Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
|
Książka reżysera Harry'ego Pottera
|
|
| czytajka |
Dodany dnia 08.11.2013 21:52
|
![]() Postów: 1 Dom: Brak przydziału Punkty: 55 Ranga: Uczeń Hogwartu Data rejestracji: 08.11.13 |
![]() Od wczoraj w sprzedaży znajduje się książka reżysera Harry'ego Pottera "Dom Tajemnic". Jej autorem jest Chris Columbus, poleca autorka Harry'ego, J.K. Rowling, audiobooka czyta Piotr Fronczewski. "Dom Tajemnic to niebezpiecznie wciągająca opowieść o potędze czarnej magii, sile przyjaźni i poświęceniu. Niewyjaśnione sekrety sprzed lat, walka trójki rodzeństwa o życie swoich najbliższych i ostateczne starcie dobra ze złem. Tej jesieni magia powraca..." Dla wszystkich zainteresowanych poniżej link do trailera tej książki oraz darmowego fragmentu audiobooka czytanego przez Piotra Fronczewskiego: Zwiastun książki: http://www.youtub...e=youtu.be Fragment audiobooka: http://www.znak.c...odz_44.mp3 Staraj się unikać 'erek'. YS Edytowane przez YourSmile dnia 15.11.2013 10:53
|
|
|
|
Xeri |
Dodany dnia 09.11.2013 11:57
|
![]() Pochwały: 9 Postów: 1380 Dom: SlytherinPunkty: 9223 Ranga: Dystrybutor słodyczy Weasleyów Data rejestracji: 26.05.13 |
Opisy tej książki mi się podobają, myślę, że może być fajna i pewnie capnę ją, jeśli gdzieś zobaczę. Nie będę jej raczej zamawała z Internetu - jeśli nigdzie nie będzie, nie przeczytam, trudno. Denerwuje mnie ten szał na nią teraz i te wszystkie reklamy. Mam nadzieję, że nie jest napisana dla kasy. ![]() Czy chcesz, czy chcesz pod drzewem skryć się? Tu zawisł ten, co troje zginęło z jego mocy. Dziwnie już tutaj bywało, nie dziwniej więc by się stało, gdybyśmy się spotkali pod wisielców drzewem o północy. Czy chcesz, czy chcesz pod drzewem skryć się? Choć trup ze mnie już, uwolnię cię od przemocy. Dziwnie już tutaj bywało, nie dziwniej więc by się stało, gdybyśmy się spotkali pod wisielców drzewem o północy. Czy chcesz, czy chcesz pod drzewem skryć się? Tu do mnie miałaś zbiec, żeby uniknąć przemocy. Dziwnie już tutaj bywało, nie dziwniej więc by się stało, gdybyśmy się spotkali pod wisielców drzewem o północy. Czy chcesz, czy chcesz pod drzewem skryć się też? W naszyjniku ze sznura u boku mego nie czekaj pomocy. Dziwnie już tutaj bywało, nie dziwniej więc by się stało, gdybyśmy się spotkali pod wisielców drzewem o północy. ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Lossiril |
Dodany dnia 09.11.2013 12:11
|
![]() Pochwały: 7 Postów: 1040 Dom: SlytherinPunkty: 9322 Ranga: Żywy worek treningowy Data rejestracji: 30.04.13 |
wciągająca opowieść o potędze czarnej magii, sile przyjaźni i poświęceniu. Niewyjaśnione sekrety sprzed lat, walka trójki rodzeństwa o życie swoich najbliższych i ostateczne starcie dobra ze złem. Brzmi strasznie znajomo... Oryginalność przede wszystkim! "You could be great, you know, and Slytherin will help you on the way to greatness, no doubt about that." ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() tumblr klik 'We must take a hard road, a road unforeseen. There lies our hope, if hope it be.' 'The world is indeed full of peril, and in it there are many dark places; but still there is much that is fair, and though in all lands love is now mingled with grief, it grows perhaps the greater.' ![]() 'Deserves it! I daresay he does. Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgment. For even the very wise cannot see all ends.' ![]() It is not our part here to take thought only for a season, or for a few lives of Men, or for a passing age of the world. We should seek a final end of this menace, even if we do not hope to make one. ![]() |
|
|
|
Mikasa |
Dodany dnia 09.11.2013 12:41
|
![]() Ostrzeżenia: 1 Pochwały: 21 Postów: 2007 Dom: RavenclawPunkty: 22743 Ranga: Niezwyciężony mag Data rejestracji: 24.04.13 |
Xeri napisał(a): Opisy tej książki mi się podobają, myślę, że może być fajna i pewnie capnę ją, jeśli gdzieś zobaczę. Nie będę jej raczej zamawała z Internetu - jeśli nigdzie nie będzie, nie przeczytam, trudno. Denerwuje mnie ten szał na nią teraz i te wszystkie reklamy. Mam nadzieję, że nie jest napisana dla kasy. Oczywiście,że napisana jest dla kasy,ale to nie musi od razu oznaczać,że jest zła. Ludzie nie pracują tylko dla satysfakcji, bo to nie opłaci rachunków. |
|
|
|
Potterhead123 |
Dodany dnia 01.09.2014 17:55
|
![]() Postów: 219 Dom: RavenclawPunkty: 7261 Ranga: Woźny Hogwartu Data rejestracji: 12.08.14 |
Mam w swojej domowej biblioteczce i czytałam wielokrotnie! Brawa dla Crisa Colombusa za wykreowanie postaci. Polecam wam, naprawdę się opłaci. Książka ma świetną fabułę, warto przeczytać! Na jesień wychodzi kolejna część, ja będę ją mieć! "W Ravenclawie tylko ci, których umysł pięknem lśni" ![]() ![]() Ołtarzyk Głów - (...) to typowe dla Głów Pottera, raz na jakiś czas uderza im do głowy (...) - Nedelle, 02.07.2015, 22.06 ![]() GŁOWOLARY, GŁOWOLARY! Jedyna taka waluta Głowy! Żeby trafić do mojej chatki, powinniście iść za pająkami... "Wchodzę do rury, przeciskam się, wychodzę z rury, biorę colę, wchodzę do rury, przeciskam się z colą, wychodzę z rury" - ja, podczas opowieści o zdobyciu coli. Klub dla singli "Kotlet" z barem kakałowym! Zapraszam! Wielkie podziękowania dla Ani Potter za wspaniałe zdjęcia Ravenclawu Głowa Pottera - Potterhead123 (znana też jako Wielka Głowa i Rudolf Czerwononosy) |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny






Slytherin














Ravenclaw


