Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Prefekt Gryffindoru
28.01.2022 17:57
Siemka

Sprzedawca prac domowych
28.01.2022 13:21
Cześć

halo, regulamin
28.01.2022 12:14
dzień dobry

Sprzedawca prac domowych
27.01.2022 20:38
Anastazja Schubert, Śmiech w kogo wmłóciłaś eliksir wielowiekowy xD

halo, regulamin
27.01.2022 20:01
No nieźle Wrozka

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Alette

Posiada 59641 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Posiada 56771 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Posiada 46936 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Posiada 44554 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Posiada 43981 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Posiada 38369 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Posiada 36643 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Posiada 33167 punktów.

10) Prefix użytkownikaWioletta

Posiada 32797 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
[Gra] Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Prefix użytkownikaA.
www.harry-potter.net.pl/hpkf/images/logo.png

Jak oceniacie pierwszą część gier o Harrym Potterze? Gra już ponad 10 letnia, ale chyba nadal znajdzie się kilka osób, które w nią grają, prawda?

Prefix użytkownikaMikasa
Prawda :) Ja wyznaję tylko trzy pierwsze części gry. Kilka miesięcy temu pograłam sobie trochę w Kamień Filozoficzny, jednak poziom zacofania technicznego był momentami irytujący. Ale np bardzo podobało mi się przesyłanie wiadomości przez sowy. Ta gra jest też momentami straszna, np uciekanie przd Filchem czy przed trollem.

Edit.
Właśnie przeczytałam opis gry KF. Jakie jest rozwiązenie tej tajemnicy ze zbieraniem fasolek przez bliźniaków?
Edytowane przez Prefix użytkownikaXeri dnia 01.11.2013 17:48

Prefix użytkownikaPortugas
Dowiesz się jak ukończysz wątek fabularny.

Gra jest fajna, ale grafika mnie dobiła ;_; Ale na tamte czasy to pewnie był przebój. Muzyka wprawia w nastrój, czasem straszna, czasem nie. Jest bardzo długo co bardzo w grach ^^ W nie których momentach jest aż straszna np. jak tego trolla zobaczyłem to musiałem kilka razy umrzeć, żeby się ogarnąć xD Bardzo mi się spodobała ; )
kocham juliettę115

Przez pomyłkę zrobiłem to specjalnie.

oi62.tinypic.com/35lvi50.jpg
Ach, ta Łapka Love

i58.tinypic.com/24dr61t.png

fc03.deviantart.net/fs71/i/2013/051/6/3/clementine_from_the_walking_dead_the_game_by_dorimacus-d5luis8.jpg

Portugas - jedyny użytkownik, na którego ma oko nawet Krico Cwaniak
Wszyscy jesteśmy żyrafami, które urodziły się nad przepaścią :zyrafa:
~ Nior ^^

fc01.deviantart.net/fs70/f/2012/247/5/a/the_walking_dead_video_game___facebook_cover_by_enveedesigns-d5dm6t3.png

i.imgur.com/SYhANSm.png

GotujJajkaZPortem.com
Prefix użytkownikaBarlom
Ja kilka razy podchodziłem do tej gry i ani razu nie udało mi się jej przejść w całości jezyk
Najbardziej lubię quidditch. Mógłbym godzinami nic nie robić, tylko latać na miotle w tej grze. Szkoda, że w żadnej późniejszych grach (nie grałem w komnatę więc tu nie wiem) nie stworzyli podobnie wspaniałego systemu latania na miotle.
A teraz na czym się zacinałem.
Za pierwszym razem utknąłem w misji z dostarczeniem Norberty. Filch mnie przerażał. Bałem się tych dwóch poziomów. Normalnie gra horror. jezyk
Za drugim razem utknąłem przy szachach. W sumie nadal nie mam pojęcia na jakiej zasadzie to działa.
Za trzecim razem utknąłem na walce z Voldim. Ostatecznie nigdy nie udało mi się go pokonać.
Mimo wszystko grę uważam za świetną i na pewno kiedyś jeszcze do niej wrócę, chociażby dla wspaniałej muzyki i latania na miotle :D

Prefix użytkownikaPatronus Harrego
Jak na pierwszą część to bardzo dobra gra strasznie mi się spodobała nie przeszedłem ponieważ straciłem windowsa i wszystkie zapisy mi się usuneły i się zdenerwowałem ale jak bym mógł to bym jeszcze raz zagrał :DTak
th06.deviantart.net/fs70/PRE/i/2011/197/1/a/ravenclaw_flag_by_kooro_sama-d3x5pj3.png

Prefix użytkownikaZuko
Zgadzam się 3 pierwsze części były najlepsze. Grafika według mnie jest zadowalająca, miło gra się w grę i jakoś nigdy nie zwróciłem uwagi na to, że grafika jest słaba. Podoba mi się także Zakon Feniksa, fajnie wykonuje się tam zaklęcia, TZN. trzeba odpowiednie ruchy myszką robić. :D

Prefix użytkownikaLiliana2194
Ja grałam tylko w wersję demo, więc wiele nie mam do powiedzenia. ;/ Gra wydaje mi się fajna, tylko niestety nie mogę jej znaleźć w sprzedaży, no bo faktycznie te dziesięć lat ma. Grafika nie za ładna, ale co się dziwić. Początek mi się spodobał, więc jeśli ją gdzieś ujrzę, skuszę się na pełną wersję gry. ;D
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maniakhogliliana.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/hogwart.jpg

- - W Hogwarcie: - -

2) Valerie Adams
2.06.2019 -

1.bp.blogspot.com/-f6fn3825Rzg/XYoz2x_dXHI/AAAAAAAAAR4/U1Y3euTkpT43y5p-PzE3sOQUfVacTTDSgCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B4.png1.bp.blogspot.com/-Zt_p7ufiG7Y/XYpLUrPHdYI/AAAAAAAAASE/nWcAY3gPZdsKeHF_BgLud7iBasVSvJ96ACLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B2.png1.bp.blogspot.com/-HKWCp81dwBg/XYpLY6y0M3I/AAAAAAAAASI/Fq-O29kpGyY-why2RTfwu4MiQoKaXz0LwCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B3.png

www.harry-potter.net.pl/images/smiley/it_s_all_about_magic_by_leogomes91.gif Karta postaci: tutaj

1) Liliana Williams
18.06.2014 - 31.05.2019

~ moja ulubienica spośród tej dwójki ~

1.bp.blogspot.com/-q33F5-l7z8g/XYotFEOYb9I/AAAAAAAAARQ/VUrs-_XIhyoKJu9-MM_2dZ_CPYx0_qQ8wCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B5.png1.bp.blogspot.com/-mBVG84cJUbY/XYowhPqZ9XI/AAAAAAAAARk/B5LZeE8-XIoPOaPZl2s8ZZtF5wRiD1rngCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B7.png1.bp.blogspot.com/-t25RlOp8RvQ/XYow9oCKVCI/AAAAAAAAARs/4wgSpZgFBM40x3mCffKZE0UIHujdlr4cQCLcBGAsYHQ/s1600/Ostatni%2B8.png

www.harry-potter.net.pl/images/smiley/it_s_all_about_magic_by_leogomes91.gif Karta postaci: 1. Lijka
2. Poboczne

- - Za 2017/2018: - -

www.harry-potter.net.pl/images/articles/humor.png

- - INBJN - -

Ten little Indian Boys went out to dine
One choked his little self and then there were nine.

68.media.tumblr.com/37a766bdee65f9dd103179e474f9a484/tumblr_o12brp9Qyv1qcffyto9_540.gif

Nine little Indian Boys sat up very late
One overslept himself and then there were eight.

Eight little Indian Boys travelling in Devon
One said he'd stay there and then there were seven.

Seven little Indian Boys chopping up sticks
One chopped himself in halves and then there were six.

49.media.tumblr.com/1ba28d7561830ce3ca69cf6dc1fefd68/tumblr_o1h4vyoU8Q1rpfvalo2_540.gif

Six little Indian Boys playing with a hive
A bumblebee stung one and then there were five.

Five little Indian Boys going in for law
One got in Chancery and then there were four.

Four little Indian Boys going out to sea
A red herring swallowed one and then there were three.

Three little Indian Boys walking in the zoo
A big bear hugged one and then there were two.

Two little Indian Boys sitting in the sun
One got frizzled up and then there was one.

One little Indian Boy left all alone
He went out and hanged himself and then there were none.

68.media.tumblr.com/bc978621ce1b3c07e887fb332616a035/tumblr_o15s27VgQV1unz0ero4_r1_500.gif

orig14.deviantart.net/3cce/f/2007/344/b/6/_raincloud__rvmp_by_bad_blood.gif

- - - -

66.media.tumblr.com/3c390d626aef57a973918bf2e130b093/tumblr_put2dopQgR1rm48goo1_500.png

Prefix użytkownikaMatees
Gra ogólnie, jak na tamte lata całkiem fajna. Dobry klimat zachowany poprzez odpowiednią muzykę, fajny sposób poznawania nowych zaklęć. Oczywiście są sprawy do których mam zastrzeżenia, a mianowicie sterowanie.. Nie wiem może to po prostu jestem słabym graczem ale to sterowanie myszką jest momentami dobijające. Ubolewam że nie można grać na JoyPadzie ;( Ale cóż jak mówiłem gra mimo wszystko jest fajna, więc ją dziś odpaliłem i zamierzam przejść po raz trzeci. :)

Prefix użytkownikathebadsweeetdomi6913
grałam w harrego pottera i kamień filozoficzny zbyt prosta ja ją przeszłam w 1 godz po angielsku były tez napisy po polsku ale ja miałam wszystko po angielsku podobna grafika tej gry do harry potter i komnata tajemnic dla mie była ta przygoda gdy hatty uciekałprzed trollem górskim

Prefix użytkownikaPotrzebujeHelpa
Mam prośbę jestem na wakacjach w Chorwacji wracam dopiero za 2 miesiące w domu mam płyty wszystkich części HP (gier) ale zapomniałem zabrać chętnie bym zagrał w HP i KF ale niestety nie mogę znaleźć linku ani strony prosiłbym o podanie linku :D

Prefix użytkownikaBarto
filmy najlepsze sa wszystkie fajne ale gry nie zupelnie wszystkie ogolnie 10/10 dla HP i KF
A TY potrzebujehelpa nie kłam ze jestes w chorwacji bo wczoraj bylismy na dworze cwellu a twoj opis do cb nie pasuje 'mily' to jestes tylko na forum jak chcesz pokazac ze jestes lepszy od innych (nie jestes]

Prefix użytkownikagass90
Pierwsza część gry bardzo mi się podoba, w sumie całkiem niedawno w nią grałem. Muzyka, efekty świetlne, klimatyczne lokacje(dość mroczne). Czuć tę magię Hogwartu. Co prawda sama szkoła jest okrojona z ciekawszych miejscówek i nie ma nic do zwiedzania, ale i tu znajdzie się kilka tajemnych przejść, gdzie ukryte są karty. W ogóle w pierwszej części jest coś przerażającego, może już nie teraz, ale jako dziecko bałem się tej gry. Szczególnie zadanie od Snape'a było niemiłe. No i Quirrell, który miał z tyłu głowy Voldemorta;d
images84.fotosik.pl/123/7301f419e7bb0ee6med.png

www.zatarty-szlak.blogspot.com
Prefix użytkownikaVaiana
Grafika jest prosta i kolorowa. Gra ogólnie jest łatwa, lecz miałam trudności z trollem i szachami. Quidditcha to nawet odpuściłam. Za trudny dla mnie. Szkoda, że nie można zwiedzać hogwartu. Denerwował mnie trochę instruktaż nauczycieli w zadaniach.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum: