Logowanie
Facebook
Shoutbox
Współpraca
Najaktywniejsi
1)
Alette
2)
fuerte
3)
Katherine_Pierce
4)
Sam Quest
5)
Shanti Black
6)
A.
7)
monciakund
8)
ania919
9)
ulka_black_potter
10)
Klaudia Lind
Losowe zdjęcie
Zobacz temat
| Wasza ocena ... | ||||||||||||||||||||||||||||
|
||||||||||||||||||||||||||||
|
Listy do M cz.2 [ankieta]
|
|
hermiona03 |
Dodany dnia 17.11.2015 19:01
|
![]() Postów: 172 Dom: RavenclawPunkty: 513 Ranga: Prefekt Ravenclawu Data rejestracji: 29.08.15 |
Cześć! Wszędzie się słyszy o Listach do M cz.2 Jest to jakaś wielka sensacja, a ja nie mam pojęcia czy warto na to iść. No więc, czy byliście na tym w kinie i jak to oceniacie... Powyżej znajduje się skala od 1 do 6. Proszę o ocenienie filmu i uzasadnienie dlaczego taka ocena... Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne... Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN! Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!! Teraz za prezentuje ważne cytaty: ,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele'' Maria Kowalewska ,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła'' Wisława Szymborska ,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!'' Hermiona Granger'' Teraz jeszcze podziękowania: Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy ![]() Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''. batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy. kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP... ![]() W Hogusiu jestem Maja Choda ![]() |
|
|
|
Pomyloony |
Dodany dnia 17.11.2015 19:27
|
![]() Pochwały: 2 Postów: 120 Dom: RavenclawPunkty: 6308 Ranga: Osiedlowy szarlatan Data rejestracji: 10.01.15 |
Film bardzo mi się podobał - w jednej chwili płakałam ze śmiechu, a już w następnej poleciały łzy wzruszenia (a chciałabym zaznaczyć tu, że jestem osobą raczej powściągliwą i mało emocjonalną). Osobiście bardzo mi się podobała kontynuacja wątku z Kostkiem, Doris i Mikołajem. Ale muszę też trochę ponarzekać - w filmie było tym razem zbyt wiele wątków, bowiem poza kontynuacjami wątków poprzednich, których już było chyba z 5, doszły jeszcze kolejne 2/3. Ogółem nie ma w tym nic złego, poza tym, że każdy wątek był przez to za mało rozwinięty. Skakano z jednego do drugiego i w ostateczności na każdy z nich poświęcono ok. 15 minut. Trzeba przyznać, że nie jest to wystarczająco dużo, by został on dostatecznie rozwinięty. Jeśli jednak komuś to nie przeszkadza, to jak najbardziej zachęcam do oglądania. Nie jest to w żadnym wypadku wciśnięte "na siłę", jak to niektórzy uważają, żeby tylko zarobić. Film naprawdę jest fantastyczny i myślę, że dorównuje części pierwszej. Mam nadzieję, że pomogłam.~ ![]() "Lunatykuję, dlatego śpię w butach." ![]() "Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań" ![]() "Może jest, a może go nie ma, ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem" ![]() 'Wit beyond measure is man's greatest treasure' "[...] bezinteresowność i odwaga nie tak bardzo się różnią." ![]() |
|
|
|
hermiona03 |
Dodany dnia 17.11.2015 21:13
|
![]() Postów: 172 Dom: RavenclawPunkty: 513 Ranga: Prefekt Ravenclawu Data rejestracji: 29.08.15 |
Bardzo pomogłaś ![]() Wiem już na co pójdę do kina w tym miesiącu ![]() Mam jeszcze małe pytanko... film trochę przynudza? Czy wręcz przeciwnie? Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN! Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!! Teraz za prezentuje ważne cytaty: ,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele'' Maria Kowalewska ,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła'' Wisława Szymborska ,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!'' Hermiona Granger'' Teraz jeszcze podziękowania: Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy ![]() Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''. batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy. kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP... ![]() W Hogusiu jestem Maja Choda ![]() |
|
|
|
Pomyloony |
Dodany dnia 17.11.2015 21:21
|
![]() Pochwały: 2 Postów: 120 Dom: RavenclawPunkty: 6308 Ranga: Osiedlowy szarlatan Data rejestracji: 10.01.15 |
Ja się nie nudziłam ani przez chwilę, także spokojnie. ![]() EDIT: Przypominam, że posty na naszym forum powinny być nieco dłuższe, pamiętajcie o tym na przyszłość. Edytowane przez Barlom dnia 18.11.2015 22:07
![]() "Lunatykuję, dlatego śpię w butach." ![]() "Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań" ![]() "Może jest, a może go nie ma, ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem" ![]() 'Wit beyond measure is man's greatest treasure' "[...] bezinteresowność i odwaga nie tak bardzo się różnią." ![]() |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 20.11.2015 16:19
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Oceniać nie będę, bo nie cierpię polskich komedii. Ale od paru osób słyszałam, że jest fajny. Ja na pewno nie obejrzę, bo mam dość oglądania ciągle tych samych twarzy na ekranie ;D. "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
hermiona03 |
Dodany dnia 20.11.2015 16:37
|
![]() Postów: 172 Dom: RavenclawPunkty: 513 Ranga: Prefekt Ravenclawu Data rejestracji: 29.08.15 |
Kiera Karkarow: Zrozumiałe, nie przepadam ogólnie za polskim kinem; ale są perełki ![]() Znaczy, ja pójdę do kina na ten film, bo powiem szczerze lubię nie których aktorów. [Lubię Macieja Sztura, Romę Gosięrowską, Piotra Adamczyka ale Karolak robi w tym filmie z siebie takiego przygłupa i za to go również lubię;D] Na pewno pójdę na Fantastyczne Zwierzątka i na Iluzję - więc pewnie kiedyś się spotkamy w kinie ![]() Raczej, filmy Amerykańskie i Brytyjskie! No i chyba tyle Admini! Możecie zamknąć ten temat, już wszystko wiem! [Oczywiście, jeśli chcecie] Osoby, które wypowiedziały się w tym temacie, dziękuję Witam!!!
Więc tak, jestem rezolutną nastolatką o imieniu Maja, która kocha swoich najbliższych, muzykę i podróże. Muzyka którą wielbię to przede wszystkim rock, hard rock i metal. Do best zespołów można zaliczyć między innymi Red Hot Chili Peppers, Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, Pearl Jam, Nirvana, Depeche Mode, Pink Floyd, Beirut. Zakochałam się w Open'erze. Potrafię grać na gitarze i trochę na pianinie. Nie mam pojęcia co jeszcze napisać o sobie... lubię książki...AMEN! Jestem również dzielną działaczką w grupie Hermionki78 w której domagamy się śniegu. Pozdrawiam wszystkich jej członków. CHCEMY WIĘCEJ ŚNIEGU!!! Teraz za prezentuje ważne cytaty: ,,Książka to Twój najlepszy przyjaciel, nie wyśmieje, nie zostawi - a nauczy wiele'' Maria Kowalewska ,,Czytanie książek to najlepsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła'' Wisława Szymborska ,,Mówi się LewiOsa a nie LewioSA!'' Hermiona Granger'' Teraz jeszcze podziękowania: Fenris, za bycie najlepszą partnerką do rozmowy ![]() Only Dream, za to że mam Cię w znajomych i można z Tobą pogadać i ogólnie za wszystko Hermionka78, kochana, za wszystkie miłe słowa, za każde ,,Hejjo''. batalion_88, za zachęcanie by iść na boisko Kiera Karkarow, za nasze wspólne, długie, rozmowy. kkinga123, za uwielbianie Wspaniałego Stulecia Katherine_Pierce, za gadanie o Twojej pracy EmilyWright, za uciekanie by oglądać The Voice'a Całemu HP - netowi, za to że, razem dzielimy się wielbieniem HP... ![]() W Hogusiu jestem Maja Choda ![]() |
|
|
|
Keira Karkarow |
Dodany dnia 20.11.2015 16:40
|
![]() Postów: 697 Dom: GryffindorPunkty: 1813 Ranga: Świetny czarodziej Data rejestracji: 07.07.15 |
Ja za tydzień idę na Igrzyska . A tak poza tym, to byłam ostatnio na Crimson Peak. No ja ogólnie lubię horrory, thrillery, fantasy . Za komediami nie przepadam w ogóle, a polskich nie trawię. Z tych aktorów, których wymieniąłś jestem w stanie znieść Romę. No i z obsady Agnieszkę Dygant jeszcze. Adamczyk na zawsze będzie dla mnie papieżem i kolesiem z serialu Naznaczony. "Someone let the doors open,
Who left me outside? I'm bent I'm not broken, Come live in my life. All the worlds left unspoken All the pages I write On my knees and I'm hoping That someone holds me tonight. Hold me tonight..." |
|
|
|
| Takoizu |
Dodany dnia 20.11.2015 19:00
|
![]() Pochwały: 7 Postów: 1014 Dom: SlytherinPunkty: 9614 Ranga: Praktykant w Św Mungu Data rejestracji: 10.11.15 |
Ja byłam w kinie na "Listach.. " i podobały mi się choć nie tak bardzo jak część pierwsza. Może dlatego, że jest nieco smutniejsza. Jeden z lepszych (ostatnio) polskich filmów - były momenty na których się śmiałam, a że jestem typem wrażliwca to uroniłam również kilka łez ![]() |
|
|
|
| Podziel się z innymi: |
|
| Przejdź do forum: |


Krnabrny




Ravenclaw










Gryffindor

Slytherin
