Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
Ban za...
bernadetta144
Ban dla Kendry za to, że po przeczytaniu mojego posta rozbolała ją głowa.
 
Kendra
Ban dla bernadetty za to że dała mi bana :)

The only one to kiss.
The only one to hold.
The only one to LOVE.
*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*


image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/415/244548766_605098.gif
 
www.youtube.com/siasia93
bernadetta144
Ban dla Kendry za to, że dała mi bana za to, że ja jej dałam bana.
 
Olopotter
Ban dla Kendry ponieważ jej nie znam
 
bernadetta144
Ban za to, że nie masz avatara.
 
Prefix użytkownikaLenusek
ban za to ze jestes w Gryfindorze (chociarz ja tez jestem)
 
http://lenusek.flog.pl
Expecto Patronum
Ban za to że Hermiona dała bana Bernadettcie za to że jest w Gryffindorze.
hogsmeade.pl/tiara,slytherin,on.gif

Śmierciożerca

upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/dd/Full_Moon_Luc_Viatour.jpg/200px-Full_Moon_Luc_Viatour.jpg
Auuuu wilkołaczki auuuu ! xDD

Ciemny loch
Gorący proch
Trochę krwi
W oddali drzwi


sedan.blox.pl/resource/muz60.jpg
 
bernadetta144
Ban za to, że dałeś mi bana.
 
Prefix użytkownikaLenusek
ban za to ze nie masz ani jednego ostrzezenia.
 
http://lenusek.flog.pl
bernadetta144
Ban za to, że zaspamowałaś, pisząc dwa takie same posty pod rząd.
 
Sev1302
Ban za to, że Emma na twoim avatarze dziwnie wygląda.
Chciałabym wszystkim zakomunikować, że jestem dziewczyną ;]

********

"Snape milczał przez chwilę, patrząc na niego, a potem wychrypiał:
- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam.
- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore'a (...) - Wszystko.

********

"Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak świniaka na rzeź...
- To bardzo wzruszające, Severusie - (...) - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
-Jego losem? - wykrzyknął Snape. - Expecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Przez te wszystkie lata?...
- Zawsze.
 
Kendra
Ban dla Seva za tą Emmę (wygląda extra):D

The only one to kiss.
The only one to hold.
The only one to LOVE.
*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*


image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/415/244548766_605098.gif
 
www.youtube.com/siasia93
Prefix użytkownikaLenusek
Ban za to ze w avku masz motyla (bardzo Ladnego)
 
http://lenusek.flog.pl
Kendra
Ban za avka dla Hermiony26 (twój też mi się podoba;) )

The only one to kiss.
The only one to hold.
The only one to LOVE.
*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*


image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/415/244548766_605098.gif
 
www.youtube.com/siasia93
bernadetta144
Ban za to, że twój avatar jest ruchomy.
 
Kendra
Ban za to, że bernadetta ma numerek 144 w nickujezyk

The only one to kiss.
The only one to hold.
The only one to LOVE.
*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*^*


image.blingee.com/images15/content/output/000/000/000/415/244548766_605098.gif
 
www.youtube.com/siasia93
bernadetta144
Ban za to, że masz motylka w avatarze.
 
DracoMalfoyowy
Ban za to,ze nazywaja cie chlopakiem
I'm Smierciozerca

teletubis po to DZIEWCZYNA!
http://hpnarutohills.myminicity.com/

Od cnót Gryfonów, kretynizmu Puchonów i wiedzy-o-własnej-wszechwiedzy Krukonów, chroń nas Slytherinie!


ED I AL LEPSI NIZ AC-TI-MEL!
KENJA NO ISHI TO ICH CEL!
JEDEN TO ZBROJA,AL TO JEGO IMIE.
ED JEST MALY (-ze niby kto jest tak maly,ze potrzeba mikroskopu zeby go zobaczyc?!) CO JEST BARDZO NIEMILE.
W ANIME ONI WYSTEPUJA.
SWOJE CIALA CIAGLE PSUJA.
WINRY CIEGLE JE NAPRAWIA.
MA DO TEGO PELNE PRAWA.
A JA JESTEM TAKIM PANEM,
WIELKIM FMA FANEM!
 
Prefix użytkownikaLenusek
ban za to ze lubisz Draco Malfoya
 
http://lenusek.flog.pl
bernadetta144
Ban za to, że dałaś bana za lubienie Draco Malfoya.

P.S.
Mnie nazywają chłopakiem??
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.19