Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Facebook
Shoutbox
Musisz się zalogować aby wysłać wiadomość.

Pracownik departamentu
12.06.2026 18:36
Padł dziś Facebook i nikt nie pamiętał, żeby tu wejść (*)

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:58
Moje ma niecałe 12 lat

Pracownik departamentu
07.06.2026 20:56
Czesc

Wielki Mag
07.06.2026 10:25
no i jutro mi stuknie dekada na stronie...

Wielki Mag
07.06.2026 10:24
Sharllottka, technicznym? nikt. bo czy A. jeszcze o tej stronie pamięta... nie wiem. o Krico już nawet nie wspominając xD

Współpraca
Najaktywniejsi

1) Prefix użytkownikaAlette

Avatar

Posiada 59643 punktów.

2) Prefix użytkownikafuerte

Avatar

Posiada 58190 punktów.

3) Prefix użytkownikaKatherine_Pierce

Avatar

Posiada 47342 punktów.

4) Prefix użytkownikaSam Quest

Avatar

Posiada 45365 punktów.

5) Prefix użytkownikaShanti Black

Avatar

Posiada 44242 punktów.

6) Prefix użytkownikaA.

Avatar

Posiada 43682 punktów.

7) Prefix użytkownikamonciakund

Avatar

Posiada 43236 punktów.

8) Prefix użytkownikaania919

Avatar

Posiada 39464 punktów.

9) Prefix użytkownikaulka_black_potter

Avatar

Posiada 36829 punktów.

10) Prefix użytkownikaKlaudia Lind

Avatar

Posiada 34220 punktów.

Losowe zdjęcie
Zobacz temat
Wasza ocena ...
1! 1! 0%[0 głosów]
2! 2! 0%[0 głosów]
3! 3! 20%[1 głos]
4! 4! 40%[2 głosów]
5! 5! 40%[2 głosów]
6! 6! 0%[0 głosów]
Głosów ogółem : 5
Drukuj temat
Listy do M cz.2 [ankieta]
Prefix użytkownikahermiona03
Cześć!
Wszędzie się słyszy o Listach do M cz.2 Jest to jakaś wielka sensacja, a ja nie mam pojęcia czy warto na to iść.
No więc, czy byliście na tym w kinie i jak to oceniacie... Powyżej znajduje się skala od 1 do 6.
Proszę o ocenienie filmu i uzasadnienie dlaczego taka ocena... Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne...:D
Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN!

Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!!

Teraz za prezentuje ważne cytaty:

,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele''
Maria Kowalewska

,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła''
Wisława Szymborska

,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!''
Hermiona Granger''

Teraz jeszcze podziękowania:

Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy Hug
Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko
Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''.
batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko
Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy.
kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia
Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy
EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a
Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP...:D

W Hogusiu jestem Maja Choda ;)
 
brak
Prefix użytkownikaPomyloony
Film bardzo mi się podobał - w jednej chwili płakałam ze śmiechu, a już w następnej poleciały łzy wzruszenia (a chciałabym zaznaczyć tu, że jestem osobą raczej powściągliwą i mało emocjonalną).
Osobiście bardzo mi się podobała kontynuacja wątku z Kostkiem, Doris i Mikołajem.
Ale muszę też trochę ponarzekać - w filmie było tym razem zbyt wiele wątków, bowiem poza kontynuacjami wątków poprzednich, których już było chyba z 5, doszły jeszcze kolejne 2/3.
Ogółem nie ma w tym nic złego, poza tym, że każdy wątek był przez to za mało rozwinięty. Skakano z jednego do drugiego i w ostateczności na każdy z nich poświęcono ok. 15 minut. Trzeba przyznać, że nie jest to wystarczająco dużo, by został on dostatecznie rozwinięty.
Jeśli jednak komuś to nie przeszkadza, to jak najbardziej zachęcam do oglądania. Nie jest to w żadnym wypadku wciśnięte "na siłę", jak to niektórzy uważają, żeby tylko zarobić. Film naprawdę jest fantastyczny i myślę, że dorównuje części pierwszej.
Mam nadzieję, że pomogłam.~
78.media.tumblr.com/39993bbe9f38abc0f1a1f26fd6363683/tumblr_o124j47amU1uh2mkho1_500.gif



"Lunatykuję, dlatego śpię w butach."



img1.wikia.nocookie.net/__cb20100309163406/harrypotter/pl/images/3/39/Ksenio.jpg



"Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań"


i.imgur.com/SPGoXwc.gif


"Może jest, a może go nie ma, ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem"


s5.ifotos.pl/img/wergif_qpqxarq.gif


'Wit beyond measure is man's greatest treasure'





i.imgur.com/ot15EeW.jpg




"[...] bezinteresowność i odwaga nie tak bardzo się różnią."




iv.pl/images/587b992863f8f1f7e8e4a393a7498aeb.jpg
 
Prefix użytkownikahermiona03
Bardzo pomogłaś ;)
Wiem już na co pójdę do kina w tym miesiącu xD
Mam jeszcze małe pytanko... film trochę przynudza? Czy wręcz przeciwnie?
Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN!

Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!!

Teraz za prezentuje ważne cytaty:

,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele''
Maria Kowalewska

,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła''
Wisława Szymborska

,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!''
Hermiona Granger''

Teraz jeszcze podziękowania:

Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy Hug
Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko
Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''.
batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko
Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy.
kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia
Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy
EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a
Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP...:D

W Hogusiu jestem Maja Choda ;)
 
brak
Prefix użytkownikaPomyloony
Ja się nie nudziłam ani przez chwilę, także spokojnie. :D


EDIT: Przypominam, że posty na naszym forum powinny być nieco dłuższe, pamiętajcie o tym na przyszłość.
Edytowane przez Prefix użytkownikaBarlom dnia 18.11.2015 22:07
78.media.tumblr.com/39993bbe9f38abc0f1a1f26fd6363683/tumblr_o124j47amU1uh2mkho1_500.gif



"Lunatykuję, dlatego śpię w butach."



img1.wikia.nocookie.net/__cb20100309163406/harrypotter/pl/images/3/39/Ksenio.jpg



"Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań"


i.imgur.com/SPGoXwc.gif


"Może jest, a może go nie ma, ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem"


s5.ifotos.pl/img/wergif_qpqxarq.gif


'Wit beyond measure is man's greatest treasure'





i.imgur.com/ot15EeW.jpg




"[...] bezinteresowność i odwaga nie tak bardzo się różnią."




iv.pl/images/587b992863f8f1f7e8e4a393a7498aeb.jpg
 
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Oceniać nie będę, bo nie cierpię polskich komedii. Ale od paru osób słyszałam, że jest fajny. Ja na pewno nie obejrzę, bo mam dość oglądania ciągle tych samych twarzy na ekranie ;D.
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 
Prefix użytkownikahermiona03
Kiera Karkarow:
Zrozumiałe, nie przepadam ogólnie za polskim kinem; ale są perełki :D
Znaczy, ja pójdę do kina na ten film, bo powiem szczerze lubię nie których aktorów.
[Lubię Macieja Sztura, Romę Gosięrowską, Piotra Adamczyka ale Karolak robi w tym filmie z siebie takiego przygłupa i za to go również lubię;D]
Na pewno pójdę na Fantastyczne Zwierzątka i na Iluzję - więc pewnie kiedyś się spotkamy w kinie :D
Raczej, filmy Amerykańskie i Brytyjskie! No i chyba tyle
Admini!
Możecie zamknąć ten temat, już wszystko wiem! [Oczywiście, jeśli chcecie]
Osoby, które wypowiedziały się w tym temacie, dziękujękibic
Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN!

Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!!

Teraz za prezentuje ważne cytaty:

,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele''
Maria Kowalewska

,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła''
Wisława Szymborska

,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!''
Hermiona Granger''

Teraz jeszcze podziękowania:

Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy Hug
Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko
Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''.
batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko
Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy.
kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia
Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy
EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a
Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP...:D

W Hogusiu jestem Maja Choda ;)
 
brak
Prefix użytkownikaKeira Karkarow
Ja za tydzień idę na Igrzyska :D. A tak poza tym, to byłam ostatnio na Crimson Peak.
No ja ogólnie lubię horrory, thrillery, fantasy :D. Za komediami nie przepadam w ogóle, a polskich nie trawię. Z tych aktorów, których wymieniąłś jestem w stanie znieść Romę. No i z obsady Agnieszkę Dygant jeszcze. Adamczyk na zawsze będzie dla mnie papieżem i kolesiem z serialu Naznaczony. :D
"Someone let the doors open,
Who left me outside?
I'm bent I'm not broken,
Come live in my life.

All the worlds left unspoken
All the pages I write
On my knees and I'm hoping
That someone holds me tonight.
Hold me tonight..."
 
Takoizu
Ja byłam w kinie na "Listach.. " i podobały mi się choć nie tak bardzo jak część pierwsza. Może dlatego, że jest nieco smutniejsza.
Jeden z lepszych (ostatnio) polskich filmów - były momenty na których się śmiałam, a że jestem typem wrażliwca to uroniłam również kilka łez :)
33.media.tumblr.com/4389ee5493c85321bd37937172d5c1a0/tumblr_n2hmj3ZZNl1tqs1heo1_250.gif
 

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Tweet This Yahoo

Przejdź do forum:
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2026 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Theme by Andrzejster
Copyright © 2006-2015 by Harry-Potter.net.pl
All rights reserved.
Wygenerowano w sekund: 0.16