Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
HP i KP- Wasze przemyślenia na temat nowej gry
marekryba
Tutaj można napisać wszystko czego spodziewacie się od gry: Harry Potter i Książe Półkrwi. Według mnie bedzie musiała mieć dobrą grafike i trudny poziom gry- tego oczekuje:D:smilewinkgrin::bigrazz:
 
Prefix użytkownikaRazorBMW
A może gierka będzie wykorzystywać DX 10? aaach jezyk było by supeer! coś jak Crysis - nawet beta jest POWALAJĄCA graficznie

Ale KP chodziło by i pod XP i pod Vistą a DirectX 10 jest przecie tylko pod Vistę
Edytowane przez Prefix użytkownikaRazorBMW dnia 15.10.2007 12:31
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

myanimelist.cdn-dena.com/signature/RazorBMW.png

Mikołaj Święty wielu przyjaciół posiadał
Wielu walniętych, jednego wiernego miał
Skrzata wspaniałego, zawsze zaufanego
Zgryzika onego, zaiste rozrywkowego
Umilacza czasu, pracownika wybitnego
Co zawsze w potrzebie rozweseli...
A i pomoże na Pomorzu, również tym po kądzieli.

The enemy is among us
The enemy is among us

And nobody is doing anything about it
They don't care
So we had to take matters into our own hands

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE
ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS
 
http://ja.gram.pl/RazorBMW
Rudolf Grint
Mam nadzieje że będziemy mogli poznać nowe zaklecia, że będziemy musieli posprzątać dom Shlugorna, że garfika będzie powalająca, Że będziemy wracali na miotle po próbowaniu znalezienia Horkruksa, że będziemy walczyć ze śmierciożercami, a sczególnie ze Snape'm, mam nadzieje że będzie możliwość chodzenia po całym zamku. że będziemy ważyli eliksiry i chodzili na lekcje, oraz że znów będziemy mogli wybierać między bohaterami(sterować Ronem lub Hermioną,a nie tylko Harrym).

PS. Bym zapomniał o układnie kamery takiej samej jak w ZF
 
Sub-Zero
A ja mam nadzieje że wersja na PS2 nie będzie zaniedbana.
Nowościami w grze mają być :tryb gry w quiditcha,system przygotowywania eliksirów(ale baaaaardziej rozbudowany niż w ZF;)), oraz przede wszystkim trochę poprawiony sysytem rzucania czarów(mi w Zakonie Feniksa na PS2 tak mocno nie przeszkadzał ale.... zobaczymy;)


Edit.
Bym zapomniał i dużo więcej czarów w trybie pojedynków (kurczę zaklęcia niewybaczalne ah rozmażyłem się
I jakby twórcy pokusili się o zaklęcia Niewerbalne....
Edytowane przez Prefix użytkownikaXeri dnia 01.11.2013 20:57
Wiesz skąd mam te blizny?Mój tatuś był złym ojcem...Gdy zamordował moją matkę miał uśmiech na twarzy!Śmiał się!I spytał się mnie:,,Skąd ta powaga synu?!"
 
Prefix użytkownikaRazorBMW
Tjaa... chcesz super grafę i niskie wymagania? Zapomnij.
Grafa będzie brzydka - tekstury będą lipne, a EA nawsadzi tam HDR, rozmycia, shadery, a grafa będzie się świecić jak psu jajca [ :E ]
Gierka może być nawet po rusku, bo będzie łatwa, prosta, brzydka, krótka i nudna.
No i dla dzieci będzie, którzy myślą tylko o grafie, i tym, że w grze "jest Harry Potter!!!!!!!11111oneonejedenjeden"
Gra nie będzie się różnić od Zakonu, bo na next-genach też tak będzie... a grywalność z koziej[gluteus maximus]...
Gry o HP się zaniżają do makabrycznie niskiego poziomu, gry na PC upadają, konsole mają gry dla Hamburgerów, którzy nie chcą myśleć tylko chcą mieć łątwą ładną grę...
Tak samo jest z Fallout[']...Gierka ze świetnej serii zrobiła się... STRZELANKĄ [?!?!] - wybierasz tylko strefę, gdzie chcesz trafić... przy okazji ten &^@#$&* Bullet Time...
Dialogi będą płytkie, a grafa nie wygląda na dobrą... Bethesda leci na kasę... EA też... co się stało z NFS? Stacza się. FIFA? co roku to samo... PES6 roxuje rulezem!
Wymagania HP są posrane - na moim kompie [w sigu jest] gra się ścinała tylko dlatego, że niby grafa byłą BRZYDKA, ale ta &@#$@ optymalizacja?!?!

Gra będzie denna, a ja nie wierzę, by EA zrobiło coś ze starszymi... Bo dla nich tylko $$$$ się liczy

:/

EOT
Edytowane przez Prefix użytkownikaRazorBMW dnia 19.07.2008 08:27
i.imgur.com/Axea2dj.jpg
i.imgur.com/AjekDS6.png
i.imgur.com/UHdLTdN.png

myanimelist.cdn-dena.com/signature/RazorBMW.png

Mikołaj Święty wielu przyjaciół posiadał
Wielu walniętych, jednego wiernego miał
Skrzata wspaniałego, zawsze zaufanego
Zgryzika onego, zaiste rozrywkowego
Umilacza czasu, pracownika wybitnego
Co zawsze w potrzebie rozweseli...
A i pomoże na Pomorzu, również tym po kądzieli.

The enemy is among us
The enemy is among us

And nobody is doing anything about it
They don't care
So we had to take matters into our own hands

A WORLD
NOT OF MY MAKING
YET A WORLD
OF MY DESIGN
SO STRANGE
AND SO FAMILIAR
BUT NO MATTER HOW DISTANT
IN TIME OR SPACE
ONE CONSTANT REMAINS
CHAOS
 
http://ja.gram.pl/RazorBMW
Prefix użytkownikafan Lupina
Hej Assassin's Creed był chyba pod DX10 i pod DX9, nie? Mi Zakon nie ścinał na dawnym kompie. Według mnie Zakon był dobry jak na serię Harry;ego Pottera. A te ceny. Porażka.
aaa iżeby nie były wymagania z kosmosu np. RAM 2 g,karta graficzna 1 gb , procesor 3 ghz.
Po serii HP nie trzeba się tego spodziewać. Chociaż kto wie. Moja karta GF8800GT udźwignie(chyba)^^ Ale grafa nie może być lepsza niż w Crysysie. Ja Zakon przeszedłem w cztery godzinki. Bez zbierania tych całych punktów.
 
www.blednyrycerz.ddl2.pl

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 1.03