Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Out of range value for column 'thread_views' at row 1
Drukuj temat
X czy Y vol.2
x_Shannen_x
Cappucino.

proza czy poezja?
www.lost-online.pl/karta-3258.png

Nie dam się uśpić śmierci słowom,
pójdę do grobu z podniesioną głową...


Miłość
jest jak cień człowieka,
kiedy ją gonisz
ona ucieka...

Nawet w obliczu śmierci przyjemna jest świadomość
posiadania przyjaciela.
 
Hermiona2909
proza

być pracoholikiem czy leniem??:lol:
...::Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, dobrze widzi się tylko sercem::...

"Usłyszał triumfalny krzyk Bellatriks. Nie przejął się nim - przecież Syriusz tylko wpadł za zasłonę, zaraz się pojawi po drugiej stronie...
Ale Syriusz się nie pojawił"
 
Patrycja8
leniem

Mieć brązowe włosy czy mieć czarne włosy?
www.aolcdn.com/aolr/step-up-disney-400a011006.jpg
Głosujcie na prefekt naczelną Slytherinu!!!
Bo ona ma ładne skarpety!


''W Gryffindorze kwitnie męstwa cnota, króluje odwaga i do zwyczajów ochota.''
 
Prefix użytkownikaPotteroholiczka
Brązowe.

Włosy blond / rude ??
 
Prefix użytkownikaChristina
blond

techno/dance ( rodzaj muzyki )
i65.tinypic.com/2d7bmkw.jpg
That's all they really want
i63.tinypic.com/fc8xht.jpg
Some fun
i65.tinypic.com/1zgcchl.jpg
When the working day is done
i64.tinypic.com/68xamr.jpg
All girls - they want to have fun
i66.tinypic.com/24o5d1j.jpg





i64.tinypic.com/214waz4.png
i64.tinypic.com/258waba.png
zapodaj.net/images/d9840e51c9400.png

Nagroda za Najlepszą Miniaturkę Wojenną - Niebo pośrodku piekła
Nagroda za Najlepszą Serię o Ciemnej Stronie - Krwawy Zmierzch
oi66.tinypic.com/n36vcy.jpg
 
http://xchristix.tumblr.com
Sev1302
Ugh.. ani to , ani to.

Milionerzy czy Familiada xD
Chciałabym wszystkim zakomunikować, że jestem dziewczyną ;]

********

"Snape milczał przez chwilę, patrząc na niego, a potem wychrypiał:
- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam.
- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore'a (...) - Wszystko.

********

"Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak świniaka na rzeź...
- To bardzo wzruszające, Severusie - (...) - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
-Jego losem? - wykrzyknął Snape. - Expecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Przez te wszystkie lata?...
- Zawsze.
 
Aga_Black
Milionerzy. xD

Ściany kolorowe czy białe?
Nie ma ideałów, są Anioły, które spotyka się raz w życiu.
;**
Mogę mieć świat u stóp. Ja nie przypuszczam, ja to wiem. Mogę mieć takie życie, jak inni mają sen.
;**
Odnaleźć szczęścia smak...
;**

Lewa na górze, to że damy radę, to leży w naszej naturze! x)

Grzeczne dziewczynki idą do nieba..
Niegrzeczne mają raj na ziemii. ; D


Trzeba się śmiać, wariatkę grać, wesołym być i z życia drwić !

Naćpana słońcem gonię wiatr. xDD

Śmierciożerca... Avada Kedavra, o. xD

Na zawsze oddana Ślizgonka...
 
Sabinka1991
kolorowe


cztero gwiazdkowy hotel, czy namiot?
"Gdzie skarby nasze, tam i serce nasze"

Swojego nicka nienawidzę. Piszcie do mnie jako Sabrina Malfoy, jestem kuzynką Draco, ale należę do gryfu.
 
Czarownica17
Namiot
kino czy teatr??
Będę wszystkim czego pragniesz
I wezmę się w garść
Bo Ty nie chcesz bym się znów załamała
Całe moje życie
Będę z Tobą na zawsze
Przeżyć cały dzień z Tobą
I sprawić by wszystko było dobrze
images29.fotosik.pl/270/e50a9ed9210142cb.jpg
Myślałam że mam wszystko
Nie wiedziałam co przyniesie życie
Teraz wiem
Szczerze

Jesteś tą jedyną, właściwą osobą
Jedyną, która poznała moje wnętrze
Teraz mogę oddychać
Bo jesteś tu ze mną



images33.fotosik.pl/335/99751d8a76681e28.jpg

you're not alone
together we stand
I'll be by your side
you know I'll take your hand
When it gets cold
and it feels like the end
there's no place to go
You know I wont give in
No I wont give in

Keep holding on
coz you know I make it through
I make it through
Just stay strong
coz you know I'm here for you
I'm here for you
There's nothing you can say(nothing you can say)
nothing you can do(nothing you can do)
There's no other way when it comes to the truth
So Keep holding on
coz you know I make it through
I make it through

So far away
I wish you were here
Before it's too late this could have disappeared
Before the door's closed
And it comes to an end
with you by my side
I will fight and death end
I will fight and death end

Hear me what I say,what I say
I can leave
Nothing's gonna change
Nothing's gonna change estimate
whatever's meant to be
well without pythonic
 
http://avril1705.blog.onet.pl/
Prefix użytkownikaPotteroholiczka
Kino.

Horror czy thirller(czy jak to się tam pisze... xD)??
 
Prefix użytkownikaChristina
horror ^^

anioł czy diabeł
i65.tinypic.com/2d7bmkw.jpg
That's all they really want
i63.tinypic.com/fc8xht.jpg
Some fun
i65.tinypic.com/1zgcchl.jpg
When the working day is done
i64.tinypic.com/68xamr.jpg
All girls - they want to have fun
i66.tinypic.com/24o5d1j.jpg





i64.tinypic.com/214waz4.png
i64.tinypic.com/258waba.png
zapodaj.net/images/d9840e51c9400.png

Nagroda za Najlepszą Miniaturkę Wojenną - Niebo pośrodku piekła
Nagroda za Najlepszą Serię o Ciemnej Stronie - Krwawy Zmierzch
oi66.tinypic.com/n36vcy.jpg
 
http://xchristix.tumblr.com
Aga_Black
Diabeł. xP

Ręka lewa czy prawa?
Nie ma ideałów, są Anioły, które spotyka się raz w życiu.
;**
Mogę mieć świat u stóp. Ja nie przypuszczam, ja to wiem. Mogę mieć takie życie, jak inni mają sen.
;**
Odnaleźć szczęścia smak...
;**

Lewa na górze, to że damy radę, to leży w naszej naturze! x)

Grzeczne dziewczynki idą do nieba..
Niegrzeczne mają raj na ziemii. ; D


Trzeba się śmiać, wariatkę grać, wesołym być i z życia drwić !

Naćpana słońcem gonię wiatr. xDD

Śmierciożerca... Avada Kedavra, o. xD

Na zawsze oddana Ślizgonka...
 
Hermiona2909
prawa

Żwirek czy Muchomorek?? :lol:
...::Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, dobrze widzi się tylko sercem::...

"Usłyszał triumfalny krzyk Bellatriks. Nie przejął się nim - przecież Syriusz tylko wpadł za zasłonę, zaraz się pojawi po drugiej stronie...
Ale Syriusz się nie pojawił"
 
Evanessa
Żwirek i Muchomorek

kot czy kocica?
,,Jeśli sądzisz(...), że w dobie komputerów sztuka czytania zanikła,zwłaszcza wśród dzieci,to niezawodny znak, że jesteś mugolem!"
republika.pl/blog_qg_418782/699509/tr/ani6.jpg
www.glitery.pl/text/202/14/Evanessa-709.gif

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!


"To dziwne, ale kiedy człowiek się czegoś boi i oddałby wszystko, byle tylko spowolnić upływ czasu, czas ma okropny zwyczaj przyspieszania swego biegu."

www.avki.pl/obrazki/motyle/19.jpg


Przywołuję cienie nocy
Pod mym berłem drży magia ciemności
Wojna mym żywiołem,
wojownicy bez dusz na me rozkazy.
Wolność to tylko wspomnienie
Bo prawdziwa siła leży w umyśle.
Czy wciąż chcesz stawić mi czoła?
Czy zagrasz w grę,
gdzie stawką jest śmierć?
Tylko po to by odzyskać wolność?
 
Prefix użytkownikaFleurEvans
Kocica

Deszcz czy wiatr?
 
Czarownica17
deszcz
komputer czy telewizor???
Będę wszystkim czego pragniesz
I wezmę się w garść
Bo Ty nie chcesz bym się znów załamała
Całe moje życie
Będę z Tobą na zawsze
Przeżyć cały dzień z Tobą
I sprawić by wszystko było dobrze
images29.fotosik.pl/270/e50a9ed9210142cb.jpg
Myślałam że mam wszystko
Nie wiedziałam co przyniesie życie
Teraz wiem
Szczerze

Jesteś tą jedyną, właściwą osobą
Jedyną, która poznała moje wnętrze
Teraz mogę oddychać
Bo jesteś tu ze mną



images33.fotosik.pl/335/99751d8a76681e28.jpg

you're not alone
together we stand
I'll be by your side
you know I'll take your hand
When it gets cold
and it feels like the end
there's no place to go
You know I wont give in
No I wont give in

Keep holding on
coz you know I make it through
I make it through
Just stay strong
coz you know I'm here for you
I'm here for you
There's nothing you can say(nothing you can say)
nothing you can do(nothing you can do)
There's no other way when it comes to the truth
So Keep holding on
coz you know I make it through
I make it through

So far away
I wish you were here
Before it's too late this could have disappeared
Before the door's closed
And it comes to an end
with you by my side
I will fight and death end
I will fight and death end

Hear me what I say,what I say
I can leave
Nothing's gonna change
Nothing's gonna change estimate
whatever's meant to be
well without pythonic
 
http://avril1705.blog.onet.pl/
Sev1302
Komputer


Brat czy siostra?
Chciałabym wszystkim zakomunikować, że jestem dziewczyną ;]

********

"Snape milczał przez chwilę, patrząc na niego, a potem wychrypiał:
- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam.
- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore'a (...) - Wszystko.

********

"Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak świniaka na rzeź...
- To bardzo wzruszające, Severusie - (...) - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
-Jego losem? - wykrzyknął Snape. - Expecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Przez te wszystkie lata?...
- Zawsze.
 
Hermiona2909
brat

fryzura z grzywką czy bez grzywki??
...::Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, dobrze widzi się tylko sercem::...

"Usłyszał triumfalny krzyk Bellatriks. Nie przejął się nim - przecież Syriusz tylko wpadł za zasłonę, zaraz się pojawi po drugiej stronie...
Ale Syriusz się nie pojawił"
 
Sev1302
Bez.

Piłka nożna czy koszykówka?
Chciałabym wszystkim zakomunikować, że jestem dziewczyną ;]

********

"Snape milczał przez chwilę, patrząc na niego, a potem wychrypiał:
- Więc ukryj ich gdzieś. Ukryj ją... Ich wszystkich. W jakimś... bezpiecznym miejscu. Błagam.
- A co mi dasz w zamian, Severusie?
- W zamian? - Snape wytrzeszczył oczy na Dumbledore'a (...) - Wszystko.

********

"Szpiegowałem dla ciebie, kłamałem dla ciebie, narażałem dla ciebie życie, a wszystko to robiłem, by zapewnić bezpieczeństwo synowi Lily. A teraz mówisz mi, że hodowałeś go jak świniaka na rzeź...
- To bardzo wzruszające, Severusie - (...) - A więc w końcu dojrzałeś do tego, by przejmować się losem tego chłopca?
-Jego losem? - wykrzyknął Snape. - Expecto patronum!
Z końca jego różdżki wystrzeliła srebna łania. Wylądowała na podłodze, przebiegła przez pokój i wyskoczyła przez okno. Dumbledore patrzył, aż jej srebrna poświata zniknęła w ciemności, a potem odwrócił się do Snape'a. Oczy miał pełne łez.
- Przez te wszystkie lata?...
- Zawsze.
 
Aga_Black
Piłka nożna. Nienawidzę koszykówki.

Bluzki z krótkim rękawem czy na ramiączka?
Nie ma ideałów, są Anioły, które spotyka się raz w życiu.
;**
Mogę mieć świat u stóp. Ja nie przypuszczam, ja to wiem. Mogę mieć takie życie, jak inni mają sen.
;**
Odnaleźć szczęścia smak...
;**

Lewa na górze, to że damy radę, to leży w naszej naturze! x)

Grzeczne dziewczynki idą do nieba..
Niegrzeczne mają raj na ziemii. ; D


Trzeba się śmiać, wariatkę grać, wesołym być i z życia drwić !

Naćpana słońcem gonię wiatr. xDD

Śmierciożerca... Avada Kedavra, o. xD

Na zawsze oddana Ślizgonka...
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.26