Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Instagram
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Uczeń Hogwartu
17.04.2021 22:26
Ja sobie od tamtego tygodnia w każdą sobotę robię seansik Harrego. W tamtą sobotę obejrzałam 1 część, a teraz oglądam 2.

Uczeń Hogwartu
17.04.2021 22:24
Moim zdaniem to bzdura, że TVN7 puściło 1, 3 i puści 5 część Harrego

Uczeń Hogwartu
17.04.2021 22:23
Hej

Pracownik Miodowego Królestwa
17.04.2021 20:56
no też mam takie nadzieje, że się uda gdzieś pochodzić jak człowiek

Nieustraszony Gryfon
17.04.2021 20:56
Super wiadomość o tej pogodzie, jest git :D

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59611 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 56577 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 45775 punktów.

4) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 43981 punktów.

5) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 43024 punktów.

6) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 38201 punktów.

7) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36659 punktów.

8) Prefix użytkownikalosiek13

Avatar

Posiada 34114 punktów.

9) Prefix użytkownikabatalion_88

Avatar

Posiada 31890 punktów.

10) Prefix użytkownikaMarcus Clinton

Avatar

Posiada 30892 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
CKM 4 - Hufflepuff
Angelina Johnson
I miejsce - HUFFLEPUFF

Opiekun: Śmierciojadek
Kontynent: Antarktyda

HUFFLEPUFF


i57.tinypic.com/25rmvso.png

i60.tinypic.com/wui0q9.jpg


i59.tinypic.com/2r4lp1j.png

imagizer.imageshack.us/v2/700x600q90/538/b8bcc2.png


i59.tinypic.com/11lh6w7.png


Pierwsi czarodzieje pojawili się na Antarktydzie już na początku XX wieku. Byli to głównie badacze kontynentu - jego budowy geologicznej oraz fauny, jaka znajdowała się tylko w tym miejscu. To tutaj czarodziejom pierwszy raz udało się wytropić i sfotografować legendarnego yeti.

Wraz z coraz większą eksploracją, na Antarktydzie były tworzone magicznie przystosowywane do normalnego życia osady, w których czarodzieje nie tylko pracowali, ale również zapewniali sobie rozrywki - w tym rozgrywki Quidditcha. W 1980 roku czarodzieje z Antarktydy dołączyli do Indian Ocean Quidditch League, specjalnej ligi, skupiającej rozgrywki między reprezentacjami 13 państw, leżących u wybrzeży Oceanu Indyjskiego (Antarktyda, Argentyna, Madakaskar, Republika Południowej Afryki, Sri Lanka, Katar, Malezja, Indonezja, Australia, Indie, Malediwy, Tajlandia i Singapur). Liga Ouidditcha na Antarktydzie jest całkowicie amatorska, więc i reprezentacja stworzona jest z zawodników grających jedynie hobbystycznie, ale nie przeszkodziło to drużynie z Argentyny zająć 2. miejsca w finale IOQL w 1994 roku, co okazało się największym sukcesem w historii antarktycznego Quidditcha. W nagrodę w 1995 roku kontynent został gospodarzem finału IOQL, na którego potrzeby powstał pierwszy duży profesjonalny stadion - Antartica Stadium. Znajduje się on u stóp Góry Jacksona i w 2010 roku został całkowicie zmodernizowany, a pojemność trybun zwiększona do 40 tysięcy widzów. Na co dzień właśnie ten obiekt stanowi stadion treningowy reprezentacji Antarktydy, tam odbywa się większość zgrupowań i treningów kadry przed rozgrywkami IOQL.

Obecnie Antarktyda dysponuje trzema nowoczesnymi stadionami, na których można rozgrywać mecze międzynarodowe, wszystkie są zmodernizowane i przystosowane do meczów o najwyższe stawki.


i57.tinypic.com/1265ksn.png


Antarctica Stadium
Rok oddania do użytku: 1995 (modernizacja w 2010)
Pojemność trybun: 40 000 widzów
Położenie: u podnóża Góry Jacksona, na Półwyspie Antarktycznym (zachodnia część kontynentu)

Antarctica Stadium był budowany od 1994 do 1995 roku, pierwszym meczem rozegranym na nim był finał Indian Ocean Quidditch League pomiędzy drużynami Republiki Południowej Afryki i Sri Lanki. Potem stadion ten gościł jeszcze rozgrywki IOQL na niższych poziomach rywalizacji. W 2010 roku Antarctica Stadium został całkowicie zmodernizowany, rozbudowano trybuny, zadaszono je. Obecnie ten stadion, m.in. ze względu na swoje malownicze położenie, jest najchętniej wykorzystywany do organizowania zgrupowań i treningów reprezentacji Antarktydy.

Obszar dookoła Antarctica Stadium zachwyca olśniewającą urodą. Można tutaj spotkać większość gatunków roślin i zwierząt występujących na tych terenach (m.in. kolobant, śmiałek antarktyczny, foka krabojad, albatros czarnobrewy, pingwin cesarski, warcabnik). Takie skupiska są dość nietypowe dla tego kontynentu. Kibice, oprócz podziwiania zawodników Quidditcha na najwyższym poziomie, mają zatem niepowtarzalną szansę zobaczyć stworzenia, które można spotkać tylko na Antarktydzie.


Queen Maud Arena
Rok oddania do użytku: 1999
Pojemność trybun: 50 000 widzów
Położenie: Ziemia Królowej Maud, w pobliżu południka 0, na południe od bazy badawczej Sanae (wschodnia część kontynentu)

Nazwa tego obiektu pochodzi od miejsca, w którym powstał - Ziemia Królowej Maud. Budowa stadionu została sfinansowana przez rządy trzech państw, których badacze mają swoje stacje we wschodniej części kontynentu - Wielką Brytanię, Japonię i Republikę Południowej Afryki. Budowę ukończono w 1999 roku, a oficjalne otwarcie nastąpiło w wieczór sylwestrowy 1999/2000 - na stadionie odbył się wtedy koncert, na którym bawiło się ponad trzydzieści tysięcy ludzi. Gwiazdami wieczoru były kapele Fatalne Jędze z Wielkiej Brytanii, Eternity Stars z Australii i Loftus Wand z Republiki Południowej Afryki. Był to pierwszy w historii tak duży koncert zorganizowany za kołem podbiegunowym. Queen Maud Arena w 2005 roku była gospodarzem charytatywnego turnieju Quidditcha, w którym wzięło udział kilka klubów z Argentyńskiej Ligi Quidditcha, zwycięzca IOQL z 2004 roku, czyli reprezentacja Australii oraz reprezentacja Antarktydy. Dochód z turnieju wsparł rodziny ofiar katastrofy statku pasażerskiego, który rozbił się u wybrzeży Antarktydy w lutym 2005 roku. Od początku istnienia stadion jest też areną rozgrywania meczów IOQL. Raz w roku podczas Dni Ziemi Królowej Maud, na stadionie odbywa się wielki festyn, na który chętnie przyjeżdżają czarodzieje z całej Antarktydy oraz państw leżących najbliżej - Argentyny, Chile, Australii i z południa Afryki.

Queen Maud Arena usytuowana jest w niepowtarzalnym miejscu, choć otoczenie może wydawać się, na pierwszy rzut oka, jednostajne i mało atrakcyjne. W promieniu wielu kilometrów nie znajduje się tutaj nic, prócz pokrywy lodowej, ale gra świateł jest tym, co czyni to miejsce wyjątkowym. Charakterystyczną cechą stadionu są strzeliste kryształy, ułożone pionowo w górę i stanowiące szkielet obiektu. Dominują tu oczywiście połyskująca biel i lśniący błękit. Na lodowe słupy rzucone są dodatkowe zaklęcia, dzięki którym od fasady areny sportowej w magiczny sposób odbijają się promienie słoneczne, co nadaje całości niesamowity wygląd. Kibice, wchodząc na stadion, mogą poczuć się, jak gdyby wkraczali do lodowego królestwa, trybuny bowiem zostały wykonane z tego samego materiału, co kopuła obiektu. W razie śnieżycy lub innych anomalii pogodowych, stadion posiada zadaszenie.


Pole Ice Stadium
Rok oddania do użytku: 2014
Pojemność trybun: 70 000 widzów
Położenie: między Biegunem Południowym a Górą Kirkpatricka

Jest to obiekt położony najbliżej bieguna południowego i najbardziej imponująca z antarktycznych aren sportowych. Zbudowany z myślą o organizacji Mistrzostw Świata w Quidditchu, nie został jeszcze oficjalnie otwarty, ale jest już gotowy na przyjęcie kibiców i zawodników. Nowoczesny obiekt, w którego pobliżu znajdują się zabudowania mogące służyć jako baza noclegowa dla zawodników, dziennikarzy i zaproszonych gości. Pole Ice Stadium wyróżnia niesamowita forma, która przypomina bardziej lodową rzeźbę niż obiekt sportowy. Niewielkie oddalenie od bieguna południowego daje z jednej strony poczucie znajdowania się w jednym z najbardziej niesamowitych miejsc na Ziemi, a z drugiej - komfort, że żaden turysta, odwiedzający biegun południowy w czasie trwania MŚ, nie znajdzie się przypadkowo zbyt blisko areny mistrzostw. Proszę sobie tylko wyobrazić finał Mistrzostw Świata w Quidditchu rozgrywany z zorzą polarną w tle...

Najwiekszą zaletą Pole Ice Stadium, jest jego położenie, które sprzyja zjawisku Aurora australis, powszechniej znanemu jako zorza polarna. W tym celu stadion został specjalnie skonstruowany tak, by widzowie mogli podziwiać ten niesamowity cud natury. Zgodnie z obliczeniami tutejszych naukowców, podczas finału Mistrzostw Świata w Quidditchu będzie można zaobserwować niebo mieniące się odcieniami koloru czerwonego, zielonego, niebieskiego, żółtego i białego. Nowo wybudowana arena sportowa jest niezwykle nowoczesna i może pomieścić aż siedemdziesiąt tysięcy fanów Quidditcha. Posiada również wszelkie dostępne udogodnienia dla kibiców, w tym loże dla gości specjalnych.


i61.tinypic.com/300zlut.jpgi59.tinypic.com/2qk3q0i.png


i57.tinypic.com/4qr921.jpg


Niemal jednogłośnie maskotką Mistrzostw Świata w Quidditchu został wybrany yeti. Ta propozycja wygrała z typowo mugolskim pingwinem (to dość zabawne, ale mugole sądzą, że pingiwny są JEDYNYMI, obok fok, stworzeniami zamieszkującymi Antarktydę) oraz gorsunem błękitnym, żyjącym u wybrzeży Antarktydy i Alaski.

Wybór yeti do roli maskotki był motywowany tym, że to właśnie na Anatartktydzie udało się go po raz pierwszy wytropić i sfotografować, na początku XX wieku. Mimo, że niewielu ludzi widziało yeti na żywo, nadal jest on, obok pingiwna, najbardziej identyfikowany właśnie z mroźnym kontynentem.

Zabawkowa wersja maskotki mistrzostw będzie wykonana z miękkiego pluszu w odcieniach bieli i błękitu - czyli w kolorach kojarzących się z Antarktydą (to zresztą odróżnia arktyczną odmianę yeti od jego himalajskiego kuzyna).

Elementami odznaczającymi się na tle tych barw jest różowy nos oraz żółto-pomarańczowy szalik - ma to dać maskotce sympatyczniejszy wygląd i ocieplić jego wizerunek, który na przestrzeni lat został owiany złą sławą.


i60.tinypic.com/15wxe2o.png

(z planem kompleksu, zawierającym węzły sanitarne, kominki do sieci Fiuu, pole teleportacji oraz świstoklików)


i59.tinypic.com/op1tgz.jpg


Główną bazą Mistrzostw Świata będzie nowozelandzka stacja badawcza Scott, nad Morzem Rossa, tuż przy Lodowcu Rossa. To tam będą lądować wszystkie świstokliki oraz osoby teleportujące się na Antarktydę. Cała reszta kontynentu zostanie wyłączona z możliwości aportacji z zewnątrz - teleportacja w czasie mistrzostw będzie możliwa tylko w wyznaczonych miejscach, ujętych w sieci wewnętrznego transportu. Ma to zapobiec przypadkowemu pojawieniu się czarodziejów w obecności mugoli oraz zabłądzenia turystów na zmrożonym kontynencie.

W okolicy stacji Scott będzie znajdować się Biuro Informacyjne, Centrum Transportu Magicznego (teleportery i Tymczasowy Urząd Rejestracji Świstoklików) oraz jedna z baz noclegowych.

SCOTT CAMP
W tym miejscu znajdzie się dwa tysiące igloo oraz tyle samo "glass igloo" - domków znajdujących się w lesie, z przeszklonymi dachami i częściowo przeszklonymi ścianami. Zamieszkanie w takim miejscu gwarantuje niesamowite wrażenia, a widok rozgwieżdżonego nieba i zorzy polarnej sprawi, że to wydarzenie sportowe i pobyt na Antarktydzie na długo pozostanie w pamięci. W sumie oba typy igloo w Scott Camp są w stanie pomieścić ok. 24 tysięcy osób. Glass Igloo są wyposażone w łazienki, natomiast dla mieszkańców zwykłych igloo będą przygotowane łazienki z toaletami i prysznicami. Na terenach obu campów znajdują się stołówki, w których można przygotowywać posiłki albo zamówić gotowe potrawy z naszej oferty.

i60.tinypic.com/wb6yon.jpg


Dla osób, które wolą cieplejsze klimaty, zostało w tym miejscu utworzone pole namiotowe. Teren, na którym powstało, został magicznie pozbawiony śniegu i stał się jedną z licznych enklaw ciepła na Antarktydzie. Dzięki odpowiednim zaklęciom temperatura będzie się utrzymywać w granicach 20-30 stopni Celsjusza w dzień i ok. 15 stopni nocą.

Cały teren Scott Camp będzie włączony w wewnętrzną sieć teleportacji - oznacza to tyle, że na terenie pola namiotowego i terenu z igloo, można się dowolnie deportować i aportować. Niemożliwe będzie jednak aportowanie się osób próbujących dostać się na teren campu z zewnątrz oraz teleportacja w inne miejsca kontynentu. Przed głównymi bramami wejściowymi na teren campu znajduje się pole teleportacji oraz wyszkoleni czarodzieje, którzy będą pomagali tym, którzy nie posiadają licencji, przemieszczać się w poszczególne miejsca kontynentu. W tym samym miejscu zostanie również utworzony punkt rejestracji świstoklików, z którego chętni będą mogli korzystać. W biurze rejestracji będą znajdować się kominki do transportu siecią Fiuu.

U wybrzeży kontynentu, w pobliżu bazy Scott, na dryfującej górze lodowej, znajduje się hotel. Mogą z niego skorzystać ci, którzy potrzebują nieco luksusu niż zapewnia nocleg w namiocie albo igloo. Mimo, że z zewnątrz budynek wygląda na nieco zmrożony, w środku zapewnione są komfortowe warunki. Oprócz dziesięciu apartamentów, znajdują się tam również pokoje 2-, 3- i 4-osobowe, w sumie w hotelu zapewnione są noclegi dla 400 gości.

i61.tinypic.com/nfk6kk.jpg


Druga z baz noclegowych (Davis Camp) powstała ok. 100 kilometrów od australijskiej bazy Davis, na granicy Ziemi Wilkesa i Płaskowyżu Amerykańskiego, trzecia na Ziemi Królowej Maud (Middle Camp) - w okolicach Queen Maud Stadium, a czwarta (Jackson's Camp), jednak nieco mniejsza na Półwyspie Antarktycznym. Każde z pól namiotowych i campingów z igloo zostały stworzone na tej samej zasadzie. Davis Camp i Middle Camp, podobnie jak Scott Camp, posiadają w obu typach igloo miejsca dla 24 tysięcy ludzi. Dodatkowe miejsca zapewnią pola namiotowe, jednak ze względu na różną pojemność magicznych namiotów, trudno oszacować ich właściwą liczbę. W Jackson's Camp przygotowano 15 tysięcy miejsc w obu typach igloo.

W okolicach bazy Siple, w pobliżu najwyższego szczytu Antarktydy - Masywu Vinsona - powstał kompleks hoteli oraz strefa VIP. W sumie w pięciu budynkach, w pokojach o różnym stopniu komfortu, może zamieszkać około piętnastu tysięcy ludzi. Dodatkowo w apartamentowcu przygotowanym z myślą o głowach państw, celebrytach i innych osobach ze statusem VIP, może gościć tysiąc osób. Na terenie campusu, poza hotelami, znajdują się również baseny, boiska do quidditcha oraz restauracje.

Oprócz miejsc na campingach oraz w hotelach, istnieje możliwość wynajęcia pokoi u rodzin mieszkających na Antarktydzie. Ogłoszenia osób chcących przyjąć kibiców na czas trwania Mistrzostw będzie można znaleźć w prasie, a organizatorzy na bieżąco będą wysyłać informacje o dostępnych miejscach do redakcji głównych dzienników w poszczególnych krajach. Baza pokoi i mieszkań do wynajęcia będzie również stale aktualizowana i dostępna w Biurze Informacyjnym w bazie Scott.


i62.tinypic.com/20f3spk.png


Przy Antarctica Stadium
Strefa kibica będzie mieścić się w samym środku ogromnej areny, tuż przy Górze Jacksona. Kibice będa mogli wchodzić długim kryształowo-lodowym korytarzem wgłąb masywu górskiego. Ściany ozdobione będą niepowtarzalnymi wzorami płatków śniegu, z których każdy będzie równie piękny i wyjątkowy. Drogę oświetlać będą pochodnie z wiecznie palącym się ogniem. Na końcu korytarza będzie ogromna sala, dużo większa niż góra, ponieważ ciągnie się pod wodą. Ściany będą ze szkła, dzięki czemu kibice będą mogli zobaczyć przez nie piękne, nieznane im gatunki zwierząt.
Całość oświetlać będą ogromne żyrandole, wykonane z kryształów górskich, których blask rozświetli całą salę. We wschodniej części będą poustawiane dwa długie stoły - na nich można znaleźć miedzy innymi wielkie dzbany z gorącymi napojami czy kremowym piwem. W dniu meczu na zachodniej ścianie (szybie) będzie wyświetlona transmisja na żywo. Czarodzieje będą mogli zasiąść przed magicznym ekranem i obejrzeć mecz swojej ukochanej drużyny.

Przy Queen Maud Arena
Czarodzieje, którzy przybędą na ten stadion, będą mogli się zrelaksować w Kryształowej Jaskini. Nie jest ona wybudowana na potrzeby mistrzostw - została podarowana przez matkę naturę. Kibice będą mogli się do niej dostać poprzez łagodne zejście ze stoku, na końcu którego jest duże, niezamykane wejście. W jaskini będzie można podziwiać cuda natury; przepiękne lodowe i kryształowe stalaktyty i stalagmity (ciekawostką jest, że gdy czarodziej się w nich przejrzy, zobaczy efekt jak w mugolskiej krainie krzywych luster). W jaskini będzie dodatkowa wielka komnata, w której czarodzieje będą mogli poczęstować się drobnymi przekąskami. Zorganizowana tutaj strefa kibica najpełniej oddaje realny obraz meczu - będę tutaj bowiem pokazy prawie że na żywo. Pomiędzy dwoma stalagmitami będzie swego rodzaju pajęczyna. Na niej w magiczny sposób czarodzieje będą oglądać rozgrywki, dzięki idealnie odbijającemu się światłu znad areny.

Przy Pole Ice Stadium
Jak wiadomo - Pole Ice Stadium to najpiękniejszy stadion spośród wszystkich na tym kontynencie. Kibice, którzy przybędą do tego miejsca przed rozgrywkami, będą mogli podziwiać piękne pokazy fajerwerków. Aby się ogrzać i coś przekąsić, goście skorzystać będą mogli z wizyty w specjalnym igloo, znajdującym się zaledwie 300m od wielkiej areny. W środku przywitają ich sztuczne płomienie, gigantyczne telebimy znajdujące się naokoło pomieszczenia oraz darmowe kanapki w kształcie maskotki-yeti.

Mniejsze strefy, rozsiane na terenie całego państwa
Oprócz trzech głównych stref kibica, w kraju zostaną rozmieszczone mniejsze strefy, w których goście lub miejscowi będą mogli obejrzeć transmisje z meczów (w bardziej odludnych miejscach nawet z pingwinami!). Każda z nich będzie wyposażona w specjalne, podgrzewane trybuny, na których będą fotele obite najbardziej miękkim futerkiem oraz w ogromny telebim w kształcie znicza, na którym będą wyświetlane mecze. Po zakończonej rozgrywce magiczny znicz zamknie się, by ponownie otworzyć się podczas turniejowego spotkania.


i59.tinypic.com/10r4lmq.png


Wiadomo, że Antarktyda jest najsłabiej zaludnionym obszarem. Zamieszkują go głównie naukowcy. Podstawowym środkiem bezpieczeństwa będzie wysoka ściana śniegu krążąca wokół obiektów sportowych i wioski olimpijskiej. Mugole zamieszkujący Antarktydę ponad wszystko cenią sobie bezpieczeństwo. Mają pełną świadomość faktu, iż wkroczenie w burzę śnieżną podczas nocy polarnej jest wysoce niebezpieczne.

Wykorzystane zostanie dodatkowo zaklęcie zwodzące rzucone na zorzę polarną, utrzymującą się nad kontynentem. Będzie oddziaływać na każdego mugola, który przejdzie przez ścianę śniegu, narzucając na niego zaklęcie zapomnienia i dodatkowo nakładając poczucie obowiązku wycofania się do swojego domu.

Wewnątrz śnieżnych kręgów rozstawieni będą wykwalifikowani pracownicy pilnujący, by ewentualni mugole, którym uda się ominąć zabezpieczenia, niezwłocznie wycofali się i zapomnieli o tym, co widzieli.

Jako że nie przewidujemy, by kibice przylecieli drogą powietrzną na nasz kontynent (głównie ze względu na dużą odległość, którą musieliby pokonać przy niekończących się ciemnościach, na otwartym morzu i przy ujemnych temperaturach), nasze zabezpieczenia stwarzają nieprzeniknioną barierę odgradzającą mugoli od społeczności magicznej.


Pamiętaj chemiku młody, komentuj ficki lub zmień się w odchody
made by Mikasa, Butelka 31.07.2020r.

image.spreadshirtmedia.net/image-server/v1/mp/designs/143618396,width=178,height=178,version=1077033415/chemia-milosci.png


s5.ifotos.pl/img/batpng_aewxhsq.png


img.joemonster.org/i/2018/01/mowiace_02.jpg


img.joemonster.org/i/2014/05/slodkiezdjecia_19.jpg


Slytherin! Sss..

Nigdy nie pozwoliłem aby szkoła przeszkadzała mi w edukacji.
Zawsze miałam szczęście. I znów będę je mieć.Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience
Płoń, płoń, Falka, za twe zbrodnie
Spłoń i skonaj w męce!

Trochę wstyd, ale cóż, zasłużyłam ;D
www.harry-potter.net.pl/images/articles/admlen20202.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadminang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/redaktorang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/autorartang.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/wydanieprorokaroku.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/admin_naj.jpg

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_naj_pomocny_adm.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/2016awards_admin_naj.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_komentator.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najmilszy_administrator.png

www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najbardziej_pomocny_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najmilszy_administrator.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najlepszy_komentator.png
 
Prefix użytkownikalosiek13
Na pierwszy rzut oka praca robi duże wrażenie. Świetny plakat i logo Mistrzostw oraz oczywiście rysunek maskotki i stadionu (proszę mi powiedzieć, kto jest autorem czego! ;d). Początkowo padłem też na widok tych szklanych igloo i góry lodowej, ale kiedy dowiedziałem się, że zdjęcia są z neta, to entuzjazm opadł. Mogliście to przerysować i byłoby git, bo tak to trochę pójście na łatwiznę.
Nagłówki też nadają całej pracy mega klimatu, świetnie spinają poszczególne elementy w jedną całość.
Z opisów podobał mi się wstęp, opis maskotki i jednej z aren, konkretnie - Pole Ice Stadium. Zwróciliście uwagę na mnóstwo szczegółów. No i właśnie to też spory atut pracy, to znaczy detale, bo jest mowa o wszystkim. Z drugiej strony, nie ukrywam, że trochę mnie te znużyło, bo mogliście wprowadzić jakieś śmieszne elementy - jak chociażby u nas (jak dobrze, że mieliśmy Ann!). I nie pasują mi te odległości obozowisk od stadionów, to totalnie niepraktyczne.

W każdym razie, gratuluję wygranej! Nie ukrywam, że to dla mnie spore zaskoczenie ;>

PS Na Antarktydzie nie ma lasów ;p

W tym miejscu znajdzie się dwa tysiące igloo oraz tyle samo "glass igloo" - domków znajdujących się w lesie, z przeszklonymi dachami i częściowo przeszklonymi ścianami.


PPS Wcześniej umknęło to mojej uwadze. Telebimy! Na litość boską, to świat magii. Spoko, wiemy, że mają radio, ale o telewizji nic nam nie wiadomo. Według mnie to przesada, za bardzo to upodabnia ich świat do naszego, przez co staje się nudny.
Edytowane przez Prefix użytkownikalosiek13 dnia 14.08.2014 01:51

Always


zapodaj.net/images/c4ff56e394964.jpg
 
Prefix użytkownikaMikasa
Przyznam szczerze, nie chce mi się czytać tych prac, ale wasze rysunki - plakat oraz logo - są ZACHWYCAJĄCE. Bardzo, bardzo mi się podobają, zwłaszcza logo. Mieliście chyba najtrudniejszy kontynent, więc wygrana tym bardziej imponująca.
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgaw2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/guruforummikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najgawedziarzmikasa.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/maruda.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/autor_najlepszego_artykulu.png
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najpowazniejszy_uzytkownik.png
 
Prefix użytkownika_raven_
PS Na Antarktydzie nie ma lasów ;p

Magia, mój drogi, magia.

Mieliście chyba najtrudniejszy kontynent, więc wygrana tym bardziej imponująca.

Od początku uważałam, że mamy najłatwiejszy kontynent. Nieznany, niby niezamieszkany, mnóstwo wolnej przestrzeni, z dala od mugoli - ogromne pole do popisu. Można tam było zrobić, co tylko przyszło do głowy, żadnych ograniczeń. Maszynie losującej należą się podziękowania.

Mogliście to przerysować i byłoby git

Łatwo powiedzieć ;) Przerysuj i mi podeślij.

I nie pasują mi te odległości obozowisk od stadionów, to totalnie niepraktyczne.

Cały kontynent należy do nas, nic w tym niepraktycznego. Jeden świstoklik i jesteś w dowolnym miejscu, nie traktujmy tego po mugolsku.


j.gifs.com/J6PONg.gifoi62.tinypic.com/2zecyrp.jpg


#FinoAllaFine
***
But I'm a creep, I'm a weirdo.
What the hell am I doing here?
I don't belong here.

***
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwieksza_maruda.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_irytujacy_uzytkownik_raven.png


oi61.tinypic.com/14vr9l0.jpgoi60.tinypic.com/2i2a8ok.jpgimg-ovh-cloud.zszywka.pl/0/0587/7984-mala-mi-.jpg38.media.tumblr.com/cc771211be691b8df0a1087ee9f8cb9e/tumblr_n2wb1oF3Jo1rq3hwbo2_500.gif

WAVE GOODBYE, WISH ME WELL
I've become something else
Something else, something else, it's just this world
 
Prefix użytkownikalosiek13
Magia, mój drogi, magia.
Byle kit można czymś takim wytłumaczyć ;p

Łatwo powiedzieć Oczko Przerysuj i mi podeślij.
Ja tak nie umiem, ale jak widzę rysunek stadionu, to wydaje mi się, że dla autora to nie byłoby mega skomplikowane.

Cały kontynent należy do nas, nic w tym niepraktycznego. Jeden świstoklik i jesteś w dowolnym miejscu, nie traktujmy tego po mugolsku.
Jakoś w serii nie zauważyłem, żeby czarodzieje wciąż latali wszędzie świstoklikami ;p

Always


zapodaj.net/images/c4ff56e394964.jpg
 
Prefix użytkownika_raven_
Łośku, na Antarktydzie nie ma właściwie niczego poza stacjami badawczymi. Jaki jest problem w tym, że poza stadionami, hotelami, osadami, bazami noclegowymi, autorzy tego projektu stworzyli ten las? Uczepiłeś się lasu, a zapomniałeś napisać, że na Antarktydzie nie ma yeti, a coś takiego jak gorsun błękitny nie istnieje w ogóle? Ktoś sobie wymyślił, że domki będą między drzewami w lesie i tak to opisał, nie doszukiwałabym się tu błędu w rozumowaniu. Ja widzę te domki i namioty w lesie, łatwiej mi to ogarnąć właśnie w ten sposób, niż jakby pole namiotowe miało być pustą przestrzenią.

Co do rysunku - myślę, że jednak mógłby to być problem. Rysunek nie oddałby uroku tych glass igloo. One są zachwycające właśnie takie jakie są - ze wszystkimi detalami i otoczeniem. Nie było zakazu "ilustrowania" opisów, więc nie widzę tu problemu.

Owszem, w sadze nie latali wszędzie świstoklikami, ale, podczas MŚ będą :) Można było skupić całość w jednym miejscu, ale po co? Zawodnicy sobie spokojnie będą trenować, a kibice na miesiąc będą mogli zaszyć się w swoich magicznych osadach. Odległość bazy noclegowej od stadionu nie ma znaczenia, Anglicy w czasie ME 2012 latali między Krakowem a Donieckiem, a nie mieli do dyspozycji żadnego z magicznych środków transportu.


j.gifs.com/J6PONg.gifoi62.tinypic.com/2zecyrp.jpg


#FinoAllaFine
***
But I'm a creep, I'm a weirdo.
What the hell am I doing here?
I don't belong here.

***
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwieksza_maruda.png

www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najbardziej_irytujacy_uzytkownik_raven.png


oi61.tinypic.com/14vr9l0.jpgoi60.tinypic.com/2i2a8ok.jpgimg-ovh-cloud.zszywka.pl/0/0587/7984-mala-mi-.jpg38.media.tumblr.com/cc771211be691b8df0a1087ee9f8cb9e/tumblr_n2wb1oF3Jo1rq3hwbo2_500.gif

WAVE GOODBYE, WISH ME WELL
I've become something else
Something else, something else, it's just this world
 
Prefix użytkownikalosiek13
Ja wiem, że tam nic nie ma, ale las? Mogliście to otoczyć szpalerem drzew, ale nie lasem xD Mi to się gryzie, nawet to cudownie ocieplone pole mi nie przeszkadza tak jak to...

Zakazu nie było, ale to właśnie robi takie wrażenie WoW tylko na pierwszy rzut oka i jak napisałem pójściem na łatwiznę jest ;p

Anglicy w czasie ME 2012 latali między Krakowem a Donieckiem, a nie mieli do dyspozycji żadnego z magicznych środków transportu.
I nie można powiedzieć, że wyszło to im na dobre ;>

Always


zapodaj.net/images/c4ff56e394964.jpg
 
Te bazy noclegowe wyglądają bardzo realistycznie. Jak wy to zrobiliście? Praca naprawdę godna podziwu.
Edytowane przez Użytkownik nieaktywny dnia 14.08.2014 13:45
 
Prefix użytkownikaUpadly Aniol
Moim zdaniem wyszło to wszystko rewelacyjnie :) I uważam, że Hufflepuff zasłużył na tle innych Domów na to zwycięstwo. Najbardziej do gustu przypadły mi Maskotka oraz baza noclegowa. Jeszcze raz serdeczne gratulacje ;p Do przodu Borsuki ^ ^
24.media.tumblr.com/tumblr_m8xhishKur1qhr8kmo1_400.gifauto.img.v4.skyrock.net/7396/7977396/pics/160621264.gif
 
Prefix użytkownikaAna_Black
Bardzo ładnie, ale za minus uważam wykorzystanie zdjęć z internetu, zamiast narysowanie. To takie pójście na łatwiznę. Głównie muszę przeczepić się do Scott Camp, bo ten hotel igloo jest w Laponii, a Laponia jest w Finlandii, która z kolei jest w Europie. Jak chcieliście domki igloo, to trzeba było narysować, a nie brać zdjęcie hotelu z innego kontynentu. Mieliście Antarktydę, więc czemu wykorzystaliście coś, co jest w Europie?
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najwiekszy_potteromaniak_ana_black.png


Loki: Dość tego! Wszyscy stoicie niżej ode mnie! Patrzysz na boga, szkaradny stworze! I nie godzę się, aby pomiatał mną...
Hulk: Wielki mi bóg.


mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/04/Thor-1429558677.gif


33.media.tumblr.com/8caebe0f50235ec3d8997bfacbf114c6/tumblr_n9g5j564Fx1skiebmo1_400.gif


Hulk ziewać ~ Łapa


25.media.tumblr.com/tumblr_m8z9tyv7qg1rpcea3o3_250.gif


Uwielbiam też jak dostajesz szału i zamieniasz się w tę wielką zieloną bestię..


i1217.photobucket.com/albums/dd398/MiyakoHiteya/Tumblr%20pics/thanks.gif


static.tumblr.com/04db463ca2c0ae5f8ab6f1ad512f6aed/adptjxj/OfVmwe80a/tumblr_static_tumblr_mdh7ruogcd1qmccp7o2_r3_250.gif


31.media.tumblr.com/6f73dc5f8974e16664b596cf79053647/tumblr_inline_n7jsc9ns7i1rqfizb.gif


24.media.tumblr.com/tumblr_m835m1wVOX1qk04hlo1_500.gif33.media.tumblr.com/70cd59c666abdc6ae0e12a5fcbbfbe96/tumblr_nm0zn7iBiG1qzxanao1_400.gif


Zdradzę ci moją tajemnicę. Zawsze jestem zły.


33.media.tumblr.com/5274675726286bc0a424d856c26df680/tumblr_inline_nnqxmemBsb1rqgtqi_500.gif


33.media.tumblr.com/020ea28e37d4be3b8867fdbd58514a96/tumblr_inline_nnmre4l6ZH1tpfg2f_500.gifNieźle. Chcą mnie zamknąć w metalowym pudle i zanurzyć w wodzie. Nie. Jest gorzej niż myślałem.


25.media.tumblr.com/tumblr_m42wevvwnM1qaon7qo2_500.gif


No bo czym jesteśmy? Zespołem? Nie, nie, nie. Mieszanką wybuchową niosącą chaos.


***


38.media.tumblr.com/cda9ac059ee51a9d1a478f66c1293c31/tumblr_inline_nrcijhheTW1rbyvbg_500.gif


Nie bądź jeleń, nie fikaj.


media.giphy.com/media/jo43sGvtnNEdO/giphy.gif


Matka wie że ukradłeś jej szaty?


38.media.tumblr.com/tumblr_m5tuqzaljl1rqlfp9.gif- Jarvis, znasz przypowieść o Jonaszu?
- Traktowałbym ją raczej jako metaforę.


- Thor walczy na 6.
- Nie zaprosił mnie?


24.media.tumblr.com/tumblr_m6rmf3RHqe1qismt6o1_500.gif


Co, stawaliście na siusiu?


www.gifmania.pl/Animowane-Gify-Komiks/Obrazki-Animowane-Iron-Man/Iron-Man-64217.gif


Niech wyskakuje z ciuchów. Przenoszę imprezę do was.


static.tumblr.com/2xsmasw/vQqm3rjpb/iron_man.gif


Weź mnie nie strasz. Co to było, robił mi usta usta?


i.imgur.com/k75NyyH.gif


Phil? Ale on ma na imię Agent!


31.media.tumblr.com/tumblr_m4ldk2Fzvu1qci7ofo1_250.gif


J.A.R.V.I.S: Dostępne 400% mocy.
Iron-Man: Dzięki.


25.media.tumblr.com/tumblr_mcc45djkA11qe8pkxo1_500.gif


Nie gniewam się, pączuszku. Masz niezły prosty.


cdn3.whatculture.com/wp-content/uploads/2014/10/Avengers-Hulk-Buster.gif


Ta wiedźma miesza ci w głowie. Jesteś od niej silniejszy, mądrzejszy. Jesteś Banner.


33.media.tumblr.com/598337ea881bd60b366a9350ecc80373/tumblr_nmq7kewjJN1s3y9slo4_500.gif


On jest szefem. Ja tylko za wszystko płacę, wszystko buduję i dbam żebyśmy byli cool.


mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/04/iron-man-14-1428067620.gif


Stark! Potrzebny jest plan ataku!
Mam plan: atakować!


static.comicvine.com/uploads/original/0/2532/3509642-tumblr_mxs289cxyq1qddteyo1_500.gif


static.tumblr.com/sr7nemf/VyTm9fw51/tony5.gif


38.media.tumblr.com/bab5ebf21d2c082caa6a03346f7c5480/tumblr_mhobkiz5Lx1ra5vgio2_500.gif


rack.3.mshcdn.com/media/ZgkyMDEzLzA1LzAzLzY1LzExLjgzYTJlLmdpZgpwCXRodW1iCTEyMDB4OTYwMD4/db896365/5ab/11.gif


media.giphy.com/media/11dMtvmKPLrwCk/giphy.gif


***


b1.pinger.pl/5b4fd557bea774512fc3600d1ec2946c/Captain-America-Thor-fight-togeth.gif


- Ja bym sobie odpuściła, to faceci nie z tego świata, bogowe czy coś.
- Bóg jest tylko jeden! I głowę dam, że tak się nie ubiera.


i.annihil.us/u/prod/avengersmovie/captainamerica/mainsite/images/grid/animgifs/falcon_pre.gif


- No jasne. Złoty chłopiec w złotej zbroi. Co zostanie jak ją zdejmiesz?
- Geniusz, miliarder, playboy, filantrop. A co? (...) A kto jest [prawdziwym bohaterem]? Ty? Jesteś wynikiem eksperymentów na ludziach. Tyle w tobie bohatera, ile zmieściło się do probówki.


***


Zabijesz mnie? Ustaw się w kolejce.


mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/02/thor-hammer-1424957797.gif


Kto znajdzie ten młot
i okaże się go godny
posiądzie moc Thora.


38.media.tumblr.com/tumblr_m745zkaPTf1ru1wbho2_250.gif


Thor: Loki może i jest nieobliczalny, ale jest Asgardczykiem i moim bratem.
Natasha: Zabił 80 ludzi w ciągu dwóch dni.
Thor: Był adoptowany.


- Nie będę z tobą walczył bracie.
- Nie jesteśmy braćmi.


33.media.tumblr.com/209f4f4410f874b5b0a45a2f302c5cc4/tumblr_inline_namnsenSv51s0g87j.gif


Piekło rozbrzmiewa jękami jego ofiar.


i31.photobucket.com/albums/c355/543210-BOOM/THEYMOVEWHENIFLAIL/thorsaysapprovesmashingly.gif


- O, kontratakują.
- No wiesz, młodzi są.
- Do stu piorunów, szanuj mowę ojczystą
- Długo mi tego nie wybaczą.


33.media.tumblr.com/tumblr_m726hykhNm1rsy50k.gif


To bardzo, bardzo ciekawa teoria, ale ja mam prostszą. Nie jesteście godni.


moargeek.com/wp-content/uploads/2015/05/avengers-age-of-ultron-not-worthy.gif


- A jakby wsadzić młot do windy? Uniesie ją.
- Winda nie jest godna.


37.media.tumblr.com/32e00153d10200c13549d960c6f4901c/tumblr_n3zy3tiV8g1s00jsao5_500.gif


Zobaczyłem coś we śnie. Muszę to wyjaśnić. Tutaj się nie da.


c3.thejournal.ie/media/2015/07/tumblr_m726xuq0701rsy50k.gif


- Jak tam kosmos?
- Kosmos ma się dobrze.


24.media.tumblr.com/tumblr_m068saHsv51qjowpro1_500.gif


- I myślisz, że możesz mi zaufać?
- Nie ufam ci. Matka ci ufała. W przeszłości. Nawet mimo naszych ciągłych sporów. Zawsze miała nadzieję, że gdzieś w tobie nadal jest iskierka mojego brata. Ta nadzieja już nie istnieje i już cię nie chroni.


38.media.tumblr.com/tumblr_m726h5gMYu1rsy50k.gif


Mojego życia... Tato, nie nadaję się na króla. Będę bronić Asgardu i innych światów do ostatniego tchu... ale nie mogę tego robić z tronu. Mimo swego szaleństwa Loki rozumiał władzę w taki sposób, jakiego ja nigdy nie osiągnę.


***


sg.uploads.ru/t/R7Gmd.gif


O nie, będę żył wiecznie i będę cały z plastiku.


media.tumblr.com/cd46d5daafada989ad40aea7c2c3e434/tumblr_inline_mi34jgE5MN1qz4rgp.gifmedia.tumblr.com/cc910e990f52449283e0d4d0e8f21cde/tumblr_inline_mi34jqIXQ01qz4rgp.gif


Kto okaże się godzien moc młota posiądzie. Bez jaj, stary, to sztuczka.


25.media.tumblr.com/tumblr_m70w64YzEX1qap9q7o4_500.gif


Rekalibracja kognitywna... Zdzieliłam cię w czaszkę


ic.pics.livejournal.com/swing_set13/12737011/55389/55389_original.gif


Mam go spowolnić? Czy wyślesz mu więcej sparingpartnerów?


mtv.mtvnimages.com/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/03/hawkeye-5-1425321334.gif


Lepiej wydaj rozkaz, bo zaczynam mu kibicować.


33.media.tumblr.com/tumblr_m72im12cSA1rsy50k.gif


Have you ever had someone take your brain and play? Pull you out and stuff something else in? Do you know what it's like to be unmade?


img2.wikia.nocookie.net/__cb20130503063353/yakuza-mob-roleplay/images/9/97/Dom12.gif


Przerabiałem hipnozę. Nie lubię.


***


Stoimy w obliczu globalnej katastrofy.


38.media.tumblr.com/3b8b9b2d4f7cccded3b74b21640d60d6/tumblr_noesmkmmwK1unm9tpo8_500.gif


Hej malutki. Słonko już zachodzi.


i.imgur.com/QC8H4.gif


Cicho blaszak, ja nie mam rakiety w tyłku.


media.tumblr.com/tumblr_m7knw0jsiG1rsy50k.gif


- Steve nie lubi takiego słownictwa.
- A kopnąć cię w tą...


www.btchflcks.com/wp-content/uploads/2015/05/dirtyenough.gif


Nie jest taki zły, tylko trochę nerwus. Drugiego takiego nie ma na całym świecie. Wszyscy lubią wygrywać, a ten mój facet robi co może by walki uniknąć, bo wie że walkę wygra.


31.media.tumblr.com/tumblr_m21w9stkuY1qzcnvbo1_500.gif


- Co ci się śniło?
- Że jestem Avengersem, że jestem kimś więcej niż tylko posłuszną maszynką do zabijania.


media.tumblr.com/tumblr_m8t9g54ohv1r4z8sp.gif


Kocha to się dzieci, ja mam u niego dług.


***


imagesmtv-a.akamaihd.net/uri/mgid:file:http:shared:mtv.com/news/wp-content/uploads/2015/03/tumblr_ndvjpwRlwc1tv7tl2o2_r1_500-1427726593.gif


media.comicbook.com/uploads1/2015/03/whoisthatguy-128089.gif


***


screencrush.com/files/2015/03/scargif.gif


33.media.tumblr.com/0bf4d02e0594b534906a358fe2f02b38/tumblr_nek98zQdbM1r7gbeko2_r3_500.gif


***


33.media.tumblr.com/22bbd2537043876693c912e900e12a44/tumblr_no6rv9KAyk1qzo8iho1_500.gif


media.tumblr.com/tumblr_md3e07f3FK1qbqdfc.gif
38.media.tumblr.com/8421e9efc8073ab5c8bdf9c3faeaade6/tumblr_inline_nnpocxNuQz1t6nbgh_500.gif


25.media.tumblr.com/a7f43fdf07ea25a182b8d20740226546/tumblr_mfe2lrjn8H1qf2m9lo1_250.gif


38.media.tumblr.com/ab802d7120eb8e51306a5adf808d78c9/tumblr_inline_myuk6e2PAN1s3776n.gif


24.media.tumblr.com/tumblr_m8yttoyTqS1qm5bjko1_250.gif


24.media.tumblr.com/tumblr_m54ddygy381qjpi22o1_500.gifppss.kr/wp-content/uploads/2015/07/f.gif


***


33.media.tumblr.com/c0407e20203ddd67bc15db95bb2706b4/tumblr_n5lpkzcZnv1qhktavo10_250.gif


Wstąp do T.A.R.C.Z.Y, poznaj dalekie kraje, niezwykłych ludzi... i zabij ich.


www.wired.com/wp-content/uploads/2015/04/CoulsonAvengers.gif


static.tumblr.com/ed25722d40fad1805ab02855f04aa360/elphmmj/Wtvmgpbnd/tumblr_static_i_wear_my_sunglasses_at_night.gif


Ja się nie pocę. Ja błyszczę.


31.media.tumblr.com/9dd2a523cef1e34137b5a471094db1d6/tumblr_mmp2h2mHCS1qbbseto1_500.gif


Thor mógłby choć raz przysłać boga sprzątania po sobie. Na pewno ma jakąś magiczną miotłę.


37.media.tumblr.com/c2e3d4fdc72dba6261336613f19a30bc/tumblr_n4tlo7dxgF1qb9jcko1_250.gif


33.media.tumblr.com/12b97139bb8b966f9fb41650603166c4/tumblr_inline_no0so47yL71sm8bid_500.gif


Zawsze nosisz whisky?


auto.img.v4.skyrock.net/6087/91026087/pics/3249892288_1_15_d52LXUOb.gif


Ten dom miał wytrzymać siłę Hulka.


24.media.tumblr.com/845a6d2d998aa2e4613727c8151247b4/tumblr_n5jnrfXPwm1qe3p9bo1_500.gif


- Jak nas znaleźli?
- Zaprosiłem ich.


jlnelson73.files.wordpress.com/2014/05/tumblr_inline_n10d7gus6a1soew1g.gif


Nie poddam się. Odzyskam Skye i T.A.R.C.Z.Ę, ale jeep od Eddiego to za mało.


37.media.tumblr.com/6310f8400e6138491b9bfc00fc738779/tumblr_n5jnfpk75W1qc80zxo2_250.gif


Nasza kiepska opcja. Grant Ward.


***


media.tumblr.com/29e7e2bab8256ae80cdeceea5d966683/tumblr_inline_n5bjkjLMTH1qgp297.gif


Bez ciebie nie ma T.A.R.C.Z.Y.


33.media.tumblr.com/f32a1a7b82bf7b4ab15b9b3c1d61a57a/tumblr_mwwxs1tDEI1t0xz7jo1_500.gif


- Służysz Coulsonowi czy T.A.R.C.Z.Y?
- To to samo.


38.media.tumblr.com/e41aa5eda1d20c19304a141413501cc2/tumblr_ndhppazWXT1qgqr0ho3_500.gif


Kogo jak kogo, ale Coulsona nie zlikwidujesz.


s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/80/2d/df/802ddf8eb51aa2bbf1476a3dc1239415.jpg


Dyrektor T.A.R.C.Z.Y zawsze ma tajemnice.


***


Nie wierzę w strach. Wierzę w zaufanie.


33.media.tumblr.com/2e004bd58b351590cd67506bed27fd24/tumblr_nrcqtaemyD1uq32vbo1_500.gif


31.media.tumblr.com/30de7b1e7495569e3bfbb5e94fa6cf69/tumblr_n4gtq0mhRB1qea60lo3_250.gif


31.media.tumblr.com/6c8af00d33ef73aa7d922e19aa4ac240/tumblr_mv9simIVX31qko9h3o2_250.gif


25.media.tumblr.com/3c8f088cedb454c18665f8394567eda9/tumblr_mv9simIVX31qko9h3o4_250.gif


***


media.giphy.com/media/2wYQhcMdUqCdO/giphy.gif


25.media.tumblr.com/0c9d9826babe9ac4483dc683b0a90a58/tumblr_muqn6l7tn01rt5ctno2_250.gif


I was able to hack S.H.I.E.L.D. from my van. You're gonna show me something new.


s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/29/34/a3/2934a3f25256ceb3e9cfec921cae3f8c.jpg


Nie byłam w waszym durnym "S.H.I.E.L.D. Hogwarcie".


overmental.com/wp-content/uploads/2015/01/skye-whattheybecome-gif3-26555.gif


38.media.tumblr.com/6a257e4505f56537505f33cb838b7625/tumblr_nm3xi3OkMp1qllhdno1_500.gif


***


static.tumblr.com/4203ff72c14d9dfa97d0d4593639af87/rxidj0f/YaCn1jhvg/tumblr_static_grant.gif


2.bp.blogspot.com/-eNovJZT1dcA/VWSf3EPqdzI/AAAAAAAAA3M/9YEBe2PJ6XQ/s400/agent%2Bcoulson.gif


Nie jestem dobrym człowiekiem, Skye.


38.media.tumblr.com/0c0bf09a073873c7d92bfe4d03acdbfd/tumblr_n4wh54tCbo1s0gqfgo2_250.gif
.

Long time to see.


media.giphy.com/media/z6EYJDY5kNfxK/giphy.gif


Jestem Agent Grant Ward.


31.media.tumblr.com/6fd59c719f4fad54a2c44eda3d62fadf/tumblr_mto8bjzffS1r8wqbxo1_500.gif


***


fictionfg.files.wordpress.com/2014/07/tumblr_n4msy4npe61rearvyo3_250.gif


37.media.tumblr.com/5866af3cec36e72245dea883d587848e/tumblr_n2anh0sV9V1t0xz7jo1_250.gif


33.media.tumblr.com/4a50944b27b8516769d1108ce1218ee6/tumblr_n4yt41nUAI1qhaefjo3_250.gif


***


media0.giphy.com/media/7oNP9r2ufABqg/200.gifmedia2.giphy.com/media/HYkf6aeiMoQQo/200.gif


38.media.tumblr.com/1c632dcd5147fffccaed7b16cce775e9/tumblr_n6sqzxr3wX1r3ud65o1_250.gif


30.media.tumblr.com/53acd9557e266ab537df86f31560fd42/tumblr_n5qilbFp1S1rjh2ymo5_250.gif


***


38.media.tumblr.com/034bc44c710b3b6fb461015e0ec03f9b/tumblr_n3z608svmK1sjoo39o2_500.gif


Jeśli to jeszcze aktualne, to poproszę tego drinka.


static.tumblr.com/06e31c3fee384da90a7c942b546c2974/wactdjh/E0zmsd6em/tumblr_static_thor__j_arrival.gif


- Żołnierzyk. Postać nie z tej epoki.
Ale za to z tej planety.


38.media.tumblr.com/tumblr_m3dayw74jm1qapy9o.gif


Nigdy nie chciałem tronu. Chciałem być równym tobie.


33.media.tumblr.com/0d4eb97a2737d90cd5c8739b99506f35/tumblr_mgwfq32ZEW1ra8x1ao12_r1_500.gif


- A ty co? Błyskawic się boisz?
- Nie darzę miłością tego, co zwiastują.


- Chcesz zabrać mi ukochaną planetę w odwecie za rzekomą zniewagę? Nie. Sprawuję nad nią opiekę.
- No rzeczywiście, wspaniale się nią opiekujesz. Ludzie wyżynają się milionami, a ty palcem nie kiwniesz. Zaprowadzę tu porządek. Kto mnie powstrzyma?


thats-normal.com/wp-content/uploads/2013/05/madness01.gif


- Jesteś potworem.
- O nie. Potwór jest wśród was.
- A, Banner. To twój plan.


media.tumblr.com/tumblr_m9mucrxQ311r1sleg.gif


Że urodziłem się by zostać królem.


33.media.tumblr.com/4bfe4e0d17e71f8d0656496a1758b1ce/tumblr_inline_my9xl60oPO1qzu49c.gif


No dobrze. To może wolisz kogoś ze swoich nowych przyjaciół? Wydaje się, że jesteś do nich podobny. No i to jest o wiele lepsze! Mój strój jest taki sobie. Ale ile niesie ze sobą cnót! Jakiż to wielki zaszczyt! Czuję, że aż szaleję od sprawiedliwości. Chcesz usłyszeć mowę o prawdzie, honorze i patriotyźmie? Boże chroń Amer...


Zaufaj mojemu gniewowi.


Nie zrobiłem tego dla niego.


Uuuu. A była już na wyciągnięcie ręki. Dzięki Tesseractowi mogliście mieć władzę, nieograniczoną moc. A wy co? Ciepło i światło dla wszystkich ludzi? Dopiero przekonacie się, co znaczy prawdziwa władza.


25.media.tumblr.com/tumblr_m3qqfxEAxa1r5r8duo2_250.gif


Przynoszę wam dobrą nowinę. Czeka was wyzwolenie.


***


pobierak.jeja.pl/images/d/0/7/146491_avengersi-tancza-tancza-tancza.gif


orig09.deviantart.net/7874/f/2012/247/8/7/avengers_adorable_eyes__gifs_faster_gif__by_lokigodofmiischief-d5djwoi.gif


38.media.tumblr.com/tumblr_m8rcl1kffW1rqd9vio5_500.gif


38.media.tumblr.com/bc3f0dd2dc0bba787cced4437e1ebea7/tumblr_mxcwx2V3o61qhct03o3_500.gif


***


cdn.natemat.pl/63aec486743540661bf43b7c41f917fe,981,0,0,0.jpg


Nie miałem prawa cię winić. Wiem, że chciałeś mi pomóc, chronić mnie. Od tego są przyjaciele.


Możemy żyć z godnością - nie możemy z nią umrzeć.


Człowiek jest najgorszym źródłem prawdy o sobie.


Wszystko się zmienia. To nie znaczy, że na lepsze. Trzeba sprawić, by było lepiej. Nie można tylko gadać i mieć nadzieję, że samo się poprawi.
 
Smierciojadek
Bardzo ładnie, ale za minus uważam wykorzystanie zdjęć z internetu, zamiast narysowanie. To takie pójście na łatwiznę.

Pomysł z dodaniem zdjęć pojawił się właściwie na koniec i miał jedynie na celu zobrazowanie (jako tako) tego, co zostało opisane - swoista inspiracja. Moim zdaniem takie obrazki dobrze komponują się z tekstem - wielkie bryły bez żadnych przerw raczej wszystkich męczą.

Od siebie jeszcze powiem, że uważam, że zasłużyliście lub zasłużyliśmy (trochę się z wami identyfikuję) na wygraną. Praca jest czytelna, w zasadzie bezbłędna, ciekawie opisana i ozdobiona pięknymi rysunkami oraz grafikami. Cieszę się, że część Puchonów się zmobilizowała i przyczyniła do tego sukcesu. Oby tak dalej - ta praca jest super. ;)
media2.giphy.com/media/6qdkSaKx2MfMA/giphy.gif

Nie można zapłacić za coś, co nie ma ceny. Niektórzy twierdzą, że każda, absolutnie każda rzecz na świecie ma swoją cenę. To nieprawda. Są rzeczy, które ceny nie mają, są bezcenne. Najłatwiej poznać takie rzeczy po tym, że raz utracone, są utracone na zawsze.

66.media.tumblr.com/d139938a33b1b4a6e9d05302028f7545/tumblr_nwp9a04Ew81qdp7auo3_500.gif

Nie wiesz, co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz, co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności.

media.tumblr.com/3ad8106e3bbe79c5eb59d42068d27812/tumblr_inline_ncezf4w8z41spqcq1.gif

Pamiętaj. W śnie nie da się szeptać.

38.media.tumblr.com/aafd9a4ade7ecf23ca4f3335aeabfaf9/tumblr_n5nak092R91sai67qo1_500.gif

www.harry-potter.net.pl/images/articles/2021-wydarzenie1.png
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najadm2020.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/najnick20202.jpg
www.harry-potter.net.pl/images/articles/pieko.jpg
www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/najlepszy_newsman.png
www.harry-potter.net.pl/images/awards2013/najoryginalniejszy_nick_jadek.png
www.harry-potter.net.pl/images/najoryginalniejszy_nick.png
 
Prefix użytkownikaAnciol
Łosiek nie chwal mnie tak publicznie bo się czerwienie do monitora jezyk

Wiecie na serio dużo napisaliście i się staraliście widać, ale kurcze no moim zdaniem nie powinniście wygrać bo nie wypełniliście wszystkich punktów zadania.
W regulaminie była mowa o rysunkach pola, a wy wkleiliście zdjęcia z neta.
Zatem nie jest to rysunek. Zadanie niewykonane.
Jeg elsker Seferyn fordi han også elsker norsk ^^ <3
Wiersz autorstwa łośka <3

Anciolu, piękny i wspaniały,
kimże ja przy Tobie jestem,
taki niedojrzały...
Spójrz w oczy me,
jak lekki wiatr,
pieszczą Cię.
Odpowiedz na to pytanie,
czy życie razem nam dane?
Oddaj mnie rentę swę*,
a szepnę Ci do ucha,
Kocham Cię!

*rentę swę - użyte tu celowo,,Twój artykuł został odrzucony przez administratora Sann dnia 22.01.2014 16:43.
Powód odrzucenia: Nie będę tego sprawdzać. I ch*j! ;D"www.harry-potter.net.pl/awards/images/awardswinner/wladca_rymow.pngwww.harry-potter.net.pl/images/awards2013/wladca_rymow.png
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 3.91