Dom: HufflepuffPunkty: 6535 Ranga: Pomocnik Filcha Data rejestracji: 08.03.13 |
Nie myślałem, że doczekam chwili, w której opiszę Sheeby *kłania się w pas* Sheeby to klusencja z obsesją na punkcie Huffu i punktów. I tyle by wystarczyło, ale ona jest jeszcze: mądra, groźna, miła, straszna, sympatyczna i ma jeszcze wiele cech tego typu ^ _ ^ Umie zmotywować i pochwalić (to się zdarza dość rzadko), nigdy nie odpuszcza i zawsze wszystko kończy. Jest dziewczyną, nie znam jej wieku i wyglądu. Nigdy nie zmieniła nicka, oraz rzadko zmienia avatar i podpis. teraz oczekuję, że opisze mnie Sheeby kocham juliettę115 Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie. ![]() Ach, ta Łapka ![]() ![]() ![]() Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico ![]() Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa: ~ Nior ^^ ![]() ![]() |
|
|
|
Lossiril |
Dodany dnia 22.10.2013 15:30
|
![]() Pochwały: 7 Postów: 1040 Dom: SlytherinPunkty: 9322 Ranga: Żywy worek treningowy Data rejestracji: 30.04.13 |
Więc czeka cię rozczarowanie, bo znów padło na mnie ;D Port nie lubi piosenek, które wstawiam w temacie Hit czy Shit :C Ostatnio rzadziej wchodzi albo po prostu mniej go widzę ;P Jego podpis jest dziwnie krótki jak na niego. Nie wiem, co więcej napisać, bo w sumie już go wcześniej opisałam, ale temat coś stoi ;D "You could be great, you know, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that." ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() tumblr klik 'We must take a hard road, a road unforeseen. There lies our hope, if hope it be.' 'The world is indeed full of peril, and in it there are many dark places; but still there is much that is fair, and though in all lands love is now mingled with grief, it grows perhaps the greater.' ![]() 'Deserves it! I daresay he does. Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgment. For even the very wise cannot see all ends.' ![]() It is not our part here to take thought only for a season, or for a few lives of Men, or for a passing age of the world. We should seek a final end of this menace, even if we do not hope to make one. ![]() |
|
|
|
ulka_black_potter |
Dodany dnia 24.10.2013 18:44
|
![]() Pochwały: 39 Postów: 3422 Dom: HufflepuffPunkty: 36829 Ranga: Harrych świąt! Data rejestracji: 14.05.09 |
Lossiril, again. Lubię ją, bo spoko typiara z tego stworzenia. Tak wiecie, luz, bluess i orzeszki Nie wiem co mam jeszcze napisać, bo w sumie chyba już ze dwa razy ją opisywałam. To może skupie się na opisie.No może jednak nie, bo nie mam siły na angielski, hahah, ale podpis jest bardzo ładny, hahahahahahah. ![]() Christian. ![]() Bo liczy się to, co masz w środku. ![]() Ale czasami warto założyć maskę. ![]() "ja generalnie ten tekst klasyfikuję jako 5CMCS HE NDPSG3 - S2AB" "zmiennokanoniczne" "piszę fanficka ducha, że tak to ujmę, czyli takiego, którego nie ma" "po części trudny język wynika z założeń płomień odwagi i specyfiki tekstu" by Cantaris Ula urzędniczka Zarejestruje ci chomiczka Da mu zielona kartę I marchewki starte <muza> by fuer |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny




Slytherin




Hufflepuff













































Gryffindor

Ravenclaw
Jeden z niewielu chłopaków, którzy często udzielają się na SB. Jest miły, otwarty na nowe osoby i na każdy temat ma coś do powiedzenia. Nie potrafi obyć się bez tej emotki ------> 