Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pan Śmierci
16.04.2024 00:26
wpadłam się pochwalić, że w końcu mi się udało.. i zdobyłam Albusa. xD

O choinka!
15.04.2024 09:57
Hej, takie pytanko do adminów. Wysyłałem już jakiś czas temu kolejny rozdział do akceptacji. Z ff też teraz jest problem z dodaniem i wyrzuca błędy czy czeka tylko w kolejce? :)

Sprzedawca prac domowych
07.04.2024 00:38
Syriusz32, taaa jak z bicza strzelił xD masakra....

Potęga Krwistego Steka!
06.04.2024 14:17
Sharllottka, serio minęły już 3 lata?...

Sprzedawca prac domowych
05.04.2024 20:15
ojaaa minęły już 3 lata od tej wtopy z hpnetem xD dalej mnie to bawi że usunęło mi konto w urodziny Śmiech

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 57436 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45329 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38928 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36761 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
Kogo najbardziej nie lubicie?
Limonka
No właśnie, która postać najmniej przypadła Wam do gustu? Może chcielibyście, żeby w kolejnym tomie ktoś umarł? Może jedna z postaci irytuje Was każdą wypowiedzianą kwestią? xD

Ja jakoś nie polubiłam Bliznowatego. Przez niego zginął Syriusz. I w ogóle ta jego obsesja na punkcie ratowania świata... Z resztą pisałam nie raz, sposób w jaki Rowling próbuje go przedstawić, ta kryształowość... Nie podoba mi się to. Ogółem mówiąc, nie przepadam za większością gryfonów. Chociaż moje postaciowe upodobania zmieniają się np. razem z fan fickami, które czytam. Jednak, patrząc na postacie czystko kanoniczne, nie lubię też Granger (zbyt przemądrzała i taka... no po prostu nie lubię takich ludzi).
Edytowane przez Limonka dnia 03.06.2007 20:54
 
Peeves
Nie wiedzieć czemu spodziewałąm się twojej odpowiedzi... ja jakoś nie mam jednego znienawidzonego... jak ktoś mi podpadł to jest raczej po doobrej stronie mocy a jak jest ktoś kogo nie powinnam lubić np Draco, Snape, Voldi - to po prostu uwielbiam :)
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
Joann Jett
 
Marta
Ja nie lubię Umbridge, z tych samych powodów co -Liska- ;) Poza tym to nie cierpię Pettigrew! Zdrajca, tchórz i wszystko, co najgorsze! Nie przepadam za Bellatriks, bo zabiła Syriusza... Sądzę, że to wszyscy. Resztę bohaterów lubię, są fajni :D
http://www.pokemonomstop.fasthost.pl
http://www.bykom-stop.avx.pl
http://dziecineo.prv.pl
http://www.antyspam.pl

Koniecznie wejdź...
 
Prefix użytkownikaMoony Alex
Kogo nienawidzę? Ubarwię trochę tę opowieść ^^.

Moony Alex: < wychodzi na środek z okrzykiem> : WSZYYYSCY BOHATEROWIE PIERWSZO-, DRUGO- I TRZECIOPLANOWI HP WYYYYYYSTĄP!>
Bohaterowie pierwszo-, drugo- i trzecioplanowi: <występują>
MA: <mierzy wzrokiem wszystkich>
Wszyscy: <mierzeni wzrokiem Moony Alex>
MA: <przechadza się przed dwuszeregiem wszystkich bohaterów>
Bohaterowie: <drżą>
MA: <wyciąga z kieszeni szaty zwinięty, wymiętoszony i ponadrywany pergamin>
Bohaterowie: <patrzą ze strachem na pergamin>
MA: <bierze głęboki wdech i zaczyna czytać>: Fenrir Greyback! Wystąp!
Fenrir Greyback: <występuje>
MA: Fenrirze, Fenrirze... Ugryzło się Remusa?
FG: Ugryzło.
MA: Pottera chciało się ugryźć?
FG: Oj, chciało.
MA: Billa się pokiereszowało?
FG: Och... no tak, pokiereszowało.
MA: Accio Lord Voldemort!
Lord Voldemort: <przylatuje>
MA: <mruczy pod nosem> Imperio! <głośniej> Te, Voldie, czarną robotę za mnie odwal.
LV: <odwala czarną robotę za Moony Alex> Avada Kedavra!
FG: <Pada martwy>
MA: Idź sobie Voldie.
LV: <idzie sobie>
MA: <mierzy wzrokiem resztę>
Reszta: <mierzona wzrokiem M.A.>
MA: Dolores Umbridge! Wystąp!
Dolores Umbridge: <występuje>
MA: Katowało się uczniów?
DU: Katowało...
MA: Nasłało się dementorów na Pottera?
DU: Nasłało...
MA: Było się niesympatyczną?
DU: Oj, było.
MA: No dobrze. Accio Dementor Demmie!
Dementor: przylatuje.
MA: Demmie, zamknij otwór gębowy. Rób z nią co chcesz <pokazuje na Umbridge>
Dementor: <robi z nią co chce i znikają>
MA: Dobrze, nie będę się ociągać. <nie ociąga się> Peter Pettigrew! Wystąp!
Peter Pettigrew: <występuje>
MA: Oj, Pete, Pete... Zdradziło się Lily i Jamesa?
PP: Zdradziło...
MA: Udawało się własną śmierć?
PP: Udawało...
MA: Pomogło się odrodzić Voldiemu?
PP: Pomogło...
MA: No dobra. <niezauważalnie rzuca na Petera Imperiusa i każe mu się zamienić w szczura>
PP: <zamienia się w szczura>
MA: Accio Krzywołap!
Krzywołap: <przylatuje>
MA: Krzywołap, zobacz jaki ładny szczurek. Tłuściutki, smakowity...Lepszy niż Whiskas... Bierz go!
Krzywołap: <bierze go>
MA: No dobrze... To...by było na tyle...?
<w tle słychać westchnienia ulgi>
MA: Ale zaraz, mam tu coś jeszcze... Tak jest, sir. Yhm, yhm. <omiata wzrokiem wszystkich>
Wszyscy: <omiatani wzrokiem Moony Alex>
MA: Cho Chang! Minus 10 punktów dla Ravenclawu, bo cię nie lubię! Bellatriks i Rudolf Lestrange! Spadać do Azkabanu! Za Syriusza! Za Longbottomów! No dobra. Wystarczy. Jak sobie o kimś przypomnę to niech się spodziewa telefonu o trzeciej w nocy. Ariwederczi. Rozejść się.
Wszyscy: <rozchodzą się z ulgą>
MA: <kłania się> Dziękuję za głos.

^^
Musiałam się rozpisać, bo nie byłabym sobą ^^.
Edytowane przez Prefix użytkownikaMoony Alex dnia 12.03.2007 17:48
 
pope
Ja nie lubię Draco za brak honoru, pyszałkowatość (choć tu Potterowi i Hermionie do pięt nie dorasta), za pomiatanie wszystkimi, za quasi-rasizm. Ale cenię jego determinację w realizacji celów i przywiązanie do wartości. Hehe, możecie rzucać klątwy.

Pottera też nie lubię, z przyczyn oczywistych (ta mania wielkości). A Percy Weasley irytuje. No, ale nie ma postaci, które miałbym darzyć nienawiścią.
 
Limonka
I znowu ktoś pisze o Snape'ie...przecież nie wiadomo dlaczego on zabił Dumbledore'a więc nie oceniajcie od razu że jesy zły. A do Nevilla mam taki sam stosunek jak do większośći Gryfonów.
 
-Liska-
Nie wiem czemu tak wielu nienawidzi Bellatrix... Wiem, że jest sporo osób bardzo lubiących Syriusza, ale ja tego po prostu nie potrafię zrozumieć... Wysilałam się, patrzyłam na niego obiektywnie, a dalej nie wiem co w nim fascynującego. Owszem, nie mam mu nic do zarzucenia, ale dziwię się, że jest taki popularny. No, ale to nie temat na dział tego forum. Powiedziałam to tylko, bo ktoś tu napisał o Bellatrix, i chciałam wyrazić swoją opinię na ten temat. Nie pierwszy raz słyszę już o niej złe słowa za zabicie Syriusza.
"Głupota nie zawsze czyni złym, złość zawsze czyni głupim." - Francoise Sagan
 
Prefix użytkownikaDezerterka
Myślę, ze tak wiele osób nienawidzi Bellatrix właśnie dlatego , że zabiła Syriusza.
A dlaczego ludzi smuci śmierć Syriusza? Bo jest ... jakby to nazwać ... 'po dobrej stronie'.
Dlaczego jeszcze?? Bo gigantyczna większość ludzi czytająca książki o Harrym Potterze ubóstwia tytułową postać. Co się z tym wiąże? To, że ludzie uwielbiają wszystkich jego przyjaciół i nienawidzą wrogów... Tak więc Syriusz, będąc ważną i 'emocjonalną' postacią w życiu Harrego - zyskuje swoich 'fanów' właśnie tym, że jest dla Harrego tym kim jest. Zauważcie, że Dumbledore nie był aż tak bliski Harremu jak Syriusz więc jego śmierć nie była aż tak wielkim ' ciosem' dla czytelników...

Nie wiem czy to co właśnie napisałam ma jakiś większy sens, ale starałam się logicznie wytłumaczyć mój punkt widzenia...
fuck you very much.
 
Peeves
Amen Lothien, Amen.... a co do Belli, ja tą postać uwielbiam i sama nie wiem czemu, Syriusza też, nie przeszkadza mi jakoś, jaki mam stosunek do tej dwójki... a co do fenomenu Syriusza, coś się za tym kryje, pytanie tylko co?
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
Joann Jett
 
Prefix użytkownikaDezerterka
Tak... my kochamy Belle w przeciwieństwie do innych xD
I to właśnie jej zdjęcie to było pierwsze co wyszukiwałam ze zdjęc z nadchodzącego filmu.
Wprost się nie mogę doczekać by ją zobaczyć... xD
fuck you very much.
 
-Liska-
Zgadzam się z twoim punktem widzenia, Lothien, ale mam jeszcze inną teorię. Zauważyłam, że dość dużo dziewczyn się w Syriuszu po prostu podkochuje, i właśnie tego nie potrafię zrozumieć, ale mniejsza z tym. Przecież ich nie potępiam za to. Bo chodzi o to, że jakoś tak nie słychać np. o Remusie, a to też ważna postać w życiu Harry'ego. Nawiasem mówiąc, ja też lubię Bellatrix :D

Nie no, o Remusie też słychać. Szczególnie jak się poznało Moony Alex xD. -Limonka.
Edytowane przez Limonka dnia 10.06.2007 17:00
"Głupota nie zawsze czyni złym, złość zawsze czyni głupim." - Francoise Sagan
 
Prefix użytkownikaDezerterka
No tak... z drugiej strony nikt nie rzuca gromów na Snape'a, za to, że przez niego Lupin stracił posadę...

No i jeśli chodzi o podkochiwanie się w Syriuszu... to może i też racja... chociaż jak dla mnie to dziwne...


fuck you very much.
 
Limonka
Dla mnie również...w końcu Syriusz trochę 'stary' jest i wogóle jakoś tak...Chociaż w sumie...Ja tam nie wiem, jak wiadomo lubię inną postać xD.

Hmm... ciekawe jaką xD - Lothien.


Nigdy być nie zgadła ;D.
Edytowane przez Limonka dnia 09.07.2007 15:38
 
gimikis
Nie lubię starego Malfoya, chociaż Draco jest spoko. Voldiego nie nawidzę, barbarzyńcy jednego, ale Harry też nie należy do moich ulubionych postaci...ekhem...
Jeśli sądzisz, że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła, zwłaszcza wśród dzieci, to niezawodny znak, że jesteś MUGOLEM!
 
Abigail_Wolf
Ja tez kiedys najbardziej Slytherin lubilam, nawet bylam w tym domu z Wirtualnym Hogwarcie. Ale mi przeszlo. To ksiazka o Harrym, a nie o Slizgonach. Wole Gryffindor
,,gdzie kwitnie meska cnota
Gdzie kroluje odwaga
I do wyczynow ochota."
^^
Taki tam cytacik :D
http://gwardiadumbledora.pun.pl

Reszta jest milczeniem...
 
Peeves
Jak to ktoś nie lubi Ślizgonów... jakie zaskoczenie xD... co do mojej Ślizgońskiej manii nie uważam żeby to, iż książka jest o Gryfonach, tworzyło przymus uwielbiania właśnie Gryffindoru. Poza tym mają oni kilka wad sztandarowymi jest nielubienie Draco i posiadanie w swych szeregach szlamy i Bliznowatego, dzięki temu śligonski dom zyskuje u mnie kolejne punkty^^
"Aggressive, tough and defiant may describe me, but that leaves the impression I'm mean and I'm not. People expect me to have fangs."
Joann Jett
 
Prefix użytkownikaMoony Alex
Abigail, ja tam żyję w świętym i fałszywym przekonaniu, że jestem czarownicą xD ^^.
Ale taka odpowiedź z moich ust to normalka ^^. Jeszcze nikt mnie nie rozgryzł i ja sama siebie dobrze nie znam ^^.

Co do domów. Mnie jakoś ostatnio ciągnie do Ravenclawu. To pewnie po tych internetowych testach na przydział (gdzie Ravenclaw figurował na drugim miejscu). Ale z moim podejściem do nauki w realnym świecie to nie jestem za bardzo krukońska. Ale gdyby Hogwart istniał naprawdę, to nie zdziwiłabym się, gdybym była kimś w rodzaju Hermiony ^^.

Co do śmierci Cedrika. Ja tam bardziej polubiłam Kruma ^^.
 
miharu
Temat podobno dotyczy nielubianych postaci, więc pozwolicie, że odniosę się do tej kwestii, i przepraszam za przerwanie Waszej rozmowy. ;) Na początku zaznaczam, że przez "nielubienie" rozumiem niechęć do osoby, która w zasadzie, teoretycznie mogłaby budzić czyjąś sympatię. A nie ktoś taki w oczywisty sposób zły, jak Voldzio, no wiem niby, że są osoby, które go lubią, ale to już dla mnie hardkor. :lol:
Toteż ja na przykład nie przepadam za Hagridem. Denerwuje mnie jego prostackość, i ta okropna "cholibka" (ciekawe, jak to leci w oryginale?). Poza tym facet jest lekkomyślny, no słowem, osobnik ten ma u mnie duże tyły. Od samego początku. Zwyczajnie nie lubię u ludzi takiej rubaszności, wkurza mnie i już.
Numer dwa na mej liście to hmm.. w zasadzie nie mam już większych antypatii.. Potter jest czasem irytujący, z tą swoją głupotą (nie mówię, że jest idiotą, ale zdecydowanie za rzadko używa zwojów mózgowych) i cierpiętnictwem. No i nauczyciele (wg mnie zbyt często) przymykają oczy na jego wybryki. Potter już powinien ze trzy razy wylecieć ze szkoły, a nadal chodzi i robi, co chce.:| Ale tak ogólnie nie mam do niego specjalnie żadnej urazy.

edit. sklejanie postów

Taaak.. u wielu osób pierwszy do odstrzału jest Draco.. Co rzeczywiście zdumiewa, jako że właściwym zbrodniarzem godnym owego "odstrzału" jest Voldzio.
Co dowodzi tylko i wyłącznie tego, że większą wagę przywiązujecie do tego, co kto mówi i jak mówi, niż co robi. Bo Malfoy drażni się z Potterem, to jest zły, a Voldzio gdzieś tam tylko w tle przemyka, to niech se chłopina egzystuje spokojnie, tak? :uhoh:Lol
Edytowane przez Prefix użytkownikaChristina dnia 08.08.2013 00:08
 
Luna12
Moony Alex..klikaj tak i na art prześlij, naprawdę masz talent i wreszcie będzie coś innego..
A ja nie lubię Ginny i Hermiony mimo, że jestem dziewczyną i nie podkochuję się w żadnym z ich facetówjezyk
 
lunka_pomylunka
Nie lubię Dolores Umbridge bo to wredna ropucha jest:@ i Malfoya nie lubie, mały rozpieszczony bachor nic tylko kula w łeb i do piachu:D a Voldzik jest mi szczerze mówiąc obojętny:rip:
Edytowane przez lunka_pomylunka dnia 15.04.2007 20:44
Jeżeli masz bloga na mylogu, jesteś fanem HP, piszesz opo i nie masz szablonu to zajrzyj na www.chevrolays.mylog.pl

MY Gryfoni, do boju ruszymy
I czoło innym domom stawimy!!

MINISTERSTWO MAGII I UMBRIGDE TO WIELKIE DEBILE!!!
 
http://chevrolays.mylog.pl

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.20