Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Drukuj temat
Przegląd Końca Świata
Prefix użytkownikaAstrid Lilo
Właśnie skończyłam czytać ostatnią cześć serii "Przegląd Końca Świata". Czytaliście? Co o niej sądzicie?

Uważam, że jest to genialna książka. I pomijam tu styl, bohaterów itp. (choć według mnie stylistyka książki również jest świetnie skonstruowana). Chodzi mi o sam temat. To thriller umieszczony w przyszłości. Jednakże ta książka ma nas ostrzec przed ludźmi. Pokazuje, że największym niebezpieczeństwem dla ludzkości jesteśmy my sami i nadmierna chęć zmienienia natury, która zawsze miała nad nami władzę. Mira Grant ukazała nieprawdopodobne odkrycia naukowe, które zmieniły świat. Na tym polega science-fiction, ale tutaj wszystko było poparte faktami. Autorka jest wykształconą osobą, która od lat zajmuje się wirusologią. Gdyby w tej chwili ktoś przedstawił mi takie fakty, uwierzyłabym mimo nieprawdopodobieństwa. Właśnie ta seria skłoniła mnie do refleksji. Jak w tej chwili pojawiają się takie pomysły, to dlaczego kiedyś nie mogłoby wejść w życie? I czy byłoby to dobre?

Opis pierwszej części:
Codziennie rano trzeba wstać do szkoły, pracy, zająć się dzieckiem, wyprowadzić psa, zrobić zakupy. Czy to nie robi się nudne? Nie chcielibyście odmiany? A gdyby Wam powiedziano, że to wszystko przeszłość i teraz nic nie jest już takie same? Cieszylibyście się? Wszystko się zmieniło od Powstania. W dzień Powstania, gdy w powietrze zostały rozpylone dwie szczepionki r11; przeciw przeziębieniu i nowotworowi, ludzie martwi zaczęli ożywać. Wszędzie pojawiły się zombi, które miały tylko jeden cel r11; pożywić się ludźmi. A każdy, kto miał chociaż najmniejszy kontakt z zombi lub po prostu umarł, przestawał myśleć i stawał się bezmyślną maszyną do zabijania. Jednak ludzkość jest potężnym gatunkiem i mimo wielu strat ochroniła się przed całkowitym wymarciem. Lecz zombi po dwudziestu latach nadal są zagrożeniem. Jak żyć w takim świecie, gdzie nie można nawet wyjść na dwór bez odpowiedniej ochrony?
Następne części ujawniają więcej faktów, które skłoniły mnie do założenia tego tematu.
"Pamiętasz kim byłeś, zanim świat powiedział Ci kim powinieneś być?"

i.pinger.pl/pgr33/586332b5000f98284fb3b00e/piekny-elf.gif

"Nie bój się, trzeba czegoś więcej niż ludzki krzyk, żeby obudzić umarłych."
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.15